Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 11:49   #4801
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To nieopłacalne, bo... trzeba potem kupować dużo cieni
No fakt Ale o to mi właśnie chodzi, bym mogła sobie poszaleć z makijażem i żeby w końcu było coś widać Mogłabym sobie uzbierać na zabieg, wziąć urlop (podobno ranki goją się kilkanaście dni), ale boję się się, że trafię na lekarza patałacha i tak mnie załatwi, że oczu nie będę domykać.... Mmmm
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:50   #4802
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Moja Mela twierdzi, że sławny Maru ma na noc i pokazała, że to ona zmieści w każdym pudełku

Dawno się tak nie uśmiałam patrząc, jak wywija tyłkiem w każdą stronę, byleby się w tym pudełeczku ułozyć
Możesz zwiększać poziom trudności i następnym razem dać jeszcze mniejsze . Ciekawe skąd kotom się to bierze .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:58   #4803
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez gg

nawiązałam, bo mnie to wkurza, a zostałam w ten konflikt wciągnięta, a poza tym nadrabiałam partiami i nie widziałam posty Mistrzyni.
Zresztą nie widzę powodu żeby kończyć temat, który dla mnie skończony był dopóki nie pojawiły się oskarżenia, które mnie trafiły.
Czy nie wystarczającym powodem jest to, że większość osób na wątku nie chce tego czytać? Sory, ale dlatego, że Ty i Malla macie potrzebę ustalenia kto jest winny, cała reszta nie będzie przewijać ciągle długich postów i próbować znaleźć między nimi inny temat. Wielokrotnie padały prośby, żebyście załatwiły to na pw. Nadal piszecie tutaj. Rozumiem, że każda wypowiadająca się w tym temacie tutaj osoba ma cel jeden - wybielić się. Ale jak dla mnie te działania są bezcelowe i efektem jest tylko coraz większy niesmak.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
No fakt Ale o to mi właśnie chodzi, bym mogła sobie poszaleć z makijażem i żeby w końcu było coś widać Mogłabym sobie uzbierać na zabieg, wziąć urlop (podobno ranki goją się kilkanaście dni), ale boję się się, że trafię na lekarza patałacha i tak mnie załatwi, że oczu nie będę domykać.... Mmmm
Właśnie mnie to przeraża najbardziej
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość

przyznaję się bez bicia że ja mam chyba 3
chcesz je? bo jeszcze 1 nie przeczytałam, jakoś mi pod rękę nie podchodzi

Tak, chcę skoro się do tej pory nie zebrałaś, to chyba marne szanse. Przyniesiesz w sobotę?

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2012-06-29 o 11:56
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:01   #4804
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Zły Post, Zły Post

A Panda sobie wczoraj kupił męską wersję puzzli, znaczy, komodę z Ikei. Poszłam do niego o 1 w nocy sprawdzić, jak tam sobie radzi w drugim pokoju, i jeszcze dobiłam biedactwo bo go zapytałam, czy już niebo ułożył
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:02   #4805
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

ja bym chciała sobie kiedyś zoperować uszy. ale to drogawy interes, i podobno dosyć długo nie można myć włosów i trzeba chodzić w opasce
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:03   #4806
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Możesz zwiększać poziom trudności i następnym razem dać jeszcze mniejsze . Ciekawe skąd kotom się to bierze .
Ja też nie wiem. Zwłaszcza, że to pudełko już tam trochę na tym parapecie stało. Dopiero dziś się zainteresowała. Generalnie woli chociaż skrawek papieru albo materiału. Może na nim pomieścić tylko tyłek, ale ważne że na tym leży :P
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:04   #4807
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
1. ok, masz to jak w banku po weekendzie? poniedziałek, wtorek?
Ok, po weekendzie. Dogramy szczegóły
Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Możesz zwiększać poziom trudności i następnym razem dać jeszcze mniejsze . Ciekawe skąd kotom się to bierze .
Trollowanie kota, no pięknie

Wczoraj dostałam zdjęcie mojego kota, którym zaopiekowała się koleżanka. Też wciśnięta była w karton o wiele mniejszy od niej Rozczulające są kociaki
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 12:10   #4808
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Powariowałyście z tymi postami

Kilka mi nie zacytowało i nie pamiętam komu miałam co odpisać jeszcze.

Miałam kilka postów zacytowanych odnośnie "afery", chciałam się wypowiedzieć, ale zrezygnowałam. Dajmy już z tym spokój A jeśli Malla chciałaby to jeszcze dalej drążyć to może lepiej na żywo?

Jestem już po przedostatnim egzaminie, nie chcę zapeszać, ale powinien być zdany Dziś odpoczywam od nauki, a od jutra znowu...

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
A propos tańca, chciałabym być równie wysportowana i płynna w ruchu co ona http://www.youtube.com/watch?v=8btfR...ayer_embedded#!

Edit: I jeszcze tu http://www.youtube.com/watch?v=241fp...eature=related Faaaaajne ma niektóre przejścia
Świetnie tańczy i jakie ma ciało

Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
w ARSie od 6 lipca będą wybrane filmy za 6 zł
Ooo też fajnie, może też się wybiorę

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Myszko, pracuję jutro do 16, nie będę miała jak odebrać płyty
Spoko, mnie płytki nie zawadzają Teraz mam dużo zajęć, ale ok. 4 lipca łatwiej będzie mnie już złapać.
W jakim rejonie Krakowa mieszkasz? Może mieszkamy gdzieś blisko

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Toruń jest śliczny
Zacytowałam cały Twój post i już nie pamiętam na co miałam Ci odpisać, bo piszesz tylko jedno słowo albo emotkę

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ale o tym jest głośno od dawna. Mało tego, laski robią większe przekręty. Kupują w H&M w promocjach typu 3 rzeczy za cenę 2 po czym po jakimś czasie oddają używane 2 rzeczy i 3 mają za free
To można w ogóle tak zrobić? :szok: Tzn. chodzi mi o to, że tą gratisową zostawić. Nie powinno tak być. Zwracanie używanych rzeczy to już grube przegięcie.

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
1. Jaka szkoda, że przeczytałam to dzisiaj

2. Teraz chyba w większości sklepów jest polityka zwrotów, uważam, że jest to gest w kierunku klienta ale niestety zawsze znajdą się tacy, którzy polecą po bandzie to tak samo jak małolaty które chodza do np sephory żeby zrobić sobie pełny make-up i wyperfumować się od stóp do głów
1. We wtorek też będę w tych okolicach, ale koło 15-16. A dziś jak chcesz mogę w drodze na spotkanie podrzucić Ci na mieszkanie. Chyba, że wyjeżdżasz już? Będę jechać koło 16:30
2. Raz zdarzyło mi się czasami wejść do Sephory i psiknąć się perfumami, które "miałam już na sobie", żeby utrwalić zapach, ale potem czułam się głupio i już chyba tak nie zrobię. Chociaż jak chcę kupić nowy zapach to psikam sobie na dłoń zawsze i sprawdzam po kilku godzinach jak pachnie
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:14   #4809
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Dziewczyny zalinkujcie te kina za 5zł do wątku ,,wstęp wolny" bo ja potem nie pamiętam, które to i szukam.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:16   #4810
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dokladnie to. Po zakonczeniu kursu Ci to oddają
Aha, zaplacic za egzamin mozesz w kasie na miejscu, ale mozesz tez przyjsc z potwierdzeniem przelewu z internetu

Gdzie będziesz zdawać i ile jazd Ci zostalo jeszcze? Z parkowaniem dlugo mialam problemy. Renia sie po mnie darla i kazala samochodzik zabawkowy kupic z ruchomymi kolkami i patrzec, jak to dziala. Potem Achim mnie uczył na sposoby. Ale prawda taka, ze przetrawilam to w sobie i parkuje na czuja, tak jak mnie Renata uczyla. To samo z wyjazdem. Z równoległym mam masakrę, ale może też przetrawię w sobie.
Dziękuję za wszystkie informacje! Instruktor jeszcze będzie mi wszystko mówić ale wolę się upewnić-zwłaszcza że po jazdach od razu zapisuję się na egzamin i chcę następnego dnia jechać do domu...Zdaję tutaj, na NH Co mi szkodzi spróbować, prawda? Parkowania równoległego jeszcze nie miałam-wszystko mam wprowadzane stopniowo i właśnie na to jak i na kolizyjny skręt w lewo czekam z przerażeniem
W sumie bardzo fajnie zrobiłaś, że miałaś 2 instruktorów-od każdego nauczyłaś się czegoś nowego, innego sposobu Ale tekst z zabawkowym autkiem jest mistrzowski!

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
W ogóle polecam wątek " Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy " : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=173615
Aż boję się go otwierać

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
zapytam jeszcze raz: jak miałam zareagować skoro nie widziałam tego wątku? Kama go zdjęła zanim go przeczytałam. Na podstawie wypowiedzi dziewczyn dopiero się dopytywałam o co kaman.
Dziwi mnie jeszcze jedna rzecz- dlaczego nie masz o to pretensji do Kamy tylko jeździsz po mnie i SdC? Bo my się w tym temacie wypowiadamy?
Ehhh to w końcu i ja się wypowiem....Bo przyznam szczerze, że czekałam aż Malla napisze mój nick i wywoła mnie do tablicy. A czemu? Bo to ja napisałam drugi post (zaraz po Kamie) w tamtym wątku. I możecie zrobić teraz ze mnie wredną istotę lub blondynkę-jak to woli. Odniosłam się do posta Kamy i sytuacji 'z obrączką' oraz oburzenia Malli. Zdecydowanie według mnie nie było to obgadywanie. Dlatego zdziwiłam się na widok postu Hiper (chyba jej, nie jestem pewna), z komentarzem że to wątek do obgadywania, że to nie fair czy coś takiego...Zresztą o swoim zdziwieniu napisałam w drugim poście w tym już słynnym wątku Moje odczucia były następujące-Kama założyła tam wątek po to aby móc z nami popisać na temat 'kawy z mężczyzną z obrączką' nie narażając się jednocześnie na krytykę ze strony Malli. Czemu tak zrobiła to nie wiem, nie mój biznes. Koniec kropka

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
No proszę Cię! Ty nie pisałaś? Szczególnie po podręcznikach z angielskiego? Tam gdzie było wykropkowane?
Ołówkiem się wtedy pisze!
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:17   #4811
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

OMD - ton wypowiedzi Kamy nie wskazywał, że jest to wątek tylko do dyskutowania o wyjściu na kawę.
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
KAMA ZACHOWAŁA SIĘ NIE FAIR.
Szkoda, że tylko Melka i Hiper jej to napisały
Byłaś jedną z osób, które mi o tym wątku powiedziały, więc na pewno go widziałaś

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
w tym wątku "powitalnym" (innym niż ten drugi) owszem się wypowiadałam pisząc, że cała idea nie ma służyć obgadywaniu
To zajrzyj do moich jedynych 2 postów, to jedne z pierwszych w wątku powitalnym. Autentycznie dostałam odpowiedź twierdzącą na takie zapytanie chyba że zostało to potem wyedytowane.
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
dlaczego nie poprosisz o przeprosiny Kamy?
Bo mnie kontakt z tą użytkowniczką już nie interesuje. Nie rozumiem, czemu mam domagać się przeprosin. Wystarczy mi wyniesiona lekcja. Za inny problem, jaki z nią miałam, też nie doczekałam się przeprosin. To po prostu taki typ człowieka.
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
zanim do sytuacji doszło bez zahamowań toczyła się dyskusja, a jak przyszło do konfrontacji to spuściłaś wzrok i nie odezwałaś się słowem. jakbyś była niewidzialna.
zostałam wtedy sama i sama musiałam to wyjaśniać.
W takich sytuacjach jest mi cholernie głupio, bo tkwię między młotem a kowadłem i muszę wybierać mniejsze zło, zastanawiać się, jak wybrnąć, by nie zranić jednej ze stron, która ma prawo poczuć się źle, a przy okazji kontynuować normalną reakcję z drugą

To nie ja organizowałam to spotkanie i skoro czułaś potrzebę rozwiązania go w taki, a nie inny sposób, to starałam się zrozumieć Twój punkt widzenia - nie było to trudne, rozumiałam doskonale, że Hard Cię irytowała i chciałaś porozmawiać nie przy niej, nie przy stole pełnym krzyczących przekupek. Mówiłam, że mi się taka szybka akcja niezbyt podoba, ale słowa mówione ulatują na wietrze, dlatego wolę to powtórzyć w wątku.

Milczałam, bo stronami konfliktu byłyście Wy, to Wy potrzebowałyście wyjaśnienia, miałam Was przekrzykiwać, być rzecznikiem jednej przed drugą, skoro byłyście obecne? Nie zostałam wprost zapytana o zdanie, byłam totalnie zaskoczona sytuacją. Mogłam wstać, tupnąć i krzyknąć, ale nawet nie do końca miałam jeszcze wyrobione zdanie w temacie, bo to była pierwsza taka akcja, która dopiero wywołała we mnie takie, a nie inne przemyślenia, byłam zażenowana.

Teraz uważam oczywiście, że to było niegrzeczne ze strony absolutnie każdej z nas, bo można było inaczej to rozwiązać, bardziej fair Nigdy więcej bym na taką sytuację nie pozwoliła.

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a co ma piernik do wiatraka? i poza tym o czym to niby świadczy? co to i po co taka wstawka?
To była zwykła humorystyczna wstawka.
Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Wstawka po to, że Malla wysłała niechcący PW do kogoś innego . I mogłaby się sytuacja powtórzyć .
Ej, ale to nie ja wysłałam!
Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Moja Mela twierdzi, że sławny Maru ma na noc i pokazała, że to ona zmieści w każdym pudełku
Dawno się tak nie uśmiałam patrząc, jak wywija tyłkiem w każdą stronę, byleby się w tym pudełeczku ułozyć

Mój w takich sytuacjach po prostu zwala się na pudło, które rozpada się na kawałki
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A Panda sobie wczoraj kupił męską wersję puzzli, znaczy, komodę z Ikei. Poszłam do niego o 1 w nocy sprawdzić, jak tam sobie radzi w drugim pokoju, i jeszcze dobiłam biedactwo bo go zapytałam, czy już niebo ułożył
Nie śmiej się, kiedyś wisiałam nad dziecięcym łóżeczkiem i po złożeniu zostały nadmiarowe części Dwoje dzieci w tym łóżku spało.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-06-29 o 12:20
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 12:25   #4812
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dziewczyny zalinkujcie te kina za 5zł do wątku ,,wstęp wolny" bo ja potem nie pamiętam, które to i szukam.
Zrobiłam o Kinie pod Baranami

Dziewczyny, pomyliłam się bilety wstępu na filmy podczas Letniego taniego kinobrania są za 6 zł, a nie za 5 zł jak wcześniej pisałam.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:29   #4813
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomyliłam się bilety wstępu na filmy podczas Letniego taniego kinobrania są za 6 zł, a nie za 5 zł jak wcześniej pisałam.
Co za fatalny błąd! Nigdy Ci go nie wybaczymy Ugotuj nam bobu w zadośćuczynieniu!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:29   #4814
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Miło wiedzieć, że liczycie się z moimi i reszty uczuciami

Przestaję tutaj zaglądać.

Jak kiedyś NAPRAWDĘ ten temat i atmosfera się zakończą to napiszcie w którymś klubie.
Cześć.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:33   #4815
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co za fatalny błąd! Nigdy Ci go nie wybaczymy Ugotuj nam bobu w zadośćuczynieniu!
Wolałam sprostować. Może któraś wybrałaby się tam tylko z 5 zł w kieszeni i nie weszłaby, bo podałam złą informację? Wolę się nie narażać.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Miło wiedzieć, że liczycie się z moimi i reszty uczuciami

Przestaję tutaj zaglądać.

Jak kiedyś NAPRAWDĘ ten temat i atmosfera się zakończą to napiszcie w którymś klubie.
Cześć.
Patrzcie co narobiłyśmy Ineso, wracaj!
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:33   #4816
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Miło wiedzieć, że liczycie się z moimi i reszty uczuciami

Przestaję tutaj zaglądać.

Jak kiedyś NAPRAWDĘ ten temat i atmosfera się zakończą to napiszcie w którymś klubie.
Cześć.
Eeeeeej! Teraz Ty się nie liczysz z moimi uczuciami!
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:45   #4817
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Wiecie, że w środę Straż Graniczna ujawniła pakunek z niewielką ilością materiałów wybuchowych? W związku z podejrzeniami, że może to mieć związek z EURO, Prezes Rady Ministrów wprowadził na terenie Polski pierwszy stopień alarmowy (ALFA) w czterostopniowej skali.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:48   #4818
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Wiecie, że w środę Straż Graniczna ujawniła pakunek z niewielką ilością materiałów wybuchowych? W związku z podejrzeniami, że może to mieć związek z EURO, Prezes Rady Ministrów wprowadził na terenie Polski pierwszy stopień alarmowy (ALFA) w czterostopniowej skali.
Dlatego siostra dostała maila z UJ .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:51   #4819
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Wiecie, że w środę Straż Graniczna ujawniła pakunek z niewielką ilością materiałów wybuchowych? W związku z podejrzeniami, że może to mieć związek z EURO, Prezes Rady Ministrów wprowadził na terenie Polski pierwszy stopień alarmowy (ALFA) w czterostopniowej skali.
Cooo? Nic nie wiedziałam. Co ta sesja z ludźmi robi...
Btw Lenka: Skąd Ty ciągle wynajdujesz takie ciekawe informacje?
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 12:53   #4820
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Możesz zwiększać poziom trudności i następnym razem dać jeszcze mniejsze . Ciekawe skąd kotom się to bierze .
prawda? ja też się nad tym zastanawiam, ale rzeczywiście wyglądała na tych zdjęciach komicznie

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Czy nie wystarczającym powodem jest to, że większość osób na wątku nie chce tego czytać? Sory, ale dlatego, że Ty i Malla macie potrzebę ustalenia kto jest winny, cała reszta nie będzie przewijać ciągle długich postów i próbować znaleźć między nimi inny temat. Wielokrotnie padały prośby, żebyście załatwiły to na pw. Nadal piszecie tutaj. Rozumiem, że każda wypowiadająca się w tym temacie tutaj osoba ma cel jeden - wybielić się. Ale jak dla mnie te działania są bezcelowe i efektem jest tylko coraz większy niesmak.
wybacz Ineso, ale nie wystarczy oficjalnie powiedziałaś o tym Ty i Noico, reszta nie zajęła konretnego stanowiska. Poza tym jak np. ja mówię, że nie chcę czytać o kotach to ktoś to uwzględnia? Nie. ma prawo o tym pisać, ja mogę nie chcieć o tym czytać i zwyczajnie nie czytam.
Malla sama napisała, że nie chce tego roztrząsać na PW.

książki zabiorę, muszę sobie nastawić przypominajkę

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A Panda sobie wczoraj kupił męską wersję puzzli, znaczy, komodę z Ikei. Poszłam do niego o 1 w nocy sprawdzić, jak tam sobie radzi w drugim pokoju, i jeszcze dobiłam biedactwo bo go zapytałam, czy już niebo ułożył
o mamo! padłam ze śmiechu!
jego mina musiała być bezcenna!

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie informacje! Instruktor jeszcze będzie mi wszystko mówić ale wolę się upewnić-zwłaszcza że po jazdach od razu zapisuję się na egzamin i chcę następnego dnia jechać do domu...Zdaję tutaj, na NH Co mi szkodzi spróbować, prawda?
wow! jestem z Ciebie dumna!
i podziwiam, bo nie wiem czy ja bym się zdecydowała zdawać w Krk

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
1. Byłaś jedną z osób, które mi o tym wątku powiedziały, więc na pewno go widziałaś

2. To zajrzyj do moich jedynych 2 postów, to jedne z pierwszych w wątku powitalnym. Autentycznie dostałam odpowiedź twierdzącą na takie zapytanie chyba że zostało to potem wyedytowane.

3. Bo mnie kontakt z tą użytkowniczką już nie interesuje. Nie rozumiem, czemu mam domagać się przeprosin. Wystarczy mi wyniesiona lekcja. Za inny problem, jaki z nią miałam, też nie doczekałam się przeprosin. To po prostu taki typ człowieka.

4. W takich sytuacjach jest mi cholernie głupio, bo tkwię między młotem a kowadłem i muszę wybierać mniejsze zło, zastanawiać się, jak wybrnąć, by nie zranić jednej ze stron, która ma prawo poczuć się źle, a przy okazji kontynuować normalną reakcję z drugą

5. To nie ja organizowałam to spotkanie i skoro czułaś potrzebę rozwiązania go w taki, a nie inny sposób, to starałam się zrozumieć ....
1. po raz 100 i ostatni powiem- nie widziałam
2. nie mogę- wczoraj tam zajrzałam i ten też został usunięty...
3. skoro Cię nie interesuje to nie pisz o przeprosinach
4. Tobie może być głupio w takich sytuacjach, a innym nie?
4A. wybacz Malla ale cała ta wypowiedź jest tak żenująca, że jestem w szoku i wszystko mi opadło... tego bym się nie spodziewała....
ale ponieważ było to dawno, mocno to przeżyłam, długo mi zajęło wytłumaczenie sobie tego to nie będę już do tego wracać.
Poza tym zaraz zostanę oskarżona o nieszanowanie uczuć innych lub wywlekanie czegoś tam więc i ten temat kończę.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co za fatalny błąd! Nigdy Ci go nie wybaczymy Ugotuj nam bobu w zadośćuczynieniu!


mam smaka na bób

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Wiecie, że w środę Straż Graniczna ujawniła pakunek z niewielką ilością materiałów wybuchowych? W związku z podejrzeniami, że może to mieć związek z EURO, Prezes Rady Ministrów wprowadził na terenie Polski pierwszy stopień alarmowy (ALFA) w czterostopniowej skali.
a gdzie był ten pakunek?
i przecież Euro się u nas skończyło- wczoraj w Wawie był ostatni mecz.
finał jest w Kijowie

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Dlatego siostra dostała maila z UJ .
że niby co?
UJ czuje się zagrożony?
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:55   #4821
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
że niby co?
UJ czuje się zagrożony?
No chyba dostali takie wytyczne od ministra jako placówka budżetowa . Nie wiem, nie znam się .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:59   #4822
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a gdzie był ten pakunek?
i przecież Euro się u nas skończyło- wczoraj w Wawie był ostatni mecz.
finał jest w Kijowie
Zdarzenie, o którym pisała Lenka było w środę, więc przed półfinałem
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:04   #4823
torbydka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 103
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
No chyba dostali takie wytyczne od ministra jako placówka budżetowa . Nie wiem, nie znam się .
UMK też dostało, rektor wprowadził alarm zielony.

Funke (autorka atramentowej trylogii) napisała też Króla Złodziei, ta książka i pierwsza część trylogii zostały zekranizowane i można obejrzeć filmy jako dopełnienie trylogii

Dostałam poprawioną pracę. Jest źle
torbydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:05   #4824
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Wredna, w firmie zawiadomili nas o tym mailowo, wprowadzając dodatkowe środki ostrożności i zabezpieczenia.
A inne ciekawostki wynajduję, bo.. bo... bo dużo czytam
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:06   #4825
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez torbydka Pokaż wiadomość
UMK też dostało, rektor wprowadził alarm zielony.
Słowo "alarm" przy słowie "zielony" wygląda dziwnie .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:07   #4826
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
ja bym chciała sobie kiedyś zoperować uszy. ale to drogawy interes, i podobno dosyć długo nie można myć włosów i trzeba chodzić w opasce
, mój kolega sobie zoperował bo miał bardzo odstające i ogromne kompleksy przez to.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:11   #4827
torbydka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 103
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Słowo "alarm" przy słowie "zielony" wygląda dziwnie .
Wiem, dlatego sprawdziłam pocztę by się upewnić, że to ten kolor
torbydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:13   #4828
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Widzę że zostałam wywołana do tablicy.

Malla wywlekając sprawę konfliktu miedzy mną a GG uważam za chwyt poniżej pasa. Ja tę sprawe z GG też mocno przeżyłam i sobie z GG wszystko wyjaśniłam. A teraz Ty wywlekając to na wierzch wytrąciłaś mnie z równowagi i przywołałaś sprawę która mnie bolała. I widzę że po gówno wielkie pracowałam nad sobą, próbowałam się zmienić, wrócić do równowagi, skoro to spieprzyłaś właśnie po pieorwsze wywleczeniem tu naszej rozmowy o psycholu co wydzwania do mnie (sorry że się powtarzam) a po drugie wywaeleniem sprawy miedzy mną a GG.

GG wiesz że Cię lubię i szanuje i przepraszam za tamtą sytuację.

I skoro już o tym mowa to przepraszam wszystkie dziewczyny który w międzyczasie obraziłam swoim chamskim zachowaniem, przerywaniem czy dopytywaniem się czy zachowaniem głośnym na spotkaniach. Ja lekcję z Waszych uwag wyniosłam i się poprawiam

dzięki za uwagę.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:15   #4829
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Shiru - mój wśródnocny post odnosił się do wcześniejszego stwierdzenia Malli, że dobrze ugotowany bób powinien być jak owa część ciała męskiego. Mogło ci to umknąć w natłoku panujących emocji

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
, mój kolega sobie zoperował bo miał bardzo odstające i ogromne kompleksy przez to.
Moja koleżanka też ale tak sobie to wyszło
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:16   #4830
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kraków, część 18 (to brzmi dumnie!)

Cytat:
Napisane przez torbydka Pokaż wiadomość
Funke (autorka atramentowej trylogii) napisała też Króla Złodziei, ta książka i pierwsza część trylogii zostały zekranizowane i można obejrzeć filmy jako dopełnienie trylogii

Dostałam poprawioną pracę. Jest źle
Dokończę atramentową śmierć i obejrzę chociaż słyszałam że kiepska...

Dużo do poprawy?
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.