Last minute - co i jak? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 22:52   #31
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: last minute do 600zł

a autokarem?
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 07:54   #32
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: last minute do 600zł

do 600zł ciężko najprędzej autokarem samolotem napewno nie znajdziesz nic w takiej kwocie, no i bez wyżywienia a drugie tyle wydasz tam na jedzenie jak ni lepiej więc lepiej poświęcić więcej kasy i wziąść z wyżywieniem.
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:45   #33
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: last minute do 600zł

Cytat:
Napisane przez alexa83 Pokaż wiadomość
do 600zł ciężko najprędzej autokarem samolotem napewno nie znajdziesz nic w takiej kwocie, no i bez wyżywienia a drugie tyle wydasz tam na jedzenie jak ni lepiej więc lepiej poświęcić więcej kasy i wziąść z wyżywieniem.
dokładnie^^

chyba, że nie przeraża cię mieszkanie w przyczepach, to
http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=22808 masz tu Włochy last minute z Witoursa za 600 zł od 23.06

i na wakacje.pl są fajne oferty, z tego, co pamiętam, natknęłam się na Tunezję za chyba 800 zł samolotem. Szukaj, a znajdziesz

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2010-06-18 o 10:09
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:09   #34
gggl10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 158
Chwalimy się złapanymi lastami

Pochwalcie się drogie wizażystki jaki udało wam sie złapać last minut. Ja sama lubię podróżować wlaśnie polując na last minut.
Kiedy to było(rok), ile dni przed wylotem, w jakim miesiącu, jakie miejsce jaki hotel?
Ja osobiście w 2010 roku upolowałam 2 tygodnie przed wylotem Rodos, wycieczka na przelomie czerwca -lipca. Hotel Pefkos Garden ze sniadaniem i obiadokolacją za 1 350 zł.
W 2011 -3 dni przed wylotem kupiłam Majorkę, wycieczka w pierwszym tygodniu lipca. Hotel Gala, śniadanie i obiadokolacja.
Cena 1 310 zł.
A jak było u was? Lubicie podróżować last minute? Upolowałyście coś ciekawego?
gggl10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:35   #35
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Chwalimy się złapanymi lastami

2009 Egipt, 2 tygodnie allinclusive pod Sharm el Sheik od 15 sierpnia za 2200zł - itaka

2011 Egipt, 2 tygodnie, allinclusive, centrum Hurghady od 2 lipca za 2300zł - sun&fun
edit:
wycieczki kupowane maksymalnie tydzień przed wylotem, nie pamiętam ile dni dokładnie, ale nie więcej niż 7



Zobaczymy jak będzie w tym roku z Turcją
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com

Edytowane przez agutka93
Czas edycji: 2012-07-06 o 13:36
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 09:10   #36
hellogoodbye
Raczkowanie
 
Avatar hellogoodbye
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 136
last minute we wrzesniu - czekac?

Czesc dziewczyny. Planuje wybrac sie z tz'tem we wrzesniu na wakacje. I wlasnie sie zastanawiam, czy warto czekac na lasty we wrzesniu, szukam czegos do 1500 z allincl. Wiem, ze byl kryzys z biurami w zeszlym roku i nie wiem czy liczyc na jakies ciekawe oferty w tym roku, bo poki co ceny sa tragiczne;/ czy ktoras moglaby wypowiedziec sie na ten temat?
hellogoodbye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 10:04   #37
owieczka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Fajną ofertę widziałam z moim z Alfa Star do Turcji ale 2000 zł za 2 tyg allinc. we Wrześniu ale wstrzymaliśmy się jeszcze bo myślimy nad wyjazdem studenckim ze Student Travel mamy jeszcze czas
owieczka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 15:25   #38
hellogoodbye
Raczkowanie
 
Avatar hellogoodbye
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 136
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

No właśnie teraz w lipcu chyba nie ma co jeszcze patrzeć na te lasty wrześniowe bo ceny najlepsze będą chyba na 2-3 dni przed wylotem taką mam nadzieję...
hellogoodbye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 18:55   #39
kaxd
Raczkowanie
 
Avatar kaxd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 358
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Ja również z TŻ planuję wybrać się gdzieś we wrzesniu w opcji last minute, co kilka dni sprawdzam jak zmieniają się ceny ofert i narazie kiepsko. Podzielicie się z usług jakich biur korzystacie / zamierzacie skorzystać ?
__________________
kaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 19:10   #40
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Leciałam w zeszłym roku we wrześniu do Hurghady z Exim Tours za 1750 zł all inclusive. Ofertę znaleźliśmy chyba tydzień przed wylotem, więc radzę poczekać
Możecie też poszukać tanich lotów i zorganizować wakacje we własnym zakresie
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:27   #41
Alisia88
Raczkowanie
 
Avatar Alisia88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

jeśli nie ogranicza cię urlop, praca itp to zdecydowanie czekać i brać coś odrazu gdy ukaże się interesująca oferta
Alisia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 13:20   #42
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

czekaćććććć. moi znajomi rok temu 14dni tunezja all in 3* - 1600złm ja kiedys bylam we wrzesniu w turcji za tyle samo. czekalismy do ost chwili


strasza ze nie ma lastów... ciagle są wystarcy wejsc na jaka kolwiek strone z wycieczami

polecam str lastminuter ;D tam to same lasty są
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 08:29   #43
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

LOL.

a ja polecam zobacz sobie wyspe giftun,paradise, hotele oddalone 8-10km od miasta pieeeekne ogromne piaszczyste plaze

egipt w tym roku najtanszy. wlasnie wrocila znajoma z hurgady baaardzo zadowolona wszystko na miejscu jest ok zadnych zadym
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 11:03   #44
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Cytat:
Napisane przez adamk76 Pokaż wiadomość
Czekać, ale w razie czego Hurghady nie polecam. Hotel przy hotelu. Samo miasto mało ciekawe. Trzeba uważać na wodę do picia. Można łatwo złapać "klątwę Faraona". Więcej: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/egipt/miejscowosci/hurghada/4232
Dlatego najlepiej wykupić wycieczki U nas było tak, że kupując dwie trzecią dostawaliśmy gratis. I przez tydzień pobytu nie nudziliśmy się. Albo byliśmy na wycieczce, albo łaziliśmy po mieście albo oglądaliśmy rafę, bo mieliśmy ją koło hotelu. No i oczywiście leżenie plackiem i opalanie się

A na klątwę Faraona polecam wódkę łyk przed i po posiłku. Nic nas nie dopadło.
No i poza tym rozsądnie podchodzić do wody, nie pić niewiadomego pochodzenia, z kostkami lodu, uważać przy myciu zębów, pierwszego dnia nie jeść świeżo umytych warzyw i owoców. Ryzyko można ograniczyć
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 11:37   #45
ssavyer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Ja w tamtym roku czekałam całe wakacje i sprawdzałam lasty, chciałam coś własnie na wrzesień i baaardzo ciężko było, jak już sie pojawiało coś w okolicach 1500 to hotel miał baardzo słabe opinie. Ostatecznie udało sie kupić 5 dni przed Turcje 3* all za 1500. Standard był bardzo słaby, ale okolica wynagrodziła. Dlatego w tym roku na wlasną rękę Jak coś będzie tanie to zapewne będzie to Turcja, Tunezja, Egipt. Zależy gdzie sie chce jechać.

Edytowane przez ssavyer
Czas edycji: 2013-07-21 o 11:39
ssavyer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:56   #46
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Cytat:
Napisane przez ssavyer Pokaż wiadomość
Ja w tamtym roku czekałam całe wakacje i sprawdzałam lasty, chciałam coś własnie na wrzesień i baaardzo ciężko było, jak już sie pojawiało coś w okolicach 1500 to hotel miał baardzo słabe opinie. Ostatecznie udało sie kupić 5 dni przed Turcje 3* all za 1500. Standard był bardzo słaby, ale okolica wynagrodziła. Dlatego w tym roku na wlasną rękę Jak coś będzie tanie to zapewne będzie to Turcja, Tunezja, Egipt. Zależy gdzie sie chce jechać.
bo to jest zalezne od miejsc w samolocie.. najlepiej wybrac sobie 2daty, miasto wylotu i chodzic do biura sprawdzac miejsca w samolocie, jak zostanie dosłownie kilka to kupować. ja w tym roku znow tak robię, narazie wybralam sobie hotel i czekam a miejsc w samolocie +9 (czyli moze byc 9 a moze byc 20 i więcej ;p ) więc sporo.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 09:35   #47
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Ja lubię jeździć na przełomie kwietnia maja wtedy jest za granica znośnie pogoda dobra, nie za ciepło. We wrześniu jeszcze ceny są wysokie.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 10:28   #48
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

nieeeeeeeeeee mA LASTÓW. co dzien przez 3tyg sledziłam ceny bo chce leciec, od momentu kiedy zaczełam obserwowac hotele wzrosły juz o 300zł.. jezeli spadają to np o 50-90zł. albo do pułapu przed którąś tam podwyzka. wczoraj nawet w tvn mowili ze lastów nie ma juz bo wszystko poszło do góry. ja wczoraj w koncu kupilam, a dzis znow 70zł do góry poszedl moj hotel.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 18:40   #49
viviana0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Teraz trudno o korzystne ceny Lastów. Ja śledziłam ceny od marca i teraz żałuję, że wtedy nie wykupiłam wycieczki na początek września. To co teraz zostało to po prostu jakieś ochłapy. Egipty, Tunezje - wiadomo - muszą pozbyc się tych wycieczek bo przez te zamieszki aż strach tam jechac. Dzisiaj w telewizji słyszałam że Turyści Alfa Star koczują na lotnisku w Sharmie, bo w kraju wprowadzono stan wyjątkowy i nie można z niego wyjechac ! Aż się dziwie, że mimo takiej sytuacji biura nadal kuszą klientów promocyjnymi wyjazdami.
Przez to, wszystkie inne kierunki drożeją, bo ludzie nie mogą jechac do Egiptu, wiec zostaje Grecja i Turcja itd. Niektóre biura oferują teraz 3 dniową Turcję za 2000 zł (chore!).
viviana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 19:06   #50
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Cytat:
Napisane przez viviana0 Pokaż wiadomość
Teraz trudno o korzystne ceny Lastów. Ja śledziłam ceny od marca i teraz żałuję, że wtedy nie wykupiłam wycieczki na początek września. To co teraz zostało to po prostu jakieś ochłapy. Egipty, Tunezje - wiadomo - muszą pozbyc się tych wycieczek bo przez te zamieszki aż strach tam jechac. Dzisiaj w telewizji słyszałam że Turyści Alfa Star koczują na lotnisku w Sharmie, bo w kraju wprowadzono stan wyjątkowy i nie można z niego wyjechac ! Aż się dziwie, że mimo takiej sytuacji biura nadal kuszą klientów promocyjnymi wyjazdami.
Przez to, wszystkie inne kierunki drożeją, bo ludzie nie mogą jechac do Egiptu, wiec zostaje Grecja i Turcja itd. Niektóre biura oferują teraz 3 dniową Turcję za 2000 zł (chore!).
A kupiłaś już coś? Nie lepiej kupić sam przelot z lastów w TUI i nocleg organizować na własną rękę? Na pewno coś fajnego da się złożyć, np. Maroko Przelot wychodzi ok. 5 stów RT z bagażem
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 21:10   #51
viviana0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Ja zawsze jeździłam z biurem i w first minute można było znalezc niezłe perełki ;D Zawsze jestem nastawiona na zwiedzanie a nie tylko na bezczynne byczenie sie na plaży, więc rzeczywiście ten pomysł żeby samemu szukac hoteli, a nie siedziec w kurorcie nieraz chodził mi po głowie, ale zawsze znajdowalam cos tańszego w biurze. Te wszystkie wyjazdy zorganizowane są męczące, bo lubię się czasami odseparowac od rodaków Szczerze mówiąc o Maroku zawsze marzyłam, ale trochę bałabym się to wszystko tam ogarnac. Trzeba byc dobrym plannerem.
viviana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 22:35   #52
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Cytat:
Napisane przez shogue Pokaż wiadomość
Ceny na lasty spadają, ja to poluję na jakieś ciekawe oferty do Grecji, bo ten kraj lubię najbardziej, nie ma chyba piękniejszego i ciekawszego miejsca na świecie Teraz chciałabym lecieć na Lefkadę.
Ja też chciałam załatwić sobie 'last' w tym roku, bo w zeszłym roku dobrze (i to bardzo dobrze) na tym wyszłam. W tym roku jadę do Grecji, ale...
Oczywiście, tak jak rok temu, szukałam ofert last minute. Ale w chwili obecnej takie oferty to głównie Egipt, Tunezja. Ci, którzy mieli lecieć do Egiptu mają wybór - mogą lecieć gdzie indziej i wybierają np. taką Grecję. We wtorek miałam upatrzone 3 oferty na Kretę (jedna na 30.08 i dwie na 06.09), tego samego dnia dostałam informacje, że są wolne miejsca. W środę mogłam o nich zapomnieć, bo zostały wykupione (w tym samym dniu zapadła decyzja o możliwości zmiany kierunku dla tych, którzy mieli lecieć do Egiptu). Udało mi się znaleźć ostatnie 2 miejsca na 6 września w innym hotelu, a inne terminy na Kretę to już dopiero 20 września.
Więc w tym roku z last minute kiepska sprawa.
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 16:54   #53
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

ja nigdy nie wyjeżdżam w sezonie, czyli w drugiej połowie czerwca, w lipcu, czy w sierpniu. Czekam do końca wakacji, bo zwykle wtedy pojawiają się delikatne obniżki na przykład wyjazdy do Turcji nie były w tym roku tanie, teraz patrzę na stronie xxxx, można za 1300 lecieć do hotelu trzygwiazdkowego, HB, wydaję mi się, że to niezła cena, taka w sam raz na koniec wakacji

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 10:01 Powód: nazwa
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 22:40   #54
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Jak wam się wakacje we wrześniu udały? Ja z moim TŻ planujemy podróż na listopad. Myślimy o Teneryfie... byłyście tam dziewczyny? Gdzie można znaleźć fajną nie drogą wycieczkę?
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 08:57   #55
aneta2208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Wrzesień, październik to takie miesiące gdzie można czekac. Pracuje w biurze podróży wiec wiem co mówię

A i nie latac do Egiptu bo piramid sie nei zobaczy
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
aneta2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 09:18   #56
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Cytat:
Napisane przez aneta2208 Pokaż wiadomość
A i nie latac do Egiptu bo piramid sie nei zobaczy
Niestety, ale odnoszę wrażenie, że większość Polaków, którzy wybierają się do Egiptu, lecą tam, bo to w końcu EGIPT, popularny kierunek, a leżenie cały czas w 'all in' w ogóle im nie przeszkadza... Zresztą, gdyby chcieli widzieć piramidy, to by się nie pchali do Egiptu wtedy, gdy są tam zamieszki.
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 09:36   #57
aneta2208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Cytat:
Napisane przez Typicalk Pokaż wiadomość
Niestety, ale odnoszę wrażenie, że większość Polaków, którzy wybierają się do Egiptu, lecą tam, bo to w końcu EGIPT, popularny kierunek, a leżenie cały czas w 'all in' w ogóle im nie przeszkadza... Zresztą, gdyby chcieli widzieć piramidy, to by się nie pchali do Egiptu wtedy, gdy są tam zamieszki.

tak, a jak mielismy w biurze akcję odwołania lotów do Egiptu to jeden pan przyszeł i pretensje ze poda nas do sądu bo jego córka juz jest jedną noga w Egipcie. Oaństwo odwołują loty a Ona nie będzie zjezdzała na zjeżdżalniach w Egpcie :/
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
aneta2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 22:24   #58
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

Jak się teraz przedstawia sytuacja w Egipcie? Piramidy już można oglądać? No bo miała być Teneryfa, a nie wiem właśnie czy do Egiptu nie polecimy bo biuro w którym chcieliśmy zamawiać wycieczkę ma fajne oferty do Dahab.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 13:15   #59
inmypocket
Raczkowanie
 
Avatar inmypocket
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 190
Dot.: last minute we wrzesniu - czekac?

W USA muzea zamykali, w Egipcie piramid nie można oglądać...co się na tym świecie dzieje
Powiem Wam, że sama z chęcią wybrałabym się na jakąś ofertę last minute, ale na pewno nie teraz, bo w pracy mam zdecydowanie dużo...pracy Za to, żeby jeszcze bardziej zatęsknić za piaszczystą plażą i cudownym hotelem, korzystam sobie z różnych porównywarek i oglądam..oglądam te zdjęcia i napatrzeć się nie mogę
Jak to śpiewają "Wakaacje, znów będą wakaaacje...na pewno mam rację!".
A, chwila! Zapomniałam o pytaniu autorki wątku. Ja bym się wybrała we wrześniu choćby z tego względu, że pewnie nie będą zdzierać na turystach aż tyle kasy, jak w sezonie letnim.

Edytowane przez inmypocket
Czas edycji: 2013-11-05 o 13:16
inmypocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:20   #60
nieznana1989
Przyczajenie
 
Avatar nieznana1989
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13
Last minute & First minute - prośba

Dziękuję bardzo za pomoc!

Edytowane przez nieznana1989
Czas edycji: 2013-11-21 o 18:31
nieznana1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 14:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.