pomóżcie!!! jakim typem jestem? wiosna? a może lato...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-03, 13:54   #1
naciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2
GG do naciaaa

pomóżcie!!! jakim typem jestem? wiosna? a może lato...?


Witam! To mój pierwszy wątek w karierze Wizażanki (dotychczas tylko Was czytałam ). Mam pytanie do Wizażanek bardziej doświadczonych ode mnie jakim jestem typem kolorystycznym? Dołączam moje zdjęcie zrobione przed chwilą (tylko ostrzegam, bez najmniejszego makijażu, więc proszę się nie wystraszyć ) oraz kilka informacji o mnie: cera średnio jasna (błyskawicznie się opalam i to od razu na brązowo), ani jednego piega (za to mnóstwo różnokolorowych pieprzyków- od jasnobrązowych po prawie czarne), oczy niebieskie (z jasną oprawą), włosy średni blond chyba bez złotych refleksów (na zdjęciu wyszły ciemniejsze, niż są w rzeczywistości), usta jasnoróżowe, prawie nigdy nie mam rumieńców, a jeśli już, to też jasnoróżowe. Proszę też o porady dotyczące makijażu (zastrzegam, że nie cierpię brązów). Z góry wielkie dzięki za pomoc
naciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-03, 15:26   #2
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: pomóżcie!!! jakim typem jestem? wiosna? a może lato...?

Witaj. całe Twoje zdjęcie jest w jakiejś takiej chłodnej oprawie i to bardzo utrudnia dojście do Twojego typu...
Podałaś parę istostnych informacji, z których wynikałoby, że możesz być Latem - chłodnym Typkiem (blado-różowe usta, różowe rumieńce...) ale coś te Twoje mieszane pieprzyki dziwne mi się wydają, choć pomimo tego, iż ja jestem ciepłym typkiem - Wiosną to mam i rude - jasnobrązowe jak i zupełnie czarne i szare pieprzyki...hmmm, także ewentualnie można byłoby obstawiać jeszcze Wiosnę...
a czy Twoje oczy mają jakieś plamki, cetki czy są w jednym odcieniu - zrób najlepiej zbliżenie Twoich oczu i twarzy, bez niepotrzebnego zimnego tła.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-03, 16:15   #3
naciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2
GG do naciaaa
Re: pomóżcie!!! jakim typem jestem? wiosna? a może lato...?

Oczy tak bliżej źrenicy mają malutkie zielonkawe plamki, dodaję zdjęcie mojej twarzy i oka (umalowane ale nie za dobrej jakości...:/ )
naciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-04, 12:28   #4
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: pomóżcie!!! jakim typem jestem? wiosna? a może lato...?

Wiesz co...? wydaje mi się, że bardziej jednak podchodzisz pod Wiosnę niż pod Lato... (ładnie Twoje oko prezentuje się w tej zieleni, poza tym masz raczej więcej ciepłych pieprzyków, przynajmniej na buzi(u mnie również są i ciepłe, jak i zimne, nawet czarne), brwi i włosy na tym zbliżeniu to mają taki ciepły odcień, nawet taki złocisty czy lekko rudawy, a Twoje opalanie bardziej wskazywałoby też na Wiosenkę - Lato opala się na początku na czerwono, chyba, że ma ciemniejszą oliwkową karnację, czego u Ciebie nie widzę, a na tym drugim zdjęciu Twoje usta mają jednak ciepły (koralowy) delikatny kolorek ... choć nie jestem dalej 100% pewna w Twoim przypadku (Lato łatwo można pomylić z Wiosną i odwrotnie)
dużo zależy również od zdjęcia..ja na jednych też wychodzę na Zimkę, bardziej wyraziście, jeszcze przy farbowanych na ciemno włosach, a tak naprawdę jestem jednak Wiosną
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.