Zwi±zek na odleg³o¶æ - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-07-27, 18:48   #1
Wiki230695
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 12

Zwi±zek na odleg³o¶æ


Zwiazek na odleglosc co o tym myslicie ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wiki230695 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 18:52   #2
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez Wiki230695 Poka¿ wiadomo¶æ
Zwiazek na odleglosc co o tym myslicie ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
By³y ju¿ chyba takie tematy.
Ja w zwi±zki na odleg³o¶æ nie wierzê, a mo¿e u¶ci¶lê - nie nadajê siê do nich zupe³nie.
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 18:54   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Wcale nie bra³abym czego¶ takiego pod uwagê.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 19:36   #4
Wiki230695
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Ja jestem w takim juz 2 lata nie ktorzy mowia ze to nie ma sensu ale skoro tyle juz wytrzymalismy to chyba cos znaczy prawda ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wiki230695 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 19:41   #5
Skaaarbek12005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Zale¿y jeszcze jaka ta odleglosc jest? ogolnie ciezko jest bo sie teskn za druga polowka , chcialby sie z nia spedzac czas a tu nie ma takiej mozliwosci.ty zyjesz w swoim swiecie i on tak samo.napoczatku moze jesze jaks byc ale potem bedzie brakowac tej bliskosci i kontaktu.
Skaaarbek12005 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 19:45   #6
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomo¶ci: 31 034
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez Wiki230695 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem w takim juz 2 lata nie ktorzy mowia ze to nie ma sensu ale skoro tyle juz wytrzymalismy to chyba cos znaczy prawda ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszam na w±tek gdzie znajdziesz dziewczyny w zwi±zku na odleg³o¶æ
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872151
__________________
Ka¿dy z nas jest anio³em o jednym tylko skrzydle.
Mo¿emy wzlecieæ tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy siê wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 20:48   #7
Renatka16
Raczkowanie
 
Avatar Renatka16
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 278
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Nie wiem, jak to rozumieæ. Je¶li chodzi o kilkudniowe/tygodniowe rozstanie np. z powodu pracy za granic± jestem za.
Uwa¿am, ¿e chwila roz³±ki jest czym¶ zdrowym w zwi±zku.
Inne zdanie mam natomiast je¶li chodzi o zwi±zki przez Internet, czy takie w których osoby widzia³y siê raz w ¿yciu i komunikuj± siê wy³±cznie drog± elektroniczn± (a bywaj± takie ananasy ).
Zak³adaj±c post zapewne masz na my¶li osobê, któr± znasz bardzo dobrze i pewnie niejednokrotnie spotka³a¶ siê z ni± "na ¿ywo".
My¶lê, ¿e taki zwi±zek ma szansê zaistnieæ, jednak nie potrafiê sobie wyobraziæ, ¿e mia³abym ch³opaka na koñcu Polski, b±d¼ w innym kraju i rzadko widywaliby¶my siê.

Mi³o¶æ ponoæ przetrwa wszystko Wierzê w to... Czemu wiêc zwi±zek na odleg³o¶æ mia³by nie mieæ szans?
Renatka16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 21:19   #8
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 4 758
Dot.: Zwiazek na odleglosc

By³am w takim 3 lata, nie polecam. Spotkania co 2-3 tygodnie na weekendy. Plus codzienny, bardzo intensywny kontakt sms/fb/skype. Wydawa³o mi siê, ¿e bardzo dobrze go pozna³am. A guzik tam. Pó³ roku pomieszkali¶my razem, powypada³y trupy z szafy w takim stanie rozk³adu, ¿e przed rozstaniem prawie siê pozabijali¶my. Ale mo¿e nie ka¿dy jest takim je³opem jak mój ex. W konfiguracji takiej, ¿e mieszkasz sobie z facetem a potem musicie przej¶æ na jaki¶ czas na odleg³o¶æ jest to wykonalne, jak najbardziej.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierz±.'
nyana89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 22:00   #9
Niemapomyslu
Raczkowanie
 
Avatar Niemapomyslu
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Aktualnie jestem w³a¶nie w trakcie roz³±ki. Mój facet wyjecha³ za granicê do pracy, nie ma go ju¿ prawie 3 miesi±ce, a do powrotu zosta³ ponad miesi±c. Jest to jednorazowa roz³±ka jednak ju¿ wiem, ¿e nie potrafi³abym tworzyæ zwi±zku na odleg³o¶æ albo by³oby to naprawdê OKROPNIE ciê¿kie do przej¶cia. Teraz podczas roz³±ki przychodz± takie momenty,dni,noce, ¿e mam totalnie do¶æ wszystkiego, tego ¿e go nie ma, ¿e nie mogê nic z tym zrobiæ, ¿e tak bardzo têskniê. Naprawdê dopiero teraz poczu³am co to znaczy za kim¶ têskniæ. Nie ma go 3 miesi±ce, a ja naprawdê momentami wariowa³am. Ostatnio jest odrobinê lepiej, poniewa¿ zbli¿amy siê do koñca tej udrêki. Jednak wci±¿ siê bojê, ¿e do tego czasu zd±¿± jeszcze wróciæ naprawdê s³abe i ciê¿kie chwile. Ale jestem dobrej my¶li, utrzymujemy ze sob± kontakt, oboje têsknimy i czekamy, a¿ wszystko minie i znów bêdziemy razem, a to najwa¿niejsze. My¶lê te¿, ¿e taka roz³±ka umacnia zwi±zek, takie mam odczucia w naszym przypadku. Kiedy to nie mo¿na przyj¶æ poca³owaæ, dotkn±æ, przytuliæ w gorszej chwili, ale wszystko trzeba za³atwiæ rozmow±. Tylko na ni± jeste¶my zdani i tylko ona mo¿e nas ratowaæ i podnosiæ na duchu.
Moja roz³±ka daje mi tylko namiastkê tego jak mo¿e wygl±daæ zwi±zek na odleg³o¶æ i jest to naprawdê ciê¿ka sprawa. Ale wierzê w mi³o¶æ, wierzê, ¿e prawdziwa mi³o¶æ przetrwa i mówiê, ¿e nie da³abym rady byæ w zwi±zku na odleg³o¶æ, a gdyby dosz³o ju¿ do takiego czego¶ to tworzy³abym go i za wszelk± cenê chcia³a, ¿eby uda³o siê, poniewa¿ kocham ca³ym sercem i nie podda³abym siê od razu. Jednak z czasem gdyby trwa³o to naprawdê kilka d³ugich lat to my¶lê, ¿e zdecydowaliby¶my siê razem z moim facetem kto do kogo jedzie/wraca na sta³e i zaczêliby¶my tworzyæ normalny zwi±zek bêd±c obok siebie.
Je¶li mi³o¶æ jest t± jedyn±, prawdziw± mi³o¶ci± to przetrwa naprawdê baaaaaaardzo du¿o i pokona wszelkie przeciwno¶ci
__________________
08.09.2015
01.09.2016
Niemapomyslu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 22:27   #10
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomo¶ci: 905
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez nyana89 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am w takim 3 lata, nie polecam. Spotkania co 2-3 tygodnie na weekendy. Plus codzienny, bardzo intensywny kontakt sms/fb/skype. Wydawa³o mi siê, ¿e bardzo dobrze go pozna³am. A guzik tam. Pó³ roku pomieszkali¶my razem, powypada³y trupy z szafy w takim stanie rozk³adu, ¿e przed rozstaniem prawie siê pozabijali¶my. Ale mo¿e nie ka¿dy jest takim je³opem jak mój ex. W konfiguracji takiej, ¿e mieszkasz sobie z facetem a potem musicie przej¶æ na jaki¶ czas na odleg³o¶æ jest to wykonalne, jak najbardziej.
O rany, w³a¶nie tego siê najbardziej obawiam :/
Te¿ mam spotkania co mniej wiêcej 2 tygodnie i co¶ czujê, ¿e oboje nie do koñca siê jednak poznali¶my przez rok takich spotkañ.
kasiatoya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 22:54   #11
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 1 700
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Nie.
adult90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 23:14   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Ja podziwiam osoby, które siê na to pisz±. Podziwiam i jednocze¶nie siê dziwiê.

Je¶li by³abym z partnerem x czasu i mieliby¶my przez okre¶lony czas ¿yæ osobno, to da³abym radê. Ale to musia³by byæ okre¶lony czas.

W innym wypadku uwa¿am to po prostu za dziwne i trochê nienormalne, bo dla mnie zwi±zek to blisko¶æ, wsparcie, fizyczno¶æ. Tego nie da siê wypracowaæ pisz±c smsy czy dzwoni±c albo spotykaj±c siê raz na miesi±c. Takie jest moje zdanie.
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-27, 23:17   #13
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez nyana89 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am w takim 3 lata, nie polecam. Spotkania co 2-3 tygodnie na weekendy. Plus codzienny, bardzo intensywny kontakt sms/fb/skype. Wydawa³o mi siê, ¿e bardzo dobrze go pozna³am. A guzik tam. Pó³ roku pomieszkali¶my razem, powypada³y trupy z szafy w takim stanie rozk³adu, ¿e przed rozstaniem prawie siê pozabijali¶my. Ale mo¿e nie ka¿dy jest takim je³opem jak mój ex. W konfiguracji takiej, ¿e mieszkasz sobie z facetem a potem musicie przej¶æ na jaki¶ czas na odleg³o¶æ jest to wykonalne, jak najbardziej.
¦wietnie napisane.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-28, 07:41   #14
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Od pocz±tku tkwiæ w zwi±zku na odleg³o¶æ to nie, nie posz³abym na co¶ takiego. Sytuacja gdzie jestem z partnerem ile¶ czasu i np wyje¿d¿a na pó³ roku za granicê to ok.
__________________
K: 37


"Wied¼miko³aj"
Frezja__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-28, 09:44   #15
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Poka¿ wiadomo¶æ
Od pocz±tku tkwiæ w zwi±zku na odleg³o¶æ to nie, nie posz³abym na co¶ takiego. Sytuacja gdzie jestem z partnerem ile¶ czasu i np wyje¿d¿a na pó³ roku za granicê to ok.
Zgadzam siê w 100%

Znam pary, które zaczyna³y od bycia ze sob± na odleg³o¶æ (oczywi¶cie mam na my¶li znacz±ce odleg³o¶ci, a nie sytuacje, w której jedna osoba jest miejscowa, a druga doje¿d¿a kilkana¶cie km do szko³y czy pracy :P ). Tylko jedna para przetrwa³a i dalej s± razem - chocia¿ akurat im dawa³am najmniejsze szanse. Reszta par szybko siê rozsta³a, równie¿ licealne pary, które wybra³y studia w innych miastach.

Dla kontrastu mam te¿ w rodzinie parê, która od kilkunastu lat ¿yje na odleg³o¶æ, ma³¿eñstwo z prawie 30-letnim sta¿em, od poniedzia³ku do pi±tku ¿yj± osobno i odpowiada im taki uk³ad.
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-28, 10:00   #16
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 5 130
Dot.: Zwiazek na odleglosc

By³am przez dwa lata z ZNO. Poznali¶my siê mieszkaj±c w innych miastach. Byli¶my studentami, widywali¶my siê co tydzieñ, dwa lub trzy na weekendy lub 3-4 dni. Czasem d³u¿ej jak by³o wiêcej czasu. By³o ciê¿ko, ale dobrze wspominam tamte czasy. ¯ycie od weekendu do weekendu, ka¿de wolne to ¶wiêto Do tego codzienny kontakt fb, skype, telefon. Przez ten czas dobrze siê poznali¶my, potem zamieszkali¶my w jednym mie¶cie, teraz mieszkamy razem. My¶lê, ¿e taki zwi±zek ma szansê siê udaæ ale wymaga wiêkszego zaanga¿owania i wytrwa³o¶ci ni¿ taki stacjonarny zwi±zek. Obie strony musz± byæ tego ¶wiadome. Dodam jeszcze, ¿e znajomi mieszkali obok siebie, ale ze wzglêdu na pracê spêdzali ze sob± mniej czasu ni¿ my.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-07-28 o 10:01
balletoevs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-28, 10:53   #17
Duana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Nie wierzê aby zwi±zek na odleg³o¶æ móg³ przetrwaæ.Chyba,¿e on musi wyjechaæ jednorazowo do pracy na miesi±c,wtedy tak.Znam przypadki,gdzie m±¿ pozwoli³ swojej ¿onie wyjechaæ na kilka miesiêcy do pracy za granice i niestety,co czasami siê zda¿a - ¿ona pozna³a tam kogo¶ a m±¿ biedny zaufa³ i czeka³ na przyjazd a fina³ taki,¿e czeka go rozwód i odwrotnie.Nic tak nie kusi jak d³uga roz³±ka,wolno¶æ i to w innym kraju.Wierze,¿e nie wszyscy którzy wyjad± tak post±pi± ale ? nigdy nie wiadomo.Tak czy inaczej jestem na nie.
Duana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-28, 13:02   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Przez jaki¶ czas by³am w zwi±zku na odleg³o¶æ, ale to nie dla mnie. Nie wytrwa³abym w tym gdyby nie perspektywa stosunkowo szybkiego zamieszkania razem i cotygodniowe widywanie siê w weekendy.

Zwi±zki prowadzone g³ównie przez neta - nie wierzê, ¿e tak mo¿na siê sensownie poznaæ i najczê¶ciej to strata czasu.
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-28, 13:12   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez Duana Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wierzê aby zwi±zek na odleg³o¶æ móg³ przetrwaæ.Chyba,¿e on musi wyjechaæ jednorazowo do pracy na miesi±c,wtedy tak.Znam przypadki,gdzie m±¿ pozwoli³ swojej ¿onie wyjechaæ na kilka miesiêcy do pracy za granice i niestety,co czasami siê zda¿a - ¿ona pozna³a tam kogo¶ a m±¿ biedny zaufa³ i czeka³ na przyjazd a fina³ taki,¿e czeka go rozwód i odwrotnie.Nic tak nie kusi jak d³uga roz³±ka,wolno¶æ i to w innym kraju.Wierze,¿e nie wszyscy którzy wyjad± tak post±pi± ale ? nigdy nie wiadomo.Tak czy inaczej jestem na nie.
No, znam ja tych ufnych mê¿ów.
Biedni, "porzuceni" przez ¿ony, a jednak doskonale sobie radz±, udaj±c singli. A potem spotykasz takiego na ulicy w towarzystwie kobiety i on udajê, ¿e ciê nie zna. Bo ¿ona magicznie siê odnalaz³a.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 14:06   #20
un_chocolat
Raczkowanie
 
Avatar un_chocolat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 169
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Bylam w zwiazku na odleglosc, bo poznalam partnera przez internet. Jakby tego bylo malo, dzielilo nas 15000km. Da sie ale 2 warunki musza byc spelnione:
1) Obie strony musza chciec ze soba byc i utrzymywac regularny kontakt i pielegnowac zwiazek mimo odleglosci
2) Odleglosc ma byc tylko tymczasowa - macie plany aby byc razem jak najszybciej. Tak wiec jesli to jednorazowy wyjazd to wiadomo, bedzie powrot. Jesli pochodzicie z roznych miejsc to staracie sie uzbierac pieniadze i znalezc prace w tym samym miejscu i zamieszkac razem.

Moj zwiazek zaczal sie od jego przyjazdu, oficjalnie zostalismy para. 8 miesiecy na odleglosc - codzienne rozmowy na skype. Po tym pomieszkalismy razem u jego w kraju przez 2 miesiace i zdecydowalismy ze na pewno chcemy byc ze soba i po nastepnych 2 miesiacach juz sie przeprowadzilam. Ja zmienilam kraj, on pomogl finansowo i wspieral i finansowo i mentalnie caly czas.
un_chocolat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-28, 14:25   #21
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 5 130
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez un_chocolat Poka¿ wiadomo¶æ
Da sie ale 2 warunki musza byc spelnione:
1) Obie strony musza chciec ze soba byc i utrzymywac regularny kontakt i pielegnowac zwiazek mimo odleglosci
2) Odleglosc ma byc tylko tymczasowa - macie plany aby byc razem jak najszybciej. Tak wiec jesli to jednorazowy wyjazd to wiadomo, bedzie powrot. Jesli pochodzicie z roznych miejsc to staracie sie uzbierac pieniadze i znalezc prace w tym samym miejscu i zamieszkac razem.
Podpisujê siê pod tym
Trzeba mieæ jaki¶ wspólny plan na przysz³o¶æ. I nie przejmowaæ siê gadaniem, ¿e ZNO nigdy siê nie udaj± (zw³aszcza od osób, które nigdy w takowym nie by³y). Udaj± siê lub nie. Tak samo jak zwi±zki stacjonarne.
balletoevs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-30, 01:08   #22
201709120941
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Zwiazek na odleglosc

by³em w takim 1.5 roku zale¿y czy drugiej osobie faktycznie zale¿y czy nie bo jak jest obojêtna i bez starañ to odpu¶æ

Wysy³ane z mojego WT19i za pomoc± Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-30, 18:41   #23
Wiki230695
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Odleglosc miedzy nami to okolo 500km widujemy sie 2, 3 razy w miesiacu na weekend nie bylo jeszcze ani razu zeby nie przyjechal jak mowi ze bedzie to przyjezdza

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wiki230695 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-30, 19:49   #24
201702031224
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 1 178
Dot.: Zwiazek na odleglosc

odpu¶æ sobie, mo¿e teraz jest fajnie, ale po d³u¿szym czasie w koñcu jedna strona w koñcu bêdzie mia³a dosyæ je¿d¿enia.
201702031224 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-30, 20:20   #25
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 8 060
Dot.: Zwiazek na odleglosc

zaczê³am taki zwi±zek w wieku 19 lat. pierwszy nieca³y rok na odleg³o¶æ, z rodzicami, którzy byli mu przeciwni, wiêc widywali¶my siê naprawdê nieczêsto. potem rok mieszkali¶my w tym samym miejscu. potem znów pó³ roku na odleg³o¶æ. potem 2 lata razem. znów rok na odleg³o¶æ, tym razem dojazd tylko samolotem - dramat. teraz znów dwa lata razem i nie planujemy kolejnej roz³±ki. warto by³o znosiæ ciê¿kie chwile na odleg³o¶æ, w ¶rodê wziêli¶my ¶lub
kahoko hino jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-31, 09:00   #26
Wiki230695
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Czasami warto zaryzykowac z tego co tutaj czytam

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wiki230695 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-31, 09:16   #27
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 6 283
Dot.: Zwiazek na odleglosc

Cytat:
Napisane przez Wiki230695 Poka¿ wiadomo¶æ
Odleglosc miedzy nami to okolo 500km widujemy sie 2, 3 razy w miesiacu na weekend nie bylo jeszcze ani razu zeby nie przyjechal jak mowi ze bedzie to przyjezdza

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym w ¿yciu na to nie posz³a. Jak w ogole poznaæ faceta, je¶li widuje siê go 2-3 razy na miesi±c? Czy jest w ogóle jaka¶ perspektywa, ¿e bêdziecie bli¿ej w najbli¿szym czasie?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-31, 09:31   #28
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: Zwiazek na odleglosc

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;63629716]Ja bym w ¿yciu na to nie posz³a. Jak w ogole poznaæ faceta, je¶li widuje siê go 2-3 razy na miesi±c? Czy jest w ogóle jaka¶ perspektywa, ¿e bêdziecie bli¿ej w najbli¿szym czasie?[/QUOTE]


+pytanie jak d³ugo to trwa.
__________________
K: 37


"Wied¼miko³aj"
Frezja__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-31, 09:42   #29
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Zwiazek na odleglosc

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;63629716]Ja bym w ¿yciu na to nie posz³a. Jak w ogole poznaæ faceta, je¶li widuje siê go 2-3 razy na miesi±c? Czy jest w ogóle jaka¶ perspektywa, ¿e bêdziecie bli¿ej w najbli¿szym czasie?[/QUOTE]
Ja tak zaczyna³am i wytrwali¶my. Nied³ugo planujemy wspólne mieszkanie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
anna_wawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-31, 09:46   #30
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Zwiazek na odleglosc

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;63629716]Ja bym w ¿yciu na to nie posz³a. Jak w ogole poznaæ faceta, je¶li widuje siê go 2-3 razy na miesi±c? Czy jest w ogóle jaka¶ perspektywa, ¿e bêdziecie bli¿ej w najbli¿szym czasie?[/QUOTE]

2-3 razy na miesi±c, to raz na tydzieñ/raz na dwa tygodnie. Wed³ug mnie to nie tak rzadko. Szczególnie, ¿e w takiej sytuacji jedno spotkanie mo¿e trwaæ np. ca³y weekend.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-11-15 20:32:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.