Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 11:09   #2881
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Trudno odrosna ale cały przód mam zjechany do dlugości brody jak na foto



Trafiłam dzis na notkę ,że Alfa wprowadza farby do drogerii - myślicie ,że jakosć ta sama co profesjonalna ??

http://altamodacosmetics.pl/12-11-platino.htm
własnie widziałam ten link na watku z Alfą
sama jestem ciekawa
I w ogole kiedy i gdzie bedzie można to dotac
Juz wiem :
http://altamodacosmetics.pl/sklepy.htm
aczkolwiek nie znam takiej drogerii
4 drogerie w moim wojewodztwie i to jeszcze w takich miejscowościach ,że idz pan w h...

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-07-14 o 11:14
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:39   #2882
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Trafiłam dzis na notkę ,że Alfa wprowadza farby do drogerii - myślicie ,że jakosć ta sama co profesjonalna ??
Znalazłam jakies zdjęcia, rezultat średnio mi się podoba:
http://belezaincondicional.blogspot....a-pintura.html
Ciekawe ile kosztują.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:45   #2883
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kylie
To fakt, to przekraczanie swoich granic jest przecudownym uczuciem, szczególnie jeśli chodziło o pływanie w tym lodowatym jeziorze. Najgorzej było podczas silnego deszczu w pierwszym dniu, myśleliśmy że nam odpuszczą, a tu dupa... Płyniemy. Na myśl o jeziorze ręce mi się trzęsły, bo facet na nas darł jeszcze mordę, że za wolno, źle technicznie i najlepiej to NA POLIBUDĘ!
A ten, ja byłam w Chycinie, to jest koło Bledzewa w lubuskim, gdzieś blisko Ciebie?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:48   #2884
martuuu9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 198
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja od siebie polecam:
-Garnier Awokado i Karite, Morela i olejek migdalowy
-Maski Fructis ( color Resist i Nutri gładki)
-Maske NaturVtal z aloesem ( dostepne w Naturze)
To sa generalnie same nawilzajace.
Z proteinowek to:
- Dolce Ant Age ( allegro i sklepy fryzjerski)
Odzywki Nivea Long i Intense Rapair
Powodzenia
Dziekuję bardzo na pewno wypróbuję :P tą z Garniera awokado właśnie kończę i jest bdb
martuuu9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:56   #2885
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej
kochane pozdrawiam was z PL bo jestem na wakacjach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:00   #2886
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cascada
Hej Na długo?


A ja się zastanawiam, bo już z miesiąc włosów nie farbowałam i w środę wyjeżdżam dalej w świat (stopem do Francji, błagam by to się udało!) i nie wiem, czy odpuścić, bo i tak totalnie już zmenelowacieje, czy farbować jednak. W sumie lusterka tam nie będę miała.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:01   #2887
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Dziewczyny jestem załamana po tej pracy... ;/

Wczoraj byłam 12h w tym sklepie....na początku super za☠☠☠ista, lajtowa praca, ale po jakis 10h stania zaczęły mi się mięśnie same trząść, kręgosłup mnie bolał i od niego mialam taki ból głowy, że aż prawie tam zwymiotowałam.... po 12h okazało sie że jeszzcze dochodzi sprzątanie plus zrobienie raportu więc sie przedłużyło no i dojazd mi zajął prawie godzinę więc bylam o 23 w domu. I jak wróciłam do domu zrobiło mi się raz ciepło, raz zimno zaczęłam sie trząść i wymiotować.... cholera wie czy to z przemęczenia czy z głodu bo zjadłam przez cały dzień tylko jedną bułkę i jogurt, ale odechciało mi się tej pracy tym bardziej że szefowa powiedziała, że ten pierwszy tydzień mamy robić cały po 12h Ja wiem jakie są realia, że nie ma pracy i w ogóle i pewnie weżmiecie mnie za księżniczkę, ale ja chyba serio jestem za delikatna do takiej pracy.... przecież nikt nie jest robotem, żeby robić po 12godzin dzień w dzień i co mi z życia pozniej pozostanie?! A co do zarobków też nie ma kokosów zaproponowali nam najniższą krajową... wiem może przesadzam, ale co mi po tych pieniądzach nawet jak zdrowie strace....
zostane chyba przy tych przedszkolach i przy prowadzeniu angielskiego przynajmniej przyjemna jak dla mnie praca, po moim kierunku i dobry zarobek...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 12:20   #2888
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Lavia
To olej tę pracę, jak masz coś w zanadrzu, a międzyczasie szukaj czegoś innego. Nie ma, co się zmuszać, bo do bólu nóg przywykniesz, ale po co, skoro i tak z niechęcią będziesz tam chodzić i każdy dzień będzie teksańską masakrą, bo pobudka->praca->sen i tak w kółko, bo na nic więcej sił nie będzie.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:22   #2889
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana po tej pracy... ;/

Wczoraj byłam 12h w tym sklepie....na początku super za☠☠☠ista, lajtowa praca, ale po jakis 10h stania zaczęły mi się mięśnie same trząść, kręgosłup mnie bolał i od niego mialam taki ból głowy, że aż prawie tam zwymiotowałam.... po 12h okazało sie że jeszzcze dochodzi sprzątanie plus zrobienie raportu więc sie przedłużyło no i dojazd mi zajął prawie godzinę więc bylam o 23 w domu. I jak wróciłam do domu zrobiło mi się raz ciepło, raz zimno zaczęłam sie trząść i wymiotować.... cholera wie czy to z przemęczenia czy z głodu bo zjadłam przez cały dzień tylko jedną bułkę i jogurt, ale odechciało mi się tej pracy tym bardziej że szefowa powiedziała, że ten pierwszy tydzień mamy robić cały po 12h Ja wiem jakie są realia, że nie ma pracy i w ogóle i pewnie weżmiecie mnie za księżniczkę, ale ja chyba serio jestem za delikatna do takiej pracy.... przecież nikt nie jest robotem, żeby robić po 12godzin dzień w dzień i co mi z życia pozniej pozostanie?! A co do zarobków też nie ma kokosów zaproponowali nam najniższą krajową... wiem może przesadzam, ale co mi po tych pieniądzach nawet jak zdrowie strace....
zostane chyba przy tych przedszkolach i przy prowadzeniu angielskiego przynajmniej przyjemna jak dla mnie praca, po moim kierunku i dobry zarobek...

Takie sa realia pracy w Polsce. Wykorzystywanie człowieka gorzej niż murzyna. Mój facet robi za najniższa krajowa 12h dniówki lub nocki wychodzi po 6 rano z domu a przychodzi o 20 30 bo tak mu dojazd pasuje.
Ja od jutra zaczynam prace na umowe zlecenie 4 godziny od 9-13 za połowe najniższej krajowej. Jak młodzi , wykształceni ludzie moga sie czegoś dorobic w tym chol...ym kraju!!!
Mam nadzieje ,że sie potem jakoś na etat wkrece bo ide pracowac do apteki jako pomoc apteczna a z wykształcenia jestem technikiem farmacji.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:57   #2890
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Hej Na długo?


A ja się zastanawiam, bo już z miesiąc włosów nie farbowałam i w środę wyjeżdżam dalej w świat (stopem do Francji, błagam by to się udało!) i nie wiem, czy odpuścić, bo i tak totalnie już zmenelowacieje, czy farbować jednak. W sumie lusterka tam nie będę miała.
ja bym nei robiła skoro i tak to taka dzika survivalowa wyprawa to nie ma co n arazie ich farbować - a przy okazji dasz im odpocząć

ej ja za to pobiłam moj rekord dzis mija póltora miesiaca od niefarbowania włosów - a odrost mi sie tak rozjasnil od slonka i szamponu fioletowego, że wszyscy mi mówią, że nie widać prakrtycznie róznicy

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej
kochane pozdrawiam was z PL bo jestem na wakacjach
oo pozdrawiamy równiez i udanego odpoczynku życzymy

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja juz po podcieciu
Fryzjerka jak zwykle szokla,że mam tak blyszczce wlosy farbujac Palette
Ale jest bardzo fajna i sympatyczna i juz jestemy na "ty"
Poleciala mi robic sobie plukanke z cytryny, ale ja pomyslslam,że moge kupic ten Ocet z malin z Marionu, Asia nasza go uzywala z tego co kojarze
Asiu mozesz mi co otej plukance powiedziec, jak ja stosowalas i jakie byly efekty

W ogole bylam w Biedronce i kupilam ksiazke za 9,99 "Córy Nocy" chyba nie musze pisac jaki jest temat przewodni i juz pochłonełam cała

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------


Gratuluje:cmo k:
Dasz rade po 12 robic, na poczatku jest ciezko i wieczorem nie wiesz co masz z nogami zrobic, ale przyzwyczaisz sie i pozniej to juz nie bedzie problem. Ja przez to stanie ma łydki twardsze niz moj Tż

A jak chcesz sie wygadac z Tż do pisz na PW
dzięki kochana z Tż-tem juz wszystko wyjaśnione chociaz i tak boje sie ze jak zamieszkamy razem to sie pozabijamy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:00   #2891
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Takie sa realia pracy w Polsce. Wykorzystywanie człowieka gorzej niż murzyna. Mój facet robi za najniższa krajowa 12h dniówki lub nocki wychodzi po 6 rano z domu a przychodzi o 20 30 bo tak mu dojazd pasuje.
Ja od jutra zaczynam prace na umowe zlecenie 4 godziny od 9-13 za połowe najniższej krajowej. Jak młodzi , wykształceni ludzie moga sie czegoś dorobic w tym chol...ym kraju!!!
Mam nadzieje ,że sie potem jakoś na etat wkrece bo ide pracowac do apteki jako pomoc apteczna a z wykształcenia jestem technikiem farmacji.
: O Skąd Ty jesteś jesli moge wiedziec ? bo z tego co widzę to strasznie słabo u was z pracą.
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 13:02   #2892
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Takie sa realia pracy w Polsce. Wykorzystywanie człowieka gorzej niż murzyna. Mój facet robi za najniższa krajowa 12h dniówki lub nocki wychodzi po 6 rano z domu a przychodzi o 20 30 bo tak mu dojazd pasuje.
Ja od jutra zaczynam prace na umowe zlecenie 4 godziny od 9-13 za połowe najniższej krajowej. Jak młodzi , wykształceni ludzie moga sie czegoś dorobic w tym chol...ym kraju!!!
Mam nadzieje ,że sie potem jakoś na etat wkrece bo ide pracowac do apteki jako pomoc apteczna a z wykształcenia jestem technikiem farmacji.
to jest przykre i to bardzo....tak naprawde po cholere nam te studia skoro i tak nie można pracowac potem w swoim zawodzie bo jak sie okazalo w moim zawodzie bez znajomosci to lipa...
mój też juz ponad rok czasu pracuje jako mechanik i dopiero teraz dostał umowę....a czasem tez sie zdarza że tyra fizycznie po 12h i jak wraca do domu to odrazu idzie spać bo i tak nie ma siły na nic....

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lavia
To olej tę pracę, jak masz coś w zanadrzu, a międzyczasie szukaj czegoś innego. Nie ma, co się zmuszać, bo do bólu nóg przywykniesz, ale po co, skoro i tak z niechęcią będziesz tam chodzić i każdy dzień będzie teksańską masakrą, bo pobudka->praca->sen i tak w kółko, bo na nic więcej sił nie będzie.
no właśnie masz racje bo też chce mieć coś z zycia. praca byłaby ogólnie ok gdyby nie te 12stki, bo potem to juz człowiekowi sie w głowie kręci i nie wie jak sie nazywa..... ja nie wiem że nie moga zrobić normalnych godzin pracy w tych sklepach....jakby był system zmianowy było by o wiele przyjemniej pracować i człowiek nie byłby przemęczony...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:57   #2893
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
: O Skąd Ty jesteś jesli moge wiedziec ? bo z tego co widzę to strasznie słabo u was z pracą.
kuj-pom
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 14:26   #2894
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

boshhheeee jakie szalenstwa w Galerii
ale..mierzyłam bluzkie w Monnari i obok mnie w kabinie była Ewa MingeDzisiaj wygladala jak na siebie wyjatkowo korzystnie
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kylie
To fakt, to przekraczanie swoich granic jest przecudownym uczuciem, szczególnie jeśli chodziło o pływanie w tym lodowatym jeziorze. Najgorzej było podczas silnego deszczu w pierwszym dniu, myśleliśmy że nam odpuszczą, a tu dupa... Płyniemy. Na myśl o jeziorze ręce mi się trzęsły, bo facet na nas darł jeszcze mordę, że za wolno, źle technicznie i najlepiej to NA POLIBUDĘ!
A ten, ja byłam w Chycinie, to jest koło Bledzewa w lubuskim, gdzieś blisko Ciebie?
Kiedys tez sobie zafunduje taki survival
Bledzew to blizej Princesski, do mnie to jeszcze kawałeczek

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej
kochane pozdrawiam was z PL bo jestem na wakacjach
Buziole

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Hej Na długo?


A ja się zastanawiam, bo już z miesiąc włosów nie farbowałam i w środę wyjeżdżam dalej w świat (stopem do Francji, błagam by to się udało!) i nie wiem, czy odpuścić, bo i tak totalnie już zmenelowacieje, czy farbować jednak. W sumie lusterka tam nie będę miała.
Ja bym jednak pofarbowałam, z doswiadczenia wiem,że jak przetrzymam odrost to potem farba źle bierzei widze róznice która mnie wnerwia. Ale to u mnie tak jest

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana po tej pracy... ;/

Wczoraj byłam 12h w tym sklepie....na początku super za☠☠☠ista, lajtowa praca, ale po jakis 10h stania zaczęły mi się mięśnie same trząść, kręgosłup mnie bolał i od niego mialam taki ból głowy, że aż prawie tam zwymiotowałam.... po 12h okazało sie że jeszzcze dochodzi sprzątanie plus zrobienie raportu więc sie przedłużyło no i dojazd mi zajął prawie godzinę więc bylam o 23 w domu. I jak wróciłam do domu zrobiło mi się raz ciepło, raz zimno zaczęłam sie trząść i wymiotować.... cholera wie czy to z przemęczenia czy z głodu bo zjadłam przez cały dzień tylko jedną bułkę i jogurt, ale odechciało mi się tej pracy tym bardziej że szefowa powiedziała, że ten pierwszy tydzień mamy robić cały po 12h Ja wiem jakie są realia, że nie ma pracy i w ogóle i pewnie weżmiecie mnie za księżniczkę, ale ja chyba serio jestem za delikatna do takiej pracy.... przecież nikt nie jest robotem, żeby robić po 12godzin dzień w dzień i co mi z życia pozniej pozostanie?! A co do zarobków też nie ma kokosów zaproponowali nam najniższą krajową... wiem może przesadzam, ale co mi po tych pieniądzach nawet jak zdrowie strace....
zostane chyba przy tych przedszkolach i przy prowadzeniu angielskiego przynajmniej przyjemna jak dla mnie praca, po moim kierunku i dobry zarobek...
No niestety kochanieńka
Ja pracowałam rowniez po12h z tym ze wypadały nam w tyg dni wolne. No pracowałam pon, to wt miałam wolne, czasem 2x12 sie robilo i dzien wolny. Wychodzilo tak,że polowe m-ca miałyśmy wolne praktycznie i 2 weekendy takze całe wolne, wiec nie bylo i dalej nie ma tragedii. Ze staniem, ostrzegałam,że na poczatku jest ciezko, ale na prawde mozna sie przywyczaic.
A przerwy nie mialas wiecej tylko jedna?
Czy tylko tyle sobie do jedzenia wzielas, bo myslalas, że wytrzymasz cały dzien o jedej byłce i jogurcie
Ja czasem narzekam na swoja prace ale gdyby nie ona siedzialabym na garnuszku taty i babci, a to dla mnie jest strasznie upokarzajce
Nie wyobrazam soebie,że chce sobie cos kupic i musze taty prosic...never jeszcze ja babci pomagam i to wynagradza mi wszystkie moje złe chwile w pracy

Dzis pół nocy Tż spał na swoim łózku do masazu, bo ja miałam nerwa, bo pęste zgubiłam i troszke mnie nie poniosło
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 14:35   #2895
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Nove zazdroszczę wypadu tego co byłaś i tego stopa, korzystaj póki jesteś młoda

Lavia niestety tak wygląda praca teraz w galeriach...może poszukaj w jakichś małych butikach na mieście, knajpkach? jako dorobienie sobie a nie zarobienie a będziesz sobie spokojnie angielskiego uczyć dzieciaki

Dziwna ta farba z alfy co pokazujecie...
Ja się zastanawiam jak uzyskać farbą kolor jaki miałam na ślubie(wtedy rozjaśniaczem+farba), chyba najjaśniejsza alfa 11.11 by tylko dała radę?? Bunny?? dziewczyny??

408233_317748068323150_1711449094_n.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 15:27   #2896
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

shizaxaU mnie wychodzą podobnie po 11.21, ale ja mam dziwne włosy

paulina nie wygląda źle, tak jakbyś specjalnie obcięła. A one się wykruszyły? Czy były zniszczone i ciachnęłaś? Ja się wczoraj pozbyłam wreszcie końcówek, mam jakieś 2-3 cm krótsze włosy, ale w miarę wyrównane i bez zniszczonych końców. Wolę to niż noszenie strąków byle tylko mieć ten centymetr czy dwa dłuższe
nove ależ dostojne imię, jak na takiego malutkiego psa
Z kim jedziesz do tej Francji? Sama?
lavia to pewnie ze zmęczenia i stresu. Jak ci się takie coś powtórzy to zrezygnuj, jak możesz w tych przedszkolach pracować i mieć podobne pieniądze.
kylie do wszystkiego idzie się przyzwyczaić Ja w swojej byłej pracy miałam po kilka razy w miesiącu dyżur - i 12 godzin trzeba było siedzieć Potem nadwyżka od 8 obowiązkowych do odebrania w inny dzień - nie powiem czasami mi się przydawało, tak samo było za pracę w sobotę, niedzielę i święta - w tygodniu wolne za te dni. Przydatne, jak coś trzeba było załatwić. Jednak na dłuższą metę to męcząca praca była - ludzie na weekend wyjeżdżali sobie, a ty siedź w pracy
Teraz na własne życzenie przez najbliższe 4 lata będę miała każdy weekend zajęty - bo studia
I jeszcze, jak dostanę pracę na uczelni to różne zajęcia ze studentami wieczorem- najgorsze godziny dla najmłodszych
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 15:48   #2897
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Nine pomyślę nad 11.21
teraz mnie wkurza to że niektóre pasemka mam białe wręcz a reszta żółta przy nich się wydaje
Ja pracuję w niedziele za to mając piątek wolny i nie powiem wkurzające to jest jak w niedziele wszyscy odpoczywają a Ty zapieprzasz (jak teraz by the way) ale z drugiej strony ten wolny piątek się przydaje szczególnie jak co 3tyg wypada mi 3dniowy weekend
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 15:55   #2898
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jestem zła zepsułam sobie Syossem włosy wrrrrr położyłam dziś na odrost alfe ta co ostatnio 9,21+ 10,1 na wodzie 9% czuję że łuski sa zamkniete , włos nabrał objętości , jest świetlisty, śliski ALE niestety całe przody poszły sie je.ać :/ pocieniowałam cały przód a tak długo go hodowałam ;( ;( ;( Same białe kulki miałam na włosach a włosy jakby spalone były
Co mnie podkusiło żeby ta straszna farba robic włosy !!!
tu calkiem ładnie twoje wlosy wygladaja, nie widac ze cos im bylo

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Witam sie w niedziele rano ja i moja depresja

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Nove zazdrszcze takiego obozu
Tez bym chciala przezyc takie cos, nie dosc,że swietnie robi na ciało to podbudowuje czlowieka psychicznie, ze jednak jest w stanie przełamać swoje bariery

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------


Nie łam sie
odrosną
Zreszta wydaje mi sie,ż bardzo pasuje Ci do buzi taka fryzurka z pazurkami, na prwde
Ja sama cieniuje pazurki przy twarzy, bo mi sie to strasznie podoba

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Laskiiiii 10-2
http://www.palette.schwarzkopf.com/p...blondes.html#3

Tak sie teraz przyjrzałam...
to jest niby inna nazwa tego Salon Colors 10-2 juz dostepnego u nas?
Ale nazwa serii jest inna
to nowa linia blondow dla salon colors

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Trudno odrosna ale cały przód mam zjechany do dlugości brody jak na foto



Trafiłam dzis na notkę ,że Alfa wprowadza farby do drogerii - myślicie ,że jakosć ta sama co profesjonalna ??

http://altamodacosmetics.pl/12-11-platino.htm

Jeszcze pytanko odnośnie Alfy o numerze 8.32 i 9NI - ktos uzywał ?
Ciekawi mnie kombinacja 2 kolorów pół na pół myle że taki kolorek ożywi mnie bo w zimnym blondzie moja cera wygląda juz na taka zmęczoną.
o prosze alfa wchodzi do sklepow
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej
kochane pozdrawiam was z PL bo jestem na wakacjach
udanych wakacji

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana po tej pracy... ;/

Wczoraj byłam 12h w tym sklepie....na początku super za☠☠☠ista, lajtowa praca, ale po jakis 10h stania zaczęły mi się mięśnie same trząść, kręgosłup mnie bolał i od niego mialam taki ból głowy, że aż prawie tam zwymiotowałam.... po 12h okazało sie że jeszzcze dochodzi sprzątanie plus zrobienie raportu więc sie przedłużyło no i dojazd mi zajął prawie godzinę więc bylam o 23 w domu. I jak wróciłam do domu zrobiło mi się raz ciepło, raz zimno zaczęłam sie trząść i wymiotować.... cholera wie czy to z przemęczenia czy z głodu bo zjadłam przez cały dzień tylko jedną bułkę i jogurt, ale odechciało mi się tej pracy tym bardziej że szefowa powiedziała, że ten pierwszy tydzień mamy robić cały po 12h Ja wiem jakie są realia, że nie ma pracy i w ogóle i pewnie weżmiecie mnie za księżniczkę, ale ja chyba serio jestem za delikatna do takiej pracy.... przecież nikt nie jest robotem, żeby robić po 12godzin dzień w dzień i co mi z życia pozniej pozostanie?! A co do zarobków też nie ma kokosów zaproponowali nam najniższą krajową... wiem może przesadzam, ale co mi po tych pieniądzach nawet jak zdrowie strace....
zostane chyba przy tych przedszkolach i przy prowadzeniu angielskiego przynajmniej przyjemna jak dla mnie praca, po moim kierunku i dobry zarobek...
100% rozumiem. nie kazdy neistety ma zdrowie tyrac ponad 8h...
ja reagowalam podobnie, ale "lepiej" mialam jeszcze biegunke i w koncu mdlalam i tz mnie potem wozil po szpitalach/lekarzach
dlatego podjelismy decyzje ze bede pracowac ile dam rade "na waciki", choc nierzadko zarobie wiecej niz najnizsza krajowa i godzin wyrobie jak na 1/3 etatu
a on bedzie trzymac sie stalej pracy....
zdrowie jest wazniejsze moim zdaniem, zwlaszcza jak ktos ma ciagle jakies przypadlosci jak ja np.
ale ma to tez plusy- przynajmniej bede mogla zajmowac sie dziecmi w spokoju i prowadzic dom

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to jest przykre i to bardzo....tak naprawde po cholere nam te studia skoro i tak nie można pracowac potem w swoim zawodzie bo jak sie okazalo w moim zawodzie bez znajomosci to lipa...
mój też juz ponad rok czasu pracuje jako mechanik i dopiero teraz dostał umowę....a czasem tez sie zdarza że tyra fizycznie po 12h i jak wraca do domu to odrazu idzie spać bo i tak nie ma siły na nic....

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------



no właśnie masz racje bo też chce mieć coś z zycia. praca byłaby ogólnie ok gdyby nie te 12stki, bo potem to juz człowiekowi sie w głowie kręci i nie wie jak sie nazywa..... ja nie wiem że nie moga zrobić normalnych godzin pracy w tych sklepach....jakby był system zmianowy było by o wiele przyjemniej pracować i człowiek nie byłby przemęczony...
to dziwna sprawa z twoim tz... moj tez mechanik ale idzie mu dobrze, na upartego utrzymalby nas sam jakbysmy mieli wlasne mieszkanie juz...

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Nove zazdroszczę wypadu tego co byłaś i tego stopa, korzystaj póki jesteś młoda

Lavia niestety tak wygląda praca teraz w galeriach...może poszukaj w jakichś małych butikach na mieście, knajpkach? jako dorobienie sobie a nie zarobienie a będziesz sobie spokojnie angielskiego uczyć dzieciaki

Dziwna ta farba z alfy co pokazujecie...
Ja się zastanawiam jak uzyskać farbą kolor jaki miałam na ślubie(wtedy rozjaśniaczem+farba), chyba najjaśniejsza alfa 11.11 by tylko dała radę?? Bunny?? dziewczyny??

Załącznik 5325360
rozjasniacz i potem alfa na 6% i bedzie tak spokojnie.



hej piekne
u mnie chyba leciutko lepiej w koncu...
brzuch jeszcze boli, jelita mocniej, ale juz przynajmniej tak do kibla nie latam...
no i sil zaczyna brakowac bo 3 doba jedzenia prawie nic- bulka z maslem, sucharki plus herbata/woda ;/
ale do szpitala nie trafilam, trzymam sie dzielnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 16:48   #2899
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny
Dobrze,że sie odezwałaś,bo juz mialam do Ciebie sms pisac

Właśnie siedze z ta nowa odzywka Alberto Balsam borówkową na glowie i na razie moge powiedziec jedno...wali ziołami

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Byłam w Rossie i widziałam tylko jedna farbe z tej nowej serii blond, ta miodowa
Ciekawe czy maja lepsza formulę niz te zwykłe Salon Color

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Szampański blond widziałam,a nie miodowy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 16:57   #2900
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ninedin

Tak jak pisałam włosy na końcach były różnej długości bo na każdym biała kulka sie co chwile pojawiała i poniżej niej włos odpadał. Ponadto końcówki nie dały sie układac na szczotce- ja je w jedna strone a one nic , nie poddawały sie zabiegom.
Cały przód i tył na gorze głowy jest ciachnięty do jednej długości tzn do lini brody.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:15   #2901
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Spłukałam odzywke, rozczesalam wlosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami i WOW
włosy sa odrazy wygładzone, koncowki absolutnie nie sa spuszone, jak to u mnie czeto bywa po myciu, no bajka
Wiem,że to sylikony ale jest tam tez kilka ekstraktow wiec jesli zobaczycie je w Tesco bardzo polecam sprobowac
To tylko 6,99 czy 7,99 a produktu jest 400ml.
Mnie osobiscie zapach sie nie podoba ale dla efektu pocierpie
Kupie na bank jeszcze malinowa, a i wyczytalam,że jest jeszcze wersja kokos i liczi

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-07-14 o 17:27
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:21   #2902
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny jak dobrze że już zdrowsza jesteś!!

Jak mówisz że taki efekt tylko z rozjaśniaczem to sobie odpuszczę...zostanę przy londzie chyba...bo ta nowa pallete 318 też mi tak średnio podeszła, o kolorze mówię
Bunny myślisz że kolor mi się zrówna na długościach po kilku myciach? zdjęcia po palette dawałam w piątek...jak coś to z dziś jeszcze kilka mam, ale włosy nieświeże już
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-07-14 o 17:29
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:24   #2903
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny jak dobrze że już zdrowsza jesteś!!

Jak mówisz że taki efekt tylko z rozjaśniaczem to sobie odpuszczę...zostanę przy londzie chyba...bo ta nowa pallete 318 też mi tak średnio podeszła, o kolorze mówię
Mi sie wydawało,że kolor jest ok
A jak z kondycja włosów po 318?
Ja mam teraz cwieka, bo interesuje mnie i ona, tzn 318 i ta nowa seria Palette 10-2
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:40   #2904
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej Dziewczyny

Przeczytalam co tam napisalyscie i widzę ze temat "ogorkow" był Ja się zgodzę że kocha się faceta za calosc, ale jakby się taki nie starał, co to nic nie ma, to się nie nastara Takie jest moje zdanie .
Oczywiście można zastąpić zwykły, czysty seks innymi seksami ale to już nie to samo


Shizaxa
to co pokazalas to palette 318 tak? Ja będę nią robic we wtorek. Przynajmniej taki mam plan wiec na pewno napisze jak wyszlo.

Lavia
szkoda ze tak z ta praca wyszło bo zapowiadało się ciekawie...no coz. jakie teraz masz plany?

Bunny
dobrze ze lepiej z Twoim brzuchem choć piszesz ze nadal Cie boli. Dlatego gastro obowiązkowo musisz zrobić, no ale to już wiesz.

Novelove
tu masz racje. może i piwo nie tuczy, w końcu to plyn ale to co jemy do niego. A ja zawsze po alkoholu mam mega apetyt. teraz zresztą codziennie musze zjeść lodai to nie byle jakiego a sporegono ale ja mam tendencje do tycia wiec musze się pilnować.

Paulina
nie widać po zdjęciach żeby cos z włosami było nie tak. ale pamiętam jak mi syoss zniszczyl. ten numer co Tobie. jejku nie dość ze wlosy buro zielone to jeszcze lamaly się masakrycznie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:45   #2905
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Mi sie wydawało,że kolor jest ok
A jak z kondycja włosów po 318?
Ja mam teraz cwieka, bo interesuje mnie i ona, tzn 318 i ta nowa seria Palette 10-2
kondycja super miękkie i dobrze rozczesujące się
zaraz zaloguję się z komórki (bo w prac jestem i nie mam jak skopiować fot) i wstawię zdjęcie z tyłu włosów o co mi chodzi z tym kolorem...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:53   #2906
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
kondycja super miękkie i dobrze rozczesujące się
zaraz zaloguję się z komórki (bo w prac jestem i nie mam jak skopiować fot) i wstawię zdjęcie z tyłu włosów o co mi chodzi z tym kolorem...
ale to palette 318? Ja nierozgarnueta jestesm bo nie mogę jakos doczytać jednoznacznie gdzie to napisalas i pytam Cie już 3 raz
dawalas na calosc?
Ile trzymalas na odroscie?
Smierdzi i szczypie ta farba?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Znaczy już wnioskuje ze 318, ale chyba na początku nie załapałam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 18:00   #2907
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Agatko, tak to 318

Wklejam zdjęcia z przodu i z tyłu, i na tyle widać jaśniejsze pasma...i się właśnie zastanawiam czy to się wyrówna...bo po londzie też miałam kilka pasemek jaśniejszych ale dużo mniej niż teraz...

PALETTE DELUXE 318
mms_img34435.jpgmms_img34430.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-07-14 o 18:01
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 18:01   #2908
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale to palette 318? Ja nierozgarnueta jestesm bo nie mogę jakos doczytać jednoznacznie gdzie to napisalas i pytam Cie już 3 raz
dawalas na calosc?
Ile trzymalas na odroscie?
Smierdzi i szczypie ta farba?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Znaczy już wnioskuje ze 318, ale chyba na początku nie załapałam
palette deluxe 318, zaraz dodam do zdjęć żeby wiadomo było
na odroście 40min, 10na całość, nie śmierdzi ale szczypie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 18:03   #2909
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Mam takie zdjecie robione tabletem wiec jakość kiepska (akurat zasłaniam oczy bo się wygłupiałam i mam otwarta buzie-co zamalowalam). To mój obecny kolor wlosow. Będę robic paletka sam odrost. może dam na minutke na calosc ale boje się o kondycje bo nie sa w jakiejś najlepszej.a nie chcę ich dobic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130713_201802.jpg (163,7 KB, 83 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 18:05   #2910
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Agatko, tak to 318

Wklejam zdjęcia z przodu i z tyłu, i na tyle widać jaśniejsze pasma...i się właśnie zastanawiam czy to się wyrówna...bo po londzie też miałam kilka pasemek jaśniejszych ale dużo mniej niż teraz...

PALETTE DELUXE 318
Załącznik 5325695Załącznik 5325696
kolor bardzo ladny, nie odznacza się. A odrost zlapal Ci na chłodno? Pytam bo na zdjęciach może być widać roznie.

Szkoda ze szczypiemi się zaraz strupy robia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.