Czarnowłose;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-08, 07:58   #1
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219

Czarnowłose;)


czarnulki - a najbardziej te farbowane !!! )) - jakie używacie farby , odżywki, jakie stosujecie zabiegi żeby te nasze czarne włoski lśniły ?????
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 13:25   #2
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Przyłączam się do pytanka
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 13:37   #3
pocahontasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 59
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

he he ciekawy temacik zapodałaś a wiec ja ostatnio sobie przyciemniłam moje ciemno brązowe kłaczki szamponikiem zmywalnym niestety nazwy nie pamietam kolorek czekolada i jest suuuper!!!!włoski są lśniące,mieciutkie i aż nie moge sie nimi nacieszyć!! oczywiscie odradzam stosowanie jakichkolwiek farb/szamponow koloryzujących etc.z serii PALETTE bo po nim strasznie sie niszcza włosy!!!ja pare razy farbowałam sobie paleta i poprostu to co miałam na głowie to przechodziło ludzkie pojecie!!!ohoda!!nawet fryzjerka mi stanowczo odradziła stosowanie tego g**na.poza tm słyszałam (i przetestowałam)ze nalezy płukac czuprynke wodą z odrobina octu.tak tak octu!!!ale to naprawde musi byc ciutke zeby włski pózniej za bardzo nie smierdziały a i ponoc najlepiej myc głowe przegotowana wda.tak jak to robiły nasze prababcie(no bo nie miały bieżącej wody)i jakos ich kudełki nie potrzebowały jakichs tam radykalnych zabiegów upiekszających.miały poprostu zdrowe włosy i dobra na włosy jest tez nafta kosmetyczna-rowniez uzywam od czasu do szasu.włoski sa mięciutkie i pięęęknie si rozczesują to narazie tyle ode mnie.a co Wy dziewczyny macie do zaoferowania?? wszystkie czarnowłose-łączmy sie!!
pocahontasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 14:02   #4
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Pocahontasss pamietasz nazwe tego szamponu , którym przyciemniłaś włosy ?!
Szukam zmywalnych szamponów , które przyciemnia mi włosy bo Palette .... (same wiecie)
pozdrawiam
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 14:09   #5
dosieńka
Raczkowanie
 
Avatar dosieńka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 294
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

witam czarnulki moje wlosy sa co prawda czarnie, ale pomagam im nieco szmponami koloryzujacymi aby mialy polysk. uzywalam dlugo samponu "granatowa czern" firmy londeston (chyba?) ale zdaje sie ze przestali go produkowac (szkoda bo byl fajny) teraz pomagam sobie garnierem ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona ....
myje wlosy szmponem schauma - od wielu juz miesiecy, jestem bardzo zadowolona , codziennie uzywam tez odzywki - wszystko z linii pielegnujacej kolor . oczywiscie lepszy jest czerwony loreal - ale niestety 2 razy drozszy nie stosuje zadnych kosmetykow w stylu wax czy seboradin bo mi nie sluza a i sa niepotrzebne generalnie na punkcie wlosow mam fiola wiec wyprobowalam juz wiekszosc kosmetykow pielegnujacych je - oczywiscie w granicach rozsadku finansowego aha - czasem jeszcze wcieram olejek rycynowy, ladnie nablyszcza wlosy - tylko nie mozna przesadzic !
obecnie jestem na etapie zapuszczania ( jak zawsze ) i planowania zakupu prostownicy.
pozdrawiam wszystkie brunetki

Edytowane przez dosieńka
Czas edycji: 2005-08-08 o 21:55
dosieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 21:22   #6
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Ach, jak ja Wam zazdroszczę. Mam kasztanowe włosy, ale uwielbiam ciemny brąz, niestety przez farbowanie wypadają mi garściami(a używałam na prawdę dobrych farb). Teraz muszę zaprzestać farbowania i polubić mój naturalny kolor włosków.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 08:45   #7
pocahontasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 59
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Rosa postaram sie zdobyc tę nazwe tylko musze pojechac do marketu bo tam go znalazłam.Szkoda ze od razu nie przyłożyłam wiekszej wagi do nazwy tego szamponu.Ale poprostu myslałam ze bedzie do bani.Jak tylko sie dowiem od razu Ci napisze.A jest naprawde super-przynajmniej dla mnie-a i cena-wrecz smieszna.Chyba jakies 2,50!!Pozdrawiam!!!
pocahontasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 17:17   #8
agni6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

ja używam farba garnier 'ciemny brąz' są

fajne, a może wy macie jakies fajne farby z odcieniami brązu. Palat są

za ciemne i wella też.
agni6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 15:36   #9
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

najlepsza farba jaka do tej pory mialam to z Schwarzkopf Brillance granatowa czern poski kolorek
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:05   #10
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Hej wszystkie brunetki Ja mam naturalnie włoski ciemny brąz ale ponieważ mam ciemną karnację, więc dobrze się czuję we włoskach czatnych i od paru dobrych lat je farbuję. Niestety, farby czarne, jak mówiła mi fryzjerka, często powodują wypadanie włosów. Dośc długo farbowałam włoski Lorealem aż w końcu odkryłam coś naprawdę cudownego. To farba Renne Blanche, czarny z odcieniem bordo (widoczny w słoneczku, Nero Rose czy coś takiego ) Farbę tą zakupiłam kilka tygodni w Poznaniu w hurtowni fryzjerskiej za 18,50 + 3 zł za wodę utlenioną. Jest to fraba profesjonalna, o klasę wyższa niż te sklepowa a cena normalna więc gorąco polecam bo naprawdę warto !! Włoski farbowałam kilka tygodni temu, a kolor nadal jest żywy, włoski niezniszczone i co najważniejsze - nie wypadają jak po wcześniejszych farbach. Nie należy obawiać się że samej jej się nie nałoży ja mam włoski za łopoatki i dałam radę. Naprawdę warto Farbę można też kupić w sklepie internetowym Armonda.
A do pielęgancji używam szamponu Elseve lub Gliss Kur, nakładam też maskę wygładzająca Matrix sleek.look wspaniale odżuwia i wygładza. SA do prostowania Renne Blanche lu jedwabiu Biosilku.
A poza tym - fajny wątek czarnulki
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:47   #11
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Super temacik, ja też mam czarne farbowane włosy i wbrew wszystkim negatywnym opiniom na wizażu farbuję farbą palette i tylko po niej nie wypadają mi włosy, farbowałam już garnierem i lorealem i włosy wypadały garściami, natomiast po palette mam spokój.
Każdemu służy co innego i ja się przekonałam dla mnie najlepsza jest palette a farbuję na czarno już około 6 lat także trochę czasu już to trwa. Pozdrawiam
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 17:05   #12
Elenqa
Przyczajenie
 
Avatar Elenqa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Ja mogę się pochwalić naturalnymu bardzo ciemno brązowymi włosami . Mam to szczęście, że nie musze ich farbować , jedynie co jakiś czas katuje je prasowaniem, ale żeby były zdrowe poświęciłam sie i kupiłam preparaty z firmy Matrix, a na końcówki stosuję serum z Ce-Ce. Polecam są THE BEST. Kosztują troche więcej niż zwykłe kosmetyki do włosów, ale są wydajne i naprawde skuteczne
Elenqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 17:19   #13
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

dobry watek!ja uzywam "ciemny braz"garniera.kolor to czern z brazowym połyskiem.do tego wloski mam dlugie i z natury lsniace,grube.czesto spotykam sie z komplementami na ich tematto moj najwiekszy atrybutpokahontazz górą!
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:09   #14
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Smile Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Ja również mam czarne farbowane włoski. Uzywam farby Joanna-Czarny bez. Wcześniej farbowałam na czekoladę,ale pózniej mialam problem z odrostami,ponieważ kolor włosów był zbyt ciemny,a odrosty czekoladowe. Od tamtej pory mam czarne włoski i jestem happy
Czuję sie w nich bardzo dobrze,bo odpowiadają mojemu temperamentowi
Nie mam z nimi wielkich problemów. No może taki,ze mam lekko przesuszone od ciągłego uzywania lakieru Czasem katuję je prostownicą albo nakrecam na wałki i robie luzne loki a'la Jessica Alba. No i może jeszcze to że męcze sie troszke z nimi,bo mam je prawie do pasa. Są cięzkie i geste a to czasem utrudnia życie.
Ogólnie uwielbiam swoje czarne kłaczki... Są takie sexy
bejbe_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:49   #15
bolero
Przyczajenie
 
Avatar bolero
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 27
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

I ja się dołącze. też farbuje na czarno farbką z Garniera, jakoś nic specjalnie złego im sie nie dzieje i nie wypadają, oprócz tego ze czasem tak dla przypału zakrece sobie wloski, albo zrobie z nimi rózne inne dziwne rzeczy, bo strasznie lubie eksperymentowac . tak do codziennego mycia obecnie uzywam szamponu i odżywki gliss kura i jestem bardzo zadowolona
Nie wyobrazam sobie siebie w innym kolorku, bo mam ciemną oprawę, wszyscy się juz przyzwyczaili i mama nawet kiedys sama mi powiedziala, że nie wyobraża sobie mnie w jasniejszym kolorze (a swoje wlasne mam średni brąz, taki jakiś dziwny, bardziej szary ). Najgorsze jest to farbowanie, bo strasznie szybko rosną mi wlosy...
pozdrawiam
bolero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:12   #16
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Smile Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez bolero
Najgorsze jest to farbowanie, bo strasznie szybko rosną mi wlosy...
pozdrawiam
Oj tak... skąd ja to znam
Ale uwazam ze to bardzo dobrze
bejbe_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 23:27   #17
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Ja również używam Joanny - czarny bez, ale nie jestem do końca zadowolona. Co prawda kolor jest trwały i farba ta akurat w moim przypadku nie niszczy włosów jednak odcień tej farby wydaje mi się taki jakiś sztuczny. Dlatego zastanawiam się nad garnierem, o którym pisze torunskagwiazda. Tylko czy ten brązowawy połysk wyjdzie na moich kruczoczarnych włosach?
Włoski myję szamponem Tiomotei, po czym nakładam balsam regenerujący gliss kur (bardzo dobry - polecam). Aktualnie jestem na etapie zapuszczania , bo marzą mi się dłuuugaśne, czarne włoski.. Coś pięknego Pozdrawiam wszystkie czarnulki
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 08:47   #18
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

MI wyszedl ostatnio taki naturalny czarny po Naturalny cimny szatyn z Nutriss, jestem zadowolona choc wolalabym zeby bardziej wpadal w braz, ja uzywam szamponow do wlosow farbowanych szczeegolnie Loreal i pasuje mi bardzo energia i blask z tej samej firmy, typowej czerni nie lubie bo bardzo trudno uzyskac pikny blask, zbyt szybko wloski robily mi sie kiedyc matowe, moze to tez byl brak doswiadczena w dbaniu, a wloski mam takie jak na Avatarku, zdjecie robion tydzien temu! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 09:14   #19
hanael fekete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

i ja się dołączam do używaczek czarnego bzu joanny. choć dopiero od jakiegos czasu, gdyż wcześniej byłam wierna czerni brillance schwarzkopfa, ale jako iż z natury jestem blondyna choć dosyć jasna karnacja mi jak najbardziej pasuje to farbować muszę dwa razy w miesiącu, więc postanowiłam znaleźć tańszą. a joanna w promocji kosztuje nicałe 4 zł. a normalnie ok 5. raz farbowałam garnierem, ale jakoś szczególnie mnie nie zachwycił. za to z joanny jestem ogólnie zadowolona. poza tym stosuje szampon loreal elseve do włosów farbowanych, oraz odżywkę bez spłukiwania dove, także do farbowanych, lub z czarnej rzepy także joanny, jednak na same końcówki.
hanael fekete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 13:50   #20
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

nie bardzo ufam joannie... ale schwarzkopf briliant czern jest swietna a probowalas granatowa czern?? mi sie podoba, jest swietna a jak wlosy sie dlugo blyszcza... hmmm a wiecie moze jak zajsc z koloru czarnego na blond?? chcialabym chociaz czarny mi pasuje do temperamentu i wogole ooo a moze doradzicie mi fryzurke jakas?? tu linka zaraz wkleje

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...63#post1420063
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 17:02   #21
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czarnulki - lączmy się !!!!!!!

Ja używam obecnie Safiry -aksamitna noc, jak dla mnie rewelacja ( lubie tez Polly Colour Brillance, kiedyz uzywałam także Garnier Nutrisse, Bell Colour i Ferii).Moje włosy lśnią po użyciu jedwabiu Badd Azz, co drugie mycie przed jedwabiem Henna Treatment Wax ( to od wielu lat) , co kilka miesięcy nieco dodatkowych witaminek ( np Humavit) , i szampony apteczne ( Garnier Neril , Seboradin Niger) .



Migotka----przy czarnych włosach tylko dekoloryzacja ( poszukaj w wyszukiwarce) najlepiej przez pasemka , ale i tak będzie to żmudny proces. Ja sama robiłam już trzy dekoloryzacje z czarnego ( za każdym razem potem wracałam do czerni) ale przyznam , że mam silne i zdrowe włosy.Mimo wszytko zabiegi je dość podniszczyły , ale szybko tez zdołałam moje włoski ożywić. Proponuje dekoloryzacje u fryzjera mimo wszystkoJesli zdecydujesz sie na dekoloryzacje całych włosów od razu pewnbie wyjdzie Ci za pierwszym razem czerwień lub przy szczęściu ryżawy odcień , dlatego jeszcze raz doradzam stopniowe przechodzenie przez pasemka.
Sama szykuję się do kolejnej dekoloryzacji , zamierzam jednak przed tem ściąć włosy i robic to własnie metodą pasemkową tym razem
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:57   #22
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Czarnowłose:)

dziewczyny jest watek o brązowłosych a może powklejamy w tym wątku zdięcia czarnowłosych?? wiem ze nie kazdemu ten kolor pasuje ale ja jestem narazie w nim zakochana po wielu próbach zmiany kolorów zawsze powracam do niego, bo uwazam ze w nim mi najlepiej, obecnie mam na głowie kolorek niebiesko-czarny i jest sliczny
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 13:59   #23
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czarnowłose:)

Popieram, czarne włosy to moje marzenie i strasznie mnie kusi, żeby właśnie tak się zafarbować, ale nie wiem czy nie będę tego żałować, bo jestem ciemną blondynką ze złocistymi piegami, jedyny plus to taki, że mam ciemne rzęsy i brwi. A ty Kasia20a jaki miałaś wyjściowy kolor włosów?
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:17   #24
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czarnowłose:)

Jestem za czarnymi włoskami jak najbardziej sama takie posiadam i bardzo dobrze się w nich czuję generalnie bardziej podoba mi się uroda brunetek (nie dlatego, ze sama jestem czarna).
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:18   #25
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Czarnowłose:)

podbijam wątek.czarnulki łączmy sie !!!!!!!) ja mam swoje naturalne czarne włosy i nigdy nie myslalam ze ich rozjaśniac czy malowac na inny kolor.po prostu je kocham
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 17:53   #26
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czarnowłose:)

Zgasza się blondi , ale do niedawna Czarnulka ( zawszę będzie sentyment) wieloletnie i wiele razy powracająca do koloru Poproztu mi sie znudził, ale pododbła mi się ten "pazur" tym kolorze. Niestety moja karnacja ( mega jasna ale wiosenna) sprawiała, ze bez makijażu wyglądałam bardzo nienaturalnie i wręcz chorowicie. Niemniej niektóre dziewczyny w czarnych włosach wyglądają CUDOWNIE, tyle, że z tego co widac to teraz to niestety raczej ginący gatunek już.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:43   #27
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czarnowłose:)

brunetki rulezzzzzzzzzz!!!!!!!!!!! !! idealem jest dla mnie ostatnio Nicole z PCD
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:24   #28
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Czarnowłose:)

Cytat:
Napisane przez izanna Pokaż wiadomość
Popieram, czarne włosy to moje marzenie i strasznie mnie kusi, żeby właśnie tak się zafarbować, ale nie wiem czy nie będę tego żałować, bo jestem ciemną blondynką ze złocistymi piegami, jedyny plus to taki, że mam ciemne rzęsy i brwi. A ty Kasia20a jaki miałaś wyjściowy kolor włosów?
jestem naturalna brunetka prawie od zawsze sie farbuje na czarno po jakims czasie mi sie znudził i zrobiłam sie blondynką ale to była porażka i znów wrociłam do CZARNEGO
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:41   #29
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Czarnowłose:)

Jeeeeeeah, kolejny wątek z serii "łączmy się" .


zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:21   #30
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Czarnowłose:)

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Jeeeeeeah, kolejny wątek z serii "łączmy się" .


zanim cos napiszesz to uwaznie przeczytaj!! a jak tego nie potrafisz to sie nie wypowiadaj, załozyłam ten watek bo chciałam by powklejano zdięcia kobiet z czarnymi włosami, chce poprostu zobaczyc komu te włosy pasuja jaki makijaz najlepiej wyglada itp itp... .... WIęC KłANIA SIE CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.