Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 12:15   #4321
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
Przecież dają ...ja dostałam takie skórzane
To mialas szczescie.
ja gdziekolwiek nie pojde to na wspomnienie o pudelkach robia duze oczy
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:18   #4322
MissMonika
Raczkowanie
 
Avatar MissMonika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 118
Send a message via Skype™ to MissMonika
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
tylko, ile musiałaś wydać, żeby otrzymać takie cacko, za granicą już od równowartości 400 zł jest takie coś a u nas?
Przed chwilą sprawdziłam... wydałam wtedy ponad 1000zł :/ Wydawało mi się wcześniej, że dostałam je do bransoletki. Cwaniaki
Zgadzam się z Tobą w 100% ceny są koszmarne, nie ma kart stałego klienta, a zostawiamy tam grubą kasę. Żadnych zniżek...dodają jakąś pierdołe raz na ruski rok, powinni jakoś nas uhonorować - psychicznie chore kobiety, które chcą przepłacać 1000% za kawałeczki srebra z napisem Pandora... że o złocie nie wspomnę. Apart ma fantastycznie rozwiązane sprawy z kartami, ja teraz mam 10% zawsze i to jest naprawdę duża zniżka, aż miło kupować u nich.
__________________
Chrystian
MissMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:23   #4323
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

niestety, w Polsce mega kiepsko nas traktuja.
np - wygralam w pandorowym konkursie na 10-lecie zloty koralik z diamentami.
na facebooku laski wrzucaly foty z tego co dostaly i mialy koralik w pudeleczku, w torebce, jakas kartka z gratulacjami, do tego kalendarz czy zeszyt, dlugopis, no jakies gadzety.

ja poszlam odebrac, dostalam korala w pudeleczku i papierowy certyfikat o autentycznosci diamentow [nie taki ten standardowy, tylko z fotka korala] do reki. nawet mi tego w torebke papierowa nie zapakowaly
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:35   #4324
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

dokładnie tak
jakiś czas temu - na pewno dość dawno, pół roku minimum - ekspedientka w pandorze powiedziała mi, że pandora też pracuje nad jakąś swoją kartą rabatową=stałego klienta czy coś takiego i co... i wielkie g*wno
(rzekomo nie chciała być w tyle za yes, który ma 5%, a o tym, że są salony obce, które mają jeszcze więcej nawet nie wspomnę)
zbierają się do tego rabatu tak jak onegdaj do tych gumek silikonowych (stoperów), których chyba już od roku nie można się doczekać

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

ilios - to dobrze, że ci nie dały go w rękę, żebyś sobie do kieszeni schowała (ja może nie przepadam za tym ich pakowaniem każdego pojedynczego koralika w pudełko, po prostu z czystych względów ekologiczno-ekonomicznych, mogliby wymyślić coś innego, ale w przypadku drogich korali a tym bardziej złotych to nie wyobrażam sobie innego opakowania, tym bardziej, że jest to wygrana, sprawę gadżetów przemilczę)

no to się nazbierało - i dobrze, żeby tylko dotarło to do kogoś, kto chciałby z tym coś zrobić

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

a jak oglądacie koraliki w salonie to normalnie bierzecie je w rękę, czy tylko przyglądacie się jak pani z salonu trzyma je wam przed nosem?
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:45   #4325
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Lusia13 - przypominam o fotce płaskiego serducha z lilou bo czekam z zamówieniem...
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:50   #4326
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Marti ja myślałam ze naklikałaś coś ze złotych trolli
Taaaaa chce sie zamknac w 6 stowkach jeszcze mam Pandore do skonczenia

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mi sie wlasnie zaczeło palic, chciałam kupic mądrość w starej cenie i dzis wlasnie podrożała także - kupujcie bo nie znacie dnia ani godziny
Czyli co, podwyzszaja ceny na raty? Tak aby wszystko bylo juz drozsze na 14ego?

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
kochana szalejesz witaj w klubie i koniecznie pochwal się co kupiłaś
Jeszcze nic nie kupilam. Postaram sie dzis ostatecznie zdecydowac na dlugosc branso i zamowie a zdjeciami pochwale sie dopiero pod koniec lutego jak odbiore to z PL i wroce do IRL


A co do Pandory, to tez mnie okropnie wkurza ich polityka! Traktuja Polske po macoszemu i pewnie niepredko sie to zmieni. Ceny nieporownywalne do zarobkow, a czesto nawet wyzsze po przeliczeniu niz w innych krajach w UK obnizyli jakis czas temu ceny zlota, nie wiedziec czemu w innych krajach nie. Ale ponoc spadla im ostatnio sprzedaz i maja w planach jakies obnizki! Czy wszystkiego czy tez tylko zlota to sie okaze. Tak jak to czy Polska sie zalapie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:02   #4327
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Nika w Pandorze dostaję do obmacancnia koraliki na tacy, w Yesie panie wyciągają zazwyczaj lub pokazują cała tackę.
Natomias w jednym Aparcie chciałam oblukac perłowe beadsy i pani powiedziała ze je doskonale widac przez szybę i ze one nie moga wyciągać chyba ze jestem zdecydowana na kupno( chciałam obejrzec 4 sztuki :/)- oczywiście wyszłam.
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2012-02-01 o 13:06
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 13:08   #4328
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Nika-ja jak oglądam korale w pandorze to zawsze biorę do ręki te które mi w oko wpadły -oczywiście wcześniej pytam czy można jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś odmówił
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 13:29   #4329
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Czyli co, podwyzszaja ceny na raty? Tak aby wszystko bylo juz drozsze na 14ego?
napisali mi, ze wyższe ceny mają te korale które przyjdą z nową dostawą, czyli jak im sie cos skonczy na magazynie (szufladzie ) to zamawiają i to przychodzi juz z nową ceną
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:48   #4330
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że z tą Pandorą na Markafoni nie bedzie lekko, no i miałam rację. Dostałam dzisiaj maila, ze wysyłka opóźni się jeszcze o tydzień, gdyż dostawca (Pandora?) nie zrealizował zamówienia w ustalonym terminie .
Ja nic od nich nie dostałam mam nadzieję że nie powinnam się martwić bo to duże zamówienie z kilkoma koleżankami z pracy.
Ja w moim zamówieniu ma status złożone
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:26   #4331
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Ja ostatnio w sprawie boxów na Trolle pisałam do nich e-mail. Podobno jakieś mają być 10-20 lutego.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 16:03   #4332
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

martiryb potwierdzam, ten koral z małej fotki to Księżycowy ocean Aha i nie ma co się sugerować zdjęciami Trolli (szczególnie tymi katalogowymi i tymi na ich stronie) bo ich korale są takie, że każdy jest inny i może Ci się trafić Księżycowy ocean jaśniutki albo ciemny, zależy jak trafisz. Tak samo jak ich waga, jeden ma 2 gramy, a drugi 2,5 Tak więc dobieranie koralików Trollowych do siebie to nie takie hop siup jak w Pandorze Zresztą już kilka razy o tym pisałyśmy, no i po fotkach w zdjęciowym też to widać, że każdy koral jest inny Z zapięciem Wielobarwny kwiat jest tak samo, każde zapięcie może mieć inne oczka

ilios super jest to Twoje pudełko
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:07   #4333
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Ceny Trolli już zaczęły wzrastać!- wszystkie najpopularniejsze korale już są w nowych cenach. Już wcześniej ceny były wariackie, a teraz to już w ogóle..
Ja kończę z trollami- w weekend zrobiłam ostatnie- mimo, że dopiero drugie- zakupy. Mam 10 trolli i styknie. A miałam jeszcze kupować minerały, ale aż taką wariatką, to nie jestem.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:16   #4334
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
w którym momencie się Ciebie czepiano? dziewczyny wyraziły swoje zdanie, tak jak Ty, a że kilka z nich nie miesza korali, no bardzo mi przykro, że ktoś śmiał mieć inne zdanie
jesteś przewrażliwiona zdecydowanie, aha, i żeby była jasność, nie zaatakowałam Cię, więc moja dobra rada: wrzuć na luz

i żeby nie robić offtopów, nie lubię mieszać pandory z trollami, to jest zupełnie inny styl i wg MNIE te korale nie pasują razem na jednej bransoletce, tym bardziej, że z Pandory toleruje jedynie srebrne beadsy i srebrno-złote, murano mi się nie podobają
lepiej bym tego nie ujęła

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
Przecież dają ...ja dostałam takie skórzane
wlaśnie te etui/kasetki/pudełka czy jak je tam zwać,sa śliczne ale bardzo małe i mało funkcjonalne ,jak dla mnie
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:39   #4335
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mój Boże, kolejne pospolite ruszenie będzie, bo zamiast słodzić i ślinić się na wszystko, to powiedziałam, że fajniej jest mieszać koraliki niż kupować w obrębie jednej marki?


Nie, nie szukam w gamie najpopularniejszych, oglądam wszystkie. Ale większość mi się po prostu nie podoba, mam jasno określony gust. Wolę sobie kupić nawet niemarkowe koraliki, żeby tylko były ładne. Nie zależy mi na snobowaniu się na marce, tylko na wyglądzie
Rzecz gustu. Uwierz nam też tu nie zależy na metce, ale jakości

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
Mój Boże, jak Ty lubisz wywoływać jakieś afery jak lubisz mieszać korale to mieszaj, jak inne dziewczyny nie lubią to nie mieszają, ot cała życiowa filozofia


Wracając do tematu, nie mogę się doczekać aż przyjdzie mój charytatywny koral RAFu
Załącznik 4472340

Ja też nie mogę się doczekać Twojego i Soriny i mojego

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie czy doczekamy sie czasow kiedy to w Polsce bedziemy dostawac w Pandorze pudełka na bizuterie?

Wlasnie naogladalam sie roznosci w necie i mi slinka cieknie
( a pudelko by sie jedno duze i ładne przydało. a nie bede kupowac boxu Apartu jak mam sama Pandore w domu ;/)

Niestety ale jak nie zostawisz co najmniej 5000 zł nie masz co liczyć Takie realia PL

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
Przed chwilą sprawdziłam... wydałam wtedy ponad 1000zł :/ Wydawało mi się wcześniej, że dostałam je do bransoletki. Cwaniaki
Zgadzam się z Tobą w 100% ceny są koszmarne, nie ma kart stałego klienta, a zostawiamy tam grubą kasę. Żadnych zniżek...dodają jakąś pierdołe raz na ruski rok, powinni jakoś nas uhonorować - psychicznie chore kobiety, które chcą przepłacać 1000% za kawałeczki srebra z napisem Pandora... że o złocie nie wspomnę. Apart ma fantastycznie rozwiązane sprawy z kartami, ja teraz mam 10% zawsze i to jest naprawdę duża zniżka, aż miło kupować u nich.
Masz może zdjęcia swoich skarbów ? Chętnie się poślinimy tutaj

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
dokładnie tak
jakiś czas temu - na pewno dość dawno, pół roku minimum - ekspedientka w pandorze powiedziała mi, że pandora też pracuje nad jakąś swoją kartą rabatową=stałego klienta czy coś takiego i co... i wielkie g*wno
(rzekomo nie chciała być w tyle za yes, który ma 5%, a o tym, że są salony obce, które mają jeszcze więcej nawet nie wspomnę)
zbierają się do tego rabatu tak jak onegdaj do tych gumek silikonowych (stoperów), których chyba już od roku nie można się doczekać

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

ilios - to dobrze, że ci nie dały go w rękę, żebyś sobie do kieszeni schowała (ja może nie przepadam za tym ich pakowaniem każdego pojedynczego koralika w pudełko, po prostu z czystych względów ekologiczno-ekonomicznych, mogliby wymyślić coś innego, ale w przypadku drogich korali a tym bardziej złotych to nie wyobrażam sobie innego opakowania, tym bardziej, że jest to wygrana, sprawę gadżetów przemilczę)

no to się nazbierało - i dobrze, żeby tylko dotarło to do kogoś, kto chciałby z tym coś zrobić

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

a jak oglądacie koraliki w salonie to normalnie bierzecie je w rękę, czy tylko przyglądacie się jak pani z salonu trzyma je wam przed nosem?
Ja lubię sobie pomacać Albo nawet przymierzyć do bransoletki

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Ceny Trolli już zaczęły wzrastać!- wszystkie najpopularniejsze korale już są w nowych cenach. Już wcześniej ceny były wariackie, a teraz to już w ogóle..
Ja kończę z trollami- w weekend zrobiłam ostatnie- mimo, że dopiero drugie- zakupy. Mam 10 trolli i styknie. A miałam jeszcze kupować minerały, ale aż taką wariatką, to nie jestem.

Ja po prostu zmniejszę listę zapotrzebowania i w dużo dłuższym czasie ją zrealizuję
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:43   #4336
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tak to odczułam Peace!

Wychodzi na to, że mamy podobny gust

a pokazywałaś już swoje bransoletki? chciałabym zobaczyć zdjęcia
Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Ceny Trolli już zaczęły wzrastać!- wszystkie najpopularniejsze korale już są w nowych cenach. Już wcześniej ceny były wariackie, a teraz to już w ogóle..
Ja kończę z trollami- w weekend zrobiłam ostatnie- mimo, że dopiero drugie- zakupy. Mam 10 trolli i styknie. A miałam jeszcze kupować minerały, ale aż taką wariatką, to nie jestem.
pokaż foty
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Jeszcze nic nie kupilam. Postaram sie dzis ostatecznie zdecydowac na dlugosc branso i zamowie a zdjeciami pochwale sie dopiero pod koniec lutego jak odbiore to z PL i wroce do IRL
pochwal się co zamówiłaś, osobiście polecam czakry i minerały
Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę się doczekać Twojego i Soriny i mojego
ja też, od razu jak przyjdą zrobię foty, ale będę suuuuper, czuje to
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:18   #4337
basiab70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 159
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Nie, nie mam niestety, kilka razy się nad nim zastanawiałam i nadal zastanawiam
Któraś z dziewczyn go chyba ma
Ja mam i księzycowy ocean i szampana. Na zdjęciu niespecjalnie widać różnicę, ale szampan (to murano przy niebieskich płatkach) ma taki lekko fioletowawy kolor pod bąbelkami a ocean (ten koło skrótu) ma wieksze, bardziej nieregularne bąbelki i jest lekko opalizujący (zdecydowanie bardziej mi sie podoba).
Ten na zdjęciu z wczoraj moim zdaniem to ocean
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebieska.jpg (36,0 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez basiab70
Czas edycji: 2012-02-01 o 18:19
basiab70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:20   #4338
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

MissMonika, rapunzel, Solciuchna, oj tak, fotki prosim
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:21   #4339
modzajto
Raczkowanie
 
Avatar modzajto
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 50
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Ceny Trolli już zaczęły wzrastać!- wszystkie najpopularniejsze korale już są w nowych cenach. Już wcześniej ceny były wariackie, a teraz to już w ogóle..
Ja kończę z trollami- w weekend zrobiłam ostatnie- mimo, że dopiero drugie- zakupy. Mam 10 trolli i styknie. A miałam jeszcze kupować minerały, ale aż taką wariatką, to nie jestem.
niestety to prawda bylam dzisiaj na stoisku i juz nowa dostawa i wszystko w nowych cenach!!! polowalam na srebrne okregi liczylam, ze sie zalapie, ale w tej cenie zostaje mi tylko wzdychać do waszych

Wariatką powiadasz hahaha tez tak mówilłam a minerały w ogole mnie nie interesowały, a teraz mam 4 ( labradoryt mój ukochany z niebieską inkluzją, onyks, dymny i mój ostatni zakup tygrysie oko) i chce wiecej!!! awenturyn, tylko jeszcze nie spotkałam takiego, który by do mnie zawołał haha ( a poropos wariatki ) na szczeście ich ceny nei podskoczą tak strasznie dotkliwie...

Edytowane przez modzajto
Czas edycji: 2012-02-01 o 18:36
modzajto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 18:26   #4340
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Srebrne okręgi? Co to?
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:33   #4341
modzajto
Raczkowanie
 
Avatar modzajto
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 50
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Srebrne okręgi? Co to?
to mój skrót myślowy, słoneczny krąg, srebrne bo ze srebra

Edytowane przez modzajto
Czas edycji: 2012-02-01 o 18:34
modzajto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:37   #4342
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Lusia13 - przypominam o fotce płaskiego serducha z lilou bo czekam z zamówieniem...
Już, już, pamiętam, tylko nie miałam kiedy
Na łańcuszku widziałam w salonie.
Chciałam kupić samą zawieszkę bo łańcuszek mam w domu ale tak nie można, więc musiałam wybrać jakiś sznurek... i oczywiście jeszcze go nie odczepiłam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1220005.jpg (35,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1220006.jpg (53,4 KB, 40 załadowań)
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:41   #4343
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Lusia piekne jest to serducho
są takie złote???
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:43   #4344
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Już, już, pamiętam, tylko nie miałam kiedy
Na łańcuszku widziałam w salonie.
Chciałam kupić samą zawieszkę bo łańcuszek mam w domu ale tak nie można, więc musiałam wybrać jakiś sznurek... i oczywiście jeszcze go nie odczepiłam...

podoba mi się, ale uważam że drogie
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:45   #4345
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
Lusia piekne jest to serducho
są takie złote???
Pozłacane żółte i różowe
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:46   #4346
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

dziewczyny a po wiela to serduszko? i czy maja złote??
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:51   #4347
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Niestety 140zł. Pytasz czy całe ze złota? Taj jak napisałam - są pozłacane
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:02   #4348
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

dzieki Lusia.. wlasnie poszukalam na ich stronce... drogo.... ale znalazlam za to slicznego aniołka dziewczyny, gdybym chciala cos zamowic z ich stronki to ile kosztuje u nich przesyłka, czy moze jest w cenie? bo nie wiem czy mi sie chce jechac i stac w tych kolejkach....
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:05   #4349
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

No drogo ale to prezent...

Przesyłka 20zł, a którego aniołka??
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:08   #4350
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

o tego
Przechwytywanie.jpg
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.