Już nie mam siły;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 16:40   #1
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Witam!
Mam mały, duży problem. Nie mam pojęcia jakie kolory do mnie pasują i mam wrażenie że przez to nie potrafie dobrać odpowiednich ciuchów. Następny problem to duże biodra,nie wiem co nosić żeby to zatuszować. Chciałabym zmienić kolor włosów, marzy mi sie jakis jasny, chciałabym sie dowiedzieć czy jasne odcienie pasują do mnie. Mam też małe oczy,chciałabym malować je tak aby wygladaly na wieksze,a to trudne bo nosze okulary ktore w moim odczuciu niwecza wszystkie moje starania.
Z gory dziekuje za pomoc

na poczatek taka fotka bardziej dla orientacji jak tylko bede miala inne wkleje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg milka4.jpg (35,3 KB, 694 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg milka1.jpg (24,4 KB, 1084 załadowań)
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2007-04-26 o 19:33
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:16   #2
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Już nie mam siły;(

Po pierwsze: zamiast okularów soczewki kontaktowe
Po drugie:wyregulować brwi
Po trzecie: włosy są za krótkie - zapuścić je chociaż trochę, zniwelować puszenie się i wywijanie we wszystkich kierunkach-poszukaj porad na wątkach o włosach
Nie sądze,by blond do ciebie pasował.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:22   #3
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

no niestety nie moge miec soczewek. tez juz o tym myslalam ale moj lekarz zabronil;(
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:24   #4
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Już nie mam siły;(

Jeśli chodzi o małe oczy to powinnaś używać raczej cieni perłowych - jasny kolor nałożyć na całą powiekę potem ciemniejszy, stopniowo od zewnętrznego kącika oka do środka nakładając najwięcej przy nasadzie rzęs a potem dokładnie go rozcierając . Jeśli chodzi o szerokie biodra to powinnaś jeśli chodzi o spodnie wybrać krój prosty (nie rurki!). Żakiet i sweter musza mieć głębokie dekolty i talię , najlepiej żeby były zapięte na jeden guzik . Bluzka powinna podkreślać biust
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:28   #5
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Już nie mam siły;(

Zgadzam się, delikatna depilacja brwi jest wskazana.Niestety te zdjęcia nie są najlepszej jakosci więc trudno mi ocenic kolor Twojej cery, ale odnoszę wrażenie podobne jak kolezanka-blond to nie Twoj kolor
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:35   #6
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

czekam na lepsze/w ladniejszym swietle fotki. wiec jaki kolor do mnie pasuje jesli chodzi o wlosy?
a co do koloru ubran to czy macie pomysl na cos czego stanowczo powinnam unikac?
co do brwi to calkowicie sie zgadzam
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:35   #7
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Na zdjęciach wygląda to tak jakbyś miała bladą cerę - więc czarne ubrania raczej nie będą ci pasować.

Jeśli naprawdę chcesz zmienić kolor włosów, to poszukaj jakiegoś fajnego odcienia brązu.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-22 o 23:15 Powód: post pod postem
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 17:49   #8
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Już nie mam siły;(

póki jesteś rudowłosa to ubrania zdecydowanie w kolroze zieleni, ale takiej jakieś jaśniejszej, kolor dojrzałej trawy. Khaki raczej nie.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:49   #9
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Już nie mam siły;(

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Jeśli naprawdę chcesz zmienić kolor włosów, to poszukaj jakiegoś fajnego odcienia brązu.
Zgadzam się Wydaje mi sie tylko, ze powinnas unikac chłodnych odcieni z racji Twojej jasnej cery.No ale jak umiescisz jakies bardziej wyrazne fotki, zaradzimy konkretniej
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 06:14   #10
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

moze ta fotka powie wam wiecej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg milka5.jpg (28,5 KB, 991 załadowań)
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 07:03   #11
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Już nie mam siły;(

Dokładnie - unikaj chłodnych ocieni.Poza tym myślę,że pasowałyby ci duże,wiszące kolczyki z kolorowymi tak jakby "brylancikami",które się fajnie świecą,ale takie na srebrnym albo udającym srebro stelażu,nie takie postarzane.Dodają dużo dziewczęcego wdzięku
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 08:49   #12
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Już nie mam siły;(

Cześć.Jeśli chodzi o makijaż oka, to dokładnie jak powiedziała wcześniej koleżanka-używaj cieni w kolorze jasnym i perłowym, wydaje mi sie ze pasuje Ci kolor zielony, jakis delikatny beżyk ale wszystko ogólnie własnie w ciepłych, perłowych tonacjach Zeby optycznie powiększyć oko pomaluj wenętrzny kącik oka białą kreską lub odrobiną jasnego cienia w płynie, ciemniejszą kredką np. brązową(ale nie za ciemną!) zaznacz delikatnie kontur całego oka-pamieaj żeby nie zrobić tego za mocno-wtedy próba powiększenia optycznego oka pójdzie na marne nie zaznaczaj całego oka, tylko od środka oka w stronę zewnętrznego kącika.Pod łukiem brwiowym rozprowadz jakiś połyskliwy cień, który pasowłaby tonacją do cieni, które nakładasz na powiekę.Wytuszuj dość mocno rzęsy, które następnie rozczesz w stronę zewnętrznego kącika(żeby rzęsy nie były pomalowane na "wprost" -nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć .
Widzę, ze Twoje włosy mają tendencję do puszenia się i podkręcania,może na początek spróbuj je jakoś "ujarzmić" używając jakiegos preparatu zabobiegającego puszeniu się włosów,może dziewczyny doradzą jakąs marke, bo ja nie mam doświadczenia w tym zakresie .Kiedys uzywalam Matrixa, kupowałam u fryzjera, ale niestety ma dużą wadę-jest drogie Niestety masz troche ograniczone pole do działania z racji krótkich włosków, ale mysle ze grzywka, którą masz jak najbardziej Ci pasuje .Ja Twoim miejscu spróbowałabym włosy wyprostowac,szczególnie koncowki i za pomocą jakiegoś kosmetyku do modelowania nadałabym tym końcowkom pazura
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 09:58   #13
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

a mozecie mi powiedziec jakim jestem typem urody?? znalazlam tu na forum taki fajny watek z opisem ale mam problem bo pasuje mi kilka opcji.
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:53   #14
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Już nie mam siły;(

hej
depilacja brwi napewno,ale u kosmetyczki
pozatym jak dziewczyny mowily zapuszczaj wloski,zrobilabym Ci asymetryczna grzywke przez cale czolo,ale cienka .
Dalej oczka male,dla tego stosuj jasne cienie...

Makijaz oczu pod okulary:(w zaleznosci od tego czy jestes krotko widzem czy daleko widzem-zalanczam...)

Makijaż dla krótkowzrocznych.

W tym przypadku należy używać kolorów jasnych oraz ciemnych, lecz o intensywnym, perłowym odcieniu. Korzystne kolory to błękit, zieleń wszystkie odcienie miedzi, mosiądzu i złota. Kredka do powiek powinna być jasna, ciemną kredkę stosujemy tylko dla delikatnego zaznaczenia kontur oka. Rzęsy mocno tuszujemy.

Białą kredką pomaluj wewnętrzną krawędź dolnej powieki, zewnętrzną obrysuj ciemnym ołówkiem. Podkreśl nim również kontur powieki górnej linią dyskretnie rozszerzającą się ku zewnętrznemu kącikowi oka. Rozprowadź jasny, lekko połyskliwy cień [np. beżowy, popielaty) pod brwiami i na całej górnej powiece. Zalotką podkręć rzęsy do góry, a następnie pomaluj je od nasady aż po same końce. Odczekaj 2 min. pomaluj rzęsy jeszcze raz szczotkując je trochę skośnie w kierunku kącika zewnętrznego. Wewnętrzny kącik oka rozjaśnij dodatkowo kropelką śnieżnej lub złocistej bieli.



Makijaż dla dalekowzrocznych.

Szkła plusowe uwypuklają oczy, zaostrzają ich wyraz i zbliżają do nasady nosa; makijażowe sztuczki powinny zatem powiększyć rozstaw oczu, dodać im głębi i łagodności. Polecam stonowane, przygaszone, ale transparentne kolory typu dymny, popiół, szaroniebieski, delikatne odcienie brązu albo stłumiony fiolet. Kreski na powiekach są raczej niewskazane, bo przy takich szkłach wyglądają mało efektownie. Rzęsy malujemy bardzo delikatnie właściwie same końcówki, znakomity efekt daje sama zalotka, ponieważ oko otworzy się i będziesz wyglądać pogodniej.

Ciemnym ołówkiem zaakcentuj zewnętrzne kąciki oczu, aby oddalić je od siebie i od nasady nosa. Przyciemniamy brzeg dolnej powieki co sprawi, że oko staje się węższe. Umaluj powiekę ciemnymi, matowymi cieniami. Rzęsy podkręć zalotką, tuszem pomaluj tylko końce rzęs.

Stosuj na kosci policzkowe roz (ozywi twarz) lub puder brazujacy
Podkreslaj usta...w stonowanych kolorach,albo poprostu blyszczyki-ladnie wygladaja .

Puki masz krotkie wlosy,proponuje nosi dlugie ozdobne kolczyki,wydluza twarz .

Wydaje mi sie ze mogla bys troche rozjasnic kolor wlosow,ale nie jasny blond...
o 2-3refleksy jasniejsze ze slonecznymi refleksami ladnie ozywily by Twoja twarz.

Aby okreslic Twoj typ kolorystyczny musialabys odp. na pytania POZDRAWIAM CIE
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 13:20   #15
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

a czy nie macie pomyslu na jakas fryzurke z krotkimi wlosami..nie wiem czy chce miec dlugie. moze cos mi podpowiecie
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 13:30   #16
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Już nie mam siły;(

Nikt tu nie mówi o włosach do pasa Myślę,że naprawdę lepiej byłoby ci w trochę dłuższych, takich do ramion,ale wydegażowanych,pocieniowa nych,obciętych warstwami.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 13:33   #17
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

m ialam juz raz tek lwasnie scinane, ale widaomo ze zawsze na jakis ksztalt..moglabym prosic o jakas fotke?? zebym wiedziala jak mam wytlumaczyc to fryzjerce
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 19:35   #18
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Już nie mam siły;(

Nie wiem czy to kwestia oświetlenia, ale na każdym zdjęciu widać Ci tzw. wąsika. Czy w realu też jest widoczny?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 16:52   #19
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Już nie mam siły;(

Na początek - na zdjęciach twoja cera ma różowy odcień. Może to wina oświetlenia, podrażnia skóry, żle dobranego odcienia włosów. Żeby trochę zneutralizowac zaczerwnienienia unikaj rudych odcieni włósów. Blond także nie uważam za najlepszy wybór. Myślę, że odpowiedni kolor dla Ciebie to sredni/jasny chłodny brąz.

Regulacja brwi - to najlepeij zrobic u kosmetyczki. Na pewno będzie wiedziała jaki nadac kształt


Makijaż - zainwestuj w dobry podkład (np. Revlon, IsaDora). Gładka cera to połowa sukcesu. Zeby ozywic twarz możesz kości policzkowe musnąć pudrem brazującym. Twarz od razu nabierze życia i wyrazu.
Jeśli chodzi o makijaż oczu - jeżeli jestes niewprawiona, to ja na razie polecam zrezygnowanie z używania cieni. Spraw sobie dobrą, trwałą kredkę w odcieniu brązu i namaluj nią cieniutką kreskę tuż przy samych rzesach(dzieki temu oko stanie sie wieksze a rzęsy dłuższe i gęściejsze). Tuż pod dolnymi rzęsami namaluj do połowy oka cienką kreskę i lekko rozetrzyj ją, tak żeby była tylko ledwie dostrzegalna smużka. Na wewnętrznej stronie namaluj kreskę białą kredką - to także optycznie powiększa oko. Na ust obowiązkowo nałuż błyszczyk w kolorze naturalnego bezu złamanego różem. Wystrzegaj sie perłowych, lepsze bedą lustrzane, przejrzyste.

Ubrania - jeśli chcesz zamaskować szerokie biodra i wysmuklić optycznie sylwetkę pamiętaj o tym, żeby nie nosić zbyt opiętych w biodrac spodni ani spódnić. Oczywiście ubrania nie mogą być za duże ani workowate, tylko ładnie przylegac do sylwetki. Pamiętaj, że ciemny kolor wyszczupla, a jasny i błyszczący dodaje dodatkowych cm. Podkresjaj talię bluzkami, żakietami wciętymi w tali.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 17:20   #20
Sabrina_1484
Raczkowanie
 
Avatar Sabrina_1484
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 42
GG do Sabrina_1484
Cool Dot.: Już nie mam siły;(

Cytat:
Napisane przez Mayken Pokaż wiadomość
Witam!
Mam mały, duży problem. Nie mam pojęcia jakie kolory do mnie pasują i mam wrażenie że przez to nie potrafie dobrać odpowiednich ciuchów. Następny problem to duże biodra,nie wiem co nosić żeby to zatuszować. Chciałabym zmienić kolor włosów, marzy mi sie jakis jasny, chciałabym sie dowiedzieć czy jasne odcienie pasują do mnie. Mam też małe oczy,chciałabym malować je tak aby wygladaly na wieksze,a to trudne bo nosze okulary ktore w moim odczuciu niwecza wszystkie moje starania.
Z gory dziekuje za pomoc

na poczatek taka fotka bardziej dla orientacji jak tylko bede miala inne wkleje
Hmm... Skoro masz małe oczy, to wydaje mi się, że powinnaś używać jasnych cieni ożywiających spojrzenie Odpowiednie sa też cienie perłowe, brokatowe z domieszką połyskliwych drobinek ;]
Najmocniejszym kolorem zaakcentuj zewnętrzny kącik oka (ładnie rozświetla powiekę)
Efekt powiększenia oka uzyskasz odpowiednio nakładając kreski ;] Nie maluj czarnych kresek bo wiadomo, że to pomniejsza oko ani też nie prowadź jej wewnątrz kącika oka. Hmm... powinnać przedłużyć kreski z zewnętrznego kącika
I koniecznie wyreguluj brwi!
Co do szerokich bioder to dobrze skrojony żakiet ładnie je maskuje
__________________

Sabrina_1484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 18:53   #21
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

Witajcie ponownie zaczely mi sie wlasnie wakacje, a zawsze w wakacje robilam cos z kolorem wlosow...mam prosbe czy moglybyscie mi cos wybrac? i np dac fotki konkretnych produktow..ja tez cos mam i pytam czy bede w tym dobrze wygladala.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_func.jpg (7,7 KB, 70 załadowań)
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 08:41   #22
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Już nie mam siły;(

Mayken, po pierwsze masz bardzo ładne usta (tylko trzeba sie pozbyc wąsika) i łądnei zarysowane kosci policzkowe. Podkreśl to. To Twoje atuty! Masz mleczną cerę z tendencją do rózowienia się- potraktuj ja kosmetykami do skóry suchej i wrażliwej, nie zapominaj o toniku, to stonuje jej odcień. Zdjecie nie jest najlepszej jakosci, ale sadze ze nabardziej pasowałby ci orzechowy jasny brąz. Podciełabym tył, zapuściła przód. Brwi wyreguluj dobrej kosmeyczki- nie załuj an to pieniedzy. Wystarczy im nadac troszke ciensza naturalna formę, oczy wystarczy ze podkreślisz szara kredka na dolnej krawedzi i wytuszujesz rzesy. Błyszczyk an usta i bezowy podklad. Żadnych kolczyków. Oryginalny naszyjnik odwraca uwage od niedosknałosci twarzy, zwracajac uwage na szyje i dekolt. Powodzenia!
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:11   #23
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
czyli rozumiem ze ten proponowany kolor nie? wiesz jak patrze na te wszystkie brazy to wydaja sie takie ciemne...a ja zawsze rudosci lubilam

jesli jakis braz to ok tylko poprosze o konkretna fotke konkretnej marki najchetniej jakisz szampon koloryzujacy bo nie chce traktowac wlosow farba narazie
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-23 o 21:38 Powód: post pod postem
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:53   #24
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: Już nie mam siły;(

to nie prawda że masz unikać chłodnych kolorów ponieważ twój typ karnacji należy do nich
czyli fiolety, róże, błękity, srebro,również bordo w odpowiedniej tonacji - pastele i to jest właśnie dla ciebie
włosy absolutnie nie czerwień czy rudy czy też blond ciepły
natomiast jasny fiolet, chłodny średni brąz czy blond i również blond platynowy
a najlepszy to mix z dwóch kolorków
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:55   #25
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: Już nie mam siły;(

a i jeszcze jedno brwi i wąsik którego ma nie być
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 14:55   #26
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

no to juz zupelnie nie wiem co mam wybrac. a mozecie jakies konkretne odcienie pokazac, bo tego jest dosc sporo
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:31   #27
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

oki. zdecydowałam sie na brąz. możecie pokazac konkretne farby które będą dla mnie dobre ? odcien wlosow zmienia wszytsko a ja nie chcialabym czegos zepsuc
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:13   #28
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: Już nie mam siły;(

oto jak sie zmienilam, mam nadzieję że teraz jest lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-33942107-500x500.jpg (37,7 KB, 924 załadowań)
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:22   #29
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Już nie mam siły;(

Wygladasz o niebo lepiej, niewiarygodne ze depilacja brwi i ulozenie wlosow robi taaaaką różnicę
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 20:20   #30
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Już nie mam siły;(

bardzo ladnie wygladasz teraz ,.... 100000 razy lepeij
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.