Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 11:03   #151
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Pierdu, pierdu, statystyki z całego świata pokazują że dostęp do broni pozwala zapobiegać przestępstwom:
http://www.romb.org.pl/index.php?id=147

O Szwajcarii, a zwłaszcza jak to wyglądało tam przed zmianami z 1999 r. rozmawialiśmy już w innym wątku. Nie spotkałem się z kontrargumentem z twojej strony, tylko z wypowiedzią w stylu: "eee nie podobają się źródła które podałeś".



W dodatku na racjonalnym egoizmie
pierdu pierdu
http://mark.reid.name/pics/figures/d...s-20121219.png

Tak tak, Szwajcaria - mokry sen każdego korwinistycznego kuca

Nie zamierzam marnować mojego czasu w pracy na dyskusję z kimś kto swoją wiedzę (zwłaszcza o Szwajcarii i obrocie bronią tam) czerpie z dna internetu
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:04   #152
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Wg moich źródeł nie masz racji.
Oto cytat dosłowny z wypowiedzi dr Katarzyny Kłosińskiej,która jest językoznawcą, pracownikiem naukowym na UW, sekretarzem Rady Języka Polskiego, zajmuje się m.in. językiem polityki
"
- Nie mówimy przecież - "lekara" na lekarkę czy "reportera" na reporterkę. Forma żeńska od minister to "ministerka". Więc jeżeli pani minister Mucha albo jakaś inna pani minister chce używać formy żeńskiej, to tylko "ministerka".


Przywiązanie jednej pani do starocerkiewnego to jedno, a stanowisko Rady to drugie.
http://www.rjp.pan.pl/index.php?opti...awodow-i-tytuo
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:55   #153
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Dresy moze są trochę nieobyczajni, ale w ich kodeksie nie ma gwałtów itd. Gwałcić na legalu mozna w islamie
Piszesz to na podstawie odcinka "Blok Ekipy", w którym Wojtas, Walo i Spejson postawili ukarać Cieślaka za pigułki gwałtu?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
pierdu pierdu
http://mark.reid.name/pics/figures/d...s-20121219.png

Tak tak, Szwajcaria - mokry sen każdego korwinistycznego kuca

Nie zamierzam marnować mojego czasu w pracy na dyskusję z kimś kto swoją wiedzę (zwłaszcza o Szwajcarii i obrocie bronią tam) czerpie z dna internetu
Ta grafika to typowy przykład manipulacji w tej sprawie.

Po pierwsze, bez sensu jest wklejać statystyki dla całych Stanów Zjednoczonych, skoro każdy stan ustala prawo po swojemu. A tak się przypadkiem składa, że to w stanach o najmniej restrykcyjnych przepisach co do posiadania broni jest najbezpieczniej. To stany z gun control zawyżają statystyki, głównie poprzez działanie rozmaitych gangów, posiadających broń ze źródeł nielegalnych.

Po drugie, wykres nie uwzględnia czy broń z której dokonano zabójstwa była nabyta legalnie. Czyli ktoś tu "zapomniał" że przestępcy posiadają broń w 90% nabytej na czarnym rynku.

Po trzecie, skoro zabójstwa można dokonać nie tylko bronią palną bez sensu jest podawać statystyki zabójstw z użyciem broni palnej. Bardziej wiarygodne są statystyki zabójstw ogółem.

Szwajcaria to nie jest tylko marzenie, to jest prawdziwy kraj korwinowskich kuców. W ostatnim referendum 77% Szwajcarów głosowało przeciwko wprowadzeniu dochodu gwarantowanego, tak jak w 2014 r. 77% głosujących było przeciw wprowadzeniu płacy minimalnej, 80% Szwajcarów jest też przeciwko UE. W wyborach 2015 na jesieni wygrała tam Szwajcarska Partia Ludowa, czyli partia antyunijna, anty w stosunku do uchodźców, mocno progun, i to jest też ta sama partia, która wcześniej organizowała referendum w sprawie zwiększenia rezerw w złocie.

Polityka broni? Proszę bardzo:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polity...i_w_Szwajcarii

Broń może kupić każdy po ukończeniu 18 roku życia, kto nie jest psychicznie chory. Broń odprzodową i odtylcową można kupić nawet bez pozwolenia. Sprzedaż amunicji jest rejestrowana tylko poprzez zanotowanie sprzedaży wraz z nazwiskiem osoby kupującej. Niedozwolone jest tylko posiadanie amunicji do karabinu maszynowego w domu, przez żołnierza po zakończeniu służby wojskowej. I to obowiązuje dopiero od 2007 r. A przed 1999 r. to był tam prawdziwy Dziki Zachód:
https://archive.is/tYkvx

Tylko czemu w takim kraju kuców społeczeństwo jest najbogatsze na świecie, a przestępczość jest niska? Tego żaden lewicowy aktywista nie potrafi wyjaśnić.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:57   #154
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Wg Prof. Bralczyka RJP przyjęła stanowisko,które i tak w powszechnym języku się nie przyjmie.
Nawet M. Środa dystansowała się od wojenki pani ministry Muchy. Zresztą ostatnio nie słyszałem żeby posłanka dalej walczyła w tej kwestii. Tak w ogóle to wg mnie poważniej brzmi Pani Premier B. Szydło niż Premierka B. Szydło. Ale co kto woli.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 12:09   #155
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Określenia "ministra Mucha" używała chyba tylko ona sama.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 12:14   #156
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Poraza mnie Twoja glupota.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
A mnie Twoja ignorancja. Europa nie potrzebuje islamu tylko ludzi trzeźwo myślących o przyszłosci. zenada
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 12:37   #157
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Wg Prof. Bralczyka RJP przyjęła stanowisko,które i tak w powszechnym języku się nie przyjmie.
Nawet M. Środa dystansowała się od wojenki pani ministry Muchy. Zresztą ostatnio nie słyszałem żeby posłanka dalej walczyła w tej kwestii. Tak w ogóle to wg mnie poważniej brzmi Pani Premier B. Szydło niż Premierka B. Szydło. Ale co kto woli.
Co mnie obchodzi Środa i Bralczyk? Zwłaszcza Bralczyk który jak go poskrobać to się odskrobie obrzydliwości. Rada przyjęła i tyle.
Dyskusje środowiskowe (i Środa nie ma żadnych szczególnych kompetencji w tym kierunku) to dyskusje środowiskowe.
I znamienne że nie napisałeś Premiera...
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 14:12   #158
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość

Ta grafika to typowy przykład manipulacji w tej sprawie.

Po pierwsze, bez sensu jest wklejać statystyki dla całych Stanów Zjednoczonych, skoro każdy stan ustala prawo po swojemu. A tak się przypadkiem składa, że to w stanach o najmniej restrykcyjnych przepisach co do posiadania broni jest najbezpieczniej. To stany z gun control zawyżają statystyki, głównie poprzez działanie rozmaitych gangów, posiadających broń ze źródeł nielegalnych.

Po drugie, wykres nie uwzględnia czy broń z której dokonano zabójstwa była nabyta legalnie. Czyli ktoś tu "zapomniał" że przestępcy posiadają broń w 90% nabytej na czarnym rynku.

Po trzecie, skoro zabójstwa można dokonać nie tylko bronią palną bez sensu jest podawać statystyki zabójstw z użyciem broni palnej. Bardziej wiarygodne są statystyki zabójstw ogółem.

Szwajcaria to nie jest tylko marzenie, to jest prawdziwy kraj korwinowskich kuców. W ostatnim referendum 77% Szwajcarów głosowało przeciwko wprowadzeniu dochodu gwarantowanego, tak jak w 2014 r. 77% głosujących było przeciw wprowadzeniu płacy minimalnej, 80% Szwajcarów jest też przeciwko UE. W wyborach 2015 na jesieni wygrała tam Szwajcarska Partia Ludowa, czyli partia antyunijna, anty w stosunku do uchodźców, mocno progun, i to jest też ta sama partia, która wcześniej organizowała referendum w sprawie zwiększenia rezerw w złocie.

Polityka broni? Proszę bardzo:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polity...i_w_Szwajcarii

Broń może kupić każdy po ukończeniu 18 roku życia, kto nie jest psychicznie chory. Broń odprzodową i odtylcową można kupić nawet bez pozwolenia. Sprzedaż amunicji jest rejestrowana tylko poprzez zanotowanie sprzedaży wraz z nazwiskiem osoby kupującej. Niedozwolone jest tylko posiadanie amunicji do karabinu maszynowego w domu, przez żołnierza po zakończeniu służby wojskowej. I to obowiązuje dopiero od 2007 r. A przed 1999 r. to był tam prawdziwy Dziki Zachód:
https://archive.is/tYkvx

Tylko czemu w takim kraju kuców społeczeństwo jest najbogatsze na świecie, a przestępczość jest niska? Tego żaden lewicowy aktywista nie potrafi wyjaśnić.
Ta grafika to dwa wykresy z wikipedii na którą lubisz się powoływać
(to co T uprawiasz to jest manipulowanie, żeby wyszło na Twoje ''bo każdy stan to'', "bo można zabić bez broni" itp).

Rozumiem, że jak specjalista - mieszkasz tam, czy opierasz się na internecie?
UDC ma najwięcej głosów w parlamencie od lat, rządzą ci sami ludzie (konsensus partyjny). Liberałowie też dostali więcej mandatów w stosunku do poprzedniej kadencji. Poległy młode partie. Obiektywni obserwatorzy mówią o zaledwie lekkim skręcie w stronę centroprawicy. (BTW: propozycja UDC odnośnie rezerw złota została odrzucona - nikt nie jest na tyle głupi, żeby iść na wojnę z USA). A co imigracji - cóż ponad 45% wszystkich zatrudnionych osób w Szwajcarii jest cudzoziemcami - nie zarzyna się kury ze złotymi jajami
(referendum z 2014 roku przeszło niecałym 1%, a efekt będzie taki, że wrócą do polityki sprzed 2012r)

Co do broni - możesz sobie wybiórczo cytować wikipedię omijając niewygodne fragmenty (np ten o mozliwości wynoszenia broni z domu - nie pasuje do Twojej koncepcji strzelania do gwałcicieli na ulicy?).
Za rok Szwajcaria będzie moim domem - już teraz spędzam tam 1/3 roku - w środowisku związanym z bronią, handlem bronią, militariami, armią itp, więc naprawdę nie zaimponujesz mi przepisywaniem internetu

Jeśli tak bardzo imponuje Ci Szwajcaria i uważasz, że dlatego są bogaci i mają niską przestępczość bo mają dostęp do broni, to proponuję stworzyć w Polsce drugą Szwajcarię wprowadzając taki milutki zamordyzm jak tam mają: fotoradary łapiące za przekroczenie prędkości o 1km/h, zakaz używania janosików, cb radia i inneg9 shitu, decyzyjność gmin i komun w zakresie godzin użytkowania pralek, toalet itp, decyzyjność gmin w zakresie mozliwości posiadania zwierząt domowych we WŁASNYM domu, odbieranie prawa jazdy za prędkość (plus milusie mandaty), odholowywanie samochodów zaparkowanych poza własnymi lub niebieskimi miejscami parkingowymi, powszechna służba wojskowe i obowiązkowe coroczne szkolenia, mandaty za przekroczenie linii wyznaczającej miejsce parkingowe, mandaty za odwrotne parkowanie w jednokierunkowej ulicy i inne takie pierdoły Etos pracy też można wprowadzić u nas. Kuce na pewno będą kwiczeć z uciechy.

z mojej strony EOT - rozumiem, że masz fiksacje na punkcie broni, gwałtów i islamu, ale naprawdę nie chce mi sie prowadzić jałowych dyskusji.


Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2016-06-22 o 14:27
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 14:19   #159
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Co mnie obchodzi Środa i Bralczyk? Zwłaszcza Bralczyk który jak go poskrobać to się odskrobie obrzydliwości. Rada przyjęła i tyle.
Dyskusje środowiskowe (i Środa nie ma żadnych szczególnych kompetencji w tym kierunku) to dyskusje środowiskowe.
I znamienne że nie napisałeś Premiera...
M. Środa to jedna z bardziej znanych feministek dlatego zawarłem ją w swojej wypowiedzi. Prof. Bralczyk jest v-ce przewodniczącym RJP więc jego zdanie też jest znamienne.
Rada przyjęła bardzo,ale to bardzo ogólne i mgliste stanowisko (tak jakby chciała i bała się określić jednoznacznie jednocześnie),ale nie jednogłośnie więc zwrot wciąż jest problematyczny. Stanowisko w pełnej treści (jak każą czytać) nie jest roztrzygające.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 14:34   #160
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
A mnie Twoja ignorancja. Europa nie potrzebuje islamu tylko ludzi trzeźwo myślących o przyszłosci. zenada
Tak, tak. Tłumacz sobie dalej, ze jesteś trzezwo myslacy. Jak Ci kiedyś dresik skrzywdzi corke nie daj bor, to tez zrzucisz na islam?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 15:33   #161
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to proponuję stworzyć w Polsce drugą Szwajcarię wprowadzając taki milutki zamordyzm jak tam mają: fotoradary łapiące za przekroczenie prędkości o 1km/h, zakaz używania janosików, cb radia i inneg9 shitu, decyzyjność gmin i komun w zakresie godzin użytkowania pralek, toalet itp, decyzyjność gmin w zakresie mozliwości posiadania zwierząt domowych we WŁASNYM domu, odbieranie prawa jazdy za prędkość (plus milusie mandaty), odholowywanie samochodów zaparkowanych poza własnymi lub niebieskimi miejscami parkingowymi, powszechna służba wojskowe i obowiązkowe coroczne szkolenia, mandaty za przekroczenie linii wyznaczającej miejsce parkingowe, mandaty za odwrotne parkowanie w jednokierunkowej ulicy i inne takie pierdoły Etos pracy też można wprowadzić u nas.
jestem na tak w każdej z tych propozycji poza jedną. Kontrolowanie godzin korzystania z toalety . Chyba skutecznie zniechęciłaś mnie do tego raju na ziemi.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 16:16   #162
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
jestem na tak w każdej z tych propozycji poza jedną. Kontrolowanie godzin korzystania z toalety . Chyba skutecznie zniechęciłaś mnie do tego raju na ziemi.
konkretnie chodzi o spuszczanie wody.
nawet w niektórych hotelach maja taki przepis
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:49   #163
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
konkretnie chodzi o spuszczanie wody.
nawet w niektórych hotelach maja taki przepis
aaaaa to przeżyję.

Maksymalnie w Polsce wkurza mnie takie społeczne przyzwolenie na jazdę po alkoholu, za szybko, złe parkowanie i sranie psami po chodnikach. Więc chyba w Szwajcarii spodobałyby mi się.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:16   #164
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
aaaaa to przeżyję.

Maksymalnie w Polsce wkurza mnie takie społeczne przyzwolenie na jazdę po alkoholu, za szybko, złe parkowanie i sranie psami po chodnikach. Więc chyba w Szwajcarii spodobałyby mi się.

W Szwajcarii nikt tak pięknie pewnie nie pisze.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:20   #165
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
NIe każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem. Pamiętaj o tym droga Mijanou
Serio?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:05   #166
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Serio?
musisz się trochę dokształcić. W świetle ostatnich badań przeprowadzonych przez StarFighter zamach na hotel King David w Jerozolimie to jednak robota muzułmanów, a odpowiedzialny za zamach w Oklahoma City Timothy McVeigh wcale nie był zwolennikiem Davida Koresha.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:09   #167
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
musisz się trochę dokształcić. W świetle ostatnich badań przeprowadzonych przez StarFighter zamach na hotel King David w Jerozolimie to jednak robota muzułmanów, a odpowiedzialny za zamach w Oklahoma City Timothy McVeigh wcale nie był zwolennikiem Davida Koresha.
IRA, ETA i Najwyzsza Prawda to tez ukryta opcja muzulmanska
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:28   #168
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Obiecuję, że się dokształcę
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:32   #169
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
IRA, ETA i Najwyzsza Prawda to tez ukryta opcja muzulmanska
muzułmanie przejęli ich od wewnątrz.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Obiecuję, że się dokształcę
polecam lekturę nomen omen SF, a szczególnie Pilipiuka i serii o Jakubie Wędrowyczu. W jednym z opowiadań opisano technikę przejęcia struktur Al Kaidy.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 19:45   #170
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
polecam lekturę nomen omen SF, a szczególnie Pilipiuka i serii o Jakubie Wędrowyczu. W jednym z opowiadań opisano technikę przejęcia struktur Al Kaidy.

Kochana, z Jakubem Wędrowyczem i Semenem Korczaszko ("wkraczasz na teren carskiej rosji, populacja 1, załóż ubranie ochronne"), familią Bardaków i innymi jestem za pan brat
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:46   #171
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

stupid-girl - straszysz nas Szwajcarią, piszesz jak tam niefajnie, a wybrałaś ten kraj jako miejsce do życia? Widzę w tym dziwną sprzeczność. Ja pisałem o szwajcarskiej gospodarce, a nie o przepisach na temat spuszczania wody w kiblu.

Wikipedia to jest encyklopedia, gdzie umieszcza się różne źródła. Wykres został przygotowany przez OECD, dlaczego w sposób nierzetelny opisałem wcześniej. Dla mnie to co opracowano na stronie ROMB-u zrobiono z dużo większym profesjonalizmem, czyli pokazując dokładne badania, rozbierające wszystko na czynniki pierwsze w różnych krajach, w różnych okresach czasu. Np. jak zachowuje się sprawca gdy ofiara ma broń, jak potencjalne posiadanie broni wpływa na psychikę włamywacza, na ile rzadko broń jest w ogóle używana, itp.

Artykuł z Wiki o polityce broni był z kolei na podstawie aktów prawnych z prawa szwajcarskiego. A historię przepisów sprzed 1999 r. wstawiłem z Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych, nie sądzę żeby to były słabe źródła.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:23   #172
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
I znamienne że nie napisałeś Premiera...
Pewnie nie napisał, bo to forma nieprawidłowa.
Są ważniejsze sprawy,niż roztrząsanie zwrotów mających w ojczystym języku swe żeńskie formy-ten minister-ta minister.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:30   #173
201607121223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 240
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Meh, daj spokoj Mija. zaraz Ci odpisze, ze to tylko dlatego, iz muzulmanin moze oszukiwac innowierce, ze jest mu przyjazny etc.
Mer Londynu, muzułmanin, poparł London Pride, wywieszenie flagi LGBT nad sejmem i światła uliczne LGBT na dzień Parady. A tak straszą, że muzułmanie to homofoby. Teraz w USA frakcja gejów zaczęła popierać Trumpa i atakować muzułmanów. Co to się dzieje, że dają się tak napuszczać jedni na drugich... Skur*****stwo totalne, napuszczać na siebie grupy ludzi.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
NIe każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem. Pamiętaj o tym droga Mijanou
Wiem, że już go zbanowano, ale warto zdementować tą bzdurę: w USA dominuje chrześcijański terroryzm (ataki terrorystyczne na kliniki aborcyjne i ataki kreacjonistów na konferencje biologów), w Izraelu są zamachy fundamentalistów judaistycznych np. jakiś czas temu ortodoks zabił człowieka na Paradzie Równości. Poza tym są też zamachy na tle nacjonalistycznym na całym świecie.
201607121223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:43   #174
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
stupid-girl - straszysz nas Szwajcarią, piszesz jak tam niefajnie, a wybrałaś ten kraj jako miejsce do życia? Widzę w tym dziwną sprzeczność. Ja pisałem o szwajcarskiej gospodarce, a nie o przepisach na temat spuszczania wody w kiblu.

Wikipedia to jest encyklopedia, gdzie umieszcza się różne źródła. Wykres został przygotowany przez OECD, dlaczego w sposób nierzetelny opisałem wcześniej. Dla mnie to co opracowano na stronie ROMB-u zrobiono z dużo większym profesjonalizmem, czyli pokazując dokładne badania, rozbierające wszystko na czynniki pierwsze w różnych krajach, w różnych okresach czasu. Np. jak zachowuje się sprawca gdy ofiara ma broń, jak potencjalne posiadanie broni wpływa na psychikę włamywacza, na ile rzadko broń jest w ogóle używana, itp.

Artykuł z Wiki o polityce broni był z kolei na podstawie aktów prawnych z prawa szwajcarskiego. A historię przepisów sprzed 1999 r. wstawiłem z Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych, nie sądzę żeby to były słabe źródła.
Nie widze sprzecznosci. Jade tam ze swiadomoscia jak wyglada tam zycie i bynajmniej nie uwazam tego kraju za raj na ziemi. Sa zreszta na tym forum dziewczyny mieszkajace i pracujace w Szwajcarii.
O gospodarce nie pisales - poza jedna wzmianka o uwalonym referendum.
Poza tym ze wzgledu na swoja historie takze ta niechlubna i fakt, ze od lat potege Szwajcarii buduja cudzoziemcy, jest to panstwo do ktorego trudno sie porownywac pod wzgledem gospodarczym. Podobnie trudno rownac do Estonii mimo, ze teoretycznie startowalismy na poczatku lat 90tych z tego samego miejsca.
A te przyklady, ktore podalam - swiadcza o zamordyzmie ale jednoczesnie o dojrzalosci tamtego spoleczenstwa. Jesli Polacy sie do tego poziomu zbliza pod wzgledem mentalnym prosze bardzo - niech sobie Seba i Zdzisiek maja te bron. Na razie duzo wieksze zagrozenie stwarzaja na drogach wracajac z dlugiego weekendu na podwojnym gazie. Bo nie wolno, ale mozna c'nie?
Jesli Sebix pojdzie do wojska a potem co roku bedzie jezdzil na obowiazkowe szkolenia strzeleckie - niech ma te bron.
W koncu Polacy od dyscypliny nigdy sie nie migali - wcale nie zaczely powstawac Wyzsze Szkoly Tego i Owego i inne tryby zaoczne, zeby prawdziwi polscy menszczyzni mogli uniknac koszar.

Dane jak sam zauwazyles sa jedne -kwestia jak sie je obrobi, zeby pasowaly do tezy. Jak mawia moja przyjaciolka z GUSu - statystyki i badania zawsze musza pasowac zamawiajacemu.

I jakbys tych danych nie obrabial i ile zrodel nie cytowal nijak sie one maja do tego co napisales, ze DZIEKI posiadaniu broni Szwajcaria jest bogatym spoleczenstwem, nie ma przestepczosci i problemow z islamistami.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2016-06-22 o 22:12
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 22:20   #175
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Są bogaci dzięki zdrowej gospodarce (chociaż nie jest to mój ideał, ale jest dosyć dobrze). O broni pisałem tylko w kontekście bezpieczeństwa, chociaż inne kwestie (mentalność etc.) również mają na to wpływ. Polska jak i inne kraje mogłyby wziąć przykład, przynajmniej żeby zrobić pierwszy krok ku "dobrej zmianie" i to nie takiej jaką proponuje PIS.

Zapomniałem dopisać, że to że przyjmowali wielu imigrantów to dla mnie duży plus, w podobny sposób swoją potęgę budowały Stany Zjednoczone. Zamykanie się na cudzoziemców to równa głupota, jak protekcjonizm handlowy. Tylko że w Szwajcarii zrobiono to dobrze, zamiast jakieś migracji socjalnej, która przyciąga pasożytów i cwaniaków, przyjmowali przedsiębiorców, naukowców, inżynierów itd. Nie pozwolili też żadnej obcej kulturze narzucać swoich reguł.

Podobnie jak dawno, dawno temu jeszcze w czasie istnienie Rzeczpospolity Obojga Narodów potrafił nawet stać meczet koło synagogi i kościoła katolickiego, a polska Husaria w swoich strojach mieszała wzory z stylu tureckiego, francuskiego i węgierskiego. Czemu wtedy takie "multikulti" działało? Bo nie było UE narzucającej wszytko odgórnie i pod przymusem, destrukcyjnej polityki socjalnej, poprawności politycznej i innych głupot. Zamiast tego była asymilacja. Nie bez powodu wciąż mieszkający w Polsce Tatarzy są przeciwko przyjmowaniu uchodźców, jak i dostrzegają zagrożenia ze strony wojującego islamu
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:30   #176
201607121223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 240
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Czemu wtedy takie "multikulti" działało? Bo nie było
Było nie było, teraz mamy pseudointeligentów, mających zerową wiedzę z historii, społeczeństwa czy na temat UE, wypisujących bzdury z pozycji ekspertów. Idź trollować gdzie indziej, cały wątek rozwaliłeś.
A moderacja widzę to toleruje .
201607121223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:03   #177
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez Grn Pokaż wiadomość
Było nie było, teraz mamy pseudointeligentów, mających zerową wiedzę z historii, społeczeństwa czy na temat UE, wypisujących bzdury z pozycji ekspertów. Idź trollować gdzie indziej, cały wątek rozwaliłeś.
A moderacja widzę to toleruje .
dlaczego moderacja ma tego nie tolerować? człowiek wypowiada swoje zdanie w sposób kulturalny i rzeczowy, czego niestety nie można powiedzieć o niektórych dziewczynach.

ja feministką chciałabym być, ale tylko ze względu na szacunek dla kobiet, dzięki którym mogę pracować czy studiować. Niestety nie chcę utożsamiać się z organizacjami feministycznymi i ich przedstawicielkami w takiej formie i przekazie, jak to ma miejsce obecnie. Do telewizji czy do innych środków masowego przekazu wysyłane są okazy, które sprawie nie pomagają, a wywołują jedynie ironiczne uśmieszki i ciarki zażenowania. A jeżeli trafi się już kobieta mówiąca z sensem, to niestety jest praktycznie niezauważalna, bo przyćmiewa ją kontrowersja i chamstwo koleżanki.

z perspektywy osoby, która słucha radia i czyta co nieco w internecie, a nie jest zaangażowana w ten temat, feminizm kojarzy mi się głównie z walką o prawa osób lgbt i (ostatnio) uchodźców. przykre trochę
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:11   #178
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
dlaczego moderacja ma tego nie tolerować? człowiek wypowiada swoje zdanie w sposób kulturalny i rzeczowy, czego niestety nie można powiedzieć o niektórych dziewczynach.
Rzeczywiście bardzo kulturalny i rzeczowy sposób wypowiedzi, w którym sugeruje użytkowniczkom w każdym poście, że w dupie były i gunwo widziały oraz że brak im znajomości elementarnych pojęć. No i oczywiście lepiej od samych feministek wie co one myślą i o co im chodzi.
Cytat:
ja feministką chciałabym być, ale tylko ze względu na szacunek dla kobiet, dzięki którym mogę pracować czy studiować. Niestety nie chcę utożsamiać się z organizacjami feministycznymi i ich przedstawicielkami w takiej formie i przekazie, jak to ma miejsce obecnie. Do telewizji czy do innych środków masowego przekazu wysyłane są okazy, które sprawie nie pomagają, a wywołują jedynie ironiczne uśmieszki i ciarki zażenowania. A jeżeli trafi się już kobieta mówiąca z sensem, to niestety jest praktycznie niezauważalna, bo przyćmiewa ją kontrowersja i chamstwo koleżanki.

z perspektywy osoby, która słucha radia i czyta co nieco w internecie, a nie jest zaangażowana w ten temat, feminizm kojarzy mi się głównie z walką o prawa osób lgbt i (ostatnio) uchodźców. przykre trochę
Bycie feministką nie oznacza utożsamiania się z jakąkolwiek organizacją feministyczną.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:22   #179
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

prawa człowieka są trochę przykre?
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:53   #180
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Świadomość praw kobiet w dobie demonizowania feminizmu

No to mnie rozwaliło. Przykrość z powodu walki o prawa człowieka.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-31 08:38:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.