Nowa Formuła Odchudzania Juz W Posce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-19, 19:10   #1
magda40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2

Nowa Formuła Odchudzania Juz W Posce


Pojawiła sie nowa foruła odchudzania z kims w rodzaju prywatnego dietetyka i nawykó stałego stosowania biosuplementów.To formuła odchudzania która proponuja salony Naturhouse które od 10 lat działaja w Hiszpanii Portugalii a aostatnio tez we Włoszech i Francji . Sa juz pierwsze w Bydgoszczy na Długiej i Poznaniu przy Starym Rynku na 23 Lutego. Sa to pierwsze miejsca w Polsce ale w Europie jest ich ponad 1000.sama widziałam podczas wakacji w Walencji ponad 20 takich. W skrłócie polega to na cotygodniowych wizytach u dietetyka ( za darmo ! ) cotygodniowym pomiarze wagi , zawartosci wody tłuszczy na specjalistycznej wadze.nastepnie dietetyk układa co tydzień odpowiednia diete i w miejsce niektórych produktów wprowadza naturalme suplementy.ja schudłam tak 8 jk w 3 tyg.nastepnie chodzimy tak długo ile musimy schudnac i potem tyle wizyt kontrolnych ile kg schudlismy.Proste_ jasne ye tak a poya tzm nie musye mzslec co gotowac ,co yamawiac bo mam to ustalone a dietetyczka i jej rola jest motywowanie mnie w chwi;lach słabosci.jak dla mnie super.Mój ojciec z cukrzyca i nadwaga schudł ponad 5 kg w 2 tyg a nie dawał sobie wczesniej rady.Polecam serdecznie jakby co moge dac namiary telefoniczne dla chetnych.
magda40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 19:46   #2
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: Nowa Formuła Odchudzania Juz W Posce

Reklama jest tu zabroniona
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.