Kosmetyki APC - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 14:27   #1981
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Luna83
Łącznie za cala przesyłkę zapłaciłam 68,50 a było tego całkiem sporo
nieźle ja poczekam aż wejdą cienie w kuleczkach... tylko ile to wtedy wyjdzie

knotie
ale masz bieeeelusie ząbki

Agabil wiesz kiedy mniej więcej wejdą cienie w kuleczkach?

__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:33   #1982
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Madzia14
knotie ale masz bieeeelusie ząbki
Dzieki, staram sie
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:39   #1983
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
No ładny, zastanawiam się, czy dla mnie nie za ciemny... Ale kto mi w tym doradzi Sama sobie muszę zdecydować...
Mari, teraz mi to wpadlo do glowy, bo wczesniej nie wiedzialam dokladnie o co mi chodzi, a ten post o zebach w koncu mi podsunal odpowiedz i moge sformuowac swoje mysli - otoz ten blyszczyk nie ejst za ciemny,serio - on an ustach zostawia taki fajny odcien, ale nie jest jakis niewiarygodnie intensywny. Jedyny "problem" jaki moze byc z tym wisniowym odcieniem to taki, ze on jest taki lekko zlotawo-rdzawy i przy zebach o niezbyt bialym wybarwieniu on bedzie tak samo podbijal zolc jak wszelkie brazowe i pomaranczowe pomadki.... to wlasnie chcialam od poczatku napisac co do tego koloru - poza tym przeciwskazan nie ma - kolor jest sliczny, soczysty a jednoczesnie nie tak intensywny a po "zjedzeniu"koloru zostaja piekna blyszczaca poswiata z drobinek, i usta wygladaja nadal bosko

Przy okazji chcialam tutaj oficjalnie podziekowac Adze za przekonanie mnie do APC - kobietko kochana - ulepszasz moja urode oszczedzajac portfel jestes Kochana Agus!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:43   #1984
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Madzia14
nieźle ja poczekam aż wejdą cienie w kuleczkach... tylko ile to wtedy wyjdzie

knotie ale masz bieeeelusie ząbki

Agabil wiesz kiedy mniej więcej wejdą cienie w kuleczkach?

chyba niedługo. Wiem tez że powoli rodzą się cienie w kamieniu

Kasiu jeszcze będziesz mnie przeklinać za tę manię
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:52   #1985
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1

Kasiu jeszcze będziesz mnie przeklinać za tę manię
bardzo mozliwe, ale poki co ile mam radosci
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:32   #1986
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
chyba niedługo. Wiem tez że powoli rodzą się cienie w kamieniu
ooo jak fajnie ja to mam już wszystko obmyślone jak wejdą prasowane albo w kuleczkach (albo i te i te ) to sobie wezme po 4 z każdego rodzaju puder i będzie bez kosztów przesyłki

P.S. Czy wie ktoś czy w Olsztynie można gdzieś pooglądać () APC?
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:33   #1987
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez knotie
Mari, teraz mi to wpadlo do glowy, bo wczesniej nie wiedzialam dokladnie o co mi chodzi, a ten post o zebach w koncu mi podsunal odpowiedz i moge sformuowac swoje mysli - otoz ten blyszczyk nie ejst za ciemny,serio - on an ustach zostawia taki fajny odcien, ale nie jest jakis niewiarygodnie intensywny. Jedyny "problem" jaki moze byc z tym wisniowym odcieniem to taki, ze on jest taki lekko zlotawo-rdzawy i przy zebach o niezbyt bialym wybarwieniu on bedzie tak samo podbijal zolc jak wszelkie brazowe i pomaranczowe pomadki.... to wlasnie chcialam od poczatku napisac co do tego koloru - poza tym przeciwskazan nie ma - kolor jest sliczny, soczysty a jednoczesnie nie tak intensywny a po "zjedzeniu"koloru zostaja piekna blyszczaca poswiata z drobinek, i usta wygladaja nadal bosko
To chyba sobie zamówię Raczej nie mam problemów z kolorkiem zębów, oczywiście- ale to chyba jak każdemu- wydaje mi się, że są zbyt żółte, ale otoczenie zawsze mi zwraca uwagę, że mam białe.

Ale najlepiej chciałabym zobaczyć fotki obu, żeby porównać. Kurcze, szkoda, że u mnie nie ma APC i mogę odcienie podziwiać tylko na stronce
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 23:48   #1988
Agatunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki APC

Cześć dziewczynki. A czym różni się puder sypki rozświetlający od pudru sypkiego z puszkiem, chodzi mi o złoty ? Bardzo napaliłam się na te kulki rozświetlające, ale muszę coś dobrać do 30 złoty, bo inaczej nie będę mgła złożyć zamówienia. Pomóżcie.
Agatunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:53   #1989
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
Wiem tez że powoli rodzą się cienie w kamieniu.

czekam, czekam z niecierpliwością... Swojądrogą, jestem bardzo ciekawa, czy sie im udadzą tak jak cienie sypkie. Wydaje mi się, że prasowane sa jakby trudniejsze do zrobienia...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 07:28   #1990
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
To chyba sobie zamówię Raczej nie mam problemów z kolorkiem zębów, oczywiście- ale to chyba jak każdemu- wydaje mi się, że są zbyt żółte, ale otoczenie zawsze mi zwraca uwagę, że mam białe.

Ale najlepiej chciałabym zobaczyć fotki obu, żeby porównać. Kurcze, szkoda, że u mnie nie ma APC i mogę odcienie podziwiać tylko na stronce
Mari, ja tez niemam apc nigdzie bliziutko,no i za pomoc sluza mi stronka netowa oraz nasza kochana Agunia Ale Aga tez nie miala tego blyszvczyka, wiec kupowalam go w ciemno - za to jestem z niego bardzo zadowolona Mari,kupuj - bedziesz slicznie wygladac
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 10:48   #1991
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Agatunia
Cześć dziewczynki. A czym różni się puder sypki rozświetlający od pudru sypkiego z puszkiem, chodzi mi o złoty ? Bardzo napaliłam się na te kulki rozświetlające, ale muszę coś dobrać do 30 złoty, bo inaczej nie będę mgła złożyć zamówienia. Pomóżcie.
hmmm-miałam jeden i drugi. Efekt podobny, może puszek ma większe drobinki no i jest droższy. To taki fajny gadżet
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 12:21   #1992
Agatunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki APC

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Agabil 1 właśnie zauważyłam, że jesteś tak jak ja z Łodzi, może będziesz robić w niedalekiej przyszłości zamówienie. Mnie przydałby się tylko ten puder w kulkach rozświetlający nr. 0. On kosztuje 24 zł. Cieni nie potrzebuję, poza tym wolę kupować w galeri centrum.
Agatunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:17   #1993
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez knotie
Mari, ja tez niemam apc nigdzie bliziutko,no i za pomoc sluza mi stronka netowa oraz nasza kochana Agunia Ale Aga tez nie miala tego blyszvczyka, wiec kupowalam go w ciemno - za to jestem z niego bardzo zadowolona Mari,kupuj - bedziesz slicznie wygladac
No chyba tak zrobię (będę miała na kogo zwalić jakby co). Boję się trochę... Lubię ciemne usta, ale nie lubię ceglastych odcieni...

Teraz jeszcze Magję zmolestuję pytaniami- bo gdzieś czytałam Twoje recenzje i pisałaś, że masz Rose Beam- czy wg Ciebie to jasny czy ciemny odcień? Bo mnie się wydaje dużo bardziej intensywny od 5 z APC i chciałabym porównać, bo mam wrażenie że jesteś podobnym typem urody
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:02   #1994
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Teraz jeszcze Magję zmolestuję pytaniami- bo gdzieś czytałam Twoje recenzje i pisałaś, że masz Rose Beam- czy wg Ciebie to jasny czy ciemny odcień? Bo mnie się wydaje dużo bardziej intensywny od 5 z APC i chciałabym porównać, bo mam wrażenie że jesteś podobnym typem urody
Właśnie zrobiłam porównanie - górną wargę pomalowałam APC, dolną Avonem i spec (czytaj mój TŻ) wydał następującą opinię:
- dolna warga jest bardziej błyszcząca, metaliczna, mniej intensywna
- górna warga mniej błyszczy, ale też ma drobinki, jest ciut intensywniejsza
Dodam, że spec nie wiedział, że Rose Beam to metaliczny błyszczyk, więc chyba ocenił dobrze. Od siebie dodam, że co do intensywności barwy różowej, to wielkiej różnicy nie ma. Większa jest w tym blasku. W przypadku RB kolor ginie na korzyść blasku i dlatego wydaje się mniej intensywny, a bardziej błyszczący. APC jest delikatniejszy, bo blask tak nie daje po oczach Ale generalnie oba są w takim w miarę ustnym kolorze.
A co do podobieństwa urody - z tego, co pamiętam z Twojego dawnego avatarka, to całkiem możliwe, że jesteśmy podobne, bo jam też bledzioch i też ciepły Ty chyba masz ciut ciemniejsze włosy, bo moje niby ciemny blond, ale zawsze je słońce rozjaśnia i mi się takie pasemka jasne robią.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:21   #1995
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Dziękuję Magju za eksperyment (hehe cudny ten Twój TŻ ), ale o zgrozo, ja mam trochę inne odczucia co do porównania tych dwóch- wydawało mi się, że 5 APC ma więcej drobinek, ale ma mniej intensywny kolor. Niestety nie porównam- aktualnie pod ręką mam tylko Rose Beam...
A co do włosów to w avatarcu miałam jakiś taki dziwny kolorek. Mój ogólnie to blond, można powiedzieć, że jasny, czasem taki złoty- miodowy. I też jaśnieje na słoneczku. Kolor buzi raczej różowawy, ale to przez naczynka. Poza tym dużo lepiej czuję się w jasnych żółtych odcieniach albo neutralnych, nigdy typowe różowe...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:13   #1996
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Dziękuję Magju za eksperyment (hehe cudny ten Twój TŻ ), ale o zgrozo, ja mam trochę inne odczucia co do porównania tych dwóch- wydawało mi się, że 5 APC ma więcej drobinek, ale ma mniej intensywny kolor. Niestety nie porównam- aktualnie pod ręką mam tylko Rose Beam...
A co do włosów to w avatarcu miałam jakiś taki dziwny kolorek. Mój ogólnie to blond, można powiedzieć, że jasny, czasem taki złoty- miodowy. I też jaśnieje na słoneczku. Kolor buzi raczej różowawy, ale to przez naczynka. Poza tym dużo lepiej czuję się w jasnych żółtych odcieniach albo neutralnych, nigdy typowe różowe...
Zrobiłam jeszcze jedno porównanie, tym razem na dłoni. I teraz powiem tak: APC chyba faktycznie ma więcej drobinek, bo pod pewnym kątem wygląda na złoty i jest do tego mniej intensywniejszy w swej różowości, że tak powiem. RB ma taki kolor malinowy, a APC jest nieco mniej wyrazisty, pod pewnym kątem nawet taki a la brzoskwinia się robi. Znaczy niezupełnie brzoskwinia, ale taki róż indyjski, taki złoty-różopomarańcz Mam nadzieję, że cokolwiek z tego zrozumiesz
A co do mojej karnacji, to taka czysto ciepła tez nie jest, też delikatnie różowa i też przez naczynka. Ale w zimnych, różowawych odcieniach wyglądam jak chora i po tym wnioskuję, że ciepły typek ze mnie. Zresztą ciepłe kolorki sama bardzo lubię
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:38   #1997
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

To teraz mi powiedz Magju, czy zamówiłabyś sobie z APC 3 czy 6? Bo ja mam poważny dylemat... Aż sobie w końcu nie zamówię jak tak będę nad tym myślec intensywnie. Może Pan Paweł doradzi... Jak myślicie?? Można go o to zapytać czy to już będzie przesada... Bo na dobrą sprawę to on zna te odcienie... Żadna z nas chyba nie ma porównania...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:47   #1998
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Agatunia
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Agabil 1 właśnie zauważyłam, że jesteś tak jak ja z Łodzi, może będziesz robić w niedalekiej przyszłości zamówienie. Mnie przydałby się tylko ten puder w kulkach rozświetlający nr. 0. On kosztuje 24 zł. Cieni nie potrzebuję, poza tym wolę kupować w galeri centrum.
niestety brak pieniążków
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:50   #1999
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
To teraz mi powiedz Magju, czy zamówiłabyś sobie z APC 3 czy 6? Bo ja mam poważny dylemat... Aż sobie w końcu nie zamówię jak tak będę nad tym myślec intensywnie. Może Pan Paweł doradzi... Jak myślicie?? Można go o to zapytać czy to już będzie przesada... Bo na dobrą sprawę to on zna te odcienie... Żadna z nas chyba nie ma porównania...
Powiem tak, nie zamówiłabym ani jednego ani drugiego. Trójkę miałam i mi nie pasowała zbytnio, a szóstka wydaje się jeszcze intensywniejsza i bym się jej jeszcze bardziej obawiała. Także mnie nie pytaj Jakoś się nie mogę przekonać do czerwieni... Już może lepiej faktycznie pana Pawła się poradź.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 18:04   #2000
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Napiszę do Pana Pawła o jakieś foteczki dodatkowe. Może to nie będzie faux- pas...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:45   #2001
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Nie wiem czy temat z błyszczykiem Avony Rose Beam jest jeszcze aktualny, ale jak kiedyś zrobiłam fotki tego odcienia do wątku "pokaż swoje usta".
Tam Mari możesz sobie obczaić kolor. Fakt, że foty nie powalaja jakością, ale dość dobrze oddają kolor błyszczyka.

edit:

dodaję linkę z fotkami. http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1137103378
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:32   #2002
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Pomadko, dziękuję bardzo, ale ja mam Rose Beam Miałam też 5 z APC, ale chciałam porównać oba do Magji, przy okazji łąpiąc się na radę co do Amethyst Chrome, bo też mi chodził po głowie. A my z Magją to chyba nieco podobne typki

A wszystko rozbija się o to, że chciałabym piekną, lekko malinową czerwień, najlepiej z drobinkami. Choruję mocno na nią, może z APC coś dobiorę, bo z ich 5 byłam więcej niż zadowolona
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 22:51   #2003
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Pomadko, dziękuję bardzo, ale ja mam Rose Beam Miałam też 5 z APC, ale chciałam porównać oba do Magji, przy okazji łąpiąc się na radę co do Amethyst Chrome, bo też mi chodził po głowie. A my z Magją to chyba nieco podobne typki

A wszystko rozbija się o to, że chciałabym piekną, lekko malinową czerwień, najlepiej z drobinkami. Choruję mocno na nią, może z APC coś dobiorę, bo z ich 5 byłam więcej niż zadowolona
Ups. To faktycznie nie pomogłam.

Mari znam ból szukania czerwieni takiej jaką sobie człowiek wymysli. Ja także niedawno przeszukałam masę kolorów i w końcu trafiłam. Tylko, że ja chciałam bez drobinek.
A teraz chciałabym półtransparentną czerwień, coś zbliżonego do tego co TY opisujesz.
Jest na stronie APC taki kolor. Na zdjęciu firmowym odpowiadałby mi, tylko jak on wyglada w rzeczywistośći?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:04   #2004
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

No właśnie tu jest cały problem, że sobie w realu nie mogę zerknąć

Jak znajdziesz coś półtrasparentnego to daj znać Bo może będzie też wersja dla mnie Bo na razie myślę nad Water Shine w sensie, że coś takiego tam może być
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:19   #2005
Agatunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki APC

Szkoda. Agabil 1, a wiesz może czy na targach w Łódzi będą kosmetyki APC ? Albo czy pudry w kulkach pojawią się w niedalekiej przyszłości w Galeri centrum ? Zastanawiam się jeszcze nad tymi jednokolorowymi kulkami. Można je stosować osobno, chodzi mi o zielone, białe, różowe i fioletowe ? Jaki jest ich efekt ? Przepraszam, że zadaję tyle pytań i pozdrawiam.
Agatunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:23   #2006
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
No właśnie tu jest cały problem, że sobie w realu nie mogę zerknąć

Jak znajdziesz coś półtrasparentnego to daj znać Bo może będzie też wersja dla mnie Bo na razie myślę nad Water Shine w sensie, że coś takiego tam może być
Ja musze się rozejrzeć u siebie w mieście po sklepach, czy nie pojawiły się gdzieś błyszczyki APC. Bo ostatnio jak łaziłam po sklepach, to trafiłam własnie na sypkie cienie APC. Byłam zdziwiona na maxa. Mozliwe, że od tamtego czasu dowieźli również błyszczyki i inne cuda z APC.
Jak będą, to postaram się wszytko oblukać.


Z Maybelline kiedyś jedna wiżanka [już nie pamiętam watku] doradzała mi błyszczyk bez drobinek. Kolor sprawdziłam w realu i to niestety nie moja czerwień, ładna ale nie moja. BYła mocno zgaszona i łamana jakimś innym kolorem. Ogólne wrażenie-na mnie, ta czerwień zrobiła takie jakiej "przybrudzonej". Z lekką nutą ceglastego... Dziwna, nie dla mnie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:29   #2007
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Z lekką nutą ceglastego... Dziwna, nie dla mnie.
Ceglasta niettttt. Musi być malinka
No to czekam na wieści z frontu. Napisałam też do APC
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:38   #2008
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Ceglasta niettttt. Musi być malinka
No to czekam na wieści z frontu. Napisałam też do APC
No właśnie żadnych cegieł.

Jak coś wyszukam, to poinformuję.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 08:48   #2009
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Agatunia
Szkoda. Agabil 1, a wiesz może czy na targach w Łódzi będą kosmetyki APC ? Albo czy pudry w kulkach pojawią się w niedalekiej przyszłości w Galeri centrum ? Zastanawiam się jeszcze nad tymi jednokolorowymi kulkami. Można je stosować osobno, chodzi mi o zielone, białe, różowe i fioletowe ? Jaki jest ich efekt ? Przepraszam, że zadaję tyle pytań i pozdrawiam.
nie wiem, ale targi dopiero w maju są najlepiej napisz maila do APC i zapytaj
Odnośnie kulek jednokolorowych, gdzieś w tym watku już było o nich pisane. Generalnie stosowane osobno najlepiej wyglądaja białeł, zielone zaś i fioletowe dziwnie-lepiej je jednak zmieszać z innymi kolorami gdzie będą spełniać rolę korygującaą ale kolorystycznie nie będą dominować.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:27   #2010
Agatunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki APC

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Agatunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.