nie chce mi sie zyc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 15:32   #1
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55

nie chce mi sie zyc


bo poco moja wielka miłosc po 8 latach małzenstwa mówi mi ze od roku sypia z kobietą ona jest tylko do sexu bo ta baba ma męza jak sie dowiedziałam przeczytałam jego sms do niej kochana przyjaciółko niestety po maszej burzliwej rozmowie wiem ze mnie nie kocha bedzie tu mieszkal bo kocha dzieci mamy dwójke a co ze mna ja go bardzo bardzo kocham a moze sie nie załamac i wziąsc sie za siebie zostało mi po tej ostatniej ciazy z 20kilo i spróbowac go rozkochac od nowa
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:12   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: nie chce mi sie zyc

Wziąc się za siebie warto dla siebie samej, bo z postu bije niska samoocena. W dupę kopnęłabym faceta, który pieprzyłby takie głupoty,że z inną ma tylko seks, a ty z dziećmi to "miłośc życia".
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 22:43   #3
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: nie chce mi sie zyc

Doro,jesli potrafisz mu wybaczyć zdradę,a potrafisz bo piszesz,że nadal go bardzo,bardzo kochasz,to wlaściwie sama już sobie odpowiedzialaś jak masz dalej postępować-cytuję Twoje słowa: Zastanowic się dlaczego od roku sypia z kobietą ona jest tylko do sexu,
-wziąc sie za siebie zostało mi po tej ostatniej ciazy z 20kilo
-spróbowac go rozkochac od nowa.


Acha i nie pisz ani nie mysl takich głupstw :nie chce mi sie zyc bo po co. Po to,że oprócz drania męża masz dwoje dzieci !!!!
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

Edytowane przez starsza pani
Czas edycji: 2008-11-02 o 23:57 Powód: literowki
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 23:25   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: nie chce mi sie zyc

doro, teraz nie widzisz sensu, ale życie trwa nadal... zastanów się nad sobą, nad Wami, mam nadzieję że wiele da też rozmowa, choć pewnie to będzie najtrudniejsza rozmowa z mężem, ale warto... może podejmiesz jakąś decyzję, najlepszą mam nadzieję, dla Ciebie i dzieci.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 00:51   #5
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: nie chce mi sie zyc

Doro - wyobrażam sobie, jak jest CI ciężko... przez podobne piekło przechodzi bardzo bliska mi Osoba... staram się jej towarzyszyć i nieśmiało szeptać, że trzeba też żyć dla siebie... nie tylko budować siebie dookoła drugiego człowieka... ten człowiek moze odejść, zdradzić, umrzeć... a wtedy zasadność naszego istnienia my sami poddajemy pod wątpliwość...

Starsza Pani napisała - masz dwoje dzieci!!!... czy w Twoim życiu one nie są wystarczającymi promykami słonca ?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-03 o 00:53
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 03:18   #6
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: nie chce mi sie zyc

Wziac sie za siebie.. dla siebie!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 08:02   #7
beata mama amelki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: cala Polska
Wiadomości: 124
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Wziac sie za siebie.. dla siebie!
dokładnie tak.
Na pewno jesteś piękną kobietą , urodziłaś 2 dzieci. Teraz możesz schudnąć jeżeli chcesz, po to żeby nabrać pewności siebie. Jeżeli Twoj mąż teraz sypia z inną babą to nie dlatego, że przytylaś. Jest nie wart Ciebie i Twoich dzieci.
__________________
Bóg obdarza niezwykłych rodziców wyjątkowymi dziećmi
beata mama amelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 08:29   #8
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nie chce mi sie zyc

Jak wyżej - wziąć się za siebie dla siebie. A żyć dla siebie i dzieci.

Nie chce Ci się, bo mąż zdradził? Żaden facet nie jest wart takich słów ani myśli.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 09:04   #9
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: nie chce mi sie zyc

jak tak czytam różne wątki na forum, to po prostu wyobrażenie romantycznej miłości aż po grób pryska jak bańka mydlana... Czemu kobieta kocha, poświęca się, żyje dla drugiego człowieka, a facet tak po prostu idzie na łatwizne???!!! czy w życiu naprawdę trzeba być wielkim egoistą, to wtedy prościej i bez bólu?

dora23, zadbaj o siebie ale dla siebie, nie dla niego. Na pewno jesteś atrakcyjną kobietą i broń Boże nie wyszukuj w sobie wad i niedoskonałości. Wyobrażam sobie że z dwójką dzieci nie jest łatwo, ale spróbuj, może jakaś metamorfoza poprawi Ci samopoczucie i przywróci pewność siebie? Fryzjer? dieta? ( Dieta Plaż Południowych - polecam, bo wypróbowałam osobiście)kosmetyczka? Zaskocz go, niech mu szczęka opadnie jaką ma super kobietę w domu, to może się opamięta!!!
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 09:12   #10
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez dora23 Pokaż wiadomość
bo poco moja wielka miłosc po 8 latach małzenstwa mówi mi ze od roku sypia z kobietą ona jest tylko do sexu bo ta baba ma męza jak sie dowiedziałam przeczytałam jego sms do niej kochana przyjaciółko niestety po maszej burzliwej rozmowie wiem ze mnie nie kocha bedzie tu mieszkal bo kocha dzieci mamy dwójke a co ze mna ja go bardzo bardzo kocham a moze sie nie załamac i wziąsc sie za siebie zostało mi po tej ostatniej ciazy z 20kilo i spróbowac go rozkochac od nowa
Dora bądź silna. Tak jak wiele dziewczyn napisało, masz dla kogo żyć. Dzieci- Twoje istotki potrzebują Ciebie.

Przeprowadź z mężem rozmowę szczerą, konkretną i zadecyduj tak jak Ci serce podpowie czy wybaczyć jemu wybryk czy odejść i ułożyć sobie życie na nowo. Pamiętaj, że to nie był pojedynczy incydent, oszukiwał Ciebie około roku!

A teraz pozwól sobie na "chwilę dla siebie". Zapisz się na aerobik (ćwiczenia w zespole super motywują, dodatkowo będziesz mogła na chwilę zapomnieć o codzienności), basen, ważne żebyś była w ciągłym ruchu, wtedy nie tyle stracisz zbędne kg, co się wyżyjesz. Pójdź do fryzjera, wyjdź od niego odmienionia z nastawieniem na lepsze jutro.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 10:43   #11
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

dziękuje za pocieszajace odpowiedzi dzis napisałam do tej kobiety ze bedzie cierpiec tak jak ja zeby go zostawiła a jak nie to powiem jej córce jak to sie jej mamusia zabawia wiem pewnie zrobiłam zle ale troszke mi ulzyło moż jak kazdy samiec we wczorajszej kłótni powiedział ze ona jest tylko do zabawy i skączył to a i dowiedziałam sie ze od wrzesnia no dzieji bogu to nie rok a ale czy z nią skączył czas pokaze pewnie kazdy facet tak mówi majac 20 lat człowiek mysli ze to ta jedyna osoba na całe zycie a tu co same rozwody i zdrady pamientacie piosenke facet to swinia ciekawe czemu o kobiecie nie ma czy my jestesmy moze zbyt wierne
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 10:59   #12
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez dora23 Pokaż wiadomość
dziękuje za pocieszajace odpowiedzi dzis napisałam do tej kobiety ze bedzie cierpiec tak jak ja zeby go zostawiła a jak nie to powiem jej córce jak to sie jej mamusia zabawia
Chcesz być szanowana, zacznij kochana od siebie. Za takie teksty i akcje jak wyżej, mąż Cię na nowo nie pokocha.
To on Cię zdradził, nie ta kobieta. Nie gróź jej, bo jego w ten sposób uniewinniasz i facet czuje, że ma Cię w garści i cokolwiek zrobi, będziesz się go trzymać i co gorsza - walczyć o niego mimo jego kłamstw, zdrad i innych win. W ten sposób nie wygrasz.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 11:00   #13
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: nie chce mi sie zyc

dora wiem ze jeszcze nie raz łzy bedą same cisnąć sie do oczu (mam nadzieje, że ze szczęścia tez!!!), jeszcze nie raz serce podejdzie Ci do gardła, jeszcze nie raz będziesz chciała się poddać, ale mimo to WALCZ! Bądź silną kobietą! Pokaż mu ze nie łatwo się złamać, niech zobaczy co traci (lub stracił )
Trzymam kciuki i pozdrawiam Cię gorąco
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 12:18   #14
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Chcesz być szanowana, zacznij kochana od siebie. Za takie teksty i akcje jak wyżej, mąż Cię na nowo nie pokocha.
To on Cię zdradził, nie ta kobieta. Nie gróź jej, bo jego w ten sposób uniewinniasz i facet czuje, że ma Cię w garści i cokolwiek zrobi, będziesz się go trzymać i co gorsza - walczyć o niego mimo jego kłamstw, zdrad i innych win. W ten sposób nie wygrasz.
kropka75, jak zwykle dobrze radzisz. Krotko i konkretnie!
w natłoku myśli i emocji ważne jest takie zdrowe podejście!
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 12:37   #15
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

no tak tylko czasem człowiek jest bezsilny w takich sytuacjach
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 13:00   #16
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nie chce mi sie zyc

Gonieczka - z boku lepiej widać.
Sama na miejscu Dory nie byłam taka mądra. Niestety. I żałuję, że nikt mi wtedy nie powiedział jak to z dystansu wygląda i jak się potem będę sama ze sobą czuć.

Cytat:
Napisane przez dora23 Pokaż wiadomość
no tak tylko czasem człowiek jest bezsilny w takich sytuacjach
Z bezsilności się wypłacz. Z tą panią nie rozmawiaj, to nie jest dla Ciebie Słońce żaden partner w dyskusji.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2008-11-03 o 13:01
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:12   #17
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: nie chce mi sie zyc

otóż to, Doro, zostaw tą kobietę, zemsta ani takie słowa nie przyniosą Ci ulgi... pomyśl o dzieciach i o sobie... to powinny być teraz Twoje priorytety
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 07:16   #18
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

tylko teraz jak mam zie dowiedziec czy naprawde pracuje do 18 czy moze wychodzi z pracy o 2 i idzie do niej cała to niepewnosc jest straszna
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 09:06   #19
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: nie chce mi sie zyc

też bym się wyżyła na tej babie. Wiem, że to "niepolityczne", ale pewnie skuteczne. Czy mąż za to pokocha... tego nie wie nikt. Może potrzeba mu wlaśnie takiego kopa, bo się rozbestwił i uważa, że żona zniesie pokornie wszystkie jego wyskoki. Może wlaśnie warto pazur pokazać... to już musi wiedzieć Dora...
annain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 11:25   #20
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

no zebys wiedziała ze mysle własnie tak jak ty chciałam jej wczoraj napisac ze ona jest tylko do walenia do to przy mnie maz sie połorzył spac mnie pocałował na dodranoc a nie ja oczywiscie nie spie z nim ale ona o tym nie wie prawda desperatka ze mnie jest
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 11:29   #21
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

a najbardziej czego pragne to odkryc jecho chasło na naszą kl macie jakies programy
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 11:54   #22
beata mama amelki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: cala Polska
Wiadomości: 124
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez dora23 Pokaż wiadomość
a najbardziej czego pragne to odkryc jecho chasło na naszą kl macie jakies programy
odpowiedz sobie dora na pytanie czy chcesz do końca życia bawić się w szpiega? Komórka i komp do sprawdzanie, koszule do wąchania? Czy tak się da dlużej?
Napiszesz do niej że jest tylko do tego........., jej prawdopodobnie odpowiada tak rola. Jeżeli jesteś w stanie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki , to wchodż . Ale to co bylo nazwij po imieniu , uporządkuj to co bylo i żyjcie dalej.
Jeżeli nie porafisz to odejdż.
Inaczej zmienisz się w zgorzkniałą szpiegującą żonę z obsesją kolejnej (być może prawdziwej) kochanki.
__________________
Bóg obdarza niezwykłych rodziców wyjątkowymi dziećmi
beata mama amelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:26   #23
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: nie chce mi sie zyc

dora - chociaz to musi cie srasznie bolec, sprobuj olać drania
wez sie za siebie, wcale nie musisz sie odchudzac, kobieta z nadwagą tez moze byc atrakcyjna jak sie troche postara - zrob sie na bóstwo i poderwij kogos, nie koniecznie zeby od razu isc do łoka, ale taki niezobowiazujacy flirt moze podziałac cuda - twoj mąz zobaczy ze może cię stracic i to mu da do myslenia, casem tez szczypta zazdrosci nie zaszkodzi, faceci bardziej sie staraja jak musza o cos powalczyc, jak maja wszystko podane "na tacy" to się nudzą i szukaja rozrywki na boku
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:37   #24
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez dora23 Pokaż wiadomość
a najbardziej czego pragne to odkryc jecho chasło na naszą kl macie jakies programy
Jeżeli korzystacie z tego samego komputera to nie powinno być problemu. Tylko to chyba nie jest rozwiązanie. Szpiegowaniem go nie rozkochasz ponownie, to pewne.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:37   #25
gosienkita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

Upokazasz sie i osmieszasz takim zachowaniem. To nie jest sposob na odzyskanie meza. Jak nie ta to bedzie inna, zacznij zmiany od Siebie. Nikt nie bedzie Ciebie szanowal jak bedziesz sie tak zachowywac. Trzeba miec godnosc i pokazac klase.
gosienkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:49   #26
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

kupiłam na alegro feromony zeby ładnie pachniec
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 13:12   #27
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: nie chce mi sie zyc

no tak... pewnie... to pestka olać kogoś, kogo się kocha i z kim ma się dzieci... Echhh... laseczka miota się i nic dziwnego, że nienawidzi tej, ktora się podłożyła jej mężowi. Ja oczywiście męża nie wybielam, bo jest czlowiekiem i ma mózg, ale mam sporo kolegów i niestety większosć z nich to poligamiści, ktorzy są monogamistami z braku okazji. Nie wiem, ile procent facetów uciekłoby przed kobietą wskakującą do łóżka bez zobowiązań. Pewnie mniej niż myślicie. Nie sztuka być wiernym, jak nie ma okazji do zdrady. Dora, wygląda na to, że twojemu facetowi brak chemii... jeżeli kochasz spróbuj uratować to małżenstwo, przypomnij mu czasy, kiedy miał ochotę cię zjeść... przecież potrafisz)) ja tam w ciebie mocno wierzę
annain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 13:27   #28
beata mama amelki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: cala Polska
Wiadomości: 124
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez annain Pokaż wiadomość
no tak... pewnie... to pestka olać kogoś, kogo się kocha i z kim ma się dzieci... Echhh... laseczka miota się i nic dziwnego, że nienawidzi tej, ktora się podłożyła jej mężowi. Ja oczywiście męża nie wybielam, bo jest czlowiekiem i ma mózg, ale mam sporo kolegów i niestety większosć z nich to poligamiści, ktorzy są monogamistami z braku okazji. Nie wiem, ile procent facetów uciekłoby przed kobietą wskakującą do łóżka bez zobowiązań. Pewnie mniej niż myślicie. Nie sztuka być wiernym, jak nie ma okazji do zdrady. Dora, wygląda na to, że twojemu facetowi brak chemii... jeżeli kochasz spróbuj uratować to małżenstwo, przypomnij mu czasy, kiedy miał ochotę cię zjeść... przecież potrafisz)) ja tam w ciebie mocno wierzę
im bardziej będzie mu nadskakiwać tym mniej będzie mu się wydawać atrakcyjna, przykre ale prawdziwe, większość facetów to myśliwi - lubią sobie popolować.
__________________
Bóg obdarza niezwykłych rodziców wyjątkowymi dziećmi

Edytowane przez beata mama amelki
Czas edycji: 2008-11-04 o 13:33
beata mama amelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 13:31   #29
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: nie chce mi sie zyc

sledza kazda odpowiedz jestescie wszyscy kochani czasem najleprzym przyjacielem jest wizaz do tylko wam moge to zdradzic
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 14:16   #30
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: nie chce mi sie zyc

Pomyśl życie jest krutkie , głowa do góry tyjeteś w pożądku tylko on nie . W życu bywają gorsze problemy , zobaczysz za jakiś czzas spojżysz na to inaczej . Ja bym się tylko bała , żeby nie pżywlukł jakiejś choroby . Pisz będzie Tobie lżej ( uśmiwchnij się .Pozdrawiam Lidka
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.