Zespół Relax- czy ktoś słyszał? Opinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 22:19   #1
kamilcia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Zespół Relax- czy ktoś słyszał? Opinie?


Witam, Chciałabym zapytać o zespół Relax z okolic Szczucina. Poszukujemy zespoły na wesele w przyszłym roku, a obiło mi się o uszy coś o tym zespole, tylko nie jestem pewna. Może ktoś ich słyszał? U kogoś grali? Zależy nam przede wszystkim na zespole który gra na żywo, w pełnym składzie, moze być z wokalistką.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie na temat tego zespołu.
Z góry dziękuję


P.S: A zapytam jeszcze o opinie na temat zespołu Takt z Oblekonia chyba. W zeszłym roku byłam na weselu które grali, Grać fajnie grają, ale podobno już się rozpili, a chłopaki w wieku 18 lat. Myśleliśmy o nich, ale to nas zniechęciło. Czy może ktoś wie coś jeszcze na ich temat?

Edytowane przez kamilcia12
Czas edycji: 2011-12-09 o 22:29
kamilcia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 23:15   #2
karolina123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zespół Relax- czy ktoś słyszał? Opinie?

Cytat:
Napisane przez kamilcia12 Pokaż wiadomość
Witam, Chciałabym zapytać o zespół Relax z okolic Szczucina. Poszukujemy zespoły na wesele w przyszłym roku, a obiło mi się o uszy coś o tym zespole, tylko nie jestem pewna. Może ktoś ich słyszał? U kogoś grali? Zależy nam przede wszystkim na zespole który gra na żywo, w pełnym składzie, moze być z wokalistką.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie na temat tego zespołu.
Z góry dziękuję


P.S: A zapytam jeszcze o opinie na temat zespołu Takt z Oblekonia chyba. W zeszłym roku byłam na weselu które grali, Grać fajnie grają, ale podobno już się rozpili, a chłopaki w wieku 18 lat. Myśleliśmy o nich, ale to nas zniechęciło. Czy może ktoś wie coś jeszcze na ich temat?


Witaj Co do zespołu Takt się niestety nie wypowiem, ale mogę Ci powiedzieć coś na temat Relax-u, Mianowicie, grają u nas w przyszłym roku, już jesteśmy po podpisaniu umowy i wpłceniu zaliczki, Chłopaki jak pisałaś młodzi bo mają po 19lat, a jedynie perkusiste mają jakoś koło 30, chyba jakiś zawodowy perkusista. Co do grania, to grają bardzo fajnie, zaprosili nas na próbę, i od razu zdecydowaliśmy się na nich. Mamy wszystko ustalone, co do alkoholu, kazali nie stawiać żadnego alkoholu na ich stole, a dowiedzieliśmy sie trochę od znajomych o nich, i mówili, że nie piją. Tak więc mogę Ci polecić ten zespół. Gdybyś miała więcej pytań to śmiało pisz.
karolina123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.