Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 06:45   #1921
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Poradźcie w którym kierunku "podkładowym" się udać.
Cerę mam normalną, w sensie ani się nie tłuści, ani nie jest zbyt sucha, lekka skłonność do naczynek ale niewielka. Cera gładka, nie mam niemal nic do ukrycia. Szukam wyrównania kolorytu, rozświetlenia (nie przeszkadza mi dodatek drobinek) nie lubię matowego wykończenia. Jestem bladawa.
W tej chwili używam Wake me Up - fajny ale w zimie najjaśniejszy kolor będzie zbyt ciemny. True Match oraz 123 Bourjois. W tym ostatnim ostatnio zaczęło mi przeszkadzać jednak zbyt pudrowe wykończenie.
Miałam Bourjois 10 sleep effect - ok, ale wolę coś nowego.

W jakim kierunku się udać? Interesują mnie podkłady drogeryjne raczej, żadna wyższa półka. Możecie coś polecić?
Moźe helthy Mix? On ma lekko rozświetlające wykończenie. W miarę fajnie teź kryje . Masz cerę taką samą jak moja.

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Makijaż wyobrażam sobie jako coś na zasadzie
"umyj twarz + krem nawilżający + spf 50 + podkład i na zajęcia"
Ewentualnie wymęczę ten puder od AM i będę się modlić, żeby cera była jasna, bo póki co bez pudru wyglądam bardzo źle (czerwona, bardzo dużo przebarwień i blizn)
Zależy mi na kryciu, macie i trwałości.
Coś podpowiesz do tak problematycznej cery?

P.S.
Stosowałam podkład z Avonu . zupełnie nie wiem dlaczego go kupiłam, prawdopodobnie ładne opakowanie i totalna niewiedza. Smugi, przy moich przebarwieniach przynajmniej 7 pompek na jeden makijaż a i tak wychodzę bardzo czerwona jakby podkładu w ogóle nie było na mojej twarzy, szybko się utlenia? Nie widać go po kilku godzinach. Szczególnie niepolecam. Może komuś kto nie ma problemów z cerą będzie okej. Dla mnie nie.

Poczytaj recenze BB Skin 79 tego pomarańczowego. O ile rozumiem jesteś przesuszona ale skóra po paru godzinach i tak"zrzuca" podkład i zaczyna się on świecić? Ten pomarańczowy BB jest przeznaczony dla cery tłustej i mieszanej.
Wiem że DW kusi,teź go lubię ale ja nie mam najmniejszego problemu z przesuszeniem a i tak kładę pod niego physiogel. Nie uźywam go też codziennie. Na codzień jest za ciężki . Moźe być też widoczny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:09   #1922
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość

kuki9, może rozejrzyj się za Max Factorem 3w1, BB z Maybelline, CC z Bell... w drogeriach ciężko o jasne :/
A jak z trwałością tego BB z Maybelline? Miałam bb z Garniera i generalnie mocno mnie zniechęcił. Ni to podkład ni to tłusty krem...

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Moźe helthy Mix? On ma lekko rozświetlające wykończenie. W miarę fajnie teź kryje . Masz cerę taką samą jak moja.
Biorę go pod uwagę

Skoro masz taką samą cerę to zdradź czego używasz?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:19   #1923
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A jak z trwałością tego BB z Maybelline? Miałam bb z Garniera i generalnie mocno mnie zniechęcił. Ni to podkład ni to tłusty krem...



Biorę go pod uwagę

Skoro masz taką samą cerę to zdradź czego używasz?
Ja jestem maniakiem podkładowym ale najchętniej . używam parure de Lumiere i Gold od Guerlain , czasami DW bardzo lubię Guerlaina
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-17 o 09:22
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:22   #1924
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja jestem maniakiem podkładowym.. Ja używamy parure de Lumiere i Gold od Guerlain , czasami DW bardzo lubię Guerlaina
A to raczej nie na moją kieszeń obecnie
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:24   #1925
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A to raczej nie na moją kieszeń obecnie
Sprawdź sobie helthy mixa on ma bardziej rozświetlające wykończenie niż 123 a mniej niż wake-me up. Wybór kolorystyczny też jest niezły. Jest dość trwały.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:32   #1926
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie helthy mixa on ma bardziej rozświetlające wykończenie niż 123 a mniej niż wake-me up. Wybór kolorystyczny też jest niezły. Jest dość trwały.
Tak właśnie zrobię
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:40   #1927
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Póki co dzięki za sugestie. Skin zainteresował mnie na poważnie, wiecie gdzie próbki można dorwać?
Zgłoszę się do Was jak moja cera się bardziej ustabilizuje. No chyba że nauczę się utrwalać puder na tyle żeby nie zostawiać go w każdym mozliwym miejscu (telefon itp..)
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 18:50   #1928
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Póki co dzięki za sugestie. Skin zainteresował mnie na poważnie, wiecie gdzie próbki można dorwać?
Zgłoszę się do Was jak moja cera się bardziej ustabilizuje. No chyba że nauczę się utrwalać puder na tyle żeby nie zostawiać go w każdym mozliwym miejscu (telefon itp..)

Ja mam skin 79 vip gold ale dla mnie to chyba za male krycie;/ mam zaczerwieniona skore na nosie i lekko na policzkach i nie daje rady.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:51   #1929
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Póki co dzięki za sugestie. Skin zainteresował mnie na poważnie, wiecie gdzie próbki można dorwać?
Zgłoszę się do Was jak moja cera się bardziej ustabilizuje. No chyba że nauczę się utrwalać puder na tyle żeby nie zostawiać go w każdym mozliwym miejscu (telefon itp..)
Na Allegro kupowałem kiedyś cały próbnik kremów BB od Skin 79 . Było 5 kolorów ( rodzajów) można sobie w ten sposób łatwo porównać.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:44   #1930
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, pomóżcie.
Kupiłam podkład niby ten sam co zawsze, ale w innym opakowaniu i niestety kolory również się zmieniły, przez co jestem nieszczęśliwą posiadaczką różowego podkładu, którego kolor doprowadza mnie do szału. Z racji, że lubię formułę i samo działanie, chciałabym go zażółcić i ewentualnie rozjaśnić (na zimę będzie jak znalazł). Z tego, co wiem rekomendowanym podkładem drogeryjnym w mocno żółtym odcieniu jest HM z Bourjois, więc chciałabym się skusić na niego, bądź na korektor z tej samej serii (zakładam, że korektor jest bardziej kryjący, co mnie odpowiada). Czy podkład HM sobie z tym poradzi? Czy lepiej zdecydować się na HM kokrektor? A być może macie lepszy pomysł, jak zażółcić podkład?
Będę wdzięczna za każdą pomoc
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:56   #1931
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie.
Kupiłam podkład niby ten sam co zawsze, ale w innym opakowaniu i niestety kolory również się zmieniły, przez co jestem nieszczęśliwą posiadaczką różowego podkładu, którego kolor doprowadza mnie do szału. Z racji, że lubię formułę i samo działanie, chciałabym go zażółcić i ewentualnie rozjaśnić (na zimę będzie jak znalazł). Z tego, co wiem rekomendowanym podkładem drogeryjnym w mocno żółtym odcieniu jest HM z Bourjois, więc chciałabym się skusić na niego, bądź na korektor z tej samej serii (zakładam, że korektor jest bardziej kryjący, co mnie odpowiada). Czy podkład HM sobie z tym poradzi? Czy lepiej zdecydować się na HM kokrektor? A być może macie lepszy pomysł, jak zażółcić podkład?
Będę wdzięczna za każdą pomoc

Zolty pigment ja jak kupilam za ciemny to kupilam bialy, mozesz go za kazdym razem mieszac na rece albo do malego pojemniczka wlac wieksza porcje i dosypac pigmentu i dobrze wymieszac.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 23:51   #1932
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Zolty pigment ja jak kupilam za ciemny to kupilam bialy, mozesz go za kazdym razem mieszac na rece albo do malego pojemniczka wlac wieksza porcje i dosypac pigmentu i dobrze wymieszac.
Gdzie kupić takie pigmenty? Da się je dorwać stacjonarnie? Jestem z Krakowa.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 00:05   #1933
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam cerę mieszaną, czoło jest lekko tłuste a policzki suche mimo dobrej pielęgnacji. Szukam płynnego podkładu rozświetlającego o jak najkrótszym składzie z żółtą/beżową/neutralną tonacją, byle nie różową, bez parafiny, olei, wosków, talcu i najlepiej żeby miał jak najmniej silikonów (nie sto rodzajów różnych silikonów jak to w większości, chociaż najlepiej by nie miał ich w ogóle, ale nie wiem czy to możliwe). Najlepiej do 80 zł, ale jak będzie miał wybitny skład to może być z wyższej półki (byle nie po 200 zł) Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Większość dostępnych na rynku, które testowałam mają fatalny, długi skład i wysuszają skórę, a ja nie chcę pogorszyć stanu mojej skóry. Zależy mi też żeby w gamie kolorystycznej był jakiś bardzo jasny odcień. Szukam czegoś w stylu Bourjois Healthy Mix, ale żeby tak nie wysuszał, o lepszym składzie...

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2014-09-19 o 00:09
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 07:18   #1934
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Gdzie kupić takie pigmenty? Da się je dorwać stacjonarnie? Jestem z Krakowa.
Nie chce wklejać linku do sklepu więc kuknij na priv
Stacjonarnie raczej nie ale to niedroga sprawa taki pigment

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, czoło jest lekko tłuste a policzki suche mimo dobrej pielęgnacji. Szukam płynnego podkładu rozświetlającego o jak najkrótszym składzie z żółtą/beżową/neutralną tonacją, byle nie różową, bez parafiny, olei, wosków, talcu i najlepiej żeby miał jak najmniej silikonów (nie sto rodzajów różnych silikonów jak to w większości, chociaż najlepiej by nie miał ich w ogóle, ale nie wiem czy to możliwe). Najlepiej do 80 zł, ale jak będzie miał wybitny skład to może być z wyższej półki (byle nie po 200 zł) Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Większość dostępnych na rynku, które testowałam mają fatalny, długi skład i wysuszają skórę, a ja nie chcę pogorszyć stanu mojej skóry. Zależy mi też żeby w gamie kolorystycznej był jakiś bardzo jasny odcień. Szukam czegoś w stylu Bourjois Healthy Mix, ale żeby tak nie wysuszał, o lepszym składzie...
Próbowałaś z minerałami nie przychodzi mi do głowy nic co spełna te wymagania:/ ale może ktoś się jeszcze wypowie.
Ale mo
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-19 o 07:32
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 07:29   #1935
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, czoło jest lekko tłuste a policzki suche mimo dobrej pielęgnacji. Szukam płynnego podkładu rozświetlającego o jak najkrótszym składzie z żółtą/beżową/neutralną tonacją, byle nie różową, bez parafiny, olei, wosków, talcu i najlepiej żeby miał jak najmniej silikonów (nie sto rodzajów różnych silikonów jak to w większości, chociaż najlepiej by nie miał ich w ogóle, ale nie wiem czy to możliwe). Najlepiej do 80 zł, ale jak będzie miał wybitny skład to może być z wyższej półki (byle nie po 200 zł) Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Większość dostępnych na rynku, które testowałam mają fatalny, długi skład i wysuszają skórę, a ja nie chcę pogorszyć stanu mojej skóry. Zależy mi też żeby w gamie kolorystycznej był jakiś bardzo jasny odcień. Szukam czegoś w stylu Bourjois Healthy Mix, ale żeby tak nie wysuszał, o lepszym składzie...
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Próbowałaś z minerałami nie przychodzi mi do głowy nic co spełna te wymagania:/ ale może ktoś się jeszcze wypowie.
Też celowałabym w minerały.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:03   #1936
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie chce wklejać linku do sklepu więc kuknij na priv
Stacjonarnie raczej nie ale to niedroga sprawa taki pigment
Dzięki za linka Cena tu za bardzo nie gra roli, po prostu walczę ostatnio ze skórą, dostałam maksymalnego wysypu na buzi i bez podkładu pokazać się ludziom ciężko, a ze świńskim rózem też nie jest dobrze A wiem, że przesyłka może iść nawet przez tydzień Ale w tym wypadku chyba nic lepszego nie zrobię.
A jeśli chodzi o ten pigment rozjaśniający? To ma być tlenek tytanu?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:09   #1937
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dzięki za linka Cena tu za bardzo nie gra roli, po prostu walczę ostatnio ze skórą, dostałam maksymalnego wysypu na buzi i bez podkładu pokazać się ludziom ciężko, a ze świńskim rózem też nie jest dobrze A wiem, że przesyłka może iść nawet przez tydzień Ale w tym wypadku chyba nic lepszego nie zrobię.
A jeśli chodzi o ten pigment rozjaśniający? To ma być tlenek tytanu?
Przykro ale nie wiem nigdy nie używałam innego. Nie znam się na składach ale ten żółty jest naprawdę fajny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-19 o 09:15
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:27   #1938
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Gdzie kupić takie pigmenty? Da się je dorwać stacjonarnie? Jestem z Krakowa.

Na kolorowce je kupilam tam sa polprodukty, a czy mozna je stacjonarnie dostac nie mam pojecia musialabys poszukac wujek google cos ci podpowie


Wysłane z aplikacji iphone

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dzięki za linka Cena tu za bardzo nie gra roli, po prostu walczę ostatnio ze skórą, dostałam maksymalnego wysypu na buzi i bez podkładu pokazać się ludziom ciężko, a ze świńskim rózem też nie jest dobrze A wiem, że przesyłka może iść nawet przez tydzień Ale w tym wypadku chyba nic lepszego nie zrobię.
A jeśli chodzi o ten pigment rozjaśniający? To ma być tlenek tytanu?

Musisz kupic zwykly bialy pigment tlenek tytanu mozesz dodawac do pudru matujacego.


Wysłane z aplikacji iphone

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-09-19 o 13:28
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:29   #1939
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Na kolorowce je kupilam tam sa polprodukty, a czy mozna je stacjonarnie dostac nie mam pojecia musialabys poszukac wujek google cos ci podpowie


Wysłane z aplikacji iphone

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------




Musisz kupic zwykly bialy pigment tlenek tytanu mozesz dodawac do pudru matujacego.


Wysłane z aplikacji iphone

ImageUploadedByWizaz Forum1411129751.005983.jpg probka starczy ci na bardzo dlugo.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 14:13   #1940
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A dopóki nie przyjdzie zamówienie z kolorówki to myślicie, że pigmenty matowe, np. z Kobo byłyby dobrym rozwiązaniem? Czy mogłyby zrobić mi jeszcze większe spustoszenie na buzi?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 14:16   #1941
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
A dopóki nie przyjdzie zamówienie z kolorówki to myślicie, że pigmenty matowe, np. z Kobo byłyby dobrym rozwiązaniem? Czy mogłyby zrobić mi jeszcze większe spustoszenie na buzi?

Ja nie probowalabym, bo to masz przeznaczenie jako cienie do powiek a nie polprodukt jak tamten pigment.
Jak zamowilas szubsza przesylka to powinnas miec za 2 dni ale teraz weeken wiec pewnie pojoedzialek wtorek dojdzie.

Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 14:57   #1942
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Moze cos doradzicie na moja facjate.

Cera mieszana, zaczerwienienia na policzkach i nosie. Czolo i broda blyszcza jak bombki na choince

Moimi ulubionymi podkladami byly DW Estee Lauder i Clarins Everlasting (czy cos o podobnej nazwie). Dla odmiany chcialabym uzyc czegos lzejszego a powyzsze 'masakratory ' zostawic na wieczor/impreze/wieksze wyjscia.

Cena nie gra roli.

Jestem na etapie testowania MAC studio fix. Podklad rozprowadza sie idealnie, kolor mi pasuje ale krycie mi nie lezy.

Obecnie mam cala tubke Max Factor long lasting ale no cos mi w nim nie pasuje Ratuje sie pudrem Puff Creme Max Faxtor przed swieceniem.

Pomozcie
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 15:33   #1943
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Moze cos doradzicie na moja facjate.

Cera mieszana, zaczerwienienia na policzkach i nosie. Czolo i broda blyszcza jak bombki na choince

Moimi ulubionymi podkladami byly DW Estee Lauder i Clarins Everlasting (czy cos o podobnej nazwie). Dla odmiany chcialabym uzyc czegos lzejszego a powyzsze 'masakratory ' zostawic na wieczor/impreze/wieksze wyjscia.

Cena nie gra roli.

Jestem na etapie testowania MAC studio fix. Podklad rozprowadza sie idealnie, kolor mi pasuje ale krycie mi nie lezy.

Obecnie mam cala tubke Max Factor long lasting ale no cos mi w nim nie pasuje Ratuje sie pudrem Puff Creme Max Faxtor przed swieceniem.

Pomozcie

Jeśli cena nie gra roli to polecam Guerlain tune perfection. Jest dużo lżejszy , ma dobre krycie i nieźle matowi.
Fajnych podkładem jest też Long wear od Bobbi Brown ale nie nadaje się dla cer bardzo tłustych. Ma średnie krycie ,ładnie wtapiał się w skórę.
Albo może po prostu sprawdz(o ile już tego nie zrobiłaś) DW light. Mniejsze krycie,mniej wysusza , łatwa aplikacja.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 19:28   #1944
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziekuje bardzo.

Poprosze o probki obydwu i mam nadzieje ze cos mi przypasuje
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 20:08   #1945
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam. Jestem tu pierwszy raz, potrzebuję porady.

Nigdy się nie malowałam, ani nie używałam nic prócz kremu, bo często dostawałam uczuleń. Mam cerę raczej suchą.


Szukam fluidu, który:

- ma kolor naturalny
- matuje

Moja mama używa fajnego, ale ciężko go dostać. Możecie coś polecić, najlepiej z coś z Rossmanna itp.

Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2014-09-19 o 20:09
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 21:27   #1946
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Trochę mało tych informacji w jakiej tonacji masz skórę? Jakiego krycia potrzebujesz? Matujący podkład przy suchej skórze raczej się nie sprawdzi
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:31   #1947
Mameja
Przyczajenie
 
Avatar Mameja
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witajcie.
Chcialabym byscie mi poradzily, jaki kolor vichy dermablend mi pasuje. Potrzebuje mocno kryjacego podkladu, boje sie ze nie dobiore dobrego koloru i 70zl pojdzie w d... Wiem, ze nie mozna ich testowac w sklepie, bo sa chyba tylko w aptekach Wklejam zdjecie kolorkow podkladu i swoje zdjecie. Generalnie mam cere sniada, waham sie miedzy gold, a sand.. bo bronze bedzie chyba za ciemny. Sama juz nie wiem. Dzieki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklad.jpg (13,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cera.jpg (43,3 KB, 17 załadowań)
Mameja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:41   #1948
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu pierwszy raz, potrzebuję porady.

Nigdy się nie malowałam, ani nie używałam nic prócz kremu, bo często dostawałam uczuleń. Mam cerę raczej suchą.


Szukam fluidu, który:

- ma kolor naturalny
- matuje

Moja mama używa fajnego, ale ciężko go dostać. Możecie coś polecić, najlepiej z coś z Rossmanna itp.
Dokładnie Ingran ma racje... Naturalny kolor to taki który jest w kolorze Twoje karnacji. U mnie to DW ecru u Ciebie może to być Guerlain 03 ... Matujących podkładów mogę wymienić 40 ale pewnie ze 2 będą spełniać Twoje oczekiwania. Podaj więcej danych to możliwe że będziemy W stanie Ci pomóc
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:54   #1949
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy w doborze podkładu
Najchętniej coś lekkiego, dającego naturalny efekt - zależy mi raczej na lekkim wyrównaniu kolorytu, na pewno nie na mocnym kryciu czy matowieniu. Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, czasami z niespodziankami, ale bez blizn do ukrycia. Na codzień nie używam podkładu, nie mogę znaleźć nic odpowiedniego dla siebie, bo gdy tylko jakiś na sobie testuję, efekt bardzo mi się nie podoba - skóra szybko się zapycha, wydaje mi się że mam na twarzy maskę i czuję, że lepiej mi bez niż z Do tej pory najlepszym podkładem na jakieś specjalne wyjścia był dla mnie wycofany już Rimmel Match Perfection GEL, dopasowujący się do koloru skóry i również wycofany już krem tonujący Oriflame
Jakieś wskazówki? Czy uda mi się coś takiego znaleźć w drogerii, a może powinnam zainteresować się chwalonymi ostatnio minerałami?
Hop hop
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:58   #1950
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Hop hop
Kochana jaka półka cenowa Cię interesuje i czy używałaś już Burżujów?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.