Psy - cz. III - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 19:12   #3451
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Zakonna na takim schodku/podnóżku nie wiem jak to nazwać uwielbia komendę ). Kurde, lipa musi bolec (



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk.


Psina przepiękna ! )

Baloo nie lubi masła orzechowego mowi ze pasztet, serek wiejski i serek topiony sa w porządku :P i masełko :P
Masełko się wie
Stało się idealnym sposobem na podawanie antybiotyku
Choć w sobotę taki był zaskoczony, że to JA mu coś daję prosto do paszczy, że sierota całe pudełko tabletek był w stanie zjeść z tej radości

Przekazałam w domu co i jak Teraz czekam na promocje na masła orzechowe Tak, wiem, można zrobić samemu, ale nie mam blendera, a to coś blenderopodobne zajadę pewnie i zepsuję wszystko co się da
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:30   #3452
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Psy - cz. III

Dziękuję w imieniu Arii za pochwały .
Obecnie waży 36kg .

zakonna
mam nadzieję, że pomoże weterynarz niezbyt dobrze to wygląda z tego co piszesz

sugarfreeee
piękne! i to umaszczenie marmurkowe
anlejka
Wychodzi takim zwykłym blenderem? Kupiłam orzeszki, ale mam obawy czy mi blender przy tym nie wysiądzie

Niestety Aria przechodzi fazę "na kota". Ledwo zobaczy mojego rudego to już za nim biegnie i... ślini go całego. Teraz coraz zimniej mam obawy, że kot mi zamarznie
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 23:45   #3453
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
O! Kocie chrupki! Też się nad nimi kiedyś zastanawiałam czy można dać psu w ramach smaczków czy czegoś takiego
Ja daje uzywam do nauki sztuczek (kociego applawsa), stosuje na zmiane z psimi chrupkami (applaws i ziwipeak), wyczytalam ze takie stosowanie roznych smakow lepiej dziala, bo jedne lepiej smakuja i pies nigdy nie wie kiedy dostanie ten zwykly a kiedy ten co lepiej smakuje, tylko ze moje dwie malpy wsuwaja wszystko tak samo



Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Koniecznie do zamrażarki przed podaniem dłużej mu zejdzie i z tego co widzę po moich takie jest smaczniejsze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Yuma i Kala lubia w kazdej postaci, i zawsze wiedza kiedy odkrecam sloik.... nigdy nie moge zjesc sama w spokoju

(na razie mam dostep do swiezego, w budynku gdzie pracuje jest sklep ze zdrowa zywnoscia i robia maslo na miejscu, mozna przyniesc sloik i napelniaja, tanio jak barszcz )
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 04:47   #3454
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

Moje psy za mad l em orzechowym nie przepadają. Co więcej, nie są też zafascynowane kongiem. Po patrzyłam na laptopie na wasze zdjęcia.
Sugar. Mistrzostwo świata na tym stoleczku. Dupka go nie boli?
Nie pamiętam kto wrzucił zdjęcie tego psa, labka z amstaffem. Ale pies REWELACJA. PIĘKNY.
U nas ucho wygląda okropnie. Jeszcze takiego nie widziałam. M no i niestety, podobno to jest bolesne dla psa.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:00   #3455
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
No tak po co ułatwiać sobie życie jak można trenować milion rzeczy na raz bo ma się genialnego psa Uwielbiam wasze pomysły, Bal jest geniuszem


Koniecznie do zamrażarki przed podaniem dłużej mu zejdzie i z tego co widzę po moich takie jest smaczniejsze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie no nie szafujmy tak stwierdzeniem! Myślę, że do geniusza mu daleko ) Szczególnie, że ciapa wobec suczy nieziemska do tego stopnia, że zastanawiam się czy kastrować delikwenta, bo przecież i tak jest sierotą

Kurczę albo ja jakoś lewo te kongi przygotowuje, albo nie wiem co Moje wybitnie nie zachwycają się nimi, ba, rzadko kiedy zjedzą w całości, bo nie kombinują zbytnio, żeby z niego żarcie powyjmować. A zamrożonego to pewno w ogóle by nie tknęły

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość

Ale mam za mało czasu na wszystko U nas Irys rośnie jak na drożdżach i już skubany waży 15 kg, wymienił już wszystkie zęby na stałe Jak uda mi się go złapać aparatem to wstawię najnowsze zdjęcia Tofikowi leczę oczy - na podwórku miałam ropuchę i chyba mu czymś psiknęła w oczy, bo bardzo mu łzawiły Ale przemyłam mu już dwa razy oczy specyfikiem i już nie łzawią. Co prawda jeszcze kilka dni będę mu przemywać, ale już widzę poprawę

Mam prośbę, czy mogłybyście mi wypełnić ankietę na temat miodu? Potrzebuję do artykułu, tak około 100 odpowiedzi
Biedny chłopak! Super, że ma wszystkie zęby, ja z wiadomych przyczyn jestem na to uczulona Wypełniona

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Masełko się wie
Stało się idealnym sposobem na podawanie antybiotyku
Choć w sobotę taki był zaskoczony, że to JA mu coś daję prosto do paszczy, że sierota całe pudełko tabletek był w stanie zjeść z tej radości

Przekazałam w domu co i jak Teraz czekam na promocje na masła orzechowe Tak, wiem, można zrobić samemu, ale nie mam blendera, a to coś blenderopodobne zajadę pewnie i zepsuję wszystko co się da
Mnie blendera byłoby szkoda, osobiście robiłam w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠erze mamy

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość

piękne! i to umaszczenie marmurkowe


Niestety Aria przechodzi fazę "na kota". Ledwo zobaczy mojego rudego to już za nim biegnie i... ślini go całego. Teraz coraz zimniej mam obawy, że kot mi zamarznie
Tak, dwa marmury mam czerwony i niebieski

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Ja daje uzywam do nauki sztuczek (kociego applawsa), stosuje na zmiane z psimi chrupkami (applaws i ziwipeak), wyczytalam ze takie stosowanie roznych smakow lepiej dziala, bo jedne lepiej smakuja i pies nigdy nie wie kiedy dostanie ten zwykly a kiedy ten co lepiej smakuje, tylko ze moje dwie malpy wsuwaja wszystko tak samo




Yuma i Kala lubia w kazdej postaci, i zawsze wiedza kiedy odkrecam sloik.... nigdy nie moge zjesc sama w spokoju

(na razie mam dostep do swiezego, w budynku gdzie pracuje jest sklep ze zdrowa zywnoscia i robia maslo na miejscu, mozna przyniesc sloik i napelniaja, tanio jak barszcz
Wow brzmi pysznie!

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Moje psy za mad l em orzechowym nie przepadają. Co więcej, nie są też zafascynowane kongiem. Po patrzyłam na laptopie na wasze zdjęcia.
Sugar. Mistrzostwo świata na tym stoleczku. Dupka go nie boli?
Nie pamiętam kto wrzucił zdjęcie tego psa, labka z amstaffem. Ale pies REWELACJA. PIĘKNY.
U nas ucho wygląda okropnie. Jeszcze takiego nie widziałam. M no i niestety, podobno to jest bolesne dla psa.
U mnie to samo! Chyba za dobrze im smaków daję podczas treningów i spacerów Dupka go nie boli, sam proponuje pakowanie się na każde stołeczki przy dobrowolnej sytuacji (taborety, podnóżki, stoliki - co wybierzesz) tak uwielbia tą komendę

Musi być bolesne, niestety Dobrze, że do kompletu Wam się nie zrobił krwiak! Zdrówka!
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:03   #3456
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

Ja nie wiem dlaczego one Konga nie lubią. Bez względu na to co włożę do środka. Ale mamy też taki jak "wanka wstanka" z którego wysypuja się smaczki jak się go lapa traca albo nosem. Może takie coś dla was byłoby dobre sugar? Ten Balu to mistrz 😃 i równowaga mu nie ucieka? ?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:20   #3457
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja nie wiem dlaczego one Konga nie lubią. Bez względu na to co włożę do środka. Ale mamy też taki jak "wanka wstanka" z którego wysypuja się smaczki jak się go lapa traca albo nosem. Może takie coś dla was byłoby dobre sugar? Ten Balu to mistrz 😃 i równowaga mu nie ucieka? ?

Tą wańkę wstańkę na razie muszę odpuścić, ze względu na Ru i jej pilnowanie zasobów

Na takim stołku raczej trzyma równowagę ( potrafi siadać na nim, stawać i susła robić) o wiele trudniej jest na piłce gimnastycznej
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 08:39   #3458
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

Ja musze pilnować bo jak suka ma tego Konga to gotowa jest gryźć za samo patrzenie jak się jej smaczki wysypuja
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 09:06   #3459
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja nie wiem dlaczego one Konga nie lubią. Bez względu na to co włożę do środka. Ale mamy też taki jak "wanka wstanka" z którego wysypuja się smaczki jak się go lapa traca albo nosem. Może takie coś dla was byłoby dobre sugar? Ten Balu to mistrz 😃 i równowaga mu nie ucieka? ?
Mogłabyś dac namiar na tę wańkę wstańkę, chcę coś do zabawy mojemy posokowcowi kupic. Ma konga ale przydałoby się coś jeszcze do zabawy, gryzienia. Może coś polecicie, bo gwiazdka się zbliża
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:44   #3460
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

Ten Kong kiwajacy się to nie będzie dobry do gryzienia. On jest dobry do zajęcia psa żeby kombinowal jak smaczki wysypac. Ja kupiłam w zooplus. To się nazywa kong wobbler

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

A chciałam jeszcze napisać, że tofik ma brzuszek wygolony po tym usg. I to jest takie śmieszne w dotyku 😘 taka fajna, gola skora. Jak siedzi za długo na balkonie to brzuszek ma chłodny taki. Rozkoszne. 😁
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 11:22   #3461
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ten Kong kiwajacy się to nie będzie dobry do gryzienia. On jest dobry do zajęcia psa żeby kombinowal jak smaczki wysypac. Ja kupiłam w zooplus. To się nazywa kong wobbler

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

A chciałam jeszcze napisać, że tofik ma brzuszek wygolony po tym usg. I to jest takie śmieszne w dotyku 😘 taka fajna, gola skora. Jak siedzi za długo na balkonie to brzuszek ma chłodny taki. Rozkoszne. 😁
Ja potrzebuję wszystkiego i do zabawy i do gryzienia, wiec spojrzałam i zamówiłam tego konga oraz podobna zabawkę. Dzięki za podpowiedź
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 11:47   #3462
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Psy - cz. III

To moze i ja sie za takim kongiem rozejrze.... ciekawe jak moj by reagowal xD

Wysłane z malego pożeracza czasu
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 16:10   #3463
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
(na razie mam dostep do swiezego, w budynku gdzie pracuje jest sklep ze zdrowa zywnoscia i robia maslo na miejscu, mozna przyniesc sloik i napelniaja, tanio jak barszcz )
Ale ekstra Codziennie bym tam była
Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Moje psy za mad l em orzechowym nie przepadają. Co więcej, nie są też zafascynowane kongiem.
Ale moje też nie wszystkie na konga zwracają uwagę. Tylko C. i owczarek się z tym siłują, reszta się nie przemęcza
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Nie no nie szafujmy tak stwierdzeniem! Myślę, że do geniusza mu daleko ) Szczególnie, że ciapa wobec suczy nieziemska do tego stopnia, że zastanawiam się czy kastrować delikwenta, bo przecież i tak jest sierotą
Jestem nim zachwycona, wiesz o tym Też bym czekała z kastracją, może z wiekiem nabierze większej pewności siebie.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 16:55   #3464
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Ale ekstra Codziennie bym tam była

Ale moje też nie wszystkie na konga zwracają uwagę. Tylko C. i owczarek się z tym siłują, reszta się nie przemęcza

Jestem nim zachwycona, wiesz o tym Też bym czekała z kastracją, może z wiekiem nabierze większej pewności siebie.
Przekażę Balowi! Ja go strasznie kocham, i dopiero teraz doceniłam jakiego miałam ułożonego i grzecznego, nie sprawiającego kłopotu pieska

Haha i po dzisiejszym raczej jestem bliżej cięcia suczy, już zaraz przed cieczką, bo charrrakterek to ma nieziemski. Dziś w MADzonie latała w powietrzu, bo mnie doprowadziła do szewskiej pasji. Stwierdziła do naszego stadka "Ciebie lubię, Ciebie szanuję, a reszcie idę wp*dolić" Tym sposobem dostała dwukrotny wpierdziel porządny od innych psów, od trzeciego odciągałam ją siłą i leżała na glebie przez dobrą minutę zanim się uspokoiła na tyle, żeby ją spokojnie puścić. Poza tym jest zakochana od pierwszego wejrzenia w Sorinie ( z wzajemnością!). Potem już zdecydowanie bardziej uważała z kim zadziera i nieco spuściła z tonu Za tydzień powtórka z rozrywki

Jak Wy zapatrujecie na cięcie przed pierwszą cieczką? Bo znam różne opinie, ciekawa jestem Waszych


A podobno bez problemu dogadywała się z innymi psami...
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2014-11-26 o 17:03
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:06   #3465
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

ha ha ha, sugar, ależ się uśmiałam dobra franca z niej.
Ja bym poczekała do pierwszej cieczki jednak, niech się dziewczyna całkiem rozwinie i dojrzeje. Jeśli teraz ma taki charakterek to cieczka chyba niewiele zmieni.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:11   #3466
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Przekażę Balowi! Ja go strasznie kocham, i dopiero teraz doceniłam jakiego miałam ułożonego i grzecznego, nie sprawiającego kłopotu pieska

Haha i po dzisiejszym raczej jestem bliżej cięcia suczy, już zaraz przed cieczką, bo charrrakterek to ma nieziemski. Dziś w MADzonie latała w powietrzu, bo mnie doprowadziła do szewskiej pasji. Stwierdziła do naszego stadka "Ciebie lubię, Ciebie szanuję, a reszcie idę wp*dolić" Tym sposobem dostała dwukrotny wpierdziel porządny od innych psów, od trzeciego odciągałam ją siłą i leżała na glebie przez dobrą minutę zanim się uspokoiła na tyle, żeby ją spokojnie puścić. Poza tym jest zakochana od pierwszego wejrzenia w Sorinie ( z wzajemnością!). Potem już zdecydowanie bardziej uważała z kim zadziera i nieco spuściła z tonu Za tydzień powtórka z rozrywki

Jak Wy zapatrujecie na cięcie przed pierwszą cieczką? Bo znam różne opinie, ciekawa jestem Waszych


A podobno bez problemu dogadywała się z innymi psami...
E no Z Sorinem to nawet kolorystycznie pasują, no nie?
Tylko trochę rasa nie bardzo

U Milowego kong ma wzięcie ale tylko wtedy jak jest w nim jedzenie. Zresztą u Milowego wszystko ma wzięcie jeśli jest w tym jedzenie albo jest to zakazane
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:33   #3467
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ha ha ha, sugar, ależ się uśmiałam dobra franca z niej.
Ja bym poczekała do pierwszej cieczki jednak, niech się dziewczyna całkiem rozwinie i dojrzeje. Jeśli teraz ma taki charakterek to cieczka chyba niewiele zmieni.
No właśnie dużo dziewczyn mówiło, że się suki po cieczce jeszcze wzmocniły ( o zgrozo! ).

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
E no Z Sorinem to nawet kolorystycznie pasują, no nie?
Tylko trochę rasa nie bardzo

U Milowego kong ma wzięcie ale tylko wtedy jak jest w nim jedzenie. Zresztą u Milowego wszystko ma wzięcie jeśli jest w tym jedzenie albo jest to zakazane
Haha właśnie Patka stwierdziła, że bardzo dobrze, że mam ten kolor, bo w końcu widać, że Sosi to jest LILAC MERLE! A nie jakieś tam red, i faktycznie widać różnicę pomiędzy nimi A wiesz, że rasowo Ru jest bardziej w typie bc? Gdybym nie miała papieru, tobym się zastanawiała, czy ona bardziej bordełem jest :P Ludzie pytają, czy to border
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:35   #3468
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Przekażę Balowi! Ja go strasznie kocham, i dopiero teraz doceniłam jakiego miałam ułożonego i grzecznego, nie sprawiającego kłopotu pieska

Haha i po dzisiejszym raczej jestem bliżej cięcia suczy, już zaraz przed cieczką, bo charrrakterek to ma nieziemski. Dziś w MADzonie latała w powietrzu, bo mnie doprowadziła do szewskiej pasji. Stwierdziła do naszego stadka "Ciebie lubię, Ciebie szanuję, a reszcie idę wp*dolić" Tym sposobem dostała dwukrotny wpierdziel porządny od innych psów, od trzeciego odciągałam ją siłą i leżała na glebie przez dobrą minutę zanim się uspokoiła na tyle, żeby ją spokojnie puścić. Poza tym jest zakochana od pierwszego wejrzenia w Sorinie ( z wzajemnością!). Potem już zdecydowanie bardziej uważała z kim zadziera i nieco spuściła z tonu Za tydzień powtórka z rozrywki

Jak Wy zapatrujecie na cięcie przed pierwszą cieczką? Bo znam różne opinie, ciekawa jestem Waszych


A podobno bez problemu dogadywała się z innymi psami...
Haha niezła jest Dobrze że się z Sorinem zakumplowali, im więcej fajnych psów dookoła tym bardziej będzie miała z kogo brać przykład


Co do cięcia przed pierwszą cieczką ja nie mam nic przeciwko. Patrzę tu bardziej na moje doświadczenia. Coffe była cięta przed cieczką i nie mam zastrzeżeń. Tak samo jak kiedyś byłam na wolontariacie w fundacji tyle suk ciętych przed pierwszą cieczką mi się przez ręce przewinęło i z żadną nie było problemów zdrowotnych czy związanych z cięciem.
Ale są różne opinie i szkoły, bo też niektórzy weci wolą ciachać po cieczce. Nie wiem czy Merys nie pisała, że któraś z jej dziewczyn ma problem z pęcherzem i nie wiadomo czy to nie przez cięcie przed cieczką. Ale nie jestem pewna czy czegoś nie przekręciłam.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:37   #3469
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

A widzisz! To mnie lilac zrobił w konia :C
Ale Ruby ma jeszcze to szczylowe futro czy ma go ogólnie mniej od Bala (ahahahaha współpracownik ma tak samo na nazwisko i właśnie sobie wyobraziłam go w siersi ozika )?
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 17:39   #3470
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
No właśnie dużo dziewczyn mówiło, że się suki po cieczce jeszcze wzmocniły ( o zgrozo! ).
Jakbym miała takie obawy to bym cięła. Z tym że to tylko moja opinia, bo zawsze spotykałam się tylko z pozytywnymi skutkami. No i mam weta,który nic mi nie spapra i też mówi że jeszcze mu się nie zdarzyło, żeby były problemy po sterylizacji przed cieczką.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:54   #3471
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

My czekamy na styczen i Joy bedzie sterylizowana, bedzie miala 6 miesiecy . Tak samo wczesnie jak Cookie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:55   #3472
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Haha niezła jest Dobrze że się z Sorinem zakumplowali, im więcej fajnych psów dookoła tym bardziej będzie miała z kogo brać przykład


Co do cięcia przed pierwszą cieczką ja nie mam nic przeciwko. Patrzę tu bardziej na moje doświadczenia. Coffe była cięta przed cieczką i nie mam zastrzeżeń. Tak samo jak kiedyś byłam na wolontariacie w fundacji tyle suk ciętych przed pierwszą cieczką mi się przez ręce przewinęło i z żadną nie było problemów zdrowotnych czy związanych z cięciem.
Ale są różne opinie i szkoły, bo też niektórzy weci wolą ciachać po cieczce. Nie wiem czy Merys nie pisała, że któraś z jej dziewczyn ma problem z pęcherzem i nie wiadomo czy to nie przez cięcie przed cieczką. Ale nie jestem pewna czy czegoś nie przekręciłam.
Pokastracyjne nietrzymanie moczu może być w każdym wieku Bardziej martwiłam się o nasady kości, bo wtedy później się zamykają. Ale chyba jestem za tym cięciem.

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
A widzisz! To mnie lilac zrobił w konia :C
Ale Ruby ma jeszcze to szczylowe futro czy ma go ogólnie mniej od Bala (ahahahaha współpracownik ma tak samo na nazwisko i właśnie sobie wyobraziłam go w siersi ozika )?
Ona ma dużo mniej od Bala http://www.myheartchakra.blogspot.com/p/ruby.html tu widać, że nie ma takiej kryzy i generalnie mniej ofutrzona Bal ma wyjątkowo dużo

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Jakbym miała takie obawy to bym cięła. Z tym że to tylko moja opinia, bo zawsze spotykałam się tylko z pozytywnymi skutkami. No i mam weta,który nic mi nie spapra i też mówi że jeszcze mu się nie zdarzyło, żeby były problemy po sterylizacji przed cieczką.
Chyba tak zrobię tylko trzeba dogodny termin znaleźć Nigdy nie miałam suk w cieczce, zawsze miałam samcory albo suki wycięte, stąd te rozkminy :P
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 19:32   #3473
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Biedny chłopak! Super, że ma wszystkie zęby, ja z wiadomych przyczyn jestem na to uczulona Wypełniona
Dzięki

No też mi było szkoda, bo oczy mu strasznie łzawiły, ale jest już dobrze Zaraz muszę mu znowu przemyć oczy, póki pamiętam. A mały wykorzystuje zęby jak może, a że siły ma dużo to prowadza po całym domu tego kogo złapie za rękę
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:35   #3474
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Ale ekstra Codziennie bym tam była
a jak myslisz co ja robie? zezeram sloiczek na dzien

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Przekażę Balowi! Ja go strasznie kocham, i dopiero teraz doceniłam jakiego miałam ułożonego i grzecznego, nie sprawiającego kłopotu pieska

Haha i po dzisiejszym raczej jestem bliżej cięcia suczy, już zaraz przed cieczką, bo charrrakterek to ma nieziemski. Dziś w MADzonie latała w powietrzu, bo mnie doprowadziła do szewskiej pasji. Stwierdziła do naszego stadka "Ciebie lubię, Ciebie szanuję, a reszcie idę wp*dolić" Tym sposobem dostała dwukrotny wpierdziel porządny od innych psów, od trzeciego odciągałam ją siłą i leżała na glebie przez dobrą minutę zanim się uspokoiła na tyle, żeby ją spokojnie puścić. Poza tym jest zakochana od pierwszego wejrzenia w Sorinie ( z wzajemnością!). Potem już zdecydowanie bardziej uważała z kim zadziera i nieco spuściła z tonu Za tydzień powtórka z rozrywki

Jak Wy zapatrujecie na cięcie przed pierwszą cieczką? Bo znam różne opinie, ciekawa jestem Waszych


A podobno bez problemu dogadywała się z innymi psami...
Nie wiem czy rozmiar psa ma znaczenie bo moja to mikrusek ale byla ciachana ze tak powiem na 5 minut przed cieczka (miala byc miesiac wczesniej ale maz mial ten wypadek co nam auto skasowalo a meza potrubowalo i wszystko sie przesunelo).

Nie zauwazylam zadnej roznicy w zachowaniu. Powiklan tez nie bylo ale vetow mam sprawdzonych (3 koty wczesniej ciachali, 2 kocury i 1 kotke i tez wszystko super).

Szczerze mowiac to Yuma pomogla Kali wzmocnic poczucie pewnosci siebie

Yumcia bedzie ciachana jak bedzie miec 6 miesiecy i mam nadzieje ze nic nie wyskoczy jak w przypadku Kali (Kala miala ponad 7)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:28   #3475
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Psy - cz. III

mam pytanie- czy też macie problem w wejściem na dogo?
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:34   #3476
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sonia71 Pokaż wiadomość
mam pytanie- czy też macie problem w wejściem na dogo?
Nie, działa i to szybko.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:37   #3477
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Psy - cz. III

ja od poniedziałku nie moge wejść z expolera i muzzilli ,qrcze co moge zrobic ,dzieweczyny czekają ana bazarki ,może coś sięzmieniło i w coś trzeba kliknąć?
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:42   #3478
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Psy - cz. III

http://www.dogopedia.pl/

O to wam chodzi czy coś innego?
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:12   #3479
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Psy - cz. III

nie -o forum Dogomanie

i juz się problem rozwiązał ,właśnie się zalogowałam -istny zbieg okolicznośći - albo wizaz jest lekiem na całe zło
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:29   #3480
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy - cz. III

sugar, ja nie chcę Cię straszyć, ale.. Kura charakterek miała zawsze, ale po wycięciu przechodzi sama siebie Znaczy teren, straszy psy, niczego się nie boi i żadną zadymą nie pogardzi W ryzach trzyma ją tylko to, że dostanie w☠☠☠☠☠☠☠ ode mnie
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:51:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.