Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 15:13   #4861
twins97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jaki podkład kupić na zimę? Mam cere trądzikową z suchymi skórkami raczej mieszaną. Obecni stosuje pod podkład kremu nawilżającego nagietkowego z sylveco na to podkład bourjois healthy mix który również jest nawilżający i pudru ryżowego z paese. Ogólnie wyglądam strasznie każdą suchą skórke mi widać. Wydaje mi się że jest to wina podkładu...Czy możesz mi podradzić jakiś fajny podkład na zimę, w odcieniu blado żółtym lub w ostateczności bladym?
twins97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 18:48   #4862
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny planuje zakup podkladu Estee Lauder Double Wear. Aktualnie uzywam Revlonu CS 150 Buff do cery mieszanej ale jest odrobine za jasny. W jaki kolor celowac przy EL?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 10:21   #4863
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej, czy któraś testowała już nowość od Urban Decay nighter foundation? Wzięłam próbkę, ale nie do końca mi leży, chciałam zapytać o wskazówki co do nakładania - na jaki najlepiej krem/bazę, czym nakładać. Mam wrażenie, że mam trochę zbyt ściągający krem pod makijaż i przez to pędzlem ciężko mi się rozprowadzał. A że wzięłam tylko próbkę, to chciałam wykorzystać cały potencjał tego cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 21:16   #4864
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ktoś ma jakieś sprawdzone podkłady do cery, na której wszystko się roluje? Na mojej twarzy czasem roluje się nawet krem nawilżający :F Krem mam niby dobry, tak mi się przynajmniej wydaje... Generalnie potrzebuję takich ultralekkich, bo mam skłonności do zapychania.
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 21:27   #4865
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Ktoś ma jakieś sprawdzone podkłady do cery, na której wszystko się roluje? Na mojej twarzy czasem roluje się nawet krem nawilżający :F Krem mam niby dobry, tak mi się przynajmniej wydaje... Generalnie potrzebuję takich ultralekkich, bo mam skłonności do zapychania.
A jakiego kremu używasz? I ile go nakładasz ? Stosujesz peelingi?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 23:46   #4866
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A jakiego kremu używasz? I ile go nakładasz ? Stosujesz peelingi?
Mixa 6%. Niewiele, tak żeby się szybko wchłonął. Tak, co najmniej raz w tygodniu mechaniczny, stosowałam też jakiś czas enzymatyczny. Ale to był krótki romans
Wiem że to może być wina kremu, ale jak na razie mi służy (nie zapycha, zapomniałam o suchych skórkach), więc szukam innego podkładu
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 07:30   #4867
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Mixa 6%. Niewiele, tak żeby się szybko wchłonął. Tak, co najmniej raz w tygodniu mechaniczny, stosowałam też jakiś czas enzymatyczny. Ale to był krótki romans
Wiem że to może być wina kremu, ale jak na razie mi służy (nie zapycha, zapomniałam o suchych skórkach), więc szukam innego podkładu
Hmmm. A jak nakładasz podkład? Może spróbuj wprowadzić go gąbką typu beautyblender? Chciałabym pomóc, ale mnie podkład zrolował się tylko raz i była to wina jakiegoś kremu Vichy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 08:24   #4868
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny planuje zakup podkladu Estee Lauder Double Wear. Aktualnie uzywam Revlonu CS 150 Buff do cery mieszanej ale jest odrobine za jasny. W jaki kolor celowac przy EL?
1w1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 08:24   #4869
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
1w1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 13:31   #4870
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Hmmm. A jak nakładasz podkład? Może spróbuj wprowadzić go gąbką typu beautyblender? Chciałabym pomóc, ale mnie podkład zrolował się tylko raz i była to wina jakiegoś kremu Vichy.
Palcami i pędzelkiem. Właśnie gąbkę wciąż mam w pamięci, żeby kupić i jakoś tak...
Hmmm no pewnie to wina kremu, tylko u mnie jest problem z kremami, bo potrzebuję lekkich.
Ale próbowałam go też nakładać bez kremu (na oczyszczoną twarz oczywiście) i to samo
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 20:49   #4871
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Moja przyjaciółka pokusiła sie ostatnio w Naturze o MySecret kremowy kamuflaż. Radzi sobie z pokryciem wszystkiego. Ukrywa cienie pod oczami, tuszuje przebarwienia i wszystkie inne niedoskonałości. Po nałożeniu wyglądała hmm powiedziałabym, że jakby wyszła od makijażystki. Zapłaciła niecałe 15zł, więc może to spróbuj.
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-16, 20:33   #4872
moni3ka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej Dziewczyny w Was moja jedyna nadzieja. Pierwszy raz w życiu od wielu lat znalazłam kolor podkładu który nie wyglada najgorzej na mojej buzi. Do idealu mu nieco brakuje ale poszukuje podkladu który odpowiada kolorowi W4D4 ze STAREJ wersji Loreal True Mach. Niestety ten fluid zbytnio się ścina na mojej twarzy i nie matuje ani nie kryje tak jak bym chciała. Czy któraś z Was mogłaby mi coś polecić? Proszę o kolor ponieważ w mojej okolicy nie ma sephory itp. jedynie zwykłe drogerie ale tam niestety nic nie znalazłam dlatego chce kupić podkład przez internet. Myślałam o MACu ale nie tylko. Pomożecie?
moni3ka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 12:30   #4873
Narith
Raczkowanie
 
Avatar Narith
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy któraś z was testowała Smooth Finish od Laury Mercier? Wart zakupu?
Narith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 19:15   #4874
soniaronia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 96
Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

Na bazarach są stoiska z np. tuszami Rimmel,puder Max Factor, fluidem Revlon ( po 35zł, tyle co na promocji w Hebe).
Zastanawiam się, czy to podróbki czy oryginalne kosmetyki, z wyglądu trudno stwierdzić
soniaronia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 20:31   #4875
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Narith Pokaż wiadomość
Czy któraś z was testowała Smooth Finish od Laury Mercier? Wart zakupu?
Ja go bardzo lubię, jeden z moich ulubionych podkładów. Jest lekki a dość dobrze kryje, ładnie wtapia się w cerę. Nie będę polecać go każdemu,bo to na pewno nie jest podkład uniwersalny. Ze względu na specyficzną konsystencję i wysoką cenę radzę wziąć próbkę 😉 Myślę, że u osób z ekstremalnie tłustą oraz problematyczną cerą się nie sprawdzi. Ja go używałam gdy miałam bardzo wysuszoną oraz teraz - mieszana i dobrze się sprawuje
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 14:59   #4876
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

Nie wiem, ale... oryginalne kosmetyki można kupić taniej w wielu drogeriach w Internecie. Wystarczy dobrze poszukać.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 15:13   #4877
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

oryginał czy nie to akurat najmniej istotne kiedy sposób przechowywania tych kosmetyków jest na tyle wątpliwy, że bałabym się nałożyć je na twarz

i jw - kosmetyki o których piszesz można kupić w dobrych cenach w internecie - jak się zamówi kilka sztuk to wysyłka też nie rujnuje tego planu
pomijam już to, że ceny na tych promocjach -40% czy -49% są na tyle korzystne, że nie ma sensu kombinować
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 15:38   #4878
anumbrella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 41
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

Podkład Revlon colorstay zamowisz na allegro w cenie ok 30 zł razem z wysyłką. Porównałam sobie kiedyś kupiony w Hebe i ten z allegro i róznicy nie było zadnej .
anumbrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 16:20   #4879
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć,

Dziewczyny, szukam podkładu dla mojej ukochanej mamy (wiek 60+). Ma cerę suchą i (jak się domyślacie ) ze zmarszczkami, przebarwieniami i jedną blizną od pogryzienia. Interesuje mnie tylko górna półka kosmetyków. Czytałam o Dior Forever, nada się? Może Chanel Vitalumiere?

Doradźcie, proszę :prosi :
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 12:15   #4880
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

Ja jestem ciekawska, wiec pewnie bym kupila dla samego sprawdzenia czy to podrobka
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 12:27   #4881
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

nigdy w życiu bym czegoś takiego na twarz nie nałożyła
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 09:03   #4882
Julia_lawend
Przyczajenie
 
Avatar Julia_lawend
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Revlon Colorstay to rzeczywiście mocno kryjący podkład ale...

Na mojej tłustej skórze wygląda dobrze, nie muszę często poprawiać makijażu, trzyma się dość długo. Jednak coś za coś Okropnie przesusza skórę. Po cały dniu z nim moja cera na drugi dzień jest cała w skórkach, wygląda na zmęczoną, szarą... :/ na ważniejsze wyjścia może być, ale nie do codziennego stosowania - przynajmniej u mnie
Julia_lawend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 09:17   #4883
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Podradźcie podkład??!

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
A czemu akurat na zimę nawilżający się nie sprawdzi? Kaloryferki wysuszają, więc wręcz chyba zimą powinien być bardziej nawilżający?

Niemniej jednak, w zależności od budżetu polecam: MAC, ma bardzo żółte, dr Irena Eris Provoke rozświetlający, nie jest zbyt ciężki, ja mam cerę mieszaną, a buzia się wcale nie świeci (matujący jest gorszy), Avon antystresowy, naprawdę żółciutki, na zimę sprawdza się świetnie, a gdybyś chciała klajster kryjący to Pierre Rene.
który MAC dokładnie ten od żółtych odcieni?
A ten Provoke to który jest żółty? GDZIE go kupić??? Provoke, Radiance Fluid SPF 15 (Podkład rozświetlający)
Dostępny w 4 odcieniach:
- Ivory 110
- Natural 120
- Beige 130
- Opal 140
Ale wiele osób pisze że ciemnieje na skórze
"Niestety podkład ten po około 30 minutach zaczyna zmieniać kolor na twarzy, a po 2-3 godzinach mam już ciemną, odznaczającą się maskę."


Szukam nowego podkładu, do tej pory zawsze używałam REVLON COLORSTAY + mieszałam z odrobiną DERMACOL bo sam REVLON niestety słabo kryje ale już mi znudziło się mieszanie codziennie od lat 2 podkładów i nie wiem czym zastąpic revlon.

Moja cera: sucha, naczynkowa (czerwony odcień skóry na nosie i policzkach).
Szukam takiego który zakryje czerwoną skórę ale też rozświetli
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-12-22 o 09:25
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 12:50   #4884
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Podradźcie podkład??!

Revlon nie wysuszał ci dodatkowo twojej suchej skóry? Pytam z ciekawości.

Co do provoke to w ross zawsze widzę ich szafy. A co do żółtych maków to już niekoniecznie posiadam o nich wiedzę. Może pro longwear? Albo chwalony przez nikkie pro longwear nourishing.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 19:42   #4885
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Julia bo Revlon ma w skladzie alkohol- mnie tak przesuszal ze zmienilam go na EL Double wear- mocne krycie jestem zadowolona i mi nie przesusza skory jak revlon
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 14:15   #4886
Riise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej,
Mam pytanie do osób, które miały styczność z podkładem Revlon Colorstay 150/180 i Ingrid Ideal Fce nr 10.
No więc jestem osobą z bardzo jasną, żółtą karnacją. Ingrid w kolorze kości słoniowej był dla mnie jak na razie najlepszy, ale jednak nieco za jasny. Albo trafniej by było stwierdzić, że zbyt neutralny, bo moja skóra jest po prostu żółta.

Zastanawiałam się nad kupieniem Revlona, ale nie mam możliwości, żeby sprawdzić, który ocień bylby dla mnie lepszy, więc tutaj pytanie do osób, które miały styczność z Ingridem i Revlonem.
Który 150 czy 180 byłby lepszy dla osoby z jasną, wpadającą w żółte tony karnacją?
Ewentualnie czy znacie jakieś inne jasne podkłady wpadające w żołty kolor?

Jetem zesperowana, bo we wszystkim wyglądam albo jak świnka albo jak pomarańcza :c
Riise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 15:51   #4887
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Riise Pokaż wiadomość
Hej,
Mam pytanie do osób, które miały styczność z podkładem Revlon Colorstay 150/180 i Ingrid Ideal Fce nr 10.
No więc jestem osobą z bardzo jasną, żółtą karnacją. Ingrid w kolorze kości słoniowej był dla mnie jak na razie najlepszy, ale jednak nieco za jasny. Albo trafniej by było stwierdzić, że zbyt neutralny, bo moja skóra jest po prostu żółta.

Zastanawiałam się nad kupieniem Revlona, ale nie mam możliwości, żeby sprawdzić, który ocień bylby dla mnie lepszy, więc tutaj pytanie do osób, które miały styczność z Ingridem i Revlonem.
Który 150 czy 180 byłby lepszy dla osoby z jasną, wpadającą w żółte tony karnacją?
Ewentualnie czy znacie jakieś inne jasne podkłady wpadające w żołty kolor?

Jetem zesperowana, bo we wszystkim wyglądam albo jak świnka albo jak pomarańcza :c
Porównanie Ingrid Ideal Face z Revlonem 150 i innymi podkładami wstawiałam tu, może się przyda:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=17
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:03   #4888
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

Na bazarkach na pewno sprzedawane sa zarowno oryginaly jak i podrobki.
Szczerze mowiac balabym sie kupic jakiekolwiek kosmetyki na bazarku, bo juz pomijajac ich niewiadome pochodzenie, nie wiadomo tez jak byly przechowywane. Balabym sie, ze mi po nich cos wyskoczy lub jakies uczulenie bedzie. Ze skora nie ma zartow.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 22:43   #4889
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Riise Pokaż wiadomość
Hej,
Mam pytanie do osób, które miały styczność z podkładem Revlon Colorstay 150/180 i Ingrid Ideal Fce nr 10.
No więc jestem osobą z bardzo jasną, żółtą karnacją. Ingrid w kolorze kości słoniowej był dla mnie jak na razie najlepszy, ale jednak nieco za jasny. Albo trafniej by było stwierdzić, że zbyt neutralny, bo moja skóra jest po prostu żółta.

Zastanawiałam się nad kupieniem Revlona, ale nie mam możliwości, żeby sprawdzić, który ocień bylby dla mnie lepszy, więc tutaj pytanie do osób, które miały styczność z Ingridem i Revlonem.
Który 150 czy 180 byłby lepszy dla osoby z jasną, wpadającą w żółte tony karnacją?
Ewentualnie czy znacie jakieś inne jasne podkłady wpadające w żołty kolor?

Jetem zesperowana, bo we wszystkim wyglądam albo jak świnka albo jak pomarańcza :c
Ja wstawiałam zdjęcia, które możesz zobaczyć tu -
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=363
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 10:02   #4890
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

No i super Silloe, teraz to już wszystko będzie dobrze widoczne Nie ma to jak swatche
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.