okropne w³osy, pomocy! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-21, 14:53   #1
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12

okropne w³osy, pomocy!


Hej b³agam was o pomoc! Moje w³osy to jaka¶ pora¿ka
S± br±zowe farbowane kilka razy, d³ugo¶æ kawa³ek za ramiona, z natury proste, ale strasznie zniszczone! Nie mogê odstawiæ prostownicy poniewa¿ myjê w³osy wieczorem i jak pójdê spaæ w rozpuszczonych to rano s± oklapniête i t³uste szczególnie blisko czo³a. Zatem zwi±zuje je np. w warkocza ale wtedy muszê ju¿ prostowaæ, nie s± taki oklapniête ale megaa suche i napuszone wiêc ciêzko siê nawet juz je prostuje. U¿ywam lakieru do w³osów lekko je tapiruje ale z godzine juz lataj± mi po ca³ej twarzy wygl±daj± jakbym ich nie rozczesa³a i co najgorsze s± oklapniête...U¿ywa³am maski ziaja do ³osów zniszczonych i wax ale nie zauwa¿y³am poprawy, czasami u¿ywam te¿ jedwabiu no ale co to da na takie siano, no i bojê siê ze przez to jeszcze bardziej klapn±.W ten weekend mam zamiar i¶æ do fryzjera i nie wiem co robiæ..Musze podci±æ to wiem ale oby nie duzo, nie lubiê siebie w krótkich,mysla³am tez aby wycieniowac je lekko poniewaz mam przedzia³ek na srodku a grzywka jest o ponad po³owê krótsza od reszty w³osów i moze lepiej by to wygl±da³o jakby by³y pocieniowane?? Mam tez odrosty kolor jest tragiczny, i mysla³am aby przy okazji fryzjerka mi je pofarbowa³a na jakis ³adny nie za ciemny br±z. Ostatnie pytanie co s±dzicie o pasemkach u brunetek? Mysla³am aby zrobic kilka ciemniejszych od koloru na który siê pofarbujê bo nie chcê takiego mocno ciemnego...Mo¿e ma która¶ ciekawe zdj? Jakies fryzury z takim przedzia³kiem b±d¼ w³a¶nie zdj brunetek z pasemkami? Bardzo prosze o pomoc!! Walczê z tymi w³osami od daaawna a dodam jeszcze ¿e myjê codziennie inna opcja nie wchodzi w grê, moje kolezanki moga nie byc przez 3 dni i ich w³osy wygl±daj± po tym czasie prawie tak samo jak moje pod wieczór.........

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

mog± nie myæ*
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-21, 15:20   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Znaczy idziesz spaæ z mokrymi i prostujesz je rano? To najgorsze co mo¿esz zrobiæ. Po pierwsze niszczysz je je¶li myjesz przed snem i z mokrymi siê k³adziesz, po drugie niszczysz prostuj±c dopiero rano. Bo takich w³osów po tylu godzinach od umycia ju¿ siê nie prostuje bo to je bardzo niszczy...
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-21, 15:28   #3
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

myje wieczorem czekam a¿ wyschn± i zwi±zujê jak s± trooooszeczkê wilgotne, a rano prostuje.
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-21, 16:08   #4
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez ririlove Poka¿ wiadomo¶æ
myje wieczorem czekam a¿ wyschn± i zwi±zujê jak s± trooooszeczkê wilgotne, a rano prostuje.
To siê nie dziwiê ¿e masz siano Poza tym jak mo¿esz mieæ zdrowe w³osy je¶li codziennie je prostujesz... w dodatku ju¿ kilka godzin po umyciu...

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Przed prostowaniem u¿ywasz preparatów chroni±cych przed wysok± temperatur±? Czy po prostu na ¿ywca?
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-21, 16:10   #5
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

no moje kole¿anki te¿ myj± wieczorem a rano prostuj± a ich wlosy wygl±daj± dobrze.
po prostu nie wiem co teraz z nimi zrobiæ jak obci±æ i co stosowaæ.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

mam jaki¶ sprej do w³osów chroni±cy przed wysok± temperatur± i jeszcze jeden do zniszczonych w³osów
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-21, 16:14   #6
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

To chyba najlepiej ¶ci±æ je do¶æ krótko i od nowa zapuszczaæ, bo tak zniszczone w³osy ciê¿ko bêdzie doprowadziæ do dobrego stanu. Chocia¿ nie wiem mo¿e kto¶ inny siê wypowie, mo¿e s± jakie¶ cudowne specyfiki. My¶lê ¿e je¶li teraz zdecydujesz siê na farbowanie to jeszcze bardziej je dobijesz, chyba ¿e jak±¶ farb± bez amoniaku albo henn±?
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-21, 16:15   #7
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

podetnê, wycieniujê i zobaczê co fryzjer powie bo nie ukrywam ¿e zale¿y mi na zmiane koloru ;>
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 16:15   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-21, 22:54   #9
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Poka¿ wiadomo¶æ
po drugie niszczysz prostuj±c dopiero rano. Bo takich w³osów po tylu godzinach od umycia ju¿ siê nie prostuje bo to je bardzo niszczy...
A dlaczego po kilku godzinach od mycia bardziej siê niszcz±?
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 07:40   #10
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego po kilku godzinach od mycia bardziej siê niszcz±?
Fryzjerka mi t³umaczyla ¿e zaraz po wysuszeniu maj± w sobie jeszcze trochê wilgoci która podczas prostowania odparowuje, a kilka godzin po s± juz suche i wtedy prostowanie gorzej na nie dzia³a, ¿e nigdy nie powinno siê ich "doprostowywac" na drugi dzien.
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:25   #11
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Dziwna fryzjerka Przecie¿ nie wolno prostowaæ mokrych w³osów
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 11:32   #12
Karola2614
Raczkowanie
 
Avatar Karola2614
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

s± takie prostownice, które mog± prostowaæ wilgotne w³osy, ale o prostowaniu mokrych jeszcze nie s³ysza³am.
Karola2614 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:37   #13
Orillo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

GrumpyCat chyba poda³ Ci najlepsze rozwi±zanie, podetnij je a potem zapuszczaj od nowa z tym, ¿e zmieñ te swoje z³e nawyki a z pewno¶ci± zaowocuje to w przysz³o¶ci.
Orillo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 12:35   #14
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Dziwna fryzjerka Przecie¿ nie wolno prostowaæ mokrych w³osów
Przecie¿ nie napisa³am ¿eby prostowaæ mokre, tylko zaraz po wysuszeniu.
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 13:52   #15
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ nie napisa³am ¿eby prostowaæ mokre, tylko zaraz po wysuszeniu.
Mój b³±d
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 14:30   #16
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

hm i tak zrobiê ale te farbowanie strasznie mnie kusi, bo tak my¶le ¿e jak je zetnê to juz bêda wygl±dac 100 razy gorzej poniewa¿ popalone mam koñcówki, a chcê ogólnie dobrze wygl±daæ wiec po farbowaniu odstawie prostownicê jakies propozycje co do farbowania?:p

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

100 razy lepiej* co ja pisze
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:01   #17
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Ja bym radzi³a zmienc szampon , kupic taki , który ma najmniej silikonów lub wcale.
Dobrym rozwi±zaniem na mycie wieczorne jest suszenie na duzej ,okrag³ej szczotce. Ja kilka lat prostowa³am w³osy a do tego rozjasnia³am je do maximum jasnego blondu.Jak wesz³am w wprawe suszenia na szczotce to prostownica dla mnie juz nie istnieje a w³osy mam proste, l¶ni±ce i g³adkie

Moje aktualne kosmetyki do pielêgnacji to szampon Timotei 2w1 kokos który mieszam z Seboradinem z apteki p/wypadaniu w³osów ( seria do w³osów zniszczonych ) potem nak³adam maske profesjonaln± Dolce Placenta.

Aha i mo¿e zmieñ tez farbe i koniecznie zetnij te sianowate koñce.
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 22:05   #18
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

dziêkujê za radê, mam jeszcze pytanie odno¶nie szczotki, a mo¿e byæ taka lokówko suszarka taka z z±bkami zamiast szczotki? chocia¿ nie s±dzê abym tym lub tym potrafi³a operowaæ na tyle dobrze aby moje w³osy jako¶ wygl±daly://
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-22, 22:39   #19
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

A moze prostowanie keratynowe? Odzywi w³osy i odpoczna od prostownicy u dobrego fryzjera znajdziesz w ofercie.
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 08:41   #20
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez ririlove Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê za radê, mam jeszcze pytanie odno¶nie szczotki, a mo¿e byæ taka lokówko suszarka taka z z±bkami zamiast szczotki? chocia¿ nie s±dzê abym tym lub tym potrafi³a operowaæ na tyle dobrze aby moje w³osy jako¶ wygl±daly://
Musi byc taka szczotka , ja mam taka jak ni¿ej w linku :

http://www.donegal.com.pl/pl/szczotk...549211650.html

Na pocz±tku beda bardzo rêce cierp³y ale potem to do wprawy dojdziesz i zobaczysz poprawe. Ja dziekuje bardzo fryzjerce , ktora mnie na taka droge wprowdzila i dziêki niej zaprzesta³am prostowac prostownica.
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-23, 14:04   #21
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

ok, dzieki wielkie!
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-25, 11:36   #22
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Poka¿ wiadomo¶æ
Fryzjerka mi t³umaczyla ¿e zaraz po wysuszeniu maj± w sobie jeszcze trochê wilgoci która podczas prostowania odparowuje, a kilka godzin po s± juz suche i wtedy prostowanie gorzej na nie dzia³a, ¿e nigdy nie powinno siê ich "doprostowywac" na drugi dzien.
To ju¿ zale¿y od w³osów, s± w³osy, które przez ca³y tydzieñ trzymaj± wilgoæ i ma co z nich odparowywaæ. Co nie zmienia faktu, ¿e prostownica niszczy w³osy bez wzglêdu na to, czy maj± w sobie du¿o wody, czy nie.

ririlove dlaczego nie umyjesz w³osów rano? z pocz±tku jest to troche uci±¿liwe, ale wystarczy po³o¿yc siê spaæ wczesniej i pó³ h wcze¶niej wstaæ dosuszanie w³osów suszark± zawsze jest lepsz± opcj±, ni¿ prostownica.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-05, 16:43   #23
ririlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

juz tak robi³am, ale jak umyjê rano s± strasznie cienkie a wieczorem jak zwi±¿ê warkocza i rano wyprostujê maj± wiêksz± objêto¶æ i nie s± takie jak po umyciu ze lataj± na wszystkie strony itp:p
ririlove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-01, 22:32   #24
bbajecznaa
Raczkowanie
 
Avatar bbajecznaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

to straszny b³±d nawet na delikatnie wilgotne w³osy u¿ywaæ prostownicy. lepiej poczekaæ a¿ w³osy wyschn± w zupe³no¶ci , wtedy zwi±zaæ w koczek czy kucyk i rano wyprostowaæ.
bbajecznaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:19   #25
kamiliam1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: okropne w³osy, pomocy!

najlepiej ca³kiem odstawic prostownice i przebolec te kilka miesiêcy kiedy bêd± wracac do normalnego stanu, zrobilam tak rok temu teraz nie ¿a³uje, tez bez prostownicy nie wyobraza³am sobie wyjsc z domu, kompletnie sie nie uklada³y, a po czestszym uzywaniu jeszcze gorzej
kamiliam1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 14:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.