Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie.. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-29, 19:59   #1
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 123

Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..


.

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2013-11-01 o 22:31
chocolateeeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 04:47   #2
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2 235
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Powinna¶ za³±czyæ zdjêcie bo bez niego nic nie mo¿na poradziæ
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 10:48   #3
botozlakobieta
Przyczajenie
 
Avatar botozlakobieta
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

zdjêcie, albo nie uwierzê
botozlakobieta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 11:45   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

ja tez nie uwierzê, mo¿e byæ du¿e, ale nie a¿ tak jak mówisz - mo¿esz je ju¿ widzieæ inaczej. daj zdjêcie
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 20:53   #5
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

.

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2013-11-01 o 22:32
chocolateeeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 21:00   #6
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Tez mam duze czolo, ale nigdy go nie mierzylam Zrob sobie jakas grzywke moze, zawsze jakos zamaskuje co nie co
Tak poza tym to jak mialam 16 lat to mialam tyle kompleksow, ze az ciezko je policzyc. Nie nakrecaj sie bo to tylko Cie doluje :P
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 21:04   #7
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Jedyne co mo¿na poradziæ to grzywka... Ja te¿ mam bardzo wysokie czo³o, w dzieciñstwie ¶miali siê ¿e wygl±dam jak ufo Ale noszê grzywkê i wygl±dam w miarê po ludzku.
friable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 21:16   #8
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Masz najbrzydsze czo³o? Mojego w takim razie nie widzia³a¶... Mo¿e grzywka by pomog³a?
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 21:18   #9
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 5 729
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Poka¿ wiadomo¶æ
nie ma mowy, za bardzo siê go wstydzê..
albo mo¿e bojê tego, ¿e potwierdzicie moj± wypowied¼ na jego temat tak¿e wolê, kiedy po prostu sobie to wyobrazicie, a ja pewnego dnia uwierzê, ¿e rzeczywi¶cie to tylko moja wyobra¼nia (chocia¿ na prawdê to prawda, uwierzcie..).
No to pora, aby siê z tym skonfrontowaæ - nie gryziemy
I tak Ciê nie znamy, a ciê¿ko cokolwiek doradziæ, bo tak same cyfry nic nie mówi±...
Dzikun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 21:27   #10
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 172
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez Dzikun Poka¿ wiadomo¶æ
No to pora, aby siê z tym skonfrontowaæ - nie gryziemy
I tak Ciê nie znamy, a ciê¿ko cokolwiek doradziæ, bo tak same cyfry nic nie mówi±...
Dok³adnie, nikt Cie tu nie zna. Wstaw zdjêcie to ocenimy obiektywnie bo co¶ mi siê wydaje, ¿e przesadzasz.
Oliwiabb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 12:31   #11
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Mo¿e chcia³a po prostu ponarzekaæ i us³yszeæ: nie, nie, wcale nie masz strasznego czo³a...?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 12:36   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Odp: Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e chcia³a po prostu ponarzekaæ i us³yszeæ: nie, nie, wcale nie masz strasznego czo³a...?
Bez fotki i tak nikt jej tak nie napisze

Wysy³ane z mojego SK17i za pomoc± Tapatalk 2
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 14:02   #13
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 796
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Mo¿e zaczesuj w³osy na czo³o i spinaj z boku wsuwk±, ¿eby tego nie rozwiewa³o jak wieje wiatr.

Poza tym na pewno przesadzasz. A te zmarszczki to mo¿e po prostu smaruj jakim¶ kremem, w tym wieku nie powinno byæ wiêkszego problemu, ¿eby skóra odzyska³a jêdrno¶æ. Mi siê robi± na czole zmarszczki, gdy mam tam przesuszon± skórê.
Faxu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 20:07   #14
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e chcia³a po prostu ponarzekaæ i us³yszeæ: nie, nie, wcale nie masz strasznego czo³a...?
nie, nie chcia³am bo kto mo¿e mi tak powiedzieæ czytaj±c taki opis, gdzie dzia³a tylko wyobra¼nia i nie ma zdjêcia?

A tak wgl to dziêki za odpowiedzi, ale grzywka odpada, spinanie w³osów te¿¿, pozosta³o mi siê tylko z tym pogodziæ bo zdjêcia naa pewno nie dodam :/
chocolateeeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 20:13   #15
201605161006
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 8 575
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

To utnij zdjecie tak by bylo widac od brwi w góre, bez oczu, ust itd. to Cie nikt nie rozpozna. Bo z tego co piszesz nic sie nie da doradzic.
201605161006 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 22:17   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Odp: Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Poka¿ wiadomo¶æ
nie, nie chcia³am bo kto mo¿e mi tak powiedzieæ czytaj±c taki opis, gdzie dzia³a tylko wyobra¼nia i nie ma zdjêcia?

A tak wgl to dziêki za odpowiedzi, ale grzywka odpada, spinanie w³osów te¿¿, pozosta³o mi siê tylko z tym pogodziæ bo zdjêcia naa pewno nie dodam :/
Zaloze sie ze masz przesuszona skore i dltego myslisz ze masz zmarszczki
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 22:37   #17
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 504
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

My¶lê, ¿e mog³aby¶ spróbowaæ z grzywk±, jest tyle ich rodzajów, ¿e na pewno jaka¶ Ci bêdzie pasowaæ. Bo trochê takie na si³ê - grzywka nie, spinanie nie, robienie z tym czego¶ te¿ nie, pokazanie do oceny te¿ nie, najlepiej wszyscy usi±d¼my i u¿alajmy siê, jaka jeste¶ z tym czo³em biedna :P
Lepiej chyba co¶ wykombinowaæ, ni¿ za³amywaæ rêce nad tym czo³em, nie?
Noodle Soup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 02:01   #18
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Czytaj±c ten szczegó³owy opis, ca³y czas mia³am przed oczami Nergala. Gdyby¶ do³±czy³a zdjêcie, by³oby ³atwiej powiedzieæ cokolwiek.
__________________
Odnajdujê w tym w±tku pewn± g³±biê.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 06:12   #19
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2 235
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Zdjêcie choæby samego czo³a i rady wiza¿anek - na NIE.
zrobienie grzywki- NIE.
spinanie w³osów - NIE
No to nic nie mo¿na poradziæ.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 06:26   #20
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Skoro wszystko jest na NIE, to po co prosisz o radê? Bezsens totalny...
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 09:49   #21
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 20 984
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Tre¶æ usuniêta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-05-02 o 13:07
Trzepotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 12:10   #22
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro wszystko jest na NIE, to po co prosisz o radê? Bezsens totalny...
Mi to przypomina w±tek "Jestem brzydka", czy co¶ w tym gu¶cie - ci±gn±³ siê przez kilkadziesi±t stron, niektóre wiza¿anki dwoi³y siê i troi³y w wymy¶laniu coraz to nowszych rozwi±zañ, ale autorce nie pasowa³o zupe³nie nic. Na ka¿d± radê znajdowa³a wymówkê.
__________________
Odnajdujê w tym w±tku pewn± g³±biê.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 13:06   #23
Rule Britannia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 537
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Te¿ mam zakola, straszna rzecz. W³osy raczej bardziej rzadkie ni¿ gêste. Gdy mia³am grzywkê na bok z obydwu stron czo³a, to po 4,5 godzinach od umycia mia³am dwa str±ki - tak bardzo wydziela siê sebum. Gdy zrobi³am grzywkê, to wystarczy³o, ¿e ciê¿arówka przejecha³a, a wszystkie w³osy z grzywki lata³y i ka¿dy móg³ podziwiaæ moj± ³ysinê. Koszmar, mówiê wam. teraz znowu mam tak na boku, ale nie wiem. Liczê na to, ¿e w³osy mi zgêstniej± kiedy¶.
Rule Britannia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 13:55   #24
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 3 121
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Nie rozumiem Autorko czego oczekujesz w takim razie Tak d³ugi post mia³ s³u¿yæ tylko wy¿aleniu siê? Zrób zdjêcie i obetnij od brwi w dó³, nie widzê problemu.
Co do grzywki. Ka¿dy ma ten problem, ¿e podwiewa ale trzeba siê z tym zmagaæ Pianka/lakiery/spinki?
Pomy¶la³a¶ mo¿e o czym¶ takim?
http://m-7.m.staticedi.com/c/071/816...b162e0a4c6.png
(musicie mi wybaczyæ, nie umiem skracaæ linków :P)

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Jeszcze co¶. Wpisz sobie np. w Google 'tyra banks bez peruki". Jednak nie przeszkadza jej to w byciu postrzegan± jako jednej z seksowniejszych kobiet
_Mia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 14:30   #25
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Odp: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Napisa³a, ze ogl±da³a ju¿ tyre banks i ze ponoæ jest gorzej

Wysy³ane z mojego SK17i za pomoc± Tapatalk 2
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 14:38   #26
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 3 121
Dot.: Odp: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

A to sory, czyta³am ten post parê dni temu. Jednak resztê podtrzymujê :P Moim zdaniem musi byæ jakie¶ wyj¶cie, ogromny nos albo mocno wysuniêta broda to rzeczy które ciê¿ko zamaskowaæ, ale czo³o mo¿na zwyczajnie przykryæ w³osami. Grunt to dobry fryzjer, kosmetyki i parê minut d³u¿ej przed lustrem rano a ta fryzura naprawdê bêdzie siê trzyma³a nawet na rowerze (mo¿e prosta grzywka niekoniecznie, bo polakierowana ca³a leci do góry co wygl±da komicznie- jak klapa od he³mu rycerskiego ale sko¶n± da siê ujarzmiæ).
_Mia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 14:43   #27
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Je¶li chodzi o zakola, to trzy machniêcia bronzerem i po sprawie. Sama mam, tuszujê i nikt nigdy na nie nie zwróci³ uwagi. Mam te¿ wielki nochal, dupê zamiast brody i ma³e usta. Podkre¶lam mocno oczy, ¿eby zwraca³y uwagê, i tyle. Lata tragedii przed lusterkiem mnie nauczy³y, ¿e moich koszmarnych wad nie widzi nikt poza mn±.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 15:01   #28
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 3 121
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Dok³adnie, jeste¶my kobietami i mamy po naszej stronie ca³y arsena³ upiêkszaczy po to, by z niego korzystaæ i umiejêtnie tuszowaæ, co trzeba :P Mo¿e masz za to du¿e oczy albo usta, albo jeszcze lepiej- piersi :P Na pewno masz co¶, co tylko czeka aby zostaæ wyeksponowane, zamiast zadrêczaæ siê czo³em.
_Mia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-03, 14:13   #29
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez _Mia Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie, jeste¶my kobietami i mamy po naszej stronie ca³y arsena³ upiêkszaczy po to, by z niego korzystaæ i umiejêtnie tuszowaæ, co trzeba :P Mo¿e masz za to du¿e oczy albo usta, albo jeszcze lepiej- piersi :P Na pewno masz co¶, co tylko czeka aby zostaæ wyeksponowane, zamiast zadrêczaæ siê czo³em.
piersi nie mam, haha, ale fakt, mam oczy.. I fakt, mo¿e trochê ¶miesznie to wygl±da bo ja jak jaka¶ idiotka oczekiwa³am, ¿e wymy¶licie mi nie wiadomo co, z kosmosu, co nagle sprawi, ¿e moje czo³o siê zmniejszy grzywka odpada na pewno bo na prawdê wygl±dam ¶miesznie xd a te zmarszczki.. rzeczywi¶cie macie racjê, moja skóra jest baardzo przesuszona, walczê ca³y czas z tr±dzikiem (ju¿ prawie koniec, ale jednak jeszcze trzeba trzymaæ efekt) i u¿ywam mocno wysuszaj±cej ma¶ci, co prawda u¿ywam do tego kremu nawil¿aj±cego, ale ta ma¶æ jest bardzo mocna. tak¿e mo¿e to o to chodzi, zapytam moj± dermatolog czy jest szansa na 'wci¶niêcie' do leczenia jakiego¶ kremu. My¶lê, ¿e ten mój kompleks wynika równie¿ z tego, ¿e ja najbardziej chcia³abym byæ tak± piêkno¶ci± która mo¿e siê pokazaæ po prostu wszêdzie w ka¿dej postaci, z ka¿dym makija¿em albo i bez, w ka¿dym stroju, wiatr mo¿e jej rozwiewaæ w³osy które bêd± ukazywa³y piêkny kszta³t twarzy.. wiem, to g³upie bo takich kobiet nie jest wiele na ¶wiecie, ale tutaj zaraz rodzi siê kolejne g³upie pytanie "dlaczego to nie ja ?" -.- ale ok, zdajê sobie z tego sprawê (co z reszt± ka¿dy mi mówi.), ¿e jestem teraz w "g³upim" wieku i ¿e to wszystko mi przejdzie xd na razie spróbujê pokombinowaæ z makija¿em, a mo¿e tutaj macie jakie¶ rady ? ju¿ wiem, jak mary_poppins napisa³a : zakola bronzerem. Co¶ jeszcze ? Bo ja siê nie malujê i nigdy tego nie robi³am, jedynie podkre¶lam rzêsy mascar± i nic wiêcej, mam ¶wira na punkcie mojej cery która jest z reszt± okropna, przesuszona, a do tego t³usta i tr±dzikowa -.- S³ysza³am, ¿e s± specjalne kosmetyki dla takiej cery które mo¿na nabyæ w aptece, ale s± jakie¶ lepsze, gorsze, godne polecenia czy takie, których lepiej nie kupowaæ?
chocolateeeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-03, 14:17   #30
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Odp: Dot.: Mam najbrzyzdsze czo³o na ¶wiecie..

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Poka¿ wiadomo¶æ
piersi nie mam, haha, ale fakt, mam oczy.. I fakt, mo¿e trochê ¶miesznie to wygl±da bo ja jak jaka¶ idiotka oczekiwa³am, ¿e wymy¶licie mi nie wiadomo co, z kosmosu, co nagle sprawi, ¿e moje czo³o siê zmniejszy grzywka odpada na pewno bo na prawdê wygl±dam ¶miesznie xd a te zmarszczki.. rzeczywi¶cie macie racjê, moja skóra jest baardzo przesuszona, walczê ca³y czas z tr±dzikiem (ju¿ prawie koniec, ale jednak jeszcze trzeba trzymaæ efekt) i u¿ywam mocno wysuszaj±cej ma¶ci, co prawda u¿ywam do tego kremu nawil¿aj±cego, ale ta ma¶æ jest bardzo mocna. tak¿e mo¿e to o to chodzi, zapytam moj± dermatolog czy jest szansa na 'wci¶niêcie' do leczenia jakiego¶ kremu. My¶lê, ¿e ten mój kompleks wynika równie¿ z tego, ¿e ja najbardziej chcia³abym byæ tak± piêkno¶ci± która mo¿e siê pokazaæ po prostu wszêdzie w ka¿dej postaci, z ka¿dym makija¿em albo i bez, w ka¿dym stroju, wiatr mo¿e jej rozwiewaæ w³osy które bêd± ukazywa³y piêkny kszta³t twarzy.. wiem, to g³upie bo takich kobiet nie jest wiele na ¶wiecie, ale tutaj zaraz rodzi siê kolejne g³upie pytanie "dlaczego to nie ja ?" -.- ale ok, zdajê sobie z tego sprawê (co z reszt± ka¿dy mi mówi.), ¿e jestem teraz w "g³upim" wieku i ¿e to wszystko mi przejdzie xd na razie spróbujê pokombinowaæ z makija¿em, a mo¿e tutaj macie jakie¶ rady ? ju¿ wiem, jak mary_poppins napisa³a : zakola bronzerem. Co¶ jeszcze ? Bo ja siê nie malujê i nigdy tego nie robi³am, jedynie podkre¶lam rzêsy mascar± i nic wiêcej, mam ¶wira na punkcie mojej cery która jest z reszt± okropna, przesuszona, a do tego t³usta i tr±dzikowa -.- S³ysza³am, ¿e s± specjalne kosmetyki dla takiej cery które mo¿na nabyæ w aptece, ale s± jakie¶ lepsze, gorsze, godne polecenia czy takie, których lepiej nie kupowaæ?
Kup sobie krem nawilzajacy bez parabenow zeby nie zapychal.
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.