Dziewczyny uważajcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 23:38   #1
audytka
Raczkowanie
 
Avatar audytka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 64
GG do audytka
Exclamation

Dziewczyny uważajcie!


Dziewczyny - przestrzegam Was kochane przed fotografem z Łodzi - Sergiuszem Mitinem. Może zostanę za to ukarana przez moderatora, że piszę o nim ale wole Was przestrzec. Umówiliśmy się z nim na sesje - niestety nie dał nam umowy. Co nas dręczyło od początku, gdy mu zapłaciliśmy, bo ja i mój ukochany sami sobie szukaliśmy fotografa. Gdy z nim kontaktowaliśmy się przed ślubem, najpierw udawał, że nigdy, żadnej zaliczki nie dostał i nic nie ma na koncie ani zapisane!!! - dobrze, że mieliśmy potwierdzenie z poczty zachowane. Później powiedział, że kontaktujemy sie za późno - 2 m-c przed skontaktowaliśmy się - i nie wydaje mi się żeby to było za wcześnie. Nakrzyczał na nas i stwierdził, że on ma bardzo dużo pracy i zajęci że studio jest "obciążone" i oblegane i nie wie czy dla nas znajdzie odpowiednie miejsce w końcu tydzień przed ślubem powiedział ze znajdzie sie na godzinę 13.00 - jak ja byłam juz poumawiana u fryzjera i kosmetyczki i ze czeka. Poza tym powiedział ze na wesele przyjedzie z żoną i prosi o 2 miejsca przy stoliku dla niego Rozumiecie nasze rozterki ja mało sie nie załamałam. Ten fotograf ciągle dawał nam do zrozumienia, że ma nas głęboko .... wiec gdy mój ukochany wkurzył sie i powiedział, że tak to on nie Bedzie nami pomiatał bo mu nic nie zrobiliśmy i jesteśmy normalnymi klientami skontaktował sie z nim i kulturalnie i grzecznie i spokojnie powiedział że skoro on nie chce z nami współpracować bo porostu zapomniał i włożył na to miejsce kogoś innego a nam robi takie problemy abyśmy sami zrezygnowali bo went sposób my tracimy zaliczkę a nie on, to lepiej nich to powie, poleci nam kogoś w zastępstwo, zrozumiemy, w ramach rekompensaty niech tylko odda zaliczkę, a do studia nie jesteśmy w stanie dojechać na tak wczesną godzinę bo juz jesteśmy poumawiani i nie uda nam sie niczego przełożyć bo jest zapóźni. Nie poskutkowało nakrzyczał znowu, że my go obrażamy i ze to nasza wina, że tak późno sie odezwaliśmy! (a 2 m-c przed terminem sie odezwaliśmy a zamówilismy do pól oku przed ślubem) i ze ona jest najlepszym fotografem profesjonalistą i ze nie odda nam zaliczki! To my cos kręciliśmy ze sie nie odżywaliśmy do niego i ze my chcemy odebrać mu prawo do zarobku i ze ona nas pozwie do sądu z tego tytułu! także po tym juz nie było o czy rozmawiać z facetem. Znaleźliśmy sobie innego fotografa z Łodzi. Akurat mięliśmy szczęście w tym naszym małym nieszczęściu.
Także przestrzegam Was dziewczyny. Na początku człowiek ten wydawał się przemiły z takim Litwińskim akcentem i żartem na zawołanie. Ale pod skórą miał płytko schowane chciwość, wulgarność i bezczelność. A uwierzcie, naprawdę nic mu nie zrobiliśmy, nie powiedzieliśmy złego.... Chyba czasami po prostu z ludzi wychodzi tzw. szydło z worka.
audytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:43   #2
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Dziewczyny uważajcie!

nikomu nie życzę takich przygód i to tuż przed ślubem...
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 00:21   #3
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Dziewczyny uważajcie!

Koszmar,nie dosc ze stres przed slubem czy wszystko wypali a tu jeszcze takie cos...Kawal hama
fixed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 07:38   #4
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Dziewczyny uważajcie!!!!

O Rany Boskie jaki kretyn!!!!!!!!!!
Ty przecież możesz podać go do Rzecznika Praw Konsumenta!!!!
Ja bym tej sprawy tak nie zostawiła ... poza tym co on gada , że to jest za późno?! A on do Was to telefonu nie miał??????
Widocznie to zwykły naciągacz!!!!!
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 08:27   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Dziewczyny uważajcie!!!!

kurcze... znam jego zdjęcia i są świetne...
ale takie zachowanie to przekracza wszelkie granice
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 08:09   #6
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Dziewczyny uważajcie!

Ale facet ma tupet! straszne jak niektórzy ludzie potrafią postąpić:/ Ale dobrze, że chociaż znaleźliście innego, szkoda tej zaliczki bo zawsze to kasa
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:24   #7
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dziewczyny uważajcie!

po prostu niepowazny facet,naprawde. skoro mieliscie zarezerowowanego go juz 6 m-cy wczesniej to chyba okej,a ze sam sie nie mogl skontaktowac??? aj,naprawde wspolczuje nerwow,ale ciesze sie,ze udalo sie znalezc innego fotografa...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 12:45   #8
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Dziewczyny uważajcie!

I dlatego zawsze trzeba domagać się umowy. Jeśli ktoś się wykręca od zawarcia umowy na piśmie, a rękę po zaliczkę wyciąga, to można od razu mu podziękować i szukać kogoś innego. Sytuacji współczuję, ale teraz przynajmniej już nikomu się nie dacie wyrolować - więc tyle Waszego
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:22   #9
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dziewczyny uważajcie!

Współczuję i nikomu nie życzę takiej sytuacji... i to przed samym ślubem !
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:31   #10
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Dziewczyny uważajcie!

Umowa to podstawa bez niej nie ma się nic.
Bardzo wam współczuję i mam nadzieję że nikomu się taka sytuacja nie zdarzy.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.