"Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania cz.IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 13:31   #1
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153

"Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania cz.IV






No więc (nie zaczyna się zdania od więc ), po roku wspólnych przeżyć, wichrów i burzy, słońca i chmurek, wzlotów i upadków, mam zaszczyt powitać moje ukochane laseczki w czwartej odsłonie naszego najcudowniejszego na świecie wątku Ahh aż łezka mi się w oku kręci ! Życzę sobie i Wam moje kochane robaczki jeszcze 1422284... odsłon tego wątku, abyśmy pisały tutaj do końca świata

W rolach głównych występują :

Nadziejka, niedobruszek dobry ruszek, jak kto woli Czyli kobietka, która pierwotnie miała założyć ten wątek, ale zwaliła to na mnie

Anastazja
, czyli postać, która uniemożliwia nam dążenie do wymarzonej wagi, gdy codziennie pisze nam o swoich zdolnościach kulinarnych Jest też naszą wątkową burdel mamą , sama nazywa siebie Alfonso De La Picza…

Kinia, czyli bardzo oddana swojemu Tż kobietka, zagląda do nas rzadko, ale ciągle o nas pamięta

Ewelinka jest kolejną zakochaną kobietką w naszym gronie. Ponadto jest bardzo ambitną studentką, ale mimo napiętego grafiku zawsze ma czas, aby do nas wdepnąć Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż to ona ponad rok temu zebrała nas tutaj wszystkie do kupy !! I tak się trzymamy do dnia dzisiejszego

No i na końcu moja skromna osoba

Wątek liczył o wiele więcej dziewczyn, jednak część zaginęła nam gdzieś po drodze

Wszystkie jesteśmy różne, a jednak tak bardzo podobne Łączy nas jeden wspólny mianownik – ciągle , mniej lub bardziej intensywnie , dążymy do wymarzonego wyglądu i walczymy z niedoskonałościami naszego ciałka A wszystko to robimy po to, żeby on się patrzył !!

Muszę ostrzec, iż wątek ten jest jedynym takim skupiskiem wyjątkowo niewyżytych erotomanek, dlatego zalecamy wstęp od lat osiemnastu Jeszcze nie znalazła się osoba, która wytrzymałaby z nami więcej niż kilka dni, ale jednocześnie wierzymy , że gdzieś tutaj są podobne do nas, które zatrzymają się z nami na dłużej Wątek potrzebuje świeżej krwi, więc zapraszamy

No to co?! Zaczynamy !





__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '

Edytowane przez Sunsett
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:33
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:44   #2
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

I'm I'm !!!

i co niedobryszku,bolało?! pięknie Ci poszło


Pokazuj tą torebkę bo jestem mega ciekawa!

Anastazja0-a jak myslisz z czego Tz by sie najbardziej cieszy?


wstałam o 14.20 teraz wciągnełam drożdżówkę i pije zielonąTata idzie do pracy to wezme sie za sprzatanie,bo w kuchni myślałam ze się przykleje do podłogi



poza tym tytuł mnie rozwaliłgeinialny !
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:44   #3
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Witam, przepraszam, że przeszkadzam w rozmowie, ale chciałam prosić o kliknięcie w baner i oddanie głosu z góry dziękuję
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:50   #4
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
I'm I'm !!!

i co niedobryszku,bolało?! pięknie Ci poszło


Pokazuj tą torebkę bo jestem mega ciekawa!

Anastazja0-a jak myslisz z czego Tz by sie najbardziej cieszy?


wstałam o 14.20 teraz wciągnełam drożdżówkę i pije zielonąTata idzie do pracy to wezme sie za sprzatanie,bo w kuchni myślałam ze się przykleje do podłogi



poza tym tytuł mnie rozwaliłgeinialny !
No nie bolało Uff miałam tremę

Później pokażę torebkę, spokojnie

O 14:20 o matko moja Zapomniałam dodać we wstępie o Twoich możliwościach, no ale trudno, kto ma wiedzieć ten wie
No to musisz mieć mega porządek w tej kuchni

A tytuł idealnie pasuje do tego wątku, czyż nie ?
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:56   #5
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
No nie bolało Uff miałam tremę

Później pokażę torebkę, spokojnie

O 14:20 o matko moja Zapomniałam dodać we wstępie o Twoich możliwościach, no ale trudno, kto ma wiedzieć ten wie
No to musisz mieć mega porządek w tej kuchni

A tytuł idealnie pasuje do tego wątku, czyż nie ?

oj tam oj tam,teraz będziesz cały czas watki zakładac

dokładie,kto ma wiedzieć to wie najlepiej tata zareagował " ooo! Ty wstałaś,czy dopiero się kładziesz?"

oj tak porządek wybitny,ale co się dziwić,tata bawił sie w Makłowicza

idealnie lepiej bym tego nie ujeła
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 14:40   #6
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
oj tam oj tam,teraz będziesz cały czas watki zakładac

dokładie,kto ma wiedzieć to wie najlepiej tata zareagował " ooo! Ty wstałaś,czy dopiero się kładziesz?"

oj tak porządek wybitny,ale co się dziwić,tata bawił sie w Makłowicza

idealnie lepiej bym tego nie ujeła
O nie nie, to był tylko taki wyjątek bo się zbuntowałaś

No nie dziwne, też bym nie wiedziała jak zareagować na taki widok

A widzisz, myślałam że to Twoje dzieło

Ja już zasiadłam na necie, zaraz pewnie włączę czaty bo od 16 dyżurek Dzisiaj tylko 4 godziny, więc szybko zleci
Byłam w sklepie, kupiłam sobie chipsy, Desperadosa, Tymbarka i Snickersa
Powiesiłam pranie, tyle było tych ubrań że masakra Oczywiście nikt nie domyślił się, żeby włączyć pranie, mimo ,że ubrań było mnóstwo i nie tylko moich...
Dzisiaj już chyba nigdzie nie wyjdę, wieczorkiem robię SPA
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:16   #7
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
O nie nie, to był tylko taki wyjątek bo się zbuntowałaś

No nie dziwne, też bym nie wiedziała jak zareagować na taki widok

A widzisz, myślałam że to Twoje dzieło

Ja już zasiadłam na necie, zaraz pewnie włączę czaty bo od 16 dyżurek Dzisiaj tylko 4 godziny, więc szybko zleci
Byłam w sklepie, kupiłam sobie chipsy, Desperadosa, Tymbarka i Snickersa
Powiesiłam pranie, tyle było tych ubrań że masakra Oczywiście nikt nie domyślił się, żeby włączyć pranie, mimo ,że ubrań było mnóstwo i nie tylko moich...
Dzisiaj już chyba nigdzie nie wyjdę, wieczorkiem robię SPA
oj tam,wiem że Ty to luuuubisz

ale oni są przyzwyczajeni do tego mama zawsze mówi" o wstało maleństwo i nie płacze!" a tata"wyspałaś się? bo ja bym sie na Twoim miejscu jeszcze przespał"

nie nie,ja aż tak nie bałaganie mój tata jest w tym miszczem

oj to zrobiłaś zapasy na dyżur widze oby dzisiaj ładnie szło

ha! ja też zamierzam dzisiaj pobyczyć się w wannie

wstawiłam pranie,zaraz wezmę się za kuchnie,ale mi się leczko mówią nie chce
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 15:26   #8
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
oj tam,wiem że Ty to luuuubisz

ale oni są przyzwyczajeni do tego mama zawsze mówi" o wstało maleństwo i nie płacze!" a tata"wyspałaś się? bo ja bym sie na Twoim miejscu jeszcze przespał"

nie nie,ja aż tak nie bałaganie mój tata jest w tym miszczem

oj to zrobiłaś zapasy na dyżur widze oby dzisiaj ładnie szło

ha! ja też zamierzam dzisiaj pobyczyć się w wannie

wstawiłam pranie,zaraz wezmę się za kuchnie,ale mi się leczko mówią nie chce
Nie nie nie

No jesteś mistrzem w spaniu , nie da się ukryć

Hhehe biedactwo, tata bałagani a Ty musisz sprzatać

No zrobiłam Snickersa już zeżarłam, chipsów też trochę zjadłam, ale już mi nie smakują

Oj tam, dasz radę U mnie też by się przydało posprzątać, więc jak skończysz to zapraszam


Dyżur się zaczął super - Dostałam karę za spóźnienie Mój zaje*isty komputer coś przyświrował i w ogóle nie słyszałam dźwięku, a ten program miałam schowany i nie wiedziałam, że moderator chciał się ze mną połączyć. Masakra
Jakieś 15 minut temu mnie zalogował no i pracuję sobie , muszę premią odrobić tą karę
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:34   #9
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Nie nie nie

No jesteś mistrzem w spaniu , nie da się ukryć

Hhehe biedactwo, tata bałagani a Ty musisz sprzatać

No zrobiłam Snickersa już zeżarłam, chipsów też trochę zjadłam, ale już mi nie smakują

Oj tam, dasz radę U mnie też by się przydało posprzątać, więc jak skończysz to zapraszam


Dyżur się zaczął super - Dostałam karę za spóźnienie Mój zaje*isty komputer coś przyświrował i w ogóle nie słyszałam dźwięku, a ten program miałam schowany i nie wiedziałam, że moderator chciał się ze mną połączyć. Masakra
Jakieś 15 minut temu mnie zalogował no i pracuję sobie , muszę premią odrobić tą karę

nie opieraj się tej miłości

przynajmniej w jednym jestem najlepsza

łeee to co Ty za szit kupiłas?


ooo tak,biegne nie ma mowy

no ładnie teraz koniecznie musisz to odrobic a jak ruch?
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:39   #10
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
nie opieraj się tej miłości

przynajmniej w jednym jestem najlepsza

łeee to co Ty za szit kupiłas?


ooo tak,biegne nie ma mowy

no ładnie teraz koniecznie musisz to odrobic a jak ruch?
Ee mi się wydaje, że masz więcej takich mocnych dyscyplin

Chrunchips serowo cebulowe Chciałam paprykowe ale nie było, a koniecznie miałam ochotę na chipsy Teraz już mi odeszła ochota

Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć !

A tak średnio na wieprza Coś tam się kręci, ale nie miałam jeszcze ani jednej dłuższej rozmowy. No ale spoko, nadrobię, jeszcze 3 godziny ponad więc loooz
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:10   #11
kiniulkaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 880
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Heloł
Ja się wzięłam za nadrabianie, patrzę a tu już nowa część i się nawet załapałam Sunsett brawo za wstęp a tytuł świetny

Dostałam od lekarza zakaz przesiadywania przed komputerem bo mnie głowa cały czas boli i dlatego tak rzadko zaglądam ale postaram się co jakiś czas odezwać

I z okazji nowej części chyba się wezmę poważnie za siebie bo trochę mi dupka urosła ale to od jutra bo dziś mnie jeszcze delicje kuszą
kiniulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 16:18   #12
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

melduję się
z tym Alfonso to na bank musiałaś pisać

Nadziejka-14.20 ja bym już chyba odleżyny miała
mój Tż też podobnie jak Twój tata robi wielki burdel w kuchni podczas gotowania ale zdarza się to bardzo rzadko

Sunset- świetny wstęp no i tytuł
moja cnota już dawno śmierdziała i się jej pozbyłam
a z tą karą to ekstra ale nadrobisz

ja na obiad zrobiłam dzisiaj schab pieczony i wyszedł pyszny
co do Tż to on najbardziej chyba chciałby perfumy bo ciuchów ma od groma no i pewnie z książki też by się cieszył, ale książka to chyba za mało bo coś mi się wydaje że kupił mi złotą branzoletkę bo był wczoraj u jubilera, koleżanka doniosła nie chciałabym żeby prezent ode mnie był 4 razy tańszy niż od niego zaraz jeszcze popatrzę na allegro i muszę zdecydować bo został tydzień do wigilii
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:30   #13
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Kinia ale jaka jest przyczyna tego bólu głowy? Bo przecież tyle osób siedzi przed komputerami i nie każdego boli głowa Mam nadzieję, że zlecił Ci jakieś dodatkowe badania?

Anastazja z moją cnotą było podobnie
Co do prezentu to ładnie by się szarpnął ojj No faktycznie tylko tydzień do Wigilii pozostał, więc lepiej się sprężaj, bo wiadomo jak to przed świętami, wszędzie zamęt , żeby Ci doszła paczuszka na czas Przecież możesz mu kupić jakieś porządne perfumy i wtedy nie będzie prezent tańszy )

Ja sobie pracowam w dalszym ciągu Przed chwilą odkryłam, że mam źle zasuniętą firankę i tak mnie to wku*wia, a nie mam jej jak poprawić

Jutro zgodnie z planem jadę do mojego promotora Przy okazji pobytu na uczelni może skoczę do tamtejszych lumpów
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:47   #14
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Sunset-jestes uzalezniona od lumpów,stwierdzam to!

Kinia-oj bidula,wpadaj czescie

Anastazja-aj to sie Tz rzucił to kup perfumy

ta cnota to w ogóle jakies takie nie potrzebne pamietam jak w gim się dowiedziałam ze dziewuce bada sie przez odbyt,to moja pierwsza reakcja była" o kur.. trzeba się tego cholerstwa jak najszybciej pozbyć"

posprzatałam w kuchni,zmyłam podłogę,odkurzyłam cały dom,jeszcze musze w zlewie pozmywać,ale przyszłam spiłowac paznokcia bo mi się ułapał na mięsku i boli
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:50   #15
kiniulkaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 880
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Kinia ale jaka jest przyczyna tego bólu głowy? Bo przecież tyle osób siedzi przed komputerami i nie każdego boli głowa Mam nadzieję, że zlecił Ci jakieś dodatkowe badania?

Anastazja z moją cnotą było podobnie
Co do prezentu to ładnie by się szarpnął ojj No faktycznie tylko tydzień do Wigilii pozostał, więc lepiej się sprężaj, bo wiadomo jak to przed świętami, wszędzie zamęt , żeby Ci doszła paczuszka na czas Przecież możesz mu kupić jakieś porządne perfumy i wtedy nie będzie prezent tańszy )

Ja sobie pracowam w dalszym ciągu Przed chwilą odkryłam, że mam źle zasuniętą firankę i tak mnie to wku*wia, a nie mam jej jak poprawić

Jutro zgodnie z planem jadę do mojego promotora Przy okazji pobytu na uczelni może skoczę do tamtejszych lumpów
Miałam robioną morfologię i jeszcze jakieś tam badania z krwi I wszystko wyszło dobrze. Lekarka stwierdziła, że to nerwobóle, zapisała mi jakieś leki No i mam ograniczyć komputer... A i mam iść do okulisty, no ale niestety zapisy do okulisty będą dopiero po nowym roku No i zobaczę jak teraz będzie i pójdę trzeci raz, do trzeciego lekarza bo za pierwszym razem mi powiedziała, że nie ma się do czego przyczepić

Haha z tą firanką to dobra jesteś a jak się nam od razu w oczy rzuca jak raz się zauważy jakieś niedociągnięcia nie?

Anastazja to się Tż pewnie wykosztował z tą bransoletką
kiniulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:53   #16
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Sunset-jestes uzalezniona od lumpów,stwierdzam to!

ta cnota to w ogóle jakies takie nie potrzebne pamietam jak w gim się dowiedziałam ze dziewuce bada sie przez odbyt,to moja pierwsza reakcja była" o kur.. trzeba się tego cholerstwa jak najszybciej pozbyć"

posprzatałam w kuchni,zmyłam podłogę,odkurzyłam cały dom,jeszcze musze w zlewie pozmywać,ale przyszłam spiłowac paznokcia bo mi się ułapał na mięsku i boli
No wiem, jestem Ale to wszystko wina lumpów ,bo jakby tam nie było takich ładnych ubrań, to bym do nich nie chodziła

Cholerstwa No i się pozbyłaś

Na mięsku brr aż mnie zabolało :/ Mi też się dzisiaj złamał paznokieć, przy samej skórze, ani nigdzie nie zahaczyłam, sam się złamał i mam kikuta
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:12   #17
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
No wiem, jestem Ale to wszystko wina lumpów ,bo jakby tam nie było takich ładnych ubrań, to bym do nich nie chodziła

Cholerstwa No i się pozbyłaś

Na mięsku brr aż mnie zabolało :/ Mi też się dzisiaj złamał paznokieć, przy samej skórze, ani nigdzie nie zahaczyłam, sam się złamał i mam kikuta

taaa jasne,szukaj wymówki! zachowujesz się jak prawdziwy holik

no a po co to trzymać?! lepiej bez

uaaa ja miałam na zero ścięte paznokcie ,ale i tak mi się złamał;/

dobra,co miałam zrobić to zrobiłam jeszcze tylko wstawie jedno pranie i mogę iść się kąpać
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:24   #18
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Kinia ale jaka jest przyczyna tego bólu głowy? Bo przecież tyle osób siedzi przed komputerami i nie każdego boli głowa Mam nadzieję, że zlecił Ci jakieś dodatkowe badania?

Anastazja z moją cnotą było podobnie
Co do prezentu to ładnie by się szarpnął ojj No faktycznie tylko tydzień do Wigilii pozostał, więc lepiej się sprężaj, bo wiadomo jak to przed świętami, wszędzie zamęt , żeby Ci doszła paczuszka na czas Przecież możesz mu kupić jakieś porządne perfumy i wtedy nie będzie prezent tańszy

Ja sobie pracowam w dalszym ciągu Przed chwilą odkryłam, że mam źle zasuniętą firankę i tak mnie to wku*wia, a nie mam jej jak poprawić

Jutro zgodnie z planem jadę do mojego promotora Przy okazji pobytu na uczelni może skoczę do tamtejszych lumpów
u każdej z nas chyba z cnotą było podobnie
sprężam się ale no nie mogę się zdecydować najchętniej zamówiłabym jakieś perfumy dobre i książkę ale nie mogę się zdecydować ale dzisiaj na bank zdecyduję i jutro rano zapłacę
no to jak wyjdzie kochaś z czata to popraw tą firankę bo się skupić nie będziesz mogła
koniecznie spotkaj się z promotorem
no tak dzień bez lumpa, dniem straconym
Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Sunset-jestes uzalezniona od lumpów,stwierdzam to!
Kinia-oj bidula,wpadaj czesci

Anastazja-aj to sie Tz rzuciłto kup perfumy

ta cnota to w ogóle jakies takie nie potrzebnepamietam jak w gim się dowiedziałam ze dziewuce bada sie przez odbyt,to moja pierwsza reakcja była" o kur.. trzeba się tego cholerstwa jak najszybciej pozbyć"

posprzatałam w kuchni,zmyłam podłogę,odkurzyłam cały dom,jeszcze musze w zlewie pozmywać,ale przyszłam spiłowac paznokcia bo mi się ułapał na mięsku i boli
kupię perfumy na pewno
ja straciłam cnotę z miłości a nie dlatego żeby nie mieć badania przez odbyt z resztą i tak wcześniej miałam bo miałam wycinany wyrostek i jest takie badanie po operacji nie życzę tego nikomu
ojej, mi się też dzisiaj złamał paznokieć jak kroiłam cebulę
Cytat:
Napisane przez kiniulkaaa Pokaż wiadomość
Miałam robioną morfologię i jeszcze jakieś tam badania z krwi I wszystko wyszło dobrze. Lekarka stwierdziła, że to nerwobóle, zapisała mi jakieś leki No i mam ograniczyć komputer... A i mam iść do okulisty, no ale niestety zapisy do okulisty będą dopiero po nowym roku No i zobaczę jak teraz będzie i pójdę trzeci raz, do trzeciego lekarzabo za pierwszym razem mi powiedziała, że nie ma się do czego przyczepić

Haha z tą firanką to dobra jesteś a jak się nam od razu w oczy rzuca jak raz się zauważy jakieś niedociągnięcia nie?

Anastazja to się Tż pewnie wykosztował z tą bransoletką
kurcze koniecznie idź do okulisty i zrób sobie badanie dna oka, tam może być przyczyna bólu głowy, tylko nie wiem czy nie musisz mieć skierowania od internisty
no mam nadzieję że się wykosztował w końcu należy mi się

ja byłam w Biedronce po twarożki i mięso mielone, przy okazji kupiłam kapustę pekińską
szłam do kasy i jakaś gówniara się wepchała i nadepnęła mi na mój chory palec aż ku.wą rzuciłam na cały sklep tak mnie zabolało su.a je.ana
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:33   #19
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
taaa jasne,szukaj wymówki! zachowujesz się jak prawdziwy holik

no a po co to trzymać?! lepiej bez

uaaa ja miałam na zero ścięte paznokcie ,ale i tak mi się złamał;/

dobra,co miałam zrobić to zrobiłam jeszcze tylko wstawie jedno pranie i mogę iść się kąpać
No ale ja jestem holikiem, wcale się nie wypieram I wychodzę z założenia, że lepiej być lumpoholiczką niż walić wińszczaka na ławce w parku

No jasne, od razu lepiej bez

A co się stało, przecież Ty zawsze miałaś takie długie paznokcie i tak Ci się osłabiły ?
U mnie masakra, już nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam długie paznokcie :/

To ostro się pani wzięła do pracy U mnie też by jeszcze jedno pranie pasowało załączyć, ale nie mam gdzie wieszać i muszę czekać aż poprzednie wyschnie

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
u każdej z nas chyba z cnotą było podobnie
sprężam się ale no nie mogę się zdecydować najchętniej zamówiłabym jakieś perfumy dobre i książkę ale nie mogę się zdecydować ale dzisiaj na bank zdecyduję i jutro rano zapłacę
no to jak wyjdzie kochaś z czata to popraw tą firankę bo się skupić nie będziesz mogła
koniecznie spotkaj się z promotorem
no tak dzień bez lumpa, dniem straconym


ja byłam w Biedronce po twarożki i mięso mielone, przy okazji kupiłam kapustę pekińską
szłam do kasy i jakaś gówniara się wepchała i nadepnęła mi na mój chory palec aż ku.wą rzuciłam na cały sklep tak mnie zabolało su.a je.ana
A masz jakieś konkretne perfumy na oku ?

Na przerwie poprawiłam , odskoczyłam od fotela jak poparzona i od razu pobiegłam do tej firanki bo mnie tak wku*wiała, że szok

O matko aż mnie zabolało ajjjjjjjjjjjjjć :/ A to menda mała, ale to musiało boleć fuck :/
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 17:41   #20
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
u każdej z nas chyba z cnotą było podobnie
sprężam się ale no nie mogę się zdecydować najchętniej zamówiłabym jakieś perfumy dobre i książkę ale nie mogę się zdecydować ale dzisiaj na bank zdecyduję i jutro rano zapłacę
no to jak wyjdzie kochaś z czata to popraw tą firankę bo się skupić nie będziesz mogła
koniecznie spotkaj się z promotorem
no tak dzień bez lumpa, dniem straconym

kupię perfumy na pewno
ja straciłam cnotę z miłości a nie dlatego żeby nie mieć badania przez odbyt z resztą i tak wcześniej miałam bo miałam wycinany wyrostek i jest takie badanie po operacji nie życzę tego nikomu
ojej, mi się też dzisiaj złamał paznokieć jak kroiłam cebulę

kurcze koniecznie idź do okulisty i zrób sobie badanie dna oka, tam może być przyczyna bólu głowy, tylko nie wiem czy nie musisz mieć skierowania od internisty
no mam nadzieję że się wykosztował w końcu należy mi się

ja byłam w Biedronce po twarożki i mięso mielone, przy okazji kupiłam kapustę pekińską
szłam do kasy i jakaś gówniara się wepchała i nadepnęła mi na mój chory palec aż ku.wą rzuciłam na cały sklep tak mnie zabolało su.a je.ana
ja to nie wiem z czego straciłam,ale dziekuję bogu ze jej juz nie mam

uaaa;/ ja bym gnojówkę zatłukła na miejscu! biedna Ty
Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
No ale ja jestem holikiem, wcale się nie wypieram I wychodzę z założenia, że lepiej być lumpoholiczką niż walić wińszczaka na ławce w parku

No jasne, od razu lepiej bez

A co się stało, przecież Ty zawsze miałaś takie długie paznokcie i tak Ci się osłabiły ?
U mnie masakra, już nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam długie paznokcie :/

To ostro się pani wzięła do pracy U mnie też by jeszcze jedno pranie pasowało załączyć, ale nie mam gdzie wieszać i muszę czekać aż poprzednie wyschnie

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------



A masz jakieś konkretne perfumy na oku ?

Na przerwie poprawiłam , odskoczyłam od fotela jak poparzona i od razu pobiegłam do tej firanki bo mnie tak wku*wiała, że szok

O matko aż mnie zabolało ajjjjjjjjjjjjjć :/ A to menda mała, ale to musiało boleć fuck :/

tez racja ale dobry wińszczak nie jest zły

no niestety byle jakie mam teraz paznokcie,obecnie jestem w stanie zapuścić je tak na 3-4 milumetry poza opuszek i zaczynają mi sie łamac jak cholera

ja akurat mam gdzie wieszać wiec piore zazwyczaj wszystko na raz dzisiaj zostaly mi tylko rożowe rzeczy ale jest ich mało,więc musze poczekać jak cos dojdzie do nich


a jednak poprawiłas ja mam tak,że jak ide spać i nie daj boze mam odsuniętą szuflade to musze wstaći ją poprawić bo inaczej nie usne
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:49   #21
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
tez racja ale dobry wińszczak nie jest zły

no niestety byle jakie mam teraz paznokcie,obecnie jestem w stanie zapuścić je tak na 3-4 milumetry poza opuszek i zaczynają mi sie łamac jak cholera

ja akurat mam gdzie wieszać wiec piore zazwyczaj wszystko na raz dzisiaj zostaly mi tylko rożowe rzeczy ale jest ich mało,więc musze poczekać jak cos dojdzie do nich


a jednak poprawiłas ja mam tak,że jak ide spać i nie daj boze mam odsuniętą szuflade to musze wstaći ją poprawić bo inaczej nie usne
To prawda W ogóle to nachodzi mnie na wińszczaka jakiegoś, tzn nie takiego za pięć zł , ale takiego dobrego winka bym się napiła

Kurcze to ciekawe od czego tak Ci się popsuła kondycja paznokci ale u mnie jest jeszcze gorzej, paznokci na 4 mm to ja nie miałam przez dobrych kilka miesięcy...

No tak , takie są profity mieszkania we własnym domku Zazdraszczam

Ja też tak nie raz mam, że jak sobie leżę w łóżku i zobaczę np że krzywo wisi firanka, albo że szafa niedomknięta, to też muszę wstać i poprawić, bo tak mi to siedzi w głowie, że nie zasnę
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:53   #22
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
To prawda W ogóle to nachodzi mnie na wińszczaka jakiegoś, tzn nie takiego za pięć zł , ale takiego dobrego winka bym się napiła

Kurcze to ciekawe od czego tak Ci się popsuła kondycja paznokci ale u mnie jest jeszcze gorzej, paznokci na 4 mm to ja nie miałam przez dobrych kilka miesięcy...

No tak , takie są profity mieszkania we własnym domku Zazdraszczam

Ja też tak nie raz mam, że jak sobie leżę w łóżku i zobaczę np że krzywo wisi firanka, albo że szafa niedomknięta, to też muszę wstać i poprawić, bo tak mi to siedzi w głowie, że nie zasnę

ja bym się czerwonego Martini napiła

może to też od tego,że kiedyś to ja na nie chuchałam i dmuchałam,a teraz j*b w szafkę i nic o nich nie myślę

nie zazdraszczaj,tylko się do mnie przeprowadz

ooo tak coś strasznego,chociaz nie jestem pedantką coś sie urodzi w tym łbie i później męczy
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:57   #23
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
ja bym się czerwonego Martini napiła

może to też od tego,że kiedyś to ja na nie chuchałam i dmuchałam,a teraz j*b w szafkę i nic o nich nie myślę

nie zazdraszczaj,tylko się do mnie przeprowadz

ooo tak coś strasznego,chociaz nie jestem pedantką coś sie urodzi w tym łbie i później męczy
Ja wolę białe

A no chyba że W takim wypadku to się nie dziwię, że się popsuły i nie dasz rady zapuścić

Ahh nie kuś

Ja też nie jestem pedantką, ale to jest właśnie tak, że coś się w głowie urodzi i nie daje spokoju
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:09   #24
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Ja wolę białe

A no chyba że W takim wypadku to się nie dziwię, że się popsuły i nie dasz rady zapuścić

Ahh nie kuś

Ja też nie jestem pedantką, ale to jest właśnie tak, że coś się w głowie urodzi i nie daje spokoju

eee nie,czerwone lepsze,wchodzi jak woda ,a pozniej jaka miła faza

teraz też dbam o nie,ale już nie tak obsesyjnie

kuszę kusze chodz chodz!

dokładnie tak a teraz wyobraź sobie co czuje pedant w takim momencie

własnie włączyłam sobei jakiś głupi serial "ekpia z new jersey" jezu jacy Cci ludzie są idiotami jeden ma w pokoju solarium
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:14   #25
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
eee nie,czerwone lepsze,wchodzi jak woda ,a pozniej jaka miła faza

teraz też dbam o nie,ale już nie tak obsesyjnie

kuszę kusze chodz chodz!

dokładnie tak a teraz wyobraź sobie co czuje pedant w takim momencie

własnie włączyłam sobei jakiś głupi serial "ekpia z new jersey" jezu jacy Cci ludzie są idiotami jeden ma w pokoju solarium
Po białym też jest bardzo miła faza W ogóle jakie określenie, miła faza

Szykuj posłanie

Oni to mają przej*bane

O matko, to faktycznie jakiś debilny serial U nas w szkole był taki chłopak który wyglądał, jakby spał w solarium Taki mały , spalony jak fryta normalnie Do dzisiaj ma ksywę Tomuś z małą dupką

A ja czytałam plotki i natrafiłam na coś , co mnie rozje*ało Popatrzcie jak Marina wyjeżdża z parkingu Ona chyba jest farbowana Żeby się takim małym szkrabem nie wykręcić to trzeba być...
http://www.plotek.pl/plotek/10,82573...i___.html?bo=1
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:30   #26
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Po białym też jest bardzo miła faza W ogóle jakie określenie, miła faza

Szykuj posłanie

Oni to mają przej*bane

O matko, to faktycznie jakiś debilny serial U nas w szkole był taki chłopak który wyglądał, jakby spał w solarium Taki mały , spalony jak fryta normalnie Do dzisiaj ma ksywę Tomuś z małą dupką

A ja czytałam plotki i natrafiłam na coś , co mnie rozje*ało Popatrzcie jak Marina wyjeżdża z parkingu Ona chyba jest farbowana Żeby się takim małym szkrabem nie wykręcić to trzeba być...
http://www.plotek.pl/plotek/10,82573...i___.html?bo=1

bo sa miłe fazy i są niemiłe fazy

dobra łożko już gotowe!

przestań,oglądam i nie wierze w to co widze,jedzie gościu autem i gada" mam fajne ciuchy,fajną oplaeniznę,więc mam nadzieję,że w domu będą fajne laski" i w tym samym czasie maluje sobie usta błyszczykiem
u mnei tez był yaki gosciu skąd oni sie biora?!

widziałam to ,2 razy sobie puszczałam bo nie mogłam ze śmiechu a teraz dac jej jakiegoś mercedesa albo paska
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:37   #27
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
bo sa miłe fazy i są niemiłe fazy

dobra łożko już gotowe!

przestań,oglądam i nie wierze w to co widze,jedzie gościu autem i gada" mam fajne ciuchy,fajną oplaeniznę,więc mam nadzieję,że w domu będą fajne laski" i w tym samym czasie maluje sobie usta błyszczykiem
u mnei tez był yaki gosciu skąd oni sie biora?!

widziałam to ,2 razy sobie puszczałam bo nie mogłam ze śmiechu a teraz dac jej jakiegoś mercedesa albo paska
No są, nawet coś mi wiadomo o tych drugich ...

Zara bede

O matko co za idiotyzm , co Ty oglądasz
A ten z mojej szkoły ma brata i też taka skwara spalona , chodzi na 20 minut po kilka razy w tygodniu Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą, dla mnie to jest masakra,bo przecież takie przedawkowanie solarium za nic w świecie nie wygląda ładnie , oni chyba lusterka nie mają :/

Ja rozumiem, że pewnie w stresie była ,skoro ją kamerowali, ale z drugiej strony żeby aż do tego stopnia się zestresować przecież ona miała tam sporo miejsca, do tego wytłukła tego fiacinę po krawężnikach i dalej nie mogła wyjechać... porażka

A apropo Mercedesa, przedstawiam Wam moje marzenie http://otomoto.pl/mercedes-benz-clk-...C16493037.html
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '

Edytowane przez Sunsett
Czas edycji: 2010-12-16 o 18:42
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:44   #28
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
No są, nawet coś mi wiadomo o tych drugich ...

Zara bede

O matko co za idiotyzm , co Ty oglądasz
A ten z mojej szkoły ma brata i też taka skwara spalona , chodzi na 20 minut po kilka razy w tygodniu Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą, dla mnie to jest masakra,bo przecież takie przedawkowanie solarium za nic w świecie nie wygląda ładnie , oni chyba lusterka nie mają :/

Ja rozumiem, że pewnie w stresie była ,skoro ją kamerowali, ale z drugiej strony żeby aż do tego stopnia się zestresować przecież ona miała tam sporo miejsca, do tego wytłukła tego fiacinę po krawężnikach i dalej nie mogła wyjechać... porażka

A apropo Mercedesa, przedstawiam Wam moje marzenie http://otomoto.pl/mercedes-benz-clk-...C16493037.html : prosi:

oj tam,kazda faze trzeba zliczyć

ok czekam

to jest coś na wzór wielkiego brata sa 4 laki spalone na wiór i 4 gogusiów,w dzien pracują w sklepie z ciuchami a w nocy imprezuja
czyli rodzinne mogli sobie zainwestowac w łożko i w pokoju wstawic

nie wiem jak tak można,ale widocznie jednak jest to możliwe i rechot goscia na koncu jest najlepszy


ładny mercedes to mercedes
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:54   #29
Sunsett
Zakorzenienie
 
Avatar Sunsett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6 153
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
oj tam,kazda faze trzeba zliczyć

ok czekam

to jest coś na wzór wielkiego brata sa 4 laki spalone na wiór i 4 gogusiów,w dzien pracują w sklepie z ciuchami a w nocy imprezuja
czyli rodzinne mogli sobie zainwestowac w łożko i w pokoju wstawic

nie wiem jak tak można,ale widocznie jednak jest to możliwe i rechot goscia na koncu jest najlepszy


ładny mercedes to mercedes
Pewnie, nic co ludzkie nie jest mi obce

No to zaje*isty film, nasz Tomuś pewnie śledzi losy bohaterów z zapartym tchem
Mnie się wydaje, że oni mają to łóżko wstawione

Mercedes to Mercedes no i drogi jak to Mercedes Podoba mi się strasznie ta furka, ale gdybym miała 60 tysięcy i miała kupić samochód, to wolałabym http://otomoto.pl/bmw-525-177-km-C15384004.html
__________________
'Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably and never regret anything that made you smile. '
Sunsett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:01   #30
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Pewnie, nic co ludzkie nie jest mi obce

No to zaje*isty film, nasz Tomuś pewnie śledzi losy bohaterów z zapartym tchem
Mnie się wydaje, że oni mają to łóżko wstawione

Mercedes to Mercedes no i drogi jak to Mercedes Podoba mi się strasznie ta furka, ale gdybym miała 60 tysięcy i miała kupić samochód, to wolałabym http://otomoto.pl/bmw-525-177-km-C15384004.html

oj mi tez a później przeklinam swoją głupote

Ty ale to jest tak głupie że aż fajne staczam się

oj tak BMW lepsze kocham takie auta mi się marzy audi a5
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.