Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 18:42   #391
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Z przepisów na Mazidłach wywnioskowałam, że 3% (w 10ml) to 6 kropli, ale z matmy nigdy dobra nie byłam, więc mogę się mylić Dlatego wolę dodawać "na oko"
O, dzięki za info, ja moją keratynę daję po mojemu, czyli 8 kropli po myciu we wlosy. Nie tlusci, fakt niespecjalnie pachnie, ale szybko wietrzeje i włoski piękne
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 22:11   #392
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Jak patrzę na Wasze cudne zbiory, to jest mi lżej że nie tylko ja wydaje tyle kasy na same włosiska Muszę kiedyś TŻ'towi pokazać, bo otwierając moją "tajemniczą szafkę" był zszokowany teraz będzie wiedział że nie jestem sama, a w dodatku moje zbiory oceniam jako średnio-zaawansowane, a może nawet średnie?

Jutro będę miała trochę spokoju od rana, więc zrobię zdjęcie i wstawię.
Wszak zmieniłam trochę moją pielęgnacje, zaczynam mieć niektóre kosmetyki typowo "wizażowo-włosomaniacze" które ma co druga z nas, bardzo dbająca o włosy
W takim razie, do jutra
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 06:38   #393
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jak patrzę na Wasze cudne zbiory, to jest mi lżej że nie tylko ja wydaje tyle kasy na same włosiska Muszę kiedyś TŻ'towi pokazać, bo otwierając moją "tajemniczą szafkę" był zszokowany teraz będzie wiedział że nie jestem sama, a w dodatku moje zbiory oceniam jako średnio-zaawansowane, a może nawet średnie?

Jutro będę miała trochę spokoju od rana, więc zrobię zdjęcie i wstawię.
Wszak zmieniłam trochę moją pielęgnacje, zaczynam mieć niektóre kosmetyki typowo "wizażowo-włosomaniacze" które ma co druga z nas, bardzo dbająca o włosy
W takim razie, do jutra
Hehe.. to czekamy na fotki
Co do Twojej "Tajemniczej Szafki" to powiem Ci, że ja mam takie specjalne pudełko w którym trzymam wszystkie kosmetyki do włosów
Gdyby ktoś z mojej rodziny to odkrył to napewno by pomyślał, że ze mną coś nie tak
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 21:02   #394
Chantalle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

ja

Edytowane przez Chantalle_
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:41
Chantalle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 06:49   #395
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Chantalle_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mogę tutaj. Bo dziewczyny wygoniły mnie z jednego z wątków. :c
Chciałam spytać jaką odżywkę ze spłukiwaniem dla długich i zniszczonych włosów polecacie? Na blogu Anweny czytałam, że w czasie wakacji kiedy korzystamy ze słonej i chlorowanej wody wystarczy dokładnie spłukiwać włosy i używać odżywek, bo chlorowana czy słona woda wystarczająco oczyści włosy. Więc macie może dla mnie coś takiego?
dużo jest takich odżywek, dziewczyny polecają Alterrę, którą kupisz w Rossmannie lub Garniera z avocado. Ja lubię maski, np Kallosa, Glorii lub Biovaxa

PS. też jestem z Olka
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:13   #396
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Dokupione wczoraj
Ja chyba zbankrutuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz yyhhyh.jpg (133,0 KB, 136 załadowań)
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:54   #397
klaudii89
Raczkowanie
 
Avatar klaudii89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

moje. mam ochotę na coś. nowego gliss kura albo alterrę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (65,8 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (64,9 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (50,2 KB, 134 załadowań)
klaudii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 13:43   #398
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Tak jak obiecałam, ale z opóźnieniem bo ostatnio dużo się dzieje, wspólne zamieszkanie z TŻtem itp Kupił mi pudełko takie duże, plastykowe z fajnym zamknięciem, żeby moje wszystko kosmetyki do włosów były w jednym miejscu. Muszę dziś zrobić przymiarkę czy się zmieszczą


1 foto - szampony
2 foto - odżywki
3 foto - maski (ze sleek line odkopałam niedawno w łazience, została zaledwie 1/4, muszę ją wykończyć bo ma termin do grudnia)
4 foto - wcierki
5 foto - oleje i inne tłuściochy,a na dniach planuje kupić olej rozmarynowy i avocado albo jojoba tylko nie mogę się zdecydować
w tej niebiesko-białej puszcze jest olej kokosowy jest go ponad 3/4 a puszka ma niecałe 1kg, więc jeśli któraś jest zainteresowana to chętnie wymienię na te o których pisałam wyżej.
Olej z pestek winogron użyłam parę razy zaledwie bo mama zużyła do smażenia
6 foto - sera i inne, belissa, drewniane szczotka, brak na zdjęciu pokrzywy do picia oraz szczotki z włosia dzika którą polecam
7 foto - kłącze tataraku które zaparzam jako płukanka wzmacniająca oraz jakaś maska z oliwkami i innymi cudami, pachnąca pomarańczką, dostałam ją z ameryki, wnika jak by w głąb włosa
... i mój kochany specjalnie do włosów ręcznik-turban, bardzo miły w dotyku
Muszę jakieś postanowienie zrobić, np. nie kupię nic nowego póki nie powykańczam tego co mam, no może prócz olei o które muszę wzbogacić moją szafkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 szampony_zmniejszacz-pl_166656.jpg (45,6 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 odżywki_zmniejszacz-pl_700159.jpg (49,1 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 maski_zmniejszacz-pl_439032.jpg (49,0 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 wcierki_zmniejszacz-pl_165257.jpg (67,2 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 oleje i tłuściochy_zmniejszacz-pl_720968.jpg (48,8 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 serum i inne_zmniejszacz-pl_121660.jpg (42,0 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 pozostałości_zmniejszacz-pl_463363.jpg (50,5 KB, 155 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 13:54   #399
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Anngeli, świetny zbiór Jak sprawuje się odżywka Nivei Long Repair i odżywka Joanny?
I dziękuję za komentarz
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 14:04   #400
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
... i mój kochany specjalnie do włosów ręcznik-turban, bardzo miły w dotyku
Hmm...zaintrygowało mnie to. Różni sie czymś od zwykłego? I dlaczego ukochany? nie wiedziałam, że są specjalne ręczniki do włosóww...
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 14:13   #401
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Anngeli, świetny zbiór Jak sprawuje się odżywka Nivei Long Repair i odżywka Joanny?
I dziękuję za komentarz
Dziękuje Nivea - mam ją od niedawna, stosowałam z szamponem z tej serii jak i samą, z szamponem trochę obciąża włosy, sama sprawia że włosy są miłe w dotyku, trochę śliskie, ma dość dobry skład jak na ich odżywki których zwolenniczką nigdy nie byłam.

Joanna - na początku nie zrobiła na mnie wielkiego wow, lubię jej zapach, ale im częściej jej używam tym moje włosy są bardziej miękkie i odżywione, zobaczymy co będzie dalej, ze względu na skład i niską cenę na pewno warto kupić od czasu do czasu, z tym że ciężko mi ją było dostać.

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Hmm...zaintrygowało mnie to. Różni sie czymś od zwykłego? I dlaczego ukochany? nie wiedziałam, że są specjalne ręczniki do włosóww...
Ukochany bo dostałam go od swoich przyjaciół którzy stwierdzili że turban ze zwykłego ręcznika jest zapewne cięższy
To się zdziwisz, bo są specjalne ręczniki do włosów, są o wiele bardziej delikatne od tych zwykłych które większość z nas ma w domach. Posiada taki guziczek z tyłu i pętelkę, dużo łatwiej coś robić w domu, mając pod czepkiem i takim ręcznikiem olej albo odżywkę niż takim dużym który gdy się schylasz potrafi się rozwinąć.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 15:13   #402
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

anngeli co za kochany TŻet hehe która wg Ciebie wcierka jest najlepsza? i który seboradin lepszy? ja mam ten z czarną rzodkwią, a jak oceniasz ten drugi?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 15:56   #403
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
anngeli co za kochany TŻet hehe która wg Ciebie wcierka jest najlepsza? i który seboradin lepszy? ja mam ten z czarną rzodkwią, a jak oceniasz ten drugi?
Z seboradinów wolę ten właśnie ciemny, ten z żeń-szeniem mi się skończył już i wlałam w butelkę po nim wodę brzozową isana
Hm, jak dla mnie to taka słabsza i mniej śmierdząca wersja tego z rzepą, próbowałam go piskać trochę też na długość, ale nic spektakularnego nie zauważyłam, raczej go już nie kupię, wolę rzodkiewkę

Co do wcierek, wszystkie bardzo lubię, ale najbardziej te które posiadam od niecałych 2 tyg. - saponics, głownie na skalp, lubię w nim to że mogę go nałożyć na noc, a rano mam puszyste i sypkie włosy, lubię też jantar który mogę na całe włosy zastosować jako ochronę przed UV, bo jako wcierka to różnie, jest trochę bardziej klejący przez glukozę na początku składu, więc wolę po nocy umyć głowę, chyba że robię koka wysoko
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:17   #404
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, ale z opóźnieniem bo ostatnio dużo się dzieje, wspólne zamieszkanie z TŻtem itp Kupił mi pudełko takie duże, plastykowe z fajnym zamknięciem, żeby moje wszystko kosmetyki do włosów były w jednym miejscu. Muszę dziś zrobić przymiarkę czy się zmieszczą


1 foto - szampony
2 foto - odżywki
3 foto - maski (ze sleek line odkopałam niedawno w łazience, została zaledwie 1/4, muszę ją wykończyć bo ma termin do grudnia)
4 foto - wcierki
5 foto - oleje i inne tłuściochy,a na dniach planuje kupić olej rozmarynowy i avocado albo jojoba tylko nie mogę się zdecydować
w tej niebiesko-białej puszcze jest olej kokosowy jest go ponad 3/4 a puszka ma niecałe 1kg, więc jeśli któraś jest zainteresowana to chętnie wymienię na te o których pisałam wyżej.
Olej z pestek winogron użyłam parę razy zaledwie bo mama zużyła do smażenia
6 foto - sera i inne, belissa, drewniane szczotka, brak na zdjęciu pokrzywy do picia oraz szczotki z włosia dzika którą polecam
7 foto - kłącze tataraku które zaparzam jako płukanka wzmacniająca oraz jakaś maska z oliwkami i innymi cudami, pachnąca pomarańczką, dostałam ją z ameryki, wnika jak by w głąb włosa
... i mój kochany specjalnie do włosów ręcznik-turban, bardzo miły w dotyku
Muszę jakieś postanowienie zrobić, np. nie kupię nic nowego póki nie powykańczam tego co mam, no może prócz olei o które muszę wzbogacić moją szafkę
Piękny zbiór
co sądzisz o szamponie stapiz?
i jak się sprawuje water mask?
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:37   #405
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziękuje Nivea - mam ją od niedawna, stosowałam z szamponem z tej serii jak i samą, z szamponem trochę obciąża włosy, sama sprawia że włosy są miłe w dotyku, trochę śliskie, ma dość dobry skład jak na ich odżywki których zwolenniczką nigdy nie byłam.

Joanna - na początku nie zrobiła na mnie wielkiego wow, lubię jej zapach, ale im częściej jej używam tym moje włosy są bardziej miękkie i odżywione, zobaczymy co będzie dalej, ze względu na skład i niską cenę na pewno warto kupić od czasu do czasu, z tym że ciężko mi ją było dostać.
Dziękuję bardzo
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:00   #406
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Hmm...zaintrygowało mnie to. Różni sie czymś od zwykłego? I dlaczego ukochany? nie wiedziałam, że są specjalne ręczniki do włosóww...
Przepraszam, że się wtrącę, bo pytanie nie jest do mnie.
Do włosów polecam ręcznik z mikrofibry.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:12   #407
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, ale z opóźnieniem bo ostatnio dużo się dzieje, wspólne zamieszkanie z TŻtem itp Kupił mi pudełko takie duże, plastykowe z fajnym zamknięciem, żeby moje wszystko kosmetyki do włosów były w jednym miejscu. Muszę dziś zrobić przymiarkę czy się zmieszczą


1 foto - szampony
2 foto - odżywki
3 foto - maski (ze sleek line odkopałam niedawno w łazience, została zaledwie 1/4, muszę ją wykończyć bo ma termin do grudnia)
4 foto - wcierki
5 foto - oleje i inne tłuściochy,a na dniach planuje kupić olej rozmarynowy i avocado albo jojoba tylko nie mogę się zdecydować
w tej niebiesko-białej puszcze jest olej kokosowy jest go ponad 3/4 a puszka ma niecałe 1kg, więc jeśli któraś jest zainteresowana to chętnie wymienię na te o których pisałam wyżej.
Olej z pestek winogron użyłam parę razy zaledwie bo mama zużyła do smażenia
6 foto - sera i inne, belissa, drewniane szczotka, brak na zdjęciu pokrzywy do picia oraz szczotki z włosia dzika którą polecam
7 foto - kłącze tataraku które zaparzam jako płukanka wzmacniająca oraz jakaś maska z oliwkami i innymi cudami, pachnąca pomarańczką, dostałam ją z ameryki, wnika jak by w głąb włosa
... i mój kochany specjalnie do włosów ręcznik-turban, bardzo miły w dotyku
Muszę jakieś postanowienie zrobić, np. nie kupię nic nowego póki nie powykańczam tego co mam, no może prócz olei o które muszę wzbogacić moją szafkę
Widzę, że masz wiele moich ulubieńców (Garnier Naturalny, Alterra, Kallos, odżywka Isana.) Ja bym prosiła o recenzję loitionów Seboradin.
I gdzie można kupić takie ręczniki do włosów? Mimo, że mam krótkie, to wolałabym coś takiego co masz, zamiast zwykłego ręcznika.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:55   #408
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Piękny zbiór
co sądzisz o szamponie stapiz?
i jak się sprawuje water mask?
Dziękuje
Mam wrażenie że trochę zakwasza włosy i tak szybko się farba nie wypłukuje, zmiękcza efekt twardej wody, nie wiem czy dobrze zmywa oleje bo bałam się go użyć do takich celów, myje włosy ale zostawiając na nich jak by lekki ochronny film, wg mnie idealny gdy nie mamy czasu na maseczkę lub do lekkiej odżywki. Użyłam raz po nim maski i były zbyt obciążone.
No i zapach ładny a w dodatku wydajny jest.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Widzę, że masz wiele moich ulubieńców (Garnier Naturalny, Alterra, Kallos, odżywka Isana.) Ja bym prosiła o recenzję loitionów Seboradin.
I gdzie można kupić takie ręczniki do włosów? Mimo, że mam krótkie, to wolałabym coś takiego co masz, zamiast zwykłego ręcznika.
Ja swój dostałam, ale widziałam podobne, a nie wiem czy czasem nie takie same w drogerii natura, na prawdę są dużo wygodniejsze i jak tu jedna z dziewczyn wspominała właśnie z mikrofibry które są najdelikatniejsze dla naszych łusek włosów Chyba nie są drogie.

Co do lotionów: Zdecydowanie wole ten z czarną rzodkwią. Po nim mam wrażenie że włosy rosną szybciej, przyjemnie odtłuszcza włosy i pozostawia uczucie świeżości. Ten z żeń-szeniem jak już gdzieś pisałam, różni się tylko tym że chyba ma słabszy skład no i nie śmierdzi tak ale dla mnie specyfik ma działać a nie pachnieć, pachnieć to sobie może przy okazji. Ze względu że ten z żeń-szeniem jest łagodniejszy, pryskałam na włosy, ale nie dał jakiś przyjemnych efektów. Na szczęście już go wykończyłam, a w butelkę po nim wlałam resztę wody brzozowej isana
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:45   #409
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moja aktualizacja. Z chęcią uslyszę porady jak jeszcze wzbogacić swoją pielęgnację Zamierzam kupić szczotkę tangle teezer, ma dużo pozytywnych opinii na KWC, jednak zastanawiam się, czy nie lepiej wydać te pieniądze na jakieś specyfiki do wlosow- jednak 50 zl za szczotkę to troche dużo. Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0166.jpg (14,5 KB, 136 załadowań)
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 20:52   #410
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez NeverGoAlone Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja. Z chęcią uslyszę porady jak jeszcze wzbogacić swoją pielęgnację Zamierzam kupić szczotkę tangle teezer, ma dużo pozytywnych opinii na KWC, jednak zastanawiam się, czy nie lepiej wydać te pieniądze na jakieś specyfiki do wlosow- jednak 50 zl za szczotkę to troche dużo. Co myślicie?
Ja mam tangle teezera i muszę przyznać, że rzeczywiście rozczesuje włosy bez bólu i nic nie wyrywa po drodze. Ale ja miałam szczęście, bo dorwałam go na allegro w promocji za 25zł z przesyłką. W cenie regularnej (50-60zł) nie wiem, czy bym go kupiła, bo wykonanie nie powala na kolana - dwie części szczotki są niechlujnie sklejone, bardzo łatwo wygiąć "ząbki", a do tego strasznie niewygodnie mi się nią czesze włosy. Ale to moja prywatna opinia i może jeszcze ją kiedyś zmienię

A co do twojej kolekcji, to mogłabyś mi powiedzieć, czy po Nerilu zaczęły ci wypadać włosy? Bo chętnie bym go kupiła, ale gdzieś na opakowaniu pisze, że w początkowym okresie stosowania może wzmóc wypadanie włosów, a tego trochę się boję.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:57   #411
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Używałam Nerilu jakiś czas temu, potem probowałam innych wcierek, ale wróciłam do Nerilu, bo miałam po nim mnóstwo nowych baby hair. Faktycznie, na początku trochę wypadały, ale nie było tragicznie, ja osobiście polecam ten specyfik

Kurcze, tangle teezer za taką cenę? Jak patrzę na allegro to najtaniej wychodzi 50zł z przesyłką. Może poczekam i będę śledzić allegro, jak trafię na okazję to kupię
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 22:21   #412
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez NeverGoAlone Pokaż wiadomość
Używałam Nerilu jakiś czas temu, potem probowałam innych wcierek, ale wróciłam do Nerilu, bo miałam po nim mnóstwo nowych baby hair. Faktycznie, na początku trochę wypadały, ale nie było tragicznie, ja osobiście polecam ten specyfik
Dzięki. W takim razie chyba jednak wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez NeverGoAlone Pokaż wiadomość
Kurcze, tangle teezer za taką cenę? Jak patrzę na allegro to najtaniej wychodzi 50zł z przesyłką. Może poczekam i będę śledzić allegro, jak trafię na okazję to kupię
Ja się czaiłam przez pół roku, zanim przez przypadek dorwałam tego tangle teezera w tak niskiej cenie. Z tego, co wyczytałam na aukcji sprzedający miał wystawione 10 sztuk w ramach promocji swojego sklepu. Więc może też ci sie taka promocja kiedyś trafi
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 05:15   #413
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez NeverGoAlone Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja. Z chęcią uslyszę porady jak jeszcze wzbogacić swoją pielęgnację Zamierzam kupić szczotkę tangle teezer, ma dużo pozytywnych opinii na KWC, jednak zastanawiam się, czy nie lepiej wydać te pieniądze na jakieś specyfiki do wlosow- jednak 50 zl za szczotkę to troche dużo. Co myślicie?
A jak się sprawuje Gliss Kur?
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 08:49   #414
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Piękny zbiór
co sądzisz o szamponie stapiz?
i jak się sprawuje water mask?
przyłączam się do pytania o water mask, widziałam ze ma wspaniały skład i same wyciągi z owoców i jestem ciekawa jak sie sprawuje na włosach
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 09:26   #415
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Ja mam tangle teezera i muszę przyznać, że rzeczywiście rozczesuje włosy bez bólu i nic nie wyrywa po drodze. Ale ja miałam szczęście, bo dorwałam go na allegro w promocji za 25zł z przesyłką. W cenie regularnej (50-60zł) nie wiem, czy bym go kupiła, bo wykonanie nie powala na kolana - dwie części szczotki są niechlujnie sklejone, bardzo łatwo wygiąć "ząbki", a do tego strasznie niewygodnie mi się nią czesze włosy. Ale to moja prywatna opinia i może jeszcze ją kiedyś zmienię
Jeżeli kupiłaś ją za 25 zł. z przesyłką, to możliwe, że była to podróbka. Tak, te szczotki też podrabiają. Na stronie producenta oryginalna TT kosztuje 10 funtów, więc nikt nie sprzedawałby jej tak tanio na allegro.
Tutaj jest opisana podróba: http://petitefemmeblog.blogspot.com/...a-kotunow.html


Ja jestem zachwycona TT świetnie rozczesuje, wygładza, nie wyrywa włosów, masuje skórę głowy - moim zdaniem jest idealna.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2011-07-06 o 09:28
otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 09:34   #416
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
A jak się sprawuje Gliss Kur?
Jak narazie nie mogę się specjalnie wypowiedzieć na temat gliss kura, kupiłam go z myślą zwłaszcza o ochronie końcówek. Zachęcił mnie skład, jest lepszy niż zwykły psikacz z tej samej serii. A dodatkowo była przecena w rosmannie
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 12:48   #417
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Piękny zbiór
co sądzisz o szamponie stapiz?
i jak się sprawuje water mask?

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
przyłączam się do pytania o water mask, widziałam ze ma wspaniały skład i same wyciągi z owoców i jestem ciekawa jak sie sprawuje na włosach
SoBitterSoSweet - Ale gapa ze mnie! Odpowiedziałam Ci tylko na temat szamponu stapiz,a zapomniałam o masce, wybacz, już to nadrabiam i odpowiem Wam obu :

Ma bardzo dobry skład, nie pamiętam ile kosztowała ale była bardzo tania...ponad 10 zł chyba Co mnie zdziwiło. Właśnie bardzo dużo ekstraktów z owoców i to od samego początku składu wyładowane, ponadto żadnych ciężkich silikonów i oblepiaczy. Użyłam tylko ze 2-3 razy, zagubiła mi się w szafce ale dzięki przeprowadzce odnalazłam ją i na pewno na dniach moje włosy będą się nią delektować.
Nie wiem czy mam racje co do tego że jest ciężko dostępna, przypadkowo trafiłam na nią w 1 skelpie fryzjerskim, nigdzie indziej jej nie widziałam. Chyba muszę jakiś zapas zrobić, TŻ się ucieszy
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:36   #418
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Anngeli dziękuje za odpowiedź
przy następnym zamówieniu zastanowię się nad kupnem tych produktów
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:01   #419
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Jeżeli kupiłaś ją za 25 zł. z przesyłką, to możliwe, że była to podróbka. Tak, te szczotki też podrabiają. Na stronie producenta oryginalna TT kosztuje 10 funtów, więc nikt nie sprzedawałby jej tak tanio na allegro.
Tutaj jest opisana podróba: http://petitefemmeblog.blogspot.com/...a-kotunow.html


Ja jestem zachwycona TT świetnie rozczesuje, wygładza, nie wyrywa włosów, masuje skórę głowy - moim zdaniem jest idealna.
Podróbka raczej to nie jest, chociaż mogę się mylić. Wątpię, żeby ktos zadawał sobie tyle trudu, żeby tak dobrze podrobić podróbkę. Bo robi wszystko, co opisałaś, czyli nie wyrywa włosów, wygładza, masuje, itd. No i przyszła w oryginalnym opakowaniu. Jedyne zastrzeżenia mam do jej wykonania, ale jak przeglądałam recenzje, to stwierdziłam, że nie jestem jedyna. A co do aukcji, to sprzedający miał wystawione jeszcze inne tangle teezery na aukcji w normalnych (50zł+) cenach. Na tej aukcji, na której ja kupowałam było ich tylko 5 i to była taka promocja - reklama sklepu (albo sprzedającego).

Edytowane przez linka_12
Czas edycji: 2011-07-06 o 18:02
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:34   #420
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Dawno nie wrzucałam, więc stwierdziłam ze obfocę i wrzucę w sumie nie zdawałam sobie sprawy ze aż tyle tego mam
1- odżywki
2- szampony i maski (mój ukochany szampon YR się skończył niestety więc go nie ma)
3- różne
4- oleje i olejki (+ macadamia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P070711_13.590001.jpg (32,9 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P070711_14.000001.jpg (33,6 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P070711_14.040001.jpg (39,2 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P070711_14.070002.jpg (40,4 KB, 158 załadowań)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-15 17:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.