Psy- cz. II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 13:51   #2401
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Psy- cz. II

Te imiona to tylko takie dla picu i piękności
Moja Amber była Amandą
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:54   #2402
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
A pewnie. Nasza sucz miała w schronie imię... Garcia (Garsija w wymowie). Trudno o dziwaczniejsze imię dla suczki. TŻ zmienił na Sonia. Pies się szybko przestawił. Mimo, że dorosła była, a nie szczeniak.
W filmie Zorro był gruby sierżant Garcia.
Faktycznie imię nie dla suczki.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:32   #2403
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy- cz. II

Zobaczcie jaki biedny psiak Ciekawe czy jak właścicielce/właścicielowi się chce, to też daje ogłoszenia:

''Jack Russel w potzrebie

Jack Russel bardzo przystojny! Pilnie poszukuje suczki w wiadomym celu zero kosztów, całkowicie bezpłatnie! tel 880368695''




Pytałam kiedyś, ale chyba nie dostałam odpowiedzi. Jak można sprawdzic jakąś hodowlę pod względem rozmnażania psów?

Bardzo często z tej hodowli są ogłoszenia o sprzedaży yorków, shih-tzu , maltańczyków i jeszcze chyba innej rasy. Ras i miotów jest dużo, psy zarejestrowane widać w czym. Nie wiem, jakoś się niepokoję, że zwierzęta robią za maszyny do zarabiania kasy.

Może źle oceniam, ale nie wiem... Oprócz tego ogłoszenia, jest jeszcze o reproduktorze, który pokryje...

''Słodkie yorki-pieski-Złotoryja

SWKiPR NR 683/01/13,po rodzicach 3kg,gęsty włos z ksiązeczką zdrowia/odrobaczone zaszczepione/,nie odp. na smsy''

''York z rodowodem reproduktor

Zar. w SWKiPR NR REJ.683/01/13 malutki york w typie laleczka,złoto-stalowy,sprawdzony reproduktor-daje liczne mioty, Cena za krycie-150ZŁ-Złotoryja''


Szukałam na różne sposoby, ale nie mogę znaleźć w necie strony tej hodowli.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Pewnie kolor

Mój pies dziś pokonał wszystko
Wychodzimy z klatki i do auta wsiadaliśmy. Już mama tam była i czekała na mnie i psa. Stały koło siebie trzy bordowe auta. Milo leci do pierwszego i chce wsiadać. Mówię mu, że Milo, to nie to. Kawałek dalej mamy auto. No to Milo obszedł i do następnego pikował. Ciągnę go do naszego auta, a ten się zaparł i nie ruszy skubaniec, bo to NA PEWNO jest nasze auto i on tam musi wsiąść I stałam przed blokiem i jak kretynka szarpałam się z psem tłumacząc mu, że nasze auto stoi obok.
Jak w końcu się odwrócił i zobaczył, że w aucie obok siedzi moja mama to poleciał, wsiadł, a potem patrzył na mnie tak, jak to ja bym pomyliła auta


Mój Majlo jak siedział w samochodzie, to piszczał itd. Jak np. rodzice gdzieś jechali, a ja szłam z nim na ogródek, to pchał się do auta. Majlo jak wsiadał to zawsze na przednie siedzenie. No to kazaliśmy mu iść do tyłu.

Któregoś razu szłam z nim na ogródek, a ten wskoczył do auta. Podchodzimy wszyscy (ja, rodzice, brat) , Majlo taki skulony na siedzeniu, i żeby pozwolić mu jechać, to bez naszego słowa zawinął się i poszedł do tyłu

Ale taką miał minę, jakby myślał, że go nie zauważymy. Pojechał z nami

Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2014-03-18 o 14:46
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:33   #2404
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Psy- cz. II

Grubella - szczenięta do ok 14 dnia życia są głuche i pies nie ma świadomości, ze to jest jego imię- to jakby bardziej sygnał dla niego, pomga w komunikacji.



Maluchyvpowinnyvjesc wg zaleceń dietetyka który opracowywał karmę - ale raczej częściej niż 1x dziennie - musiałabym sprawdzić jednak karmę.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2014-03-18 o 15:38
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:37   #2405
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
A mój szczeniaczek dzisiaj tak groźnie szczekał na listonosza, że pan bał się wejść za furtkę i czekał aż wyjdę z domu i schowam psa, który był sam na podwórku.
Być może przewidział , że listonosz przyniósł jego książeczkę i jutro z tego powodu będzie kłuty.
Ja bym z nim zaczęła już ćwiczyć zachowanie. Teraz może się to wydawać śmieszne, ale ani się nie obejrzysz, a nikt nie będzie mógł wejść. Ucz go, że ma dawać znak jak ktoś jest pod furtką, ale na Twój znak ma się uspokoić i odejść.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Maluszki mają już tydzień Zmieniają się codziennie, co chwila coraz większe z nich kluchy

Jako, że wiek poważny (no może nie 7 lat, ale dni - owszem, 7), nastąpiły postrzyżyny. Co prawda nie włosiane, a pazurkowe - no ale zawsze Z tej okazji również maluszki otrzymały imiona - jakże by inaczej, znaczące i do osobowości dopasowane, no i słowiańskie

Przedstawiamy nasze Śledziki:

DOBRZEGNIEW Śledzikujący Bern -tygodniowy maluch: 900g (wcześniej - srebrny trener ); jego imię oznacza: ten, którego gniew jest zawsze dobry
DOMAGNIEW Śledzikujący Bern -tygodniowy maluch: 1015g (wcześniej błękitny); jego imię oznacza: ten, który objawia gniew w obronie swego domu
DRAHOMIR Śledzikujący Bern -tygodniowy maluch: 940g (wcześniej - różowy); jego imię oznacza: ten, który ceni pokój
DOBROMIR Śledzikujący Bern -tygodniowy maluch: 900g (wcześniej - czerwony); jego imię oznacza: obyś bronił pokoju
DALIBOR Śledzikujący Bern -tygodniowy maluch: 930g (wcześniej - ciemnozielony); jego imię oznacza: ten, który pozostaje daleko od walki
DZIRŻYKRAJ Śledzikujący Bern -tygodniowy maluch: 930g (wcześniej - bordowy); jego imię oznacza: ten, który sprawuje władzę nad okolicą
DOBRUTRO Śledzikujący Bern -tygodniowy maluch: 1070g (wcześniej - granatowy); jego imię oznacza: ten, który zwiastuje dobre jutro
DALEBORA Śledzikujący Bern -tygodniowa maluszka: 900g (wcześniej - wrzosowa); jej imię oznacza: ta, która pozostaje daleko od walki
DOBROMIRA Śledzikujący Bern -tygodniowa maluszka: 900g (wcześniej - fuksjowa); jej imię oznacza: ta, która ceni pokój
DOBRAWA Śledzikujący Bern -tygodniowa maluszka: 990g (wcześniej - fioletowa); jej imię oznacza: ta, która jest dobra

Nareszcie Fajnie, że imiona mają znaczenie Imię mojego kota- Chama- też nie jest przypadkowe
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:27   #2406
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Grubella - szczenięta do ok 14 dnia życia są głuche i pies nie ma świadomości, ze to jest jego imię- to jakby bardziej sygnał dla niego, pomga w komunikacji.



Maluchyvpowinnyvjesc wg zaleceń dietetyka który opracowywał karmę - ale raczej częściej niż 1x dziennie - musiałabym sprawdzić jednak karmę.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Suchą karmę będę traktowac jako jeden z posiłków. Pies nie będzie jadł raz dziennie tylko je 4 razy . Pozostałe 3 to mięso z warzywami, czasem warzywa z jajkiem.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:36   #2407
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. II

nie miesza się karmy z innym rodzajem żarcia, nie miesza się warzyw z mięsem, nie miesza się gotowanego z surowym. weź się zdecyduj na jeden rodzaj diety bo wykończysz mu żołądek i układ pokarmowy. Nie wspominając o dostarczeniu odpowiedniej ilości wartości odżywczych. To szczeniak, który rośnie i się rozwija. Musi mieć dobrze zbilansowaną dietę!
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 16:40   #2408
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy- cz. II

Zakonna ma racje w takim modelu żywienia jest duże ryzyko niedoborów a taki malutki organizm ciagle sie rozwija i bardzo tego potrzebuje


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:41   #2409
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ja bym z nim zaczęła już ćwiczyć zachowanie. Teraz może się to wydawać śmieszne, ale ani się nie obejrzysz, a nikt nie będzie mógł wejść. Ucz go, że ma dawać znak jak ktoś jest pod furtką, ale na Twój znak ma się uspokoić i odejść.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------



Nareszcie Fajnie, że imiona mają znaczenie Imię mojego kota- Chama- też nie jest przypadkowe
To się zdarzyło po raz pierwszy i cieszy mnie , że rozróżnia swoich i obcych.
Będziemy ćwiczyć, już kilku rzeczy się nauczył np. tego , że nie wolno gryźć wycieraczki sprzed drzwi wejściowych ani jej ciągać w krzaki.
Widzę , że ma na to ochotę ale się powstrzymuje.
A pierwszego dnia za każdym razem ją zaciągał gdzieś, nawet kilka metrów od domu i podgryzał gdy nikt nie patrzył.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:41   #2410
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. II

No i dawanie takiego śmietnika utrudnia trawienie, obciąża żołądek i może być powodem wielu nieprzyjemnych rewolucji z obu końców psa.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:55   #2411
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy- cz. II

Grubella - imionami bedziemy je nazywać takimi, jak zechcą przyszli właściciele. Poza tym - wyobrażasz sobie wołać po imieniu taką gromadę? totalnie nierealne będzie pewnie cmokanie/gwizdanie/"do mnie" i tyle.

Nasze maluszki jadą 2 do Belgii, 1 do RPA, 1 do Francji, 1 do Portugalii, 2 zostają w PL + możliwe, że jedna panna u nas zobaczymy. Nie ukrywam, że Dobrawa mnie urzeka
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 17:08   #2412
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie miesza się karmy z innym rodzajem żarcia, nie miesza się warzyw z mięsem, nie miesza się gotowanego z surowym. weź się zdecyduj na jeden rodzaj diety bo wykończysz mu żołądek i układ pokarmowy. Nie wspominając o dostarczeniu odpowiedniej ilości wartości odżywczych. To szczeniak, który rośnie i się rozwija. Musi mieć dobrze zbilansowaną dietę!
Gotowanego z surowym nie mieszam w jednym posiłku.

Było tak wczoraj.
I posiłek rano : gotowane serca indycze z gotowaną tartą marchewką.
II surowe mielone wołowe z surowym tartym jabłkiem.
III surowe mielone wołowe z surową marchewką tartą.
IV jajko na miękko z gotowaną marchewką, łyżeczka oleju.

Dzisiaj.
I gotowane żołądki z kurczaka z gotowaną marchewką.
II surowe mielone indycze z surową marchewką i pietruszką
III surowe mielone indycze z surowym jabłkiem
IV właśnie dostał tę suchą karmę od weterynarza ale mu nie smakuje, nie je tego bo nigdy tego nie jadł i widać , że chce coś innego.
Dam mu gotowane mięso.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Grubella - imionami bedziemy je nazywać takimi, jak zechcą przyszli właściciele. Poza tym - wyobrażasz sobie wołać po imieniu taką gromadę? totalnie nierealne będzie pewnie cmokanie/gwizdanie/"do mnie" i tyle.

Nasze maluszki jadą 2 do Belgii, 1 do RPA, 1 do Francji, 1 do Portugalii, 2 zostają w PL + możliwe, że jedna panna u nas zobaczymy. Nie ukrywam, że Dobrawa mnie urzeka
To 8.
Kiedyś były takie przepisy, że tylko 7 pierwszych szczeniąt z miotu uznane były za rodowodowe. A reszta mimo, że od tych samych rodziców to już nie mogła.Ale zmienili na początku lat 90-tych.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:18   #2413
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
"Sucze" brzmi tak strasznie
Raz na spacerze koleżanka wołała psa przyjaciółki, a to suka jest, a my obie mamy psy. I tak stoi, stoi, pies nie przychodzi, więc ona rzuca, że właśnie dlatego zawsze chciała mieć sukę żeby tak bezkarnie wołać. I jak nie ryknie na pół wsi: "ty SUKO chodź tu!"
Wzrok ludzi bezcenny
A ja lubię określenie sucz, dużo bardziej mi leży niż suka
Czytałam tę historię w busie, dużo takich czytałam ale tak jakoś fajnie to napisałaś, że śmiałam się sama do siebie jak głupia
Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Nasze maluszki jadą 2 do Belgii, 1 do RPA, 1 do Francji, 1 do Portugalii, 2 zostają w PL + możliwe, że jedna panna u nas zobaczymy. Nie ukrywam, że Dobrawa mnie urzeka
No proszę pierwszy miot a już hodowla się robi taka światowa Też wszyscy znajomi czy mailowo ich znacie? Trzymam kciuki żeby wszyscy okazali się ogarnięci i psiaki miały super domy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:25   #2414
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy- cz. II

Inga zawsze do usług

Nimfa mój taaaaakie cyrki odstawia jak ktoś z auta wysiada, że mi wstyd O ile jestem w stanie zrozumieć, że wysiada mama, siostra czy ja, a on zostaje z kimś drugim, to no dobra no. Zrozumiem.
Ale ostatnio jak jechałam z koleżanką to zajechałyśmy na stację. Ona wysiada żeby zatankować. Jak Milo zaczął jaszczeć, piszczeć, płakać Dziewczynę olewa totalnie, a jak wysiadła z auta to dramat tak wielki, że obsługa stacji się zleciała patrzeć co biednemu psu robią. Na usprawiedliwienie mogłam powiedzieć tylko: "Bo wysiadła z auta, a on został".

Klempaa każdego po imieniu! Dykcję przy szybkim mówieniu będziecie ćwiczyć
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 19:26   #2415
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. II

grubella, ta dieta jest bez sensu albo surowe albo gotowane, to po pierwsze. Po drugie, nie miesza się warzyw/owoców z mięsem. olejów roślinnych nie daje się psom, jajka surowe powinny być ze zmielonymi skorupkami. Naprawdę weź się dokształć w temacie karmienia.

Moje są gotowe do wskoczenia w każde auto, które ma otwarty bagażnik.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2014-03-18 o 19:27
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:08   #2416
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Psy- cz. II

klempaa Imiona cudne i takie słowiańskie
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:15   #2417
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Psy- cz. II

Moj pies to tylko pomaga rozpakowaz zakupy z bagaznika, haha za to kotka juz dwa razy pojechala z mężem do pracy, raz z pracownikiem, a raz wsiadla do auta rodzicow, chciała sie przejechac.

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:28   #2418
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
No proszę pierwszy miot a już hodowla się robi taka światowa Też wszyscy znajomi czy mailowo ich znacie? Trzymam kciuki żeby wszyscy okazali się ogarnięci i psiaki miały super domy

Aż mnie to przeraża tak naprawdę z tych ludzi to tylko tak naprawdę 1 rodzina "z ulicy" (tzn z FB ) - resztę mniej lub bardziej osobiście znamy (rodzinka wyjezdzająca do Francji była u nas w weekend, rodzina z RPA to znajomi znajomych, z Belgii - też znajomi znajomych + drudzy - właściciele tatusia miotu ). Staram się mimo wszystko robić jak najdokładniejszy wywiad i kontrwywiad :brzydal

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
To 8.
Kiedyś były takie przepisy, że tylko 7 pierwszych szczeniąt z miotu uznane były za rodowodowe. A reszta mimo, że od tych samych rodziców to już nie mogła.Ale zmienili na początku lat 90-tych.
Z tego co wiem, pierwszych 6 z miotu
Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Klempaa każdego po imieniu! Dykcję przy szybkim mówieniu będziecie ćwiczyć
Ja mam wadę wymowy więc chyba bym się przy co poniektórych zapłakała i zapluła
Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
klempaa Imiona cudne i takie słowiańskie
dzięki


Dobrzegniew, Domagniew i Dzirżykraj życzą dobrej nocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YF3N8791.jpg (66,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:34   #2419
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. II

te noski... uwielbiam psie noski. śliczne są, rozkoszne wręcz.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 20:41   #2420
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Staram się mimo wszystko robić jak najdokładniejszy wywiad i kontrwywiad :brzydal
Nie wątpię Przy drugim miocie żeby sobie zaklepać szczeniorka będą Ci CV wysyłali Dobrze że masz taką kontrolę nad tym a wiadomo już który do kogo idzie, czy dopiero jak charaktery się jeszcze bardziej rozwiną?
Pamiętacie który ma jak na imię, czy zapisywaliście po kolorach? Uczyłabym się ich wszystkich chyba z tydzień
No a same szczeniaki cudowne, a za niedługo będą wchodziły w świetny okres pokracznej włochatej kulki Chociaż i tak najbardziej uwielbiam szczeniorki już mądre, tak koło 4 miesiąca
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:54   #2421
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość

Nimfa mój taaaaakie cyrki odstawia jak ktoś z auta wysiada, że mi wstyd O ile jestem w stanie zrozumieć, że wysiada mama, siostra czy ja, a on zostaje z kimś drugim, to no dobra no. Zrozumiem.
Ale ostatnio jak jechałam z koleżanką to zajechałyśmy na stację. Ona wysiada żeby zatankować. Jak Milo zaczął jaszczeć, piszczeć, płakać Dziewczynę olewa totalnie, a jak wysiadła z auta to dramat tak wielki, że obsługa stacji się zleciała patrzeć co biednemu psu robią. Na usprawiedliwienie mogłam powiedzieć tylko: "Bo wysiadła z auta, a on został".

Klempaa każdego po imieniu! Dykcję przy szybkim mówieniu będziecie ćwiczyć
Myślę, że to tłumaczenie by nie przeszło

Co do imion: jestem za

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość

Moje są gotowe do wskoczenia w każde auto, które ma otwarty bagażnik.
Coś Ty? Nie porwał ich nikt do tej pory?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Moj pies to tylko pomaga rozpakowaz zakupy z bagaznika, haha za to kotka juz dwa razy pojechala z mężem do pracy, raz z pracownikiem, a raz wsiadla do auta rodzicow, chciała sie przejechac.

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
I nie zwiała po drodze
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:59   #2422
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
grubella, ta dieta jest bez sensu albo surowe albo gotowane, to po pierwsze. Po drugie, nie miesza się warzyw/owoców z mięsem. olejów roślinnych nie daje się psom, jajka surowe powinny być ze zmielonymi skorupkami. Naprawdę weź się dokształć w temacie karmienia.

Moje są gotowe do wskoczenia w każde auto, które ma otwarty bagażnik.
Chyba nie ma potrzeby wypowiadać się w takim tonie
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:00   #2423
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
te noski... uwielbiam psie noski. śliczne są, rozkoszne wręcz.

O tak - i jeszcze teraz się wybarwiają, więc te piegi

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Nie wątpię Przy drugim miocie żeby sobie zaklepać szczeniorka będą Ci CV wysyłali Dobrze że masz taką kontrolę nad tym a wiadomo już który do kogo idzie, czy dopiero jak charaktery się jeszcze bardziej rozwiną?
Pamiętacie który ma jak na imię, czy zapisywaliście po kolorach? Uczyłabym się ich wszystkich chyba z tydzień
No a same szczeniaki cudowne, a za niedługo będą wchodziły w świetny okres pokracznej włochatej kulki Chociaż i tak najbardziej uwielbiam szczeniorki już mądre, tak koło 4 miesiąca

Wiadomo póki co, tylko dokąd idzie malinowy Dalewin. Reszta - trudno powiedzieć.
Póki co czekamy na wybór Toona i Ginette (właścicieli tatusia ) - oni mają prawo pierwszego wyboru. Później - kolejne osoby z kolejki. Wśród suczek pierwsi wybieramy oczywiście my, ale to jeszcze pewnie 3-4 tygodnie zanim dokonamy wyboru na 100%
Imionka niektóre pamiętamy, niektore w trakcie uczenia się jeszcze
I wypraszam sobie, nasze JUŻ są mądre
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:02   #2424
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Chyba nie ma potrzeby wypowiadać się w takim tonie
No nie bądźmy już tacy przewrażliwieni
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:12   #2425
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

O tak - i jeszcze teraz się wybarwiają, więc te piegi


Wiadomo póki co, tylko dokąd idzie malinowy Dalewin. Reszta - trudno powiedzieć.
Póki co czekamy na wybór Toona i Ginette (właścicieli tatusia ) - oni mają prawo pierwszego wyboru. Później - kolejne osoby z kolejki. Wśród suczek pierwsi wybieramy oczywiście my, ale to jeszcze pewnie 3-4 tygodnie zanim dokonamy wyboru na 100%
Imionka niektóre pamiętamy, niektore w trakcie uczenia się jeszcze
I wypraszam sobie, nasze JUŻ są mądre
ja mam takie pytanie biznesowe - z czystej ciekawości.
właścicielom taty sprzedajecie po regularnej cenie?
jak to w ogóle jest - rozumiem, że płaciliście za krycie, ale czy oni mają jeszcze jakieś "pretensje finansowe" już do samych szczeniaków czy to już tylko i wyłącznie wasza sprawa?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:13   #2426
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanie biznesowe - z czystej ciekawości.
właścicielom taty sprzedajecie po regularnej cenie?
jak to w ogóle jest - rozumiem, że płaciliście za krycie, ale czy oni mają jeszcze jakieś "pretensje finansowe" już do samych szczeniaków czy to już tylko i wyłącznie wasza sprawa?

Otrzymują maluszka w - brzydko mówiac - rozliczeniu za krycie. Reszta to wyłącznie nasza sprawa
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:18   #2427
a_na
Rozeznanie
 
Avatar a_na
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 690
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaki biedny psiak Ciekawe czy jak właścicielce/właścicielowi się chce, to też daje ogłoszenia:

''Jack Russel w potzrebie

Jack Russel bardzo przystojny! Pilnie poszukuje suczki w wiadomym celu zero kosztów, całkowicie bezpłatnie! tel 880368695''
Biedny pies...ma kretynów właścicieli...



Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Pytałam kiedyś, ale chyba nie dostałam odpowiedzi. Jak można sprawdzic jakąś hodowlę pod względem rozmnażania psów?

Bardzo często z tej hodowli są ogłoszenia o sprzedaży yorków, shih-tzu , maltańczyków i jeszcze chyba innej rasy. Ras i miotów jest dużo, psy zarejestrowane widać w czym. Nie wiem, jakoś się niepokoję, że zwierzęta robią za maszyny do zarabiania kasy.

Może źle oceniam, ale nie wiem... Oprócz tego ogłoszenia, jest jeszcze o reproduktorze, który pokryje...

''Słodkie yorki-pieski-Złotoryja

SWKiPR NR 683/01/13,po rodzicach 3kg,gęsty włos z ksiązeczką zdrowia/odrobaczone zaszczepione/,nie odp. na smsy''

''York z rodowodem reproduktor

Zar. w SWKiPR NR REJ.683/01/13 malutki york w typie laleczka,złoto-stalowy,sprawdzony reproduktor-daje liczne mioty, Cena za krycie-150ZŁ-Złotoryja''


Szukałam na różne sposoby, ale nie mogę znaleźć w necie strony tej hodowli.
W sumie to sama już sobie odpowiedziałaś...to pseudohodowla zarejestrowana w pseudozwiązku...z pseudorodowodami...oczywi ście,że psy tam mają zarabiać...

Niestety działają zgodnie ze znowelizowaną w durny sposób Ustawą o ochronie zwierząt...

Zgłosić można do organizacji prozwierzęcej,jeśli wiesz o złych warunkach dla psów...
__________________
Zapraszam na nie-wizażowe stronki...
SPANIELE DO ADOPCJI
http://psitulisko.w.interia.pl
a_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:24   #2428
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez a_na Pokaż wiadomość
Zgłosić można do organizacji prozwierzęcej,jeśli wiesz o złych warunkach dla psów...
Jedyne co rzuciło mi się w oczy, to różnorodność ras, mnogość miotów i 'związek' ...

Kiedyś napisałam mejla dotyczącego jakiegoś psa- maltańczyka. Odpowiedzi nie otrzymałam
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:35   #2429
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Otrzymują maluszka w - brzydko mówiac - rozliczeniu za krycie. Reszta to wyłącznie nasza sprawa
dzięki za zaspokojenie ciekawości
a większe branie mają chłopcy czy dziewczyny?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:35   #2430
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy- cz. II

e mam kiepskie doświadczenia w zgłaszaniu nieprawidłowości gdziekolwiek, sama nic nie zrobisz to nikt nic nie robi, u mnie niestety taki lajf :/
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 13:06:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.