W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-10, 21:42   #4261
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia akurat tego odcinka quaro grado nie ogladalam, w ogole zadko co sledze w tv ale slyszalam ta historie, mysle ze czegos takiego moze dokonac osoba tylko gelboko uposledzona psychicznie, niezrownowazona, moze z niewykryta depresja zaburzeniam personalnyimi itd tylko ja sie pytam czy nikt niczego wczesniej dziwnego nie zauwazyl

ja to dopiero jestem dziwna nie lubie tiramisu:
Dokladnie, osoba zrownowazona i zdrowa psychicznie i emocjonalnie nigdy nie bylaby zdolna to popelnienia takiej zbrodni, mysle ,ze nawet depresja nie doprowadzilaby do takiej tragedii, musi miec jakies powazne zaburzenia, wlasnie ogladam w internecie poprzednie odcinki Quarto Grado......mi sie to w glowie nie miesci , z drugiej strony to jest "fascynujace" jak dziala mozg i psychika takiej osoby.....normalny czlowiek stara sie pojac, ale nigdy nie zrozumie co taka osoba kieruje.....

nieeeee....nie mozna nie lubic Tiramisu ja bym mogla reke dac sobie obciac za kawaleczek

ostatnio dwa razy robilam ,ale wyszlo mi jakies "rozciapane" kurcze nie wiem co zrobilam zle, bo robilam wedlug przepisu ,niby wszysko ok, a potem taka ciapa wychodzi
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 06:56   #4262
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

A jakby tak zrobic tiramisu na czekoladowym biszkopcie? Probowalyscie? 😀
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 08:40   #4263
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Dobry!
Ja te¿ nie lubiê tiramisu, fuj fuj! W ogóle w³oskie ciasta i desery mi nie podchodz±. Wyj±tkiem s± panettone i colomba. Tylko muszê wygrzebywaæ rodzynki

Romanaccia ten chlopczyk chyba mia³ na imiê Loris? Pamiêtam jaki¶ czas temu w tv wa³kowali tê sprawê. "piccolo Loris"... straszne, taki ma³y ch³opczyk, s³odki taki ze zdjêæ, mia³ przed sob± ca³e ¿ycie Nie wiem, co bym tej kobiecie zrobi³a, gdyby j± dorwa³a. W ogóle jaka kara jest adekwatna do takiego czynu...?
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 09:32   #4264
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
evelinarav u Ciebie to wieczna mgla albo wilgoc co Wy w jakiejs niecce mieszkacie? chociaz za kazdym razem jak jestesmy w okresie jesienno-zimowym u brata meza w tamtych okolicach to ta wilgoc mnie przeraza!
u mnie to samo zawsze powtarzam sobie, con tutti i posti che ci sono musialam wyladowac w nebbialand, a to nebbia a to komary latem

Cytat:
ja to dopiero jestem dziwna nie lubie tiramisu
tez nie przepadam, bo nie pije kawy wiec juz pewnie zupelnie dziwna jestem
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 12:16   #4265
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry!
Ja te¿ nie lubiê tiramisu, fuj fuj! W ogóle w³oskie ciasta i desery mi nie podchodz±. Wyj±tkiem s± panettone i colomba. Tylko muszê wygrzebywaæ rodzynki

Romanaccia ten chlopczyk chyba mia³ na imiê Loris? Pamiêtam jaki¶ czas temu w tv wa³kowali tê sprawê. "piccolo Loris"... straszne, taki ma³y ch³opczyk, s³odki taki ze zdjêæ, mia³ przed sob± ca³e ¿ycie Nie wiem, co bym tej kobiecie zrobi³a, gdyby j± dorwa³a. W ogóle jaka kara jest adekwatna do takiego czynu...?
dobre z tymi rodzynkami

Tak , ten chlopiec to Loris.

jedyne wloskie ciasta jakich ja nie znosze to sa wlasnie Panettone i Colomba

Tiramisu to oprocz sernika moj ukochany deser

Ja tez nie znosze kawy ,nie pije jej i nigdy nie pijalam, ale kocham tiramisu i lody kawowe

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;5376284 3]A jakby tak zrobic tiramisu na czekoladowym biszkopcie? Probowalyscie? ��[/QUOTE]

ja nie, ale chyba jednak wole wersje klasyczna, jakos mi czekoladowy biszkopt nie pasuje do Tiramisu....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 12:38   #4266
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Ja tez nie wiem jak mozna nie lubic Tiramisu.

Romanaccia- moze za duzo nasaczylas i dlatego cos ci plywalo. Za duzo kawy i alkoholu robi zle nie tylko nam ale i ciastom.

Aleksandra - w Pandoro nie masz rodzynek a ciasto to samo.

Princi- teraz czesto kupuje dyni kawalek na targu. Kroje na kawalki i pieke w piekarniku z feta i pancetta. I taki obiadek mam.

A jak masz duzo i chcesz przetworzyc to mozesz upiec i zmiksowac na pulpe. I do sloikow. Potem mozesz risotto z niej robic i ciasta.

Bardzo was zdenerwuje jak powiem ze u mnie nie bylo tej zimy jeszcze mgiel. Przynajmniej nie w miescie bo jak sie wyjedzie w strone pol i w kierunku morza to tam sa kanaly wiec i mgla jest.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 13:01   #4267
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Aleksandra - w Pandoro nie masz rodzynek a ciasto to samo.

Bardzo was zdenerwuje jak powiem ze u mnie nie bylo tej zimy jeszcze mgiel. Przynajmniej nie w miescie bo jak sie wyjedzie w strone pol i w kierunku morza to tam sa kanaly wiec i mgla jest.
Wiesz co jak dla mnie to jednak nieco inne ciasta. Pandoro jest takie watowate , panettone ciê¿sze w sensie konsystencji. Ale sprawdzê jeszcze w ¦wieta, bo mo¿e ¼le pamiêtam. Jeden gryzek panettone, jeden pandoro, panettone, pandoro...

Asia nie bêdziemy siê chyba denerwowaæ. Zazdro¶cimy i cieszymy siê Twoim szczê¶ciem A ja zazdroszczê blisko¶ci morza!
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 16:06   #4268
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co jak dla mnie to jednak nieco inne ciasta. Pandoro jest takie watowate , panettone ciê¿sze w sensie konsystencji. Ale sprawdzê jeszcze w ¦wieta, bo mo¿e ¼le pamiêtam. Jeden gryzek panettone, jeden pandoro, panettone, pandoro...

Asia nie bêdziemy siê chyba denerwowaæ. Zazdro¶cimy i cieszymy siê Twoim szczê¶ciem A ja zazdroszczê blisko¶ci morza!
hahahhaa

ja tam w gorach bym teraz pomieszkala, a przynajmniej gdzies niedaleko, morze uszami mi wychodzi, ktora sie zamieni

sjoanna
tez czasem robie taka w piekarniku mniam, tylko mam jej sporo wiec pomroze kosteczki
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:49   #4269
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez nie wiem jak mozna nie lubic Tiramisu.

Romanaccia- moze za duzo nasaczylas i dlatego cos ci plywalo. Za duzo kawy i alkoholu robi zle nie tylko nam ale i ciastom.
No wlasnie ,ze to raczej nie to ,to te jajca potem sie rozciapuja, niby bialo na sztywna piane ubite ,zoltka kremowe a potem dupa ja do ciast mam dwie lewe rece, nigdy mi nic nie wychodzi, czy to na zimno, czy z piekarnika ,czy drozdzowe....kurde klatwa jakas ciastowa na mnie ciazy
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:04   #4270
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Ja do masy z mascarpone dodaje tez czesto bita smietane. Tylko ze wychodzi troche kalorycznie. Lubie chyba wszystkie wloskie ciasta ale nie ma to jak polskie serniki ☺
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:29   #4271
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;5376981 0]Ja do masy z mascarpone dodaje tez czesto bita smietane. Tylko ze wychodzi troche kalorycznie. Lubie chyba wszystkie wloskie ciasta ale nie ma to jak polskie serniki ☺[/QUOTE]

Takiego mi smaka zrobilyscie ,ze wlasnie jem serniczek krakowski
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 13:48   #4272
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Hej Misiaki co tam wczoraj wysprzatalam, mialam jechac do coopa, ale juz mi sie nie chcialo, zaraz lece na joge
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-14, 15:54   #4273
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

U mnie tez na sportowo bo mialam swiateczny maraton 3 godzinki Zumby ale byla zabawa. Dzis kupilam bilety na Spiaca krolewne, pokaz na lodzie i Dzwonnik z Notre Dame, musical..na luty i marzec. Cos innego znow
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-14, 17:19   #4274
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cuciola to sie chyba niezle spocilas przez te 3 godz ?
A ja wlasnie jade sobie na rowerku stacjonarnym
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-14, 17:55   #4275
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Ja na rozgrzewke gotuje meksykanska zupe jarzynowa z chili , kocham ta zupke!

Dzis jak weszlam do bloku spotkalam przepieknego kotka syjamskiego, dostalam od niego buziaka i duzo przytulasow, az mi humor poprawil....ja zawsze caluje sie i przytulam z obcymi kotami na ulicy

Cuciola - az trzy godziny zumby

Ja codziennie biegam przez godzine i potem pedaluje na rowerku stacjonarnym, ale ostatnio zrobilo sie juz naprawde zimno i jest coraj bardziej nieprzyjemnie biegac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-14, 21:34   #4276
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;5379956 0]Cuciola to sie chyba niezle spocilas przez te 3 godz ?
[/QUOTE]
no, wrzucilam na siebie druga koszulke i fruu dalej teraz moglabym tak w nieskonczonosc i tyle endorfin sie wydziela ze wracam szczesliwa. Ale na figure chyba lepsze jest wlasnie bieganie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-15, 11:34   #4277
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Ale Wam zazdroszczê, ja ju¿ od kilku lat chcê zacz±æ biegaæ i nie mogê Jako¶ nie potrafiê siê zmobilizowaæ, poza tym bojê siê tu wieczorami sama wychodziæ. Non stop slychaæ o kradzie¿ach, w³amaniach, napadach...
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-15, 12:51   #4278
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
no, wrzucilam na siebie druga koszulke i fruu dalej teraz moglabym tak w nieskonczonosc i tyle endorfin sie wydziela ze wracam szczesliwa. Ale na figure chyba lepsze jest wlasnie bieganie
Ja lubie biegac, jak jestem zla tez chodze biegac, wyrzucam z siebie negatywna energie w domu na mie krzycza ,ze powinnam przestac cwiczyc ,bo jestem za chuda ,ja sie nie odchudzam tylko ujedrniam

aleksandramaj - ja chodze biegac glownie z rana lub ewentualnie po poludniu ,wieczorami raczej nie bardzo, wieczorem wole sobie popedalowac na rowerku stacjonarnym, albo pogimnastykowac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-15, 13:53   #4279
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Dobry! bylam u dentysty dopiero do wrocilam

romanaccia kiedy lecisz do buenos, masz juz bilety?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 14:26   #4280
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
romanaccia kiedy lecisz do buenos, masz juz bilety?
Tak, mam juz bilet ,lece na poczatku stycznia
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-15, 17:57   #4281
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Ja sie musze wziasc za siebie i za meza.
Bo znowu dorobilismy sie brzuszkow.

Kupilam nowy telefon!

Huawei P8 Lite.
Przyszedl wczoraj.
Najpierw musialam przemeczyc sie bo sie ladowal.
Dzisiaj poszlismy wymienic karte sim na mniejsza i kupic etui i folie na wyswietlacz. Bez tego moj maz nie pozwalal dotykac telefonu.
Za to teraz bawie sie ustawieniami.
Macie jakies ulubione aplikacje?
Super gierki do grania nawet bez polaczenia z internetem?

Odkrywam powoli wszelkie ustawienia i mozliwosci.

Uzywacie aplikacji wizazu czy wchodzicie przez strone normalnie?
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-15, 20:40   #4282
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Ja mam aplikacje wizaz 😀
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:03   #4283
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

sjoanna ale fajny telefonik! Te¿ bym chcia³a huaweia, ale mam 2 karty a dual sim sporo kosztowa³
Daj znaæ, jak Ci siê sprawuje i czy jest fajny i intuicyjny w obs³udze.

Ja na wiza¿ wchodzê przez stronê, kiedy¶ sobie zainstalowa³am aplikacje, ale jako¶ mi nie podesz³a.
A poza przegl±dark± chyba niczego nie u¿ywam, wywalam od razu, co siê da.

romanaccia u mnie bieganie rano oznacza³oby wstawanie o 5 a wieczorem po 19, po powrocie z pracy. Jak ja nienawidzê tych wloskich godzin pracy! W Pl pracowa³am do 15-16, mialam ca³e popoludnie dla siebie. A tutaj wracam, do garów, zabawa z psem, kolacja i spaæ
Uhhh a przyty³am kilogram po ostatnim pobycie PL-Rosja i nie mogê tego zrzuciæ!
romanaccia poproszê przepis na te meksykañskie pyszno¶ci. Bez miêsa, prawda?? Bo ja wszêdzie tê meksykañsk± widzia³am z miêsem mielonym :/
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:43   #4284
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
sjoanna ale fajny telefonik! Te¿ bym chcia³a huaweia, ale mam 2 karty a dual sim sporo kosztowa³
Daj znaæ, jak Ci siê sprawuje i czy jest fajny i intuicyjny w obs³udze.

Ja na wiza¿ wchodzê przez stronê, kiedy¶ sobie zainstalowa³am aplikacje, ale jako¶ mi nie podesz³a.
A poza przegl±dark± chyba niczego nie u¿ywam, wywalam od razu, co siê da.

romanaccia u mnie bieganie rano oznacza³oby wstawanie o 5 a wieczorem po 19, po powrocie z pracy. Jak ja nienawidzê tych wloskich godzin pracy! W Pl pracowa³am do 15-16, mialam ca³e popoludnie dla siebie. A tutaj wracam, do garów, zabawa z psem, kolacja i spaæ
Uhhh a przyty³am kilogram po ostatnim pobycie PL-Rosja i nie mogê tego zrzuciæ!
romanaccia poproszê przepis na te meksykañskie pyszno¶ci. Bez miêsa, prawda?? Bo ja wszêdzie tê meksykañsk± widzia³am z
miêsem mielonym :/
ja tak samo. wolalabym np zaczynac prace od 7 i wrocic wczesniej do domu. a tutaj zaczyna sie o 8:30 i wraca przed 18. no i godzina przerwy na jedzenie ( mi by wystarczylo pol). musze ciagle kombinowac jak sobie poradzic ze sprzataniem i gotowaniem
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 12:33   #4285
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
[
romanaccia poproszê przepis na te meksykañskie pyszno¶ci. Bez miêsa, prawda?? Bo ja wszêdzie tê meksykañsk± widzia³am z miêsem mielonym :/
Ta meksykañska zupa jarzynowa, to w sumie nic specjalnego, ziemniaczek, groszek i marchewka, kukurydza, czerwona fasola obowi±zkowo (ja kocham czewon± fasole ) ¿ó³ta i czerwona papryka no i oczywi¶æiw chili lub inna pikantna papryczka, odrobina przecieru pomidorowego i doprawiona do smaku, jest bardzo prosta, ale j± uwielbiam i jem j± bardzo czêsto.

W³a¶nie ¶ci±gne³am sobie wiza¿ow± aplikacje 😜
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:04   #4286
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Ewelina - a z aplikacji widzisz zdjecia, klub?

Aleksandra - w sumie to ten jest z 2 simami. Mozna wlozyc 1 sim micro i karte pamieci albo 2 karty sim.
Ale nie wiem jak z ich obsluga. Wczesniej mialam dual z samsunga. Stary. Kupiony uzywany ale obsluga kart byla bardzo prosta. Jak mialam dzwonic czy wyslac sms to wybieralam z jakiej karty to ma isc. Czyli z jakich pieniedzy place.
Dzwonic mozna bylo na oba moje numery bez problemow.

Ale teraz pozbede sie polskiej karty bo uzywam maksymalnie miesiac w ciagu roku a place co miesiac za waznosc przez rok.
Chyba do tej pory polski numer to byla taka pepowina trzymajaca mnie w kontakci z Polska. Czas ja przeciac!
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:15   #4287
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Ale teraz pozbede sie polskiej karty bo uzywam maksymalnie miesiac w ciagu roku a place co miesiac za waznosc przez rok.
Chyba do tej pory polski numer to byla taka pepowina trzymajaca mnie w kontakci z Polska. Czas ja przeciac!
Ja zawsze mam polsk± karte na wszelki wypadek ,ale nie na abonament i co jaki¶ czas j± do³adowuje, ¿eby by³a aktywna, bo nigdy nie wiadomo kiedy mi siê przyda 😜 tym bardziej, ¿e czêsto podró¿uje.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:23   #4288
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Romanaccia - to moja karta tez nie na abonament ale T-mobile poza zmiana nazwy z Ery zmienil tez oferte. Zeby karta byla wazna rok po oststnim jej uzyciu place co miesiac pare zloty.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:28   #4289
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia - to moja karta tez nie na abonament ale T-mobile poza zmiana nazwy z Ery zmienil tez oferte. Zeby karta byla wazna rok po oststnim jej uzyciu place co miesiac pare zloty.
A ja nawet nie wiem z jakiej sieci mam 😀, musia³bym sprawdziæ, nawet jej nie do³adowuje regularnie ,ale ci±gle jest na chodzie 😜
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:46   #4290
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Sjoanna no wlasnie zdjec i klubu u mnie nie widac a forum to tylko subskrypcje ale i tak nie jest zle bo ja na komputer mam czas tylko w weekendy.....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 17:00:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.