Do filtromaniaczek:) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 18:48   #2581
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Angie
czy ktos sie orientuje, ktora bioderme - nowa czy stara edycje sprzedaje apteka w sieci?
pozdrawiam
angie
Stare są 100, a nowe 50+ .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 18:57   #2582
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny ponawiiam swoją prośbę.
Potrzebna mi są próbeczki robione LPR, niestety obecnie nie ma ich u mnie w aptekach, a dokładnie interesują mnie Anthelios XL creme fondante SPF 50+ i Anthelios XL aqua - lait SPF 50+.

Ja mam Avene emulsję SPF 50+ i samoopalacz, Biodermę Photoderm Max Creme SPF 100 i Creme Teintee SPF 100, LPR samoopalacz, VICHY Creme Ecran SPF 60 i mleczko żelowe SPF 60.

Proszę o PW.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 18:57   #2583
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek
Mam na wymiane probke LRP Fluide Extreme60. Gdyby ktoras z was miala na zbyciu probke Avenki tonujacej , lub Avenke emulsje 50+ lub jakis inny (byle nie LRP, bo o to moge walczyc u siebie w aptece) to z checia bym sie zamienila.
Ja Avene i Bioderme moge miec tylko na zamowienie i od razu w pelnowymiarowych opakowaniach, o probkach nie ma mowy
kotkunapłotku (no cudny nick... ), mogę się zamienić na Avene mleczko 50+, ale próbkę Ci zrobię, bo nie mam "oryginalnej", mogę odlać z pełnego opakowania, mam pudełeczko 5 ml.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 19:09   #2584
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Testowałam dziś Avene tonującą. Wbrew mądrym radom Kate30 położyłam sam krem tonujący, nie mieszałam z niczym - wydał mi się dość jasny, np. w porównaniu z Biodermą tonującą. Oczywiscie po wsmarowaniu grubej warstwy już nie był taki jasny Ale nic to, wysmarowałam szczelnie twarz i szyję, więc się nie odcinało. W aplikacji bardzo przyjemny, aż byłam zaskoczona, zapach ma delikatniejszy niż mleczko-śmierdzielek. Niestety, pierwsze wrażenie szybko padło z powodu niemożebnej wręcz lepkości. Krem się niby wchłania, ale można spokojnie służyć jako lep na muchy No ale nic, przypudrowałam toto pudrem IsaDory (jak miło, że można sypnąć czym się chce), ale to nie pomogło. Lepiszcze trwało. No więc dobiłam je skrobią - sporo musiałam jej naładować, ale w końcu gęba przestała się lepić. No i pod warstwą pudru i skrobii kolor się rozjaśnił. Kolor jest dość dziwny, wylany na dłoń wydaje się różowawy, na mojej twarzy natomiast zrobił sie żółto-pomarańczowy. Jako letnia niby-opalenizna ujdzie. Cały dzień sprawował sie dobrze, w przeciwieństwie do mleczka nie zrobiło mi się na nim ciasto. Tłustość w normie - dwa razy odciskanie chusteczką. No ale spędziłam wiekszą część dnia na powietrzu, a wtedy moja skóra kompletnie inaczej reaguje, niż zamknięta w budynku.
Ogólnie wrażenia dość pozytywne, ale jeszcze zobaczę, czy jutro się nie obudzę z nowym prycholem na twarzy
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 20:05   #2585
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Paula07
Nie chcę cię zniechęcać, jesli ktos nie znał poprzednika to nie wie jaka jest róznica. Przed zmianą składu wchłaniał sie do matu, teraz niestety nie. Może dorwiesz niedługo próbki to spróbujesz i porównasz sobie. Na pewno nie jest tak cięzki jak mleczka Avene, ale jednak to nie jest to co było .
Szkoda, że teraz gorzej się wchłania. Jeśli dorwę gdzieś próbkę to wyoróbuję, ale całego Fluidu bez próbowania na pewno nie kupię, poniewaz obawiam się wałkowania.
Dziękuję za wszystke rady i opinie dotyczące "ulepszonego" Fluidu Biodermy.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 20:48   #2586
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
Testowałam dziś Avene tonującą. Wbrew mądrym radom Kate30 położyłam sam krem tonujący, nie mieszałam z niczym - wydał mi się dość jasny, np. w porównaniu z Biodermą tonującą. Oczywiscie po wsmarowaniu grubej warstwy już nie był taki jasny Ale nic to, wysmarowałam szczelnie twarz i szyję, więc się nie odcinało. W aplikacji bardzo przyjemny, aż byłam zaskoczona, zapach ma delikatniejszy niż mleczko-śmierdzielek. Niestety, pierwsze wrażenie szybko padło z powodu niemożebnej wręcz lepkości. Krem się niby wchłania, ale można spokojnie służyć jako lep na muchy No ale nic, przypudrowałam toto pudrem IsaDory (jak miło, że można sypnąć czym się chce), ale to nie pomogło. Lepiszcze trwało. No więc dobiłam je skrobią - sporo musiałam jej naładować, ale w końcu gęba przestała się lepić. No i pod warstwą pudru i skrobii kolor się rozjaśnił. Kolor jest dość dziwny, wylany na dłoń wydaje się różowawy, na mojej twarzy natomiast zrobił sie żółto-pomarańczowy. Jako letnia niby-opalenizna ujdzie. Cały dzień sprawował sie dobrze, w przeciwieństwie do mleczka nie zrobiło mi się na nim ciasto. Tłustość w normie - dwa razy odciskanie chusteczką. No ale spędziłam wiekszą część dnia na powietrzu, a wtedy moja skóra kompletnie inaczej reaguje, niż zamknięta w budynku.
Ogólnie wrażenia dość pozytywne, ale jeszcze zobaczę, czy jutro się nie obudzę z nowym prycholem na twarzy
Erato spadasz mi jak gwaizdka z nieba z recenzją Avenki tonującej - właśnie chciałam ją kupić Do tej pory używam Biodermy tonującej - fakt dość ciemna ale za to lekka.Czy Avenka jest bardziej klejąca od Biodermy - bo jeśli tak to nawet nie mam o czym myśleć Nawet po Biodermie świecę jak choinka na tym upale Nawet ziemniaczanka odmawia posłuszeństwa Chciałam też kupić nowy fluid Biodermy.Już się ucieszyłam że wreszcie nie bieli a tu klops z konsystencją Będzie dla mnie za tłusta
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 21:22   #2587
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

golabku, wg mojej skromnej opinii w porównaniu do Avene Bioderma to po prostu MAT W każdym razie lepkość avenki jest dla mnie trudna do zniesienia Trudno to określić, krem Biodermy wydaje się gęstszy (gęściejszy?) i bardziej tłusty, ale jak się przyłoży dłoń do twarzy, to nie jest to klejące. Za to krem Avene podczas nakładania wydaje się bardzo lekki, natomiast kleistość jest po prostu straszna Czekałam na wchłonięcie co najmniej 20 minut, miałam sporo czasu, więc to nie wynika z niedostatecznego wchłonięcia. Ten krem się po prostu bardziej nie wchłonie i już. Natomiast plus jest niewątpliwie taki, że Avene można pudrować dowolnym pudrem.
Aha, a kolor biodermowy uważam za znacznie naturalniejszy niż avenowy. Ale zaznaczam, że nie próbowała mieszania avenki tonującej z białą. Jutro moze tak zrobię
Ja lubię Biodermę bardzo, ale teraz mnie mocno zmartwiły te wieści o nowym składzie fluidu i już sama nie wiem, co na lato... Chyba zainwestuję w Vichy Fluid. Alkoholowe badziewie i drogie , ale przynajmniej się nie klei, nie wałkuje i nie jest tłuste. Ale na plażę zostawiam sobie Biodermę tonującą, mogę się świecić pod kapeluszem, a przynajmniej kolor jakiś będę miała (nie pomarańczowy, jak po Avene )

No a w ogóle z tymi filtrami to
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 21:26   #2588
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No i przypomniało mi się jeszcze coś:

Nie chcę alkoholowego filtra pod oczy, ale mój typ na lato to Vichy. Wobec tego pod oczy zamierzam ładowac coś bez alkoholu, co będzie oczywiscie "z innej bajki". Czy takie kombinacje macie sprawdzone? Boję się pomieszać jeden filtr z drugim, żeby ich szlag nie trafił, bo akurat strefę "górnopoliczkowo-podoczną" mam najbardziej podatną na przebarwienia
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 21:30   #2589
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do charmider
Cool Dot.: Do filtromaniaczek:)

witam,
własnie zakupiłam avenke 50, hmmmm po trzech aplkacjach niby wszystko w porządku ale jedna, wyskoczyłu mi trzy malutkie białe chrostki (takie jak potówki troche) co mnie bardzo zaskoczyło bo przy próbce wszystko było git,ale jeszcze nie panikuje ponieważ jestem przed okresem i troche chora (nawet trochę bardzo), wieć albo w szkole albo w domu...zobaczymy co bedzie dalej...

a tak się ostatnio zastanawiałam bo wiecie jak to jest promienie uva przechodzą przez szyby i wogule, a ja że teraz byłam chora (w sumie to nadal jestem) to spałam czasami nawet do dwunastej, i tu pojawia się mój problem no bo wiecie jak się idzie spać to zmywamy filtry ,no ale jak się śpi do dwunastej, i ma np łóżko koło okna no to niby też naświetlam twarz , tak więc czy powinnam nakładać filtry także na noc
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
charmider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 21:37   #2590
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

charmiderku (jeju, ale masz śliczny avatarek ), myślę, że mimo wszystko słodki sen do południa lepiej zrobi Twojej skórze niż zamartwianie się filtrami
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 22:54   #2591
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
A który to jest żelowy antek? Czyżby LRP A W Gel SPF 40 IPD 34 PPD 19??? Jak się sprawuje? Czy jest bardzo tłusty?

Sorki, ze tyle pytań na raz, ale jeśli to ten filtr to rozważam jego kupno (gdzieś tak na jesieni). Martwi mnie to niskie IPD, tylko 34, zaś PPD już całkiem, całkiem poniewaz ma wartość 19.

Pozdrawiam
Tak, tak, to ten
Recenzja jak zwykle na KWC - fajny jest, gdyby nie to wypalanie oczu to byłby naprawdę super.
A, no i pięknie wygladza i udoskonala twarz - silikony

Charmiderku witaj u nas
Ja też śpię do południa, ale się nie przejmuję tym, mimo że centralnie nad głową mam weluksy. Zasłaniam je szczelnie, okna normalne tak samo i w nocy mamy z Teżetem egipskie ciemności. Pewno, że promieniowanie się przedrze przez rolety, drewniane żaluzje itp. no ale zawsze mniej. A filtry nocą to byłaby zbrodnia dla paszczy, wtedy jest czas na regenerację, odżywianie, regulowanie

Golabku witamy
Ja dzięki uprzejmości Kate dostałam próbkę Avenki tonującej, no i jak dla mnie jest ona bardziej tłusta niż Bioderma. U mnie się na szczęście spokojnie daje zmatowić.

Dziewczyny, kurna, nie stresujcie mnie tym allegrowieczem: toż ja pazerna połakomiłam się na to DP. To jak to jest, hm?
Bo ja pierwszy raz tak zrobiłam, normalnie grzecznie w aptece kupowałam.
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 23:34   #2592
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dziewczyny, kurna, nie stresujcie mnie tym allegrowieczem: toż ja pazerna połakomiłam się na to DP. To jak to jest, hm?
Bo ja pierwszy raz tak zrobiłam, normalnie grzecznie w aptece kupowałam.
Z tego co porównałam zdjęcia allegrowicza i ze strony LRP to niestety opakowania się różnią.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (54,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (12,2 KB, 52 załadowań)
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 23:53   #2593
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

O rany, jaka ze mnie debilka!
No skończona idiotka po prostu!
Pierwszy raz kupiłam jakis kosmetyk na allegro, i to filtr w dodatku. A to podróba. Jaki wstyd dla filtromaniaczki
Do głowy mi nie przyszło oglądanie, nie sądziłam, że ktoś może podrabiać filtry. A że kilkanaście złotych taniej? Myślałam, że wyjął z zestawów
To co teraz mam zrobić? A jak sład będzie taki sam? A w ogóle jak nie będzie składu,bo sama tubka?
Ale jestem wściekła. Idiotka ze mnie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 00:00   #2594
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
O rany, jaka ze mnie debilka!
No skończona idiotka po prostu!
Pierwszy raz kupiłam jakis kosmetyk na allegro, i to filtr w dodatku. A to podróba. Jaki wstyd dla filtromaniaczki
Do głowy mi nie przyszło oglądanie, nie sądziłam, że ktoś może podrabiać filtry. A że kilkanaście złotych taniej? Myślałam, że wyjął z zestawów
To co teraz mam zrobić? A jak sład będzie taki sam? A w ogóle jak nie będzie składu,bo sama tubka?
Ale jestem wściekła. Idiotka ze mnie

Niewydaje mi ze to podroba bo sama mam z apteki ten wlasnie dermo-kids
Jesli o tym mowa
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 00:22   #2595
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Raspberry Kochana, mów, pisz wszyściutko na ten temat
Przywracasz mi wiarę w ludzi.
Jesteś pewna, że masz dermo-kids? Ja przepraszam, ze podważam wiarygodność Twoich ocząt, ale nie wierzę w to, co piszesz, w tę iskierkę nadziei
Poważanie? A z jakiej apteki? w sensie z USA?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 00:38   #2596
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
O rany, jaka ze mnie debilka!
No skończona idiotka po prostu!
Pierwszy raz kupiłam jakis kosmetyk na allegro, i to filtr w dodatku. A to podróba. Jaki wstyd dla filtromaniaczki
Do głowy mi nie przyszło oglądanie, nie sądziłam, że ktoś może podrabiać filtry. A że kilkanaście złotych taniej? Myślałam, że wyjął z zestawów
To co teraz mam zrobić? A jak sład będzie taki sam? A w ogóle jak nie będzie składu,bo sama tubka?
Ale jestem wściekła. Idiotka ze mnie
Sandija chyba nie ma powodów do zmartwień. DermoKids są na niemieckiej stronie LRP:
http://www.larocheposay.de/public/pr...2.asp?Gruppe=6

Chyba nie masz powodów do zmartwień, może to wyprzedaż zapasów. Może powinnaś wysłać maila do sprzedawcy z prośbą o wyjaśnienie.
Pozdrawiam
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 00:46   #2597
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Agaku, dziękuję Ci
Jej, powoli odspauję... zaraz mu skrobnę mejl.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 00:46   #2598
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Raspberry Kochana, mów, pisz wszyściutko na ten temat
Przywracasz mi wiarę w ludzi.
Jesteś pewna, że masz dermo-kids? Ja przepraszam, ze podważam wiarygodność Twoich ocząt, ale nie wierzę w to, co piszesz, w tę iskierkę nadziei
Poważanie? A z jakiej apteki? w sensie z USA?

heheh tak tak mam dermo-kids ktory przywiozla mi znajoma z Polski kiedy mnie odwiedzila tutaj . Na samym przodzie opakowania mam napisane dermo-kids , a z boku z polskim tlumaczeniem juz dermo- pediatrics wiec mysle, ze niema powodu do obaw filter zapewne niejest podroba
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 00:56   #2599
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ło Dżizas, to niby się uspokoiłam, ale jeszcze nie do końca...
Dziewczynki, dla Was za czujne oko i uspokojanie mnie
Napisałam do sprzedawcy, zobaczymy,co menda odpowie...
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 01:08   #2600
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ło Dżizas, to niby się uspokoiłam, ale jeszcze nie do końca...
Dziewczynki, dla Was za czujne oko i uspokojanie mnie
Napisałam do sprzedawcy, zobaczymy,co menda odpowie...
Koniecznie napisz co napisze
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 07:55   #2601
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No to kobitki zmartwilyscie mnie pierwszymi recenzjami avenki tonujacej....Wlasnie chce kupic jakiegos filtrowego tonera,coby sie pozegnac z podkladem na wiosne/lato , no i wielkie nadzieje pokladalam w tej nowosci, no ale chyba jednak bede musiala kupic bioderme... Kobitki, jedno pytanko - jak tonuje ta bioderma 100? Ja mam ta teintee flush 50 w kolorze...hmmm....rozowym no i wlasciwie,to ona kompletnie nie ma wlasciwosci kryjacych,moze ciutke rozswietla, ale to tyle.Za to konsystencje ma swietna no i sie nie swieci. CZy ta 100 tonujaca ma lepsze wlasciwosci kryjace?
knotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 08:34   #2602
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kochane Filtromaniaczki,
a ja mam pytanie z innej beczki-> czy mogę tą tłustą warstwę która się za nic nie wchłonie odcisnąć za pomocą chusteczki? Nietrzeć, tylko docisnąć co by smalczycho zostało na chusteczce?
Dzisiaj tak zrobiłam z biodermą creme, efekt pobielenia mi na twarzy pozostał, więc chyba filtr tak strasznie nie ucierpiał??

Baaardzo prosze o odpowiedź, bo efekt, po lekkim zmatowieniu skrobią, jest wprost suuuper!

pozdrawia słonecznie
Basia

PS melduję posłusznie że jutro (chyba) kupuję iwostin solecrin, ten spf40
i oczywiście zdam relację, jak się sprawuje to cudo

no chyba że któraś z Was mi tu grzecznie zezna, że svr mleczko się pieknie wchłania i nie ma dziwnego kolorku? (bo ze svr 100b byłam super zadowolona, tylko kolor nie taki)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 08:36   #2603
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez basiao84
Kochane Filtromaniaczki,
a ja mam pytanie z innej beczki-> czy mogę tą tłustą warstwę która się za nic nie wchłonie odcisnąć za pomocą chusteczki? Nietrzeć, tylko docisnąć co by smalczycho zostało na chusteczce?
Dzisiaj tak zrobiłam z biodermą creme, efekt pobielenia mi na twarzy pozostał, więc chyba filtr tak strasznie nie ucierpiał??

Baaardzo prosze o odpowiedź, bo efekt, po lekkim zmatowieniu skrobią, jest wprost suuuper!

pozdrawia słonecznie
Basia

PS melduję posłusznie że jutro (chyba) kupuję iwostin solecrin, ten spf40
i oczywiście zdam relację, jak się sprawuje to cudo

no chyba że któraś z Was mi tu grzecznie zezna, że svr mleczko się pieknie wchłania i nie ma dziwnego kolorku? (bo ze svr 100b byłam super zadowolona, tylko kolor nie taki)

Basiu, odciskając filtr chusteczką, zmniejszasz ochronę:-((( Wiem, że to boli, bo efekt jest świetny:-(
A recenzje SVR 60 sa chyba na KWC, ale mnie się jakoś majaczy, że z filtrów SVR on ma najgorsze opinie: że zostawia białą maskę na twarzy.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 08:48   #2604
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez charmider
witam,
własnie zakupiłam avenke 50, hmmmm po trzech aplkacjach niby wszystko w porządku ale jedna, wyskoczyłu mi trzy malutkie białe chrostki (takie jak potówki troche) co mnie bardzo zaskoczyło bo przy próbce wszystko było git,ale jeszcze nie panikuje ponieważ jestem przed okresem i troche chora (nawet trochę bardzo), wieć albo w szkole albo w domu...zobaczymy co bedzie dalej...

a tak się ostatnio zastanawiałam bo wiecie jak to jest promienie uva przechodzą przez szyby i wogule, a ja że teraz byłam chora (w sumie to nadal jestem) to spałam czasami nawet do dwunastej, i tu pojawia się mój problem no bo wiecie jak się idzie spać to zmywamy filtry ,no ale jak się śpi do dwunastej, i ma np łóżko koło okna no to niby też naświetlam twarz , tak więc czy powinnam nakładać filtry także na noc
Witaj Charmider Zdecydowanie nie nakładaj filtrów na noc, niepotrzebnie zmęczą skórę. Nie będzie się ona mogła zregenerować i mogą wyskoczyć Ci krostki. Najlepiej zasłoń okno żaluzjami, roletami lub zasłonami, zawsze choć troszkę zmniejszy to ilość docierającego promieniowania.
Pozdrawiam serdecznie

PS. Śliczny Avatarek
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 08:51   #2605
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Tak, tak, to ten
Recenzja jak zwykle na KWC - fajny jest, gdyby nie to wypalanie oczu to byłby naprawdę super.
A, no i pięknie wygladza i udoskonala twarz - silikony
O nie wiedziałam, że jest zrecenzowany przez Ciebie. Zaraz mykam na KWC Dobrze, że wyjaśniła sie sprawa z Dermo-Kids

Miłego dnia Dziewczynki
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 09:36   #2606
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No właśnie, jakimś wyjściem jest zasłanianie szczelne okien na noc, to zawsze coś. Ja nawet tego nie robię. Co poradzić, że uwielbiam spać z odsłoniętymi oknami i budzić się widząc niebo i słońce. Takie zboczenie.
Zmartwiłyście mnie tym nowym fluidem biodermy, kupiłam w tej nowej wersji licząc na jego lekkosć. Wprawdzie poprzednika nie znam, ale czuje , że ten będzie za ciężki. Ja w ogóle sama jestem ciężki przypadek. Dla mnie Vichy Ultra Fluide jest za ciężki. Tzn. teraz jest ok, ale w upały 30 stopniowe to czarno to wszystko widzę...
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 09:49   #2607
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Sandija, ja również widziałam w aptece filtr LRPz napisem DERMO-KIDS. Stał grzecznie na póleczce, sama byłam zaskoczona, bo wszyscy mówią o DP. Ale nie zapytałam farmaceutki, bo filtry z LRP mnienie interesoują po przygodzie z Fluide Extreme. To raczej nie pordóba.


Charmiderku i Gołąbku - witajcie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 10:09   #2608
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
O rany, jaka ze mnie debilka!
No skończona idiotka po prostu!
Pierwszy raz kupiłam jakis kosmetyk na allegro, i to filtr w dodatku. A to podróba. Jaki wstyd dla filtromaniaczki
Do głowy mi nie przyszło oglądanie, nie sądziłam, że ktoś może podrabiać filtry. A że kilkanaście złotych taniej? Myślałam, że wyjął z zestawów
To co teraz mam zrobić? A jak sład będzie taki sam? A w ogóle jak nie będzie składu,bo sama tubka?
Ale jestem wściekła. Idiotka ze mnie

Sandija nie zadreczaj się. Sprzedawca wystawił własnie kolejną partię LRP DP i wyjaśnia zmianę napisów na tubkach:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=100066659
A tak w ogóle ja zawsze kupuję DP na allegro ( nie u tego sprzedawcy to fakt) i nigdy się nie nacięłam.Zobaczysz ,że będziesz zadowolona
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 10:21   #2609
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Charmiderku, Gołąbku - witam Was

Sandijka, będzie dobrze, nie martw się

Dziewczyny, nałożyłam dzisiaj rano próbkę "białego" kremu łososiowego Avenki (czyli tej pomyłki na polskim rynku ) i jestem pod ogromnym wrażeniem Jest lepszy od mleczka (a z emulsją nawet nie ma sensu porównywać). Rewelacja! I w ogóle się nie lepi Z tego co napisała Kate, wynika że zachowuje się tak, jak łososiowy tylko nie nadaje kolorku. Jeśli łosoś jest tak rewelacyjny, to będę musiała go kupić I już się nie dziwię łososiowym zachwytom Marianny.

Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 10:39   #2610
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Charmiderku, Gołąbku - witam Was

Sandijka, będzie dobrze, nie martw się

Dziewczyny, nałożyłam dzisiaj rano próbkę "białego" kremu łososiowego Avenki (czyli tej pomyłki na polskim rynku ) i jestem pod ogromnym wrażeniem Jest lepszy od mleczka (a z emulsją nawet nie ma sensu porównywać). Rewelacja! I w ogóle się nie lepi Z tego co napisała Kate, wynika że zachowuje się tak, jak łososiowy tylko nie nadaje kolorku. Jeśli łosoś jest tak rewelacyjny, to będę musiała go kupić I już się nie dziwię łososiowym zachwytom Marianny.

Pozdrawiam
Choco, ja ma identyczne odczucia!!! Z tymże ja mam ten właściwy łososiowy. To jest w ogóle dla mnie niezgłębiona zagadka z tym avene- produkty do cer suchych wchłaniją się lepiej niż te dla mieszanych!

Ale krem jest naprawdę fantastyczny, łosiowa wersja - "kleistości" zero, wchłania się eksperesowo - pzynajmniej na mnie.
Jestem po 3 aplikacjach na twarz i szyję [ubran mi nie brudzi!] i nie zauważyłąm póki co oznak zapychania.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.