ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 19:56   #2791
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez dziefczynka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prowadzę spór ze sprzedającym. Odrzucił go już 4 raz. Wysłał mi teraz taką wiadomość:

hi, pls send me your size tag,i have to confirm i have send you the wrong size or not!thanks!

On chce żebym mu podała swój rozmiar co nie?
Ale chodzi mi o sens dalszej wypowiedzi. Bo ja już chyba nie rozumiem go((
Moim zdaniem chodzi o zdjęcie metki z rozmiarem.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 20:08   #2792
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ami921 Pokaż wiadomość
dasz znać jak z trwałością tych pomadek?
nie czarujmy sie caly dzien nie trzymaja ale do torebki i poprawek w ciagu dnia sa calkiem calkiem

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wow... i pomyśleć, że ja za jedną zapłaciłam prawie stówę

Możesz napisać które z kolorków wybrałaś?
I może jakieś zdj kolorków na ustach lub ręku ?
ale cyknelam wam fotke tak ze widac numery i kolory
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 20:10   #2793
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Moim zdaniem chodzi o zdjęcie metki z rozmiarem.
Wysłałam mu te zdjęcia w sporze nr 4, który odrzucił i dalej nie wiem co chce.
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:02   #2794
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny, mam nadzieję, że któraś mi pomoże.

Za siedem dni kończy mi się czas potwierdzenia zamówienia do 6o dni. Do tej pory przesyłka nie doszła, zamawiałam ją 29 sierpnia. Nigdy też nie odnalazłam numeru przesyłki tzn. nie wyświetlał mi się na tych stronach, gdzie można było śledzić.

To moje pierwsze zamówienie i tak niefortunne od razu, a tak mi zależało na tej rzeczy. Czy muszę zaznaczyć Open Dispute do tych siedmiu dni, czy jak nie zaznaczę to będzie uznane, że wszystko ok? Chciałabym się tak dogadać ze sprzedawcą, aby jeszcze raz mi wysłał przesyłke, bo ogólnie zwraca pieniądze, jeśli nie dojdzie.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:03   #2795
asiula171a
Raczkowanie
 
Avatar asiula171a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cześć dziewczyny,
mam problem ze sprzedawcą. Zamówiłam koszule jeans'ową, otrzymałam rozmiar xxl zamiast L oraz ma ona skazy tzn. białe plamy. Założyłam spór, gościu napisał mi tylko " Przykro mi" i nie chce oddać pieniędzy. W dalszym ciągu do niego piszę, jednak on nie ma zamiaru mi odpisać. Co robić dalej? Z góry dziękuję za odpowiedź
asiula171a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:24   #2796
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

dziewczyny pierwszy raz mam coś takiego...zapłaciłam za kurtkę, wysyłka darmowa dhl-em, zaakceptowano, podano tracking, a teraz mam status na alie "frozen orders"...o co chodzi??
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 22:41   #2797
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
ale cyknelam wam fotke tak ze widac numery i kolory
Tak ale inaczej (intensywniej) wyglądają na zdj z ali a inaczej (jaśniej) wyglądają na Twoim zdj i byłam ciekawa jak odcień wygląda na skórze

Cytat:
Napisane przez dziefczynka1987 Pokaż wiadomość
Wysłałam mu te zdjęcia w sporze nr 4, który odrzucił i dalej nie wiem co chce.
Chodziło mu o metkę żeby sprawdzić czy faktycznie wysłał Ci nie ten rozmiar..
Jak odrzuca to eskaluj, upewnij się tylko czy jesteś pewna, że nie możesz dorzucić więcej zdjęć (zdjęcia metki, zdjęcia ciucha z położonym na nim centymetrem by było widać wymiary dokładne, screen z tabelą wymiarów z aukcji lub jakiegoś filmiku) na dowód i do dzieła
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 08:18   #2798
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak ale inaczej (intensywniej) wyglądają na zdj z ali a inaczej (jaśniej) wyglądają na Twoim zdj i byłam ciekawa jak odcień wygląda na skórze



Chodziło mu o metkę żeby sprawdzić czy faktycznie wysłał Ci nie ten rozmiar..
Jak odrzuca to eskaluj, upewnij się tylko czy jesteś pewna, że nie możesz dorzucić więcej zdjęć (zdjęcia metki, zdjęcia ciucha z położonym na nim centymetrem by było widać wymiary dokładne, screen z tabelą wymiarów z aukcji lub jakiegoś filmiku) na dowód i do dzieła
One nie sa mega napigmentowane jak pisalam wczesniej (np inglot Polski to to nie jest ale ladnie kryją nie wiem jak mam bardziej to opisac hmm) , swoja mam w aucie wiec jutro zrobie foto na ustach a reszty maziac nie chce bo ida w swiat

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula171a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
mam problem ze sprzedawcą. Zamówiłam koszule jeans'ową, otrzymałam rozmiar xxl zamiast L oraz ma ona skazy tzn. białe plamy. Założyłam spór, gościu napisał mi tylko " Przykro mi" i nie chce oddać pieniędzy. W dalszym ciągu do niego piszę, jednak on nie ma zamiaru mi odpisać. Co robić dalej? Z góry dziękuję za odpowiedź
Załóż spor wyslij fotki i czekaj jak nie odp to eskaluj
koniec koncow cos ci oddadza tylko cierpliwym trzeba byc
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2014-10-25 o 08:17
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 08:30   #2799
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

W poniedziałek będę miała ten szalik.
http://www.aliexpress.com/snapshot/6271101211.html
Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę wkleić zdjęcie.
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 09:22   #2800
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Chodziło mu o metkę żeby sprawdzić czy faktycznie wysłał Ci nie ten rozmiar..
Jak odrzuca to eskaluj, upewnij się tylko czy jesteś pewna, że nie możesz dorzucić więcej zdjęć (zdjęcia metki, zdjęcia ciucha z położonym na nim centymetrem by było widać wymiary dokładne, screen z tabelą wymiarów z aukcji lub jakiegoś filmiku) na dowód i do dzieła [/QUOTE]

Wysłałam mu również zdjęcia spódnicy z centymetrem, zdjęcia z rozmiarem. Chodzi o to, że wysłał mi rozmiar L taki chciałam jednak spódnica w pasie miała aż o 7 cm mniej. To bardzo dużo biorąc pod uwagę, że wg jego aukcji wychodziłby to rozmiar S a nie L.
Chyba faktycznie eskaluje bo mam dość użerania się z nim.
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:15   #2801
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Kdjdfn Pokaż wiadomość
W poniedziałek będę miała ten szalik.
http://www.aliexpress.com/snapshot/6271101211.html
Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę wkleić zdjęcie.
O ja jestem zainteresowana zdjęciami, ciekawie mnie czy kolory są takie ładne stonowane jak na aukcji i czy jest duuży.

Edytowane przez talusiax33
Czas edycji: 2014-10-25 o 10:22
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 10:17   #2802
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
O ja jestem zainteresowana zdjęciami, ciekawie mnie czy kolory są takie ładne stonowane jak na aukcji
Też jestem ciekawa, nie mogę się doczekać aż będzie już u mnie. Myślę, że w poniedziałek już będzie mój!
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:19   #2803
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
One nie sa mega napigmentowane jak pisalam wczesniej (np inglot Polski to to nie jest ale ladnie kryją nie wiem jak mam bardziej to opisac hmm) , swoja mam w aucie wiec jutro zrobie foto na ustach a reszty maziac nie chce bo ida w swiat
Aha oki, no to faktycznie jak wydajesz je dalej to trudno żebyś używała
Chyba się skuszę bo cena powala

Cytat:
Napisane przez dziefczynka1987 Pokaż wiadomość
wysłał mi rozmiar L taki chciałam jednak spódnica w pasie miała aż o 7 cm mniej. To bardzo dużo biorąc pod uwagę, że wg jego aukcji wychodziłby to rozmiar S a nie L.
Chyba faktycznie eskaluje bo mam dość użerania się z nim.
Miałam tak samo z sukienką (pierwszym zakupem z ali zresztą) dałam łącznie 5 zdjęć - zdjęcie sukienki z cm (tak żeby dobrze było widać wymiary) w biuście, w pasie i w biodrach, zdjęcie metki, i screen z jego aukcji z wymiarami tabelki gdzie zaznaczyłam kółkiem rozmiar który dostałam i jakie powinna mieć sukienka wymiary przy tym rozmiarze... długo się szarpaliśmy, łącznie z tym, że chciał żebym odesłała mu sukienkę i że wtedy odda pieniądze.. mało tego nazwał mnie grubasem (zamówiłam rozmiar M ) - ostatecznie miałam dość,szczególnie, że zależało mi na czasie i eskalowałam - dostałam pełny refund
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:31   #2804
phelania
Raczkowanie
 
Avatar phelania
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Hej dziewczyny ja na allie siedze juz ok 3 lat zamwialam zawyczaj ciuszki dla dzieci teraz pozamwialam troszke dla siebie męża i kolezanek a oto co zamowilam

http://www.aliexpress.com/snapshot/6288907591.html torba na siłownie

http://www.aliexpress.com/snapshot/6302684713.html bezrekawnik dla męza

Airy dla koleżanki http://www.aliexpress.com/snapshot/6284075183.html

taki zestawik do paznokci na jesienne wieczory http://www.aliexpress.com/snapshot/6275343239.html

i takie spodnie zobaczymy czy sie w nie zmieszcze hehehe http://www.aliexpress.com/snapshot/6267007219.html
__________________

85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

DUŻO RUCHU I MŻ!!!

phelania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:40   #2805
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez dziefczynka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prowadzę spór ze sprzedającym. Odrzucił go już 4 raz. Wysłał mi teraz taką wiadomość:

hi, pls send me your size tag,i have to confirm i have send you the wrong size or not!thanks!

On chce żebym mu podała swój rozmiar co nie?
Ale chodzi mi o sens dalszej wypowiedzi. Bo ja już chyba nie rozumiem go((
Też myślałam, że chodzi o zdjęcie metki, ale teraz to już nie wiem :/ Lepiej eskalować i z głowy
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:40   #2806
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że któraś mi pomoże.

Za siedem dni kończy mi się czas potwierdzenia zamówienia do 6o dni. Do tej pory przesyłka nie doszła, zamawiałam ją 29 sierpnia. Nigdy też nie odnalazłam numeru przesyłki tzn. nie wyświetlał mi się na tych stronach, gdzie można było śledzić.

To moje pierwsze zamówienie i tak niefortunne od razu, a tak mi zależało na tej rzeczy. Czy muszę zaznaczyć Open Dispute do tych siedmiu dni, czy jak nie zaznaczę to będzie uznane, że wszystko ok? Chciałabym się tak dogadać ze sprzedawcą, aby jeszcze raz mi wysłał przesyłke, bo ogólnie zwraca pieniądze, jeśli nie dojdzie.
A jak wygląda kontakt ze sprzedawcą? Ja mam podobną sytuację, na 5 dni przed terminem końca ochrony złożyłam wniosek o przedłużenie terminu ochronnego o kolejne 20 dni. Tyle, że ja jestem cały czas w kontakcie ze sprzedającym, on złożył już reklamację na swojej poczcie, gdyż wg numeru trakingu przesyłka stoi w Warszawie od 19.09, i dalej nic nie wiadomo. Jeśli Twój sprzedający się nie odzywa to lepiej chyba założyć spór. Nic o tym nie wspomniałaś, jak on się do tego ustosunkował. A kontakt ze sprzedawcą w takiej sytuacji to podstawa.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:52   #2807
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny pierwszy raz mam coś takiego...zapłaciłam za kurtkę, wysyłka darmowa dhl-em, zaakceptowano, podano tracking, a teraz mam status na alie "frozen orders"...o co chodzi??
Mialam tak kiedys gdy skusilam sie na zamowienie jakiego ciucha za 1 dolara. Napisalam do obslugi ali co to oznacza i odpisali, ze sprzedawca robi podejrzane dzialania i wlasnie go sprawdzaja. Pozniej dostalam zwrot, a sprzedawce zablokowali.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 11:02   #2808
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Spór samoczynnie przekształcił się w eskalację więc teraz zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dziś zamówiłam dopinkę- kucyk do włosów. Obawiam się, że jednak kolor nie będzie trafiony no ale tak to już jest z jasnymi włosami.

Cykam się na jakiś płaszczyk ewentualnie kurtkę ale boję się, że przyjdzie bardzo cienka.

Jak tam u Was zamawianie idzie?
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 11:09   #2809
phelania
Raczkowanie
 
Avatar phelania
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez dziefczynka1987 Pokaż wiadomość
Spór samoczynnie przekształcił się w eskalację więc teraz zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dziś zamówiłam dopinkę- kucyk do włosów. Obawiam się, że jednak kolor nie będzie trafiony no ale tak to już jest z jasnymi włosami.

Cykam się na jakiś płaszczyk ewentualnie kurtkę ale boję się, że przyjdzie bardzo cienka.

Jak tam u Was zamawianie idzie?
ja tam poluje na taka kurteczke w stylu dłuższym tylko nie wiem jak gruba ona jest i cena dosyc atrakcyjna kolory tez fajne..:") http://www.aliexpress.com/item/2014-...611072387.html
__________________

85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

DUŻO RUCHU I MŻ!!!

phelania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 11:17   #2810
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Hej Dziewczyny,
Tak apropo tej dyskusji o sporach itd to ja też mam pytanie. Założyłam w czwartek swój pierwszy spór na ali, do zakończenia sporu został 1 dzień i parę godzin, do tej pory sprzedawca nie odpowiedział, i mam pytanie czy jak on w ogóle nie odpowie to czy automatycznie spór się eskaluje? Czy może ja przed końcem czasu sporu muszę coś kliknąć aby się eskalował? Z góry dziękuję pięknie za odpowiedzi To mój pierwszy spór więc jestem zielona
__________________
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 11:29   #2811
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Tak apropo tej dyskusji o sporach itd to ja też mam pytanie. Założyłam w czwartek swój pierwszy spór na ali, do zakończenia sporu został 1 dzień i parę godzin, do tej pory sprzedawca nie odpowiedział, i mam pytanie czy jak on w ogóle nie odpowie to czy automatycznie spór się eskaluje? Czy może ja przed końcem czasu sporu muszę coś kliknąć aby się eskalował? Z góry dziękuję pięknie za odpowiedzi To mój pierwszy spór więc jestem zielona
Jak sprzedawca się nie odezwie to spór zostanie zakończony na Twoich warunkach
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 11:35   #2812
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Tak apropo tej dyskusji o sporach itd to ja też mam pytanie. Założyłam w czwartek swój pierwszy spór na ali, do zakończenia sporu został 1 dzień i parę godzin, do tej pory sprzedawca nie odpowiedział, i mam pytanie czy jak on w ogóle nie odpowie to czy automatycznie spór się eskaluje? Czy może ja przed końcem czasu sporu muszę coś kliknąć aby się eskalował? Z góry dziękuję pięknie za odpowiedzi To mój pierwszy spór więc jestem zielona
Jeżeli skończy się czas sporu a sprzedawca nie odpowie do tego czasu to spór automatycznie się zaakceptuje
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 11:43   #2813
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Tak apropo tej dyskusji o sporach itd to ja też mam pytanie. Założyłam w czwartek swój pierwszy spór na ali, do zakończenia sporu został 1 dzień i parę godzin, do tej pory sprzedawca nie odpowiedział, i mam pytanie czy jak on w ogóle nie odpowie to czy automatycznie spór się eskaluje? Czy może ja przed końcem czasu sporu muszę coś kliknąć aby się eskalował? Z góry dziękuję pięknie za odpowiedzi To mój pierwszy spór więc jestem zielona
Jeśli sprzedawca nie odpowie przed końcem sporu, to spór zostaje automatycznie zamknięty, a Ty dostajesz 100% zwrot
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 12:14   #2814
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Dzięki za linki


http://www.aliexpress.com/store/prod...1998087720.431 Torebka mango, jutro będą po 7 dol
Faktycznie torebeczka potaniała, skąd wiedziałaś ?


Dziewczyny, mam pytanie to tych,które zakładały niedawno konto walutowe na T-MOBILE, jak długo czekałyście na kratę ?
Konto założyłam 16 października, myślałam, że karta przyjdzie na dniach, a jej dalej nie ma .
Mam całą listę zakupów do zrealizowania, chciałam żeby wszystko doszło przed świętami
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 12:20   #2815
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez phelania Pokaż wiadomość
ja tam poluje na taka kurteczke w stylu dłuższym tylko nie wiem jak gruba ona jest i cena dosyc atrakcyjna kolory tez fajne..:") http://www.aliexpress.com/item/2014-...611072387.html
Bardzo ładna szczególnie niebieska i miętowa.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Faktycznie torebeczka potaniała, skąd wiedziałaś ?


Dziewczyny, mam pytanie to tych,które zakładały niedawno konto walutowe na T-MOBILE, jak długo czekałyście na kratę ?
Konto założyłam 16 października, myślałam, że karta przyjdzie na dniach, a jej dalej nie ma .
Mam całą listę zakupów do zrealizowania, chciałam żeby wszystko doszło przed świętami
Czekałam 7 dni roboczych.
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 12:30   #2816
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
A jak wygląda kontakt ze sprzedawcą? Ja mam podobną sytuację, na 5 dni przed terminem końca ochrony złożyłam wniosek o przedłużenie terminu ochronnego o kolejne 20 dni. Tyle, że ja jestem cały czas w kontakcie ze sprzedającym, on złożył już reklamację na swojej poczcie, gdyż wg numeru trakingu przesyłka stoi w Warszawie od 19.09, i dalej nic nie wiadomo. Jeśli Twój sprzedający się nie odzywa to lepiej chyba założyć spór. Nic o tym nie wspomniałaś, jak on się do tego ustosunkował. A kontakt ze sprzedawcą w takiej sytuacji to podstawa.
W ogóle się z nią nie kontaktowałam po zakupie (zanim kupiłam pytałam jaki rozmiar bedzie dla mnie najlepszy i od razu odpowiedziała). Hmmm, wobec tego zaraz do niej napiszę, że do tej pory nie doszła przesyłka, a zalezy mi na tej rzeczy. Nie wiem, czy coś zaproponuje.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 12:53   #2817
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Mialam tak kiedys gdy skusilam sie na zamowienie jakiego ciucha za 1 dolara. Napisalam do obslugi ali co to oznacza i odpisali, ze sprzedawca robi podejrzane dzialania i wlasnie go sprawdzaja. Pozniej dostalam zwrot, a sprzedawce zablokowali.
tak myślałam, że raczej tej kurtki nie dostanę bo dhl za free już było "podejrzane"...no cóż poczekam chwilę, jak nie dostanę zwrotu to napiszę do ali

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Faktycznie torebeczka potaniała, skąd wiedziałaś ?


Dziewczyny, mam pytanie to tych,które zakładały niedawno konto walutowe na T-MOBILE, jak długo czekałyście na kratę ?
Konto założyłam 16 października, myślałam, że karta przyjdzie na dniach, a jej dalej nie ma .
Mam całą listę zakupów do zrealizowania, chciałam żeby wszystko doszło przed świętami
ja czekałam prawie 2tyg
Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
W ogóle się z nią nie kontaktowałam po zakupie (zanim kupiłam pytałam jaki rozmiar bedzie dla mnie najlepszy i od razu odpowiedziała). Hmmm, wobec tego zaraz do niej napiszę, że do tej pory nie doszła przesyłka, a zalezy mi na tej rzeczy. Nie wiem, czy coś zaproponuje.
ja po 10dniach od podania trackingu napisałam do mojego sprzedawcy dlaczego nie działa, jak za kilka dni nie od to założę spór, wiem, że ali jest dla cierpliwych ale chińczyki już w ch*** walą!!
dziwię się że wcześniej nie interweniowałaś jak tracking nie działał...

Oprócz strony wws-shipping gdzies można sprawdzić tracking zaczynający się od WS?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2014-10-25 o 12:56
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 15:06   #2818
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny któraś ma tę parkę lub gdzieś ją widziała ?

http://www.aliexpress.com/item/Europ...037104489.html
i ten płaszczyk
http://www.aliexpress.com/item/ZARA-...042512616.html
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 15:51   #2819
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny dziękuje Wszystkim za pomoc i odpowiedzi
Sprzedawca właśnie odpowiedział na spór, że nie akceptuje i ze proponuje 0 zwrotu I co ja teraz mogę z tym zrobić? Mam czekac do tego zegara i jak się skończy odliczanie to nic nie dostane zwrotu? Czy musze coś zrobić? Wogóle przyszłam do mnie kamizelka cała w dziurach i popruta, zażądałam 50% wartości jej zwrotu a on mi 0 proponuje hmm
__________________
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 16:04   #2820
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

mozesz eskalować, jak poczekasz do końca odliczania samo sie eskaluje automatycznie, mozesz modyfikować dodać wiecej zdjęć, mozesz jeszcze raz dokłądnie to samo napisać do znudzenia.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.