Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 12:44   #1
AndziaGie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Unhappy

Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice


Witam wszystkich!
Chciałabym zapisać się do szkoły policealnej na profil Technik Hotelarstwa. Przeszukałam już wiele ofert szkół,dzwoniłam prawie do każdej,ale niestety nigdzie nie otwarto tego kierunku (mała ilość chętnych) :-( Jestem załamana, ponieważ to mój wymarzony kierunek i chciałabym w przyszłości pracować w hotelu... Być może pominęłam jakąś szkołę,w której ten kierunek akurat ruszył Jeżeli ktoś z Was uczęszcza na Hotelarstwo do szkoły policealnej w Katowicach, Bytomiu lub Chorzowie,bardzo proszę o to, żeby się odezwał!!!

Studia niestety odpadają-matura z matematyki...za rok będę próbować ale póki co szukam szkoły policealnej o tym kierunku,bądź jakiegoś kursu na Technika Hotelarstwa...
AndziaGie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:42   #2
marek999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

Cytat:
Napisane przez AndziaGie Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Chciałabym zapisać się do szkoły policealnej na profil Technik Hotelarstwa. Przeszukałam już wiele ofert szkół,dzwoniłam prawie do każdej,ale niestety nigdzie nie otwarto tego kierunku (mała ilość chętnych) :-( Jestem załamana, ponieważ to mój wymarzony kierunek i chciałabym w przyszłości pracować w hotelu... Być może pominęłam jakąś szkołę,w której ten kierunek akurat ruszył Jeżeli ktoś z Was uczęszcza na Hotelarstwo do szkoły policealnej w Katowicach, Bytomiu lub Chorzowie,bardzo proszę o to, żeby się odezwał!!!

Studia niestety odpadają-matura z matematyki...za rok będę próbować ale póki co szukam szkoły policealnej o tym kierunku,bądź jakiegoś kursu na Technika Hotelarstwa...
cześć
Sprawdź sobie ofertę Szkoły Policealnej Sukces Edukacja w Katowicach. Z Tego co słyszałem mają szeroki wybór kierunków nauczania i do tego organizują kursy na poszczególnych kierunkach. Znajomy chodzi tam na Technika Bhp i chwali sobie tą szkołę.
marek999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 19:36   #3
Onthewayto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

Cześć, ja uczyłam się na hotelarstwie w technikum, aczkolwiek słyszałam, że ciężko jest teraz znaleźć szkołę policealną w tym kierunku proponuję Ci zadzwonić sobie do Omega Edukacja jakiś czas temu moja koleżanka uczęszczała do tej szkoły właśnie na hotelasrtwo, spróbuj. Ps. zawsze możesz zapisać sie na kierunek pokrewny, który przyda Ci się w późniejszej pracy w hotelu. Inwestuj w siebie
Onthewayto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 12:03   #4
Akon85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

Mój kumpel chodził do szkoły gowork i bardzo miło wspomina ten czas zarówno ze względu na jakość nauczania jak i kadrę.
Akon85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 12:48   #5
Lindau
Raczkowanie
 
Avatar Lindau
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 32
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

Ja w tym roku od pazdziernika zaczynam taka nauke wlasnie na technika hotelarstwa w szkole Copernicus . dokladniej to nazywa sie kwalifikacyjny kurs zawodowy trwa 2 lata w tym tez praktyki i mozna dostac tytul technika w tym roku darmowe
Lindau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 16:31   #6
kate1230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

Hej a jest to płatny kierunek w Copernicusie?
kate1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 19:26   #7
Lindau
Raczkowanie
 
Avatar Lindau
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 32
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

Hej , zrobili darmowy mial byc platny 190 zl msc(jakos tak ) ,ale Ci ktorzy w tym roku sie zapisza to maja bezplatne calosc . Ale lepiej sie pospieszyc bo nie wiem do kiedy zapisy , bo zajecia maja byc od pazdziernika
Lindau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 11:40   #8
Lindau
Raczkowanie
 
Avatar Lindau
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 32
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

juz nieaktualne, nie otwieraja kierunku ;(
Lindau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 12:48   #9
Monia91was
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły policealne bytom,chorzów,katowice

Zobacz w Twojej Szkole w Bytomiu - w budynku elektryka
Monia91was jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 13:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.