Agnieszko pomoz!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-22, 11:00   #1
Angelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3
GG do Angelinka

Agnieszko pomoz!!!


Witam!
Mam mała prosbe...chciałabym abys zaproponowala mi makijaz na studniowke...nie mam swojego zdjecia...ale moze moglabys dopasowac mi kolowr makijazu do mojego opisu...bede miala włoski koloru bordo z czerwonymi pasemkami i granatowo-chabrowa sukienke...nie wiem jakie kolory wybrac...prosze...podpowi edz mi cos!!!!
Angelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 12:13   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Agnieszko pomoz!!!

Witaj Angelinko [img]icons/icon7.gif[/img]
Masz piękne, duze oczy i wydaje mi się, ze głównie na nich powinnaś skoncentrować uwagę, w tym studniówkowym makijażu.
Znalazłam dla Ciebie kilka propozycji. Niestety nie są one idealnie dobrane pod względem kolorystycznym. Powinnaś moim zdaniem w nich pójść troche bardziej w kierunku tego habru i granatu w połączeniu z czernią i może jakimś czerwonym akcentem. Ale w szczegółach:
na zdj.1 moim zdaniem powinnaś odrobinę mocniej podkreślić oko dodając do tego granatu przy rzęsach i w zew. kaciku oka. Jezeli chcesz bardziej poszleć to do tego granatu maźnij odrobinę czerwienią - tak, zeby połączyć tym akcentem kolorystycznym włosy. Ale nie jest to konieczne.


Na zdj.3 możesz pobawic sie brokatami. Tylko pamiętaj,że jeśli będzie on ciemny raczej nie powinnaś go nakładac w ten sposób - za duża ciemna plama.
Możesz natomiast wymieszać brokat czerwony i granatowy i delikatnie nim zaznaczyć kąciki oczu;

zdj4 - makijaż bardzo mocny!! jak lubisz tego typu makijaże to ciemny granat połącz z czernia, a te liliowe akcenty możesz zamienić czerwienią lub habrem.

I ostatni, najspokojniejszy. To kolory:szary, ciemne srebro, do tego możesz dodać ten granat.

Jeśli się zdecydujesz na kolorowy makijaż oczu, w tych granatach i habrze to zadbaj o idealną gładkość twarzy. Najlepiej pokryj ją dokładnie, jasnym, mocno kryjacym podkładem, żeby nie przebijały żadne zaczerwienienia. Do tego możesz dodac odrobinę rozświetlacza, delikatnego
różu. A usta zostaw jasne i transparentne. Mozesz oczywiście musnąć je błyszczykiem [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5__.jpg (32,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (20,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (29,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (16,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (20,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (11,3 KB, 1 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 13:19   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Agnieszko pomoz!!!

Do Agi Z.: czy wiesz może co to za firma i podkład ze zdjęcia pierwszego i ostatniego? - ostatnio poluję na jakieś jasne podkłady bo mi nieco skóra zjaśniała.

Byłabym wdzięczna za info [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 13:46   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Agnieszko pomoz!!!

Niestety nie są dokładnie opisane te zdjecia. Ostatni to na pewno L'oreal, ale nie ma ani typu, ani koloru podkładu. Natomiast pierwsze to może byc Chanel lub Guerlain.

Tylko weź pod uwagę, że na zdjęciach podkład wygląda zawsze troche jeśniej niż w rzeczywistości.

Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 13:51   #5
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Agnieszko pomoz!!!

No właśnie - bo co tego pierwszego - to już sobie oglądałam Chanel - ale nawet ta 10 (najjaśniejszy) to nie jest chyba jeszcze to o co mi chodzi [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeżeli prawdą jest że człowiek na starość ciemieje pod względem skóry i włosów to u mnie jest niestety odwrotnie [img]icons/icon9.gif[/img] Włosy prawie białe, a o skórze to lepiej nie mówić [img]icons/icon12.gif[/img]

W każdym razie dzięki [img]icons/icon7.gif[/img] I ciągle szukam [img]icons/icon12.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 15:47   #6
Angelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3
GG do Angelinka
Re: Agnieszko pomoz!!!

Dziekuje za odpowiedz.Napewno skorzystam z tych wskazówek. Moze moglabys powiedziec mi takze cos na temat mniej ekstrawagandzkich makijazy oczu.Niebardzo potrafie ocenic jak mam rodzaj oczu i ust,a to czesto jest przydatne przy korzystaniu ze wskazowek jakie umieszczacie.Z gory dziekuje za odpowiedz!Pozdrawiam.
Angelika
Angelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.