Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 13:36   #4531
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Czy uważała któraś z was oleju Dabur Amla? Ja właśnie go mam... Pierwszy raz kupiłam, za krótko stosowałam, więc o efektach się nie wypowiem, ale... Jak dla mnie to on po prostu śmierdzi: jakby jakimś moczem Oprócz tego zabarwił mi poduszkę na zielono
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:13   #4532
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ja właśnie siedzę z rokitnikiem. To mój pierwszy raz i ciekawa jestem jak się spisze na moich wybrednych włosach
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:17   #4533
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tynka922 Pokaż wiadomość
Kiedyś wypróbowałam ojejek rycynowy + żółtko i w sumie jak tak sobie teraz przypomnę, to efekt kiepski - ciężko było włosy rozczesać i chyba się trochę bardziej napuszyły

Jesli jeszcze któraś z Was miałaby pomysł, na jakąś maskę, która nawilży włosy zniszszone farbowaniem, łamliwe to będę bardzo wdzięczna, bo prześledziłam już forum w poszukiwaniu przepisów i jestem jeszcze bardziej zdezorientowana
Proteiny jajeczne mogą wysuszyć i spuszyć włosy, spowodować, że będą kruche i podatne na zniszczenia.

Najlepsza gotowa maska nawilżająca to dla mnie (jak zawsze piszę) aloesowa Natur Vital z drogerii Natura.
Możesz też dodać nawilżacze do jakiejś prostej maski, np miód, glicerynę, żel z siemienia lnianego. Ale z nawilżaczami też jest tak, że nie każdy każdemu pasuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:33   #4534
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Można ale lepiej go podgrzej albo wymieszaj z innym , bo jest strasznie tępy w nakładaniu chyba że stosujesz metodę rosołkową .
Mam zmieszany z olejem ryzowym i drugi z olejkiem alltery, kiedys stosowałam na ocm, ale nie sluzyło mi. Zuzyje na włosy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:10   #4535
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Witam wszystkie olejujące!

Od zawsze mam problem z włosami. Na wierzchu mam szorstkie, matowe, każdy włos osobno ułożony, koszmar po prostu, a pod spodem nawet spoko. W maju minie dwa lata jak nie farbuję (chociaż w tym czasie 3 razy skusiłam się na szampon "28 myć"). Od pół roku nie spinam już gumką, tylko klamerką. Mimo wszystko wielkiej poprawy nie ma. Może tylko mnie wypadają.

Poczytałam trochę wątków na temat olejowania, szamponów, silikonów, SLS i postanowiłam, że spróbuję, bo chyba gorzej nie będzie. Zaczęłam stosować szampon i odżywkę Alterra (odżywkę już dużo wcześniej testowałam) i właśnie pierwszy raz nałożyłam olej też z Alterry (migdały i papaja). Czekam też na przesyłkę - Vatika olej kokosowy. Aż sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

No i mam pytanie co do samego olejowania. Nałożyłam olej i włosy wiadomo tłuste, a po godzinie mimo, że nadal sklejone w strąki to już w dotyku na wierzchu dosyć suche. Też tak macie? Dokładacie wtedy oleju?
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:10   #4536
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie olejujące!

Od zawsze mam problem z włosami. Na wierzchu mam szorstkie, matowe, każdy włos osobno ułożony, koszmar po prostu, a pod spodem nawet spoko. W maju minie dwa lata jak nie farbuję (chociaż w tym czasie 3 razy skusiłam się na szampon "28 myć"). Od pół roku nie spinam już gumką, tylko klamerką. Mimo wszystko wielkiej poprawy nie ma. Może tylko mnie wypadają.

Poczytałam trochę wątków na temat olejowania, szamponów, silikonów, SLS i postanowiłam, że spróbuję, bo chyba gorzej nie będzie. Zaczęłam stosować szampon i odżywkę Alterra (odżywkę już dużo wcześniej testowałam) i właśnie pierwszy raz nałożyłam olej też z Alterry (migdały i papaja). Czekam też na przesyłkę - Vatika olej kokosowy. Aż sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

No i mam pytanie co do samego olejowania. Nałożyłam olej i włosy wiadomo tłuste, a po godzinie mimo, że nadal sklejone w strąki to już w dotyku na wierzchu dosyć suche. Też tak macie? Dokładacie wtedy oleju?
To zależy od oleju. Po niektórych włosy przez cały czas są wyczuwalnie tłuste. Ja nie dokładam i nie widzę sensu dokładania. To nie chodzi o to, żeby włosy ociekały olejem.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:17   #4537
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czy uważała któraś z was oleju Dabur Amla? Ja właśnie go mam... Pierwszy raz kupiłam, za krótko stosowałam, więc o efektach się nie wypowiem, ale... Jak dla mnie to on po prostu śmierdzi: jakby jakimś moczem Oprócz tego zabarwił mi poduszkę na zielono
ja używam Amlę i Amlę jasmin tylko ja mam spaczony gust i ten zapach mi się podoba i nie jest dla mnie mocny !!!! A włosy po nich mam cudne - uwielbiam je
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 23:05   #4538
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja używam Amlę i Amlę jasmin tylko ja mam spaczony gust i ten zapach mi się podoba i nie jest dla mnie mocny !!!! A włosy po nich mam cudne - uwielbiam je
"Cudne" - a dokładniej? Moje są miękkie, delikatnie lśnią na głowie, a na długości nie bardzo (mam włosy kręcone)
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 23:18   #4539
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
właśnie pierwszy raz nałożyłam olej też z Alterry (migdały i papaja).
No i mam pytanie co do samego olejowania. Nałożyłam olej i włosy wiadomo tłuste, a po godzinie mimo, że nadal sklejone w strąki to już w dotyku na wierzchu dosyć suche. Też tak macie? Dokładacie wtedy oleju?
Ten olej chyba tak po prostu ma Z moich włosów też go jakoś tak dziwnie szybko ubywa ;p

co do jajecznej maski, to też podchodziłam do tego dość sceptycznie i dlatego też dopiero niedawno zrobiłam ją pierwszy raz i był to mój strzał w 10tkę, po niczym chyba nie mam takich włosów ) oczywiście wielu osobom taka maska może zaszkodzić, ale tym co lubią proteiny polecam wypróbować! do tego miód i rycyna +opcjonalnie jakieś półproduktowe dodatki i jest czad
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:17   #4540
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Proteiny jajeczne mogą wysuszyć i spuszyć włosy, spowodować, że będą kruche i podatne na zniszczenia.

Najlepsza gotowa maska nawilżająca to dla mnie (jak zawsze piszę) aloesowa Natur Vital z drogerii Natura.
Możesz też dodać nawilżacze do jakiejś prostej maski, np miód, glicerynę, żel z siemienia lnianego. Ale z nawilżaczami też jest tak, że nie każdy każdemu pasuje.

Dzięki za informację chciałam dobrze, a chyba bardziej im zaszkodziłam tym żółtkiem
Wczoraj zorbiłam swoją pierwszą mieszankę : ojej kokosowy, z pestek winogron i rycynowy - tylko nie miałam wcześniej czasu i nałożyłam to ok 21, po 22 zmyłam i połozyłam się spać z wilotnymi włosami (nie suszę) no i przez co rano jak zwykle każdy włos w inną stronę, więc niestety musiałam przejechać po nich kilka razy prostownicą ale mimo to widzę pewną różnicę - włosy są takie delikatniejsze i się tak ładnie świacą Będę próbować i mieszać dalej teraz chcę upolować olej sezamowy. Wiele z Was wspomina też o oleju Amla, a gdzie właściwie można o dotstać?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Ślędząc ten wątek znalazłam naprawdę wiele ciekawych informacji, większość z Was w kewsti olejowania jest już na poziomie ekspert , ja dopiero zaczynam przygodę z olejkami w związku z tym mam jeszcze taką jedną prośbę, a własciwie pytanie, bo wiadomo, że każdy ma inne włosy, każdemu służy coś innego.
Ja mam długie, blond włosy (za łopatki, chłodny odcień - nie przepadam ciepłymi tonacjami), u nasady przyklapnięte, z kolei na długości puszące się, sianowate, zniszczone, czego więc powinnam UNIKAĆ przy olejowaniu? Jakieś wskazówki?

Edytowane przez tynka922
Czas edycji: 2013-02-08 o 07:42
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:48   #4541
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tynka922 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację chciałam dobrze, a chyba bardziej im zaszkodziłam tym żółtkiem
Wczoraj zorbiłam swoją pierwszą mieszankę : ojej kokosowy, z pestek winogron i rycynowy - tylko nie miałam wcześniej czasu i nałożyłam to ok 21, po 22 zmyłam i połozyłam się spać z wilotnymi włosami (nie suszę) no i przez co rano jak zwykle każdy włos w inną stronę, więc niestety musiałam przejechać po nich kilka razy prostownicą ale mimo to widzę pewną różnicę - włosy są takie delikatniejsze i się tak ładnie świacą Będę próbować i mieszać dalej teraz chcę upolować olej sezamowy. Wiele z Was wspomina też o oleju Amla, a gdzie właściwie można o dotstać?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Ślędząc ten wątek znalazłam naprawdę wiele ciekawych informacji, większość z Was w kewsti olejowania jest już na poziomie ekspert , ja dopiero zaczynam przygodę z olejkami w związku z tym mam jeszcze taką jedną prośbę, a własciwie pytanie, bo wiadomo, że każdy ma inne włosy, każdemu służy coś innego.
Ja mam długie, blond włosy (za łopatki, chłodny odcień - nie przepadam ciepłymi tonacjami), u nasady przyklapnięte, z kolei na długości puszące się, sianowate, zniszczone, czego więc powinnam UNIKAĆ przy olejowaniu? Jakieś wskazówki?

Oleje ajurewdyjskie dostępne są w sklepach internetowych
duuużo nawilżać, a potem olej, np.winogronowy, albo sezamowy.

Teoretycznie unikać olejów wnikających - ale to nie zasada.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 08:57   #4542
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
"Cudne" - a dokładniej? Moje są miękkie, delikatnie lśnią na głowie, a na długości nie bardzo (mam włosy kręcone)
są miękkie , lejące, błyszczące takie mięsiste , lepiej się układają, nie puszą się itp
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:50   #4543
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

kurde, miałam przez noc vatike i stwierdzam, że to nie jest mój olej. mam bardziej szorstkie włosy niż wcześniej... co to oznacza? mam wysoką porowatość?
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:06   #4544
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
kurde, miałam przez noc vatike i stwierdzam, że to nie jest mój olej. mam bardziej szorstkie włosy niż wcześniej... co to oznacza? mam wysoką porowatość?
Vatika jest na parafinie, może to ona Ci nie służy.
Spuszyło Ci włosy... Może któryś z olejów niewnikających? Winogronowy, lniany,migdałowy [jest chyba półwnikający]?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:10   #4545
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dołączam do wątku - witajcie

Olejuję od około 2-3mcy. Jak nie mam czasu to 1-2 w tygodniu, jak mam więcej to nawet 4

Jak dotąd używałam Amli do ciemnych, teraz zakupiłam Khadi stymulujący. Już po pierwszym użyciu czułam, że włosy w o wiele lepszej kondycji i wyglądają lepiej, są grubsze, lśniace.

Kiedyś przed Amlą mialam Vatike kokosową.

Jaki olej jeszcze polecicie? Nie mam łupieżu, interesuje mnie działanie "na porost", odżywiające, regenerujące.
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:14   #4546
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku - witajcie

Olejuję od około 2-3mcy. Jak nie mam czasu to 1-2 w tygodniu, jak mam więcej to nawet 4

Jak dotąd używałam Amli do ciemnych, teraz zakupiłam Khadi stymulujący. Już po pierwszym użyciu czułam, że włosy w o wiele lepszej kondycji i wyglądają lepiej, są grubsze, lśniace.

Kiedyś przed Amlą mialam Vatike kokosową.

Jaki olej jeszcze polecicie? Nie mam łupieżu, interesuje mnie działanie "na porost", odżywiające, regenerujące.

Zdecydowanie Bhringraj - z Jivy bardziej mi podpasował, ale z Hesh też ma świetne opinie. Dostępny na helfach.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:40   #4547
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

O to poszukam winogronowego, może on się sprawdzi. dzięki
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:45   #4548
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Oleje ajurewdyjskie dostępne są w sklepach internetowych
duuużo nawilżać, a potem olej, np.winogronowy, albo sezamowy.

Teoretycznie unikać olejów wnikających - ale to nie zasada.

Dzięki dzięki sezamowy już zakupiłam, jutro wypróbuję
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 15:10   #4549
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czy uważała któraś z was oleju Dabur Amla? Ja właśnie go mam... Pierwszy raz kupiłam, za krótko stosowałam, więc o efektach się nie wypowiem, ale... Jak dla mnie to on po prostu śmierdzi: jakby jakimś moczem Oprócz tego zabarwił mi poduszkę na zielono
Oh, oczywiście!
Amla to mój ulubiony jak na razie ajuwerdyjski olej zaraz po Khadim, który jest dosyć drogi
Właśnie przyszłam tu z zamiarem zachwycenia się nim hihi, jestem dziwakiem bo uwielbiam też jej zapach
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 15:22   #4550
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

u mnie dziś olej lniany + BD
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 15:52   #4551
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej ;-)
Chcę dołączyć do olejującej włosy części wizażu
Kiedyś "w tym siedziałam", włosy miałam w zadowalającym stanie. Przyszedł czas zmian u mnie, więc przestałam się bawić w oleje. Pamiętam, że pasował mi wtedy olej winogronowy. Bardzo

Dziś do mnie przyszedł Khadi stymulujący. Zapach podoba mi się, konsystencja też. Przelałam go sobie do buteleczki z pompką z Rossmanna.
W najbliższym czasie chciałabym wrócić do oleju z pestek

A więc: zaczynam walkę o piękne włosy
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:57   #4552
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Oh, oczywiście!
Amla to mój ulubiony jak na razie ajuwerdyjski olej zaraz po Khadim, który jest dosyć drogi
Właśnie przyszłam tu z zamiarem zachwycenia się nim hihi, jestem dziwakiem bo uwielbiam też jej zapach
hehehehe to już z nas dwa dziwaki bo ja też uwielbiam jego zapach !!!! i też mój ulubiony
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:43   #4553
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czy uważała któraś z was oleju Dabur Amla? Ja właśnie go mam... Pierwszy raz kupiłam, za krótko stosowałam, więc o efektach się nie wypowiem, ale... Jak dla mnie to on po prostu śmierdzi: jakby jakimś moczem Oprócz tego zabarwił mi poduszkę na zielono
ja go używałam. za każdym razem robił mi wielkie siano na głowie. zużyłam ponad połowę opakowania i zniechęcona dolałam do niego olejku rycynowego. rycynowy się rozcieńczył, a kokosowy nie robi już siana na głowie.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:43   #4554
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hehehehe to już z nas dwa dziwaki bo ja też uwielbiam jego zapach !!!! i też mój ulubiony
To jeszcze ja i moja koleżanka ;D a jak mam go na włosach to mój tata jęczy, że śmierdze cmentarzem/ wieńcem pogrzebowym
__________________

burro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 21:05   #4555
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja go używałam. za każdym razem robił mi wielkie siano na głowie. zużyłam ponad połowę opakowania i zniechęcona dolałam do niego olejku rycynowego. rycynowy się rozcieńczył, a kokosowy nie robi już siana na głowie.
ale dabur amla nie jest kokosowy
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 21:13   #4556
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hehehehe to już z nas dwa dziwaki bo ja też uwielbiam jego zapach !!!! i też mój ulubiony
przeczytałam "to już z nas dwie dziwki" :O i kminie na jakie tory zeszła rozmowa

też uwielbiam !
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 21:22   #4557
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
przeczytałam "to już z nas dwie dziwki" :O i kminie na jakie tory zeszła rozmowa

też uwielbiam !
hehehehhehe toś mnie na koniec dnia rozbawiła !!!! witaj w gronie dziwaków
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 23:33   #4558
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
przeczytałam "to już z nas dwie dziwki" :O i kminie na jakie tory zeszła rozmowa
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 11:55   #4559
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a czy Amla przyciemnia włosy?
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 11:58   #4560
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
a czy Amla przyciemnia włosy?
Może przyciemnić
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.