Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 20:22   #2761
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuję za szczerą opinie

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Milka ja dopiero teraz zobaczyłam,że w podpisie masz link do swojego bloga
hahahahaha ide zobaczyc co tam skrobiesz
Hahaha dobra jesteś kochana już rok niedługo będzie A wiesz o takich różnych pierdółkach piszę wczoraj np. robiłam zdjęcia torebki i takie nieładne wyszły przez tę szarość za oknem, że zaraz chyba wywalę do kosza, zdjęcia oczywiście, nie torebkę

W Voice śpiewają właśnie moją ukochaną piosenkę
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 20:27   #2762
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Hahaha dobra jesteś kochana już rok niedługo będzie A wiesz o takich różnych pierdółkach piszę wczoraj np. robiłam zdjęcia torebki i takie nieładne wyszły przez tę szarość za oknem, że zaraz chyba wywalę do kosza, zdjęcia oczywiście, nie torebkę

W Voice śpiewają właśnie moją ukochaną piosenkę
Pamietam,że coś ktoś kiedyś wspomnał o twoim blogu,ale wiesz, jak człowiek zazwyczaj w biegu,nie doczyta i tak się właśnie dzieje
Potem jakiś czas na wątku Cie nie było i tak zapomniałam,ale ja pamięć mam jak od klamki do drzwi
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 21:22   #2763
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Asia, spróbuję z tą 12% mimo, że nie mam ciemnej natury (ok 8 poziom) Spróbuję chociaż czy wyjdzie mi bardziej biało, takie moje marzenie Kupiłam małą butelkę, jak nie będzie wielkiej różnicy, to będę robić na 9 jak zawsze.

A maski jestem ciekawa i na pewno napisze Szampon też jest fajny, ale z gatunku tych gęstych, słabo pieniących się. Super się sprawuje zaraz po farbie, wręcz koi skórę głowy. Do używania na co dzień, trochę zbyt mało domywa.

A emulsję uwielbiam, chociaż trochę jest za bardzo lejąca i przez to mniej wydajna
jeżeli chcesz jasno to pewnie ,warto spróbować
a jak często tą emulsje używasz?
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Asia, a co do tych bąbelków to pewnie ta papryczka. Ja bym się bała, że mi włosy zaczną wypadać[COLOR="Silver"]
tez mam takie wrażenie , że to wina tej papryczki na szczęście juz mi się kończy.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pamietam,że coś ktoś kiedyś wspomnał o twoim blogu,ale wiesz, jak człowiek zazwyczaj w biegu,nie doczyta i tak się właśnie dzieje
Potem jakiś czas na wątku Cie nie było i tak zapomniałam,ale ja pamięć mam jak od klamki do drzwi
a tego jeszcze nie słyszałam

a ja mam teraz takie boskie włosy jak wyschły , że nie mogę przestać się przeczesywać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 23:19   #2764
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
moje dziecko kosmate nie moze sie ode mnie odkleic
tak sie stesknilo za swoja pancia
Ale zazdroszczę Uwielbiam kociaki

Cytat:
moze sie skusze tez na taki róż
w pracy to by padli hehehe
Jak kiedyś z gencjaną przeadziłam to ze mnie beke miały
Brakuje im fantazji

Cytat:
Dobra w takim razie kupię Extreme z Loreala i GK tez kupie, a co!
Dzisiaj postanowiłam pierwszy raz od dawien dawna włosy na noc naolejować
Końce o pomstę do nieba wołają
Spróbuj najpierw z Extreme

A coś w międzyczasie zmieniłaś w pielęgnacji? Może jakiś szampon Ci nie służy?

Jaki olejek?
Cytat:
U mnie w miesie to nic z takich rzeczy stacjonarnie nie kupisz
Piernicze przeprowadzam sie do Ciebie
Gdyby nie Multi, to nie znałabym wielu kosmetyków do włosów Żal mi wydawać dwa razy tyle z przesyłką Szkoda tylko, że mają sklep trochę daleko i nie zawsze wszystko jest. Na ich stronie wypatrzyłam nowość od Scandica z serii Lady Spa- Pearl and Cocos http://www.multidrogeria.pl/SCANDIC-...97,29270).aspx

Podejrzewam jednak, że byłby puch Ze Scandica jak na razie pasowała mi tylko maska bananowa

Cytat:
Kurcze faktycznie
Ale ja nie umiem chyba sie posługiwac szczotka i suszarka na raz,moje półkule mózgowe nie umieją ze sobą współpracować
To tym bardziej jej nie bierz Doświadczona osoba pewnie da sobie radę, ale u mnie skończyło się na przytwierdzonej szczotce u nasady Na naszą długość włosów najwygodniej mieć dużo szerszą

Cytat:
Dziewczyny,jak myslicie jakbym w takiej fryzurce wyglądała
Odrazu mówie,że to nie jest ta, z którą mam zamiar sie wybrac do fryzjera,ale ta bardzo mi sie podoba,niby nic a ma coś w sobie
http://styl.fm/item/2167531
Bardziej by mi do Ciebie pasowało coś z dłuższym przodem albo asymetryczne

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jeżeli chcesz jasno to pewnie ,warto spróbować
a jak często tą emulsje używasz?

tez mam takie wrażenie , że to wina tej papryczki na szczęście juz mi się kończy.

a tego jeszcze nie słyszałam

a ja mam teraz takie boskie włosy jak wyschły , że nie mogę przestać się przeczesywać
A po czym boskie? Chociaż Twoim włosom niewiele trzeba, żeby wyglądały super, ten typ tak ma

Emulsji używam średnio co 3 mycie, fajna jest mimo, że włosomaniaczki pewnie zjechałyby ją za skład

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Nie wytrzymałam i przetestowałam Koleston 12/96 na małym pasemku i na foliowej powierzchni

Pasemko po 5 minutach się rozjaśniło i przybrało taką fioletową, miękką barwę. Coś jak po gencjanie, ale cieplej

Za to farba z oxy na folii utleniła się do czegoś fioletowo-różowego. Ciężko stwierdzić czego jest w tym więcej, chyba jednak różu. Takie jagody ze śmietaną z malinami
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 00:10   #2765
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Aż dziwne, że masz takie problemy z Playem, ja oprócz neta z kabla mam dodatkowo w Play już od kilku lat i rzadko są problemy. Może to kwestia miejsca użytkowania. Zapytaj ich, może u Ciebie w domu jest słabszy zasięg i dlatego takie problemy, niech sprawdzą.


Dlaczego ja się wyprowadziłam z tego miasta

Bunny powiedz mi proszę czy Alfa 9.21 równa się mniej więcej Kolestonowi 9.16?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------


Mnie się takie proste cięcia od garnka nie podobają. Miałam taką kiedyś i wyglądałam beznadziejnie a Ciebie to już w ogóle w takiej fryzurce nie widzę
może coś ostatnio robią w moich okolicach bo ponad rok miałam i bez zarzutu...ale ze względu na ograniczony transfer nie wiem czy nie zmienię na upc...
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i przetestowałam Koleston 12/96 na małym pasemku i na foliowej powierzchni

Pasemko po 5 minutach się rozjaśniło i przybrało taką fioletową, miękką barwę. Coś jak po gencjanie, ale cieplej

Za to farba z oxy na folii utleniła się do czegoś fioletowo-różowego. Ciężko stwierdzić czego jest w tym więcej, chyba jednak różu. Takie jagody ze śmietaną z malinami
Ale nie jest za ciepły ten odcień?
Poczekam aż odrost pofarbujesz choć ładne włosy to we wszystkim ładnie wyglądają
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 07:26   #2766
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
j

a tego jeszcze nie słyszałam

a ja mam teraz takie boskie włosy jak wyschły , że nie mogę przestać się przeczesywać
hehehe
Patrzyłam na te olejki jakis czas temu w naturze ale jakoś mnie nie przekonały
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ale zazdroszczę Uwielbiam kociaki
To na co czekasz?
Tyle bezdomnych kotów szuka ciepłego,kochanego domku

a burdel mam na podłodze z jego zabawkami jakby małe dzieci w domu były

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Brakuje im fantazji
Tez tak myslę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Spróbuj najpierw z Extreme
A coś w międzyczasie zmieniłaś w pielęgnacji? Może jakiś szampon Ci nie służy?

Jaki olejek?
Gdyby nie Multi, to nie znałabym wielu kosmetyków do włosów Żal mi wydawać dwa razy tyle z przesyłką Szkoda tylko, że mają sklep trochę daleko i nie zawsze wszystko jest. Na ich stronie wypatrzyłam nowość od Scandica z serii Lady Spa- Pearl and Cocos http://www.multidrogeria.pl/SCANDIC-...97,29270).aspx

Podejrzewam jednak, że byłby puch Ze Scandica jak na razie pasowała mi tylko maska bananowa
Juz żaden olejek,bo jednak nie niełozyłam i poszłam spac
Chciałam nałozyc Alterrę Brzoza i pomarancza,bo nie mam nic innego w domu
Chyba musze się w jakiś zaopatrzyć ale szkoda mi kasy na takie wielkie butelki i to nie wiadomo czy mi jeszcze podpasują

Co do pielegnacji to nie wiele sie zmieniło.
Brakuje mi tylko maski z Graniera Fructisa i zastanawiam sie czy nie kupic tej Goodbay damage czy polecanej przez Bunny odbudowującej, chociaz mam ochote na Stapiza z jedwabiem i pestkami słonecznika,chociaz doczytałam,że skład zmienili i wcisneli tam Isopropyl Alcohol Dzisiaj może Glorie w Auchanie kupie,tez ja dobrze wspominam
Albo Waxa z proteinami mlecznymi lub tego z olejkami
Sama nie wiem...


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To tym bardziej jej nie bierz Doświadczona osoba pewnie da sobie radę, ale u mnie skończyło się na przytwierdzonej szczotce u nasady Na naszą długość włosów najwygodniej mieć dużo szerszą
co racja to racja,polać jej
zobacze co mi Bunny jeszcze napisze,bo wysłałam do niej zdjecie fryzurki z kilkoma zapytaniami i zobaczymy co mi podpowie odnośnie modelowania

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Bardziej by mi do Ciebie pasowało coś z dłuższym przodem albo asymetryczne
wszyscy mi tak mówią...
Tż to by chyba pod sufit podkoczył ze szczęscia, bo mu sie podobają takie asymetryczne boby
Mówi,że to do mojego charakteru będzie pasować


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i przetestowałam Koleston 12/96 na małym pasemku i na foliowej powierzchni

Pasemko po 5 minutach się rozjaśniło i przybrało taką fioletową, miękką barwę. Coś jak po gencjanie, ale cieplej

Za to farba z oxy na folii utleniła się do czegoś fioletowo-różowego. Ciężko stwierdzić czego jest w tym więcej, chyba jednak różu. Takie jagody ze śmietaną z malinami
Ej i koniec i dzisiaj własnie zamawiam koleston
Przesadziłaś kobieto i chcę żebyś miała świadomość,że to przez Ciebie
Kolor opisałaś tak,że najpierw nałoże to na łeb a potem, zjem resztki z miseczki
a mam jeszcze pół tubki Alfy w domu i co ja z tym zrobie

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-11-10 o 07:30
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 09:01   #2767
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a burdel mam na podłodze z jego zabawkami jakby małe dzieci w domu były


Ej i koniec i dzisiaj własnie zamawiam koleston
Przesadziłaś kobieto i chcę żebyś miała świadomość,że to przez Ciebie
Kolor opisałaś tak,że najpierw nałoże to na łeb a potem, zjem resztki z miseczki
a mam jeszcze pół tubki Alfy w domu i co ja z tym zrobie
ja z zabawkami przy moim psie mam tak samo
a dziś mi ciśnienie podniosła, przeważnie chodzę z nią po osiedlu bez smyczy bo dużo zieleni mamy, mało samochodów, dziś jeszcze niedziela...i nic się nie działo, słuchała się...a dziś zaatakowała yorka!! aż Pan musiał tego yorka za smycz do góry podnieść żeby jej/go nie ugryzła...opier...dostała , zero przysmaków...no i teraz chyba oprócz pól nie będę z nią bez smyczy chodzić bo nie wiem co jej strzeliło do tej łepetyny

Kylie ten koleston też do mnie przemawia tylko nie wiem czy oksy welli czy inny kupić
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 10:14   #2768
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja z zabawkami przy moim psie mam tak samo
a dziś mi ciśnienie podniosła, przeważnie chodzę z nią po osiedlu bez smyczy bo dużo zieleni mamy, mało samochodów, dziś jeszcze niedziela...i nic się nie działo, słuchała się...a dziś zaatakowała yorka!! aż Pan musiał tego yorka za smycz do góry podnieść żeby jej/go nie ugryzła...opier...dostała , zero przysmaków...no i teraz chyba oprócz pól nie będę z nią bez smyczy chodzić bo nie wiem co jej strzeliło do tej łepetyny

Kylie ten koleston też do mnie przemawia tylko nie wiem czy oksy welli czy inny kupić
Wspólczuje przygody, nie miłej zresztą...

Oxy jest obojętne jakiej firmy kupisz,ja teraz jade na Artego i bardzo sobie chwalę

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Co bedzie lepsze na włosy
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...-Oilitalia-1-l
czy
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...-virgin-250-ml
bo juz czytam i sama nie wiem co wypróbować
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 10:58   #2769
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

A po czym boskie? Chociaż Twoim włosom niewiele trzeba, żeby wyglądały super, ten typ tak ma

Emulsji używam średnio co 3 mycie, fajna jest mimo, że włosomaniaczki pewnie zjechałyby ją za skład


po olejku alterry i odżywce extreme
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Co bedzie lepsze na włosy
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...-Oilitalia-1-l
czy
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...-virgin-250-ml
bo juz czytam i sama nie wiem co wypróbować
też je oglądałam w piątek , ale moją uwagę przykuła z orzechów włoskich chyba
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:45   #2770
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

czesc dziewczyny, pisze zazwyczaj na watku o dekoloryzacji, ale jest was wiecej i mysle ze jesli chodzi o farbowanie na blond przeszlyscie juz wszystko, wiec potrzebowalabym malej pomocy od was . chodze z czarnego juz kilka miesiecy, wczoraj ponownie uzylam od polowy wlosow rozjasniacza trzymanego okolo 25 minut, odrost robiony palette a10, chcialabym uzyskac cos jak na ostatnich dwoch zdjeciach, da sie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000479.jpg (92,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m-CHERRY-HEALEY-620x930c.jpg (55,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,7 KB, 16 załadowań)
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:37   #2771
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, pisze zazwyczaj na watku o dekoloryzacji, ale jest was wiecej i mysle ze jesli chodzi o farbowanie na blond przeszlyscie juz wszystko, wiec potrzebowalabym malej pomocy od was . chodze z czarnego juz kilka miesiecy, wczoraj ponownie uzylam od polowy wlosow rozjasniacza trzymanego okolo 25 minut, odrost robiony palette a10, chcialabym uzyskac cos jak na ostatnich dwoch zdjeciach, da sie???
Ja widze pomarańczowe konce i suche wlosy. Na zdrowych włosach z każdym kolejnym farbowaniem kolor jasnieje, odcień się zmienia.
Niestety suche i podniszczone nie trzymają barwnika, kolor się wymywa.
Ja bym obciela na Twoim mcu i pomalowala farba co zrowna kolor,cos a la 9,13. A potem kolejne malowanie już jasniejszym odcieniem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 14:48   #2772
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja widze pomarańczowe konce i suche wlosy. Na zdrowych włosach z każdym kolejnym farbowaniem kolor jasnieje, odcień się zmienia.
Niestety suche i podniszczone nie trzymają barwnika, kolor się wymywa.
Ja bym obciela na Twoim mcu i pomalowala farba co zrowna kolor,cos a la 9,13. A potem kolejne malowanie już jasniejszym odcieniem.
no nie ukrywam ze sa po wczorajszym rozjasnianiu przesuszone, ale z kolejnym farbowaniem odcien sie zmiania, nie wiem skad wywnioskowalas ze sie nie zmienia? z tego co widze to farba 9,13 jest dosc jasna, na opakowaniu jest nawet taka jak na tych zdjeciach z docelowym efektem jaki chce uzyskac. a podciecie oczywiscie wchdzi w gre juz nawet o tym dzisiaj myslalam
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:05   #2773
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
no nie ukrywam ze sa po wczorajszym rozjasnianiu przesuszone, ale z kolejnym farbowaniem odcien sie zmiania, nie wiem skad wywnioskowalas ze sie nie zmienia? z tego co widze to farba 9,13 jest dosc jasna, na opakowaniu jest nawet taka jak na tych zdjeciach z docelowym efektem jaki chce uzyskac. a podciecie oczywiscie wchdzi w gre juz nawet o tym dzisiaj myslalam
To jest beż wiec smialo nakładaj. Tak jasny nie wyjdzie ale żeby wyszło cokolwiek musisz obciac konce, bo na zniszczonych farba nie zlapie.



Kupilam sobie ten podkład
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...oundation.html
Jestem ciekawa jak się sprawdzi
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:08   #2774
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To jest beż wiec smialo nakładaj. Tak jasny nie wyjdzie ale żeby wyszło cokolwiek musisz obciac konce, bo na zniszczonych farba nie zlapie.



Kupilam sobie ten podkład
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...oundation.html
Jestem ciekawa jak się sprawdzi
zrobie encanto i podetne dopiero bo chce miec strzyzone maszynka w rowna linie
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 23:27   #2775
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ale nie jest za ciepły ten odcień?
Poczekam aż odrost pofarbujesz choć ładne włosy to we wszystkim ładnie wyglądają
Hehe, zobaczymy Jak dla mnie może złapać nawet trochę ciepło, byleby jasno. Jasne włosy sobie stonuję Dla mnie najbardziej liczy się jasny kolor, dobra kondycja i blask. Te wszystkie fajne poświaty mniej, bo zdaję sobie sprawę, że się szybko zmywają

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

To na co czekasz?
Tyle bezdomnych kotów szuka ciepłego,kochanego domku
To niestety takie proste nie jest Nie mam za bardzo warunków, wynajmuję pokoik, samej mi w nim trochę ciasno, a jeszcze brać kota, nie bardzo... Na pewno kiedyś sobie kocisko sprawię, ale jak będę mieć mieszkanie dla siebie. Trzymanie kota w jednym pomieszczeniu jest dla mnie trochę okrutne Wiadomo, że różnie w życiu bywa, ale wolałabym przygarnąć kota dopiero, gdy będę mogła mu zapewnić chociaż trochę swobody i przestanę się przeprowadzać

Koniecznie zerknij na te koty, uśmiałam się do łez KLIK

Cytat:
Juz żaden olejek,bo jednak nie niełozyłam i poszłam spac
Chciałam nałozyc Alterrę Brzoza i pomarancza,bo nie mam nic innego w domu
Chyba musze się w jakiś zaopatrzyć ale szkoda mi kasy na takie wielkie butelki i to nie wiadomo czy mi jeszcze podpasują

Co do pielegnacji to nie wiele sie zmieniło.
Brakuje mi tylko maski z Graniera Fructisa i zastanawiam sie czy nie kupic tej Goodbay damage czy polecanej przez Bunny odbudowującej, chociaz mam ochote na Stapiza z jedwabiem i pestkami słonecznika,chociaz doczytałam,że skład zmienili i wcisneli tam Isopropyl Alcohol Dzisiaj może Glorie w Auchanie kupie,tez ja dobrze wspominam
Albo Waxa z proteinami mlecznymi lub tego z olejkami
Sama nie wiem...
Hmm, mi chyba izopropylowy nie szkodzi, jest w Extreme i Acid Balance

Mnie chyba nic dostępnego stacjonarnie nie kusi poza tym co wymieniałam ostatnio

Nie jestem pewna czy te Biovaxy Ci będą służyły, podobno potrafią robić niezły puch No, ale spróbować zawsze warto

Radziłabym Ci spróbować na pierwszy rzut z maską Extreme

Cytat:
wszyscy mi tak mówią...
Tż to by chyba pod sufit podkoczył ze szczęscia, bo mu sie podobają takie asymetryczne boby
Mówi,że to do mojego charakteru będzie pasować
Hehe Najważniejsze to znaleźć kompromis, chociaż wolałabym, żebyś nie ścinała

Cytat:
Ej i koniec i dzisiaj własnie zamawiam koleston
Przesadziłaś kobieto i chcę żebyś miała świadomość,że to przez Ciebie:brzydal
Kolor opisałaś tak,że najpierw nałoże to na łeb a potem, zjem resztki z miseczki
a mam jeszcze pół tubki Alfy w domu i co ja z tym zrobie
So sori

Tylko wiadomo, że na naturalkach złapie inaczej, ale zawsze można przytonować

A Alfa na pewno się jeszcze przyda na kryzys albo gdy nie zdążysz zamówić czegoś innego

Ja mam jeszcze połowę 12.8 Kallosa, dziadostwo jakich mało. Nawet bym nie miała serca komuś tego dać, chyba wyrzucę. Rozjaśniła odrost na rudo, do tego zrobiła porowate siano. Nie polecam
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
[/COLOR]Co bedzie lepsze na włosy
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...-Oilitalia-1-l
czy
http://www.auchandirect.pl/sklep/art...-virgin-250-ml
bo juz czytam i sama nie wiem co wypróbować
Z oliwą z oliwek bym uważała, podobno potrafi u blondynek zrobić oliwkową poświatę...

Winogronowy jest tani w Biedrze, wiele dziewczyn nie widzi różnicy jeżeli chodzi o włosy Mi nie robił z włosami właściwie nic

Jak masz w domu to spróbuj ze słonecznikowym albo rzepakowym, wg mnie są lepsze niż te wszystkie drogie mieszanki typowo do ciała i włosów

AAA przetestowałam maskę i emulsję Acid Balance jednocześnie. Wielkich różnic nie widzę, jakieś tam są, ale cieżko stwierdzić co lepsze. Maska jest bardziej wydajna, ale za to droższa. Zapytałam mojego eksperta, która połowa włosów lepsza.

Tę z maską skomentowałam "Te są bardziej śliskie"
Emulsję "Te są gładsze, ale takie bardziej kleiste"

Niczego nie zrozumiałam Emulsja ma więcej silikonu, może stąd takie wrażenia "czegoś na włosach"

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-10 o 23:29
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 07:54   #2776
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kot stwierdzil, że śpę za długo i sprzedał mi liścia z dodatkiem pazura

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To niestety takie proste nie jest Nie mam za bardzo warunków, wynajmuję pokoik, samej mi w nim trochę ciasno, a jeszcze brać kota, nie bardzo... Na pewno kiedyś sobie kocisko sprawię, ale jak będę mieć mieszkanie dla siebie. Trzymanie kota w jednym pomieszczeniu jest dla mnie trochę okrutne\ Wiadomo, że różnie w życiu bywa, ale wolałabym przygarnąć kota dopiero, gdy będę mogła mu zapewnić chociaż trochę swobody i przestanę się przeprowadzać

Koniecznie zerknij na te koty, uśmiałam się do łez KLIK
błahahahaha kociaki wymiatają
Nto faktycznie nie masz warunków na wzięcie kotka
Współczuje
Ale masz dobre podejście,bo trzymanie kotka w jednym pokoiku to dla niego męka
Ale jak wezmiesz kotka to pamiętaj, z kotami jest jak z kostką czekolady...nigdy nie kończy się na jednej
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Hmm, mi chyba izopropylowy nie szkodzi, jest w Extreme i Acid Balance

Mnie chyba nic dostępnego stacjonarnie nie kusi poza tym co wymieniałam ostatnio

Nie jestem pewna czy te Biovaxy Ci będą służyły, podobno potrafią robić niezły puch No, ale spróbować zawsze warto

Radziłabym Ci spróbować na pierwszy rzut z maską Extreme
Tak,tak kochana wiem,że Isopropyl jest w tych odzywkach,ale ja używałam tej maski dawno temu,jeszcze przed zmianą składu i wiem jak wtedy u mnie działała,a teraz moge ją kupić nałozyc i może nie byc takie WOW jak kiedys, oto mi chodzi

Miałam Biovaxy ( mlecznego,do wypadających,do zniszczonych i do blondu) z tym,że tego do blondu używałam jakies 5 lat temu,tak samo jak tego do zniszczonych. Wtedy mialam maskarcznie sciachane wlosy i bylam z nich zadowolona Pożniej miałam mlecznego i na początku tez było fajnie,tylko później zaczął się puch,ale moja wiedza na temat składów była wtedy marna (chociaz teraz tez miszczem nie jestem).
Ten do wypadających też mi służył
Teraz korci mnie ten olejkowy


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Hehe Najważniejsze to znaleźć kompromis, chociaż wolałabym, żebyś nie ścinała
Oj,nie kochana boba to ja sobie na pewno nie strzelę,Tż to mnie moze o! w pocałować
Zrobie to co Bunny wysłałam, mysle,że będzie mi taka fryzurka pasowac

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
So sori

Tylko wiadomo, że na naturalkach złapie inaczej, ale zawsze można przytonowac

A Alfa na pewno się jeszcze przyda na kryzys albo gdy nie zdążysz zamówić czegoś innego

Ja mam jeszcze połowę 12.8 Kallosa, dziadostwo jakich mało. Nawet bym nie miała serca komuś tego dać, chyba wyrzucę. Rozjaśniła odrost na rudo, do tego zrobiła porowate siano. Nie polecam

Z oliwą z oliwek bym uważała, podobno potrafi u blondynek zrobić oliwkową poświatę...

Winogronowy jest tani w Biedrze, wiele dziewczyn nie widzi różnicy jeżeli chodzi o włosy Mi nie robił z włosami właściwie nic

Jak masz w domu to spróbuj ze słonecznikowym albo rzepakowym, wg mnie są lepsze niż te wszystkie drogie mieszanki typowo do ciała i włosów
Ja właśnie lubię to poświatę po farbie,potem odświeżam ją gencjana i jest to co lubię
Doszłam do wniosku,że jeszcze teraz na farbowanie wykorzystam Alfe,bo tak na prawde nie mam jej nic do zarzucenia i na grudzień zamówie Kolestona
Ja mam w szafce pudełko C10 tylko,że bez oksydantów
Tak mnie napadło n oleje,bo moje końce są w nieciekawej kondycji,co jestem w Biedronce szukam tego Twojego lnianego i nie ma
a w Auchanie drogo wychodzi
O tej poświacie z oliwy z oliwek to nie słyszałam,ale dobrze,że piszesz,bo bym się potem ciężko zdziwiła
Nałoże Alterre tą co mam i juz

W ogole od wczoraj czytam tego bloga,nie chcący się na niego natknełam jak szukałam info o oleju z pestek winogron Dziewczyna sliczna ale z kilkoma jej praktykami i radami się nie zgodzę,ale to taki szczegół,jest bardzo ładna i mogę na nią patrzec godzinami
http://blondeme.pl/


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
AAA przetestowałam maskę i emulsję Acid Balance jednocześnie. Wielkich różnic nie widzę, jakieś tam są, ale cieżko stwierdzić co lepsze. Maska jest bardziej wydajna, ale za to droższa. Zapytałam mojego eksperta, która połowa włosów lepsza.

Tę z maską skomentowałam "Te są bardziej śliskie"
Emulsję "Te są gładsze, ale takie bardziej kleiste"

Niczego nie zrozumiałam Emulsja ma więcej silikonu, może stąd takie wrażenia "czegoś na włosach"
Ja nie ma róznicy to po co przepłacać
To z jakiejś reklamy tekścior nie?
Mój to nigdy nie zauwazy czy mam bad hair day czy good hair day
może to i lepiej
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 08:17   #2777
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Hehe, zobaczymy Jak dla mnie może złapać nawet trochę ciepło, byleby jasno. Jasne włosy sobie stonuję Dla mnie najbardziej liczy się jasny kolor, dobra kondycja i blask. Te wszystkie fajne poświaty mniej, bo zdaję sobie sprawę, że się szybko zmywają

To niestety takie proste nie jest Nie mam za bardzo warunków, wynajmuję pokoik, samej mi w nim trochę ciasno, a jeszcze brać kota, nie bardzo... Na pewno kiedyś sobie kocisko sprawię, ale jak będę mieć mieszkanie dla siebie. Trzymanie kota w jednym pomieszczeniu jest dla mnie trochę okrutne Wiadomo, że różnie w życiu bywa, ale wolałabym przygarnąć kota dopiero, gdy będę mogła mu zapewnić chociaż trochę swobody i przestanę się przeprowadzać

Koniecznie zerknij na te koty, uśmiałam się do łez KLIK
Kotełky
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 08:25   #2778
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Teraz jest chyba taki zły okres dla końcówek, moje też muszę olejować...
Kylie kiedyś ktoś polecił mi ten olejek dla kobiet w ciąży z rossmanna do olejowania, na razie raz użyłam ale końcówki dobrze wyglądały
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 08:55   #2779
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Teraz jest chyba taki zły okres dla końcówek, moje też muszę olejować...
Kylie kiedyś ktoś polecił mi ten olejek dla kobiet w ciąży z rossmanna do olejowania, na razie raz użyłam ale końcówki dobrze wyglądały
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html
miala ten olejek,wykonczylam go jakos ale szczerze powiedziawszy nie widzialam jakiegos postepu na wlosach
Myślę teraz na oliwka z Hipp

i jeszcze wertuje katalog z Avonu i mysle na serum do końcówek:
KURACJI Z OLEJKIEM ARGANOWYM:Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Crambe Abyssinica Seed Oil, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Parfum, Ethylhexyl, Methohycinnamate, Phenoxyethanol, Capryl Glicol, Dimethiconol, Argania Spinosa Oil, Panthenyl Ethyl ether, Phytantriol, Octocrylene, Tocopheryl Acetate, Zea Mays Oil, Beta carotene, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geranio Butylpheny, Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
i nad maseczka z tej serii:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-oil-mask.html
skad nie powala ale mam 20% zniżki wiec kombinuje,co może jeszcze kupić

Na pewno wezmę poczwórne cienie Stone Taupes i wysuszacz do lakieru, popatrze może cośjeszcze mi w oko wpadnie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 09:54   #2780
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
miala ten olejek,wykonczylam go jakos ale szczerze powiedziawszy nie widzialam jakiegos postepu na wlosach
Myślę teraz na oliwka z Hipp

i jeszcze wertuje katalog z Avonu i mysle na serum do końcówek:
KURACJI Z OLEJKIEM ARGANOWYM:Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Crambe Abyssinica Seed Oil, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Parfum, Ethylhexyl, Methohycinnamate, Phenoxyethanol, Capryl Glicol, Dimethiconol, Argania Spinosa Oil, Panthenyl Ethyl ether, Phytantriol, Octocrylene, Tocopheryl Acetate, Zea Mays Oil, Beta carotene, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geranio Butylpheny, Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
i nad maseczka z tej serii:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-oil-mask.html
skad nie powala ale mam 20% zniżki wiec kombinuje,co może jeszcze kupić

Na pewno wezmę poczwórne cienie Stone Taupes i wysuszacz do lakieru, popatrze może cośjeszcze mi w oko wpadnie
mialam ten olejek, nie znam sie bardzo na skladach wiec moze byc tak ze sklad ma beznadziejny ale na koncowki jest na prawde swietny, mi bardzo pomogl bo nieudanych pasemkach kiedy fryzjerka popalila mi wlosy, ladnie je wygladzil
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:05   #2781
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hehehe
Patrzyłam na te olejki jakis czas temu w naturze ale jakoś mnie nie przekonały

To na co czekasz?
Tyle bezdomnych kotów szuka ciepłego,kochanego domku

a burdel mam na podłodze z jego zabawkami jakby małe dzieci w domu były


Tez tak myslę


Juz żaden olejek,bo jednak nie niełozyłam i poszłam spac
Chciałam nałozyc Alterrę Brzoza i pomarancza,bo nie mam nic innego w domu
Chyba musze się w jakiś zaopatrzyć ale szkoda mi kasy na takie wielkie butelki i to nie wiadomo czy mi jeszcze podpasują

Co do pielegnacji to nie wiele sie zmieniło.
Brakuje mi tylko maski z Graniera Fructisa i zastanawiam sie czy nie kupic tej Goodbay damage czy polecanej przez Bunny odbudowującej, chociaz mam ochote na Stapiza z jedwabiem i pestkami słonecznika,chociaz doczytałam,że skład zmienili i wcisneli tam Isopropyl Alcohol Dzisiaj może Glorie w Auchanie kupie,tez ja dobrze wspominam
Albo Waxa z proteinami mlecznymi lub tego z olejkami
Sama nie wiem...



co racja to racja,polać jej
zobacze co mi Bunny jeszcze napisze,bo wysłałam do niej zdjecie fryzurki z kilkoma zapytaniami i zobaczymy co mi podpowie odnośnie modelowania


wszyscy mi tak mówią...
Tż to by chyba pod sufit podkoczył ze szczęscia, bo mu sie podobają takie asymetryczne boby
Mówi,że to do mojego charakteru będzie pasować



Ej i koniec i dzisiaj własnie zamawiam koleston
Przesadziłaś kobieto i chcę żebyś miała świadomość,że to przez Ciebie
Kolor opisałaś tak,że najpierw nałoże to na łeb a potem, zjem resztki z miseczki
a mam jeszcze pół tubki Alfy w domu i co ja z tym zrobie


Ja juz mojej Alfy nie mam bo moja mama ją dzisiaj zużywa Podzieliłyśmy sie na pół. I zamawiam kolestony albo 12/96 i 12/61 albo 12/96 albo 12/89. Oxy mam ze Scandica teraz kupione Chociaż kusi mnie ciagle ten 8 poziom i 8/96

Ja sie napaliłam na olejek z Matrixa, i wiem ze to pewnie strata kasy ale chce któryś z nich Pracuje to co tam, zaszaleje

http://istyl.pl/menu/wlosy/pielegnac...onoi_92ml.html
http://istyl.pl/menu/wlosy/pielegnac...manu_92ml.html
http://istyl.pl/menu/wlosy/pielegnac...nowy_92ml.html
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:17   #2782
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Ja juz mojej Alfy nie mam bo moja mama ją dzisiaj zużywa Podzieliłyśmy sie na pół. I zamawiam kolestony albo 12/96 i 12/61 albo 12/96 albo 12/89. Oxy mam ze Scandica teraz kupione Chociaż kusi mnie ciagle ten 8 poziom i 8/96

Ja sie napaliłam na olejek z Matrixa, i wiem ze to pewnie strata kasy ale chce któryś z nich Pracuje to co tam, zaszaleje

http://istyl.pl/menu/wlosy/pielegnac...onoi_92ml.html
http://istyl.pl/menu/wlosy/pielegnac...manu_92ml.html
http://istyl.pl/menu/wlosy/pielegnac...nowy_92ml.html
no co

dla mnie juz postępem jest to,że zamawiam farby, bo niedawno nawet na to byłam za leniwa,może niedługo i zaczne jej ze sobą mieszać

Zaciekawił mnie ten z Tamanu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:43   #2783
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko a u nas jest dostepny ten 12/61?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:47   #2784
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czeko a u nas jest dostepny ten 12/61?
Jest jest, tylko nie wszędzie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:02   #2785
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny Koleston 10/96 lub 9/96 jak one wychodza na włosach rozjasnionych i jak na odroście 7 poziom ??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:05   #2786
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kot stwierdzil, że śpę za długo i sprzedał mi liścia z dodatkiem pazura
Kochany

Cytat:
błahahahaha kociaki wymiatają
Nto faktycznie nie masz warunków na wzięcie kotka
Współczuje
Ale masz dobre podejście,bo trzymanie kotka w jednym pokoiku to dla niego męka
Ale jak wezmiesz kotka to pamiętaj, z kotami jest jak z kostką czekolady...nigdy nie kończy się na jednej
Jak będę mieć warunki, to wezmę od razu dwie sztuki kotełów, żeby się nie nudziły


Cytat:
Ja właśnie lubię to poświatę po farbie,potem odświeżam ją gencjana i jest to co lubię
Doszłam do wniosku,że jeszcze teraz na farbowanie wykorzystam Alfe,bo tak na prawde nie mam jej nic do zarzucenia i na grudzień zamówie Kolestona
Ja mam w szafce pudełko C10 tylko,że bez oksydantów
Dobra decyzja A czujesz kondycyjnie różnicę między Alfa 11.21 na wodzie 10,5% a 12%?

Ja najchętniej bym tylko odrost robiła bez malaksowania, zależy mi bardzo na kondycji


Cytat:
W ogole od wczoraj czytam tego bloga,nie chcący się na niego natknełam jak szukałam info o oleju z pestek winogron Dziewczyna sliczna ale z kilkoma jej praktykami i radami się nie zgodzę,ale to taki szczegół,jest bardzo ładna i mogę na nią patrzec godzinami
http://blondeme.pl/
Nie znam jej A ma gdzieś jakieś normalne fotki bez masy fotoszopka? Ciężko tak naprawdę sobie wyobrazić jak ona faktycznie wygląda. Alina Rose na blogu i YT jak bogini wygląda, a w realu i na zwykłych fotkach jak szara mysz. Światło robi ogromną różnicę...

A z czym się nie zgadzasz?

Cytat:
Ja nie ma róznicy to po co przepłacać
To z jakiejś reklamy tekścior nie?
Mój to nigdy nie zauwazy czy mam bad hair day czy good hair day
może to i lepiej
Ja swojego magluję pytaniami. Czasem wydaje mi się, że zmyśla, żeby powiedzieć cokolwiek, a tak naprawdę nie widzi niczego

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mieszać

Zaciekawił mnie ten z Tamanu
Ta wersja zaciekawiła mnie najmniej i ją odrzuciłam od razu. Kokos na naszych włosach pewnie zrobiłby puch, a tamanu mam odlewkę: to zielony śmierdziuch na pryszcze i opryszczkę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:32   #2787
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czy tylko mi tak strasznie Wizaż zamula

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kochany

Jak będę mieć warunki, to wezmę od razu dwie sztuki kotełów, żeby się nie nudziły
Ja juz myśle nad kolejnym,tylko moje małe mieszkanko nie ogarnie takiego tajfuna w postaci dwóch gałganów
Chyba,że bedzie podobny do Zygmunta to wtedy prześpi całe życie



Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobra decyzja A czujesz kondycyjnie różnicę między Alfa 11.21 na wodzie 10,5% a 12%?

Ja najchętniej bym tylko odrost robiła bez malaksowania, zależy mi bardzo na kondycji
Nie czuje żadnej różnicy
Dlatego czasem robie na 12 a czasem na 10,5 nie przywiązuje do tego wagi
Ja ostatni raz malaksowałam jak pierwszy raz robiłam Alfa,a tak to nie robie tego,bo zwyczajnie mi sie nie chce


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie znam jej A ma gdzieś jakieś normalne fotki bez masy fotoszopka? Ciężko tak naprawdę sobie wyobrazić jak ona faktycznie wygląda. Alina Rose na blogu i YT jak bogini wygląda, a w realu i na zwykłych fotkach jak szara mysz. Światło robi ogromną różnicę...

A z czym się nie zgadzasz?
Podoba mi sie na zdjęciach, tak po prostu i rysunki ma ciekawe
Aline widziałam na zdjeciach takich własnie prywatnych i faktycznie nie ma takiego wow jak na kanale czy blogu Normalna dziewczyna i juz

Mam wrażenie z jej postów,że jest przeciwniczką sls i sles, mikstura z mąką ziemniaczana tez do mnie nie premawia,ale własnie spróbowałam jej metody z olejowaniem na mokro, zobaczymy co z tego wyniknie.
Całego bloga jeszcze nie przeczytałam wiec nie wiem co tam jeszcze jest napisane, mówie narazie o tym co zdązyłam przeczytac



Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ta wersja zaciekawiła mnie najmniej i ją odrzuciłam od razu. Kokos na naszych włosach pewnie zrobiłby puch, a tamanu mam odlewkę: to zielony śmierdziuch na pryszcze i opryszczkę
Ja nie mialam do czynienia z olejem z Tamanu dlatego jestem go ciekawa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:41   #2788
elicalineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
nie boj się. po takiej terapii 2x antybiotyk i IPP przez 2 tyg prawie zawsze eradykuje się helicobactera. Ale musisz isc do lekarza prywatnie.

A ja dziś zjadłam lody (pol litra) i drożdzowke. Ale trudno się mowi...nie jadłam słodyczy przez 2 tyg widocznie miałam potrzebe...
mówicie ze dieta białkowa jest do dupy?:P kurcze, jak chodziłam do dietetyczki wtedy schudłam...ale musiałam gotowac. W sumie i tak gotuje...musze przemyslec sprawę:P piszcie cos na ten temat można jeszcze zaowic catering dietetyczny ale kiedyś już zamowilam sobie, to na dluższa mete się nie da, bo jest monotonnie.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



Nie znam farby, nie kojarze opakowania wiec nie pomoge.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



A pokaż opakowanie tego siemienia. W jakiej formie je wcinasz?

NOVE Ty już prawie jak nasz dietetyk wizazowy pisz cos nooo:P

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Dziewczyny a jakie jogurty są najlepsze w sensie zdrowotnym?
Hej, ja też chodzę do dietetyka i mam jadłospis. Jakiś czas gotowałam sobie sama, ale temat umarł śmiercią naturalną, bo trochę czasu za mało. W cateringach dietetycznych też był problem znaleźć coś sensownego, bo mam sporo wyjątków w moim jadłospisie, a większość firm wali masówkę - to samo dla wszystkich. No ale w końcu szczęście się do mnie uśmiechnęło . Znalazłam fajną firmę, która gotuje diety z jadłospisu Dałam im moje menu i mam wszystko czego potrzebuję. Jedzonko pysznie doprawione i tylko to, co zaleca mi mój dietetyk. Firma się nazywa Smartdiet.pl - polecam
elicalineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:18   #2789
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
AAA przetestowałam maskę i emulsję Acid Balance jednocześnie. Wielkich różnic nie widzę, jakieś tam są, ale cieżko stwierdzić co lepsze. Maska jest bardziej wydajna, ale za to droższa. Zapytałam mojego eksperta, która połowa włosów lepsza.

Tę z maską skomentowałam "Te są bardziej śliskie"
Emulsję "Te są gładsze, ale takie bardziej kleiste"

Niczego nie zrozumiałam Emulsja ma więcej silikonu, może stąd takie wrażenia "czegoś na włosach"
hi faktycznie komentarz obłędny
czyli w sumie nie ma różnicy
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

W ogole od wczoraj czytam tego bloga,nie chcący się na niego natknełam jak szukałam info o oleju z pestek winogron Dziewczyna sliczna ale z kilkoma jej praktykami i radami się nie zgodzę,ale to taki szczegół,jest bardzo ładna i mogę na nią patrzec godzinami
http://blondeme.pl/


tez go wczoraj przewertowałam , ale znalazłam inny bardziej mi pomocny nawet przed chwilą przetestowałam pewien sposób na moich włosach i czekam na efekty jak wyschną

kurcze jeszcze mnie te krosteczki na głowie pobolewają mam w trzech miejscach takie strupki ,a chce w sobotę zrobić włosy C10 i boje się , że mi wypali dziury w tym miejscu mam nadzieje że znikną do końca tygodnia
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:29   #2790
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


tez go wczoraj przewertowałam , ale znalazłam inny bardziej mi pomocny nawet przed chwilą przetestowałam pewien sposób na moich włosach i czekam na efekty jak wyschną

kurcze jeszcze mnie te krosteczki na głowie pobolewają mam w trzech miejscach takie strupki ,a chce w sobotę zrobić włosy C10 i boje się , że mi wypali dziury w tym miejscu mam nadzieje że znikną do końca tygodnia
ja już zmyłam olej,który nałożyłam na mokro, teraz siedzę z Gloria na głowie, matko jak ja dawno tej maski nie używałam, już nawet zapomniałam jak pachnie.Niektórym ten zapach się nie podoba ale mi jakoś przypadł do gustu.
Jaki blog?
I który konkretnie sposób?Podaj no mi linka to tez przewertuje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.