Czy Wasi mezowie sie ogladaja.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 12:24   #1
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80

Czy Wasi mezowie sie ogladaja....


Tak jak w temacie.
Czy Wasi Tz, mezowie ogladaja sie za innymi laskami na miescie bedac z Wami ??
Ja niestety przylapalam swojego na tym kilka razy... i oczywiscie poklocilismy sie.
Nie wiem, moze jestem ''nie dzisiejsza'' i to jest normalne, ze wiekszosc facetow tak robi ale ja niestety nie moge tego scierpiec.
Klocilismy sie o to mnostwo razy. Nie jestem glupia wiem ze to facet. Dlatego zawsze mu mowie, kiedy jestes sam na miescie patrz ile chcesz nawet sie obejrzyj ale nie jak jestes ze mna.
Dla mnie to jest brak szacunku. Nawet upokarzajace
Poza tym to dla cos nowego. Wiem ze nie wszyscy sa tacy. Z moim ex z ktorym bylam wiele lat nie mialam tego problemu. On zawsze wyznawal zasade. Mam co mnie kreci.
Moj Tz kocham mnie dba o mnie i nie moge niz zlego o nim powiedziec tylko ten problem. Nie potrafie na to przymknac oka
Ostatnio pojechalismy do Wenecji, przepiekne romantyczne miasto... no ale niestety przeszla laseczka w miniowce i krotkich kozaczkach i ... czar Wenecji prysl
Czasami mysle zeby zaczac robic dokladnie to co on ale nie potrafie, robilabym cos wbrew sobie, nie czulabym sie dobrze z tym.
Ale boli mnie to. Idzie ze mna za reke, buzi, buzi, kocham Cie i nagle przechodzi laseczka i jego zwrok zbyt dlugo zatrzymuje sie na niej. Jak dla mnie te kocham Cie ktore mi powiedzial przed chwila moze sobie w dupe wsadzic!!!
Nie jestem osoba ktora kontroluje faceta, czy poparzyl sie na nia czy sie obejrzal, nie bylabym soba.
Kiedys podczas 'rozmowy' powiedzial zebym mu zaufala, fakt pomylil sie ale to juz sie nie zdarzy. Do momentu kiedy wychodzilismy kiedys ze sklepu (bylam przed nim 1 m.), mijala nas laseczkaza za ktora sie odwrocil. Zobaczylam to bo przede mna byla duzo szyba, zobaczylam to w odbiciu. Wiec zapytalam sie co przed chwila zrobil a on ze nic.
Ja mowie ze sie obejrzal za nia a on jak moglam to zobaczyc skoro szlam przed nim. Zaczelismy sie klocic po 5 min. powiedzial ze patrzyl na ochroniarz.
Wyglada na to ze jak idzie za mna czuje sie 'wolny' i moze robic co chce bo i tak nie zobacze tego.
Caly czas mi mowi ze mnie kocha (i ja to wiem) ale co innego porzadanie a co innego milosc, czasami wydaje mi sie ze one nie ida ta sama droga u niego.
On planuje slub za 1.5 roku a ja ? nie chce boje sie Jak dla mnie za duzo bylo klamstw na ten temat z jego strony, troche zawiodl moje zaufanie.

Glupio sie czuje piszac to wszystko, mozliwe ze ten problem wydaje sie dla Was smieszny a moj post to tylko glupie, babskie wywodu. mozliwe. inne pary maja powazniejsze problemy ale musialam sie wygadac.
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:01   #2
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

He he. To może ja coś odpowiem. Miałem kilka razy (dosłownie kilka trzy, może cztery) podobną rozmowę. Może nie awanturę, ale stwierdzone z wyrzutem "coś się tak na nią gapił?" Pod przysięgą na wszelkie świętości mogę zaręczyć, że nie gapiłem się wtedy na nikogo, nawet nie wiedziałem o jakiej kobiecie mowa, gdybym na chwile choć zatrzymał na kimś zwrok, pewnie bym chociaż zauważył czy to była brunetka w mini czy blondyna z biustem na wierzchu. Nic takiego nie miało miejsca. Zostałem niewinnie oskarżony. Nie twierdzę, że nigdy w życiu nie oglądnąłem się za jakąś laską, (chociaż z natury nie jestem typem który się slini na widok kawałka dekoldu na ulicy) ale wtedy tak nie było!!!

Może Tobie również się jedynie wydawało?
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:14   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Jesli ci to przeszkadza a twoj facet wypiera sie w zywe oczy to moze jednak trzeba zmienic faceta? Mnie sie tez takie rzeczy nigdy nie podbaly. CO innego gdybysmy sie oboje ogladneli i skomentowali : " ty widzales/ widzialas ten dekolt, zaraz by jej te dzwony wylecialy itp" skonczylo by sie smiechem i zartami.
Teraz gdy jestem mezatka moj maz jest inny od moich poprzednich sympatii. Maz sam mnie szturcha i pokazuje delikwentke. Wszystko jedno czy ocenia ja pozytywnie czy negatywnie. ja robie to samo. Nie raz gdy jechalismy autem i stalismy na swiatlach widzialam dziewczyne idaca po chodniku. Niby zadna pieknosc, ale miala cos w sobie, cos w twarzy co przyciagalo uwage. Pokazywalam ja mezowi i on wydawal swoja aprobate, czesto taka jak moja, chodz zdarzalo sie, ze mu sie dziewczyna nie podobala, jesli pokazalam mu naprawde sliczna poludniowa, zgrabna i seksownie ubrana dziewczyne. Nie raz skrytykowal. On nie lubi kobiet ktore sie seksownie ubieraja i odkrywaja wiecej niz potrzeba. ja lubie sobie popatrzec, wiec musialam nie raz sprowadzac go na ziemie, ze mnie chodzi o to ze jest sliczna, ze jest grabna a nie czy ma to "cos". Teraz ogladamy sie oboje i to na innych zasadach niz twoj maz, zadne z nas sie nie slini i nie wywala zwieszonego jezora. Ja bo nie jestem biseksualna, a moj maz nie, bo woli skromne dziewczyny z tym "czyms", ale kiedys gdy nieznalam jeszcze meza... moi poprzedni partnerzy nie zawsze bylo wobec mnie ok. tak uwazam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:18   #4
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

o matko i corko... to tu sa mezczyzni ????
hm... cieszy mnie to bardzo bo zawsze moga pokazac jak na przyklad 'moje wywody' wygladaja z ich punktu widzenia.

Wierz mi Stary_Pryku. nasze klotnie i rozmowy nie byly bez powodu.

MonikaPogrzeba piszesz ze moze lepiej go zostawic.... i chyba tak zrobie... bo nie chce cale zycie ciagnac tego tematu. Jestem zmeczona i on tez.
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:37   #5
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

A może jak chce to niech się ogląda z tym , że " ogląda " to ma na myśli przez sekundę zerknie .
Ja miałabym jakieś " ale " gdyby patrzył za jakąś dziewczyną dłużej lub kilka razy się obejrzał . To wogóle jest zawsze indywidualna sytuacja każdej pary zależna od wieku , wspólnie spędzonych lat ,zaufania . Nie wiem w jakim jestes wieku ale po 20 wspólnych latach jak w moim przypadku wiem że mój mąż może i się obejrzy ale to ja jestem dla niego najważniejsza
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 22:37   #6
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Gdyby tylko jego spojrzenie trwalo 2-3 s... ok. ale jest zdecydowanie dluzsze.
Sama lubie patrzec na laski i czasami sama powiem, hej spojrz ale ma nogi
ale co innego kiedy on cos takiego robi poza moimi plecami, czyje sie jakby cos przeciwko mnie
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 07:20   #7
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Są mężczyźni, a przynajmniej jeden. Nie chciałem Ci absolutnie nic wmawiać Roamano, w pierwszej chwili pomyślałem, że być może to tylko nieporozumienie.

Wtedy, gdy ja zostałem posądzony o oglądanie się za panienkami, pomyślałem, że może faktycznie to robię i nawet nie zdaję sobie z tego sprawy. A że z natury jestem dociekliwy i lubie znać mechanizmy działające w damsko-męskich relacjach, to trochę poczytałem na ten temat. Udało mi się teraz znaleźć jeden z tych artykułów. Mozna się z tym zgodzić lub nie, ale chyba warto przeczytać.

Cytat:
Tacy jesteśmy, że lubimy patrzeć. Wolimy kochać się przy świetle, lubimy oglądać ciało partnerki i zupełnie nie możemy zrozumieć, dlaczego ona tego nie chce, a nawet sie wstydzi. Podobnie podchodzimy do kobiet, które widzimy na ulicy. Zerkamy na nie z powodu wrażeń estetycznych, nic ponadto. Widok ładnej, elegancko ubranej pani to dla oka mężczyzny sama przyjemność. W takim momencie budzi się nasza dusza zdobywcy. Ale spokojnie, wcale nie zamierzamy uwieść każdej ładnej kobiety, która jest w zasięgu naszego wzroku! Tak tylko sobie niewinnie ćwiczymy. Przecież panie też lubią zerkać na przystojniaków i nie widzą w tym niczego złego. Jeśli jednak ci to nie odpowiada, powiedz mu: "Nie chcę, byś tak robił. Źle się z tym czuję".

Trochę inaczej mają się sprawy z panami, którzy uważnie taksują kobiety lub oglądają się za nimi wtedy, gdy są w towarzystwie swojej partnerki. Powody takiego zachowania są dwa: albo usiłują wzbudzić zazdrość w ukochanej, dając jej do zrozumienia: "Nie jesteś jedyną na tym świecie, są też inne kobiety", albo lekceważą jej uczucia i dążą wyłącznie do własnej przyjemności. Współczuję każdej kobiecie, która ma z takim mężczyzną do czynienia. Radzę też, jeśli to tylko możliwe, uciekać od takiego, gdzie pieprz rośnie. Bo będą kłopoty. Ale jeśli mężczyzna tylko zerka, to przejmować się nie należy. Jak mawiała seksuolog Michalina Wisłocka: "Gwizdanie i oglądanie się za kobietami to chamstwo, ale zaprzestanie tego też".
A w Twoim przypadku. Mieszkasz w Rzymie, na wycieczce byłaś w Wenecji - jeżeli Twój mąż jest Włochem, to pewnie będziesz musiała się pogodzić. Oni chyba troszkę inaczej podchodzą do tego typu zachowań, ale pewnie sama to wiesz lepiej.

PS
Naprawdę podobała Ci się Wenecja?
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 16:34   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

romana napisalam tak z przekory, ale tez zebys sie zastanowila czego chcesz od zycia. Mnie nie chodzuilo o to ze masz go zostawic i koniec. To twoj wybor, ale czytajac twoj post wyczulam jakis zal i chyba lekki bol. Wyobrazlam sobie to co piszesz i co nie co mi sie przypomnialo z mojego wczesniejszego zycia zanim poznalam meza.
Jak pisalam wczesniej o moim mezu , to takie ogladanie sie jest ok, ale takie nachalne o jakim ty piszesz... mnie sie to tez nie podoba. Ilez razy szlam ulica w mini i wysokich butach. Nogi mam dlugie, wiec byly nie raz spojrzania porzadania i ogladanie sie przy... partnerce. Ilez razy smialam sie pod nosem ze taka fajna dziewczyny( oczywiscie ocenilam dziewczyne po wygladzie, bo jaki miala charakter to nie wiem bo jej nie znalam), a jest z takim palantem. Dla mnie takie zachowanie typu macho jest wstretne. Nie lubie facetow ktorzy sie tak zachowuja ( oczywiscie nie chodzi tylko o takie beszczelne ogladanie sie, jest tez wiele innych zachowan ktore wrzucam to tego samego worka). Bylam z takim , chodz nie byl typowym osobniekiem macho, ale jednak mial predyspozycje. Czy byl wobec mnie poza tym ogladaniem ok? Nie wiem, ale nie czulam sie dobrze beda z nim miedzy ludzmi. Wyobrazajac sobie co bedzie po ilus tam latach malzenstwa... to co zbaczylam w wyobrazni mnie przerazalo. ja musze ufac facetowi, on musi ufac mnie. Musi okazywac mi szacunek, a takie perfidne ogladanie sie przy mnie na dodatek i jeszcze wypieranie sie wzywe oczy... to nie dla mnie.
napisalam ze chyba musisz zmienic faceta nie po to zeby ci sprawic przykrosc, tylko po to zebys przemyslala sprawe. Teraz sie nic nie zmienia, on ciagle to robi, chodz wie jak sie czujesz, jak to odbierasz. Jak on by sie czul gdyby czegos u ciebie nie lubil, a ty nadal bys to robila, nie liczyla bys sie z jego uczuciami?
ja sie meczylam bardzo w takim zwiazku, a wiedz ze po slubie jak bedziecie iles tam lat po slubie to sie napewno nie zmieni, a przynajmniej sa male szanse na to.
Cytat Starego Pryka jest tak wymowny i tak prawdziwy zwlaszcza jego druga czesc. ja tez wspolczuje takim kobieta.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:04   #9
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Dzieki Stary_Pryk-u nie wiem... ale zawsze mam ubaw gdy pisze Twoj nick

Dzieki za artykul. Ale nic nowego tam nie jest napisane to wszystko to ja wiem. Dlatego powaznie mysle o rozstaniu. Jutro kupuje bilet powrotny do kraju ale dopiero na luty (bo taniej).
Nic mu o tym nie powiem. To bedzie niespodzianka Zobacze jak sie sprawy dalej bede ukladac do tego czasu.
Tak mieszkam we Wloszech a moj Tz jest wlochem. To co tu sie dzieje... Nie podoba mi sie i nie lubie wlochow. Oni sa jak zwierzeta. Zachowuja sie jakby nigdy kobiety nie widzieli a jak jeszcze widza ze cudzoziemnka... zreszta one leca na to. IDIOCI !!!
Ludzie wszedzie zdradzaja ale odnosze wrazienie ze tutaj to jest cos normalnego a partnerki, zony przymykaja na to oko, daja jakby im pozwolenie na to. Na przyklad moj tesciu zdradza swoja zone caly czas i to nie sa jednorazowe wybryki, jego zwiazki z kochankami trwaja cale lata i wszyscy o tym wiedza. Tesciowa 1-2 dni pokrzyczy a potem buzi, buzi, titi titi, jakby nigdy nic Doprawdy zalosne. Moj Tz potepia zachowanie ojca i nie raz sie przez to klocili. Wierzcie mi moj Tz nie jest typowym wlochem. Jedyne co ma z wlocha to to ze lubi sobie popatrzec na ladne laseczki. On ma dusze pol-wlo. Zna nasz kraj bardzoooo dobrze, nasza kulture, nawet troche jezyk. Woli nasza mentalnosc od tej wloskiej. Jedyne co mu sie nie podaba co smutne twarze ludzi mijajacych na ulicy.

Szkoda tylko ze pokazal mi siebie od tej strony kiedy przyjechalam tu (1.raz) do niego odrazu zamieszkac. Wczesniej to on zawsze przyjezdzal do mnie, mnie jakos tam do Wloch nigdy nie ciagnelo.
Znajomy powiedzial mi madre slowa,JEDZ NAJPIERW DO NIEGO NA WAKACJE, ZOBACZ JAK SIE ZACHOWUJE NA SWOIM TERYTORIUM teraz zaluje ze go nie posluchalam.
Szkoda ze to wszystko tak sie zakonczy Bardzo go kocham on mnie tez. Dba o mnie, powiedzialabym ze dmucha i chu cha na mnie. Mamy to samo poczucie humoru, temperament... to samo podejscie do zycia, rodziny... tylko ten jeden problem... ale nie mam innego wyjscia. Nie mam zamiaru spedzic reszty zycia klocac sie caly czas na ten sam temat.

A Wenecja... przepiekne miasto tyle slyszalam od ludzi ze tam smiedzi i jest brudno a po ulicach szczury biegaja
Ja odnioslam przeciwne wrazenie.
Tam jest wspaniale, nigdy czegos takiego nie widzialam przez chwile nie moglam uwierzyc ze tam naprawde jestem. Do tej pory znalam ja z tv, ksiazek, prasy.
I te maski, kostiumy ah ah ah... chcialabym tam jeszcze raz pojechac ale na karnawal.
A do jednego hotelu tam trzeba podplynac gondola. Jest hotel, drzwi wejsciowe, dwa schodki i woda do okola
Cos niesamowitego, wspanialego....

Ps. rejs gondola po kanalach 30 min - 80 E WARIACI !!!
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:13   #10
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Dobrze Cie zrozumialam MonikaPogrzeba. I Ty mnie dobrze. Many to samo podejscie do mezczyzn.
Gdy na ulicy jakis facet bedac z dziewczyna patrzyl sie na mnie zawsze myslalam ale kretyn ma dziewczyna a na inne sie lampi i teraz wyglada ze ja mam faceta kretyna

Rozmawialismy wiele razy na ten temat, widze male poprawe mozliwe ze kiedys ten problem zniknie bo naprawde mu na mnie zalezy. Ale ile jeszcze ma czasu minac ???
JA NAPRAWDE JESTEM ZMECZONA.
Dzieki za Wasze odpowiedzi
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 23:19   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

"Ale spokojnie, wcale nie zamierzamy uwieść każdej ładnej kobiety, która jest w zasięgu naszego wzroku!"

Się uśmiałam W większości przypadków należałoby dodać "bo i tak mamy małe szanse na sukces, więc jedyne co możemy to tylko sobie popatrzeć".
Zdumiewa mnie arogancja facetów. Byle misiek a myśli, że mógłby mieć każdą. Tylko nie chce hehe...pomarzyć dobra rzecz.

A swoją drogą, czy to tak naprawdę trudno pojąć, że gapiąc się na inne kobiety w towarzystwie swojej wybranki, po prostu się ją kompromituje ? Większość znanych mi panów (z którymi o tym kiedykolwiek rozmawiałam, oczywiście) tego nie łapie. Dlaczego? Nie wiem.
Mój chłop w mojej obecności nie gapi się na inne. Ma szacunek i do mnie i do nich (bo nie traktuje kobiet idących ulicą jak klaczy na wybiegu, ma świadomość, że one nie paradują specjalnie po to żeby pieścić jego oko, tylko zwyczajnie sobie idą i tyle). Gadaliśmy kiedyś o tym. Jednym słowem ma facet klasę i tyle
Poza tym, my idąc razem ulica jesteśmy zwykle tak zajęci rozmową, że mało nas obchodzą inni. Nie mamy zwyczaju komentować mijanych przez nas ludzi. Ani pozytywnie ani negatywnie. Po prostu mamy to w nosie jak kto wygląda, jakie ma nogi i czy wywalił biust.
Polecam takie podejście. Dzięki temu się mentalnie nie kiśnie

A faceci z południa Europy faktycznie są pod tym względem straszni. I chyba nie do zmiany. Taka mentalność.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-11-28 o 23:22
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 07:28   #12
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez romana80 Pokaż wiadomość
Szkoda ze to wszystko tak sie zakonczy Bardzo go kocham on mnie tez. Dba o mnie, powiedzialabym ze dmucha i chu cha na mnie. Mamy to samo poczucie humoru, temperament... to samo podejscie do zycia, rodziny... tylko ten jeden problem... ale nie mam innego wyjscia. Nie mam zamiaru spedzic reszty zycia klocac sie caly czas na ten sam temat.

A Wenecja... przepiekne miasto tyle slyszalam od ludzi ze tam smiedzi i jest brudno a po ulicach szczury biegaja
Ja odnioslam przeciwne wrazenie.
Tam jest wspaniale, nigdy czegos takiego nie widzialam przez chwile nie moglam uwierzyc ze tam naprawde jestem. Do tej pory znalam ja z tv, ksiazek, prasy.
I te maski, kostiumy ah ah ah... chcialabym tam jeszcze raz pojechac ale na karnawal.
A do jednego hotelu tam trzeba podplynac gondola. Jest hotel, drzwi wejsciowe, dwa schodki i woda do okola
Cos niesamowitego, wspanialego....

Ps. rejs gondola po kanalach 30 min - 80 E WARIACI !!!
Ej dziewczyno, zastanów sie dobrze. Czy, to że rzuci czasem okiem na inną kobiete na ulicy jest powodem by rezygnować z wszystkiego co o nim napisałaś? Troszkę pochopna decyzja. Nie chce Cię na nic namawiać, bo sama wiesz najlepiej co powinnaś zrobić, ale przemyśl jeszcze raz tą decyzje o odejściu. Zrób to dla Starego_Pryka

Nie, nie chodzi o szczury, brud i smród. Pod tym względęm Wenecja nie odbiega chyba specjalnie od przeciętnej. Mnie najbardziej przeszkadzała totalna komercjalizacja. To miasto zrobiło na mnie wrażenie, jak gdyby istniało wyłącznie dla turystów. Brak mu było takiego charakteru, ducha. Pewnie - kanły zamiast ulic, gondole, maski itp - tego nie można doświadczyć nigdzie indziej i warto to zobaczyć. Ale taki dużo bardziej brudny i śmierdzący Neapol zrobił na mnie lepsze wrażenie. A z Włoch najbardziej podobało mi się na Sycylii, tam to wogóle życie płynie innym rytmem.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:51   #13
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Eh.... zobaczymy.... co bedzie to bedzie....
Do lutego jest jeszcze troche czasu. Ma czas zeby sie poprawic

A co do Wenecji. Odnieslismy calkiem inne wrazenie niz Ty.
Nawet moj Tz sie mial sie ze gdyby Wenecja bylaby w Polsce to wszedzie na bydunkach wisialby bilbordy z gsm+ Do czasu gdy nie doszlismy do morza blisko placu San Marco. Zobaczylismy wielkaaaaaaaaaa reklame. i Tylko tyle a moze az tyle
Do tej pory zwiedzilam Wlochy od Rzymu w gore. Niby Rzym zaliczany jest do polnocy, ale kiedy tak zwiedzalam ta bardziej gorna czesc Wloch nasuwalam mi sie bardzo czesto jedna mysl. Tu to jest, cywilizacja moge sobie tylko wyobrazic co sie dzieje na 'dole'
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 12:49   #14
Prymulka55
Raczkowanie
 
Avatar Prymulka55
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 120
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

No nie.Dziewczyny nie przesadzajcie.To jeszcze nie koniec swiata jak sie facet obejrzy za inna.Nie mozna go jak pajaca prowadzic i mowic to wolno a tego nie.To jest najzwyklejsza w swiecie chorobliwa zazdrosc.Wscieklabym sie,gdyby moj maz zabronil mi spojrzec na jakiegokolwiek mezczyzne a nawet obejrzec sie.przeciez to nic zlego.Jezeli wykonuje jakies gesty do tej osoby o to juz jest inna sprawa.Sluchajcie ,takie zachowanie bardzo meczy partnera.Nie wroze przyszlosci waszemu zwiazkowi.Pozdrawiam .
__________________
Kazdemu Jego Raj - Christine Arnothy
Prymulka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 20:45   #15
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

A może to jest tak , że Ty szukasz czegoś , jakiegoś "ale" bo wiesz że to nie ten jedyny .
Czymś chcesz wytłumaczyć ewentualne zerwanie
Związek taki " na całe życie " to sztuka kompromisów i tak jak mówi PRYMULKA nie mozna tą drugą osobą sterować i mówić mu co ma robić .
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 11:03   #16
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

"Oglądają się"
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 15:08   #17
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Eee am.Faceci są wzrokowcami i muszą sobie popatrzeć.Wszystko oczywiście w granicach dobrego smaku.Mnie to tam nigdy nie drażnilo- po to ma gały by patrzały
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:03   #18
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

mój sie jeszcze na szczęście nie ogląda, tylko by spróbował !!!! ręka, noga, mózg na ścianie!!!
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 14:29   #19
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

I oko na widelcu hehe
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 18:16   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

moj zrobił to raz i więcej już nie.
"zabiłam go jego bronią"
ubrałam się tak,żeby prześwitywało (białe cienkie spodnie stringi) i patrzyłam jaką reakcję ma moj t.z. na miny panów. na pytanie -przeciez ci wszystko widac,ubierz inne majtki...
odpowiedziałam-daj popatrzec innym,nie bądz chytry
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 19:39   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moj zrobił to raz i więcej już nie.
"zabiłam go jego bronią"
ubrałam się tak,żeby prześwitywało (białe cienkie spodnie stringi) i patrzyłam jaką reakcję ma moj t.z. na miny panów. na pytanie -przeciez ci wszystko widac,ubierz inne majtki...
odpowiedziałam-daj popatrzec innym,nie bądz chytry
hehe
Mój TŻ jest absolutnie za opalaniem topless. Z tym, że nie przeze mnie

Jak to jest, skoro oni "tylko" patrzą i nic sobie przy tym nie myślą, to dlaczego nie podoba im się pokazywanie wdzięków przez ich partnerki i obce męskie oko zawieszone na nich ? No przecież to nic takiego, nie ? Tamci też TYLKO patrzą.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:43   #22
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

A ja mam inne wytłumaczenie.Też często widziałam jak się ogląda za innymi i zaczełam się oglądać za facetami głośno komentując walory.
Druga rada.
Pomyśl sobie w duchu że co z tego że ogląda się za kobietą-przecież ona też musi robić kupę.
Dziewczyny pomaga jak nic.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:13   #23
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Post Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Mój się głównie ogląda za terenówkami i motorami, ale jak zdarzy się ładna dziewczyna, to czasem popatrzy, raz to skomentowałam, że tak się gapi a i tak już nic z tego, na co on mi powiedział, że patrzy na nią i myśli sobie "tak, tak ją kiedyś też ktoś udupi".

A tak mówiąc szczerze to jakoś mnie to nie rusza, ba czasem jak zobaczę ładną kobietę np. w telewizji to sama czasem mówię, że jest bardzo ładna. Mój mąż mi często powtarza, że dla niego i tak ja jestem miss świata i okolic Natomiast ja sama też czasem komentuję przystojnych facetów i on też jakoś nie reaguje za specjalnie albo z tego żartuje. Moja mama takie zachowanie komentuje w ten sposób, że teraz to i tak już sobie tata popatrzeć tylko może. Natomiast raz się uśmiałam, jak tatę podrywała jakaś napalona nastolatka a mój ojciec popatrzył na nią z politowaniem i zwrócił się do niej słowami "a co ty chciałaś dziewczynko, bo nie usłyszałem dokładnie".
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:16   #24
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
hehe
Mój TŻ jest absolutnie za opalaniem topless. Z tym, że nie przeze mnie

Jak to jest, skoro oni "tylko" patrzą i nic sobie przy tym nie myślą, to dlaczego nie podoba im się pokazywanie wdzięków przez ich partnerki i obce męskie oko zawieszone na nich ? No przecież to nic takiego, nie ? Tamci też TYLKO patrzą.
W tym sek , ze oni nie tylko sobie patrza, ale tez mysla przy tym ( oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze znajdzie sie taki co sobie nic nie pomysli, ale wiem od facetow co sobie mysla. Mialam kiedys duzo kolegow, ktorzy na bierzaco mi komentowali co niektore okazy na ulicy, co tez by z nimi nioe robili, jak by je nie wzieli itp)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:29   #25
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
W tym sek , ze oni nie tylko sobie patrza, ale tez mysla przy tym ( oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze znajdzie sie taki co sobie nic nie pomysli, ale wiem od facetow co sobie mysla. Mialam kiedys duzo kolegow, ktorzy na bierzaco mi komentowali co niektore okazy na ulicy, co tez by z nimi nioe robili, jak by je nie wzieli itp)
Chyba cos w tym jest
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:00   #26
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....


Edytowane przez milablondi79
Czas edycji: 2010-03-12 o 12:05
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:04   #27
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez milablondi79 Pokaż wiadomość
witam kobietki moj maz nie oglada sie za nikim ani przy mnie ani jak jest sam za bardzo mnie kocha nie oglada nawet reklam z rozebranymi kobietamimam wspanialego i bardzo przystojnego meza ktory jest mi wierny pod kazdym wzgledem
rzeczywiście ideał .
inteligentny facet tak patrzy,zeby nikt nie widział
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:36   #28
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez romana80 Pokaż wiadomość
Tak jak w temacie.
Czy Wasi Tz, mezowie ogladaja sie za innymi laskami na miescie bedac z Wami ??
Ja niestety przylapalam swojego na tym kilka razy... i oczywiscie poklocilismy sie.
Nie wiem, moze jestem ''nie dzisiejsza'' i to jest normalne, ze wiekszosc facetow tak robi ale ja niestety nie moge tego scierpiec.
Klocilismy sie o to mnostwo razy. Nie jestem glupia wiem ze to facet. Dlatego zawsze mu mowie, kiedy jestes sam na miescie patrz ile chcesz nawet sie obejrzyj ale nie jak jestes ze mna.
Dla mnie to jest brak szacunku. Nawet upokarzajace
Poza tym to dla cos nowego. Wiem ze nie wszyscy sa tacy. Z moim ex z ktorym bylam wiele lat nie mialam tego problemu. On zawsze wyznawal zasade. Mam co mnie kreci.
Moj Tz kocham mnie dba o mnie i nie moge niz zlego o nim powiedziec tylko ten problem. Nie potrafie na to przymknac oka
Ostatnio pojechalismy do Wenecji, przepiekne romantyczne miasto... no ale niestety przeszla laseczka w miniowce i krotkich kozaczkach i ... czar Wenecji prysl
Czasami mysle zeby zaczac robic dokladnie to co on ale nie potrafie, robilabym cos wbrew sobie, nie czulabym sie dobrze z tym.
Ale boli mnie to. Idzie ze mna za reke, buzi, buzi, kocham Cie i nagle przechodzi laseczka i jego zwrok zbyt dlugo zatrzymuje sie na niej. Jak dla mnie te kocham Cie ktore mi powiedzial przed chwila moze sobie w dupe wsadzic!!!
Nie jestem osoba ktora kontroluje faceta, czy poparzyl sie na nia czy sie obejrzal, nie bylabym soba.
Kiedys podczas 'rozmowy' powiedzial zebym mu zaufala, fakt pomylil sie ale to juz sie nie zdarzy. Do momentu kiedy wychodzilismy kiedys ze sklepu (bylam przed nim 1 m.), mijala nas laseczkaza za ktora sie odwrocil. Zobaczylam to bo przede mna byla duzo szyba, zobaczylam to w odbiciu. Wiec zapytalam sie co przed chwila zrobil a on ze nic.
Ja mowie ze sie obejrzal za nia a on jak moglam to zobaczyc skoro szlam przed nim. Zaczelismy sie klocic po 5 min. powiedzial ze patrzyl na ochroniarz.
Wyglada na to ze jak idzie za mna czuje sie 'wolny' i moze robic co chce bo i tak nie zobacze tego.
Caly czas mi mowi ze mnie kocha (i ja to wiem) ale co innego porzadanie a co innego milosc, czasami wydaje mi sie ze one nie ida ta sama droga u niego.
On planuje slub za 1.5 roku a ja ? nie chce boje sie Jak dla mnie za duzo bylo klamstw na ten temat z jego strony, troche zawiodl moje zaufanie.

Glupio sie czuje piszac to wszystko, mozliwe ze ten problem wydaje sie dla Was smieszny a moj post to tylko glupie, babskie wywodu. mozliwe. inne pary maja powazniejsze problemy ale musialam sie wygadac.
Mój się ogląda, ale właściwie to oglądamy się razem.. ("Fajna nie?" - "Fajna, tylko nogi ma przykrótkie..") Mnie akurat to nie przeszkadza, a że szczerzy do bólu jesteśmy, to wiem, że za tym oglądaniem nic innego nie idzie. Gdybym mu powiedziała, że jest to dla mnie upokarzające, to pewnie by się nie oglądał - przy mnie. Facetom nieraz oko automatycznie samo się zahacza - jak nam na fajnym łachu na wystawie sklepowej
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:38   #29
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Mój się ogląda, ale właściwie to oglądamy się razem.. ("Fajna nie?" - "Fajna, tylko nogi ma przykrótkie..") Mnie akurat to nie przeszkadza, a że szczerzy do bólu jesteśmy, to wiem, że za tym oglądaniem nic innego nie idzie.
A co jeżeli na pytanie: "fajna nie", odpowiedziałaby: "fajna, chętnie bym ją bzyknął". O takiej szczerości do bólu mówisz ? Zdarza się tak? Bo to, że przyznaje, że któraś fajna, ale automatycznie wyszukuje w niej wady - np. przykrótkie nogi to wiesz...wcale taka do bólu to szczerość nie jest.

A po drugie. Po co to robicie ? W sensie, obcinacie inne kobiety ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:29   #30
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Czy Wasi mezowie sie ogladaja....

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A co jeżeli na pytanie: "fajna nie", odpowiedziałaby: "fajna, chętnie bym ją bzyknął". O takiej szczerości do bólu mówisz ? Zdarza się tak? Bo to, że przyznaje, że któraś fajna, ale automatycznie wyszukuje w niej wady - np. przykrótkie nogi to wiesz...wcale taka do bólu to szczerość nie jest.

A po drugie. Po co to robicie ? W sensie, obcinacie inne kobiety ?
O przykrótkich nogach mówię ja, bo on takich rzeczy nie widzi.. (A że ja rysuję, więc mam wyczulone oko na brak proporcji itp.) I spokojnie, bo to samo robimy z facetami. Po prostu zwracamy uwagę na ciekawych i/lub ładnych ludzi, zwłaszcza, jeśli ktoś ma interesujący styl czy coś. A logiczne, że jeżeli jakaś kobieta wyda się mojemu TŻowi atrakcyjna, to pewnie chętnie by ją bzyknął - gdyby nie był ze mną.. Naprawdę nie mam z tym problemów. I bardziej pasuje mi taka szczerość, niż udawanie przede mną, że nie widzi innych kobiet, a beze mnie i tak by się oglądał. O takiej szczerości Ty mówisz?? Sądzisz, ze facet naprawdę nie zauważa atrakcyjnych (dla niego) kobiet..??
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.