Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 09:57   #721
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez kika008 Pokaż wiadomość
siemka
ja jestem bardzo zadowolona z tego rozjaśniacza, potem może wkleje fotyy
ale mam pytanie: lepiej jest z tym rozjaśniaczem na słońcu siedzieć, czy potraktować włosy suszarąą?--tzn. po słońcu będą lepsze, silniejsze efekty czy po suszarce??
tak po słońcu są jaśniejsze .
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 08:47   #722
kika008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 59
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

wklejam moje fotki przed i po
zużyłam na taki efekt 2 buteleczki i używam takiego fioletowego szxampojnu z joanny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010600.jpg (53,8 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6181590.jpg (83,5 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07357.jpg (142,6 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07362.jpg (142,2 KB, 191 załadowań)
kika008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 07:43   #723
anulaj822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dziewczyny nie uzywajcie tego swinstwa ja mialam wlosy blonsd z pasemkami i kupilam ten rozjasniaczi pryskalam od czasu do czasu i w koncu wlosy zrobily mi sie rudo zolte kupilam wiec farbe sredni blond i kuzynka mi zafarbowala tam gdzie bylo pryskane tym swinstwem nie chwycilo i teraz mam ciemne i z dodatkiem rudego tragedia co ja mam teraz zrobic czemu to nie chwycilo za tydz ide na wesele!!!!
anulaj822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:01   #724
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez anulaj822 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie uzywajcie tego swinstwa ja mialam wlosy blonsd z pasemkami i kupilam ten rozjasniaczi pryskalam od czasu do czasu i w koncu wlosy zrobily mi sie rudo zolte kupilam wiec farbe sredni blond i kuzynka mi zafarbowala tam gdzie bylo pryskane tym swinstwem nie chwycilo i teraz mam ciemne i z dodatkiem rudego tragedia co ja mam teraz zrobic czemu to nie chwycilo za tydz ide na wesele!!!!

bo tego się nie stosuje na farbowane włosy . ja miałam naturalny ciemny blond i teraz mam taki ładny jaśniutki blond .
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:40   #725
anulaj822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Mialam pasemka tylko gdzies niegdzies a reszte swoje naturalne wlosy sredni blond i to wlasnie te zrobily mi sie rudo zolte a pasemka byly bez zmian. Nie wiem co teraz zrobic bo ta farba mi nie chwycila dziewczyny doradzcie cos
anulaj822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:13   #726
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez kika008 Pokaż wiadomość
wklejam moje fotki przed i po
zużyłam na taki efekt 2 buteleczki i używam takiego fioletowego szxampojnu z joanny
Jaki ładny, chłodny kolor? To chyba zasługa szamponu. Ale wyszło elegancko.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:18   #727
kika008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 59
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

teraz mam już trooche jaśniejsze, ale mi nie poszły w żółty kolor, pierwsze tak po 3-4 aplikacjach miałam takie rudawe, a teraz mam blooond i jestem zadowolona;p najlepsze jest to ze kolor mozesz sobie kontrolować;p a wygląda to dość naturalnie, ponieważ nie wszystkie włosy są takiego samego koloru, z pzodu, na wierzchu jaśniejsze, a te pod spodem ciemniejsze, bo ich troszke mniej łapie, i takie cieniutkie włoski nad czołem też jaśniejsze, co wygląda jakbyś miała swój naturalny blond;]] i teraz stosuje płukanke srebrną wklejam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8063690.jpg (47,1 KB, 277 załadowań)
kika008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 11:44   #728
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Zaczynam się od dzisiaj psikać...
Zobaczymy co będzie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedd.jpg (28,7 KB, 169 załadowań)
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 14:06   #729
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cześć, mam kilkucentymetrowe odrosty w kolorze ciemny blond, reszta głowy to rudobrązowe prześwity (farbowałam na kasztan). czy jest szansa, że po tym sprayu włosy mi się rozjaśnią? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:25   #730
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dziewczyny mam pytanko
Moje włosy ciemny blond bardzo chciałam zafarbować na rudy kolor. Niestety wybrałam Palette i uzyskałam obrzydliwe, buraczane bordo. Zdesperowana właśnie zamówiłam ten spray. Myślicie, że jest szansa aby dzięki niemu zejść z tego buraka do jakiegokolwiek odcieniu rudości?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:50   #731
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko
Moje włosy ciemny blond bardzo chciałam zafarbować na rudy kolor. Niestety wybrałam Palette i uzyskałam obrzydliwe, buraczane bordo. Zdesperowana właśnie zamówiłam ten spray. Myślicie, że jest szansa aby dzięki niemu zejść z tego buraka do jakiegokolwiek odcieniu rudości?
Jasne, ze jest, tym bardziej, ze masz włosy farbowane Trzymam kciuki
Ja w czwartek dekoloryzowałam włoski z czarnego elgonem, potem kładłam garniere belle color 111, potem rozjasniacz, a od soboty psikam joanną blond reflex i coraz mi bliżej do całkiem rudego, chociaz marzę o blondzie...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 13:21   #732
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez zebrra Pokaż wiadomość
Jasne, ze jest, tym bardziej, ze masz włosy farbowane Trzymam kciuki
Ja w czwartek dekoloryzowałam włoski z czarnego elgonem, potem kładłam garniere belle color 111, potem rozjasniacz, a od soboty psikam joanną blond reflex i coraz mi bliżej do całkiem rudego, chociaz marzę o blondzie...
Ja cały czas czekam na przesyłkę .
Ja też zchodziłam niedawno z czerni- tym bardziej załamał mnie ten obrzydliwy buraczany kolor . No ale teraz już musi być lepiej .
Powodzenia na drodze do blondu i mam nadzieję na zdjęcia po osiągnięciu celu. Ja moje również wkleję jeżeli tylko coś mi z tego wyjdzie .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:57   #733
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dzięki Fotki są TUTAJ, ale jak widać daleka droga do blondu... Pocieszam się myślą, ze jeszcze w czwartek byłam czarna Póki co wypsikałam prawie cały spray joanny i efektów nie ma żadnych. Dzisiaj kupiłam drugi, ale zamówiłam tez rozjaśniacz bez amoniaku, więc pewnie jak przyjdzie, to go nałożę...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:04   #734
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dziewczyny, gdzie teraz można kupić ten spray?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:06   #735
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: gdzie kupić Joanna Reflex blond w internecie?

A gdzie można kupić nie w internecie?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 07:42   #736
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie teraz można kupić ten spray?
Ja go kupuję bez żadnego problemu w sieci drogerii Apropos... TU jest mapka, może u Ciebie też jest...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:46   #737
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja widziałam ich sporow Superpharmie
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 11:24   #738
kika008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 59
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

ej dziewczyny, zauważyłyści, że jak sie długo nim nie psika to włosy ciemnieją? znaczy powracją pomału do swojego naturalnego koloru

nie psikałam już miesiąc i mam już prawie taki jak na początku, jak moje naturalne
kika008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:27   #739
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez kika008 Pokaż wiadomość
ej dziewczyny, zauważyłyści, że jak sie długo nim nie psika to włosy ciemnieją? znaczy powracją pomału do swojego naturalnego koloru

nie psikałam już miesiąc i mam już prawie taki jak na początku, jak moje naturalne
Włosy nie mogą ciemnieć, to rozjaśniacz, czyli trwała dekoloryzacja Wydaje Ci się.
Jeśli ciemnieją to od góry. Tam gdzie nie psikane
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker





Edytowane przez Kasieńka_666
Czas edycji: 2009-09-01 o 22:41 Powód: literówka
Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 18:25   #740
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Mam pytanie odnośnie tego rozjaśniacza ,po aplikacji już nie trzeba myc włosów ?tak jak zawsze po farbach i innych tego typu środkach? przepraszam za to pytanie może być głupie ale ja po raz pierwszy słyszę o tym sprayu i mam go ochotę zastosować,z góry dziękuję za odpowiedz
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:23   #741
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

psikasz włosy i suszysz i tyle
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:24   #742
linve
Raczkowanie
 
Avatar linve
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 107
Send a message via Skype™ to linve
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

hmmm.. po przeczytaniu calego watku, szczerze nie wiem co myslec. sama BARDZO chcialabym wreszcie cos zmienic, ale boje sie naglej zmiany tzn. nagle przefarbowanie sie na blond i do tego wolalabym sama kontrolowac moje odrosty a nie chodzic do fryzjera raz na miesiac ( a w tym bedzie problem, bo mieszkam i studiuje w niemczech a z pieniedzmi roznie..)

a po za tym. wiele osob mowi mi, ze mam ladne wlosy i troche mam obawy, ze je zniszcze. (szczegolnie mama mi gledzi, ze jak sie juz zabiore za koloryzacje to juz do konca ;/)

moj naturalny kolor to ciemny blond, ktory po wakacjach zawsze staje sie jasniejszy. ale mi to nie wystarcza
czy ktoras z was moze ma kolor podobny do moich? jak wasze wlosy zniosly rozjasnianie? czy tez przeszly faze rudosci?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lato.jpg (83,4 KB, 175 załadowań)
__________________

linve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:11   #743
anulaj822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Co ja bym dala zeby miec taki kolor wlosow co Ty!!! tez mialam taki odcien i tez zapragnelam zmiany kupilam ten spray i psikalam od czasu do czasu ale wiecej na odrosty bo jak to jest z wlosami blond przez slonce konce sa jasniejsze a od glowy ciemniejsze i zalezalo mi zeby zrownac odrosty z koncami i w rezultacie wyszly mi pomaranczowo rude tragedia!!!! wiec postanowilam na calosc polozyc ciemniejsza farbe zeby je przyciemnic na calosci kupilam farbe londy sredni blond i co???? calosc prawie czarne a te odrosty miedziane tak jakby farba nie chwycila mecze sie z nimi do dzis teraz kolor sie troche wyplukal ale odrosty dalej sie odbijaja. Moje doswiadczenia z tym sprayem sa przykre ale niektore dziewczyny sobie chwala wiec dokladnie sie zastanow
anulaj822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:29   #744
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez linve Pokaż wiadomość
hmmm.. po przeczytaniu calego watku, szczerze nie wiem co myslec. sama BARDZO chcialabym wreszcie cos zmienic, ale boje sie naglej zmiany tzn. nagle przefarbowanie sie na blond i do tego wolalabym sama kontrolowac moje odrosty a nie chodzic do fryzjera raz na miesiac ( a w tym bedzie problem, bo mieszkam i studiuje w niemczech a z pieniedzmi roznie..)

a po za tym. wiele osob mowi mi, ze mam ladne wlosy i troche mam obawy, ze je zniszcze. (szczegolnie mama mi gledzi, ze jak sie juz zabiore za koloryzacje to juz do konca ;/)

moj naturalny kolor to ciemny blond, ktory po wakacjach zawsze staje sie jasniejszy. ale mi to nie wystarcza
czy ktoras z was moze ma kolor podobny do moich? jak wasze wlosy zniosly rozjasnianie? czy tez przeszly faze rudosci?
linve jesli przeczytalas rzeczywiscie caly watek i obejrzalas zdjecia, to chyba wiesz, ze wiekszosc z nas ma wlasnie taki kolor wlosow jak Ty
ale efekt po srpayu juz u kazdego moze byc inny

ja tez mialam takie wlosy jak Ty ( nierozjasniane i niekoloryzowane ), teraz sa jasniejsze i lekko rude, chyba pierwiastek rudosci pojawia sie zawsze, czasem wiekszy czasem mniejszy ale jednak...wiec to od Ciebie zalezy czy chcesz takiej zmiany czy nie
Mnie sie moj nowy kolor b podoba i co chwile ktos mi zwraca uwage ze mam super kolor, ale na to sie sklada calosc, kolor cery, oczu, brwi, nie kazdemu dobrze w takim rudawym, cieplawym odcieniu
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:37   #745
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Exclamation produkt joanna

Miałabym pytanie co do 2 produktów firmy joanna. Szukałam na wielu stronach i nie mogę znaleźć tego co by mnie interesowało. Otóż po pierwsze chciałabym się dowiedzieć czy Joanna Blond Reflex można stosować do rozjaśnienia całych włosów czy tylko pasemek, a także jaki efekt dało by to na włosach koloru średni brąz i ciemny blond. Drugie pytanie dotyczy produktuJoanna Blond Proteinowy rozjaśniacz do włosów - jaki efekt da on na średnim blondzie, czy wyjdzie bardzo jasny? Bardzo proszę o odpowiedź, mam nadzieję, że wyraziłam się dość jasno
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:49   #746
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: produkt joanna

to na pytania do fryzjerki
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 10:48   #747
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Exclamation produkt Joanna

Miałabym pytanie co do 2 produktów firmy joanna. Szukałam na wielu stronach i nie mogę znaleźć tego co by mnie interesowało. Otóż po pierwsze chciałabym się dowiedzieć czy Joanna Blond Reflex można stosować do rozjaśnienia całych włosów czy tylko pasemek, a także jaki efekt dało by to na włosach koloru średni brąz i ciemny blond. Drugie pytanie dotyczy produktuJoanna Blond Proteinowy rozjaśniacz do włosów - jaki efekt da on na średnim blondzie, czy wyjdzie bardzo jasny? Bardzo proszę o odpowiedź, mam nadzieję, że wyraziłam się dość jasno
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:06   #748
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: produkt Joanna

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Miałabym pytanie co do 2 produktów firmy joanna. Szukałam na wielu stronach i nie mogę znaleźć tego co by mnie interesowało. Otóż po pierwsze chciałabym się dowiedzieć czy Joanna Blond Reflex można stosować do rozjaśnienia całych włosów czy tylko pasemek, a także jaki efekt dało by to na włosach koloru średni brąz i ciemny blond. Drugie pytanie dotyczy produktuJoanna Blond Proteinowy rozjaśniacz do włosów - jaki efekt da on na średnim blondzie, czy wyjdzie bardzo jasny? Bardzo proszę o odpowiedź, mam nadzieję, że wyraziłam się dość jasno
ja używałam kilka razy tego proteinowego rozjaśniacza do włosów.Kładłam go na włosy farbowane na czarno i rozjaśnił mi włosy do koloru żółto rudego,więc myślę,że jak nałożysz go na włosy średni blond to wyjdą jasne,on rozjaśnia do 6 tonów.Ja go jednak nie polecam ponieważ bardzo zniszczył mi włosy,wysuszyły się,miałam popalone końcówki.Krótko mówiąc miałam siano na głowie i musiałam się niezle namęczyć żeby odżywić włosy po tym rozjaśnianiu.Jednak uważam,że jakiego rozjaśniacza by nie użyć to i tak włosy się nie zniszczą.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-09-19 o 13:08
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:56   #749
kania110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: produkt Joanna

ODRADZAM! miałam włoski koloru blond, popryskałam tym aby miec piekne pasemka i co mi zostało-RUDY, marchewkowy na czubku!masakra, teraz nie wiem czy jakis blond mi to przykryje, zdecydowanie odradzam chyba ze lubisz marchewki
kania110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 13:38   #750
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: produkt Joanna

Jeśli chodzi o spray Joanna Blond Reflex to nie można go stosować na włosy kiedykolwiek farbowane, bo wyjdzie rudy. Ale jak masz nigdy nie farbowane to spokojnie możesz całość rozjaśnić .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.