proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 20:24   #1
ppaattii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2

proszę o radę


Witam,

tak jakoś trafiłam na Wasze forum i ciesze się z tego niezwykle, bo mam nadzieję, któraś z Was poradzi mi jak sie malować i zmienić fryzurę. Jak widzicie mam okrągłą buzię i małe oczy i o nie głównie mi chodzi. Będę ogromnie wdzięczna za wszelskie wskazówki.

Pozdrawiam
ppaattii

p.JPG
ppaattii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:42   #2
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: proszę o radę

Przede wszystkim powinnaś zacząć używać cieni do powiek które sprawią że górna powieka będzie wydawać się lżejższa w kolorach naturalnych żeby sprawiały wrażenie że ich nie ma. A masz jakieś zdjęcia w kręconych włosach? Może spróbuj pobawić się z grzywką?
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:52   #3
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: proszę o radę

załączam propozycję fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pati1.jpg (41,3 KB, 9 załadowań)
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 07:55   #4
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: proszę o radę

do okrągłej twarzy nie pasują proste grzywki, ani takie "ugłaskane" fryzury. Jeśli chces ściąć włosy, to radze "potarganą" fyzurkę, a kosmykami lekko zasłaniającymi policzki. Jeśli mają zostać długie, wycieniuj je, by nadać lekkości, proponowałabym grzywkę, ale może jakąś asymetryczną, to wydłuży twarz. Co do makijażu, sama mam okrągłą twarz, więc o modelowaniu wiem dużo. Na boki twarzy nałuż puder brazujący, tak aby że tak to nazwe wychodził zza włosów na twarz. Kości policzkowe zaakcentuj różem, nakładaj go od skroni w kierunku ust. Nie zapomnij najierw nadmiaru pudru i różu strzepnąć z pędzla-to pozwoli uniknąć plam na twarzy. Przy okrągłej twarzy, należy zaakcentować i oko i usta. Taki makijaż pozwala optycznie wyszczuplić twarz.Uczesz ładnie brwi, bo są śliczne. Podkreśl oko i mocno wytuszuj rzęsy. Proponowałabym inny kolor tuszu niż czarny - taki zostaw brunetkom. Tobie radzę bakłażan, brąz ciemną zieleń.Masz opadające powieki. Nanieś jasny cień aż do łuku brwiowego, to pozwoli "otworzyć" oko. Na ruchomą powiekę widziałabym wrzos,na dolą powiekę trochę ciemniejszy - śliwka. Usta - wystarczy błyszczyk, bo sa durze i ładne. Oczywiście nie zapomnij o podkładzie który wyrówna kolor skóry. Pozdrawiam. Jeśli masz pytania zapraszam. Może będę mogła jeszcze pomóc
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:23   #5
ppaattii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: proszę o radę

Dziewczynki, dziewczynki jesteście cudowne :

Dziękuję za rady. Wieczorkiem wstawie inne zdjęcia to może będzie Wam troszkę łatwiej, bo z tego jednak niewiele widać. Ale wasze rady przyjmuje do serca i zastosowania.

Co do moich włosów: strasznie chce je obciąć, ale rodzice
Miałam kiedyś pocieniowane i to był niewypał, bo musicie wiedzieć, że te moje włosy to sa strasznie proste. Nawet po siedzieniu u fryzjera moje loki trzymają się co najwyżej 3 godziny. Nie da się ich podkręcić. Są strasznie proste i nie chcą stać się kręconymi.

Teraz zmykam, pozdrawiam i życze miłego dnia.

ppaattii
ppaattii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:11   #6
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: proszę o radę

proste włosy są teraz najmodniejsze. Nie kręć ich, burza loków na głowie sprawi że Twoja twarz będzie jescze bardziej okrągła. ZOstaw proste. Podetnij troche, wycieniuj to nada fryzurze lekkosci. Proponuję krótsze z przodu a dłuzsze z tyłu. I ty będziesz zadowolona i rodzice też
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.