Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu?:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 08:18   #31
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17930647]Jak ktos ma takie samo zdanie jak Ty to bijesz mu brawo, jak odmienne to go obrazasz. Zal. A teksty o taboretach - pomijajac juz zdziecinnienie - swiadcza tylko o Tobie.[/QUOTE]
To nie chodzi tylko o odmienne zdanie ale o narzucanie go innym. Po za tym w pierwszym Twoim poście była mowa o dopasowaniu elementów sukni, a teraz nagle o sileniu sie na oryginalnośc. Sama nie wiesz o czym mówisz. A Autorce gratuluję odwagi naprawdę i cieszę się że są jeszcze panny młode, które chcą się wyróżnić. A to że pyta na forum, to chyba normalne, w końcu do tego to forum jest. Nikomu nie każe od początku do końca "zrobić" oryginalnej sukienki, ale sama ma swój pomysł, więc nie rozumiem problemu.
Dodeczko dziękuję. Po prostu miło wiedzieć że są jeszcze ludzie którzy nie dążą ślepo za "modą", a to ze szukasz rady to wcale nie znaczy że robisz coś na siłę. Nie lubię takiego "umoralniania", bo to jest dobre a to złe. Tylko nie dla każdego, każdy jest inny, ale niektórzy jak widać lubią rządzić.
Jak najbardziej kolorowe dodatki będą ok. Zajrzyj na wątek bucików ślubnych, tam były propozycje kolorowych pantofelków, ale też całe "zestawienia" sukni z dodatkami kolorowymi. Naprawde fajnie to wygląda i wcale nie oznacza sztuczności. Fakt że wiesz że chcesz czegoś innego znaczy już że jesteś oryginalna.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

To nie chodzi tylko o odmienne zdanie ale o narzucanie go innym. Po za tym w pierwszym Twoim poście była mowa o dopasowaniu elementów sukni, a teraz nagle o sileniu sie na oryginalnośc. Sama nie wiesz o czym mówisz. A Autorce gratuluję odwagi naprawdę i cieszę się że są jeszcze panny młode, które chcą się wyróżnić. A to że pyta na forum, to chyba normalne, w końcu do tego to forum jest. Nikomu nie każe od początku do końca "zrobić" oryginalnej sukienki, ale sama ma swój pomysł, więc nie rozumiem problemu.
Dodeczko dziękuję. Po prostu miło wiedzieć że są jeszcze ludzie którzy nie dążą ślepo za "modą", a to ze szukasz rady to wcale nie znaczy że robisz coś na siłę. Nie lubię takiego "umoralniania", bo to jest dobre a to złe. Tylko nie dla każdego, każdy jest inny, ale niektórzy jak widać lubią rządzić.
Jak najbardziej kolorowe dodatki będą ok. Zajrzyj na wątek bucików ślubnych, tam były propozycje kolorowych pantofelków, ale też całe "zestawienia" sukni z dodatkami kolorowymi. Naprawde fajnie to wygląda i wcale nie oznacza sztuczności. Fakt że wiesz że chcesz czegoś innego znaczy już że jesteś oryginalna.
link do bucików ->https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...uciki+%B6lubne
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:20   #32
selva9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17917282]Moze kusze do reki ?
Po Twoich postach wnioskuje, ze dla Ciebie priorytetem jest "wyroznienie sie z tlumu" a nie perfekcyjne dopasowanie sukienki i calosci .
Ciekawe zreszta; wolisz wygladac niepospolicie a nie po prostu pieknie. Zabawne, bo dla Ciebie to dwie rozne rzeczy.
Powodzenia zatem.[/QUOTE]
no w końcu ktoś z poczuciem humoru, pomysł z kuszą rewelacja...........pozdr awiam
selva9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:29   #33
aniolekk_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

Witam Panie
Tak wyskoczę jeszcze troszkę ciągnąc temacik bo mam podobny problem jak autorka tematu mianowicie mam sukienkę będzie to coś takiego:

Ale nie wiem jakie dodatki do niej dobrać ponieważ będzie krótka mam problem z butami przede wszystkim ale i całą resztą też.
Nie wiem na co się zdecydować muszą być kolorki albo czarny może coś podpowiecie. Inna ma być dekoracja pod biustem bolerko no i buty...
aniolekk_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 07:32   #34
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość


To nie chodzi tylko o odmienne zdanie ale o narzucanie go innym. Po za tym w pierwszym Twoim poście była mowa o dopasowaniu elementów sukni, a teraz nagle o sileniu sie na oryginalnośc. Sama nie wiesz o czym mówisz. A Autorce gratuluję odwagi naprawdę i cieszę się że są jeszcze panny młode, które chcą się wyróżnić. A to że pyta na forum, to chyba normalne, w końcu do tego to forum jest. Nikomu nie każe od początku do końca "zrobić" oryginalnej sukienki, ale sama ma swój pomysł, więc nie rozumiem problemu.
Dodeczko dziękuję. Po prostu miło wiedzieć że są jeszcze ludzie którzy nie dążą ślepo za "modą", a to ze szukasz rady to wcale nie znaczy że robisz coś na siłę. Nie lubię takiego "umoralniania", bo to jest dobre a to złe. Tylko nie dla każdego, każdy jest inny, ale niektórzy jak widać lubią rządzić.
Jak najbardziej kolorowe dodatki będą ok. Zajrzyj na wątek bucików ślubnych, tam były propozycje kolorowych pantofelków, ale też całe "zestawienia" sukni z dodatkami kolorowymi. Naprawde fajnie to wygląda i wcale nie oznacza sztuczności. Fakt że wiesz że chcesz czegoś innego znaczy już że jesteś oryginalna.
link do bucików ->https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...uciki+%B6lubne
Strona z butami super!
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 20:28   #35
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

Ja sama zastanawiam się nad jakimś "zadziornym" dodatkiem do sukni i zastanawiam się nad fioletową (intensywną) biżuterią, zmianą białych ozdobnych kwiatów na fioletowe, białej tasiemki gorsetowej na fioletową i do koloru mój bukiecik i krawat mężula też byłby fioletowy Bardzo mi się podobają takie akcenty w sukniach, tylko problem w tym aby wszytko dobrać w jednym tonie fioletu, tak aby pasowało do siebie Myślę, że każda panna młoda chciałaby być na swój sposób oryginalna - i bardzo dobrze to w końcu nasz dzień
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 22:41   #36
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

Będzie klasa!
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 16:50   #37
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

A jak dopełniłybyście tę suknię?
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 05:43   #38
candy4k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
Ja sama zastanawiam się nad jakimś "zadziornym" dodatkiem do sukni i zastanawiam się nad fioletową (intensywną) biżuterią, zmianą białych ozdobnych kwiatów na fioletowe, białej tasiemki gorsetowej na fioletową i do koloru mój bukiecik i krawat mężula też byłby fioletowy Bardzo mi się podobają takie akcenty w sukniach, tylko problem w tym aby wszytko dobrać w jednym tonie fioletu, tak aby pasowało do siebie Myślę, że każda panna młoda chciałaby być na swój sposób oryginalna - i bardzo dobrze to w końcu nasz dzień

Tez się nad czymś takim zastanawiam, tyle, że nie chcę zmieniać tasiemki. Specjalistką nie jestem i mogę się mylić, ale wydaje mi się że same mocno zakcentowane dodatki typu biżuteria, kwiaty, buty to już dużo Bo tak sobie myślę, że z przodu zawsze te kontrastowe dodatki będą miały do siebie jakieś odniesienie, a z tyłu może być czesto widać tylko to ciemne sznurowanie gorsetu i już nie będzie zgranej całości
candy4k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:05   #39
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
A jak dopełniłybyście tę suknię?
up
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 09:56   #40
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Jakie dodatki do sukni ślubnej, by przydać oryginalności i wyróżnić się z tłumu

Cytat:
Napisane przez candy4k Pokaż wiadomość
Tez się nad czymś takim zastanawiam, tyle, że nie chcę zmieniać tasiemki. Specjalistką nie jestem i mogę się mylić, ale wydaje mi się że same mocno zakcentowane dodatki typu biżuteria, kwiaty, buty to już dużo Bo tak sobie myślę, że z przodu zawsze te kontrastowe dodatki będą miały do siebie jakieś odniesienie, a z tyłu może być czesto widać tylko to ciemne sznurowanie gorsetu i już nie będzie zgranej całości
Rzeczywiście mając już suknię w domu zamieniłam tasiemkę gorsetową na fioletową i wygląda to... fatalnie Chyba tylko pozostanę przy fioletowym kwiatku i biżu, ale znając mnie do października będę jeszcze miała tysiąc wizji dodatków itp
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.