Kompleksy przy dobrej koleżance. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 20:39   #1
kajli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100

Kompleksy przy dobrej koleżance.


....
__________________
L i g h t m y f i r e

Edytowane przez kajli28
Czas edycji: 2013-05-26 o 13:40 Powód: zły wątek
kajli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 23:59   #2
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Myślę, że powinnaś nabrać więcej pewności siebie. Przestań się ciągle porównywać, bo to do niczego nie doprowadzi (coś wiem o tym, długo się porównywałam ze swoją przyjaciółką). Jeśli przestaniesz to robić, automatycznie zdobywasz pewność siebie .
Po 2 skoro nie potrafisz dobrze dobrać fryzury, ciuchów itp... To może zapytaj ją o zdanie, skoro masz z nią dobry kontakt, powinna Ci pomóc. Wybierzcie się kiedyś razem na zakupy czy coś w tym stylu, możesz się wtedy jej delikatnie podpytać w jakich ciuszkach wyglądasz najkorzystniej itp .
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 17:03   #3
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Nie pocieszy Cię to, co powiem, ale tak bywa, że niektórzy ludzie mają w życiu lepiej niż inni. I nie dlatego, że są jacyś lepsi, tylko tak po prostu wychodzi. Życie. Skup się na tym, co masz, a nie na tym czego nie posiadasz. Nie zmienisz tego, że ona będzie zawsze ładniejsza nawet jeśli ty się odrobisz, nie zmienisz tego, że jest w lepszej sytuacji rodzinnej, że jest inteligentniejsza, albo po prostu ma do czegoś większą smykałkę. Ale przecież ty na pewno też masz jakieś fajne cechy, coś co Ci wychodzi. Skup się na tym, na relacji z koleżanką skoro jest to dla ciebie ważna relacja, a nie na porównywaniu się. Zewnętrzne sprawy da się zmienić - ciuchy, fryzura, etc. Popytaj na wizażu, pogadaj z koleżanką - coś Ci doradzą.

I pamiętaj, że ludzie idealnie tylko tak z pozoru wyglądają. Sama jestem takim "złotym dzieckiem", a nawet nie wiesz jak straszne rzeczy we mnie się dzieją. Na zewnątrz wszystko wygląda cudownie. W rzeczywistości nic nie jest ok. Tatobank co miesiąc, 55 kg, długie nogi i prawo dzienne na UW naprawdę nie załatwią sprawy. Na pewno jest coś czego ona Ci zazdrości tylko tego nie mówi. Nie wiem, może kontaktu z mamą, spokoju wewnętrznego, fajnego rodzeństwa... czegokolwiek. Sama możesz tego nie cenić, ale dla niej może być to tak ważne jak dla ciebie jej dobra uczelnia, czy figura.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:42   #4
Szprycha174
Zakorzenienie
 
Avatar Szprycha174
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 3 054
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Hej
Ja też długo porównywałam się z przyjaciółką - a to że ma idealnego faceta, a to że jest wysoka, a to że może wszystko żreć a jest szczupła, że ma długie włosy a ja nie, a to a siamto I też bardzo ja lubiłam - naprawdę.
Ale kiedyś zrozumiałam, że ja mogę chodzić w szpilkach - jestem mniejsza, a jak ona założy takowe, to komicznie wygląda , jej facet nie jest idealny, bo pasuje do niej a nie do mnie , gdy zaczęłam szkołę - ze stresu schudłam i tak mi się trzyma waga, mimo, że teraz też jem co chcę i kiedy chcę, a włosy krótkie bardziej do mnie pasują - i wszyscy mi to mówią, a jak zobaczyłam kiedyś jak przy mnie się przebierała całe jej uda w celulicie - pomyślałam: hmm.. a to JA mam KOMPLEKSY A - i jeszcze coś - w makijażu wyglądała bosko, ale gdy ją zobaczyłam bez - piegus i do tego blady

Tak więc może zacznij ćwiczyć, biegać, ćwiczyć nawet przed tv jeżeli chcesz schudnąć, idź do fryzjera - niech Ci powie w jakiej fryzurze i kolorze będzie Ci dobrze, skoro wiesz w jakich ciuchach wyglądasz źle - to kup inne Odważ się może zamiast czarnego t-shirta kupić zieloną lekką bluzeczkę (przykład taki, bo nie wiem co nosisz ) - ogólnie coś innego niż zwykle, poeksperymentuj z makijażem itp.

A jak się ze sobą czujesz, gdy się nie widujesz z przyjaciółką?
__________________
I to be ŻONA and MAMA
Szprycha174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 10:17   #5
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Spójrz na to z drugiej strony: jesteś w idealnej sytuacji by coś zmienić w swoim wyglądzie, teoretycznie jesteś w szczytowej motywacji.

Ubiór - możesz się lekko zainspirować swoją koleżanką
Dodatkowo możesz ją poprosić o opinię w sprawie makijażu, włosów, spojrzy swoim okiem i doradzi Ci.

Pocieszę Cię jednak: nic nie jest takie jak wygląda na pierwszy rzut oka. Ona też ma mankamenty ciała, problemy z chłopakiem, też musi wiele poświęcić czasu by zdać sesję, by pogodzić wszystko ze sobą. Napewno nie jest ideałem bo ideały nie istnieją.
A z pewnością dla conajmniej 1 osoby na świecie ideałem jesteś TY
Nie zrywaj kontaktu z tą koleżanką, ona jest super motywatorem i przy niej możesz zrobić wiele pozytywnych zmian powodzenia
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:34   #6
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

tez tak mam czasami, ale ja zazdroszczę koleżankom studiów, bo ja niestety nie mam matury, no i tego że mają tż, bo ja nie mam :/

jestes ogólnie w złej kondycji psychicznej tak mi się wydaje i dlatego zazdrościsz koleżankę, może poproś ją o radę jeśli chodzi o zmianę wyglądu, na pewno ci pomoże
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:37   #7
kaka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Kto tak nie miał...

Nie zazdrość, ucz się od niej. Skoro ma lepszy gust może doradzi tobie coś do twojej figury i urody, zapytaj.
Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Spójrz na to z drugiej strony: jesteś w idealnej sytuacji by coś zmienić w swoim wyglądzie, teoretycznie jesteś w szczytowej motywacji.
Zgadza się, wiesz co jest nie tak.
Musisz się przełamać zaszaleć, popróbować z ciuchami, powolutku zmieniaj rzeczy w szafie. Jakie masz włosy długie? może powinnas je skrócić, a grzywka?

Ja przez kilka lat chodziłam w workach nie w ciuchach, pewna sytuacja w zyciu całkowicie to zmieniła, a uwierz mi wcale nie jestem idealna, staram się maskować moje niedoskonałości i poswiecam na ubior, fryzure itp. troche wiecej czasu niz kiedys.
__________________
"Pamiętaj jeśli kłócisz się o coś w Internecie, z góry przegrałeś. Następnym razem, jeśli ktoś w sieci Cię zdenerwuje, wyluzuj i zjedz kanapkę."
kaka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 20:08   #8
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Masz całkiem normalne reakcje chyba większość dziewczyn ma tendencję do porównywania się z koleżankami
Problem w tym, że swoje największe wady porównujemy z największymi zaletami innych...
Skup się na swoich zaletach, na pewno jakieś masz
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 23:32   #9
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

skup sie na sobie a nie na niej przedewszystkim.
ona tez napewno ma problemy i zazdrosci innym.

Mialam tez taka przyjaciolke która mialam odczucie jakby mi zazdroscila, a przez pewien czas nawet jakby mi zle zyczyla, nie mamy juz kontaktu z mojej strony poszlo min o to, ze wszysciusienko po mnie kopiowala.
Zawsze sie razem dobrze bawilysmy, rzadko klocilysmy ale wlasnie jednak cos do konca nie grało.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 13:30   #10
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Masz całkiem normalne reakcje chyba większość dziewczyn ma tendencję do porównywania się z koleżankami
Problem w tym, że swoje największe wady porównujemy z największymi zaletami innych...
Skup się na swoich zaletach, na pewno jakieś masz
tez tak mam niestety hee
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 19:18   #11
aasiaa1109
Rozeznanie
 
Avatar aasiaa1109
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 667
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

zawsze tak jest i bedzie, że sie porównujemy z innymi. Ale każdy ma jakieś problemy, kompleksy, i zawsze chcemy to miec czego nie mamy. Trzeba zmienic nastwaienie i nabrac pewności siebie, przecież za duzo zmienic i nie możemy a trzeba życ dalej i cieszyc sie z tego co mamy, bo zawsze znajdzie sie ktos kto ma gorzej od nas.
aasiaa1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 16:40   #12
patt121
Rozeznanie
 
Avatar patt121
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 693
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Spora część osób tak ma- ja też charakteru sobie nie zmienimy, chociaż można próbować, ja nie zamierzam;d jednak zawsze można po prostu o tym nie myśleć bo po co się dodatkowo zadręczać
patt121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:29   #13
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

Cytat:
Napisane przez patt121 Pokaż wiadomość
Spora część osób tak ma- ja też charakteru sobie nie zmienimy, chociaż można próbować, ja nie zamierzam;d jednak zawsze można po prostu o tym nie myśleć bo po co się dodatkowo zadręczać
no racja
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:16   #14
Christerine
Zakorzenienie
 
Avatar Christerine
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 919
Dot.: Kompleksy przy dobrej koleżance.

widzisz w sobie same wady. na pewno masz w sobie jakąś zaletę jakiej ona nie ma a powtarzać się nie będę w reszcie tylko streszczę - ucz się od niej. jeśli masz gorszą fryzurę idź do fryzjera, gorsze ciuchy to idź kup coś nowego.
__________________
nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu - czas i tak upłynie.
Christerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.