Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-31, 10:01   #2401
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja póki co jestem zadowolona z moich plastrów
Mam tylko nadzieje że z cera mi sie w koncu coś ruszy. No ale nic

Muszę ze swoim ginem porozmawiać o plastrach...Doradzi mi co dla mnie będzie najlepsze

Mi się poprawiła ostatnio na szczęście powysychało i pogoiło się to co było.... ale i tak jestem zapisana na 25listopada do dermatologa z NFZ. Niestety taki długi termin czekania bo ponoc dobry lekarz.

Eh my to baby mamy problemy- tak sobie mysle że faceci połowy tych problemów nawet nie mają co my
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:05   #2402
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


ja mysle ze 9nb by ci sie wpasowalo w ten kolor co teraz masz na 6% oksy sadze ze starczyloby chyba...czy robilas alfe na 6% i bylo rudo? jak tak to na odrosty na 9%...
a jak wolisz lekka perle to 8.32

Nie robiłam nigdy na 6% odrostu Alfa ale myślę że by dobrze mi chwyciło. Kupie i 9nb i 8,32 i zobacze na tescie pasemkowym co by mi najbardziej sie podobało Nigdy nie chciałam ciepłego blondu zawsze, ciągnęło mnie do zimnego , a teraz wydaję mi się ze naprawde lepiej mi w tym odcieniu i nie trzeba kombinowac tysiac razy z odrostem zeby się wpasowa w reszte odcienia włosów. I to ze używam teraz wód 6% i ewentualnie 9% i farb z poziomu 8 i 9 to widac na moich włosach po ich kondycji - myślę zę za rok o tej porze bede mieć włosy spokojnie za zapięcie od stanika oczywiscie podetne je ale dopiero w przyszłym roku zeby się trochę wyrównały przody
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:13   #2403
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fajne te timotei teraz uzywam na zmiane z natei winogrono zeby wlosy doczyszczac i chyba doprowadzilam wlosy do takiego ladu, ze kochaja szampony dla wl normalnych, wreszcie

ps. zapraszam na wpis na bloga

dobra ide na zakupy, sprzatac i inne cuda na kiju, bo weekend mam zawalony ze och..
Bylam na blogu kochana
Podziwiam za odwagę że pokazałaś nam zdjęcie tego trikoloru
Dzięki temu wpisowi pokazujesz wielu kobietom że czasem warto powalczyć dłużej o swój wymarzony odcień i długość włosów i nie trzeba ich wcale katować rozjaśniaczem albo nakładać tysiące oblepiaczy które nie pomagają wcale włosom a wręcz szkodzą.
Podziwiam cie że wytrwałaś tą walkę ja nie miałabym cierpliwości do tak długich włosów... Jak już mam trochę dłuższe to idę podcinać końce i przez to zawsze mam podobnej średniej długości
A co do pielęgnacji mam teraz też zamiar postawić na minimalizm - zauważyłam że czasem przeciążałam włosy tymi wszystkimi odżywkami, maskami itd a teraz tylko timotei i któraś z moich odzywek na konce + raz w tygodniu maska i wyglądają zdrowiej
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:35   #2404
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

bunny- kurde z rodziną to zawsze ciężki temat, widzę, że nie tylko u mnie Z siostrą nie mam kontaktu (choc spodziewa sie drugiego dziecka i na dniach zamieszka w Polsce- 15km ode mnie). Z rodzicami bywa róznie, z jednej strony żal mi nie miec z nimi kontaktu, to moi rodzice.. Z drugiej znowu mnie zawiedli, nawet gdy byłam z córka w szpitalu
Ale może wszystko bedzie ok u Ciebie, jesteś silna wiec warto sprawdzic

i super wpis, motywuje mnie! I ja kiedys pozbede sie rozjaśniacza!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 11:03   #2405
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny chciałabym Cie dogonić w długości ale to by musiało potrwać z 2lata :P
Ja też jestem zdania że włosy nie lubią masy chemii na swojej ''głowie '' . Ja w tej chwili używam Timotei 2w1 z kokosem i do niego wlewam Seboradin p/wypadaniu włosów i potem nakładam Placente i efekt widac na fotkch - włosy lśniące i proste ( nie używam prostownicy tylko gruba szczotka )
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 11:36   #2406
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Muszę ze swoim ginem porozmawiać o plastrach...Doradzi mi co dla mnie będzie najlepsze

Mi się poprawiła ostatnio na szczęście powysychało i pogoiło się to co było.... ale i tak jestem zapisana na 25listopada do dermatologa z NFZ. Niestety taki długi termin czekania bo ponoc dobry lekarz.

Eh my to baby mamy problemy- tak sobie mysle że faceci połowy tych problemów nawet nie mają co my
Mi sie poprawiła cera, przestały przetłuszczać tak bardzo włosy i skóra twarzy po tabletkach Cyprodiol. Są dodatkowo jako tabletki anty, po których na szczęście nic nie przytylam A koszują u mnie na receptę 8 zł
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 12:43   #2407
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Nie robiłam nigdy na 6% odrostu Alfa ale myślę że by dobrze mi chwyciło. Kupie i 9nb i 8,32 i zobacze na tescie pasemkowym co by mi najbardziej sie podobało Nigdy nie chciałam ciepłego blondu zawsze, ciągnęło mnie do zimnego , a teraz wydaję mi się ze naprawde lepiej mi w tym odcieniu i nie trzeba kombinowac tysiac razy z odrostem zeby się wpasowa w reszte odcienia włosów. I to ze używam teraz wód 6% i ewentualnie 9% i farb z poziomu 8 i 9 to widac na moich włosach po ich kondycji - myślę zę za rok o tej porze bede mieć włosy spokojnie za zapięcie od stanika oczywiscie podetne je ale dopiero w przyszłym roku zeby się trochę wyrównały przody
tez dobry pomysl zobaczysz ktory kolor bardziej ci podchodzi
jak juz bedziesz zdecydowana na kolor to nawet nie zauwazysz jak wlosy urosna
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bylam na blogu kochana
Podziwiam za odwagę że pokazałaś nam zdjęcie tego trikoloru
Dzięki temu wpisowi pokazujesz wielu kobietom że czasem warto powalczyć dłużej o swój wymarzony odcień i długość włosów i nie trzeba ich wcale katować rozjaśniaczem albo nakładać tysiące oblepiaczy które nie pomagają wcale włosom a wręcz szkodzą.
Podziwiam cie że wytrwałaś tą walkę ja nie miałabym cierpliwości do tak długich włosów... Jak już mam trochę dłuższe to idę podcinać końce i przez to zawsze mam podobnej średniej długości
A co do pielęgnacji mam teraz też zamiar postawić na minimalizm - zauważyłam że czasem przeciążałam włosy tymi wszystkimi odżywkami, maskami itd a teraz tylko timotei i któraś z moich odzywek na konce + raz w tygodniu maska i wyglądają zdrowiej
bo mnostwo osob nie dopuszcza nawet mysli ze jak to? wydalo tyle kasy na wszelkie olejki, jedwabie, b/s spraye, maski, odzywki i nawali tego na glowe i wlosy w coraz gorszym stanie.
a wlos dlugo przeciazony z depozytem wyglada jak zniszczony, bo robi sie powykrecany i suchy na pieprz od tego tylko krok do zniszczenia wlosow.
ale jasne, lepiej udawac ze na pewno wszystko robia dobrze niz przemyslec ze moze faktycznie za duzo tego codziennie na wlosy ładują, ja rozumiem raz w czas na wyjscie, do stylizacji

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
bunny- kurde z rodziną to zawsze ciężki temat, widzę, że nie tylko u mnie Z siostrą nie mam kontaktu (choc spodziewa sie drugiego dziecka i na dniach zamieszka w Polsce- 15km ode mnie). Z rodzicami bywa róznie, z jednej strony żal mi nie miec z nimi kontaktu, to moi rodzice.. Z drugiej znowu mnie zawiedli, nawet gdy byłam z córka w szpitalu
Ale może wszystko bedzie ok u Ciebie, jesteś silna wiec warto sprawdzic

i super wpis, motywuje mnie! I ja kiedys pozbede sie rozjaśniacza!
mam chyba podobna sytuacje rodzinna do ciebie
milo ze wpis wam sie spodobal
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bunny chciałabym Cie dogonić w długości ale to by musiało potrwać z 2lata :P
Ja też jestem zdania że włosy nie lubią masy chemii na swojej ''głowie '' . Ja w tej chwili używam Timotei 2w1 z kokosem i do niego wlewam Seboradin p/wypadaniu włosów i potem nakładam Placente i efekt widac na fotkch - włosy lśniące i proste ( nie używam prostownicy tylko gruba szczotka )
mysle ze z rok, poltora i mnie dogonisz
ja na moich wlosach zobaczylam przeciazenie gdy uzywalam szamponu loreala do farb i potem odzywki/maski z silikonami, po kilku takich myciach wlosy mialy coraz sztywniejsze i suche konce.
i dzis np. wiem, ze moje wlosy nie lubia dimethicone i cyclomethicone, a lubia amodimethicone i pegi i dimethiconol, bo wtedy sa pogrubione i zmiekczone przy czym wola lekkie szampony i mocniejsza maske niz szampon i odzywke z silikonami.

w tej chwili kocham natei winogronowy migdalowy chyba zaczal byc za ciezki i co na pewno to nie lubia czestego mycia- co 2 dni to opcja najszybsza, przy codziennym myciu straszny susz i kołtun

kusisz mnie ta placenta, moze wroce do dolce bo dawno nie mialam i tesknie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 13:10   #2408
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kupiłam farbę iiiii mam alfe 11.21 - nie bylam gotowa na 8'ki :d
Wogole weszlam do hurtowni, patrzę a tam koleston 12/61 i 12/89, gdzie tej pierwszej nawet na allegro nie bylo. A to przecież jak moja mieszanka lond gdzie kolor wychodził idealny. Mialam mega duży dylemat czy wziazc welka bo sama farba byla super tylko 12/96 nie dla mnie.
Powiem wam ze nie wiem czy dobrze zrobilam ze wzielam alfe a nie tr koletony, no ale zobaczymy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:18   #2409
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

mysle ze z rok, poltora i mnie dogonisz
ja na moich wlosach zobaczylam przeciazenie gdy uzywalam szamponu loreala do farb i potem odzywki/maski z silikonami, po kilku takich myciach wlosy mialy coraz sztywniejsze i suche konce.
i dzis np. wiem, ze moje wlosy nie lubia dimethicone i cyclomethicone, a lubia amodimethicone i pegi i dimethiconol, bo wtedy sa pogrubione i zmiekczone przy czym wola lekkie szampony i mocniejsza maske niz szampon i odzywke z silikonami.

w tej chwili kocham natei winogronowy migdalowy chyba zaczal byc za ciezki i co na pewno to nie lubia czestego mycia- co 2 dni to opcja najszybsza, przy codziennym myciu straszny susz i kołtun

kusisz mnie ta placenta, moze wroce do dolce bo dawno nie mialam i tesknie
W Timotei jest dimethiconol a w Placencie aminopropyl dimethicone - po umyciu czuje że włosy sa wygładzone , super sie susza i układaja na szczotce i wszelkie połamane i wystające kosmyki nikna we włosach. Włosy jednak nie traca na objetosci.
Nie ukrywam że po 5cm boków i przodu powinnam ściąć bo sa ewidentnie przesuszone w sumie cała góra włosów takie ma końcówki ale pod spodem włosy sa ''jak nowe''

Nie ścinam jednak bo znów bedzie to pokracznie wygladać jak przód bedzie krótki a tył dłuższy mi właśnie do twarzy pasuje bardziej opcja dłuższy przód krótszy tył bo pyza jestem .....
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:24   #2410
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć kochane

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Widziałam na pewno w którymś markecie, tylko nie mogę sobie przypomnieć w którym
Ja kiedyś kupowałam w SuperPharm ale później wycofali, podobno były też w Leclerku, rzadko tam bywam, może dalej tam są

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Foto włosów po prawie całym wymyciu Famy - zostaje przy tym kolorze co mam bo jest ładny więc bede mogła robic teraz jakimś ciepłym blondem poziom9/10 oczywicie Alfą Jak widac piękny bursztyn długo nie zagościł na moich włosach tym bardziej ,że myję je codziennie więc pozostanę przy tym co mam teraz . Bunny jak zywkle prosze o rade w doborze odcienia Alfy myślę o 10nb lub 9nb .10tke moze by udało mi sie zrobic na wodzie 6%?? A 9-tke na 9% ?? Obydwa kolory mi sie podobaja. A może przy 8,32 zostać ??
Zakochałam się w Twoich włosach i popadłam w kompleksy

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
bunny- kurde z rodziną to zawsze ciężki temat, widzę, że nie tylko u mnie Z siostrą nie mam kontaktu (choc spodziewa sie drugiego dziecka i na dniach zamieszka w Polsce- 15km ode mnie). Z rodzicami bywa róznie, z jednej strony żal mi nie miec z nimi kontaktu, to moi rodzice.. Z drugiej znowu mnie zawiedli, nawet gdy byłam z córka w szpitalu
Ale może wszystko bedzie ok u Ciebie, jesteś silna wiec warto sprawdzic

i super wpis, motywuje mnie! I ja kiedys pozbede sie rozjaśniacza!
Widzę, że nie tylko u mnie nieciekawie, jak się tylko coś polepsza, to znowu do d... i tak ostatnio na okrągło.
Dziewczyny damy radę, wyjścia nie mamy

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bunny chciałabym Cie dogonić w długości ale to by musiało potrwać z 2lata :P
Ja też jestem zdania że włosy nie lubią masy chemii na swojej ''głowie '' . Ja w tej chwili używam Timotei 2w1 z kokosem i do niego wlewam Seboradin p/wypadaniu włosów i potem nakładam Placente i efekt widac na fotkch - włosy lśniące i proste ( nie używam prostownicy tylko gruba szczotka )
Nie dobijaj, pliiiis

Nie mogę patrzeć w lustro, taki mam straszny odrost Mój Tż nie chce się podjąć farbowania i chyba po niedzieli muszę wybrać się do fryzjera.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:38   #2411
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

BUNNY
ja tez bylam na blogu i terazmasz te wlosy zarabiste

LAVIA pociesze Cie. Ja jak odstawiłam tabsy rok temu w maju to miesiączki nie miałam do sierpnia i pewnie bym nie miała-musiałam wywoływać ją lekami, Duphastonem (progesteron).
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 15:12   #2412
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kupiłam farbę iiiii mam alfe 11.21 - nie bylam gotowa na 8'ki :d
Wogole weszlam do hurtowni, patrzę a tam koleston 12/61 i 12/89, gdzie tej pierwszej nawet na allegro nie bylo. A to przecież jak moja mieszanka lond gdzie kolor wychodził idealny. Mialam mega duży dylemat czy wziazc welka bo sama farba byla super tylko 12/96 nie dla mnie.
Powiem wam ze nie wiem czy dobrze zrobilam ze wzielam alfe a nie tr koletony, no ale zobaczymy
czyli jednak zostajesz przy jasnych?
Dobra decyzja

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

BUNNY
ja tez bylam na blogu i terazmasz te wlosy zarabiste

LAVIA pociesze Cie. Ja jak odstawiłam tabsy rok temu w maju to miesiączki nie miałam do sierpnia i pewnie bym nie miała-musiałam wywoływać ją lekami, Duphastonem (progesteron).
o kurde nie przerażaj mnie.... eh tyle czekac na okres ;/
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 15:25   #2413
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia ja tam miałam, cykl się rozregulowal a potem zanim wrocil to kilka miałam zrytych cykli...2 tygodnie potem znowu jakos dziwnie.
Teraz już jest ok, ale minelo 1,5 roku.
A masz realne powody żeby podejrzewać ciaze?
Po odstawieniu tabsow owulacja czasem od razu jets, czasem musi mieć czas żeby wrócic.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:12   #2414
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

włosy wyszły bardzo bardzo ciemno!!! masakra....co teraz robić? ;(
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:13   #2415
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lavia ja tam miałam, cykl się rozregulowal a potem zanim wrocil to kilka miałam zrytych cykli...2 tygodnie potem znowu jakos dziwnie.
Teraz już jest ok, ale minelo 1,5 roku.
A masz realne powody żeby podejrzewać ciaze?
Po odstawieniu tabsow owulacja czasem od razu jets, czasem musi mieć czas żeby wrócic.
Zabezpieczamy się gumkami teraz, ale wiesz nigdy nic nie wiadomo
Ale brzuch mam taki obolały i twardy że śmieje się do Tż-ta że jakbym w ciąży była...
No ja dość długo brałam tabsy bo ponad 3lata wiec możliwe.
To strasznie długo miałaś wszystko rozregulowane....

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
włosy wyszły bardzo bardzo ciemno!!! masakra....co teraz robić? ;(
pokaż zdjęcia - będzie łatwiej doradzić
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:22   #2416
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja teeeż chcę jaśniejsze włosy wiecie, że ostatnio mi się śni, że mam jaśniejsze, piękne to są sny
Ale śni mi się też porodówka, że nie umiem dziecka urodzić


Lavia ja też myślę, że to od tabsów, chociaż nigdy nie brałam, ale pamiętam jak koleżanki brały i później odstawiały - były takie rozregulowane, że szok ale zrób test w razie w będziesz spokojniejsza

Kuwa, nie mam gdzie wystawić dyni, bo u nas taras robią. Może na rusztowaniu postawię?

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Zabezpieczamy się gumkami teraz, ale wiesz nigdy nic nie wiadomo
Ale brzuch mam taki obolały i twardy że śmieje się do Tż-ta że jakbym w ciąży była...
No ja dość długo brałam tabsy bo ponad 3lata wiec możliwe.
To strasznie długo miałaś wszystko rozregulowane....
Lavia rób teścior cały początek ciąży brzuch mnie bolał jak na @ więc rób dla swojego spokoju
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:25   #2417
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

pokaż zdjęcia - będzie łatwiej doradzić
nie mam teraz jak...
mam coś siwo-blondo- brązo nie wiem co....
po jakim czasie mogę to rozjaśniać do poziomu 10,11?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:26   #2418
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
nie mam teraz jak...
mam coś siwo-blondo- brązo nie wiem co....
po jakim czasie mogę to rozjaśniać do poziomu 10,11?
trochę na pewno się wypłucze, poczekaj chociaż z tydzień...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 17:12   #2419
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja teeeż chcę jaśniejsze włosy wiecie, że ostatnio mi się śni, że mam jaśniejsze, piękne to są sny
Ale śni mi się też porodówka, że nie umiem dziecka urodzić


Lavia ja też myślę, że to od tabsów, chociaż nigdy nie brałam, ale pamiętam jak koleżanki brały i później odstawiały - były takie rozregulowane, że szok ale zrób test w razie w będziesz spokojniejsza

Kuwa, nie mam gdzie wystawić dyni, bo u nas taras robią. Może na rusztowaniu postawię?

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------


Lavia rób teścior cały początek ciąży brzuch mnie bolał jak na @ więc rób dla swojego spokoju

no miałam isc na piwo zaraz ale przed zrobie test...... bo sie jeszcze okaże że nici z dzisiejszego wyjscia i %. Lece do apteki trzymajcie kciuki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 17:17   #2420
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no miałam isc na piwo zaraz ale przed zrobie test...... bo sie jeszcze okaże że nici z dzisiejszego wyjscia i %. Lece do apteki trzymajcie kciuki
Powodzenia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 17:20   #2421
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
czyli jednak zostajesz przy jasnych?
Dobra decyzja

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



o kurde nie przerażaj mnie.... eh tyle czekac na okres ;/
Tak narazie zostaje.
Musze też powiedzieć że to w duzej czesci dzięki Bunny bo dzisiejszym postem przypomniała mi że można mieć blond, można rozjaśniać i na mocnej wodzie i można miec piekne, zadbane, długie włosy w dobrej kondycji

A ja sie ostatnio też czuje nieatrakcyjnie i zaniedbana. Drugi tydzien siedze chora w domu, wiec nie chce z tego wzgledu popełnić błędu bo szukam czegoś dzieki czemu poczuje sie lepiej ze soba
No i też jak zobaczyłam dzisiaj ze jest szansa na kupienie Kolestonu 12/61 to az urosłam w duchu bo jest nadzieja na otrzymanie mojego idealnego odcienia jak po Londzie a bez wysuszania włosów

A z tym okresem to sie nie martw, wyreguluje się. Powiem ci że wolałabym czekać na okres niż mieć tak jak ja rok temu co 2 tygodnie. W sumie nawet nie. Bo kończył mi sie okres i po tygodniu mialam nastepny Cykle 12-14 dniowe
Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
włosy wyszły bardzo bardzo ciemno!!! masakra....co teraz robić? ;(
Nie panikować. Wymyje sie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 17:29   #2422
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja to już prawie nie pamiętam jak to jest mieć @
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:01   #2423
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

lavia i mi się tak zrobilo a lykallam tabsy 6 mcy. ale wcześniej jak lykalam inne i odstawilam okres wrócił szybko. Kochana nie panikuj będzie dobrze gumki raczej nie zawodzą

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja to już prawie nie pamiętam jak to jest mieć @
oj Kochana niedługo sobie przypomnisz

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

A ja mam takie rozkmimy ze jak bym w ciążę zachodzila to chciałabym rodzic we wrześniu październiku ewentualnie grudniu, listopad odpada nie wiem skąd tal mam ale mam wniosek z tego taki ze muszę się starać w grudniu styczniu albo marcu to albo w tym roku albo szanse przepadnie na kolejną zime
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:05   #2424
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
lavia i mi się tak zrobilo a lykallam tabsy 6 mcy. ale wcześniej jak lykalam inne i odstawilam okres wrócił szybko. Kochana nie panikuj będzie dobrze gumki raczej nie zawodzą

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------



oj Kochana niedługo sobie przypomnisz

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

A ja mam takie rozkmimy ze jak bym w ciążę zachodzila to chciałabym rodzic we wrześniu październiku ewentualnie grudniu, listopad odpada nie wiem skąd tal mam ale mam wniosek z tego taki ze muszę się starać w grudniu styczniu albo marcu to albo w tym roku albo szanse przepadnie na kolejną zime
a czemu tak?
ja w sumie chciałabym sierpień/wrzesień, żeby maluszek też był panienką jak my z Tż
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:22   #2425
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja to już prawie nie pamiętam jak to jest mieć @
Jaka oszczędność na podpaskach / tamponach :P

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
włosy wyszły bardzo bardzo ciemno!!! masakra....co teraz robić? ;(
Wymyje sie , szampon p/łupieżowy i kolor zniknie
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:27   #2426
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lady bo bym w ciazy lazila na wiosnę lato o nie mialabym problemu z kartkami zimowymi to jak na wrzesień albo październik. listopad mi się zawsze taki szary bury wydaje wiec jakoś nie a grudzień ma swój klimat i jest zawsze tak wyjątkowo tak sobie umyslilam jakbym mogła wybrać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:30   #2427
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko to nasz Berbeć wstrzeli się w Twoje ramy czasowe

Paulina a zebys wiedziala nie trzeba zapasow robic ani latac co miesiac

Wycielismy dynie. Wyszla bardziej smieszna niz straszna, ale to nasza pierwsza i fajnie wyglada jako lampion tylko w sumie nasza taka wielka, ze wyglada jak wielka lampa po prostu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:36   #2428
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitka Wasza Natalka będzie Wasza- moja urodzi się w moj miesiac

pokaż dynie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-10-31 o 18:37
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:39   #2429
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitka my też robiliśmy w tamtym roku pierwszy raz niestety szybko gniją w domku za ciepło

Agatko rozumiem znam osobę, która sobie dokłądnie zaplanowała ciażę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:43   #2430
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lady i udalo sie dokładnie tak jak zaplanowala?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.