Jak zaczęła się wasza przygoda z perfumami? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 16:04   #121
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jak zaczęła się wasza przygoda z perfumami?

podkradane od mamy, potem kupowane za zaoszczędzone pieniądzedopiero pozniej te wymarzone
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:06   #122
Alisia88
Raczkowanie
 
Avatar Alisia88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Jak zaczęła się wasza przygoda z perfumami?

Ja pamiętam że swój pierwszy perfum dostałam na mikołaja jak miałam chyba 14 lat, był on oczywiście z firmy Avon
Alisia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 20:27   #123
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Jak zaczęła się wasza przygoda z perfumami?

Cytat:
Napisane przez Alisia88 Pokaż wiadomość
Ja pamiętam że swój pierwszy perfum dostałam na mikołaja jak miałam chyba 14 lat, był on oczywiście z firmy Avon
perfumy , pierwsze perfumy
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 22:24   #124
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Jak zaczęła się wasza przygoda z perfumami?

Już kilka razy czytałam ten wątek, a nigdy się nie wypowiedziałam.
Teraz naszła mnie na to wena.

Perfumy lubiłam od zawsze. Pierwszy raz zakochałam się w Ralphie Ralpha Laurena który należał do mojej mamy. Uwielbiałam ten zapach, i potajemnie jej go podbierałam. Miałam wtedy może z 10 lat. Kolejnym zauroczeniem było DKNY Women które dostała moja ciocia od swojego męża. Wtedy byłam już starsza- może z 12 lat miałam

Któregoś dnia przeglądając kolorową gazetę znalazłam pachnącą stronę z zapachem Adidas Fruity Rhytm. Powąchałam i stwierdziłam że to pachnie jak Ralph! Następnego dnia poleciałam do sklepu i nabyłam 75 ml edt. Używałam tego zapachu przez dwa lata, aż do czasu gdy na szesnaste urodziny dostałam perfumy Dreaming od Tommy'ego Hilfigera. I to było prawdziwe szaleństwo, zużyłam trzy setki, w międzyczasie zdradzając go z Moschino Funny.

Przed maturą zamówiłam DKNY Women, i Tommy poszedł w odstawkę. Potem znów kupiłam Funny, trafiłam na forum i lawina poszła... To było rok temu, ja jeszcze niedawno miałam 20 flakonów, ale zrobiłam czystkę obecnie jest 12.

Któregoś dnia zamówiłam również Ralpha, którego kiedyś tak kochałam, i ze smutkiem odkryłam że to nie jest ten Ralph co 10 lat temu...
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 21:39   #125
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Jak zaczęła się wasza przygoda z perfumami?

Ostatnio obudziło się moje zainteresowanie perfumowe i zaczęłam podczytywać ten dział

W czasach gimnazjum czy liceum używałam różnych zapachów pumy czy adidasa. Na 18stkę dostałam od kolegów Chanel Chance
Potem od TŻ na którąś rocznicę też ten zapach. Zdarzały się jakieś tanie po drodze. Następnie był Truth Calvin Klein, ale już mi jakoś nie pasuje i Acqua Di Gioia. Obydwa w prezencie.
Także głownie bazowałam na tym co dostałam.

Zawsze miałam problem, że perfumy na mnie były bardzo nietrwałe. Mogłam użyć trochę albo wylać na siebie "pół flakonu" a i tak gdzieś niknęły.

Ostatnio zamykała się perfumeria i przepadłam. Jakbym mogła to bym zgarnęła połowę rzeczy z półek. Wybór może i na szczęście nie był zbyt duży. Stanęło na Acqua Di Gioia Essenza i Gucci Glorious Mandarin.
Ale spodobało mi się jeszcze kilka zapachów i myślę, że to początek szerszego zainteresowania perfumami.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 19:32   #126
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Jak zaczęła się wasza przygoda z perfumami?

Jeśli chodzi o moją przygodę z perfumami, zaczęła się przypadkowo, ale jeszcze całkowicie się nie rozkręciła. Zaczynam gromadzić flakony- nie mam ich za wiele, moje ,,pewniaki'', które uwielbiam, to Si Lolita Alien, Hypnotic Poison, mam odłożone pieniadze na kolejną flachę i będzie to Anioł, tylko nie wiem jeszcze który.

Zaczęło się dawno temu w sumie, choć zaczęło to za duże słowo, bo raz mi się jakiś zapach spodobał, jednak przez większość życia nie używałam żadnych perfum, bo zapachy szybko mi się nudziły i wywoływały mdłości.

Zamawiałam z Avonu (to był szczyt luksusu-woda za 60 zł)jednak avonowskie wytwory podobały mi się. Do czasu. Kiedyś wydawały mi się lepsze, teraz drażnią. Z koleżanką uwielbiałyśmy Little Black Dress, Wink, Surrender( szkoda, że wycofany), Passion Dance.

Parę lat później moja fascynacja odżyła i zaczęłam hurtowo zamawiać wody avonu, jednak czegoś mi brakowało, czułam, że to ,,nie to''.

Wtedy na KWC zobaczyłam dziwny, fioletowy flakon w kształcie jabłka- jak się nietrudno domyślić, była to klasyczna Lolita. Bardzo mnie zaciekawiła, ponieważ otrzymywała wiele pozytywnych recenzji i była uznana za KWC 2010 roku? Chyba 2010.

Poleciałam do perfumerii przetestwać i niestety nie zachwyciła mnie, pomyślałam ,,ło Boże, co ludzie w tym widzą''.

Jednak od Loli się zaczęło. Testowanie, pierwszy udział w rozbiórce, nowe zapachy, które zapadły mi w pamięć.

Mam teraz z 50 odlewek, a flakony, jak już wspomniałam zaczynam gromadzić.

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2013-08-23 o 19:33
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.