Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 20:58   #31
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady.

Po pierwsze nie napisałam, że oczekuję SUPER LIFTING tylko, że tak piszą na stonach internetowych odnośnie w/w zabiegu, gdzie oczywiście troszkę rozmijają się z prawdą. Tak więc proszę czytać ze zrozumieniem.
Po drugie wydaje mi się, że im starsza i zaniedbana cera tym trudniej ją ,, naprawić".
Po trzecie- dzisiaj jest pierwszy dzień po zabiegu, zauważyłam zdecydowanie poprawę cery, zastosowałam serum które kupiłam, krem który używałam poprzednio, jak i nałożyłam makijaż. Dzisiaj widzę różnicę.
Powieki uniesione, owal ładnie podniesiony, faktycznie skóra lekko napięta. Zdecydowana poprawa. I teraz pytanie- czy efekty, które widzę zostaną zniwelowane po tygodniu, dwóch? Czy jednak faktycznie cera, którą aktualnie widzę (aż miło się patrzy..) taka pozostanie. Oczywiście wiadomo, że o cerę trzeba dbać. Ale jaki byłby sens jeśli miałabym płacić co miesiąc (tak, bo pani kosmetyczka zaproponowała, abym przyszła za miesiąc na ponowny zabieg) a po serii zabiegów Zaffiro efekt zotanie zniwelonany po 2, 3 miesiącach, gdzie strony internetowe jak i kosmetyczki gwaranują, wręcz zapewniają, że cera ma się poprawiać i wyglądać jeszcze lepiej niż teraz! Pytam, bo z tego co widzę to co niektóre poprzedniczki miały efekt wręcz odwrotny.
Tak więc jeżeli moja cera miałaby wracać do stanu poorzedniego to zdecydowanie wolę wydawać pieniądze na tańsze zabiegi, które bedą działać podobnie czy do 2 tygodni... ale wolę już to niż co miesiąc 1.300zł.
Na koniec chciałam zadać Ellish pytanie, dlaczego tak strasznie jesteś za tym zabiegiem, dlaczego go tak bronisz? Może jesteś kosmetyczką? Nie wiem. Każdy ma prawo do wypowiedzi, jednej osobie będzie odpowiadać zabieg innej nie. Nie musisz mi pisać nic na temat liftingu, mam koleżankę która zrobiła sobie zabieg operacji plastycznej liftingu twarzy, więc takie zabiegi jak z medycyny estetycznej nigdy nie zastąpią zabiegu operacji plastycznej jakim jest lifting.
Ale jakby nie było zabieg Zaffiro jest pod nazwą ,,Zaffiro (Thermolifting), litfing termiczny" - więc miałam prawo oczekiwać, że będą efekty takie jak zapewniają m.in. napięcie skóry (tak, wczoraj jak i dzisiaj to zauważyłam) zniwelowanie bruzd, zmarszek ( są lekko spłycone), itd. Efekt podoba mi się, ale nie wiem czy nie zejdzie po 2 tygodniach, gdzie następnie będę musiała zrobić zabieg ponownie.
Wszyscy dobrze wiemy, że gdyby klient miał przyjść raz, dwa, lub trzy razy na zabieg a potem jego cera miałaby pięknieć to salony kosmetyczne byłyby puste. Szczerze? Za bardzo nie wierzę w to, aby efekty po zabiegach miałyby być takie jakie obiecują. Ale tak jak pisałam wcześniej dam szansę na przekonanie się. Za miesiąc wybiorę się ponownie na zabieg (to również ze względu na ślub, który mam za miesiąc). Planuję zrobić jeszcze 2 zabiegi Zaffiro. Efekt jest teraz super (opinia z dzisiejszego dnia) ale nie wiem czy nie będzie tak jak z poprzedniczką, że efekty znikną po kilku dniach, czy miesiącach.

Edytowane przez linda22
Czas edycji: 2015-05-21 o 21:12
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 23:24   #32
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
teraz tak:

jesli zaffiro jest robione u osoby do 30lat, to wystarczy 1 zabieg, ale koncowy efekt jest po 6 miesiacach.

Powyzej 30roku zycia okolo 3 zabiegow, raz w miesiacu.

Efekty sa super, ale musi byc dobry sprzet, i to podstawa.
I osoba musi dobrze wykonac zabieg.
Bo zauwazylam, ze sa kosmetolodzy,ktorzy robia to jak na najnizszych parametrach, bo sie boja poparzyc. No i musi umiec dobrze przylozyc glowice jak i rowniez wiedziec ile przejsc zrobic. Nie jest to takie proste

Jako klient,musisz czuc mocno cieplo.Tak jakbys przylozyla do skory ciepla szklanke herbaty. Nie letnia, ale ciepla.

No i na koniec powinie byc wykonany mazaz zimna glowica ;-)

I kolejna sprawa, jesli chcesz sobie wygladzic zmarszczki, a masz je glebokie- to nie licz na super efekt ;-)

Piszesz, że osobie do 30 r.ż. wystarczy 1 zabieg a odnośnie mojego wieku (29 lat) piszesz ,, .â˜☠A ty chcesz widzieć super lifting w wieku 29 lat? Skóra jest za młoda i nie ma jak tu zaszaleć"(czyli nie pomoże nawet ten 1 zabieg!) No właśnie, jeśli nie ma jak zaszaleć na mniej zniszczonej to jak ma zaszaleć na starszej, bardziej zniszczonej cerze? później napiszesz-,, jeśli chcesz sobie wygladzic zmarszczki, a masz je glebokie- to nie licz na super efekt" przecież cera po 40 r.ż. z regóły ma głębokie zmarszczki. Innym razem piszesz, że zaffiro jest świetnym zabiegiem dla osób 40+.

To dla kogo w końcu jest ten zabieg? Czytam odnośnie zabiegu zaffiro, że:
,,Zabieg jest uniwersalny, jeśli chodzi oâ˜☠wiek. Toâ˜☠znaczy, żeâ˜☠możesz go wykonać nawet poâ˜☠25. roku życia, jeśli obserwujesz uâ˜☠siebie utratę jędrności. Będziesz zadowolona, gdyâ˜☠dowiesz się, żeâ˜☠wâ˜☠tym wieku wystarczy ciâ˜☠tylko jeden zabieg.â˜☠" Tak więc gdzie indziej jednak piszą, że mając 29 lat można zdecydować się na zabieg, i że ten 1 zabieg jednak pomaga!
Wydaje mi się, że bardzo zależy Tobie na reklamowaniu (oczywiście pozytywnym) w/w zabiegu. Rozumiem, ponieważ jest to być może najdroższy zabieg w twoim gabinecie kosmetycznym (w salonie kosmetycznym, w którym wykonywałam zabieg Zaffiro, był najdroższym zabiegiem, w salonie byłam 1-szy raz i od razu padła propozycja wręcz nie do odrzucenia! Tak zachwalany zabieg),
dlatego daje tobie większe dochody, również musi się zwrócić za zakup maszyny.

Czytam od wczoraj opinie o tym zabiegu (niestety, pomimo tego, że jestem już dłuższy czas na tym forum nie czytałam wcześniej przed zabiegiem recenzji odnośnie tego zabiegu BŁĄD), gdybym wiedziała, że jednak efekty cofają się (tak jak niektórym poprzedniczkom) to możliwe, że nie zdecydowałabym się na zabieg. Mam mieszane uczucia co do tego zabiegu. Aktualnie twarz ładnie wygląda, ale podejrzewam, że jest to ściemnianie i wykorzystywanie naiwności klienta (tak jak piszą poprzedniczki, efektów nie ma po 2, 3 miesiacach zapewne będzie i w moim przypadku). To jest moje zdanie.

Edytowane przez linda22
Czas edycji: 2015-05-21 o 23:32
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 09:20   #33
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady.

po pierwsze czytaj, proszę ze zrozumieniem.

"jesli chcesz sobie wygladzic zmarszczki, a masz je glebokie- to nie licz na super efekt ;-)"


Nie pisałam tutaj konkretnie o wieku 30 lat, ale ogólnie.


Po 25 roku życia dopiero pojawiają sie pierwsze oznaki starzenia. Dopiero. Wiec tutaj zaffiro za bardzo nie ma co robic. Nie ma jak zaszalec z efektami, bo nie ma JESZCZE na czym. Oczywiscie cos tam bedzie widac, ale to nie bedzie to, co u osoby starszej. Czytaj ze zrozumieniem.

Jesli przychodzi klientka 40plus, u ktorej juz widac utrate jedrnosci skory, widac zmarszczki, widac ze owal juz nie ten, to wtedy tutaj zaffiro bardzo ładnie zadziała i widać efekty juz o wiele lepiej niz u 30stolatki.

"
bardzo zależy Tobie na reklamowaniu (oczywiście pozytywnym) w/w zabiegu. Rozumiem, ponieważ jest to być może najdroższy zabieg w twoim gabinecie kosmetycznym"

Nie pisz bzdur, bo ja nie założyłam tego watku. Tylko odpowiadam na posta
Oczywiście, ze pracuje na tym sprzęcie, bo inaczej bym sie nie wypowiadała w tym temacie nie mając wiedzy.
A tak na marginesie, zaffiro jest u mnie jednym z tańszych zabiegów.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-05-22 o 20:46
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 09:49   #34
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady.

Ellish nie emocjonuj się tak a poza tym uważam, że w ogóle
NIE POWINNAŚ WYPOWIADAĆ SIĘ TUTAJ ODNOŚNIE ZABIEGU ZAFFIRO, ponieważ jesteś kosmetyczką a nie KLIENTEM.
Temat dotyczy: ,,Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady."
Pamiętaj, że klient będzie brać pod uwagę wypowiedź klienta a nie kosmetyczki, która tak naprawdę nie wiadomo czy wciska klientowi wiarygodną opinię czy tylko wciska kit, aby wydoić kasę z klienta.
Tak więc nie musisz odpowiadać na posty, w momencie w którym określiłaś się jako kosmetyczka twoje wypowiedzi przestały być wiarygodne. A to co tutaj wypisujesz równie dobrze mogę znaleźć na każdej stronie internetowej o zabiegu Zaffiro.

Dla każdego klienta tak jak i dla mnie twoje wypowiedzi są zbędne.

Edytowane przez linda22
Czas edycji: 2015-05-23 o 09:52
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 10:20   #35
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady.


pozostawiam bez komentarza. Niech się wypowiadają osoby, które się na tym nie znają

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-05-23 o 10:22
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 23:37   #36
mkobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 18
Dot.: Zaffiro, Titan, Fraxel - Wasze doswiadczenia i porady.

Kurcze na prawdę efekty na brzuchu sa tak nietrwałe?
Mam okazję zrobic zabieg na brzuch za 600 zł i się biję z myślami. Nie stac mnie by powtarzac zabieg seriami więc licze na coś co na prawde działa. Nie licze na efekty bez diety i ćwiczeń, ale niestety na obwisłą skórę po dwóch ciążach nawet diety i najlepsze ćwiczenia marnie dzialają


Cytat:
Napisane przez Emu15 Pokaż wiadomość
Robiłam zabieg zaffiro na brzuch, efekt był ( z naciskiem na był) rewelacyjny ,ze skupiłam się na piersi i twarz. Efekty przez tydzień dwa zadowalające a potem wszystko wróciło do pierwotnej formy.czyli szkoda kasy trzeba wziac się za ćwiczenia.pisze bo chce ostrzec dziewczyny przed niepotrzebnych wydawaniem kasy bo to drogi zabieg.
mkobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-31 00:37:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.