epiduo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 17:00   #1
dada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24

epiduo


Witam, zostalo mi połowe tubki epiduo sprzed 5-6 miesięcy , gdyz wtedy nie stracilem całej i mam takie pytanie czy nadal ta masc jest "dobra" ? Oczywiscie przez te ok. 5 miesciacy była zakrecona , ale nie wiem czy nie ma jakies takiej daty waznosci po otwarciu... a troche kosztuje;/
Z góry dziękuje
dada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 15:58   #2
gosh85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 84
Dot.: epiduo

O ile dobrze pamiętam to epiduo jest ważne przez 6 miesięcy od otwarcia i raczej nie powinna się już go używać. Oczywiści pisze to też w ulotce od leku.
gosh85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:47   #3
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: epiduo

miałam epiduo otwarte jakis czas (pewnie dość długo, ale szczerze powiem, że nie pamiętam dokładnie ile) i bardzo radosnie postanowiłam sie nim wysmarować jeszcze raz. Skóra zaczeła mnie straszliwie piec, do tego czerwone placki na twarzy- ogólnie dość mocno podrażniło mi skórę, także ja bym go juz chyba raczej nie stosowała.



Wiem, że epiduo 'z natury' jest dość mocnym środkiem, ale reakcję mojej skóry jednak przypisuje temu, że było troche 'stare' bo wczesniej nie powodowało podrażnień zaraz po nałożeniu
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.