Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 22:45   #1471
kwadrans_po
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 292
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Droga Martulka10000...

Ja także mam ten sam problem. Poczłam do dermatologa, przepisał mi krem FISSAN. Stosuje się go ran na dzień, najlepiej wieczorem, robiąc przy tym masaż (ugniatanie, rozcieranie) okolicy gdzie znajduja się rozstępy.
Dodatkowo chodziłam na laseroterapię- niezbyt długo (jakieś 6 zabiegów, a miało być min. 20), bo aparat się popsuł :/

Czy mi to wszystko pomogło? Otóż nie.
Rozstępy przemieniły sie w blizny. Na szczęście nie są one bardzo widoczne.

Teraz jestm mądrzejsza. Pilnuję tego co jem. Staram się ćwiczyć... nie przybrać na wadze.
__________________

* Piękna jest tylko prawda i tylko ona jest godna miłości *
[Nicolas Boileau-Despréaux]

* Nie ma drogi do pokoju, to pokój jest drogą *
[Gandhi]

...
kwadrans_po jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 23:02   #1472
viola34
Raczkowanie
 
Avatar viola34
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 426
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

witam
znam kobietę która miała okropne grube na palec rozstępy . całe uda i brzuch poszatkowane . kosmetyczka poleciła dr.none i zeszło tak dużo że dziewczyna z nad morza zamawiała w moim mieście kosz róż ( 50 szt) z podziękowaniem za najpiękniejsze wakacje w życiu kuracja trwała 4 miesiące , wchłonęła skóre i pięknie wymodelowała figure
pozdrawiam
viola34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 23:08   #1473
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez viola34 Pokaż wiadomość
witam
znam kobietę która miała okropne grube na palec rozstępy . całe uda i brzuch poszatkowane . kosmetyczka poleciła dr.none i zeszło tak dużo że dziewczyna z nad morza zamawiała w moim mieście kosz róż ( 50 szt) z podziękowaniem za najpiękniejsze wakacje w życiu kuracja trwała 4 miesiące , wchłonęła skóre i pięknie wymodelowała figure
pozdrawiam
a mozesz napisac cos wiecej o tym? co to jest jak sie stosuje itp
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 06:56   #1474
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez viola34 Pokaż wiadomość
witam
znam kobietę która miała okropne grube na palec rozstępy . całe uda i brzuch poszatkowane . kosmetyczka poleciła dr.none i zeszło tak dużo że dziewczyna z nad morza zamawiała w moim mieście kosz róż ( 50 szt) z podziękowaniem za najpiękniejsze wakacje w życiu kuracja trwała 4 miesiące , wchłonęła skóre i pięknie wymodelowała figure
pozdrawiam
Podpisuję się pod prośbę - koniecznie napisz coś wiecej - co to jest, gdzie kupić, za ile (choć jeżeli działa tak jak piszesz to chyba każdych pieniędzy jest warte )
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:46   #1475
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

wpisz w wyszukiwarkę Dr.Nona,są sklepy które sprzedają te produkty,ceny nie są niestety niskie,ale jeśli to pomaga,to może warto zapłacić To chyba trzeba nacierać się solą i nakładać maseczkę iłową i jakiś balsam jeszcze jest
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:08   #1476
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
wpisz w wyszukiwarkę Dr.Nona,są sklepy które sprzedają te produkty,ceny nie są niestety niskie,ale jeśli to pomaga,to może warto zapłacić To chyba trzeba nacierać się solą i nakładać maseczkę iłową i jakiś balsam jeszcze jest

Boze zeby to byla prawada ale skoro laser nie moze sobie poradzic z tymi paskudnymi rozstepami to czy takie mazidlo cos pomaga ..napiszcie cos wiecej

weszlam na ich strone ale nie widze specyfiku na rozstepy http://www.drnona.com.pl/index.php?8...0yOTA4MTZfcGE9


co do balsamu palmers to ja kupilam ostatnio kilka opakowan kazde po 3 funty ..warto chyba jednak kupic na ebay-u bo na allegro sobie strasznie winduja cene widzialam po 56 zl -przesada.

effa_j odwiedzilam ta strone tej kliniki o ktorej mowilas wiesz co trzeba poszukac cos wiecej na temat tego lasera bo wiadomo ,ze taka klinika bedzzie zachwalac ..a skror twierdza ,ze to taka nowosc to zbyt duzego doswiadczenia nie moga miec niestety ..mnie to ta cena wydaje siebardzo wysoka skror trzeba jeszcze zdecydowac sie na serie
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:29   #1477
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Wrzuciłam tego dr Nona w google i zdecydowanie negatywne opinie o tym przeważają
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 15:53   #1478
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Boze zeby to byla prawada ale skoro laser nie moze sobie poradzic z tymi paskudnymi rozstepami to czy takie mazidlo cos pomaga ..napiszcie cos wiecej

weszlam na ich strone ale nie widze specyfiku na rozstepy http://www.drnona.com.pl/index.php?8...0yOTA4MTZfcGE9


co do balsamu palmers to ja kupilam ostatnio kilka opakowan kazde po 3 funty ..warto chyba jednak kupic na ebay-u bo na allegro sobie strasznie winduja cene widzialam po 56 zl -przesada.

effa_j odwiedzilam ta strone tej kliniki o ktorej mowilas wiesz co trzeba poszukac cos wiecej na temat tego lasera bo wiadomo ,ze taka klinika bedzzie zachwalac ..a skror twierdza ,ze to taka nowosc to zbyt duzego doswiadczenia nie moga miec niestety ..mnie to ta cena wydaje siebardzo wysoka skror trzeba jeszcze zdecydowac sie na serie

wiesz co ja rozmawialam z pania doktor z mojego miasta ktora ostatnio byla nawet w tvn a ze w rodzinie medycznej mam przyjemnosc zyc to tak po znajomosci,ona tez wykonuje zabiegi tego typu ale mowi ze w krakowie maja dobry laser.Co do skutecznosci to masz racje za male doswiadczenie w tej dziedzinie maja,ale wiesz tonacy brzytwy sie chwyta,ja jeszcze sie troche odchudzam i niestety kilka nowych mam.Tylko ciekawe jest to ze u mnie nie sa one czerwone tylko od razu biale teraz zaczne brac kolagen w kapslukach zobaczymy czy cos da...
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:17   #1479
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiesz co ja rozmawialam z pania doktor z mojego miasta ktora ostatnio byla nawet w tvn a ze w rodzinie medycznej mam przyjemnosc zyc to tak po znajomosci,ona tez wykonuje zabiegi tego typu ale mowi ze w krakowie maja dobry laser.Co do skutecznosci to masz racje za male doswiadczenie w tej dziedzinie maja,ale wiesz tonacy brzytwy sie chwyta,ja jeszcze sie troche odchudzam i niestety kilka nowych mam.Tylko ciekawe jest to ze u mnie nie sa one czerwone tylko od razu biale teraz zaczne brac kolagen w kapslukach zobaczymy czy cos da...

wiem wiem czlowiek zawsze ma nadzieje ja tes jak szlam na pierwsza konsultacje bylam taka pelna nadzieji a jak lekarz mi to wszystko powiedzial to jakby mi ktos kubel wody wylal na glowe bo doszlo wtedy do mnie ,ze nie ma na nie metody ale tak sie czasami ludze ,ze moze wkoncu cos odkryja. wiesz co u mnie tez sa odrazu biale ale mnie sie wydaje ,ze one sa ciemnijesze tylko np ja mam ciemniejsza karnacje i porpstu ich nie widac jak sa zaczerwenione a dopiero widac jak juz sa biale . Moze u ciebie tez tak jest . Wiesz mnie ten lekarz polcecial lykanie zestawu witamin A+ E koniecznie z C i np do tego jeszcze cynk .
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:32   #1480
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny, wypisałam wszystkie specyfiki tylko teraz nie wiem, w które się zaopatrzyć. Na składach się nie znam,więc nawet nie wiem jak je porównać
Xerial 30, Cerkoderm 15, Saliderm-Gel, Retin A i Atrederm. Z tymi na receptę nie będzie problemu bo mam bardzo fajną lekarkę rodzinną,dla niej nie ma rzeczy niemożliwych

Ja już straciłam nadzieje na całkowite usunięcie ich, może za kilka lat wymyślą jakiś cudowny specyfik/zabieg A co do koloru to ja swoje zauważyłam dopiero jak się zrobiły białe, wcześniej przez opaleniznę po prostu niemożliwe było zauważenie ciemniejszych No ale nie ma co się załamywać, rozstępy to nie koniec świata (chociaż chwilami mogłoby się tak wydawać)
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 17:59   #1481
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wiem wiem czlowiek zawsze ma nadzieje ja tes jak szlam na pierwsza konsultacje bylam taka pelna nadzieji a jak lekarz mi to wszystko powiedzial to jakby mi ktos kubel wody wylal na glowe bo doszlo wtedy do mnie ,ze nie ma na nie metody ale tak sie czasami ludze ,ze moze wkoncu cos odkryja. wiesz co u mnie tez sa odrazu biale ale mnie sie wydaje ,ze one sa ciemnijesze tylko np ja mam ciemniejsza karnacje i porpstu ich nie widac jak sa zaczerwenione a dopiero widac jak juz sa biale . Moze u ciebie tez tak jest . Wiesz mnie ten lekarz polcecial lykanie zestawu witamin A+ E koniecznie z C i np do tego jeszcze cynk .
a w jakich dawkch lykasz te witaminy? widzisz jakies efekty?? tez juz od jakis 2 tyg lykam a+e i c a w pon kupie cynk i ten kolagen starczy go na 2 m-ce wiec zobaczymy czy bedzie jakas roznica do tego bede kwasowac,mocznikowac te glupie paski zobaczymy jak to bedzie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 18:09   #1482
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

moooniaaaa pomysl z retinoidami chyba jest dobry bo w sumie mozna poprawic stan skory tylko zeby teraz znalezc jakis bardziej wydajny bo z tego co wiem to one maja male pojemnosci .
masz racje z paseczkami da sie zyc )


effa_j ja stosowalam capivit a +E ALE WERSJE FORTE (TA MOCNIEJSZA) byla bardziej wydajna bo przy wersji mite trzeba brac dwie tabletki a wiadomo ,ze w paczce jest tylko 30 szt zas przy wersji forte dawka zaleca to jedna tabletka na dzien czyli wystarcza na caly miesiac . do tego dokpupilam zwykla witamine C taka powlekana .i osobno cynk ..w sumie taki zestaw przepisla mi ten lekarz ktory robil mi zabiegi wlasnie po to aby skora szybciej sie wygoila jesli chodzi o efekty to ja juz sama nie wiem bo czasami wydaje mi sie ,ze jest lepiej a sa dni kiedy te paski jakos widac bardziej
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 09:35   #1483
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
effa_j ja stosowalam capivit a +E ALE WERSJE FORTE (TA MOCNIEJSZA) byla bardziej wydajna bo przy wersji mite trzeba brac dwie tabletki a wiadomo ,ze w paczce jest tylko 30 szt zas przy wersji forte dawka zaleca to jedna tabletka na dzien czyli wystarcza na caly miesiac . do tego dokpupilam zwykla witamine C taka powlekana .i osobno cynk ..w sumie taki zestaw przepisla mi ten lekarz ktory robil mi zabiegi wlasnie po to aby skora szybciej sie wygoila jesli chodzi o efekty to ja juz sama nie wiem bo czasami wydaje mi sie ,ze jest lepiej a sa dni kiedy te paski jakos widac bardziej
Ehh dokładnie to samo wrażenie odnoszę. Moim problemem są przede wszystkim rozstępy na piersiach. Do reszty się nawet "przyzwyczaiłam" i nie drażnią mnie tak jak te świeżo nabyte. Poza tym biodra i boczki pokazuje publicznie tylko w wakacje przez kilka tygodni, a później znów można poudawać, że nie ma problemu... Niestety od razu wychodzą mi białe. Te na piersiach zauważyłam w styczniu i od razu robiłam wszystko, żeby się nie pomnożyły. Niestety... Są dni kiedy mam wrażenie, że te godzinne masaże i łykanie różnych specyfików coś daje, żeby dwa dni później znów stwierdzić, że jest gorzej niż było... Ostatnio znów zauważyłam, że masa malutkich - widzialnych tylko pod odpowiednim kątem - paseczków wychodzi mi na udach na kolanami. Masakra!

Dodam, że moje rozstępy to ewenement w rodzinie. Moja mama - 2 dzieci, ani pół draśnięcia. W ogóle ciotki, wujki, dziadki itp to samo. Odchudzać też się nie odchudzałam (nigdy) bo też nie miałam nigdy ku temu powodu. Prawdopodobnie u mnie to hormonalne więc mam wrażenie, że choćbym na głowie stanęła to nie jestem w stanie uniknąć nowych...
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:13   #1484
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
moooniaaaa pomysl z retinoidami chyba jest dobry bo w sumie mozna poprawic stan skory tylko zeby teraz znalezc jakis bardziej wydajny bo z tego co wiem to one maja male pojemnosci .
masz racje z paseczkami da sie zyc )


effa_j ja stosowalam capivit a +E ALE WERSJE FORTE (TA MOCNIEJSZA) byla bardziej wydajna bo przy wersji mite trzeba brac dwie tabletki a wiadomo ,ze w paczce jest tylko 30 szt zas przy wersji forte dawka zaleca to jedna tabletka na dzien czyli wystarcza na caly miesiac . do tego dokpupilam zwykla witamine C taka powlekana .i osobno cynk ..w sumie taki zestaw przepisla mi ten lekarz ktory robil mi zabiegi wlasnie po to aby skora szybciej sie wygoila jesli chodzi o efekty to ja juz sama nie wiem bo czasami wydaje mi sie ,ze jest lepiej a sa dni kiedy te paski jakos widac bardziej
hej Aaliyah1981 gdzies wyczytalam ze wit C 1000mg na dzien nie wiem ile w tym prawdy ale pije tak do tego Vitaminum A + E, kapsułki, A (2500 j.m.) + E (100 mg) 2 kapsulki no i teraz zaczne od pon cynk i ten kolagen w kapsulkach, nie wiem czy to cokolwiek da ale trzeba sprobowac.Wczoraj moj najlepszy przyjaciel "kocham go za to" uswiadomil mi ze faceci tez maja rozstepy ( mimo wszystko wiedza co to jest) i ze przynajmiej on nie zwraca na to uwagi.Mowi jestes sliczna mloda inteligentna i przejmujesz sie takimi drbnostakmi,za 30 lat wszyscy bedziemy starzy pomarszczeni, zycie masz jedno wiec ciesz sie nim na maxa
mimo ze facet a potrafi podniesc na duchu

Maddy84 ja w rodzinie tez jestem ewenementem nikt nie ma rozstepow nawe po 2,3 ciazach.... a ja wygladam jakbym urodzila conajmniej gromadke
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:39   #1485
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hej Aaliyah1981 gdzies wyczytalam ze wit C 1000mg na dzien nie wiem ile w tym prawdy ale pije tak do tego Vitaminum A + E, kapsułki, A (2500 j.m.) + E (100 mg) 2 kapsulki no i teraz zaczne od pon cynk i ten kolagen w kapsulkach, nie wiem czy to cokolwiek da ale trzeba sprobowac.Wczoraj moj najlepszy przyjaciel "kocham go za to" uswiadomil mi ze faceci tez maja rozstepy ( mimo wszystko wiedza co to jest) i ze przynajmiej on nie zwraca na to uwagi.Mowi jestes sliczna mloda inteligentna i przejmujesz sie takimi drbnostakmi,za 30 lat wszyscy bedziemy starzy pomarszczeni, zycie masz jedno wiec ciesz sie nim na maxa
mimo ze facet a potrafi podniesc na duchu

Maddy84 ja w rodzinie tez jestem ewenementem nikt nie ma rozstepow nawe po 2,3 ciazach.... a ja wygladam jakbym urodzila conajmniej gromadke
Słuszny wniosek. Staram się z tego samego założenia wychodzić - w końcu jakoś trzeba się podnosić na duchu A może za rok jakaś rewolucja sprawi, że i dla nas będzie ratunek i jakieś cudowne zabiegi pozbawią nas tej zmory Oby...
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:42   #1486
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Maddy84 mam identycznie jak ty mama nawet malego rozstepika nie ma a ja czasami sobie mysle jakbym wygladala gdybym urodzila dziecko skoro teraz juz je mam . I tez tak mam ,ze pod roznym kontem i roznym oswietleniu widac je czasami mniej a czasami bardziej ..i wiecie co wam powiem odnosze wrazenie ,ze te kremowe specyfiki kiedy sie nimi smarujemy w jakis sposob je tuszuja lub odbijaja swiatlo ,ze tak bardzo ich nie widzimy- wtedy sobie myslimy ooooooooo jest poprawa , a tu guzik bo jak tylko odstawiamy kremik dziwnym trafem paski juz na 2-gi dzien sa takie jak byly .

Ja sie ich nabawilam w szkole podstawowej kiedy to gralam wyczynowo w siatkowke bardzo szybko uroslam a zawsze bylam straszna chudzinka . Dopiero od paru lat nabralam bardziej kobiecych ksztaltow . i musze wam powiedziec ,ze cos w tym jest bo jestem praworeczna i prawa strona jest bardziej zaatakowana przez paski a po lewej jest tylko kilka . Ale wiecie co w sumie sie pocieszam bo moj TZ nie zwraca na nie uwagi i nawet byl zly ,ze chodzilam na te zabiegi mowil ,ze jest to niepotrzebne tylko wiadomo babka to babka zawsze sobie cos wynajdzie bo jakos nie potrafi zyc bez przyczepiania sie do swoich mankamentow

effa_j zestaw wydaje sie odpowiedni i z tego co widze to witaminy , ktore bierzesz maja wlasnie tyle jednostek co ten capivit forte A+E.

aaaaaaaaa widzisz jeszcze zapomnialam ,ze do tego dobrze jest lykac krzem

ań wagi i "cudownych" diet,
odpowiednia dieta, zapewniająca wystarczające dawki witamin (gł. A, E, PP, B5) oraz mikroelementów (zwłaszcza cynku i krzemu), ewentualnie suplementacja tych składników w gotowych preparatach leczniczych,
lokalne stosowanie kremów, żeli, olejków i preparatów na bazie roślinnej, elastyny, kolagenu, biostymoliny, witamin, preparatów łożyskowych, acetazolamidów, alfahydroksykwasów itd. W preparatach lokalnych obecne są także prekursory kolagenu, takie jak linoleat proliny, kompleks hydroksyproliny i inne. Rodzaj kremu nie jest tak istotny , ważniejsze jest nawilżenie/natłuszczenie skóry i masaż,
Ważne składniki kosmeceutyków:
a) ekstrakty z Centella asiatica -źródło fitoestrogenów pobudzających syntezę kolagenu,
b) wyciągi z soi - działanie antyutleniające, przeciwzapalne, pobudzają fibroblasty,
c) związki krzemu (silanole) - sprzyjają regeneracji włókien kolagenowych i elastycznych, zwalczają wolne rodniki,
d) pirogronian sodowy - stymuluje aktywność fibroblastów,
e) kwas mlofilaktyka:
unikanie częstych wahań wagi i "cudownych" diet,
odpowiednia dieta, zapewniająca wystarczające dawki witamin (gł. A, E, PP, B5) oraz mikroelementów (zwłaszcza cynku i krzemu), ewentualnie suplementacja tych składników w gotowych preparatach leczniczych,
lokalne stosowanie kremów, żeli, olejków i preparatów na bazie roślinnej, elastyny, kolagenu, biostymoliny, witamin, preparatów łożyskowych, acetazolamidów, alfahydroksykwasów itd. W preparatach lokalnych obecne są także prekursory kolagenu, takie jak linoleat proliny, kompleks hydroksyproliny i inne. Rodzaj kremu nie jest tak istotny , ważniejsze jest nawilżenie/natłuszczenie skóry i masaż,
Ważne składniki kosmeceutyków:
a) ekstrakty z Centella asiatica -źródło fitoestrogenów pobudzających syntezę kolagenu,
b) wyciągi z soi - działanie antyutleniające, przeciwzapalne, pobudzają fibroblasty,
c) związki krzemu (silanole) - sprzyjają regeneracji włókien kolagenowych i elastycznych, zwalczają wolne rodniki,
d) pirogronian sodowy - stymuluje aktywność fibroblastów,
e) kwas mlekowy - zmniejsza rogowacenie naskórka,
f) witaminy A, C, E- właściwości antyoksydacyjne
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:36   #1487
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Aaliyah1981 ja jeszcze biore silice na wlosy teraz przerzucam sie na bellise tam tez jest krzem wiec juz osobno chyba nie bede brala zeby nie przedawkowac
juz tyle tej chemii lykam ze szok
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:58   #1488
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Aaliyah1981 ja jeszcze biore silice na wlosy teraz przerzucam sie na bellise tam tez jest krzem wiec juz osobno chyba nie bede brala zeby nie przedawkowac
juz tyle tej chemii lykam ze szok
Od dwóch miesięcy zażywam belissę zapobiegawczo i o ile trudno mi cokolwiek powiedzieć o przeciwdziałaniu na rozstępy tak na skórę ogólnie działa rewelacyjnie.

Aaliyah1981 dokładnie. Skóra jak po ciąży przed ciążą. Aż strach pomyśleć co będzie jak rzeczywiście dzieciaczek będzie się miał pojawić. Ja ze swoim TŻ doszłam do wniosku, że jakichkolwiek zabiegów nie ma co robić póki co bo w ciągu najbliższych 4-5 lat i tak zostałoby to zniweczone więc... A z resztą on mnie wyśmiewa jak coś wspomnę o rozstępach i twierdzi, że powinnam się leczyć na głowę a nie na skórę tygrysa
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 17:51   #1489
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Od dwóch miesięcy zażywam belissę zapobiegawczo i o ile trudno mi cokolwiek powiedzieć o przeciwdziałaniu na rozstępy tak na skórę ogólnie działa rewelacyjnie
to fajnie mam nadzieje ze u mnie tez poskutkuje,zjadlam juz 2x100 tabletek silici i nie powiem na wlosy pomaga,ale chcialam sprobowac czegos nowego tak to jest z kobietami.Przechlapane mamy dziewczyny tyle tego stosujemy,kremy,balsamy,t abletki cuda wianki, takie uroki kobiecej egzystencji
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 18:18   #1490
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

effa_j no fakt jak juz masz ten krzem w tamtym zestawie to juz trzeba poprzestac na nim bo co za duzo to tez nie zdrowo

gdzies kiedys czytalam ,ze witaminy lub ziola to trzeba minimum pol roku brac zeby byly widoczne efekty wiec trzeba chyba jeszcze poczekac..ja to mam troszke przechlapane bo mieszkam w uk i nie mam jak zdobuc tych polskich naszych specifikow i niestety jestem zkazana na lykanie witamin centrum a one raczej za rewelacyjne nie sa



Maddy84 a no wlasnie tak mi sie wydaje ,ze moze my tak naprawde wyolbrzymiamy ten problem a inni tego tak nie odbieraja czesto jest tak ,ze nikt na to nie zwraca uwagi a problem siedzi w nas samych
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:51   #1491
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ehhh dziewczyny mam wrazenie że tych rozstepów jest coraz wicej i wiecej chyba skusze sie na ten lioton 1000 ma pochlkebne opinie hmmm
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:53   #1492
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
effa_j no fakt jak juz masz ten krzem w tamtym zestawie to juz trzeba poprzestac na nim bo co za duzo to tez nie zdrowo

gdzies kiedys czytalam ,ze witaminy lub ziola to trzeba minimum pol roku brac zeby byly widoczne efekty wiec trzeba chyba jeszcze poczekac..ja to mam troszke przechlapane bo mieszkam w uk i nie mam jak zdobuc tych polskich naszych specifikow i niestety jestem zkazana na lykanie witamin centrum a one raczej za rewelacyjne nie sa
ja tez wlasnie migruje w czwartek do uk moj zestaw "urodowych wspomagaczy" wazy chyba z 2kg
sweetpoison1991 jesli chcesz to jest polski zamiennik liotonu wieksza tubka i tansza nazywa sie heparizen ziaji na w dozie mozna tanio kupic
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:05   #1493
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja tez wlasnie migruje w czwartek do uk moj zestaw "urodowych wspomagaczy" wazy chyba z 2kg
sweetpoison1991 jesli chcesz to jest polski zamiennik liotonu wieksza tubka i tansza nazywa sie heparizen ziaji na w dozie mozna tanio kupic

no prosze a gdzie bedziesz miezkac jesli to nie tajemnica . no ja tez jak jestem zawsze w Polsce to zaopatrze sie we wszystko tylko potem jest klapa jak sie zapasy wyczerpuja i zaczyna sie tu szukac czegos podobnego a z tym krucho

sweetpoison1991 wiesz co ale to moze byc tez tak ,ze same sobie wyszukujemy nowe wiem co mowie bo sama zawsze ogladam dokladnie te miejsca bo moze cos nowego bedzie

cos slyszalam o tym lotion 1000 a on czasem nie jest na zylaki lub zmeczone nogi bo juz nie pamietam
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:47   #1494
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no prosze a gdzie bedziesz miezkac jesli to nie tajemnica . no ja tez jak jestem zawsze w Polsce to zaopatrze sie we wszystko tylko potem jest klapa jak sie zapasy wyczerpuja i zaczyna sie tu szukac czegos podobnego a z tym krucho

sweetpoison1991 wiesz co ale to moze byc tez tak ,ze same sobie wyszukujemy nowe wiem co mowie bo sama zawsze ogladam dokladnie te miejsca bo moze cos nowego bedzie

cos slyszalam o tym lotion 1000 a on czasem nie jest na zylaki lub zmeczone nogi bo juz nie pamietam
Tak lioton 1000 stosuje sie przy opuchnieciu noig,zylakach ale ponoc ma tez swietny wplyw na rozstepy....
moze sprubuje tego zamiennika w aptece tez powinien by no nie ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:54   #1495
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no prosze a gdzie bedziesz miezkac jesli to nie tajemnica . no ja tez jak jestem zawsze w Polsce to zaopatrze sie we wszystko tylko potem jest klapa jak sie zapasy wyczerpuja i zaczyna sie tu szukac czegos podobnego a z tym krucho
wyslalam ci na prv

dziewczeta zapraszam na watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...28#post7782228 jest tam dziewczyna ktora wlasnie leczy rozstepy laserem,moze uda nam sie rozwiac wszelkie watpilowsci

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2008-06-16 o 11:50 Powód: dodatek
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 12:51   #1496
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Tak lioton 1000 stosuje sie przy opuchnieciu noig,zylakach ale ponoc ma tez swietny wplyw na rozstepy....
moze sprubuje tego zamiennika w aptece tez powinien by no nie ?

czesto zamienniki maja ten sam sklad a sa duzo tansz wiec mysle ,ze moze byc dobry


elffa_j dziekuje .zaraz zobacze ten watek ciekawe jakim laserem ma robione te zabiegi
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:27   #1497
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hej Aaliyah1981 gdzies wyczytalam ze wit C 1000mg na dzien nie wiem ile w tym prawdy ale pije tak do tego Vitaminum A + E, kapsułki, A (2500 j.m.) + E (100 mg) 2 kapsulki no i teraz zaczne od pon cynk i ten kolagen w kapsulkach, nie wiem czy to cokolwiek da ale trzeba sprobowac.Wczoraj moj najlepszy przyjaciel "kocham go za to" uswiadomil mi ze faceci tez maja rozstepy ( mimo wszystko wiedza co to jest) i ze przynajmiej on nie zwraca na to uwagi.Mowi jestes sliczna mloda inteligentna i przejmujesz sie takimi drbnostakmi,za 30 lat wszyscy bedziemy starzy pomarszczeni, zycie masz jedno wiec ciesz sie nim na maxa
mimo ze facet a potrafi podniesc na duchu
effa j, gratuluje przyjaciela!!! az i mnie sie od razu lepiej zrobilo po Twojej wypowiedzi!! nie ma sie co tak przejmowac

a witaminki ja tez chetnie sprobuje, moze to pomoze chociazby zapobiegawczo

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
a ja czasami sobie mysle jakbym wygladala gdybym urodzila dziecko skoro teraz juz je mam . I tez tak mam ,ze pod roznym kontem i roznym oswietleniu widac je czasami mniej a czasami bardziej ..i wiecie co wam powiem odnosze wrazenie ,ze te kremowe specyfiki kiedy sie nimi smarujemy w jakis sposob je tuszuja lub odbijaja swiatlo ,ze tak bardzo ich nie widzimy- wtedy sobie myslimy ooooooooo jest poprawa , a tu guzik bo jak tylko odstawiamy kremik dziwnym trafem paski juz na 2-gi dzien sa takie jak byly .

e
ehh, pewnie tak jest rzeczywiscie ze wszystkie te kosmetyki tylko maskuja chwilowo te rozstepy, ale moim zdaniem nawet dla takiego efektu warto ich uzywac lepiej niewidoczne niz biale pasy
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:02   #1498
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

wiecie co nie ma sie co przejmowac, szlam sobie ulica i patrzylam na facetow i oni tez maja rozstepy i to o wiele gorze od nas, my jeszcze jakos o nie dbamy, mozemy je zakryc bo najczesciej sa w takich miejscach.A oni maja je na rekach klatach itp dobrze im tak niech wiedza co my przezywamy
dzieki nulka on ma super podejscie do zycia i chyba coraz bardziej zaczyna mi sie podobac ale ciiiiii ujal mnie tym niesamowicie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:18   #1499
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

pewnie ,ze faceci tez maja ten sam problem

wiecie co taj sobie mysle czy ten masazer moze byc pomocny w sumie jest na cellulit ale tyle sie mowi ,ze grunt w walce z rozstepami to masaz po nalozeniu balsamu

http://www.amazon.co.uk/LOREAL-PHILI.../dp/B000Q9QVQW
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:22   #1500
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
pewnie ,ze faceci tez maja ten sam problem

wiecie co taj sobie mysle czy ten masazer moze byc pomocny w sumie jest na cellulit ale tyle sie mowi ,ze grunt w walce z rozstepami to masaz po nalozeniu balsamu

http://www.amazon.co.uk/LOREAL-PHILI.../dp/B000Q9QVQW
ja go mialam ale strasznie mi po nim naczynka pekaly gdyz on taka zasysa skore dla mnie nieprzyjemne uczucie ale fajnie ywglada
http://www.amazon.co.uk/SCHOLL-DR555...329796-8229554 zobacz do nasadki mozesz wcisnac krem i od razu dozuje i masuje
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.