Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-20, 21:44   #841
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja potrzebuje teraz jakiegoś dobrego oczyszczającego szamponu bo moje wlosy jakieś obciążąne się zrobiły i takie oklapnięte Nie wiem ale nie chce mi się myć ich codziennie żeby były świeże ale może sobie wkręcam....
Musze ten Familijny zakupić chyba...


właśnie Tora oglądaliśmy na Tvnie z Tż-tem i objadalismy sie popcornem
Z takich oczyszczajacych to Joanny Naturie sa jeszcze dobre
Ja teraz Riddica siorbam, mimo,że znam ten film na pamieć
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej Kampania wrześniowa mnie wyniszcza, w poniedziałek się okaże, czy będę tyrać na warunek, czy też nie.
Widzę temat krótkich grzywek. Też mi się nie podobają, chyba że u mojej ukochanej Yolandi, ale to moja beznadziejna, platoniczna miłość, więc się nie liczy. W ogóle to kocham ich, są totalnie pogrzani i teksty i klipy i w ogóle. http://www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw <3
No, wracam do notatek,a!

Asia
Uśmiałam się z kawału.
Uwielbiam ten kawałek

Marsz uczyc sie, bo ktos musi później pracowac na moja nędzną emeryturkę
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 22:27   #842
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
o nie tylko nie ogolony łeb.......tragicznie to wygląda i tak jak Bunny pisała mało komu pasuje
ehh.. chyba nie czytałaś o co mi chodzi
nie chodzi o wygolony łeb (np. boku w życiu bym nie wygoliła i uważam że to oszpecanie tylko jest)tylko o kark.. i jeśli ktoś prawie zawsze chodzi w rozpuszczonych to nawet tego nie widać.. a w koku moim zdaniem to i tak spoko to wygląda oczywiscie u młodych osób
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 22:28   #843
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

KYLIE
nie ma za co piękne masz teraz wlosy

BUNNY
a może przemalaksuje paletka przy farbowaniu?

Dziewczyny tak się na nowo wciagnelam w konie ze masakra. kiedyś jezdzilam kilka lat, na wakacjach poszłam do stadniny, pojechałam w teren galop plażą lasemwrocilam do domu, poszłam kilka razy na stadninę i będę chodzic mam nadzieje przynajmniej raz wtygodniu.
A zakupiłam bryczesy dziś do jazdy konnej(z wysokim stanem, czerwono-czerwone), buty i kask. Buty oficerki zapinane z tyłu an zamek. mogłabym w nich spokojnie chodzić na codzien Wiec mam dziś udane fajne zakupy
zdjęcia z telefonu wiec nie oddaja kolorow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (39,7 KB, 114 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 23:29   #844
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Btw. dziewczyny miałam pisać w poniedziałek mam rozmowe kwalifikacyjną w House
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 07:31   #845
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Dziewczyny odnośnie mojej diety w sumie niby jest ok ale tak sobie. Teraz jestem zaganiana i czasem nie mam czasu zjeść zdrowo ale staram się jednak uwazac co jem. Szkoda ze się nie zmierzyłam tego 2 września w poniedziałek. Co do wagi to jest niższa, fakt i to o 2 kg. No ale 2 kg na 3 tygodnie to nie wiem czy jest sukces. Staram się cwiczyc i dziwie się ze kilogramy nie leca...a może ten tłuszcz się rzeźbi i zamienia w miesnie?
Może powinnam zacząć liczyć skrupulatnie kalorie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 07:48   #846
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zeby szare nie byly to musisz je zastosowa jak toner, zmyc w odpowiedniej chwili po prostu.

powiedz mi cos o szamponach alterry ktore mialas i jaka masz opinie? wlosy nei wypadaja? nie podrazniaja? koltunia? domywaja czy nie bardzo?
jak skora reaguje?
Bunny kiedyś używałam z morelą
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...se-weizen.html
i chwaliłam sobie, dobrze rozczesywał, nie podrażniał, co do domywania to tak średnio powiem Ci.
Teraz mam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...mia-feige.html
i jest kiepski, przede wszystkim taka lejąca konsystencja...i w sumie taki średniak, nic specjalnego oprócz niekołtunienia...

Więc jakbym miała polecać do testowania to tylko tę morelę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 08:52   #847
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A w ogole z tego stresu wrześniowego jestem teraz zaganiana i zestresowana, nie jem regularnie wlosy mi nie rosna...chyba muszę wspomóc się witaminami.

I jak zmierzyłam sobie obwód uda to się przeraziłam! Ja musze mieć nogi jak kołki baleroniki ale bez smichów muszę zrzucić w udzie kilka cm! Ja mam smieszną budowę ud...mam taką falbankę pod samymi pachwinami takie wyraźnie grubsze miejsce, a potem od połowy uda jest znośnie.

Muszę Wam dziś pomarudzić

I powiem Wam, nie wiem czy macie takie wrazenie ze od skalpela uda rosną? Ja tego w sumie jako tako nie zauwazylam ale znam osoby które twierdzą ze masa miesniowa ud się powieksza i efekcie są "grubsze".

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Kochane mam prosbe, niech ktoras podesle mi pw z ćwiczeniami mel b. Czy one sa lepsze niż z ewa? proszę o wypowiedz
Najlepiej takiego linka do chomika gdzie jest wszystkow jednym folderze, to cos takiego:

http://www.bycidealna.pl/2013/07/wyz...b-tiffany.html

ale tu każdy filmik jest z osobna.

tu jest ale tez 5 osobnych filmow

http://www.youtube.com/watch?v=IyiND...0s8LzZM1jI-0IT

a jak to ściagnac w jednym folderze?

Nie mowie ze będę ztym cwiczyc ale może ewa mi się znudzi. jakies opinie proszę:P

Wiecie co, przeglądam filmy na blogu i ona jest podobna do Ewki. Podobne ćwiczenia.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-09-21 o 08:54
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 09:33   #848
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Dziewczyny, rzucicie fachowym okiem na skład?
Udało mi się ładnie uchwycić, tak mi się ten szampon podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 013 (2).jpg (25,2 KB, 30 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 13:59   #849
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny, rzucicie fachowym okiem na skład?
Udało mi się ładnie uchwycić, tak mi się ten szampon podoba
kurcze troche chemiczny ten szampon ;/ i wcale nie taki delikatny,bo ma kilka substancji myjacych i troszke silikonu...az dziwne ze twoja skora nie reaguje


ide szykowac zarcie pod gosci, niedlugo beda
bede po weekendzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 16:34   #850
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Tak na szybko, bo znowu się rozgadam
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a ten kallos keratin "mocniejszy": od silka??
wiecie, że nigdzie u mnie żółtego gliss kura już nie ma??!!
Teoretycznie Keratin bardziej regeneruje, przy dłuższym używaniu można zaliczyć suszę. Te dwa pozostałe są z olejami, bardziej powinny zapobiegać wysuszeniu.

Chyba dodam Silkowi jeszcze jedną gwiazdkę, to naprawdę świetna masko-odżywka za grosze. Po kilku godzinach od mycia włosy zrobiły się jeszcze lepsze, takie gładziutkie i błyszczące, fajnie wybija kolor ta maska. Pożyczyłam współlokatorce. Po wysuszeniu miała śliskie lusterko z włosów. No, ale ciężko porównywać, ona ma niefarbowane, niezniszczone ciemne włosy


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


zachwycam sie twoimi włosami - jaką kondycję i kolor miały twoje włosy wrzucaj więcej fot swoich włosów to bede miała na co się napatrzeć !!!
Ale mi miło, dziękuję bardzo Będę coś wklejać jak dorwę się do aparatu, najchętniej moje plecionki, może któraś podpatrzy i spróbuje u siebie Może też uda mi się wkleić różnice po płukankach: granatowej, fioletowej i różowej

Cytat:
mi ktoś kiedyś powiedział że mam skandynawską urodę ale ja sie nie znam Tak naprawdę czym rózni się słowiańska uroda od skandynawskiej ?! ktoś wie ?
a ile masz latek jak mozna spytac? Ja to dopiero młodziutko wyglądam.... Mam 23lata a dają mi z reguły 18-19 to mój ogromny kompleks niestety..... chociaż wiem że w przyszłosci to docenię na pewno moi rodzice też młodo wyglądaja jak na swój wiek
Moim zdaniem masz całkiem skandynawską urodę, bardziej niż ja Oczu Ci pewnie niejedna osoba zazdrości i sugeruje, że na pewno masz soczewki Słowiańska kojarzy mi się z trochę cieplejszą urodą, coś jak typowa pani Wiosna


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

A co Ty, nie mam z kim.U mnie w pracy dziewczyny namiętnie uzywaja szamponów i odzywek z Pantene,bo przecież panna Marta Żmuda-Trzebiatowka ma takie boskie włosy i dziwia sie,że musza myć włosy prawie codziennie Juz im tam co nieco tłumaczyłam,że wypadałobu włosy oczyscic ze tego shit'u ale one wiedza lepiej
Czasem z niektórymi osobami nie warto próbować, bo i tak się nie uda Chociaż ja często takim upartym (jeżeli kogoś lubiłam bardzo) po prostu przynosiłam niepodpisane buteleczki. Zwykle następnego dnia było: "ej, gdzie to można kupić? Chcę TO"


Cytat:
A jak w ogole zostaje sie modem na wizazu i co nalezy do Twoich obowiązków jesli można zapytac
Zwykle jak jest zapotrzebowanie, to pytają konkretnych osób które się udzielają. Mod na Wizazu pełni funkcje porządkowe, nie jest jako ekspert. Miło się sprząta forum, którego tematyką się interesujesz, innego pewnie by mi się nie chciało
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 16:34   #851
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Kurcze moze zamiast pchac sie w litr Kallosa kupie sobie cos z masek Romantic z Auchana
Z romanica miałam
-maskę z jedwabiem
-maskę z arganem
-balsam anti age z proteinami

Składy lepsze niż działanie. One są po prostu takie zwyczajne. Będą idealne do zwykłych, niewymagających włosów. Nasze zazwyczaj potrzebują czegoś ekstra. Obawiam się, że będziesz rozczarowana, ale przynajmniej są tanie.

Jak bym miała Ci coś zasugerować, to wzięłabym emulsję Stapiza- będziesz miała bardzo uniwersalny kosmetyk:
-jako odżywka w przerwie od protein
-do mieszania z innymi, moim zdaniem ulepsza każdą maskę i odżywkę
-świeżo po farbowaniu do zakwaszenia
- jako końcowy produkt po masce z proteinami

To nie jest straszny kwasior. Krzywdy nie robi, nie zauważyłam. Nie wiem jakie ma pH, ale podejrzewam, że jest tylko trochę niższe od zwykłych odżywek. Zakwaszacz Joico miał bardzo niskie i piekły mnie lekko dłonie, po Stapizie jest normalnie jak przy odżywkach.

Z Kallosów na razie podoba mi się najbardziej Silk.

Nie będę Ci na nic namawiać, mamy trochę inne włosy i możesz w ogóle być niezadowolona


Cytat:
Przepraszam ale dzisiaj nie dam rady wrzucic tych swoich zdjec z mlodzienczych latDopiero z zakupów wróciłam...
Wrzuć kiedyś, jestem ciekawa

Cytat:

Oj wielkie błedy,bo teraz miałabym juz tak długie włosy,że szok
Ja mam juz na przyszly miesiac wpisane wolne żeby na weekend jechac do mamy i zeby mnie Alfą farbowała
Nieźle Ja zawsze farbuję spontanicznie, najczęściej jak mam doła Lubię to całe podniecenie przed farbowaniem, ale jak już zacznę i mam potem z tym siedzieć, to chcę już końca



Jeszcze tak kosmetycznie

Alterra dla mnie niestety to trochę marka przereklamowana. Tylko mydło pomarańczowe uwielbiam, reszta średnia i dość droga jak na drogerię.

szampony- miałam chyba z 4 rodzaje. W tym ten dla wrażliwców zrobił mi masakrę ze skóry głowy. Wszystkie mają wysoko alkohol w składzie Dla włosów mimo wszystko łagodne, chociaż czasem miałam wrażenie niedomycia. Prawie wszystkie mają chyba konsystencję galaretki, zużywają się błyskawicznie. W dwa tygodnie zużywałam butelkę przy codziennym myciu

Byłam wczoraj w moim Leclercu. nie mieli tych nowych balsamów żółtych Gliss Kura. Za to było z 20 sztuk starej wersji. Szkoda, bo miałam ochotę porównać. Chyba poczekam aż zawita do Rossmanna, poprzednią wersję kupiłam niedawno w promo za jakieś niecałe 7zł. w Leclerc jakoś prawie za dwa razy tyle

Nie widziałam też szamponów Evy, które poleca Bunny. Widocznie muszę zużyć moje zapasy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 17:12   #852
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze troche chemiczny ten szampon ;/ i wcale nie taki delikatny,bo ma kilka substancji myjacych i troszke silikonu...az dziwne ze twoja skora nie reaguje
No właśnie podszedł mi bardzo, zero swędzenia, łupieżu, wcześniej użyłam John Frieda i mi zmasakrował skórę po jednym użyciu, strupki, podrażnienie, a HS mi złagodził, dla włosów też fajny, gładkie, połysk.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 17:52   #853
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Przyjmiecie koleją farbowaną blondynkę do swojego grona?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 17:58   #854
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;42926364]Przyjmiecie koleją farbowaną blondynkę do swojego grona? [/QUOTE]
Jasne, witaj Czym farbujesz?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 18:58   #855
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Truskawkowa - tak wgl. gdybyś szukała maski też robiącej taką '' tafle '' to polecam matrixa sleek (wklejam zdjęcie z neta) Nie jestem pewna jak dokładnie wygląda pełnowymiarowy produkt ale ja dostałam taką próbkę (dwie próbki od znajomej fryzjerki) jak tu i była meeeeega świetna używałam jej za czasów tych moich zniszczonych rozjasniaczem (joanną)włosów i poprostu lepszej maski niż tej nie miałam . Jak tylko będe mieć kase/czas + kase na bilet żeby pojechać do hurtowni to napewno pojadę i kupie . Najgorsze jest to że jakimś cudem zupełnie o niej zapomniałam i przypomniało mi sie gdy napisałaś że Twoja koleżanka miała TAFLE WŁOSÓW
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08968.jpg (404,8 KB, 24 załadowań)
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 19:27   #856
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A gdzie sa zdjęcia wlosow truskawkowejwiosny?
Tez bym zobaczyla a w ogole czym Ty kobieto farbujesz?
Nie jestem w temacie.

BUNNY
miłego weekendu
Ale przy okazji, bylam na blogu. Mam do Ciebie prosbe czy moglabys wstawić zdjęcia odrostu, jeśli masz, po a10 i po tym 230?
Może być od razu po farbowaniu i np. 2 tyg po farbie.
Byłabym wdzieczna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 20:39   #857
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Co do Silka, to jest jedyna odżywka/maska, która dociąża mi porządnie włosy Niestety , ale moje dolne partie (gdzieś ok. 3/5 cm) są strasznie "marudne" i nie jestem wstanie ich niczym ujarzmić : /
Jedynie Silk daje radę, serdecznie Wam go polecam Nienawidzę jego zapachu, strasznie mnie drażni.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:34   #858
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;42926364]Przyjmiecie koleją farbowaną blondynkę do swojego grona? [/QUOTE]
witaj pokaż nam swoje włoski


poprawiłam dziś włosy londą i póki co jestem Happy jest juz bardzo dobrze z kolorem ,a mam nadzieje, że przy następnym farbowaniu będzie jeszcze piękniej kondycja jak zawsze po londach boska zostaje póki co jej wierna
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 08:02   #859
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A czym się różni nowa od starej wersji żółtego gliss kura?? bo ja nie miałam żadnej, a jak chciałam z miesiąc temu kupić to nigdzie w okolicy nie mieli
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 14:24   #860
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Truskawkowa - tak wgl. gdybyś szukała maski też robiącej taką '' tafle '' to polecam matrixa sleek (wklejam zdjęcie z neta) Nie jestem pewna jak dokładnie wygląda pełnowymiarowy produkt ale ja dostałam taką próbkę (dwie próbki od znajomej fryzjerki) jak tu i była meeeeega świetna używałam jej za czasów tych moich zniszczonych rozjasniaczem (joanną)włosów i poprostu lepszej maski niż tej nie miałam . Jak tylko będe mieć kase/czas + kase na bilet żeby pojechać do hurtowni to napewno pojadę i kupie . Najgorsze jest to że jakimś cudem zupełnie o niej zapomniałam i przypomniało mi sie gdy napisałaś że Twoja koleżanka miała TAFLE WŁOSÓW
Od tafli mam kilka kosmetyków Ta maska jest już wycofana, nie wiem czy jeszcze gdzieś ją dostaniesz
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A gdzie sa zdjęcia wlosow truskawkowejwiosny?
Tez bym zobaczyla a w ogole czym Ty kobieto farbujesz?
Nie jestem w temacie.
Farbuję Alfą 11.11 z wodą 9%, raczej przerzucam się na jakąś perłę, bo robi mi smerfa

Moje linki do fotek gdzieś się walają w wątku ostatnio wklejałam starą fotkę http://img690.imageshack.us/img690/5663/hqix.jpg

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A czym się różni nowa od starej wersji żółtego gliss kura?? bo ja nie miałam żadnej, a jak chciałam z miesiąc temu kupić to nigdzie w okolicy nie mieli
Stara ma więcej keratyny, przy dłuższym używaniu usztywnia włosy. Więcej u Bunny http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ca-do-gry.html

Kusi mnie, bo mam dokładnie tak z odżywką, efekt WOW daje tylko od czasu do czasu.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 16:53   #861
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Od tafli mam kilka kosmetyków Ta maska jest już wycofana, nie wiem czy jeszcze gdzieś ją dostaniesz
Farbuję Alfą 11.11 z wodą 9%, raczej przerzucam się na jakąś perłę, bo robi mi smerfa

Moje linki do fotek gdzieś się walają w wątku ostatnio wklejałam starą fotkę http://img690.imageshack.us/img690/5663/hqix.jpg


Stara ma więcej keratyny, przy dłuższym używaniu usztywnia włosy. Więcej u Bunny http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ca-do-gry.html

Kusi mnie, bo mam dokładnie tak z odżywką, efekt WOW daje tylko od czasu do czasu.
Chyba sobie ze mnie żarty stroisz :O szkoda ;<.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 16:57   #862
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Chyba sobie ze mnie żarty stroisz :O szkoda ;<.
Na KWC jest w dziale zapomnianych kosmetyków https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-wlosow.html

Na stronie Matrixa też jej nie ma, z serii Sleek są takie kosmetyki http://www.matrix.com/our-products/h...-results/sleek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 18:26   #863
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Na KWC jest w dziale zapomnianych kosmetyków https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-wlosow.html

Na stronie Matrixa też jej nie ma, z serii Sleek są takie kosmetyki http://www.matrix.com/our-products/h...-results/sleek
kuuurcze ;( szkoda :/. Ale może któreś z tych to odpowiednik tamtej ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 18:31   #864
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
kuuurcze ;( szkoda :/. Ale może któreś z tych to odpowiednik tamtej ?
Z tego co tu widzę z serii Sleek nie ma żadnej maski. Może jeszcze gdzieś dostaniesz jako resztki starej serii.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:51   #865
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny zrezygnowałam z przyciemnienia włosów. Niestety ale albo źle dobieram odcien albo moje włosy juz nie łapią. Włosy zawsze wychodziły mi szare z poświata zieleni bez wyrazu , teraz robiłam odrosty na Alfie 9,21 + 10,1. Wykończyłam obydwie farby.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:57   #866
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

truskawka
piękne masz wlosy i kolor tez sliczny.


Dziewczyny jestem już w mieszkaniu, dziś się przenieslismy.
Ja jestem nienormalna, bo plakac mi się chciało jak się przenosiłam. Ciesze się jasne, ale jakos mi tak dziwnie. Jestemw domu chcę być z K. jestem z K. tesknie za domem. Może mi przejdzie ta tesknota.
Nie wiem co zrobie z psem bo strasznie się denerwuje. W domu były 2 psy i 3 koty a tu jest sama. Być może będę ją musiala wozić rano do domu do tamtych zwierząt. do domu mam 5 min samochodem. To samo osiedle w sumie Jakby co nie będzie problemu.
Nie wiem jak się wdrożę w to mieszkanie. Siedzę na kanapie piszę z Wami i wzdycham

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrezygnowałam z przyciemnienia włosów. Niestety ale albo źle dobieram odcien albo moje włosy juz nie łapią. Włosy zawsze wychodziły mi szare z poświata zieleni bez wyrazu , teraz robiłam odrosty na Alfie 9,21 + 10,1. Wykończyłam obydwie farby.
Znam to. Tez miałam zielen szarość burość...wszystkie odcienie paskudności
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 20:02   #867
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
truskawka
piękne masz wlosy i kolor tez sliczny.


Dziewczyny jestem już w mieszkaniu, dziś się przenieslismy.
Ja jestem nienormalna, bo plakac mi się chciało jak się przenosiłam. Ciesze się jasne, ale jakos mi tak dziwnie. Jestemw domu chcę być z K. jestem z K. tesknie za domem. Może mi przejdzie ta tesknota.
Nie wiem co zrobie z psem bo strasznie się denerwuje. W domu były 2 psy i 3 koty a tu jest sama. Być może będę ją musiala wozić rano do domu do tamtych zwierząt. do domu mam 5 min samochodem. To samo osiedle w sumie Jakby co nie będzie problemu.
Nie wiem jak się wdrożę w to mieszkanie. Siedzę na kanapie piszę z Wami i wzdycham
Agatko, nie przejmuj się też tak mam. Tzn. nie płakałam jak się wynosiłam, ale jak już za długo nie ma mnie w domu to wtedy płaczę do jutra jestem u Rodziców, więc jak jutro wrócę do domu to pewnie będę będę chodziła struta najgorzej mi się zasypia u Rodziców bez TŻ

Młoda mnie nawala po pęcherzu


Paulina ja też tak miałam, po tygodniu każdy kolor wyglądał jak kupa, więc czekam aż kłaki odrosną same
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 20:19   #868
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A to pewnie za sprawa farbowania zimnymi blondami. Chociaz zrobilam test pasemkowy - farba Joanna mleczna czekolada wyszły w poswiacie bursztynowo-kasztanowe także jest chyba jakies rozwiązanie ( robiłam na wodzie 9% ) Mimo wody 9% wyszły ciemne..... Teraz mam różne kolory na głowie taki złoty zgniły beż - foto.Na takich blondach nie widac przynajmniej połamanej góry .


A co teraz zrobic żeby pozbyc sie tej zgnilizny ??

Może potraktowac je Kolestonem 12/89 lub 12/ 96 - może te odcienie zneutralizuja zgniłke ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ar7709.jpg (38,1 KB, 48 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-09-22 o 20:24
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 20:23   #869
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko, nie przejmuj się też tak mam. Tzn. nie płakałam jak się wynosiłam, ale jak już za długo nie ma mnie w domu to wtedy płaczę do jutra jestem u Rodziców, więc jak jutro wrócę do domu to pewnie będę będę chodziła struta najgorzej mi się zasypia u Rodziców bez TŻ

Młoda mnie nawala po pęcherzu


Paulina ja też tak miałam, po tygodniu każdy kolor wyglądał jak kupa, więc czekam aż kłaki odrosną same
Ja jestem mega emocjonalna, mam do domu 5 min i to w miejscu gdzie nie ma korków. Ale ja jestem taka rozmemłana. Ciesze się ze mnie rozumiesz. Ja musze się widzieć z Mama, Siostra. No po prostu musze bo tesknie. Tyle ze za K. tesknie jak jestem w domu. Chyba się nie dogodzi. Jak będzie źle to zawsze mogę wrócic do domu. Ale nie chce do tego tez tak podchodzić. Musimy się wdrożyć w mieszkanie razem.

Nawala nawala bo to już pewnie 27 tc? Jakos tak. To jak tak to jeszcze 3 mce. Dawaj zdjecie jakies bo miesiąc nic nie pokazywalas a tu trzeba co miesiąc dokumentować :P

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A to pewnie za sprawa farbowania zimnymi blondami. Chociaz zrobilam test pasemkowy - farba Joanna mleczna czekolada wyszły w poswiacie bursztynowo-kasztanowe także jest chyba jakies rozwiązanie ( robiłam na wodzie 9% ) Mimo wody 9% wyszły ciemne..... Teraz mam różne kolory na głowie taki złoty zgniły beż - foto.Na takich blondach nie widac przynajmniej połamanej góry .


A co teraz zrobic żeby pozbyc sie tej zgnilizny ??
Mialam gorzej i uratowal mnie wella touch 9/16 albo 9/61 jest cos takiego.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 20:50   #870
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Wyruszam na polowanie na gliss kura żółtego mimo, że milion innych odżywek mam
moja babcia miała zabieg i teraz nie chodzi...(czyścili jej ranę bo na żylaku jej się ropa zebrała czy coś...) załatwiłam chodzik i jak załatwię wolne to na środę i czwartek do niej muszę jechać...a babcia 84lata ma
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.