Pomoc z odżywką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 10:29   #1
angelika_anna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11

Pomoc z odżywką


Witam! No i mnie dopadło to szaleństwo, już od kilku miesięcy siedzę na tym forum i wyszukuję milionów rozwiązań dla urody. Eh, te kobiety. Ogólnie szukam odżywki dla mnie idealnej. Tak, wiem tego jest pełno na forum, ale naprawdę- szukałam i dalej szukam. Myślę, że jednak dla każdego wybór odżywki jest sprawą indywidualną, bo każdy ma inne włosy. No to tak, zacznę od opisania mojego problemu. Mam włosy podatne na wilgoć, długie. Na pewno niejedna o tym wie. Ułożysz sobie piękną fryzurę, wychodzisz na dwór i każdy włos w inną stronę. Włosy takie są też skłonne do kołtunienia. Szukam odżywki, która by mi to wygładziła, ułatwiła rozczesywanie, najlepiej bez spłukiwania. No i wiecie, bez masy silikonów itp, bo jestem (jak prawie każda) na etapie unikania tego. Szukałam już masy odżywek, miałam Sunsilka z jedwabiem, była ok, ale po wyjściu na dwór włosy znowu żyły własnym życiem, tę różową z Loreala, co się pryska, ale efektu żadnego po niej nie widzę. Z góry dzięki za pomoc
angelika_anna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 10:56   #2
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Pomoc z odżywką

Mi bardzo pomogły Garnier Ultra Doux Awokado i karite oraz Cytryna i biała glinka.
Na L'oreale i inne cuda nawet nie patrzę, bo to głównie same silikony...
Ale nadal szukam idealnej, mimo że świadomie dbam o włosy już ponad 1,5 roku.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 13:56   #3
angelika_anna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc z odżywką

A coś bez spłukiwania?
angelika_anna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:03   #4
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Pomoc z odżywką

Nie używam specjalnych odżywek b/s. Najwyżej biorę odrobinkę tej do spłukiwania, rozcieram w dłoniach i wcieram we włosy (szczególnie końcówki). Dodatkowo używam jedwab z Green Pharmacy na końcówki.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:09   #5
angelika_anna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc z odżywką

A jakie masz włosy? Skłonne do kręcenia się? Jak zachowują się po użyciu tej odżywki i po wyjściu na wilgoć?
angelika_anna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 15:10   #6
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Pomoc z odżywką

hmmm a probowalas ktorejs z odzywek bez splukiwania z Joanny? ja pamietam ze ta z miodem bardzo dobrze dzialala na mnie.

sama dalej szukam idealnej odzywki ale jesli chodzi o moje doswiadczenia to przekonalam sie ze wlosy najlepiej mi sie ukladaja kiedy tuninguje odzywke dodatkowymi skladnikami. moimi sa akurat olejek z migdalow oraz miod. jesli sa takie pol produkty ktore pasuja twoim wlosom moze tez sprobuj czegos takiego? pamietaj tylko zeby nie przesadzac z dodatkami jesli wybierzesz odzywke b/s . nie jest to zbytnio profesjonalna rada to tylko moje doswiadczenia poza tym polecam tez serum arganowe z mariona ktore nalozone na mokre wlosy i wysuszeniu (zimnym powietrzem) na szczotke daje efekt bardzo miekkich i gladkich wlosow. jednak nie znam sie zbytnio na skladach wiec nie moge pwoiedziec czy to serum jest "zle" dla wlosow. ja jednak nie widzialam po nim zadnego przesuszenia koncowek itp a moje wlosy sa naprawde bardzo wybredne i delikatne
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 08:58   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pomoc z odżywką

Garnier Awokado i Karite. Nałóż po myciu na kilka minut i spłucz. Powinny pozostać ładne i gładkie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 16:45   #8
madziula240295
Wtajemniczenie
 
Avatar madziula240295
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 271
Dot.: Pomoc z odżywką

Musi byc to odzywka? jak dla mnie najlepsze produkty drogeryjne są z gliss kura. szczegolnie polecam maskę (tą czarna do zniszczonych ) i cala ich serię. Fajny jest spray wygladzajacy z matrixa stosuje się go juz na suche wlosy chociaz na mokre takze mozna
__________________
zapraszam na wymianę


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76243851
madziula240295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:58   #9
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Pomoc z odżywką

zgodze sie ze czarny glisskur jest chyb najlepiej wygladzajaca i nablyszczajaca odzywka drogeryjna, ale chyba pod wzgledem odzywiania wlosow jest raczej kiepski, no i bardzo bardzo przetluszcza. rozowy gliss kur rowniez dosyc mocno wygladza, oraz rozowa elseve
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:14   #10
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pomoc z odżywką

Cytat:
Napisane przez angelika_anna9 Pokaż wiadomość
Witam! No i mnie dopadło to szaleństwo, już od kilku miesięcy siedzę na tym forum i wyszukuję milionów rozwiązań dla urody. Eh, te kobiety. Ogólnie szukam odżywki dla mnie idealnej. Tak, wiem tego jest pełno na forum, ale naprawdę- szukałam i dalej szukam. Myślę, że jednak dla każdego wybór odżywki jest sprawą indywidualną, bo każdy ma inne włosy. No to tak, zacznę od opisania mojego problemu. Mam włosy podatne na wilgoć, długie. Na pewno niejedna o tym wie. Ułożysz sobie piękną fryzurę, wychodzisz na dwór i każdy włos w inną stronę. Włosy takie są też skłonne do kołtunienia. Szukam odżywki, która by mi to wygładziła, ułatwiła rozczesywanie, najlepiej bez spłukiwania. No i wiecie, bez masy silikonów itp, bo jestem (jak prawie każda) na etapie unikania tego. Szukałam już masy odżywek, miałam Sunsilka z jedwabiem, była ok, ale po wyjściu na dwór włosy znowu żyły własnym życiem, tę różową z Loreala, co się pryska, ale efektu żadnego po niej nie widzę. Z góry dzięki za pomoc
Nie wiem, jak wygląda Twoja pielęgnacja, ale statystycznie potrzeba 3-ch odżywek: emolientowej, proteinowej i odżywki b/s. B/s polecam serię Joanna Naturia, a co do reszty to:
  • spis odżywek emolientowych:KLIK!
  • spis odżywek proteinowych: KLIK!
Może nawet masz na stanie produkty, z których mogłabyś złożyć zestaw
Poza tym oczywiście możesz tuningować maski olejami, miodem i półproduktami.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:22   #11
angelika_anna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc z odżywką

Używam szamponu z Alterry, raz na jakiś czas oleju rycynowego, no i do tego właśnie potrzebna by była odżywka, której nieustannie szukam, albo przynajmniej coś, co ochroniłoby moje włosy od tej wilgotnej pogody, wiem, że do końca się nie da, bo taka natura włosa, ale żeby przynajmniej jakoś to wyglądało, dało się rozczesać, bo z tym mam problem, gdy wrócę z dworu. No i właśnie potrzebuje jakiejs odzywki lub serum, które by to wygładziło. Bez silikonów, bo jestem na etapie unikania tego.
angelika_anna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 17:44   #12
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Pomoc z odżywką

hmm to jest jakis serum bez silikonow? : o
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 18:24   #13
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pomoc z odżywką

Cytat:
Napisane przez angelika_anna9 Pokaż wiadomość
Używam szamponu z Alterry, raz na jakiś czas oleju rycynowego, no i do tego właśnie potrzebna by była odżywka, której nieustannie szukam, albo przynajmniej coś, co ochroniłoby moje włosy od tej wilgotnej pogody, wiem, że do końca się nie da, bo taka natura włosa, ale żeby przynajmniej jakoś to wyglądało, dało się rozczesać, bo z tym mam problem, gdy wrócę z dworu. No i właśnie potrzebuje jakiejs odzywki lub serum, które by to wygładziło. Bez silikonów, bo jestem na etapie unikania tego.
A dlaczego chcesz ich unikać?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 21:59   #14
angelika_anna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc z odżywką

Silikony nie działają dobrze na włosy. Dużo się o tym pisze. Nawet sama tego doświadczyłam. Najpierw włosy są piękne, potem stają się suche, takie oklapnięte.
Haha, wiem, cięzko jest znaleźć coś bez silikonów, ale chociaż coś o nieprzerażających składzie
Kupiłam dzisiaj Garniera, właśnie siedzę z umytymi włoskami, wydają się ok, no i ten zapaaach
angelika_anna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 22:10   #15
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pomoc z odżywką

Cytat:
Napisane przez angelika_anna9 Pokaż wiadomość
Silikony nie działają dobrze na włosy. Dużo się o tym pisze. Nawet sama tego doświadczyłam. Najpierw włosy są piękne, potem stają się suche, takie oklapnięte.
Haha, wiem, cięzko jest znaleźć coś bez silikonów, ale chociaż coś o nieprzerażających składzie
Kupiłam dzisiaj Garniera, właśnie siedzę z umytymi włoskami, wydają się ok, no i ten zapaaach
Silikony nie wysuszają.
One zabezpieczają przed ucieczką wilgoci.
Wysuszać może np. brak odżywczych substancji, wtedy silikony nie mają w zasadzie, czego chronić.
Z oklapnięciem to trochę prawda. Cienkie włosy mogą być obciążone po silikonach.
Mimo to myślę, że nie trzeba ich unikać w składach, tylko mieć świadomość, jak ich używać, po co, co innego dobrego jest też w odżywce, czy dany silikon jest zmywalny wodą/odparowujący/zmywalny wyłącznie slsem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 22:22   #16
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pomoc z odżywką

Cytat:
Napisane przez angelika_anna9 Pokaż wiadomość
Silikony nie działają dobrze na włosy. Dużo się o tym pisze. Nawet sama tego doświadczyłam. Najpierw włosy są piękne, potem stają się suche, takie oklapnięte.
Haha, wiem, cięzko jest znaleźć coś bez silikonów, ale chociaż coś o nieprzerażających składzie
Kupiłam dzisiaj Garniera, właśnie siedzę z umytymi włoskami, wydają się ok, no i ten zapaaach
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Silikony nie wysuszają.
One zabezpieczają przed ucieczką wilgoci.
Wysuszać może np. brak odżywczych substancji, wtedy silikony nie mają w zasadzie, czego chronić.
Z oklapnięciem to trochę prawda. Cienkie włosy mogą być obciążone po silikonach.
Mimo to myślę, że nie trzeba ich unikać w składach, tylko mieć świadomość, jak ich używać, po co, co innego dobrego jest też w odżywce, czy dany silikon jest zmywalny wodą/odparowujący/zmywalny wyłącznie slsem.
Marta ma rację. Domniemany efekt wysuszający po silikonach wiąże się tylko z tym, że pod silikon nie było położone nic odżywczego. Za to do zabezpieczenia włosów przed puszeniem mogą być niezastąpione
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 08:31   #17
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Pomoc z odżywką

ale generalnie ludzie bez świadomości, co robią takie zatykacze jak silikony robią sobie krzywdę bo świadomie używać silikonów można, ale statystyczna kobieta idąca do drogerii i kupująca odżywkę, która jest ładnie reklamowana, wiadomo jak zwykle kończy.

dla mnie też nie ma jednej odzywki. Zawsze mam ich kilka a ponieważ dla włosów najważniejsza jest równowaga (odpowiednia ilość emolientów, protein i nawilżaczy) to nie da się tego osiągnąć jednym produktem. U mnie zawsze są Isany, różowa proteinowa i babassu (ale ostatnio jej nie widać, zaginęła?), Garnier AiK, zwykle też jakaś z Bingo, z 5 algami np. Odżywki bs to albo Joanny, raczej ta z miodem i cytryną, ale coraz częściej to po prosu odrobina zwykłej odżywki, zwykle ta Isana proteinowa bo jednak takie odzywki bs moje włosy lubią najbardziej. Tak czy inaczej, dla mnie wszystkie odżywki są bazą. W zasadzie zawsze, może poza sporadycznymi przypadkami gdy wpadam do łazienki na 5 minut, odżywkę mieszam z olejem i miodem. Nie uwierzyłabyś patrząc na moje włosy, bo są raczej delikatne i zdrowe, ale zachowują się jak grube i suche, bez porządnego ciężkiego jedzenia nie są zadowolone

więc czasami nie warto wydawać kupy kasy na miliony odżywek, tylko dobrać kilka dobrych i do nich dodawać różne rzeczy, jak oleje, miód, różne dodatki z ZSK czy mazideł itp. jak dodatkowe nawilżacze, witaminy, wyciągi, proteiny, o, można żółtko jajka, skrobię, żel aloesowy lub lniany... to dziewczyny z zakręconego forum mają niekończące się pomysły, może tam zobacz
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 16:45   #18
angelika_anna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc z odżywką

Powiedzcie mi coś więcej o tym, czym można udoskonalić swoją odżywkę
angelika_anna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 17:16   #19
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pomoc z odżywką

Cytat:
Napisane przez angelika_anna9 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi coś więcej o tym, czym można udoskonalić swoją odżywkę
Można dodać odrobinę oleju (ale to są krople dosłownie, spróbuj od malutkich ilości) lub półproduktami np. z Mazideł czy ZSK (sklepy internetowe), np. pantenolem, gliceryną, chyba proteinami.
Ja się z tym czaję i nie mogę zdecydować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 14:08   #20
angelika_anna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dot.: Pomoc z odżywką

Właśnie ja też o tym wczoraj dużo czytałam i chyba zdecyduję się na proteiny mleka keratyny i jedwabiu
angelika_anna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 16:45   #21
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pomoc z odżywką

przestań spamować, bo widzę ten sam post w nie wiem którym wątku
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:26   #22
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Pomoc z odżywką

Wiem, że walnę z innego tematu, ale czy znacie lżejsze odżywki(najlepiej drogeryjne, ogólnodostępne), które dobrze chronią włosy, ale nie obciążają ich i nie powodują nadmiernego wypadania?
Do tej pory używałam Nivea Long Repair gdzieś od połowy długości moich włosów, ale zauważyłam, że podczas gdy jej używam to mi strasznie dużo włosów wypada
Najmniej wypada kiedy myję tylko szamponem, ale moje włosy potrzebują odżywki, lubią być nawilżane.
Ostatnio myślę o tej słynnej Garnierowskiej z masłem karite i awokado oraz o Nivea Hydro Care. Co o nich sądzicie?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:42   #23
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pomoc z odżywką

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;40406360]Wiem, że walnę z innego tematu, ale czy znacie lżejsze odżywki(najlepiej drogeryjne, ogólnodostępne), które dobrze chronią włosy, ale nie obciążają ich i nie powodują nadmiernego wypadania?
Do tej pory używałam Nivea Long Repair gdzieś od połowy długości moich włosów, ale zauważyłam, że podczas gdy jej używam to mi strasznie dużo włosów wypada
Najmniej wypada kiedy myję tylko szamponem, ale moje włosy potrzebują odżywki, lubią być nawilżane.
Ostatnio myślę o tej słynnej Garnierowskiej z masłem karite i awokado oraz o Nivea Hydro Care. Co o nich sądzicie?[/QUOTE]

Szczerze powiem, że jeśli nie nakładasz jej w pobliżu skóry głowy (a jak widać nie nakładasz) to trochę nie wiem, w jaki sposób może ona powodować wypadanie. Chyba, że włosy się łamią? Trzymasz długo pod folią i ręcznikiem?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:48   #24
Erishkigal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 367
Dot.: Pomoc z odżywką

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;40406360]Wiem, że walnę z innego tematu, ale czy znacie lżejsze odżywki(najlepiej drogeryjne, ogólnodostępne), które dobrze chronią włosy, ale nie obciążają ich i nie powodują nadmiernego wypadania?
Do tej pory używałam Nivea Long Repair gdzieś od połowy długości moich włosów, ale zauważyłam, że podczas gdy jej używam to mi strasznie dużo włosów wypada
Najmniej wypada kiedy myję tylko szamponem, ale moje włosy potrzebują odżywki, lubią być nawilżane.
Ostatnio myślę o tej słynnej Garnierowskiej z masłem karite i awokado oraz o Nivea Hydro Care. Co o nich sądzicie?[/QUOTE]

To niemożliwe, żeby włosy wypadały ci od odżywki nakładanej od połowy długości. Pewnie po prostu podczas nakładania wyplątujesz te włosy, które już wypadły i są zawieszone pomiędzy innymi włosami. Raczej po każdej innej będzie tak samo.
A Garniera miałam, dla mnie był trochę za lekki i za mało nawilżający, zużyłam go jako b/s. Ale wiele osób go chwali, więc jeżeli twoje włosy nie są bardzo wymagające, to spróbuj
Erishkigal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 16:04   #25
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Pomoc z odżywką

Cytat:
Napisane przez angelika_anna9 Pokaż wiadomość
Właśnie ja też o tym wczoraj dużo czytałam i chyba zdecyduję się na proteiny mleka keratyny i jedwabiu
Ale używasz przed tą bez spłukiwania czegoś do spłukiwania, prawda? Maski albo odżywki? Olej rycynowy wysusza i plącze większość włosów (a moje to już na pewno). Bez silikonów włosy raczej zaczną Ci się rozdwajać, serum albo jedwab by się przydał (tylko nie Biosilk). Chcesz kupić proteiny do tuningowania, tak? Przynajmniej u części z nas sprawdzają się tylko raz na jakiś czas, inaczej spuszają i tak jakby wysuszają.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.