Poludnie Francji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 18:23   #1
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323

Poludnie Francji


Witajcie,

moze doradzicie fajne miejsca do zwiedzenia na poludniu Francji? Na razie myslalam o Marsylii i Montpellier. Moze doradzicie cos a propo zwiedzania i noclegow. Z gory dziekuje!
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:17   #2
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Poludnie Francji

Jakbyś się zdecydowała na północ Francji (Bretania, Normandia), to bym Ci mogła doradzić
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:41   #3
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Poludnie Francji

Hmmmm polecam Marsylię, Tulon ... I oczywiście Canness ... Jeżeli chcesz znaleźć jakieś miejsce w hotelu, to raczej nie będzie z tym problemu. Choć z tego co pamiętam, to wiele miejsc jest zajętych i trzeba troszkę się naszukać... Z tego co widziałam to campingi są pozajmowane ... Ludzi jest mnóstwo, dosłownie jeden obok drugiego ... Chodzi mi głównie o te campingi blisko Morza Sródziemnego... Zabawy trwają tam do rana, więc jak ktoś chce wypocząć, to nie jest za dobry wybór. Ja bym nie zasnęła, gdyby grała głośna muzyka (często robią jakieś dyskoteki) ...
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:51   #4
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Poludnie Francji

Teraz mi się jeszcze nasunęło na myśl...
Południe Francji to jak wiadomo piękne miejsce, ale jak rozmawiałam z Francuzami, to zazwyczaj mówią, że warte zobaczenia, ale mało francuskie, tzn. nie odczuje się tej prawdziwie francuskiej atmosfery. Może więc Korsyka? Nie znam jeszcze osoby, której by nie zachwyciła... I francuska, i na południu
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 22:55   #5
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Poludnie Francji

Podbijam temat

Planuję wakacje na południu Francji, okolice Marsylii, St. Tropez. Jedziemy z dziećmi, poszukujemy jakiegoś fajnego sprawdzonego lokum. Może to być domek, albo jakiś "apartament" ( nie mam tu na myśli jakiegoś 5* ) tylko jakiegoś mieszkania/kwatery, w którym były by ze dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Takiego mieszkania, że jadąc w dwie, może 3 pary, w tym dwójka dzieci, w którym moglibyśmy zamieszkać. Nie musi to być nie wiadomo jaki luksus, ale żeby było czysto, schludnie, nie musi to być akurat miasto, na wsiach też jest pięknie, ale żeby nie było też za daleko do plaży.
A jakby znał ktoś jakieś fajne, sprawdzone campingi w tych okolicach to też bardzo chętnie proszę o informacje. Mamy możliwość wzięcia campera bo jedni znajomi mają, a po za tym lubimy też bardzo, więc taka opcja też jest brana pod uwagę, dlatego chętnie poczytam o jakiś sprawdzonych miejscach.

Z góry dziękuję za informacje

Pozdrawiam
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 17:39   #6
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Poludnie Francji

Ja osobiscie bylam w Cannes i potem jechalam pociagiem, wybrzezem az do Marsylii. Calosc wygladala przepieknie
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.