Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 22:05   #61
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

KahlanAmnel dziekuje za słowa otuchy ) bede sie starac nie załamywać się i jakos pilnować sie z dietowaniem ) co do mojego studiowania hymm to tak:
- bede teraz na V roku ekonomii (PRad)
- jako drugi kierunek --> bede na III roku Matematyki (hymmm jak zdam te zalegle egzaminy ;/)
- i jako dodatkowo kurs pedagogiczny i z tego wlasnie mam praktyki w szkole odrobic )

troche sporo, ale idze sie przyzwyczaic do byca w kilku miejscach naraz :PP tylko teraz czeka mnie ciezki rok :/ bo dwie obrony z obu kierunków masakra

a Ty co studiujesz?? i gdzie??? i pytanie czy u Ciebie tez wymyslili pytania na obrone z calego toku studiów??

Pozdrawiam serdecznie
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 08:56   #62
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez justynan01 Pokaż wiadomość
KahlanAmnel dziekuje za słowa otuchy ) bede sie starac nie załamywać się i jakos pilnować sie z dietowaniem ) co do mojego studiowania hymm to tak:
- bede teraz na V roku ekonomii (PRad)
- jako drugi kierunek --> bede na III roku Matematyki (hymmm jak zdam te zalegle egzaminy ;/)
- i jako dodatkowo kurs pedagogiczny i z tego wlasnie mam praktyki w szkole odrobic )

troche sporo, ale idze sie przyzwyczaic do byca w kilku miejscach naraz :PP tylko teraz czeka mnie ciezki rok :/ bo dwie obrony z obu kierunków masakra

a Ty co studiujesz?? i gdzie??? i pytanie czy u Ciebie tez wymyslili pytania na obrone z calego toku studiów??

Pozdrawiam serdecznie
WOW poszalałaś Ja nie robię 2 kierunków, bo w moim przypadku mija się to z celem
Ja jestem teraz na V roku stomatologii w Szczecinie i dzięki Bogu nie mamy pracy magisterskiej tylko egzaminy w sumie ich będzie teraz 10 w tym roku z tego na 10. sem. chyba 7 a są to egzaminy z przedmiotów, które co niektóre trwały po 3 lata inne 2.
Po tych egzaminach później po roku najpóźniej muszę zdać egzamin państwowy tzn. LDEP z całego toku studiów, który daje mi dopiero prawo wykonywania zawodu i mogę sobie wtedy legalnie w zębach dziubać
A jak się będę chciała dokształcać dalej to są dopiero później po LDEPie specjalizacje, bo żeby się na taką załapać trzeba mieć prawo wykonywania zawodu i też jest ich w sumie chyba 7 a można robić jedną w danym czasie i po skończeniu dopiero brać się za następną. Ale dostanie się na specjalizację czasami graniczy z cudem, trzeba długo czekać bo np w danym roku może nie być w twoim województwie żadnego miejsca na daną specjalizację
I tak jak mówiłam teraz skup się na tym, żeby posiłki wprowadzić o określonych godzinach, organizm się przyzwyczai i nie będzie wołał o jedzenia pomiędzy posiłkami. Sprawdzone na własnej skórze,działa bez zarzutów a miałam wtedy dzień rozplanowany od 7 rano do 22-23 i było tam peeeeełno nauki
Znowu się napisałam jak głupia
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:35   #63
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Czy jest dla Ciebie jakaś różnica między Therm Line s a II ? Mam rozumieć, że zażywa się go cały czas, także w dni wolne od sportu ?

Wiesz co znaczącej różnicy nie ma, ale mi bardziej pod pasował Therm line s może dlatego, że brałam go na początku odchudzania i szybciej waga spadała... Tak bierzesz go nawet w dni wolne od sportu
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:10   #64
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Witam z rana

U mnie dzisiaj na śniadanie beztłuszczowe mleko z płatkami, a przed tym jeszcze łyknęłam TL (uczucie sytości po tych tabletkach naprawdę utrzymuje się dłużej). A do tego popijam czerwoną herbatkę

justynan01, musisz jakoś przetrzymać te 6 tygodni i jeszcze zwiększyć swoją motywacje Proponuje wybrać się do sklepu i kupić same zdrowe produkty i przegryzki (jak w lodówce nic nie kusi to jest dużo łatwiej). Przed sesją zawsze mam ten sam problem... Byle zrobić sobie przerwę od nauki na coś do jedzenia. Będzie dobrze!

Kivi5, widzę że wzrost mamy ten sam i wymarzoną wagę też...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:35   #65
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

hej
Jakoś na dniach jadę kupić TL
a dziś zaczynam rowerek
i brzuszki by się przydały
i skakanka i może jakieś ćwiczonka , no zobaczymy jak to wyjdzie
a od września na basen jak kasa będzie

na wesele idę w połowie września to muszę się wyrobić (mało czasu ale dam radę!), głównie o brzuch mi chodzi
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:54   #66
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

ja dzisiaj zjadlam 3 michalki chcialam sie wyzalic.

A tak to jakos leci, tez probuje sie uczyc do poprawek ale srednio mi idzie

Wcxzoraj zrobilam zaledwie 100 brzuszkow a dzis miaalm lekkie zakwasy ...
Najgorsze sa weekendy, bo wtedy zawsze ejst duzo dobrego jedzienia u mnie w odmu i trudbno jest odmowic.
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 13:55   #67
kalinka2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Witam,

widzę wreszcie kogoś z podobnym problemem. Mam 34 lata, 166 cm i 78 kg. Ostatnie 10 kg utyłam w ciągu 3 miesięcy!!! W życiu byłam już wiele razy na diecie, moje wahania wagi to 10 kg rocznie, ale w tym roku to już przesadziłam. Po zimie było 72 kg, udało mi się spaść do 67 i nagle bumm, waga zaczęła iść nie wiadomo czemu do góry!!! Przeszłam więc na Dukana i ostro ćwiczyć na siłowni i co?!!!!!! Tyłam coraz bardziej. A potem było już tylko gorzej, pęknięte żebro, zabieg na gardło i poszło dalej do góry!!!! Z żalu zaczęłam żreć wszystko, czego wcześniej unikałam i efekt jest taki, że mąż już na mnie patrzeć nie może i ja na siebie też. Powiedziałam dość!!! Od poniedziałku wróciłam na aerobik, siłownię, basen, do tego tenis i rolki. Oczywiście przed tymi wypadkami ruszałam się też.
Do tego dieta, oczywiście całe życie jestem na jakiejś diecie, ale odstawiłam wszystko, co zakazane na bok. Oprócz tego jem Bio-CLA i Fast Slim. Jak nie będzie efektów, to już się załamię. Kiedyś było tak łatwo, wystarczyło mniej jeść i kilogramy leciały. Do tego mam jeszcze policystyczne jajniki, nic tylko płakać. Mam nadzieję, że wspólnie się uda. Czy jest ktoś z Sosnowca?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

I jeszcze jedno, o zgrozo. Dzisiaj sobie uświadomiłam, że od 18 roku życia utyłam 30 kg!!!!
kalinka2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 22:32   #68
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez KahlanAmnel Pokaż wiadomość
WOW poszalałaś Ja nie robię 2 kierunków, bo w moim przypadku mija się to z celem
Ja jestem teraz na V roku stomatologii w Szczecinie i dzięki Bogu nie mamy pracy magisterskiej tylko egzaminy w sumie ich będzie teraz 10 w tym roku z tego na 10. sem. chyba 7 a są to egzaminy z przedmiotów, które co niektóre trwały po 3 lata inne 2.
Po tych egzaminach później po roku najpóźniej muszę zdać egzamin państwowy tzn. LDEP z całego toku studiów, który daje mi dopiero prawo wykonywania zawodu i mogę sobie wtedy legalnie w zębach dziubać
A jak się będę chciała dokształcać dalej to są dopiero później po LDEPie specjalizacje, bo żeby się na taką załapać trzeba mieć prawo wykonywania zawodu i też jest ich w sumie chyba 7 a można robić jedną w danym czasie i po skończeniu dopiero brać się za następną. Ale dostanie się na specjalizację czasami graniczy z cudem, trzeba długo czekać bo np w danym roku może nie być w twoim województwie żadnego miejsca na daną specjalizację
I tak jak mówiłam teraz skup się na tym, żeby posiłki wprowadzić o określonych godzinach, organizm się przyzwyczai i nie będzie wołał o jedzenia pomiędzy posiłkami. Sprawdzone na własnej skórze,działa bez zarzutów a miałam wtedy dzień rozplanowany od 7 rano do 22-23 i było tam peeeeełno nauki
Znowu się napisałam jak głupia
hehehhehe no to jestem pelna podziwu klask i:stomatologia klask i:podziwiam podziwiam..... w wogole kierunki medyczne to dla mnie czarna magia :PP i jestem pelna uznania bo tam to ludzie dostaja w kosc ... oczywiscie pod wzgledem przeoranych książek :PP i z tego co napisałaś nie ma wcale kolorowo... ale patrzac na przyszle zarobki hymmmm ze tak powiem problemy finansowe w przyszłości nie beda Ci groziły hehehehhe wiem bo sama juz wydaje krocie na zabki :PPP.... wlasnie w przyszlosci licze na jakies rabaty u Ciebie po znajomosci

co do mojego dietowania to moje kochanie zamiast standardowych chipsów przywiózł owoce, pistacje z sola - troche mu podebrałam, i białą bąbolade zamiast całej paki ciastek czekoladowych :P to juz naprawde sukces :PPP szkoda ze niestety klotnie z jego rodzicami poskutkowału sandwiczami z opiekacza (chleb tostowy, szynka ser zolty, troche margaryny pomidor i keczup) ;/ no nic zapewnie jutro jeszcze cos zjemy malo dietetycznego i znowu 5 dni z dala od siebie wiec i diete bede trzymac :PPPP ale z drugiej strony hymmmmm mimo ze moge do konca wrzesnia wygladac jak niedzwiedz to wazne ze zdrowieje
hehehehehhe juz tlumacze tak na szybko :P
mam problem z tarczyca... mialam chorobe Gravesa-Basedowa (odmiana nadczynnosci tarczycy tyle ze ni hu hu sie nie chudnie a tyje) w marcu bralam jod radioaktywny i dopiero teraz moja tarczyca zareagowala i wyniki mam w miare dobre, ale niedlugo wpadne sobie w niedoczynnosc tarczycy i bede tyc jak szalona - tak to stwierdzila pani profesor - ale pocieszam sie ze juz niedlugo dostane hormony tarczycy i wrescie wszystko mi sie ustabilizuje czyli codziennie tableteczka rano i zero problemow z utrzymaniem wagi a gdy bede sie odchudzac to bede chudnac jak normalny czlowiek a nie tak jak ostatnio postój miesiac mimo diety przykladnej i cwiczen ) wiec teraz musze spokojnie czekac i kontrole trzymac nad waga (a moge tyc nawet z powietrza ;/)
tylko mam nadzieje ze 25 wrzesnia jakos wbije sie w moja sukienke :PPP
pozdrawiam serdecznie
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 19:52   #69
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez sarah896 Pokaż wiadomość
Wiesz co znaczącej różnicy nie ma, ale mi bardziej pod pasował Therm line s może dlatego, że brałam go na początku odchudzania i szybciej waga spadała... Tak bierzesz go nawet w dni wolne od sportu
musze to napisac;D mam duzo wspolnwego ze soba :P wpsolne odchudzanie to 1:P jestesmy wysokie to 2;P a 3... wlasnie zauwazylam ze pisalas na watku poswieconemu duzym stopom... Mam wspolny problem.
Wiem ze to nie ten watek ale powiedz mi gdzie kupujesz buciki?
Ja mam 42 i kupuje Deichman, czasami pojedyncze buty sa w CCC, New Yorker i tyle chyba jakies klapki 41 mam z H&M
Czesto przegladam allegro, bo w New Looku sa balerinki z 42 ale ceny kosmiczne;] te same baleriny w mniejszych (przecietnych)n rozmiarach sa w cenie 30 -40 zl , a w 42 sa zazwyczaj na licytacji i cena siega okolo 70 -100zl ;/ masakra


jak dzoewczyny odchudzanie? u mnie przez weekend nie za dobrze.
ale dzis przymierzylam spodnie z 1 LO ( czyli sprzed 4 lat) i mam masakryczne boczki, wlanie o 1 lo przytylo mi sie jakies 12 kg, ktore tak bardzo chciaalbym stracic
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:41   #70
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
musze to napisac;D mam duzo wspolnwego ze soba :P wpsolne odchudzanie to 1:P jestesmy wysokie to 2;P a 3... wlasnie zauwazylam ze pisalas na watku poswieconemu duzym stopom... Mam wspolny problem.
Wiem ze to nie ten watek ale powiedz mi gdzie kupujesz buciki?
Ja mam 42 i kupuje Deichman, czasami pojedyncze buty sa w CCC, New Yorker i tyle chyba jakies klapki 41 mam z H&M
Czesto przegladam allegro, bo w New Looku sa balerinki z 42 ale ceny kosmiczne;] te same baleriny w mniejszych (przecietnych)n rozmiarach sa w cenie 30 -40 zl , a w 42 sa zazwyczaj na licytacji i cena siega okolo 70 -100zl ;/ masakra


jak dzoewczyny odchudzanie? u mnie przez weekend nie za dobrze.
ale dzis przymierzylam spodnie z 1 LO ( czyli sprzed 4 lat) i mam masakryczne boczki, wlanie o 1 lo przytylo mi sie jakies 12 kg, ktore tak bardzo chciaalbym stracic

Hehe no fakt mamy trochę wspólnego;D
Jeśli chodzi o buty to najczęściej jest to Deichman, CCC, Boti(nie wiem czy znasz ten sklep) no i czasami na rynku jak trafi się coś fajnego, w rozsądnej cenie i oczywiście jest rozmiar
A jeśli chodzi o dietę, to ja zawaliłam przez weekend na całej lini;/
Zaczynam wszystko od poczatku;(
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:35   #71
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

ja sie zastanawiam nad dieta Dukana. Wszysacy ja starsznie chwala. Ciagle na necie czytam ze ktos ja stisuje i jest zachwwycony, Dzis spotkalam kolezanka i widac bylo ze schudla i dokonala rowniez tego na tej diecie moze ja zastosuje
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 19:07   #72
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cześć Dziewczyny ! Chcę zrzucić 10 kg choć łatwo nie będzie, bo mam niedoczynną tarczycę jakieś rady macie dla mnie? Które z dietetycznych przykazań są mitem??

Woda - to chyba jest fakt, że trzeba jej dużo pić?

Niejedzenie po 18? Czy to faktycznie bzdura?

Czy jakieś NutriSlimy, Alli, SlimCoffee, czy to działa? Daje coś czy to efekt placebo?

Czy jakieś swoje nawyki żywieniowe co jakiś czas można w ramach "coś na co mam ochotę", mogę zostawić, czy muszę wyzbyć się DOKŁADNIE wszystkiego??

Czy należy odstawić chleb i ziemniaki bezwzględnie i przenieść się na produkty pełnoziarniste, nabiał i warzywa/owoce?

Pomóżcie, tak bym chciała schudnąć, te 12 kg więcej psuje mi dobry humor
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:19   #73
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Woda - to chyba jest fakt, że trzeba jej dużo pić?
To bez zastanowienia... woda jest bardzo ważna podczas odchudzania. Polecam: http://www.odchudzamsie.pl/odchudzanie/h2o-to-jest-to/

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Niejedzenie po 18? Czy to faktycznie bzdura?
Głownie chodzi o to, zeby organizm zdążył wszystko przetrawić zanim pójdzie spać(w czasie snu metabolizm jest dużo mniejszy), dlatego optymalna godzina na ostatni posiłek to ok godziny 18.

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Czy jakieś NutriSlimy, Alli, SlimCoffee, czy to działa? Daje coś czy to efekt placebo?
Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat każdego z nich, ale po therm line czuje mniejsze uczucie głodu... Warto poszukać opini w internecie, albo nawet na naszym forum

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Czy jakieś swoje nawyki żywieniowe co jakiś czas można w ramach "coś na co mam ochotę", mogę zostawić, czy muszę wyzbyć się DOKŁADNIE wszystkiego??
Można sobie tłumaczyć, że lepiej pozwolić sobie raz na jakiś czas na przyjemność, niż szybciej się poddać. Ja to sprawdzałam już parokrotnie i niestety to niedziała (bynajmniej u mnie). Efekty odchudzania są dużo mniejsze

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Czy należy odstawić chleb i ziemniaki bezwzględnie i przenieść się na produkty pełnoziarniste, nabiał i warzywa/owoce?
Polecam lekturę o indeksach glikemicznych i będzie dużo łatwiej podjść dezycje które z produktów odstawić


Dlaczego tak tu cicho
Ja już jestem po zdrowym śniadanku i zaraz zabieram się za ćwiczenia. A jak Wasze odchudzanie? Spowiadać mi się tu już!
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:31   #74
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

No to od dziś zaczynam 100 dni bez :

a) MCDONALD'S A!
b) coca-coli
c) pizzy
d) słodyczy

oby mi się udało

póki co, na obiad mam brązowy ryż z duszonymi warzywami, a zaraz wskakuję na rowerek od przyszłego tygodnia również brzuszki
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 23:06   #75
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

watek chyba upada
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:06   #76
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

A szkoda, a szkoda...
Powodzenia w odchudzaniu moje drogie
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:18   #77
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

sarah896 i Veiovis - dziękuję za polecenie Póki co zakupiłam zwykłą L-Karnitynę, bo ThermLine I i II zawiera L-tyrozynę - a muszę zapytać lekarza, czy mi wolno.

justynan01 i KahlanAmnel - dołączam się do grona V-rocznych studentek Z tym, że ja go kończę i piszę magisterkę. Fajnie, że jest nas trochę w tym wątku

q_kaska_q zaciekawiła mnie dieta Dukana. Gdzie można znaleźć jakieś fajne przepisy?

Cytat:
Napisane przez Veiovis
Cytat:
Napisane przez paollino
Czy jakieś swoje nawyki żywieniowe co jakiś czas można w ramach "coś na co mam ochotę", mogę zostawić, czy muszę wyzbyć się DOKŁADNIE wszystkiego??
Można sobie tłumaczyć, że lepiej pozwolić sobie raz na jakiś czas na przyjemność, niż szybciej się poddać. Ja to sprawdzałam już parokrotnie i niestety to niedziała (bynajmniej u mnie). Efekty odchudzania są dużo mniejsze
Jest dieta Pasternaka, która przewiduje w tygodniu jeden dzień kulinarnego szaleństwa. Ale myślę, że to chyba nie obejmuje całego dnia, tylko jedną potrawę w dniu. Bo tak jak piszesz, niestety to nie działa ?


Jak tam pierwsze rezultaty ?
U mnie dosyć mało - strata 0,5 kg przez tydzień. Chciałoby się więcej, ale cóż - słodycze strasznie kuszą i ciężko mi się im oprzeć.
Za to całkiem sporo bywam na fitnessie. Aqua aerobik i pilates dwa razy w tygodniu, no i ostatnio warsztaty taneczne - codziennie. Przy tych ostatnich rozumiem, co czują uczestnicy Tańca z Gwiazdami
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:10   #78
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Eh, dziewczyny wykryto u mnie hipercholesterolemię Muszę jak najprędzej przejść na dietę niskowęglowodanową i zacząć uprawiać jakiś sport
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:47   #79
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Ello
Ta grono szacownych studentek V roku i jest też parę przyszłorocznych maturzystek, jakby nie patrzeć w 2011 wszystkie kończymy jakiś etap nauki
Ja dzisiaj z siostrą biegałam po parku w sumie wyszła nam godzina, ale przeplatana marszem, bo aż tak dobrze u mnie z kondycją nie jest
A później jeszcze robiłam a6w. Dzisiaj też nie zjadłam póki co jeszcze nic słodkiego, ciekawe jak długo wytrwam a mam w domu pełno czekolady i ciastek, bo moja mama stała się fanką czekolady kasztankowej z biedronki je jedną dziennie i dalej chudnie, gdzie tu sprawiedliwość Ale moja mama jednak mimo wszystko do najchudszych nie należy.
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.