Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-25, 22:54   #121
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystko jest do odbudowania, tak s±dzê
nie, nie wszystko jest do odbudowania - dlatego jednak warto czasem pomy¶leæ, zanim siê cz³owiek porwie z motyk± na s³oñce, rujnuj±c to, co odbudowy nie wymaga³o.

I mam tu na my¶li tak idiotyczny pomys³ z budowaniem domu i kiszeniem siê u rodziców, jak i w ogóle pomys³ ze ¶lubem w obliczu takich problemów z podej¶ciem do seksualno¶ci, jakie ujawnia - mimochodem - Autorka. Przemieszkaæ k±tem mo¿na u rodziców rok albo dwa, jak siê jest dobr±, zgran± par±, znaj±c± swoje potrzeby i umiej±c± siê komunikowaæ. Oni nie s±, za rok tym bardziej nie bêd±.

Kiedy szuka³am domu do kupienia, ogl±da³am jeden, który sprzedawali ludzie po rozwodzie. Kupili dom do wykoñczenia, kisili siê dwa lata z dwójk± dzieci w jednym pokoju, wykañczali górê, która mia³a byæ docelowym mieszkaniem. Kiedy skoñczyli, rozwiedli siê, teraz - po kilku latach i podziale maj±tku - ¿r± siê przy sprzeda¿y, a¿ przykro patrzeæ. I jak czytam takie w±tki jak ten, staj± mi przed oczami ci biedni ludzie.
rembertowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-25, 23:00   #122
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez rembertowa Poka¿ wiadomo¶æ
nie, nie wszystko jest do odbudowania - dlatego jednak warto czasem pomy¶leæ, zanim siê cz³owiek porwie z motyk± na s³oñce, rujnuj±c to, co odbudowy nie wymaga³o.

I mam tu na my¶li tak idiotyczny pomys³ z budowaniem domu i kiszeniem siê u rodziców, jak i w ogóle pomys³ ze ¶lubem w obliczu takich problemów z podej¶ciem do seksualno¶ci, jakie ujawnia - mimochodem - Autorka. Przemieszkaæ k±tem mo¿na u rodziców rok albo dwa, jak siê jest dobr±, zgran± par±, znaj±c± swoje potrzeby i umiej±c± siê komunikowaæ. Oni nie s±, za rok tym bardziej nie bêd±.

Kiedy szuka³am domu do kupienia, ogl±da³am jeden, który sprzedawali ludzie po rozwodzie. Kupili dom do wykoñczenia, kisili siê dwa lata z dwójk± dzieci w jednym pokoju, wykañczali górê, która mia³a byæ docelowym mieszkaniem. Kiedy skoñczyli, rozwiedli siê, teraz - po kilku latach i podziale maj±tku - ¿r± siê przy sprzeda¿y, a¿ przykro patrzeæ. I jak czytam takie w±tki jak ten, staj± mi przed oczami ci biedni ludzie.
Tak, to prawda, w tej sytuacji zdecydowanie lepiej jakby poczekali ze ¶lubem, mogliby siê wtedy wprowadziæ do nowego domu jak ju¿ by³by zrobiony, zw³aszcza, ¿e warunki mieszkaniowe u jej rodziców jak i sami jej rodzice s± tacy jacy s±. Tego ju¿ raczej nie zmieni dlatego ja pisa³am, ¿e jest do odbudowania, w sensie, ¿e mo¿e zmieniæ swoje my¶lenie o seksie, mimo tego jak j± wychowano, oczywi¶cie ma³ymi kroczkami. No i z mê¿em, jak oboje nad tym popracuj±, to mo¿e te¿ im siê udaæ, bo fakt, du¿o do zrobienia maj±, wiêc owszem, ¶lub zbyt pochopny, ale tego siê ju¿ nie cofnie i trzeba staraæ siê, by to jako¶ posk³adaæ.
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 02:10   #123
Robertt
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Mo¿e w tej sytuacji zdanie faceta w ogóle nie we¼miesz autorko pod uwagê, ale chcia³bym siê wypowiedzieæ, rzadko to robiê, ale tu po prostu chcia³bym...
Nie my¶l, ¿e bêdê usilnie broniæ twojego mê¿a, ¿e on ma potrzeby, ¿e ty tego nie rozumiesz itd, bo my¶lê, ¿e mo¿na obojgu wspó³czuæ. W³a¶ciwie ka¿dy w tej rodzinie jest w jaki¶ sposób poszkodowany. Ty, bo nie cieszysz siê z seksu, facet, bo tego nie ma i sam nie ma inwencji twórczej, ¿eby to zmieniæ ( bo ty chocia¿ tutaj napisa³a¶, czyli wierzê, ¿e cokolwiek chcesz polepszyæ ) no i rodzina, a w³a¶ciwie rodzice, którzy od lat gnie¿d¿± siê z kolejnymi rodzinami swoich dzieci, co jest i dla nich sytuacj± patow± bo na staro¶æ w domu powinno siê mieæ spokój i pobyæ samemu, ka¿dy wiek powinien mieæ taki przywilej. I m³odzi i starzy.

Kiedy¶ spotyka³em siê z dziewczyn± ( byli¶my m³odzi, na studiach) która mia³a podobne podej¶cie do seksu co Ty. Mo¿e to i kwestia wychowania, rodzice byli równie¿ tacy nadgorliwi. O ile mo¿na zrozumieæ ich postawê, rodziców studentki bez grosza przy duszy i nie maj±cej sta³ego partnera ( trudno nazwaæ nasz± znajomo¶æ sta³ym zwi±zkiem, która wkrótce siê rozpad³a tak czy inaczej - choæ ju¿ z innego powodu, oczywi¶cie ) to Twoja rodzina powinna byæ raczej ju¿ obojêtna na to co robicie u siebie za ¶cian±. A na pewno nie w³aziæ nie proszona do pokoju, ale to ju¿ Twoja wina, ¿e w swoim domu tego nie wyegzekwowa³a¶ do tej pory. To kolejny przyk³ad, ¿e nie dbasz jako¶ o uczucia twojego mê¿a, bo powinna¶ zapewniæ mu minimalne warunki w twoim domu, w którym mo¿e czuæ siê nieswojo. Ja te¿ bym siê czu³, gdybym po ¶lubie musia³ siê czaiæ w swoim pokoju jak jaki¶ karaluch.
Chodzi bardziej o to wchodzenie innych ludzi do was jak do siebie i s³uchanie g³o¶niej radia czy tv. Hmm to co w takim razie mo¿ecie robiæ w WASZYM domu?

Sprawa seksu w waszym przypadku, to wasz wspólny k³opot, a twojego faceta winiê równo. Nie wiem jak jest naprawdê, ale ty to przedstawiasz tak, ¿e on ma tylko postawê roszczeniow±, bez ¿adnych propozycji, co jest dziwne, bo gdy ja mam jaki¶ problem w tej sferze, to zawsze zaczynam od rozmowy co by zmieniæ. Jeste¶cie niemowami? Jak siê komunikujecie na co dzieñ? gadacie ze soba na inne tematy ni¿ p³ytki lub co kupiæ do lodówki?
Dziwiê siê mu, ¿e nie wymy¶li³ czego¶ zamiast siedzieæ i czekaæ a¿ ty siê zmienisz.
Choæ oczywi¶cie ty o nim piszesz ma³o, najmniej, nie opiszesz szczegó³owo jego reakcji na to, wolisz utyskiwaæ na ojca i ¶ciany, wiêc ma³o wiemy co on tak naprawdê robi w tym kierunku.

Masz takie z³e stosunki z bratem , ¿e nie jeste¶ w stanie z nim pogadaæ? Czy ty nie masz jakiego¶ problemu z komunikacj±? Ile brat ma lat? 25-latka te¿ jeste¶ w stanie czym¶ przekupiæ ( tak tak, czasami trzeba siê posun±æ do takich metod jak ci na czym¶ zale¿y. Ja przekupywa³em mojego kumpla z pokoju, kiedy chcia³em pobyæ z dziewczyn± sam na sam, chocia¿ nie musia³ przecie¿ siê zgadzaæ, bo to by³o te¿ jego mieszkanie. Szlaja³ siê po zimnie nie raz, ale wiedzia³, ¿e albo kiedy¶ on bêdzie w podobnej sytuacji, albo dostanie co¶ w zamian, naprawdê da siê z lud¼mi dogadaæ )
Je¶li brat jest m³odszy ( ma 15-16 lat) chyba ³atwiej go czym¶ przekonaæ, nawet od¿a³owaæ kasê i mu co¶ kupiæ.Nastolatek zazwyczaj na to poleci. Dziwne, ¿e nawet nie piszesz o próbie.

O komunikacji z rodzicami lepiej nie wspominaæ. U ciebie ona le¿y. Najwy¿szy czas chyba tupn±æ nog±, bo nie do¶æ, ¿e przedstawili ci seks w takich barwach, to jeszcze teraz siê nadal czaisz i zmuszasz do takiej postawy twojego mê¿a.
Wiem, ¿e matka chora, ¿e macie mo¿e tysi±c innych problemów na g³owie, a ni¿eli pokój, ale chyba warto podj±æ jak±¶ decyzjê, chocia¿by ten pokój przy kuchni. Chyba lepszy, ni¿ ten praktycznie z ojcem. I ¿adne owijanie w bawe³nê, ¿adne "mamusiu tam ci bêdzie lepiej" tylko po prostu: CZUJEMY SIÊ TAM NIESWOJO, NIE MO¯EMY NAWET G£O¦NIEJ POS£UCHAÆ MUZYKI, CHCEMY POBYÆ CZASEM CA£KIEM SAMI. Matka chyba zrozumie aluzjê, a jak nie to niech m±¿ to powie dobitniej.
Brak drzwi to mo¿e byæ i problem, mo¿e ca³kiem nie bêdziecie odizolowani jakby¶cie chcieli, bo przecie¿ do kuchni te¿ maj± wstêp wszyscy, ale wam chodzi najbardziej o noce prawda? A w nocy raczej nikt nie buszuje po lodówkach?

Budowa domu która tak tu niektóre burzy. ¦mieszy mnie nieraz to jak z zawi¶ci± traktuje siê ludzi, którzy robi± co¶ innego ni¿ wiêkszo¶æ, a szczególnie buduje dom, tu na wizazu jest jaka¶ fama na temat mieszkania z rodzicami i budowy tego nieszczêsnego domu. Dawniej co druga rodzina budowa³a dom mieszkaj±c k±tem w drewnianych nieraz domkach rodziców i jako¶ dawali radê i to w ciê¿kich czasach komuny, gdzie o materia³ by³o trudno i 8 miesiêcy to czasem czeka³o siê na przydzia³ p³ytek z czech czy Bóg-wie sk±d. Ich sprawa czy buduj± dom, jaki to dom i czy ich na niego staæ. Tu chodzi o brak blisko¶ci i komunikacji, a nie brak kasy. Ona nie narzeka na brak kasy, bo chyba jaka¶ kasa jest, p³ytki kupiæ, w ci±gu roku sadziæ siê na wykoñczenie ³azienki pokoju i kuchni to chyba dobra wizja.

Te¿ niektóre tu dostaj± bia³ej gor±czki jak czytaj± o tych rodzicach, czy innych lokatorach po ¶lubie. Ciekawy jestem czy tak wszystkie, ka¿da z osobna bêdzie mia³a tysi±c mo¿liwo¶ci mieszkaniowych do wyboru, wykluczaj±c oczywi¶cie rodziców, no bo to takie NIEMODNE. Ale niech wam bêdzie, ¿ycie z rodzicami jest takie passe

Znam ludzi którzy mieszkaj± np na piêtrze w wspólnym domu z rodzicami, maj± dzieci itd i nie ma rozpadu zwi±zku i chyba tez normalnie chodz± do ³o¿ka. To kwestia blisko¶ci i rozmowy, a nie tego gdzie siê mieszka. A tym bardziej chwilowo.
Robertt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 07:27   #124
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Robertt Poka¿ wiadomo¶æ
Budowa domu która tak tu niektóre burzy. ¦mieszy mnie nieraz to jak z zawi¶ci± traktuje siê ludzi, którzy robi± co¶ innego ni¿ wiêkszo¶æ

Te¿ niektóre tu dostaj± bia³ej gor±czki jak czytaj± o tych rodzicach, czy innych lokatorach po ¶lubie. Ciekawy jestem czy tak wszystkie, ka¿da z osobna bêdzie mia³a tysi±c mo¿liwo¶ci mieszkaniowych do wyboru, wykluczaj±c oczywi¶cie rodziców, no bo to takie NIEMODNE. Ale niech wam bêdzie, ¿ycie z rodzicami jest takie passe
Tak, tak. Zawi¶æ. Zw³aszcza, ¿e wiele wypowiadaj±cych siê tu osób ma w³asne mieszkania/ domy i stabiln± sytuacjê finansow±.

A ¿ycie z rodzicami nie jest niemodne. Jest destrukcyjne dla zwi±zku (zazwyczaj).
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 08:59   #125
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 4 591
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Mieszkanie z rodzicami jest jak katalizator problemów ma³¿eñskich je¶li miêdzy partnerami co¶ szwankuje(seks,komunikacj a) Bo z ca³ym szacunkiem do rodziców/te¶ciów to potrzeby i zdanie partnera powinny byæ na pierwszym miejscu..Ca³a sztuka to osi±gn±æ taki kompromis ,¿eby obie rodziny nie narusza³y granic ,które sobie wypracowa³y w ramach pokojowej koegzystencji.A to znaczy ,¿e autorka musi siê "postawiæ" i trochê o to ma³¿eñstwo powalczyæ, bo jak na razie swoje granice wyznaczyli tylko rodzice.Trudno,najwy¿ej nie bêdzie idealn± córk± ale za to mo¿e bêdzie lepsz± ¿on±.
robcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 09:44   #126
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Was chyba cos boli z tym przekupywani brata. Niby czemu mialby chciec zamienic sie na pokoj z ktorego wszytko slychac? To ze on nie ma zony oznacza ze nie ma zycia erotycznego i nie uprawia seksu ani masturbacji? Co to za pokichany pomysl zeby byc malzenstwem cudzym kosztem. Wprowadzali sie i wiedzieli co ich czeka to nie ma co uskuteczniac jakiejs rewolucji.
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 09:53   #127
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 4 591
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Dygresja mi siê nasunê³a.Do znajomej lubi³a bez pukania o poranku wpa¶æ do pokoju te¶ciowa. Oduczy³a j±tego skutecznie czekaj±c na ni± zupe³nie nago i pytaj±c bez krêpacji z u¶miechem "czego¶ mamusia chcia³a?".I puka i o poranku nie przychodzi.
robcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 09:53   #128
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Ojej jakie to smieszne i jak bardzo wziete z serialu.
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 09:56   #129
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Robertt Poka¿ wiadomo¶æ

Budowa domu która tak tu niektóre burzy. ¦mieszy mnie nieraz to jak z zawi¶ci± traktuje siê ludzi, którzy robi± co¶ innego ni¿ wiêkszo¶æ, a szczególnie buduje dom
Przepraszam, ale ten fragment bardzo mnie rozbawi³ Co¶ innego? Teraz MNÓSTWO ludzi buduje domy, nawet je¶li ich na to nie staæ. Chyba moda taka, czy co
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 09:57   #130
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Tak z zawiscia xd strasznie jej zazdroszcze ze po slubie kisi sie w pokoiku i rujnuje sobie malzenstwo nie uprawiajac seksu
Oj jak ja zazdroszcze xD
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 10:18   #131
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 4 591
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Kto¶ tu chyba wsta³ lew± nog±
robcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 13:09   #132
evelyn14
Raczkowanie
 
Avatar evelyn14
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Ja jestem w stanie zrozumieæ sytuacjê autorki - równie¿ pochodzê ze wsi, mam ultrareligijn± rodzinê i cienkie ¶ciany w domu. Na szczê¶cie na co dzieñ nie mieszkam w rodzinnym domu ale wiem jak ciê¿ko przestawiæ siê na my¶lenie, ¿e seks nie jest czym¶ wstydliwym i z³ym. I to jest moim zdaniem jedyny problem autorki. Wszystko inne da siê przeskoczyæ - w³a¶nie poprzez kochanie siê na pod³odze czy w nowobudowanym domu itp.

Problemem tutaj chyba jest to ¿e autorka ma wpojony przez rodziców obraz seksu jako najwiêkszego z³a, czynno¶ci której wykonywanie mo¿na usprawiedliwiæ tylko chêci± sp³odzenia dzieci. My¶lê ¿e autorka zdaje sobie sprawê, ¿e jej rodzice tak naprawdê nie uwa¿aj±, ¿e m³ode ma³¿eñstwo potrzebuje prywatno¶ci - wrêcz przeciwnie "lepiej ich pilnowaæ ¿eby za czêsto siê nie kochali bo to nie po bo¿emu"- i sama pod¶wiadomie przejmuje ten sposób my¶lenia (mimo ¿e pewnie tego najbardziej chcia³aby unikn±æ).

Jedynym wyj¶ciem jest próba przeciwstawienia sobie tego co chcia³aby¶ my¶leæ i tego co my¶lisz, bo zosta³a¶ tak wychowana. Je¶li uda Ci siê pokonaæ my¶l o seksie jako czym¶ wstydliwym to wszystko raczej dobrze siê u³o¿y. Je¶li ta sztuka siê nie uda to mo¿liwe, ¿e w koñcu przestaniesz walczyæ z tym co Ci wpajano w domu przez ca³e ¿ycie i za x lat sama bêdziesz zachowywaæ siê podobnie do swoich rodziców.

Wybór nale¿y do Ciebie, mi siê uda³o, mam nadziejê ¿e Tobie te¿ siê uda
evelyn14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 13:38   #133
groooch
Przyczajenie
 
Avatar groooch
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy mieszka³a z nami moja siostra z mê¿em, która wcale nie siê nie krepowa³a i "dawali po zaworach" w nocy, ¿e a¿ mi by³o g³upio przed obecnym narzeczonym, to rodzice wiele razy robili jej wymówki, g³o¶ne, czasem przy nas wszystkich, ¿e oni sobie nie ¿ycz±, ¿e im wstyd i jak oni siê zachowuj±...
I Ty zdecydowa³a¶ siê na zamieszkanie z mê¿em u rodziców . Doskonale wiedzia³a¶, ¿e tak to bêdzie wygl±daæ. Masz takich,a nie innych rodziców I WIEDZIA£A¦ O TYM wprowadzaj±c siê do nich po ¶lubie. Nie rozumiem po co te dzikie ¿ale, ¿e mama i tata zacofani, ¿e nigdy nie rozmawia³a¶ z nimi o seksie i blabla. No trudno, bywa, wspó³czujê, ale nikt Ciê nie zmusza³ do ¿ycia z nimi na jednej przestrzeni po ¶lubie.
¯yczê powodzenia w jak najszybszej przeprowadzce, bo to jedyne wyj¶cie z sytuacji!
groooch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 15:27   #134
karusia_2007
Raczkowanie
 
Avatar karusia_2007
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 260
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Zawsze mo¿ecie wzi±æ jak±¶ matê i skoczyæ na budowê zaszaleæ. Tam macie ca³± chatê dla siebie i nikt Wam nie bêdzie przeszkadza³, ani nikogo nie bêdzie obchodzi³o co tam robicie
karusia_2007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 03:58   #135
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez tyene Poka¿ wiadomo¶æ
(...) Nie da siê przez dwa lata dusiæ intymno¶ci, zmuszaæ do nieradosnego seksu raz w tygodniu i warczeæ na siebie i potem po dwóch latach w nowych domu magicznie sprawiæ, ¿e wszelkie blokady zejd±.

Nie da siê, bo na dzieñ dzisiejszy rujnujecie swoj± intymno¶æ. Nie tylko seks, ale intymno¶æ, blisko¶æ, swobodê, której elementem te¿ jest seksualno¶æ. O wiele trudniej jest naprawiaæ zepsuty zwi±zek ni¿ d±¿yæ do tego, by zwi±zek siê nie psu³.
Cytat:
Napisane przez rembertowa Poka¿ wiadomo¶æ
nie, nie wszystko jest do odbudowania - dlatego jednak warto czasem pomy¶leæ, zanim siê cz³owiek porwie z motyk± na s³oñce, rujnuj±c to, co odbudowy nie wymaga³o.

Podpisujê siê pod Waszymi s³owami wszystkimi mo¿liwymi koñczynami i mam nadziejê, ¿e Autorka w±tku we¼mie je sobie do serca.
Niestety wiem jak to jest nie mieæ po ¶lubie w³asnego k±ta i ¿yæ u kogo¶, ca³y czas siê krêpuj±c, i nie mówiê ju¿ nawet o wspó³¿yciu, ale nawet o zwyk³ych, codziennych czynno¶ciach, bo przecie¿ ka¿dy doros³y cz³owiek chce ¿yæ po swojemu...

Ja by³am g³upia, teraz za to p³acê (choæ to historia na osobny w±tek), w tym wypadku radzê - ucz siê na cudzych b³êdach i zadbaj o ma³¿eñstwo, zanim siê oka¿e, ¿e nie ma ju¿ o co dbaæ...
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 07:57   #136
patrycjamy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 190
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Trudna sytuacja, rozumiem, ¿e rodzice s± ca³y czas w domu i nie macie mo¿liwo¶ci kochaæ siê pod ich nieobecno¶æ? Zamiana pokoju te¿ odpada- s±dzi³am, ¿e dom jest wiêkszy ni¿ 3-4 pokoje - jeden dla mamy, drugi salon, trzeci wasz, czwarty brata.
¿eby nie pchaæ siê w du¿e koszty proponujê: wstawiæ ¶ciankê w zabudowie tymczasowej zamiast tej meblo¶cianki lub do niej z³o¿on± z: 1 warstwa p³yta karton-gipsowa, druga warstwa ok 7 cm we³na mineralna rockwool (koniecznie ta, bo ¶wietnie wycisza), nastêpnie znów p³yta karton-gipsowa, znów 7 cm rockwool i znów p³yta karton-gips. przykrêciæ wszystko na profilu, ewentualnie zaszpachlowaæ i pomalowaæ, a jak nie to przystawiæ do tego meble. Krzycz w czasie seksu co chcesz i tak nikt ciê nie us³yszy. Koszt 200-300z³. Spokój do czasu zakoñczenia budowy niezast±piony dorzuæ now± wk³adkê do drzwi za 20z³ i po problemie. Nie trzeba wynajmowaæ i siê wyprowadzaæ. Twój m±¿ poradzi sobie z tym w ci±gu kilku h + 2h na zakupy- polecam, bo warto
Na krótk± metê mo¿na pomy¶leæ o "wycieczkach na seks- pokoje na godziny. Z za³o¿enia takie przybytki stworzono dla niewiernych ma³¿onków, ale je¶li kto¶ nie ma warunków to za 20-30 z³/h ma godzinê spokoju bez rodziców za meblo¶ciank±. Mandatu dam nikt nie dostaje Poza tym nie wiem, mo¿e seks w samochodzie gdzie¶ na poboczu??
Rozumiem, ciê autorko, bo sama mieszka³am przed ¶lubem z narzeczonym u rodziców, co prawda zaraz po ¶lubie siê wyprowadzili¶my, ale ten czas wykañczania nowego mieszkania ¿eby po ¶lubie mieszkaæ na swoim nie¼le nasz wykoñczy³. Trwa³o to tylko miesi±c, ale bardzo da³o siê we znaki
BTW wg mnie to g³upie zak³adaæ nowe konto, zeby nikt ciê nie kojarzy³ z watkiem, zna ciê tu kto¶ osobi¶cie, ze tak siê z tym kryjesz?
patrycjamy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 08:09   #137
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomo¶ci: 9 915
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
£atwo napisaæ: Wyprowad¼cie siê. Czy osoby które to pisz± maj± opcjê wyprowadzki w ludzkie, normalne miejsce ( nie pod most) na dzieñ dzisiejszy? Bo ja nie mam niestety. Nie da siê wyprowadziæ raz dwa, gdy buduje siê dom i ogólnie nie da siê, gdy nie ma siê pieniêdzy jeszcze na czynsz.
w±tku ca³ego mi siê czytaæ nie chce, bo dla mnie odpowied¼ jest jedna - by³o nie bawiæ siê w dom jak siê nie ma na to warunków i bynajmniej nie piszê o budowie domu.
__________________
suszarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 10:09   #138
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
Po prostu tak± mamy sytuacjê ¿yciow±, d³ugo by opisywaæ. Po pierwsze budujemy dom, wiêc nie wchodzi w grê jeszcze wynajmowanie mieszkania. Nie mamy za wiele pieniêdzy. Po za tym moja mama jest chora, opiekujê siê ni±, bo z rodzeñstwa zosta³ tylko mój nastoletni brat w domu. No i ja.
To kupcie sobie mo¿e nowe nieskrzypi±ce ³ó¿ko Teraz siê przyda i potem do nowego domu przecie¿ te¿...

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
£atwo napisaæ: Wyprowad¼cie siê. Czy osoby które to pisz± maj± opcjê wyprowadzki w ludzkie, normalne miejsce ( nie pod most) na dzieñ dzisiejszy? Bo ja nie mam niestety. Nie da siê wyprowadziæ raz dwa, gdy buduje siê dom i ogólnie nie da siê, gdy nie ma siê pieniêdzy jeszcze na czynsz.
Wybacz ale ¶mieszy mnie twoje podej¶cie. Jak siê nie ma kasy to siê nie buduje domu... A nie jest siê paso¿ytem mieszkaj±c z rodzicami i ciu³aj±c ka¿dy grosz bo trzeba w³asn± cha³upê postawiæ. Ale co kto lubi...

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Poka¿ wiadomo¶æ
I znów ten mityczny dom Dla którego po¶wiêca siê ca³± rado¶æ ¿ycia, dobry sex i relacje z mê¿em, ale nie, "bo dom"
Dok³adnie.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
Do tego wszystkiego dochodzi te¿ to, ¿e boje siê, ¿e kto¶ wejdzie. raz by³a ta sytuacja i nie polecam nikomu.
Wstawienie zamka w drzwi to chyba nie jest jaki¶ ogromny koszt i problem?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
zazdroszczê ludziom którzy maj± jaki¶ wybór. zazdroszczê ludziom którzy nie maj± chorych rodziców, kredytu lub ogromnego wydatku i mog± sobie pozwoliæ na wynajêcie czego¶ na drugim krañcu miasta. Niestety mo¿e tobie siê poszczê¶ci³o. Mi niestety nie i nie kazdy ma tak± sam± sytuacjê
Jezu jakie masz ciê¿kie i niedobre ¿ycie, masakra. Nikt ci chyba nie kaza³ pakowaæ siê w kredyt na który was nie staæ i na si³ê siê budowaæ. Mo¿na by³o zamiast tego wynaj±æ co¶, ¿yæ sobie spokojnie i czekaæ na lepsze czasy z budow±. Z drugiej strony kredyt bierze siê chyba na te na¶cie lat, wiêc ciekawe jak bêdziecie sobie radziæ z innymi op³atami/utrzymaniem jak ju¿ siê tam wprowadzicie

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wyobra¿am sobie mieszkaæ jeszcze z dzieæmi w takich warunkach, to robienie sobie, dzieciom i rodzinie krzywdy. Dlatego podjêli¶my decyzje o budowie domu, ¿eby wszyscy na tym skorzystali. Staram siê byæ odpowiedzialna i nie popieram takiego w³asnie mno¿enia siê bez jakichkolwiek warunków bytowych.
Ale 100% metody antykoncepcji nie ma wiêc i wam mo¿e siê dziecko przytafiæ :P I co wtedy?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
Planujemy zrobiæ tylko jeden pokój kuchniê i ³azienkê, na resztê nie bêdzie nas staæ, mamy nadziejê, ¿e w ogóle bêdzie nas na te trzy rzeczy staæ, bo nastawi³am siê na te nastêpne wakacje, odliczam miesi±ce...
Zastaw siê a postaw siê

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ
cycki opadaj± jak czyta siê takie w±tki. trzeba by³o wynaj±æ mieszkanie, a nie mieszkaæ z rodzicami i budowaæ dom, na który nie ma kasy.


---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Poka¿ wiadomo¶æ
a co ciê to obchodzi? czy tu ka¿dy ka¿demu musi siedzieæ w portfelu?
Wnioski siê chyba same nasuwaj±? Zak³ada dziewczyna w±tek na publicznym forum, biadoli jak ciê¿ko i kasy nie ma (a dom na kredyt w budowie) to niech siê liczy z ró¿nymi opiniami

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith691 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo przecie¿ lepiej pytaæ o pozwolenie kiedy ma siê ochotê na przyk³ad przemalowaæ kuchnie.
I tak nie ma za co tej kuchni przemalowaæ wiêc chyba s³aby argument

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith691 Poka¿ wiadomo¶æ
W pewnych okoliczno¶ciach marzenie o domu mo¿e byæ w pe³ni uzasadnione i racjonalne. Wynajmowaæ mieszkanie i p³aciæ co miesi±c komu¶ kwotê, któr± mo¿naby by³o sp³acaæ kredyt? Budowa domu to kilka lat wyrzeczeñ, ale te wyrzeczenia siê pó¼niej op³acaj±. Lepiej kredyt na mieszkanie?
Kredyt na mieszkanie jest raczej du¿o bardziej realny ni¿ kilka razy wiêkszy kredyt na dom. A jak kto¶ kasy nie ma na sp³atê to chyba wniosek jeden?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sherminka Poka¿ wiadomo¶æ
Co do kwestii pogl±dowych to ja jednak wolê wynajmowaæ i nie wyrzekaæ siê intymno¶ci, pe³nej samodzielno¶ci, wypadów do kina czy innych 'niepotrzebnych wydatków'. ¯ycie mam tylko jedno i chcê je prze¿yæ w pe³ni a nie goniæ za marzeniem. A ewentualnego domu (ja akurat takowego nie chcê) dorobiê siê za 10 lat, a nie za 5 lat. Nie muszê byæ 'dorobiona' do 30stki Je¶li kto¶ woli zacisn±æ zêby, je¶æ chleb z pasztetem, ewentualnie mieæ problemy zwi±zkowe zwi±zane z mieszkaniem z rodzicami to spoko, niech ¿yje jak chce Dla mnie to nie jest warte swojej ceny.
Podpisujê siê rêk± i nog±

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Poka¿ wiadomo¶æ
Znam wiele m³odych par, które buduj± domy albo kupuj± jakies stare i powoli sobie remontuj± - nie wszystko musi byæ od razu na tip top. Jedni chc± mieszkania, drudzy chc± domu, jeszcze inni wol± wynajmowaæ do koñca ¿ycia. Co kto woli. A Autorka z tego co widzê nie za³o¿y³a tematu, ¿e nie staæ jej na dom, tylko na brak swobody w seksie. Przez jaki¶ czas bêdzie mia³a trudniejsze warunki do seksu, ale pó¼niej pójdzie na swoje.
I te twoje znajome pary te¿ pisz± jak im w ¿yciu ciê¿ko, jaka bieda i w ogóle ojojoj?
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 20:23   #139
zanini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich.
Za³o¿y³am nowe konto, bo chyba bêdzie mi tutaj ³atwiej opisaæ ca³± sytuacjê, ale równie¿ z za¿enowaniem. Pewnie popukacie mi do g³owy, ¿e jako mê¿atka nie umiem sobie poradziæ z takim problemem, ale w³a¶nie...nie umiem.
Opiszê pokrótce:
Jestem 8 miesiêcy po ¶lubie. Wcze¶niej z mê¿em nie mieszkali¶my razem, on przeprowadzi³ siê do mnie. Problem w tym, ¿e na razie mieszkamy z moimi rodzicami, a dok³adniej nasz dom jest w stylu starego budownictwa, w którym wiele pokoi jest poprzerabianych na potrzeby mojego rodzeñstwa i rodziców, jeszcze parê lat wstecz, gdy mieszka³o nas w domu wiêcej. Np z jednego pokoju jest zrobione dwa, akurat ja mieszkam w takim, jest on du¿y a w nastêpnej czê¶ci (tylko przerodzone tak± ¶ciank± dzia³ow±, ale nie pytajcie z czego, nie znam siê na tym, ale jest cienka ) maj± pokój moi rodzice. W³a¶ciwie tata, ale z mam± siedz± w nim non stop, bo maj± tam telewizor i wyj¶cie na ogród. Nie muszê chyba dodawaæ, ¿e wszystko s³ychaæ, ka¿de s³owo rodziców, a z mojego pokoju skrzypienie ³ó¿ka, a nie mówi±c ju¿ o innych d¼wiêkach, same wiecie jakich...
To jest w³a¶nie mój najwiêkszy problem i chyba tylko mój. Mój m±¿ nie widzi w tym nic z³ego i najchêtniej kocha³by siê kilka razy dziennie, nie wa¿ne, czy jest kto¶ obok, czy nie. Ja mam jak±¶ blokadê, nie umiem tego robiæ, gdy wiem, ¿e np w ci±gu dnia rodzice siedz± obok, w ka¿dej chwili mog± stan±æ pod drzwiami i czego¶ chcieæ.
O ile seks w dzieñ to jeszcze nie problem i wiêcej trafia argumentów przeciw do mojego mê¿a, to w nocy on zupe³nie nie rozumie, jak ja nie potrafiê siê zupe³nie wyluzowaæ i zapomnieæ, ¿e to wszystko s³ychaæ. Moje ³ó¿ko masakrycznie skrzypi, a przecie¿ hmm odg³osy wspó³¿ycia s± ³atwo us³yszane, gdy jest cisza. Pamiêtam jak siostra mieszka³a z mê¿em i czêsto by³am zmuszona tego s³uchaæ...¯enuj±ce dla m³odej dziewczyny.
Mój m±¿ zacz±³ mi ju¿ robiæ awantury, ale ja naprawdê mam ju¿ jak±¶ blokadê. Nie umiem siê zapomnieæ i wy³±czyæ. Seks nie sprawia mi ¿adnej przyjemno¶ci, ci±gle tylko my¶lê, czy kto¶ to s³yszy.
Póki co nasz dom jest w budowie i chwile potrwa zanim siê wyprowadzimy.

Czy która¶ z Was mia³a lub ma podobnie?

Sex kilka razy dziennie nie jest podstaw± udanego zwi±zku. Jest nim szanowanie uczuæ i potrzeb drugiej osoby, któr± siê kocha. Nawet je¶li siê ich nie podziela.
Nie potrafiê sobie wyobraziæ, ¿e kochaj±cy mnie cz³owiek wymusza na mnie robienie czego¶, co mi przeszkadza. Co mnie krêpuje.
My z mê¿em w takiej sytuacji szukaliby¶my raczej sposobu na udane ¿ycie erotyczne poza domem. W miarê mo¿liwo¶ci. W momentach, gdy nikogo nie ma w domu.
Ale nie pod presj±. Nigdy.
zanini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 21:15   #140
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 1 811
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Kupcie tak± piankê poch³aniaj±c± d¼wiêki i ob³ó¿cie ni± ¶cianê (czasem w salkach prób jest co¶ takiego, tak jakby piankowe p³yty)
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam w³osy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-31, 21:24   #141
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Sale prób te¿ czêsto ob³o¿one s± wyt³aczankami po jajkach XD Tanio i skutecznie, Autorko, przemy¶l!
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 02:52   #142
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomo¶ci: 1 902
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

czy tylko ja zauwazylam, ze mama autorki MA RAKA i jest PO CHEMII? to nie jest jakas tam naburmuszona tesciowA, ona jest powaznie chora. To jest jej dom. Takze o ile rozumiem, ze pana meza swedzi, to walenie uszczypliwych uwag uwazam za buractwo. Mama autorki ma prawo dojac do siebie po ciezkim leczeniu. Autorka z mezulem nie moga sie wyprowadzic, bo sie buduja? to fajnie, ale to nie szanowna tesciowa podjela decyzje zeby oni sie budowali. WY, AUTORKO, tak zadecydowaliscie i musicie poniesc tego konsekwencje, m in problemy z seksem w mieszkaniu, zwlaszcza ze dobrze wiedzialas jaka mama jest. Chcieliscie dom to za niego ZAPLACCIE. FINANSOWO i wszelkimi innymi niewygodami jakie sie z nim wiaza.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 08:55   #143
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez cacajuate Poka¿ wiadomo¶æ
czy tylko ja zauwazylam, ze mama autorki MA RAKA i jest PO CHEMII? to nie jest jakas tam naburmuszona tesciowA, ona jest powaznie chora. To jest jej dom. Takze o ile rozumiem, ze pana meza swedzi, to walenie uszczypliwych uwag uwazam za buractwo. Mama autorki ma prawo dojac do siebie po ciezkim leczeniu. Autorka z mezulem nie moga sie wyprowadzic, bo sie buduja? to fajnie, ale to nie szanowna tesciowa podjela decyzje zeby oni sie budowali. WY, AUTORKO, tak zadecydowaliscie i musicie poniesc tego konsekwencje, m in problemy z seksem w mieszkaniu, zwlaszcza ze dobrze wiedzialas jaka mama jest. Chcieliscie dom to za niego ZAPLACCIE. FINANSOWO i wszelkimi innymi niewygodami jakie sie z nim wiaza.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


z tego co zrozumia³am, to pokój mamy jest dalej i to nie ona w razie czego s³yszy.

Z reszta... Nie przesadzasz trochê? Mama jest chora, ale nie umar³a przecie¿, nie ma potrzeby ¿a³oby i ascezy z tego tytu³u. Autorka pragnie zwyk³ego, cichego seksu w czterech ¶cianach swojego pokoju, a nie orgii w kuchni na oczach rodziców z udzia³em miksera, piekarnika, listonosza, budyniu i psa s±siadów.

Nie s±dzê, by mojemu tacie zwisa³ i powiewa³ rak jego ojca, ale chyba nie ¿yli z tego powodu w celibacie, bo mam brata, wed³ug wszelkiej rachuby poczêtego na dwa miesi±ce przed ¶mierci± dziadka.
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 09:01   #144
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez cacajuate Poka¿ wiadomo¶æ
czy tylko ja zauwazylam, ze mama autorki MA RAKA i jest PO CHEMII? to nie jest jakas tam naburmuszona tesciowA, ona jest powaznie chora. To jest jej dom. Takze o ile rozumiem, ze pana meza swedzi, to walenie uszczypliwych uwag uwazam za buractwo. Mama autorki ma prawo dojac do siebie po ciezkim leczeniu. Autorka z mezulem nie moga sie wyprowadzic, bo sie buduja? to fajnie, ale to nie szanowna tesciowa podjela decyzje zeby oni sie budowali. WY, AUTORKO, tak zadecydowaliscie i musicie poniesc tego konsekwencje, m in problemy z seksem w mieszkaniu, zwlaszcza ze dobrze wiedzialas jaka mama jest. Chcieliscie dom to za niego ZAPLACCIE. FINANSOWO i wszelkimi innymi niewygodami jakie sie z nim wiaza.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Za to tylko Ty nie zauwa¿y³as, ze pod³o tu milijon propozycji jak ti naprawiæ. Wszystkie by³y szybkie, ciche i nieinwazyjne i nie ma opcji, ¿eby ich realizacji przeszkadza³a mamie. Autorka, co ju¿ dziewczyny zauwa¿y³y szuka byle pretekstu, ¿eby tego seksu nie bylo i zgania to na domniemane z³e warunki. Bo ³ó¿ka skrzypi. To zdejmij materac i rob to na pod³odze. Cisza. A potem bo kto¶ nas nakryl. To zamontuj zasuwe w drzwiach za 20zl. Cisza.

Autorka ma jaki¶ problem z seksem i nie jest to uk³ad domu, cienkie ¶ciany czy rodzice.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 09:06   #145
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 4 266
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Poka¿ wiadomo¶æ
z tego co zrozumia³am, to pokój mamy jest dalej i to nie ona w razie czego s³yszy.

Z reszta... Nie przesadzasz trochê? Mama jest chora, ale nie umar³a przecie¿, nie ma potrzeby ¿a³oby i ascezy z tego tytu³u. Autorka pragnie zwyk³ego, cichego seksu w czterech ¶cianach swojego pokoju, a nie orgii w kuchni na oczach rodziców z udzia³em miksera, piekarnika, listonosza, budyniu i psa s±siadów.

Nie s±dzê, by mojemu tacie zwisa³ i powiewa³ rak jego ojca, ale chyba nie ¿yli z tego powodu w celibacie, bo mam brata, wed³ug wszelkiej rachuby poczêtego na dwa miesi±ce przed ¶mierci± dziadka.


Zgadzam siê z t± wypowiedzi±. Seks autorki w±tku i jej mê¿a nie ma najmniejszego zwi±zku z chorob± jej mamy. Gdyby to autorka by³± chora, to co innego.
Poza tym jej m±¿ te¿ nie pali siê do seksu, raczej tylko o tym gada, nic wiêcej. W innym przypadku szuka³by rozwi±zania sytuacji, a nie zwala³ wszystko na ¿onê.
Fleur_D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 10:59   #146
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Poka¿ wiadomo¶æ

Z reszta... Nie przesadzasz trochê? Mama jest chora, ale nie umar³a przecie¿, nie ma potrzeby ¿a³oby i ascezy z tego tytu³u. Autorka pragnie zwyk³ego, cichego seksu w czterech ¶cianach swojego pokoju, a nie orgii w kuchni na oczach rodziców z udzia³em miksera, piekarnika, listonosza, budyniu i psa s±siadów.

Przez ciebie oplu³am siê kaw± Nie pozbêdê siê tego widoku do koñca ¿ycia (a przynajmniej tygodnia;p)
Hibiku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 11:05   #147
jolka8899
Raczkowanie
 
Avatar jolka8899
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

M³odzi powinni mieszkaæ na swoim i tyle.
jolka8899 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 11:20   #148
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez jolka8899 Poka¿ wiadomo¶æ
M³odzi powinni mieszkaæ na swoim i tyle.
Niekoniecznie na swoim, byle z dala od rodziców I nie mam tu na my¶li koniecznie innego miasta, ale przynajmniej osiedla ;p
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 12:12   #149
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 388
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez harleyka Poka¿ wiadomo¶æ
Za to tylko Ty nie zauwa¿y³as, ze pod³o tu milijon propozycji jak ti naprawiæ. Wszystkie by³y szybkie, ciche i nieinwazyjne i nie ma opcji, ¿eby ich realizacji przeszkadza³a mamie. Autorka, co ju¿ dziewczyny zauwa¿y³y szuka byle pretekstu, ¿eby tego seksu nie bylo i zgania to na domniemane z³e warunki. Bo ³ó¿ka skrzypi. To zdejmij materac i rob to na pod³odze. Cisza. A potem bo kto¶ nas nakryl. To zamontuj zasuwe w drzwiach za 20zl. Cisza.

Autorka ma jaki¶ problem z seksem i nie jest to uk³ad domu, cienkie ¶ciany czy rodzice.
Musze stanac w obronie autorki, bo wyglada na to, ze nie czytacie jej odpowiedzi. To prawda, ze dziewczynie wiele z naszych pomyslow sie nie podobalo, ale do jednego podeszla entuzjastycznie i dla mnie to byl koniec watku (wyglada na to, ze dla autorki tez, bo juz sie tu nie wypowiada, a wy nadal walkujecie temat).

Cytuje autorke:

Cytat:
Napisane przez Monka26 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e na pewno spróbuje z pod³og±. I nie mówie tego na odczepne, po prostu nie my¶leli¶my o tym.
W nastepnej wypowiedzi autorka powiedziala to jeszcze raz, wiec nie rozumiem skad Ci sie wziela ta "cisza", harleyka
kosiolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 12:26   #150
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: Seks+rodzice=PROBLEM z MʯEM

Cytat:
Napisane przez kosiolek Poka¿ wiadomo¶æ
Musze stanac w obronie autorki, bo wyglada na to, ze nie czytacie jej odpowiedzi. To prawda, ze dziewczynie wiele z naszych pomyslow sie nie podobalo, ale do jednego podeszla entuzjastycznie i dla mnie to byl koniec watku (wyglada na to, ze dla autorki tez, bo juz sie tu nie wypowiada, a wy nadal walkujecie temat).

Cytuje autorke:



W nastepnej wypowiedzi autorka powiedziala to jeszcze raz, wiec nie rozumiem skad Ci sie wziela ta "cisza", harleyka
Mój b³±d, na jeden pomys³ zareagowa³a. Wiesz, wydaje mi siê, ¿e je¶li kto¶ ma realny problem z braku seksu to w koñcu wpadnie na pod³ogê, ¶cianê, etc, a nie tylko ³ó¿eczko. Ba, ludzie bez takich problemów na takie rzeczy wpadaj±. A tu jest trochê tak, niby chcê, ale nie chcê. A m±¿ niby ma problem, ale ani g³ow± ani dupk± nie ruszy. No to chyba a¿ tak niekomfrtowa sytuacja to nie by³a.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 13:40:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.