Jeszcze raz pytanie o odcien podkladu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-18, 17:12   #1
GosiaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13

Jeszcze raz pytanie o odcien podkladu


Przepraszam ,ze pisze po raz kolejny, ale naprawde mi zalezy na odpowiedzi. Moze tym razem zwroce sie do Pani Wizazystki [img]icons/icon7.gif[/img] Pani Agnieszko, dowiedzialam sie, ze powinnam uzywac podkladu o zimnym odcieniu. Jak mam rozpoznac, ktory podklad jest dla mnie? Mam bardzo jasna karnacje. Pisze sie o odcieniach bardziej bezowych i rozowawych - to w koncu ktore sa dla mnie?
I jeszcze jedno istotne dla mnie pytanie - za jakis czas bede szyla suknie slubna. Jaki odcien bardziej bedzie mi pasowal? Czysta biel chyba nie, moze ecru, cos innego? Jak powiedzialam, mam bardzo jasna karnacje, nie opalam sie w ogole, mam niebiesko-szare oczy.
Przepraszam za tyle pytan i z gory dziekuje za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]

Gosia
GosiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-18, 17:40   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jeszcze raz pytanie o odcien podkladu

Witaj Gosiu [img]icons/icon7.gif[/img]
O "temperaturze" podkładu nie decyduje jego podział na beżowy i różowy. Zarówno jeden jak i drugi potrafią być ciepłe i zimne. Czy Twoja karnacja ma odcień różowawy? Jeżeli nie, to raczej szukaj chłodnych beżowych odcieni podkładów. Takim jest przykładowo L'oreal Air Wear 15 i 16; Revlon Colorstay 02; czy Divinora Guerlain'a nr 520;

Podkłady najlepiej sprawdzać na żuchwie, koniecznie w świetle dziennym. Podkład nie powinien się odcinać od szyi.

Natomiast jeśli chodzi o kolor sukni. To naprawdę jest mi bardzo trudno tak w ciemno coś radzić. Jeśli dobrze się czujesz w tradycyjnej bieli, to czemu nie ? Możesz tę biel zawsze ożywiś barwnymi wstawkami, kwiatami, koronką...
Możliwości jest naprawdę wiele. Polecam Ci stronkę
www.honeymoon-duesseldorf.de

W linkach coś jest źle zapisane [img]icons/icon9.gif[/img] a strona naprawdę jest super.

Znajdziesz tam naprawdę piękne wzory i kolory.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-18, 18:58   #3
GosiaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
Re: Jeszcze raz pytanie o odcien podkladu

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> O "temperaturze" podkładu nie decyduje jego podział na beżowy i różowy. Zarówno jeden jak i drugi potrafią być ciepłe i zimne.
Czy Twoja karnacja ma odcień różowawy?

No właśnie - po wczorajszej konsultacji z wizażystką mam problemy [img]icons/icon12.gif[/img] Pani sprawdziła to na wewnętrznej części przedramienia, tam, gdzie skóra się nigdy nie opala, stwierdziła, że odcień jest niebieskawy (rzeczywiście też to zauważyłam [img]icons/icon7.gif[/img]

Jeżeli nie, to raczej szukaj chłodnych beżowych odcieni podkładów. Takim jest przykładowo L'oreal Air Wear 15 i 16; Revlon Colorstay 02; czy Divinora Guerlain'a nr 520;

Na pewno wypróbuję polecone podkłady, dziękuję [img]icons/icon7.gif[/img] Dotychczas używałam Lancome Teint Idole nr 15 (Ivoire), ale chyba nie jest dla mnie [img]icons/icon9.gif[/img]
Chciałam zapytać o Max Factor Lasting Performance 101 i Astor Perfect Balance 102 - czy one też spełniają "warunki"? [img]icons/icon12.gif[/img]

> Podkłady najlepiej sprawdzać na żuchwie, koniecznie w świetle dziennym. Podkład nie powinien się odcinać od szyi.

No właśnie Lancome był taki [img]icons/icon7.gif[/img] Ale to podobno niewłaściwy odcień [img]icons/icon9.gif[/img]

> Natomiast jeśli chodzi o kolor sukni. To naprawdę jest mi bardzo trudno tak w ciemno coś radzić. Jeśli dobrze się czujesz w tradycyjnej bieli, to czemu nie ?

Boję się, że będę wyglądała jak trup [img]icons/icon12.gif[/img]

> Możliwości jest naprawdę wiele. Polecam Ci stronkę
> www.honeymoon-duesseldorf.de

Dziękuję, na pewno zerknę [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję [img]icons/icon7.gif[/img]

Gosia
GosiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.