Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 10:08   #2251
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej!

i znów piękna pogoda aż się serducho cieszy
zaraz zmykam na działkę korzystać ze słonka i kosić trawke

ostatnio złapał mnie jakiś katar i kaszel, a mój młodszy synio tak chyrla od 2 tygodni ,że ręce opadają syropy, inhalacje nic nie pomaga, a lekarka powiedziała, że to nic poważnego muszę iśc z nim znowu do kontroli bo coś nie tak , że ten kaszel tak długo go trzyma

lavia gratuluje dla pani magister
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:44   #2252
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jesteś w końcu ja ciągle czekam na maila od Ciebie

nie chcę, czuję się jak kudłacz

jak się dorobię swoich naturali to zrobię sobie jakieś refleksy, ale naprawdę baaaardzo delikatne i wtedy wyhoduję długie. I będę za☠☠☠istą mamuśką
I tak bedziesz

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Chcę taką fryzurkę
Myslalam ze na miniaturce jest oliwia z top model

Ja tez chce taki fryzz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hejka śliczne blondyneczki

Weszlam tylko napisać że dołączyłam do grona Magistrów
to teraz oblewanie i wakacje

jak znajdę w końcu chwilę to was ponadrabiam obiecuje
Zdolniacha Gratki!

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Renatka obawiam się, że taka lista sprawdza się dopiero przy drugim dziecku
Przy pierwszym człowiek z radości kupuje wszystko, co wpada w ręce i co się podoba Trudno takie zakupy robić "na chłodno"

A tak w ogóle: szukam prezentu dla 5 miesięcznej córeczki koleżanki. Co najlepiej kupić żeby się mamie przydało?
Zabawki odpadają bo ma mnóstwo swoich i po starszym rodzeństwie
Nine uwierz ze jak ktos ma ograniczone koszty to robi zakupy na chlodno Zreszta uwazam ze naprawde nie ma sensu kupowac zbyt wielu rzeczy dla samej frajdy kupowania, to bezsensu. Dziecko to i tak spory wydatek przez cale zycie, potem frajda moga byc np. kupowane ubranka, butki, czapki, ubieranie malucha itp.

Najlepiej spytaj sie mamy albo podpatrz jakiego mleka uzywaja i pampersow i to im kup To sie przyda zawsze, a kosztuje sporo.. nigdy nie zapomne jak miesiecznie szlo 8 paczek mleka jakos, o ile nie wiecej, a kazda paczka po 15zl A do tego pampersow tez sporo idzie, takze to bym Ci radzila kupic bo mamie sie napewno przyda i sie ucieszy z takiego prezentu Wiem po sobie. Ja teraz np. najbardziej lubie jak mojemu malemu kupuja sok marchewkowy do picia, wafelki, albo serki typu danio itp- bo wiem ze to sie przyda bo mlody to uwielbia, za to zabawki w ogole nie zdaja egzaminu Kiedys bardziej cieszyly mnie wlasnie pampersy czy paczuszka mleka. Wydaje mi sie ze to bedzie najlepszy prezent

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Bunny kochana doradzisz mi jaki kolor maja moje naturalki i jaka farbe zamowic zeby miec cos podobnego? Wydaje mi sie ze to jakis popielaty braz na poziomie 5/6 ale nie jestem pewna. http://highheelshouse.blogspot.com/2...ia-wosowa.html tutaj sa zdjecia Koncem lipca chyba bede robic kapiel bo mi za ciemno w tych
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:45   #2253
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex też tak myślę Bo zabawek się u nich wala strasznie dużo. Oprócz tego jeszcze muszę kupić coś pozostałym: 2,5 l. dziewczynka, 5 l. dziewczynka i 7 l. chłopak.
Pięciolatce kupiłam już perfumy dokupię jej jeszcze pomadkę z wazeliny, kolorowankę o modzie i jakieś pierdoły do włosów albo żel pod prysznic Barbie. Chłopakowi to chyba coś do szkoły - może piórnik jakiś fajny Najgorzej z tymi najmłodszymi.
Mleko odpada bo karmi tylko piersią. Myślałam żeby kupić takie chusteczki nawilżane bo wiem, że tego idzie sporo, a pampersów to nie wiem jakich używa Może też coś do smarowania dupki
W sumie tyle różnych rzeczy w sklepach i nie wiadomo co kupować
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:53   #2254
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ex też tak myślę Bo zabawek się u nich wala strasznie dużo. Oprócz tego jeszcze muszę kupić coś pozostałym: 2,5 l. dziewczynka, 5 l. dziewczynka i 7 l. chłopak.
Pięciolatce kupiłam już perfumy dokupię jej jeszcze pomadkę z wazeliny, kolorowankę o modzie i jakieś pierdoły do włosów albo żel pod prysznic Barbie. Chłopakowi to chyba coś do szkoły - może piórnik jakiś fajny Najgorzej z tymi najmłodszymi.
Mleko odpada bo karmi tylko piersią. Myślałam żeby kupić takie chusteczki nawilżane bo wiem, że tego idzie sporo, a pampersów to nie wiem jakich używa Może też coś do smarowania dupki
W sumie tyle różnych rzeczy w sklepach i nie wiadomo co kupować
Nine sprobuj obadac sprawe czego uzywaja i najlepiej bedzie kupic paczke pampersow Co do chusteczek.. tez bys musiala wiedziec jakich uzywa mama dziecka,bo male dzieci sa strasznie wrazliwe na zmiany. Moj mlody mial wysypke na pupci jak raz uzylam innych chusteczek dla niego Do smarowania pupki- tez bys musiala wiedziec czego mama uzywa, zeby sie okazalo ze kupisz cos co dziecku nie odpowiada. Chociaz ja do smarowania pupki uzywam bephanten z rozowym paskiem taki i mojemu malemu baaaardzo pasuje Zreszta wiem ze nie tylko jemu pasuje, mojej malej kuzynce tez pasowal.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:00   #2255
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Jeżeli chodzi o kosmetyki czy takie rzeczy, jak chusteczki nawilżane to używa różnych . Wspominała, że pod tym względem nie ma problemów z dziećmi. Zero wysypek, alergii itp. Jedyne czego nie chce to smoczek. Nie praktykuje dawania dzieciom "doja" do buzi
A ciuszki to nie wiem jakie, bo musiałabym do dziecka przyłożyć Raz kupiłam skarpetki z grzechotką to okazały się za duże A niby dla 2 miesięcznego miały być
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:14   #2256
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio widzialam zdjecia wloskow chyba KYLIE albo NOVE, czym malowalyscie ostatnio? Mam teraz dosc jasne wlosy ale jak zwykle farby lapia na zolto. Byłam u fryz i zolto...bede chciala w nast tyg sama zafarbowac. I nie wiem teraz czy brac coś na kształt loreal Baikal, beż czy cos wlasnie a la palette a10 albo 219? Bo chyba któras z Was robila i on wychodzi jasno ladnie?
agatko ja ci odradzam 219... jest bardzo szaro-zielone po zmianie serii- ja ost dorobilam sie po nim seledynowych pasemek zeszlo po tygodniu...
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Panie
rzadko zaglądam ale postaram się już być na bierząco praca, sesja, nowe obowiązki troszkę wykańczają
może dla przypomnienia kim jestem wrzucę Wam fotkę do albumu

widzę, że Agatka odezwała si, hej

Kitka
włosy Ci bardzo szybko rosną
pewnie się już maluszka nie możesz doczekać
jego zdjęć teraz te 3D-5D chyba nie wiem jak to się dokładnie zwie ale widziałam fajnie, ładnie wszystko widać, takie słodkie koleżanka ma ten wózek i fajnie się prowadzi, ale właśnie nie wiem jak zimą mi podobają się wózki w stylu retro może i nie jest już o modne ale choruję na taki kiedyś kupię jak będę miała komu

Bunny czekam na fotki po ślubie i Twojej kreacji
chciałam Cię zapytać o palette N12, co myślisz o niej? ktoś robił na wątku może? bo nie obeznana jestem i czy możesz ją porównać do jakiejś już znanej wcześniej farbki?

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Renatka ja proszę też o taką listę zapiszę sobie na przyszłość

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Princesska świetna fryzurka
Bunny taka fryzura do okrągłej buzi pasuje?

Gdzie Adzi, Caskada, Snow, Buahhot, Encha? ciekawe co u nich...

Czeko widziałam odzywa się
Asia i Nove też
n12 jest podobne do c12 ale mniej zimne i ciut jasniejsze. i ma oksy 12%.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

Kitka, jasne, ucinamy temat, oswiecilas mnie,ze mi to tez przeszkadzalo, a teraz gledze, bo drugie mi sie mocno marzy i namawiam TZ

Wlosy masz piekne, nie scinaj DD super kolorek, przypomnisz mi czym je przyciemnialas?

Bunny- haha, sory, tak z rozmachu ssie zapomnialam, ze nas tu duzo i mozemy ci sie mylic.. dzis zgladze odrost alfa 10.21 + 10.1 to wstawie fotki bo i tak mialam i pozniej powstawiam Ci linki wloskow,ktore mnie interesuja dzieki za pomoc!
A taka liste moge stworzyc,jasne, ale nas tu wiecej mamusiek
ok to czekam na wiecej info
stworzcie liste reszcie tez sie przyda- predzej czy pozniej
Cytat:
Napisane przez ossa82 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Podczytuję Was od jakiegoś czasu, bo miałam problem z odrostami po robionym przez prawie 13 lat pasemkach itp. Pisałam na wątku o farbach Alfaparf ale niestety nie było odzewu i sama zaryzykowałam i zrobiłam mieszankę 11.20 z 11.13 (2:1) z wodą 12% na odrost i malaks na całość i wyszedł całkiem fajny kolorek. Jaśniutki blond ze złotym połyskiem. Wprawdzie ten połysk pomału się już wymywa ale włoski są nadal jaśniutkie i nie żółkną Myślę, że już nigdy nie wrócę do rozjaśniacza, bo już dawno nie miałam takich mięciutkich włosków
Jeśli mogę, to od czasu do czasu odezwę się do Was

Dobrze, że istnieją takie blogi jak blog Bunny
witaj
dziekuje za uznanie
pisz z nami i pokazuj nam wlosy przede wszystkim

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hejka śliczne blondyneczki

Weszlam tylko napisać że dołączyłam do grona Magistrów
to teraz oblewanie i wakacje

jak znajdę w końcu chwilę to was ponadrabiam obiecuje
ojej gratulacje kochana

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
I tak bedziesz



Myslalam ze na miniaturce jest oliwia z top model

Ja tez chce taki fryzz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------



Zdolniacha Gratki!

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------



Nine uwierz ze jak ktos ma ograniczone koszty to robi zakupy na chlodno Zreszta uwazam ze naprawde nie ma sensu kupowac zbyt wielu rzeczy dla samej frajdy kupowania, to bezsensu. Dziecko to i tak spory wydatek przez cale zycie, potem frajda moga byc np. kupowane ubranka, butki, czapki, ubieranie malucha itp.

Najlepiej spytaj sie mamy albo podpatrz jakiego mleka uzywaja i pampersow i to im kup To sie przyda zawsze, a kosztuje sporo.. nigdy nie zapomne jak miesiecznie szlo 8 paczek mleka jakos, o ile nie wiecej, a kazda paczka po 15zl A do tego pampersow tez sporo idzie, takze to bym Ci radzila kupic bo mamie sie napewno przyda i sie ucieszy z takiego prezentu Wiem po sobie. Ja teraz np. najbardziej lubie jak mojemu malemu kupuja sok marchewkowy do picia, wafelki, albo serki typu danio itp- bo wiem ze to sie przyda bo mlody to uwielbia, za to zabawki w ogole nie zdaja egzaminu Kiedys bardziej cieszyly mnie wlasnie pampersy czy paczuszka mleka. Wydaje mi sie ze to bedzie najlepszy prezent

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Bunny kochana doradzisz mi jaki kolor maja moje naturalki i jaka farbe zamowic zeby miec cos podobnego? Wydaje mi sie ze to jakis popielaty braz na poziomie 5/6 ale nie jestem pewna. http://highheelshouse.blogspot.com/2...ia-wosowa.html tutaj sa zdjecia Koncem lipca chyba bede robic kapiel bo mi za ciemno w tych
ex probuj od farb 7.1 na pol z 7 albno samo 7.1...i zobaczysz jak sie spierze czy odrost jest jasniejszy czy ciemniejszy, bo pamietaj ze farby wychodza ciemniej... dla mnie masz takie 6.1 naturalne, ale z farb to bedzie 7.1 najczesciej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:38   #2257
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o kosmetyki czy takie rzeczy, jak chusteczki nawilżane to używa różnych . Wspominała, że pod tym względem nie ma problemów z dziećmi. Zero wysypek, alergii itp. Jedyne czego nie chce to smoczek. Nie praktykuje dawania dzieciom "doja" do buzi
A ciuszki to nie wiem jakie, bo musiałabym do dziecka przyłożyć Raz kupiłam skarpetki z grzechotką to okazały się za duże A niby dla 2 miesięcznego miały być
Moj synek dostawal smoczka jak szedl spac ale sam przestal sie go domagac, i na zeszlych wakacjach calkowicie "odstawil sie" od smoczka

Sluchaj, dla tej 2,5 letniej dziewczynki mozesz kupic jakies ciuszki, jesli masz u siebie w miescie Pepco to podejdz tam, maja tanie ubranka a bardzo ladne. Kupisz cos rozmiarowo na 3 latka i jak bedzie za duze to przeciez zalozy sie pozniej, nic sie nie zmarnuje Moj mlody ma teraz rok i 9 miesiecy jesli dobrze sobie policzylam i nosi rozmiar 92/98, tylko ze on jest podobno duzy, wiec sadze ze powyzej metra powinnas szukac ubranek, cos na 110cm, moze troszke wiecej Tam zreszta pisze na ile to jest lat

A dla maluszka najmlodszego polecam Ci tak jak juz mowilam pampersy, i mozesz jakies chusteczki wziac do kompletu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ex probuj od farb 7.1 na pol z 7 albno samo 7.1...i zobaczysz jak sie spierze czy odrost jest jasniejszy czy ciemniejszy, bo pamietaj ze farby wychodza ciemniej... dla mnie masz takie 6.1 naturalne, ale z farb to bedzie 7.1 najczesciej.
Ok, to zamowie 7 i 7.1 i zrobie pol na pol koncem lipca Wezme chyba chantal prosalon bo cenowo wyjdzie mi taniej niz alfa za dwie tubki, orientujesz sie moze czy te farby sa dobre?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 12:44   #2258
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kupiłam sobie Natei ten różowy Czy wam też po nim te włosy robią się takie ciężkie ?
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:46   #2259
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Znalazlam na tz lapku moje stare zdjecie, z 2009r. ale mialam wtedy piekne wlosy Zupelnie nie wiem czemu zaczelam farbowac i scielam sie na krotko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P080710_15.09_[02] (2).jpg (77,3 KB, 96 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:46   #2260
ossa82
Przyczajenie
 
Avatar ossa82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
witaj
dziekuje za uznanie
pisz z nami i pokazuj nam wlosy przede wszystkim
Jestem w pracy więc tak na szybko moje włoski przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0587.jpg (63,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0623.jpg (123,2 KB, 38 załadowań)
ossa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:50   #2261
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Wybaczcie moja mine na tym zdjeciu...

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Natei ten różowy Czy wam też po nim te włosy robią się takie ciężkie ?
Ja po nim mialam boskie wlosy, 2 dni swieze (a normalnie musze myc wlosy codziennie)

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ossa82 Pokaż wiadomość
Jestem w pracy więc tak na szybko moje włoski przed i po
Piekne!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 12:55   #2262
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ja wczoraj użyłam pierwszy raz i jak normalnie spłukuję włosy to bez problemu nakładam odżywkę a teraz okropnie się kołtuniły . Zazwyczaj używam szampony jakich używam to : Dove repair lub glisskura ewentualnie syoss i nie jest tak źle :/ no nie wiem zrobie do tego szamponu jeszcze jedno podejscie bo bosko pachnie

I chyba źle się wyraziłam bo nie chodziło mi o to że są ciężkie tylko takie matowe po spłukaniu szamponu
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:00   #2263
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

ex mam ten sklep u siebie
Z nią mam problem bo dość gruba jest Oglądałam też fajne rzeczy w smyku i 5-10-15. Pojadę to coś jej wybiorę.
Oni są dosyć zamożni, ale z grupy tych, co na ubrania nie wydają kasy Więc i dzieciaki jakiś super nie mają

Fajne włosy miałaś To naturalny kolor?
Ja dziś cyknęłam sobie fotkę, mam już krótkiego boba, ale u mnie max to długość do linii brody Większość życia nosiłam dłuższe fryzury, teraz wolę krótsze. Gdyby nie to, że farbuję na blond to nosilabym dalej krótkie, ale przy krótkich golonych to widać szybko odrost- musiałabym co 2-3 tyg farbę nakładać. Teraz daję co 2 miesiące- odrost jest, ale nie chcę ich katować.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:05   #2264
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja wczoraj użyłam pierwszy raz i jak normalnie spłukuję włosy to bez problemu nakładam odżywkę a teraz okropnie się kołtuniły . Zazwyczaj używam szampony jakich używam to : Dove repair lub glisskura ewentualnie syoss i nie jest tak źle :/ no nie wiem zrobie do tego szamponu jeszcze jedno podejscie bo bosko pachnie

I chyba źle się wyraziłam bo nie chodziło mi o to że są ciężkie tylko takie matowe po spłukaniu szamponu
Bo te ktorych uzywasz to pewnie maja silikony wiec nie dziw sie ze masz po tamtych sliskie i gladkie wlosy Natei ich nie ma. Dajesz jakas odzywke po kazdym myciu? Bo mi teraz nie robi roznicy czy myje szamponem z silikonami czy bez bo odzywka robi efekt koncowy

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ex mam ten sklep u siebie
Z nią mam problem bo dość gruba jest Oglądałam też fajne rzeczy w smyku i 5-10-15. Pojadę to coś jej wybiorę.
Oni są dosyć zamożni, ale z grupy tych, co na ubrania nie wydają kasy Więc i dzieciaki jakiś super nie mają

Fajne włosy miałaś To naturalny kolor?
Ja dziś cyknęłam sobie fotkę, mam już krótkiego boba, ale u mnie max to długość do linii brody Większość życia nosiłam dłuższe fryzury, teraz wolę krótsze. Gdyby nie to, że farbuję na blond to nosilabym dalej krótkie, ale przy krótkich golonych to widać szybko odrost- musiałabym co 2-3 tyg farbę nakładać. Teraz daję co 2 miesiące- odrost jest, ale nie chcę ich katować.
Natura Glupia bylam, kazdy mowil ze mam piekny kolor, w kazdym swietle wygladal inaczej, naprawde siebie lubilam w tym kolorze i nagle mi cos strzelilo i nie dosc ze wlosy scielam troszke ponizej ucha (bob na rowno) to jeszcze do tego jakos 3 miechy po tym pofarbowalam sie na czerwien jakas palette

Ja Ci polecam pepco, w 5-10-15 mozesz troszke przeplacic a i tak przeciez dziecko wyrosnie szybko z tych ubranek Kup tej dziewczynce jakas bluzke moze, albo sukienke jakas fajna. Teraz w lidlu beda mieli fajne spodniczki, w 2 paku za 15,99zl z tego co pamietam, zobacz sobie na www.lidl.pl bedzie jakas gazetka i tam to bedzie napewno
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:10   #2265
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bo te ktorych uzywasz to pewnie maja silikony wiec nie dziw sie ze masz po tamtych sliskie i gladkie wlosy Natei ich nie ma. Dajesz jakas odzywke po kazdym myciu? Bo mi teraz nie robi roznicy czy myje szamponem z silikonami czy bez bo odzywka robi efekt koncowy

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Natura Glupia bylam, kazdy mowil ze mam piekny kolor, w kazdym swietle wygladal inaczej, naprawde siebie lubilam w tym kolorze i nagle mi cos strzelilo i nie dosc ze wlosy scielam troszke ponizej ucha (bob na rowno) to jeszcze do tego jakos 3 miechy po tym pofarbowalam sie na czerwien jakas palette

Ja Ci polecam pepco, w 5-10-15 mozesz troszke przeplacic a i tak przeciez dziecko wyrosnie szybko z tych ubranek Kup tej dziewczynce jakas bluzke moze, albo sukienke jakas fajna. Teraz w lidlu beda mieli fajne spodniczki, w 2 paku za 15,99zl z tego co pamietam, zobacz sobie na www.lidl.pl bedzie jakas gazetka i tam to bedzie napewno
Za każdym razem używam odżywki :P.
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:11   #2266
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Błędy młodości
Ja kiedyś farbowałam się na czarny kolor z takim poblaskiem granatowym
A widzisz jaką mam jasną cerę , ale wtedy mi się podobało
Teraz kuzynka coś mi tam marudziła, że jestem taka "blondi" -> chyba to nie był komplement Ona sama maluje się na czarno - i wygląda po prostu staro, do tego mocno się opala i maluje niebieskimi perłowymi cieniami Już nigdy nie popełnię błędu i nie zrobię sobie ciemnych włosów
W LO tak mi odwaliło z farbowaniem I co tydzień, dwa ... robiłam sobie nowy kolor Włosy nie ucierpiały, ale teraz się tak zastanawiam po co mi to było....

Tak już jest, że młodość lubi eksperymenty
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:16   #2267
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Moj synek dostawal smoczka jak szedl spac ale sam przestal sie go domagac, i na zeszlych wakacjach calkowicie "odstawil sie" od smoczka

Sluchaj, dla tej 2,5 letniej dziewczynki mozesz kupic jakies ciuszki, jesli masz u siebie w miescie Pepco to podejdz tam, maja tanie ubranka a bardzo ladne. Kupisz cos rozmiarowo na 3 latka i jak bedzie za duze to przeciez zalozy sie pozniej, nic sie nie zmarnuje Moj mlody ma teraz rok i 9 miesiecy jesli dobrze sobie policzylam i nosi rozmiar 92/98, tylko ze on jest podobno duzy, wiec sadze ze powyzej metra powinnas szukac ubranek, cos na 110cm, moze troszke wiecej Tam zreszta pisze na ile to jest lat

A dla maluszka najmlodszego polecam Ci tak jak juz mowilam pampersy, i mozesz jakies chusteczki wziac do kompletu



Ok, to zamowie 7 i 7.1 i zrobie pol na pol koncem lipca Wezme chyba chantal prosalon bo cenowo wyjdzie mi taniej niz alfa za dwie tubki, orientujesz sie moze czy te farby sa dobre?
chantal jest ok tylko dosyc szybko traci chlod...

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Natei ten różowy Czy wam też po nim te włosy robią się takie ciężkie ?
moze zle splukalas

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Znalazlam na tz lapku moje stare zdjecie, z 2009r. ale mialam wtedy piekne wlosy Zupelnie nie wiem czemu zaczelam farbowac i scielam sie na krotko
piekna lala

Cytat:
Napisane przez ossa82 Pokaż wiadomość
Jestem w pracy więc tak na szybko moje włoski przed i po
super wyszlo tak chlodniutko
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja wczoraj użyłam pierwszy raz i jak normalnie spłukuję włosy to bez problemu nakładam odżywkę a teraz okropnie się kołtuniły . Zazwyczaj używam szampony jakich używam to : Dove repair lub glisskura ewentualnie syoss i nie jest tak źle :/ no nie wiem zrobie do tego szamponu jeszcze jedno podejscie bo bosko pachnie

I chyba źle się wyraziłam bo nie chodziło mi o to że są ciężkie tylko takie matowe po spłukaniu szamponu
a no to jasne po prostu czujesz roznice miedzy szamponem z silikonami a takim prostym, oczyszczajacym

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bo te ktorych uzywasz to pewnie maja silikony wiec nie dziw sie ze masz po tamtych sliskie i gladkie wlosy Natei ich nie ma. Dajesz jakas odzywke po kazdym myciu? Bo mi teraz nie robi roznicy czy myje szamponem z silikonami czy bez bo odzywka robi efekt koncowy

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Natura Glupia bylam, kazdy mowil ze mam piekny kolor, w kazdym swietle wygladal inaczej, naprawde siebie lubilam w tym kolorze i nagle mi cos strzelilo i nie dosc ze wlosy scielam troszke ponizej ucha (bob na rowno) to jeszcze do tego jakos 3 miechy po tym pofarbowalam sie na czerwien jakas palette

Ja Ci polecam pepco, w 5-10-15 mozesz troszke przeplacic a i tak przeciez dziecko wyrosnie szybko z tych ubranek Kup tej dziewczynce jakas bluzke moze, albo sukienke jakas fajna. Teraz w lidlu beda mieli fajne spodniczki, w 2 paku za 15,99zl z tego co pamietam, zobacz sobie na www.lidl.pl bedzie jakas gazetka i tam to bedzie napewno
dokladnie maska czy dobra odzywka zrobia efekt koncowy, w myciu szamponem najwazniejsze zeby wlosy byly jak najdluzej swieze i nie przesuszone.

choc do bardzo zniszczonych wlosow racze szampony silikonowe jednak ze wzgledu na problem z czesaniem mimo odzywki...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:11   #2268
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Jaką farbę możecie mi polecić, która da naprawdę chłodny blond?
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:07   #2269
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Za każdym razem używam odżywki :P.
A jakiej? Kurcze moze to wina odzywki za slabej Ja uzywam takich albo z olejkami, albo z ekstraktami jakimis na zmiane. Albo moze musialabys raz, czy dwa w tygodniu olejowac wlosy chocby oliwa z oliwek zeby byly bardziej gladsze? Sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Błędy młodości
Ja kiedyś farbowałam się na czarny kolor z takim poblaskiem granatowym
A widzisz jaką mam jasną cerę , ale wtedy mi się podobało
Teraz kuzynka coś mi tam marudziła, że jestem taka "blondi" -> chyba to nie był komplement Ona sama maluje się na czarno - i wygląda po prostu staro, do tego mocno się opala i maluje niebieskimi perłowymi cieniami Już nigdy nie popełnię błędu i nie zrobię sobie ciemnych włosów
W LO tak mi odwaliło z farbowaniem I co tydzień, dwa ... robiłam sobie nowy kolor Włosy nie ucierpiały, ale teraz się tak zastanawiam po co mi to było....

Tak już jest, że młodość lubi eksperymenty
O kurcze, widze ta Twoja kuzynke moimi oczyma wyobrazni Nie lubie takich polaczen, a widzialam je wiele razy

Oj tak, ja juz teraz chce moja nature, ewentualnie jak wlosy podrosna jakies delikatne ombre walne i to by bylo na tyle

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chantal jest ok tylko dosyc szybko traci chlod...

piekna lala
Dziekuje kochanie

Hmmm a allwaves? Potrzebuje czegos w miare taniego teraz, tymbardziej jak juz bez alimentow jestem No chyba ze bym wziela cala tubke alfy 7.1, na jedna alfe moge sobie pozwolic, na dwie to juz nie bardzo.. Jak myslisz? Co lepiej wziac?

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Jaką farbę możecie mi polecić, która da naprawdę chłodny blond?
Alfaparf

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dziewczyny mam 2 dylematy- a mianowicie:
1.Zamowilam na all ekspander gumowy do cwiczen i gume taka lateksowa co ja mozna zwiazac i potem zalozyc na nogi i cwiczyc, przyslali mi 2 ekspandery, na paragonie widzialam ze jakis rabat z tego tytulu mialam przyznany i nie wiem teraz jaki dac im komentarz? Pozytywny? W sumie glupio bo nie wyslali mi tego co zamowilam, ale z drugiej strony ten ekspander drugi to chyba nawet drozszy by byl niz guma lateksowa

2.Moja babcia ciagle mi pomaga odkad sie wyprowadzilam, tzn. daje jakies produkty zywnosciowe, przetwory domowe, kupuje malemu ciagle jakies soczki, serki, warzywa na targu itp. i nie chciala nigdy zebym jej oddawala kase za to Coraz bardziej mi jest glupio i powoli zaczyna mnie to meczyc- macie pomysl jak moglabym sie jej za to odwdzieczyc?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Bunny a po kapieli moglabym polozyc samo 7.0? Korci mnie troche ten chantal color variete co mialam robic nim jak mialam jeszcze blond A 7.0 na opakowaniu fajnie wyglada

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

http://www.mosquito-sklep.pl/spodnie...wiazaniem.html zakochalam sie Widze je juz do szpilek
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 15:30   #2270
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex nie chodzi mi o to, że po odżywce są złe tylko przed(i ciężko mi się ją nakłada) a tak to nie wazne czy myję szamponem(np. dove) i czy nałożę odżywke czy nie :P i tak wtedy są swietne(łatwo się rozczesują i są lśniące :P ) Co do odżywki to teraz mam gliss kura złotego takiego :P a czasem jak mi się chce to sobie Olej rycynowy + cytryna + żółtko nakładam ;]


Co do babci to nic nie poradze bo się nie znam
a co do allegro ja pewnie zwróciłabym jeden ekspander bo na co mi 2 i poprosiła o tą gume :P

Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2013-07-04 o 15:37
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:42   #2271
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

A gdzie zamawiacie Alfaparf? Może mi któraś podesłać jakiś link sklepu? Allegro?
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 16:02   #2272
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość

Shizaxa teraz doczytałam o rocznicy Lepiej późno niż wcale: wszystkiego dobrego z tej okazji
.
dzięki Nine
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hejka śliczne blondyneczki

Weszlam tylko napisać że dołączyłam do grona Magistrów
to teraz oblewanie i wakacje

jak znajdę w końcu chwilę to was ponadrabiam obiecuje
gratulacje Pani magister
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Znalazlam na tz lapku moje stare zdjecie, z 2009r. ale mialam wtedy piekne wlosy Zupelnie nie wiem czemu zaczelam farbowac i scielam sie na krotko
super kolorek i długość, wracaj do naturalek!!
Cytat:
Napisane przez ossa82 Pokaż wiadomość
Jestem w pracy więc tak na szybko moje włoski przed i po
Bardzo ładny blond nawet bym nie powiedziała że tam beż jest
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja wczoraj użyłam pierwszy raz i jak normalnie spłukuję włosy to bez problemu nakładam odżywkę a teraz okropnie się kołtuniły . Zazwyczaj używam szampony jakich używam to : Dove repair lub glisskura ewentualnie syoss i nie jest tak źle :/ no nie wiem zrobie do tego szamponu jeszcze jedno podejscie bo bosko pachnie

I chyba źle się wyraziłam bo nie chodziło mi o to że są ciężkie tylko takie matowe po spłukaniu szamponu
tak działają szampony bez sylikonów itp. I tak Ci będzie plątał. Po odżywce jest ok jak nie jesteś tego w stanie znieść to musisz wrócić do dove itp
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


Dziewczyny mam 2 dylematy- a mianowicie:
1.Zamowilam na all ekspander gumowy do cwiczen i gume taka lateksowa co ja mozna zwiazac i potem zalozyc na nogi i cwiczyc, przyslali mi 2 ekspandery, na paragonie widzialam ze jakis rabat z tego tytulu mialam przyznany i nie wiem teraz jaki dac im komentarz? Pozytywny? W sumie glupio bo nie wyslali mi tego co zamowilam, ale z drugiej strony ten ekspander drugi to chyba nawet drozszy by byl niz guma lateksowa

2.Moja babcia ciagle mi pomaga odkad sie wyprowadzilam, tzn. daje jakies produkty zywnosciowe, przetwory domowe, kupuje malemu ciagle jakies soczki, serki, warzywa na targu itp. i nie chciala nigdy zebym jej oddawala kase za to Coraz bardziej mi jest glupio i powoli zaczyna mnie to meczyc- macie pomysl jak moglabym sie jej za to odwdzieczyc?


---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

http://www.mosquito-sklep.pl/spodnie...wiazaniem.html zakochalam sie Widze je juz do szpilek
nie lubie połączenie spodni dresowych ze szpilkami
Babcie tak już mają że pomagają, oddając jej kasę tylko byś jej przykrość sprawiła. Myślę że możesz np pomóc w sprzątaniu czy coś tego typu żeby się od wdzięczyć babci
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiacie Alfaparf? Może mi któraś podesłać jakiś link sklepu? Allegro?
u Oskara na all

Kocham te lity-sandały jakie wygodne i super z moją maxi sukienką w kwiaty się komponują i kurteczką jeansową i chłopcy ode mnie z pracy aż pod wrażeniem byli
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 16:28   #2273
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
dzięki Nine

gratulacje Pani magister

super kolorek i długość, wracaj do naturalek!!

Bardzo ładny blond nawet bym nie powiedziała że tam beż jest

tak działają szampony bez sylikonów itp. I tak Ci będzie plątał. Po odżywce jest ok jak nie jesteś tego w stanie znieść to musisz wrócić do dove itp

nie lubie połączenie spodni dresowych ze szpilkami
Babcie tak już mają że pomagają, oddając jej kasę tylko byś jej przykrość sprawiła. Myślę że możesz np pomóc w sprzątaniu czy coś tego typu żeby się od wdzięczyć babci

u Oskara na all

Kocham te lity-sandały jakie wygodne i super z moją maxi sukienką w kwiaty się komponują i kurteczką jeansową i chłopcy ode mnie z pracy aż pod wrażeniem byli
Moje gdyby nie to ze mnie obtarly w palce tez by byly mega wygodne Ale i tak je kocham
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 16:46   #2274
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ex nie chodzi mi o to, że po odżywce są złe tylko przed(i ciężko mi się ją nakłada) a tak to nie wazne czy myję szamponem(np. dove) i czy nałożę odżywke czy nie :P i tak wtedy są swietne(łatwo się rozczesują i są lśniące :P ) Co do odżywki to teraz mam gliss kura złotego takiego :P a czasem jak mi się chce to sobie Olej rycynowy + cytryna + żółtko nakładam ;]


Co do babci to nic nie poradze bo się nie znam
a co do allegro ja pewnie zwróciłabym jeden ekspander bo na co mi 2 i poprosiła o tą gume :P
zle prowadzisz wloski to ci niedlugo wyjdzie...
maska zoltko i rycyna proteinuja i wlosy sa potem tępe.
nie rownowazysz pielegnacji z tego co widze- dajesz proteiny i silikony a nawilzenie/natluszczenie lezy i kwiczy...
absolutnie koniecznie dokup do tego co masz odzywke garnier awokado i karie (tanioszka jakies 6-7zl) albo zolty glis kur z olejkami.
chyba ze wolisz ciagnac na dove i jakakolwiek lekka odzywka...
ale pamietaj raz na jakis czas wlosy oczyscic takim szamponem jak natei.
koncowki ci sie nie łamią na takiej pielegnacji?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A jakiej? Kurcze moze to wina odzywki za slabej Ja uzywam takich albo z olejkami, albo z ekstraktami jakimis na zmiane. Albo moze musialabys raz, czy dwa w tygodniu olejowac wlosy chocby oliwa z oliwek zeby byly bardziej gladsze? Sama nie wiem



O kurcze, widze ta Twoja kuzynke moimi oczyma wyobrazni Nie lubie takich polaczen, a widzialam je wiele razy

Oj tak, ja juz teraz chce moja nature, ewentualnie jak wlosy podrosna jakies delikatne ombre walne i to by bylo na tyle



Dziekuje kochanie

Hmmm a allwaves? Potrzebuje czegos w miare taniego teraz, tymbardziej jak juz bez alimentow jestem No chyba ze bym wziela cala tubke alfy 7.1, na jedna alfe moge sobie pozwolic, na dwie to juz nie bardzo.. Jak myslisz? Co lepiej wziac?



Alfaparf

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dziewczyny mam 2 dylematy- a mianowicie:
1.Zamowilam na all ekspander gumowy do cwiczen i gume taka lateksowa co ja mozna zwiazac i potem zalozyc na nogi i cwiczyc, przyslali mi 2 ekspandery, na paragonie widzialam ze jakis rabat z tego tytulu mialam przyznany i nie wiem teraz jaki dac im komentarz? Pozytywny? W sumie glupio bo nie wyslali mi tego co zamowilam, ale z drugiej strony ten ekspander drugi to chyba nawet drozszy by byl niz guma lateksowa

2.Moja babcia ciagle mi pomaga odkad sie wyprowadzilam, tzn. daje jakies produkty zywnosciowe, przetwory domowe, kupuje malemu ciagle jakies soczki, serki, warzywa na targu itp. i nie chciala nigdy zebym jej oddawala kase za to Coraz bardziej mi jest glupio i powoli zaczyna mnie to meczyc- macie pomysl jak moglabym sie jej za to odwdzieczyc?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Bunny a po kapieli moglabym polozyc samo 7.0? Korci mnie troche ten chantal color variete co mialam robic nim jak mialam jeszcze blond A 7.0 na opakowaniu fajnie wyglada

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

http://www.mosquito-sklep.pl/spodnie...wiazaniem.html zakochalam sie Widze je juz do szpilek
allwaves, chantal, echosline dla mnei to jeden bat
bierz jedna alfe 7.1 i plukanke srebrna delia i bedzie swietnie
ja wrocilam do srebrnej delii- fioletowa to nie to i juz- robi mi bezowy blond i zielonkawe konce jak sie splukuje... a srebrna tak posrebrza wlosy jakbym miala w nich biale iskry

co do all to nie wiem, mozesz do nich napisac i zrobic zwrot na ich koszt jak sie dogadacie albo zostawic to jak jest...

co do babci- odwiedzac ja jak najczesciej, pomagac w domowych sprawunkach, sprzatac jej itp. pokazac wdziecznosc, choc ona i tak jest najszczesliwsza jak moze ci pomoc- moj dziadek to samo

po kapieli 7.0 to slaby pomysl, bedziesz ruda...

kroj spodni niezly ale ja nie znosze dresu i sama nosze tylko po domu do sprzatania

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Jaką farbę możecie mi polecić, która da naprawdę chłodny blond?
alfaparf

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiacie Alfaparf? Może mi któraś podesłać jakiś link sklepu? Allegro?
od oskara

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
dzięki Nine

gratulacje Pani magister

super kolorek i długość, wracaj do naturalek!!

Bardzo ładny blond nawet bym nie powiedziała że tam beż jest

tak działają szampony bez sylikonów itp. I tak Ci będzie plątał. Po odżywce jest ok jak nie jesteś tego w stanie znieść to musisz wrócić do dove itp

nie lubie połączenie spodni dresowych ze szpilkami
Babcie tak już mają że pomagają, oddając jej kasę tylko byś jej przykrość sprawiła. Myślę że możesz np pomóc w sprzątaniu czy coś tego typu żeby się od wdzięczyć babci

u Oskara na all

Kocham te lity-sandały jakie wygodne i super z moją maxi sukienką w kwiaty się komponują i kurteczką jeansową i chłopcy ode mnie z pracy aż pod wrażeniem byli
a mrrr pewnie bardzo sexi wygladalas
choc siebie nie widze w maxi to uwielbiam w nich kobitki na miescie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 17:31   #2275
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
allwaves, chantal, echosline dla mnei to jeden bat
bierz jedna alfe 7.1 i plukanke srebrna delia i bedzie swietnie
ja wrocilam do srebrnej delii- fioletowa to nie to i juz- robi mi bezowy blond i zielonkawe konce jak sie splukuje... a srebrna tak posrebrza wlosy jakbym miala w nich biale iskry

co do all to nie wiem, mozesz do nich napisac i zrobic zwrot na ich koszt jak sie dogadacie albo zostawic to jak jest...

co do babci- odwiedzac ja jak najczesciej, pomagac w domowych sprawunkach, sprzatac jej itp. pokazac wdziecznosc, choc ona i tak jest najszczesliwsza jak moze ci pomoc- moj dziadek to samo

po kapieli 7.0 to slaby pomysl, bedziesz ruda...

kroj spodni niezly ale ja nie znosze dresu i sama nosze tylko po domu do sprzatania


alfaparf


od oskara


a mrrr pewnie bardzo sexi wygladalas
choc siebie nie widze w maxi to uwielbiam w nich kobitki na miescie
Ok to wezme alfe. Powiedz mi tylko- nie ma u mnie srebrnej delii to co moge uzywac zamiast niej?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Kurde boje sie ze ta kapiel za slabo mi wlosy rozjasni i ta alfa mi potem nie wyjdzie na wlosach fajnie

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Ten casting w maju to byl totalnie poroniony pomysl Gdybym od razu wziela palette trufle albo jasny braz to teraz bym miala fajny kolor a tak.... plamy ciemniejsze po nie splukanym castingu na calej glowie ktore z kazdym farbowaniem przybieraja na sile
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 17:34   #2276
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Przyciemniłam włosy .....
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 17:52   #2277
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Znalazlam na tz lapku moje stare zdjecie, z 2009r. ale mialam wtedy piekne wlosy Zupelnie nie wiem czemu zaczelam farbowac i scielam sie na krotko
Ale ładnie wyglądałaś
Cytat:
Napisane przez ossa82 Pokaż wiadomość
Jestem w pracy więc tak na szybko moje włoski przed i po
ślicznie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Ten casting w maju to byl totalnie poroniony pomysl Gdybym od razu wziela palette trufle albo jasny braz to teraz bym miala fajny kolor a tak.... plamy ciemniejsze po nie splukanym castingu na calej glowie ktore z kazdym farbowaniem przybieraja na sile
A mówiłam Ci, żebyś nie farbowała tym castingiem Ex a rozważałaś Londę? Na all koło 13 zł plus wysyłka, a mi po tej 6/1 wyszedł kolor podobny do tych Twoich naturalek
A co do babci to odwiedzaj ją często, pomagaj przy codziennych czynnościach i może zaproś na obiadek
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Przyciemniłam włosy .....
pokaż


Lavia jeszcze raz gratulacje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:03   #2278
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hej
Co tam u Ciebie słychać?
hej Princessko
wszystko układa się dobrze, pracuję, już po sesji,czas teraz na wakacje
z Tż dobrze układa się planujemy jakieś wakacje

koleżanki mi ostatnio powiedziały,że jak facet kupuje kwiaty bez okazji to ma coś na sumieniu...
czy Wy myślicie podobnie?
powiedziałam to mojemu to powiedział, że mam głupie koleżanki ale ok nie będzie już kupował kwiatów bez okazji jak mi źle

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hejka śliczne blondyneczki

Weszlam tylko napisać że dołączyłam do grona Magistrów
to teraz oblewanie i wakacje

jak znajdę w końcu chwilę to was ponadrabiam obiecuje
gratuluję Pani Mgr

Bunny dzięki, może kiedyś, ale 12% to mnie przeraża troszkę, już dzisiaj w naturze na % kupiłam wellki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:08   #2279
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Jeszcze raz witam te z Was ktore dzis pisaly do mnie i sie pojawily

Co u mnie poza uczelnia-zawierucha ale jak to u mnie, spokoju nie ma Wlasnie dostalam wyniki ostatniego egzaminu i zdałam takze nie mam zadnej poprawki. A pamietam jak sie martwiłam miesiac temu co zrobie jak nic nie zdam.

BUNNY
a z palette co daje najchłodniejszy blond? Teraz bede sama robic i albo chce wziac londę 18, albo wellaton 12/1 albo paletke. A juz nie pamietam jak te farby wychodza.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej Princessko
wszystko układa się dobrze, pracuję, już po sesji,czas teraz na wakacje
z Tż dobrze układa się planujemy jakieś wakacje

koleżanki mi ostatnio powiedziały,że jak facet kupuje kwiaty bez okazji to ma coś na sumieniu...
czy Wy myślicie podobnie?
powiedziałam to mojemu to powiedział, że mam głupie koleżanki ale ok nie będzie już kupował kwiatów bez okazji jak mi źle

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



gratuluję Pani Mgr

Bunny dzięki, może kiedyś, ale 12% to mnie przeraża troszkę, już dzisiaj w naturze na % kupiłam wellki
A czym teraz malujesz?
w albumie masz bardzo ladny kolor i stan wlosow rowniez.


Ja nie uwazam tak zkwiatami. Jak ludzie sie kochaja mogą sobie kupowac. To tak jak ja lubie dostawac slodycze bez okazji...to jak dostaje to znaczy ze moj TZ czy tam bliski mi facet ma cos na sumieniu? Nie sadze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:22   #2280
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Długo patrzyłam na Syossa 7-6 i w końcu z braku laku kupiłam i zrobiłam. Spodziewalam się całkiem innego efektu tzn takiego jak na opakowaniu czyli ciepłego, średniego blondu a tu wyszedł taki jakby popielaty blond . Nie ma tego złego .... sasiadka i siostra mówia że lepiej mi w tym kolorze bo ładnie wybijają moje oczy niebieskie do niego i cera wygląda na ładniejszą :P

Końcówki juz przebijają na blond a odcien jest tak z 2 tony jaśniejszy od mojego w podobnej tonacji mysiego blondu. Farba nie ruszyła odrostu - nie zwróciłam uwagi ile % była woda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss-farba-do-wlosow-7-6-sredni-blond.jpg (13,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 427.jpg (174,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 424.jpg (126,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 433.jpg (145,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 434.jpg (124,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 437.jpg (144,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 450.jpg (95,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 453.jpg (105,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 459.jpg (126,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 455.jpg (90,8 KB, 49 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-07-04 o 18:27
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.