Uwierzyć?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 21:22   #1
sorinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7

Uwierzyć??


Dziewczyny mam dylemat....

Jestem z facetem 3 lata, od pewnego czasu mieszkamy razem. Na początku związku przyłapałam go na pisaniu z ex. Dałam szansę....bo w sumie sama miałam też drugiego adoratora. Jednak wybrałam obecnego chłopaka.

Kilka dni temu odkryłam, że wchodził na czat i pisał z laskami o sexie. Wymyślał różne historyjki (może i prawda), zmieniał imiona i informację na temat związku - jednej pisał, że ma dziewczynę innej że nie.
Wchodził tam kilka razy....wtedy gdy jeździł do domu, do rodziców. To co przeczytałam było okropne....drugi raz zrobił to samo.
Napisałam, że to koniec, nie wybaczę. Ostatnio sporo się kłóciliśmy ale do cholery to nie jest powód by robić coś takiego!!!
Wyrwał się z pracy, zaczął błagać, klękać - normalnie cyrk! Kazałam wynosić się, nie byłam w stanie rozmawiać.
Dopiero wieczorem spokojniej porozmawialiśmy. On twierdzi, że to wszystko było wymyślone, że to z nudów, pogubił się, nigdy nie wziął od żadnej kontaktu i takie tam. Zrozumiał, że ostatnio nie był za dobry, nie zauważał tego co probuję jemu przekazać, że skupił się za bardzo na sobie. Błagał bym dała szansę, że chce mi to wynagrodzić.

Dziewczyny, uwierzyłybyście ? Dałybyście szansę? Bo ja mam mętlik w głowie, nie wiem czy mogłabym już z nim wziąć ślub. Póki co traktuję go na dystans, już nie wspominając o sexie - odpycha mnie.
Wiem, że za mnie nie podejmiecie decyzji ale....może ktoś miał podobną sytuację?
Po prostu boję się, że to tylko kłamstwa. Twierdzil, że chciał mi powiedzieć ale przecież nie powiedziałby, bo wiedziałby jak zareaguję. Robiłby to dalej......Kolejna sprawa to nie wiem czy on mówi prawdę.
Niby chciał zobaczyć czy łatwo jest kogoś przekonać do umówienia się na sex przez internet ale kur....co on ankiety przeprowadza!! Tym bardziej, że to już drugi raz!
sorinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:32   #2
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat....

Jestem z facetem 3 lata, od pewnego czasu mieszkamy razem. Na początku związku przyłapałam go na pisaniu z ex. Dałam szansę....bo w sumie sama miałam też drugiego adoratora. Jednak wybrałam obecnego chłopaka.

Kilka dni temu odkryłam, że wchodził na czat i pisał z laskami o sexie. Wymyślał różne historyjki (może i prawda), zmieniał imiona i informację na temat związku - jednej pisał, że ma dziewczynę innej że nie.
Wchodził tam kilka razy....wtedy gdy jeździł do domu, do rodziców. To co przeczytałam było okropne....drugi raz zrobił to samo.
Napisałam, że to koniec, nie wybaczę. Ostatnio sporo się kłóciliśmy ale do cholery to nie jest powód by robić coś takiego!!!
Wyrwał się z pracy, zaczął błagać, klękać - normalnie cyrk! Kazałam wynosić się, nie byłam w stanie rozmawiać.
Dopiero wieczorem spokojniej porozmawialiśmy. On twierdzi, że to wszystko było wymyślone, że to z nudów, pogubił się, nigdy nie wziął od żadnej kontaktu i takie tam. Zrozumiał, że ostatnio nie był za dobry, nie zauważał tego co probuję jemu przekazać, że skupił się za bardzo na sobie. Błagał bym dała szansę, że chce mi to wynagrodzić.

Dziewczyny, uwierzyłybyście ? Dałybyście szansę? Bo ja mam mętlik w głowie, nie wiem czy mogłabym już z nim wziąć ślub. Póki co traktuję go na dystans, już nie wspominając o sexie - odpycha mnie.
Wiem, że za mnie nie podejmiecie decyzji ale....może ktoś miał podobną sytuację?
Po prostu boję się, że to tylko kłamstwa. Twierdzil, że chciał mi powiedzieć ale przecież nie powiedziałby, bo wiedziałby jak zareaguję. Robiłby to dalej......Kolejna sprawa to nie wiem czy on mówi prawdę.
Niby chciał zobaczyć czy łatwo jest kogoś przekonać do umówienia się na sex przez internet ale kur....co on ankiety przeprowadza!! Tym bardziej, że to już drugi raz!
Daj sobie kobieto spokój z tym typem. Najlepiej przeczytaj sobie swoje własne słowa i zastanów się, czy naprawdę chciałabyś spędzić resztę życia z kimś takim.
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:44   #3
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez dialectic_chaos Pokaż wiadomość
Daj sobie kobieto spokój z tym typem. Najlepiej przeczytaj sobie swoje własne słowa i zastanów się, czy naprawdę chciałabyś spędzić resztę życia z kimś takim.
Dokładnie.
Ja bym nie wybaczyła. Zwłaszcza, że to nie pierwszy raz.
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:46   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Uwierzyć??

ja też bym nie wybaczyła. takie rozmowy jako singiel - ok, ale nie będąc w związku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:49   #5
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Uwierzyć??

Ja nie widzę tu szans na sukces. Nie ufasz mu już, a to podstawa w związku. Zrobił to nie pierwszy raz...
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:03   #6
sorinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Uwierzyć??

Zastanawiam się po co on ze mną jest, jeśli ciągnęło go do czatu. Po co to przepraszanie, nagłe zauważanie tego co wałkowałam od kilku miesięcy, zauważanie wszystkich swoich dotychczas popełnionych błędów.
sorinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:06   #7
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się po co on ze mną jest, jeśli ciągnęło go do czatu. Po co to przepraszanie, nagłe zauważanie tego co wałkowałam od kilku miesięcy, zauważanie wszystkich swoich dotychczas popełnionych błędów.
Wcześniej Cię lekceważył, to co mówiłaś również, bo czuł się bezpieczny i bezkarny. Teraz mu się grunt pod nogami pali.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 22:07   #8
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Uwierzyć??

nie uwierzyłabym i nie zaufała ponownie, to raz.

a dwa - skoro on z nimi pisał na czatach to jak przeczytałaś te wiadomości? mam na myśli, że np. konkretne rozmowy np. z czaterii nie zapisują się w przeglądarce.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:20   #9
justico
Raczkowanie
 
Avatar justico
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 174
Dot.: Uwierzyć??

miałam troszkę podobną sytuację, jednorazowa akcja która do tej pory nigdy sie nie powtórzyła bo powiedziałam , że sobie czegoś takiego nie życze,to mnie rani i nie podoba mi sie.
a jeśli on znał Twoje zdanie nie uszanował tego.. nie wiem...

jak przeczytałaś historie czatu? da sie tak???
justico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:24   #10
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uwierzyłybyście ? Dałybyście szansę? Bo ja mam mętlik w głowie, nie wiem czy mogłabym już z nim wziąć ślub. Póki co traktuję go na dystans, już nie wspominając o sexie - odpycha mnie.
Wiem, że za mnie nie podejmiecie decyzji ale....może ktoś miał podobną sytuację?
Miałam podobną sytuację, wybaczyłam raz, potem drugi, a za trzecim kopnęłam w dupę.

Jak koleś jest nakręcony na takie rozmowy to nic nie wskórasz - on się nie zmieni.

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2014-05-24 o 22:26
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:31   #11
sorinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Uwierzyć??

On miał na swoim kompie jakiś program, który zapisuje to co wpisujemy w przeglądarkę itp...
Chciałam tylko przypomnieć jakie miałam hasło do jakiegoś forum komputerowego, bo akurat miałam problem informatyczny. Powiedział żebym spróbowała na tym programie poszukać moich wcześniejszych logowań ( wzajemnie korzystamy ze swoich laptopów). No i zaczęłam szukać.....aż natknęłam się na jego rozmowy...
sorinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 22:34   #12
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
On miał na swoim kompie jakiś program, który zapisuje to co wpisujemy w przeglądarkę itp...
Chciałam tylko przypomnieć jakie miałam hasło do jakiegoś forum komputerowego, bo akurat miałam problem informatyczny. Powiedział żebym spróbowała na tym programie poszukać moich wcześniejszych logowań ( wzajemnie korzystamy ze swoich laptopów). No i zaczęłam szukać.....aż natknęłam się na jego rozmowy...
Twoje szczęście, że się natknęłaś. Swoją drogą chłopak też mało domyślny, skoro pozwolił Ci tam grzebać.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:37   #13
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Uwierzyć??

Autorko, powinnaś kopnąć go tak mocno w zad, że stanie się pierwszym kolonizatorem Marsa.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:12   #14
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Uwierzyć??

Wiesz, żeby to było tylko na zasadzie, że sobie pisze o seksie, to jeszcze można by to "przełknąć" ale skoro on chciał spotkać sie i to na sex to chyba nie wierzysz w tłumaczenie, że chciał sprawdzić, czy sie zgodzi dziewczyna, no prosze cie... heeloł tu ziemia ocknij się autorko
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2014-05-24 o 23:14
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:31   #15
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Uwierzyć??

Nie uwierzyłbym, za dużo kłamstw.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:45   #16
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Autorko, powinnaś kopnąć go tak mocno w zad, że stanie się pierwszym kolonizatorem Marsa.
Lubię Twoje posty.

Autorko, facet, który od problemów w związku ucieka w wirtualny seks, wedle moich doświadczeń, prędzej czy później ucieknie w seks realny. Zastanów się, czy chcesz to znosić.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 08:08   #17
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat....

Jestem z facetem 3 lata, od pewnego czasu mieszkamy razem. Na początku związku przyłapałam go na pisaniu z ex. Dałam szansę....bo w sumie sama miałam też drugiego adoratora. Jednak wybrałam obecnego chłopaka.

Kilka dni temu odkryłam, że wchodził na czat i pisał z laskami o sexie. Wymyślał różne historyjki (może i prawda), zmieniał imiona i informację na temat związku - jednej pisał, że ma dziewczynę innej że nie.
Wchodził tam kilka razy....wtedy gdy jeździł do domu, do rodziców. To co przeczytałam było okropne....drugi raz zrobił to samo.
Napisałam, że to koniec, nie wybaczę. Ostatnio sporo się kłóciliśmy ale do cholery to nie jest powód by robić coś takiego!!!
Wyrwał się z pracy, zaczął błagać, klękać - normalnie cyrk! Kazałam wynosić się, nie byłam w stanie rozmawiać.
Dopiero wieczorem spokojniej porozmawialiśmy. On twierdzi, że to wszystko było wymyślone, że to z nudów, pogubił się, nigdy nie wziął od żadnej kontaktu i takie tam. Zrozumiał, że ostatnio nie był za dobry, nie zauważał tego co probuję jemu przekazać, że skupił się za bardzo na sobie. Błagał bym dała szansę, że chce mi to wynagrodzić.

Dziewczyny, uwierzyłybyście ? Dałybyście szansę? Bo ja mam mętlik w głowie, nie wiem czy mogłabym już z nim wziąć ślub. Póki co traktuję go na dystans, już nie wspominając o sexie - odpycha mnie.
Wiem, że za mnie nie podejmiecie decyzji ale....może ktoś miał podobną sytuację?
Po prostu boję się, że to tylko kłamstwa. Twierdzil, że chciał mi powiedzieć ale przecież nie powiedziałby, bo wiedziałby jak zareaguję. Robiłby to dalej......Kolejna sprawa to nie wiem czy on mówi prawdę.
Niby chciał zobaczyć czy łatwo jest kogoś przekonać do umówienia się na sex przez internet ale kur....co on ankiety przeprowadza!! Tym bardziej, że to już drugi raz!
Nie wybaczyłabym. Nie widzę najmniejszego powodu, żeby wybaczyć.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:14   #18
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Uwierzyć??

sorinaaa, zastanawiasz się, po co on z Tobą jest, skoro robi takie rzeczy? Chociażby ze względu na seks. I zapewne wygodę.

Ślub z kimś takim to nie jest dobry pomysł. Pewnie, że warto naprawiać związki, ale zdrada mentalna to też zdrada. Ja bym tego nie przełkneła za nic. Uciekaj, póki jeszcze nie wiąże Cię z nim nic ostatecznego [dzieci].



Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Autorko, powinnaś kopnąć go tak mocno w zad, że stanie się pierwszym kolonizatorem Marsa.
.... piękne!
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:18   #19
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Uwierzyć??

Raz mogłaś wybaczyć, ale drugi raz? I to jeszcze z jakimiś laskami z sexczatu - wejdź tam z ciekawości i zobacz jaki tam panuje poziom... w życiu na Twoim miejscu bym więcej tego typa nie tknęła.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 09:20   #20
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Uwierzyć??

Oj tak, wszystkie dziewczyny takie bezwzglednie twarde nagle, a ja sie wylamie. Jesli go nanpawde kochasz to dalabym mu szanse, bo na jedna zawsze czlowiek zasluguje. Jesli nie i jestes z nim ale nie wiazesz dalekosiegajacej przyszlosci to faktycznie olej typa.
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:21   #21
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
Oj tak, wszystkie dziewczyny takie bezwzglednie twarde nagle, a ja sie wylamie. Jesli go nanpawde kochasz to dalabym mu szanse, bo na jedna zawsze czlowiek zasluguje. Jesli nie i jestes z nim ale nie wiazesz dalekosiegajacej przyszlosci to faktycznie olej typa.
Ale przecież jedną już dostał, to by była kolejna.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:22   #22
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Uwierzyć??

Wyslalabym na księzyc
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:28   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
Oj tak, wszystkie dziewczyny takie bezwzglednie twarde nagle, a ja sie wylamie. Jesli go nanpawde kochasz to dalabym mu szanse, bo na jedna zawsze czlowiek zasluguje. Jesli nie i jestes z nim ale nie wiazesz dalekosiegajacej przyszlosci to faktycznie olej typa.
przecież to była jego szansa i ją zmarnował!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 09:31   #24
Wiolapoprostu
Raczkowanie
 
Avatar Wiolapoprostu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczecin.
Wiadomości: 204
Dot.: Uwierzyć??

Ja osobiście bym nie wybaczyła, zrobił pierwszy,zrobi i drugi. Tylko czekać aż poleci na żywo seks uprawiać. Zresztą ten typ Cię kompletnie nie szanuje, wiej póki masz możliwość, wiem to z autopsji że z takim później jeszcze gorzej a coraz cięzej odejść.
__________________
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie."
Joseph Conrad

Wiolapoprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:07   #25
sorinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Uwierzyć??

Może wytłumaczę wam jak to było z tym pierwszym odkrytym pisaniem....Znaliśmy się jakieś 3 miesiące. Znalazłam to na fb, siedzieliśmy razem, coś tam przeglądaliśmy a on poszedł do łazienki no i niestety zajrzałam w wiadomości:/
Pisał z ex ale nie na temat seksu a kolejne wiadomości do innych lasek to już jakieś podchody w stronę seksu. Niestety już wtedy powinnam kopnąć w tyłek ale idiotka ze mnie. Tłamsiłam to przez pół roku i wreszcie wybuchłam. Wybaczyłam. Nie chciałam się wtedy rozstawać, bo było naprawdę dobrze między nami. Jak były kłótnie czy jakieś zastrzeżenia co do naszego zachowania to oboje staraliśmy się nad tym pracować, rozmowy były spokojne itd... To siedzi nadal we mnie, nie raz były takie chwile, że sama się nakręcałam. Wybaczyłam ale nie zapomniałam.
On tak naprawdę nie dostał za to żadnej kary....gdybym od razu zareagowała a tak....

A teraz kompletnie nie spodziewałam się tego....kłóciliśmy się często, przyznaję ale on sam teraz powiedział, że zmienił się na złe przez towarzystwo, że zagubił się itd... Tylko ja też myślałam o rozstaniu, miałam już dość ciągłych tłumaczeń i starania za dwoje- może też powinnam wejść na czat i flirtować?
Organizowałam pewną akcję na fb i wtedy napisało do mnie wielu facetów, może powinnam wykorzystać ten fakt i pisać. Normalnie żal!!!

Tak jak piszecie - nie będę chciała kochać się to znajdzie sobie chętną na seks w realu. bo niby skąd mam wiedzieć na co go stać?
Zapiera się nogami i rękami, że zdrady nigdy się nie dopuścił i nie dopuści, nie zrobi tego dla mnie ale nigdy nie mów nigdy.

Naiwna jestem, oddałabym wszystko...tak się starałam a powinnam robić tak jak on.

Edytowane przez sorinaaa
Czas edycji: 2014-05-25 o 10:10
sorinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:15   #26
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Może wytłumaczę wam jak to było z tym pierwszym odkrytym pisaniem....Znaliśmy się jakieś 3 miesiące. Znalazłam to na fb, siedzieliśmy razem, coś tam przeglądaliśmy a on poszedł do łazienki no i niestety zajrzałam w wiadomości:/
Pisał z ex ale nie na temat seksu a kolejne wiadomości do innych lasek to już jakieś podchody w stronę seksu. Niestety już wtedy powinnam kopnąć w tyłek ale idiotka ze mnie. Tłamsiłam to przez pół roku i wreszcie wybuchłam. Wybaczyłam. Nie chciałam się wtedy rozstawać, bo było naprawdę dobrze między nami. Jak były kłótnie czy jakieś zastrzeżenia co do naszego zachowania to oboje staraliśmy się nad tym pracować, rozmowy były spokojne itd... To siedzi nadal we mnie, nie raz były takie chwile, że sama się nakręcałam. Wybaczyłam ale nie zapomniałam.
On tak naprawdę nie dostał za to żadnej kary....gdybym od razu zareagowała a tak....

A teraz kompletnie nie spodziewałam się tego....kłóciliśmy się często, przyznaję ale on sam teraz powiedział, że zmienił się na złe przez towarzystwo, że zagubił się itd... Tylko ja też myślałam o rozstaniu, miałam już dość ciągłych tłumaczeń i starania za dwoje- może też powinnam wejść na czat i flirtować?
Organizowałam pewną akcję na fb i wtedy napisało do mnie wielu facetów, może powinnam wykorzystać ten fakt i pisać. Normalnie żal!!!

Tak jak piszecie - nie będę chciała kochać się to znajdzie sobie chętną na seks w realu. bo niby skąd mam wiedzieć na co go stać?
Zapiera się nogami i rękami, że zdrady nigdy się nie dopuścił i nie dopuści, nie zrobi tego dla mnie ale nigdy nie mów nigdy.

Naiwna jestem, oddałabym wszystko...tak się starałam a powinnam robić tak jak on.
A dlaczego miałabyś robić tak, jak on?
Moim zdaniem powinnaś go zostawić, a nie tkwić w niesatysfakcjonującym Cię związku i szukać okazji, żeby postąpić równie niefajnie, co Twój chłopak.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:24   #27
sorinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Uwierzyć??

Nie chcę tak robić. Nie jestem takim człowiekiem i nie mam takiego charakteru. Tylko próbuję zrozumieć dlaczego ja w trudniej sytuacji nie musiałam robić czegoś takiego a on przy pojawiających się problemach pisał na czacie.
Na pewno robiłby to ciągle ale wydało się....
sorinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:26   #28
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Nie chcę tak robić. Nie jestem takim człowiekiem i nie mam takiego charakteru. Tylko próbuję zrozumieć dlaczego ja w trudniej sytuacji nie musiałam robić czegoś takiego a on przy pojawiających się problemach pisał na czacie.
Na pewno robiłby to ciągle ale wydało się....
Powodów takiego zachowania może być pełno. Myślę, że teraz nie powinnaś skupiać się na tym, dlaczego tak się zachował ale na tym, by zakończyć ten związek.
Potem możesz przemyśleć, co w związku było nie tak i wyciągnąć wnioski na przyszłość, żeby nie zdecydować się w przyszłości na podobny związek.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:29   #29
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Nie chcę tak robić. Nie jestem takim człowiekiem i nie mam takiego charakteru. Tylko próbuję zrozumieć dlaczego ja w trudniej sytuacji nie musiałam robić czegoś takiego a on przy pojawiających się problemach pisał na czacie.
Na pewno robiłby to ciągle ale wydało się....
Jest niedojrzały. Popełnił zdradę emocjonalną, zamiast przyjść z problemem do Ciebie pisał z obcymi przypadkowymi babami. Zranił Cię.

Dodatkowo zawiódł Twoje zaufanie. Myślałaś, że problem po poprzednim razie jest wyjaśniony...tymczasem to się powtórzyło.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-05-25 o 10:33
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:21   #30
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Uwierzyć??

Cytat:
Napisane przez sorinaaa Pokaż wiadomość
Nie chcę tak robić. Nie jestem takim człowiekiem i nie mam takiego charakteru. Tylko próbuję zrozumieć dlaczego ja w trudniej sytuacji nie musiałam robić czegoś takiego a on przy pojawiających się problemach pisał na czacie.
Na pewno robiłby to ciągle ale wydało się....
No więc skoro się wydało, a z tego co przeczytałam to chyba nie pierwszy raz to sądzę, że nie ma się nad czym zastanawiać. Porządny kopniak w zad i sajonara.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 23:56:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.