Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 16:57   #3091
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

czy witamina B wpływa jakoś na paznokcie, bo mama mi zakupiła ze względu na różne moje problemy skórne itd, ale jestem ciekawa czy tez wpływa na paznokcie?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:01   #3092
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a ja ostatnuio pomalowałam moje paznokcie tak (fotki ) i wszyscy sie dziwią, gdy mówię im, że to naturalne bo wyglądają jak tipsy (tzn nie długość, tylko pomalowanie )


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 176 (Small).jpg (32,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 179 (Small).jpg (24,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 183 (Small).jpg (19,3 KB, 57 załadowań)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:16   #3093
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

pięknie yes, ty mój hasaczku ;* ;p a ty obgryzałaś, czy nie? ja zepsułam kształt prawego kciuka, bo za mocno w prawo wypiłowałam ;( bo się zadarł i musiałam teraz muszę nad kształtem pracować i dalej zapuszczać no ale znowu zaczynają się rozdwajać ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:21   #3094
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
a ja ostatnuio pomalowałam moje paznokcie tak (fotki ) i wszyscy sie dziwią, gdy mówię im, że to naturalne bo wyglądają jak tipsy (tzn nie długość, tylko pomalowanie )



Bardzo ładnie pomalowane! A skąd masz takie ładne brokacikowe lakiery? Szczególnie ten róż ciemniejszy? Faktycznie wyglądają jak takie tipsowe, "dodowe"
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:35   #3095
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
pięknie yes, ty mój hasaczku ;* ;p a ty obgryzałaś, czy nie? ja zepsułam kształt prawego kciuka, bo za mocno w prawo wypiłowałam ;( bo się zadarł i musiałam teraz muszę nad kształtem pracować i dalej zapuszczać no ale znowu zaczynają się rozdwajać ;(
ojj obgryzałam i to ile lat ... Teraz w sierpniu przestałam i od tego czasu zapuszczam

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie pomalowane! A skąd masz takie ładne brokacikowe lakiery? Szczególnie ten róż ciemniejszy? Faktycznie wyglądają jak takie tipsowe, "dodowe"
dziękuję ten róż ciemniejszy to sypki brokat (kupiłam w zwykłym osiedlowym sklepie za 4 zł), a tamta 'reszta świecidełek' to lakier z brokatem jakis max 2500 (lemax colour)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:17   #3096
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

dziękuję ten róż ciemniejszy to sypki brokat (kupiłam w zwykłym osiedlowym sklepie za 4 zł), a tamta 'reszta świecidełek' to lakier z brokatem jakis max 2500 (lemax colour) [/quote]

ee, to nie na moje umiejętności, trzeba mieć sprawną rękę żeby tak ładnie, równomiernie nałożyć brokacik. Bardzo ładny efekt, gratuluję
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:31   #3097
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
czy witamina B wpływa jakoś na paznokcie, bo mama mi zakupiła ze względu na różne moje problemy skórne itd, ale jestem ciekawa czy tez wpływa na paznokcie?
tak, witaminy z grupy B bardzo dobrze wpływają na paznokcie. Często kłopoty z paznokciami są właśnie przyczyną niedoboru tych witamin
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 19:35   #3098
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

buu..nie masz już hasaczka ;( ;p
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:46   #3099
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

oo ananonda dzięki za odp OO czyli witaminki sie przydadzą
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:18   #3100
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
oo ananonda dzięki za odp OO czyli witaminki sie przydadzą

Na bank się przydadzą i dadzą się we znaki na paznokciach. Będziesz miała podwójną korzyść: problemy ze skórą znikną a i kondycja paznokci się znacznie poprawi. Wlaśnie z tymi witaminkami jest problem, bo kawa, czarna herbata i słodycze niszczą je. I przez to pewnie wiele dziewczyn ma problemy z paznokciami, bo łatwo się tych witaminek pozbyć. Swoją drogą ciekawi mnie z jakiej racji faceci nie mają z paznokciami problemów. Mają mocne, nie rozdwajające się, a przecież nawet nie zwracają na nie zbyt wielkiej uwagi, nie pielęgnują. To niesprawiedliwe.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:34   #3101
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Thumbs down Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Na bank się przydadzą i dadzą się we znaki na paznokciach. Będziesz miała podwójną korzyść: problemy ze skórą znikną a i kondycja paznokci się znacznie poprawi. Wlaśnie z tymi witaminkami jest problem, bo kawa, czarna herbata i słodycze niszczą je. I przez to pewnie wiele dziewczyn ma problemy z paznokciami, bo łatwo się tych witaminek pozbyć. Swoją drogą ciekawi mnie z jakiej racji faceci nie mają z paznokciami problemów. Mają mocne, nie rozdwajające się, a przecież nawet nie zwracają na nie zbyt wielkiej uwagi, nie pielęgnują. To niesprawiedliwe.



własnie to niezprawiedliwe że faceci mają mocne paznokcie i szybko im rosną. mam kolegę który nic nie dba o ręcee robi w polu itd i ma długie mocne tylo pozazdrościć a my kobiety musimu brać witaminy odżywki dopaznokci kremy itd.. i jeszcze sie łamia
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 06:04   #3102
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

zdecydownaie niepsrawiedliwe mój kolega to ma paznokcie ładniejsze od moich i ma śliczną płytkę. A musi miec dłuższe bo gra na gitarze. Ale wiecie nasze babcie te tak maja u nich nigd nie było papierowych pilników itd A mają zdrowe i silne paznokcie.

Tą witamine B to ja pewnie niszcze jedząc słodycze Tych tabletyek jest 50 to mysle że będa jakeis efektyD:
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 06:13   #3103
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

[quote=Magdzia94;9046802]zdecydownaie niepsrawiedliwe mój kolega to ma paznokcie ładniejsze od moich i ma śliczną płytkę. A musi miec dłuższe bo gra na gitarze. Ale wiecie nasze babcie te tak maja u nich nigd nie było papierowych pilników itd A mają zdrowe i silne paznokcie./quote]

No właśnie!!! Moja babcia, ma długie i strasznie twarde paznokcie, a gotuje, sprząta, pierze, moczy i nic jej się nie łamie!! A przecież nasze babcie nigdy nie słyszały o tych wszystkich cudach do paznokci, odżywkach, mazidłach. Babcia mówi, że jak była młoda to stosowała olejek rycynowy, moczyła w oliwie - czyli takie naturalne sposoby. I śmieje się zawsze jak ja się mażę jakimiś cudami, pyta czy to działa i się śmieje, jakie ona by dopiero miała twarde jakby to używała co ja, to by obciąć nawet nie mogła.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:09   #3104
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Witam, nie wiedzialam gdzie zadac to pytanie, wiec sprobuje tu...
Chcialam spytac jak czyscicie swoje paznokcie, tzn.brud spod paznokci? Ja dotychczas robilam to pilniczkiem metalowym. Przeczytalam, ze tak nie mozna, szczoteczka podobno tez nie, wiec jak?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:50   #3105
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Witam, nie wiedzialam gdzie zadac to pytanie, wiec sprobuje tu...
Chcialam spytac jak czyscicie swoje paznokcie, tzn.brud spod paznokci? Ja dotychczas robilam to pilniczkiem metalowym. Przeczytalam, ze tak nie mozna, szczoteczka podobno tez nie, wiec jak?

A dlaczego nie można szczoteczką albo pilniczkiem? Ja tak robię i wszystko jest ok. Grunt żeby mocno tym pilniczkiem nie trzeć pod spodem, bo można ścierać jednocześnie trochę paznokcia. Ale nie widzę przeciwwskazań. Przecież jakoś ten brut trzeba usuwać, a innych sposobów jak szczoteczka lub pilnik nie widzę.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:27   #3106
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
A dlaczego nie można szczoteczką albo pilniczkiem? Ja tak robię i wszystko jest ok. Grunt żeby mocno tym pilniczkiem nie trzeć pod spodem, bo można ścierać jednocześnie trochę paznokcia. Ale nie widzę przeciwwskazań. Przecież jakoś ten brut trzeba usuwać, a innych sposobów jak szczoteczka lub pilnik nie widzę.
Poczytalam troche o onycholizie i podejrzewam cos takiego u siebie. Dziewczyny pisaly, aby tam nie grzebac, nie wydlubywac. W sumie nie wiem czy napewno mam onycholize, moja "linia usmiechu" nie jest ladnie zaokraglona, tylko krzywa, lekko pofalowana.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:04   #3107
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Poczytalam troche o onycholizie i podejrzewam cos takiego u siebie. Dziewczyny pisaly, aby tam nie grzebac, nie wydlubywac. W sumie nie wiem czy napewno mam onycholize, moja "linia usmiechu" nie jest ladnie zaokraglona, tylko krzywa, lekko pofalowana.

Jest pofalowana bo kiedyś obgryzałaś paznokcie. Już nie wyszukuj jakichś chorób u siebie. Myślę,że to nie jest żaden problem, ważne aby paznokcie były czyste, a czym się je czyści to pikuś.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:25   #3108
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Jest pofalowana bo kiedyś obgryzałaś paznokcie. Już nie wyszukuj jakichś chorób u siebie. Myślę,że to nie jest żaden problem, ważne aby paznokcie były czyste, a czym się je czyści to pikuś.
Nigdy nie obgryzalam paznokci
U mnie niedosc ze ta linia jest nierowna, to jeszcze zaczyna sie ona od polowy paznokcia. Taki bardzo mocny luk. Nie wiem jak to bardziej wytlumaczyc. Zbytnio mi to nie przeszkadza, ale french wyglada nie bardzo.
No ale nic, trudno.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 18:58   #3109
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

No to tak u mnie pozostało mi 12 dni mojej kuracji Mr. Dictor Wibo plus olejek rycynowy. Po tych 12 dniach pokaze wam pazurki sprzed(najdłuzsze jakie w zyciu miałam, ale były rozwojone i tearz jakie mam, bede miec;D

edit. aha bilans jak narazie to tak były w sumie 3 połamane pazury.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 19:02   #3110
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
buu..nie masz już hasaczka ;( ;p

no juz mi sie znudził
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:59   #3111
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
no juz mi sie znudził
hih ;p fajny był xd
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:15   #3112
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dziewczęta co to się dzije z wami, i z waszymi pazurami?? Nikt tu nie pisze
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:23   #3113
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

No to może ja zacznę Z moimi pazurami na przykład się dzieje tak:
- są mocne, jakieś megatwarde i takiej średniej długości... ja wiem, tak na oko 3-4mm tego białego wystającego czegoś :P (zapewne od tej odżywki Rimmela, bo ostatnio ją namiętnie stosuję)
- dziś zmyłam jakieś 7 warstw tej odżywki które nazbierały mi się z 4 dni i nałożyłam: warstwę ów odżywki, warstwę perłowego lakieru i ponownie warstwę odżywki. Mam zamiar codziennie domalowywać warstwę tej odżywki, dopóki nie będzie przesadnie za grubo albo coś tam się nie obłupie, wtedy zmyje i od nowa. I odpuszczę sobie chyba z tą odżywką, bo jest strasznie silna. Jeszcze mi kuku zrobi na paznokciach i będę miała Powinno się ją stosować przez 2 tygodnie i to tylko 2 razy w tygodniu, a ja lecę w kulki i daje codziennie jedną warstwę (czasem zdarza się i dwie, bo nie mogę wytrzymać) i to już z miesiąc chyba :ups:
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:33   #3114
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

to szalejesz z tymi warstwami. A moze wstaw zdj?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:43   #3115
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

to teraz ja coś napiszę ;] kilka miesięcy temu sie tu podłączyłam, a potem gdzieś przepadłam i w zaciszu hodowałam te swoje paznokcie. i wyszło ok [pierwsze zdjęcie] później zrobiłam błąd i nałożyłam na nie żel[ drugie zdjęcie] . nie tipsy nic takiego, zwyczajnie żel żeby je wzmocnić i co .. i [piiii] że tak się wyrażę, bo ani on ich nie wzmocnił, a wręcz przeciwnie .. i do tego wytrzymał .. niecały tydzień [jeden się zapowietrzył i resztę trzeba było usunąć ]

w chwili obecnej mam krótsze o połowę paznokcie od tych ze zdjęcia nr 1, z racji wygody poza tym cały czas zrastają mi po żelu i jeszcze trochę mi pozrastają [dzięki odżywkom się trzymają w ogóle ..] no to, to by było na tyle

p.s. wiem że na pierwszym zdjęciu skórki są fatalne, ale nie miałam wtedy jak dbać kompleksowo. teraz mam cudny olejek Orly i są cud miód [nie mam jak zdjęć zrobić ..]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050270.jpg (40,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050273.jpg (38,2 KB, 51 załadowań)
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:56   #3116
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

na zdjeciu nic ciekawego i tak nie bedzie widac, bo moge zrobić tylko telefonem, a ja dziś jestem bardzo leniwa bo choruję sobie na grypkę i nie chcę mi się bawić z tymi kabelkami, podłączać odłaczać, tym bardziej, ze program do przegrywania z komórki na komp ostatnio odmawia mi współpracy. Jak tylko będę miała więcej sił, na pewno coś wrzucę. Na razie mogę wrzucić ostatnie najnowsze zdjęcia jakie mam na kompie.

Pierwsze z 2.09. więc obecnie pazurki są trochę dłuższe.
A drugie z 11tego, gdy zaszalałam nieco z kolorkiem :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02-09-08_1802.jpg (41,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11-09-08_1616.jpg (27,5 KB, 35 załadowań)
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:13   #3117
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dziewczyny ładniutkie pazurki macie. A ja też mam problemy ze skórkami, ale to już sie przyzwyczaiłam

To ja też cos pokaze. Pierwsze zdj. Pazurki na początku kuracji, długie, najdłuzsze jakie miaąłm, ale porozdwajane, a drugie zdj [pazurki ajkei miałam 2 dni temu, ale skrociłam. Sa zdrowe, a ten jeden rośnie sobie Ciągle zakrywany plastem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (30,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (35,4 KB, 54 załadowań)
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 06:01   #3118
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

no no, madzia super!!! róznica jest znaczna! :O dobrze że co rusz obcinasz, to je wzmacnia. Ja jeszcze tydzień malowania tym rimmelem i znów obetnę jeszcze raz i będę zapuszczać. Mnie tam nie zależy na długości, chcę mieć wszystkie zdrowe i mocne, a mały prawej ręki i środkowy są słabsze, bo kiedyś mi się zadarły i spiłowałam je po wierzchu i ten mały i połowa środkowego są po prostu cieńsze, i tu nic się nie zrobi, trzeba to ścinać, aż odrośnie mocne.
Gratuluję madziu!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 14:16   #3119
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dzięki wielkie, mi tez nei zalezy na długosci tylko aby były ZDROWEEE. Oczywiscie chce miec takie aby móc zrobic renczyka, chociaz takiego malutkiego.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:22   #3120
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a mi powolutkiu rosną tylko są po rozdwajane ale rosną to sie ciesze.
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.