Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 13:05   #4231
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Kylie, aż tak źle? Nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży
po dzisiejszych wieściach...bardzo
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:08   #4232
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kiedy te włosy Ci tak urosły? bierzesz coś na porost?





---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Nic nie biore na porost ale używam juz bardzo długo szampon Seboradin p/wypadaniu włosów , któy mam zmieszany z Timotei 2w1 kokos - troche dziwne ale moje włosy taka miksture lubia.
No i kłade maskę Placente - juz mi się kończy nawet 1 litrowa pucha. Tak jak Wam kiedys pisałam moja sis właśnie po tej masce odratowała sobie meczone przez nia rozjaśniaczem i prostowane prostownicą dzien w dzień włosy.

Jak do mnie kiedys sis zajedzie to ja cykne aparatem i zobaczycie jakie ma piękne długie i grube włosy. Farbuje cały czas Wellatonem 12,1 i ma prawie białe włosy.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:25   #4233
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, musze zamowić kolestony, ale tak sie zastanawiam... mam 2 aukcje gdzie cena jest korzystna tylko że troche sie boje ze mi przed swietami moga nie dojsc te farby Wiadomo jak to z PP, a kurierem zamawiac nie chce bo pod domem mam hurtownie. I teraz nie wiem, w sumie na all zamawiając zaoszczedze 7 zł to nie jest jakis wielki majątek, a tak bede miała farby w rece i bez stresu ze nie dojdą ....
ja bym brala stacjonarnie, przed swietami to wiadomo
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hej
Ja tak na chwile, chciałam powiedzieć,że przez jakiś czas nie będę tutaj regularnie, znowu mam pasmo nieszczęść osobistych...
Czasem już brakuje sił...tak po prostu.
ojej co sie dzieje...

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Nic nie biore na porost ale używam juz bardzo długo szampon Seboradin p/wypadaniu włosów , któy mam zmieszany z Timotei 2w1 kokos - troche dziwne ale moje włosy taka miksture lubia.
No i kłade maskę Placente - juz mi się kończy nawet 1 litrowa pucha. Tak jak Wam kiedys pisałam moja sis właśnie po tej masce odratowała sobie meczone przez nia rozjaśniaczem i prostowane prostownicą dzien w dzień włosy.

Jak do mnie kiedys sis zajedzie to ja cykne aparatem i zobaczycie jakie ma piękne długie i grube włosy. Farbuje cały czas Wellatonem 12,1 i ma prawie białe włosy.
koniecznie zrob jej fotki <ślina>
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:34   #4234
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kylie trzymaj sie i myśl pozytywnie

Czeko kupuj stacjonarne

Paulina gratuluję i zazdroszczę porostu włosów

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:44   #4235
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

właśnie, a ja zamówiłam londy pocztą i teraz nie wiem czy mi dojdą przed świętami

bonny w razie jakby mi nie doszły, to czy mi wyrówna kolor i pokryje szarość to słodkie cappuccino z Joanny, o którym pisałaś dziewczynom?


kylie trzymaj się
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:48   #4236
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Nic nie biore na porost ale używam juz bardzo długo szampon Seboradin p/wypadaniu włosów , któy mam zmieszany z Timotei 2w1 kokos - troche dziwne ale moje włosy taka miksture lubia.
No i kłade maskę Placente - juz mi się kończy nawet 1 litrowa pucha. Tak jak Wam kiedys pisałam moja sis właśnie po tej masce odratowała sobie meczone przez nia rozjaśniaczem i prostowane prostownicą dzien w dzień włosy.

Jak do mnie kiedys sis zajedzie to ja cykne aparatem i zobaczycie jakie ma piękne długie i grube włosy. Farbuje cały czas Wellatonem 12,1 i ma prawie białe włosy.
o, pokaż fotkę a co to za maska?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:04   #4237
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, musze zamowić kolestony, ale tak sie zastanawiam... mam 2 aukcje gdzie cena jest korzystna tylko że troche sie boje ze mi przed swietami moga nie dojsc te farby Wiadomo jak to z PP, a kurierem zamawiac nie chce bo pod domem mam hurtownie. I teraz nie wiem, w sumie na all zamawiając zaoszczedze 7 zł to nie jest jakis wielki majątek, a tak bede miała farby w rece i bez stresu ze nie dojdą ....
nie zastanawiałabym się nawet tylko poszła do hurtowni kupić teraz z paczkami będzie szał, pamiętam w zeszłym roku przyniósł mi kurier paczkę prawie o 22 i tak szła kurierem dłużej niż zwykle

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hej
Ja tak na chwile, chciałam powiedzieć,że przez jakiś czas nie będę tutaj regularnie, znowu mam pasmo nieszczęść osobistych...
Czasem już brakuje sił...tak po prostu.
biedna, trzymaj się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 14:08   #4238
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie zastanawiałabym się nawet tylko poszła do hurtowni kupić teraz z paczkami będzie szał, pamiętam w zeszłym roku przyniósł mi kurier paczkę prawie o 22 i tak szła kurierem dłużej niż zwykle

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------


biedna, trzymaj się
Tak zrobie Mam nadzieje że beda mieli 12/61 na miejscu
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
właśnie, a ja zamówiłam londy pocztą i teraz nie wiem czy mi dojdą przed świętami

bonny w razie jakby mi nie doszły, to czy mi wyrówna kolor i pokryje szarość to słodkie cappuccino z Joanny, o którym pisałaś dziewczynom?


kylie trzymaj się
Nie stresuj się, jeszcze aż takiego natłoku nie ma wiec moze wszystko dotrze na czas, do mojego taty normalnie przesyłka doszła


A powiem wam że ja najbardziej to lubie zamawiać przez paczkomaty Jest chyba najszybciej, i nawet w sobote jak dotrze to można odebrac Moje pędzle własnie tak przyjechały, w sobote, odebrałam i były
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:13   #4239
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
właśnie, a ja zamówiłam londy pocztą i teraz nie wiem czy mi dojdą przed świętami

bonny w razie jakby mi nie doszły, to czy mi wyrówna kolor i pokryje szarość to słodkie cappuccino z Joanny, o którym pisałaś dziewczynom?


kylie trzymaj się
mysle ze sprobowac mozesz, nie wiem tylko czy rowno pokryje bo ta joaska jest ciut jasniejsza niz to co masz obecnie na glowie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:04   #4240
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A ja mimo umycia, mam bad hair day...jakieś suche na koncach, ale nie siano tylko jak by im czegoś brakowało.
Wpadłam na jednego bloga i symptomy mam te same co właścicielka włosów i bloga, więc zrobię drobną rewolucję w pielęgnacji i zastosuję niektóre jej metody (BlondHairCare )

Dodam jeszcze, że czytając to co naskrobałyście dzisiaj miałam takie Déjà vu, że aż mnie ciarki przeszył po plecach bo nie zdarza mi się do dość często, a po raz pierwszy z "czymś" zapisanym

No nic, TŻ na popołudniu, to jadę do swoich rodziców na trochę a potem sobie Przyjaciół oglądnę, no jestem aż nudna w tym ale co poradzę, że tak uwielbiam , a na Comedy Central lecą wieczorem.
Zawiesiliśmy dzwoneczki coś a'la gwiazdki z Ikei i co raz bardziej czuję świąteczną aurę a już niektóre prezenty widziałam i się doczekać nie mogę nie podglądałam specjalnie, lubię mieć niespodziankę chociaż niektórzy pytają co chcę, więc to niemal oczywiste
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:08   #4241
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Mam nadzieję, że dojdą mi te farby. Trochę mnie nastraszyłyście


A tak poza tym, to w poniedziałek mój synek ma jasełka w szkole. Pierwsze takie wystąpienie przed publicznością
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 15:50   #4242
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Do mnie normalnie dochodza a dosc sporo zamawialam teraz jeszcze ponad tydzien jest. Ja zawsze max tydzien daje na dojscie poleconego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 16:30   #4243
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
o, pokaż fotkę a co to za maska?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-placenta.html


Maska fajnie nawilża włosy ale po niej nie ma efektu jednolitego wygładzenia bo nie jest naszprycowana silikonami.
Włosy sa optycznie grubsze ale nie suche.

Dziewczyny jeszcze rok lub pół i bede miec włoski jak ta lala :P
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 18:45   #4244
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!

dziewczynki czy macie jakieś info co tam u naszej Kiteczki?
jak tak to poproszę o PW do mnie z info

kupiłam dziś maske z ziaji intensywna odbudowa i farbe sesese syoss los angeles akurat była promocja , więc się skusiłam Bunny czy Twoim zdaniem powinna dać radę z moim odrostem? bo tak się zastanawiam czy wypróbować ją na małym odroście akurat teraz na święta czy poczekać już do stycznia ? buahotek ją polecała , że lepiej rozjaśnia niż londa dlatego się skusiłam na nią
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 19:33   #4245
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Zapisałam się na jutro do fryzjera na farbowanie nie wytrzymałam już chociaż z drugiej strony trochę mi szkoda, tyle czasu nie farbowałam i odrościk już taki długi wyhodowałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:39   #4246
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zapisałam się na jutro do fryzjera na farbowanie nie wytrzymałam już chociaż z drugiej strony trochę mi szkoda, tyle czasu nie farbowałam i odrościk już taki długi wyhodowałam

A ile nie farbowalas?
Ja prawie 3 mce


ASIA u Kitki ok
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:41   #4247
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatka ostatni raz 31 lipca czyli jakies 4,5 miesiaca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:41   #4248
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka ostatni raz 31 lipca czyli jakies 4,5 miesiaca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja 27 września ale ide do fryzjera za tydzień
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 01:13   #4249
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej dziewczyny

Mam juz neta wiec wracam do Was na stale Nie dam rady wszystkiego nadrobic ale teraz juz bede na biezaco

Z tego co doczytalam przelotem: gratulacje dla Kitki i malenstwa :roz a:
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 10:45   #4250
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja 27 września ale ide do fryzjera za tydzień
ja też idę i nie wiem jeszcze co chcę, tzn mniej więcej z nią uzgodniłam, dzisiaj mamy obgadać szczegóły, zapisała mnie na 3 godziny
mam nadzieję, że wyjdę zadowolona, bo jak nie to chyba ogolę się na łyso

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dobra idę dziewczynki, trzymajcie kciuki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:52   #4251
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć W końcu sobota.
Princesska
Trzymam kciukiii!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:05   #4252
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Witajcie w południe

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Widzę że piszecie o farbowaniu włosów- ja ostatni raz farbowałam włosy końcem października londą 6/1, i nie wiem teraz co robić Reszta włosów jest zdecydowanie cieplejsza od odrostu i nie wiem czy mam teraz chodzić w dwu-kolorowych włosach i zapuszczać swoje naturalki, czy kombinować dalej z farbami Zauważyłam że u mnie typowe popiele tzn z .1 po kropce wychodzą ciepło Może .01 albo .21 rozwiązałoby sprawę? Sama nie wiem co robić..

Dziewczyny jak Wasze przygotowania świąteczne i sylwestrowe? Macie już plany i kompletujecie prezenty dla bliskich? My dzisiaj z tż jedziemy chyba do galerii po prezenty dla rodziny, bo czasu na ich kupienie już niewiele zostało

Princeska trzymam kciuki ale nie wiem za co bo nie zdążyłam doczytać więc wybacz Ale jakby co jestem z Tobą
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:13   #4253
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Witajcie w południe

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Widzę że piszecie o farbowaniu włosów- ja ostatni raz farbowałam włosy końcem października londą 6/1, i nie wiem teraz co robić Reszta włosów jest zdecydowanie cieplejsza od odrostu i nie wiem czy mam teraz chodzić w dwu-kolorowych włosach i zapuszczać swoje naturalki, czy kombinować dalej z farbami Zauważyłam że u mnie typowe popiele tzn z .1 po kropce wychodzą ciepło Może .01 albo .21 rozwiązałoby sprawę? Sama nie wiem co robić..

Dziewczyny jak Wasze przygotowania świąteczne i sylwestrowe? Macie już plany i kompletujecie prezenty dla bliskich? My dzisiaj z tż jedziemy chyba do galerii po prezenty dla rodziny, bo czasu na ich kupienie już niewiele zostało

Princeska trzymam kciuki ale nie wiem za co bo nie zdążyłam doczytać więc wybacz Ale jakby co jestem z Tobą
Ale na odroscie ciepło? Spróbuj 21 albo wymieszaj coś z perłą, ja miałam to samo


U mnie póki co przygotowań brak bo mi sie znowu wszystko sypie na łeb na szyje. Szwy mnie ciągną jak nie wiem co ale staram sie już tak ketonalu nie brać bo mnie żołądek juz zaczynał boleć. Jeszcze na dobitke dzisiaj @ dostałam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:18   #4254
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale na odroscie ciepło? Spróbuj 21 albo wymieszaj coś z perłą, ja miałam to samo


U mnie póki co przygotowań brak bo mi sie znowu wszystko sypie na łeb na szyje. Szwy mnie ciągną jak nie wiem co ale staram sie już tak ketonalu nie brać bo mnie żołądek juz zaczynał boleć. Jeszcze na dobitke dzisiaj @ dostałam
No wlasnie odrost idealnie popielaty Tak tez myslalam, bo wczesniej jak rozjasnialam wlosy czyste popiele tez wychodzily mi cieplawo, a teraz historia sie powtarza..

Wlasnie jestem w trakcie czytania kilku stron wstecz, o matko jak Ci wspolczuje tego wyrywania Ja bym chyba zemdlala na wejsciu A co do ketonalu nie dziwie Ci sie, jak mialam w marcu/kwietniu problemy z zebem tez jechalam tylko na ketonalu bo nic innego nie pomagalo i spac nie moglam, plakalam z bolu, ale potem stopniowo udalo mi sie go odstawic.. A problemy z zoladkiem przez niego oczywiscie mialam nawet po odstawieniu przez krotki czas

Mnie tez brzuch boli jak na @ a ona dopiero za tydz ma byc, hmm...
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-12-14 o 11:20
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:20   #4255
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

ASIA u Kitki ok
o ale się rozpisałaś
ale ja tu konkrety chcę usłyszeć
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też idę i nie wiem jeszcze co chcę, tzn mniej więcej z nią uzgodniłam, dzisiaj mamy obgadać szczegóły, zapisała mnie na 3 godziny
mam nadzieję, że wyjdę zadowolona, bo jak nie to chyba ogolę się na łyso

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dobra idę dziewczynki, trzymajcie kciuki
trzymam kciuki

my dziś na imprezke do rodzinki idziemy i nie wiem w co się ubrać @ mnie bierze i mam ,,bezguście " już
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:23   #4256
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ale ja nie ogarnięta Dopiero teraz czytając drugi raz wpis zczaiłam że chodziło Princesce o fryzjera
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:38   #4257
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też idę i nie wiem jeszcze co chcę, tzn mniej więcej z nią uzgodniłam, dzisiaj mamy obgadać szczegóły, zapisała mnie na 3 godziny
mam nadzieję, że wyjdę zadowolona, bo jak nie to chyba ogolę się na łyso

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dobra idę dziewczynki, trzymajcie kciuki
trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam juz neta wiec wracam do Was na stale Nie dam rady wszystkiego nadrobic ale teraz juz bede na biezaco

Z tego co doczytalam przelotem: gratulacje dla Kitki i malenstwa :roz a:
czeeeesc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:42   #4258
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No wlasnie odrost idealnie popielaty Tak tez myslalam, bo wczesniej jak rozjasnialam wlosy czyste popiele tez wychodzily mi cieplawo, a teraz historia sie powtarza..

Wlasnie jestem w trakcie czytania kilku stron wstecz, o matko jak Ci wspolczuje tego wyrywania Ja bym chyba zemdlala na wejsciu A co do ketonalu nie dziwie Ci sie, jak mialam w marcu/kwietniu problemy z zebem tez jechalam tylko na ketonalu bo nic innego nie pomagalo i spac nie moglam, plakalam z bolu, ale potem stopniowo udalo mi sie go odstawic.. A problemy z zoladkiem przez niego oczywiscie mialam nawet po odstawieniu przez krotki czas

Mnie tez brzuch boli jak na @ a ona dopiero za tydz ma byc, hmm...
A to nie wiem Bo mi na odroscie wychodziły np ciepło a na dlugosci mega szaro...

A tam, nie ma co rozpaczać, trzeba wyrwac to trzeba, jeszcze mnie jedna taka chirurgiczna czeka do usunięcia, do tego dwie normalnie do wyrwania. Potem aparat, a potem bede miała zęby jak gwiazda

Ja mam jeszcze trilac osłonowo, ale do tego biore dalacin - antybiotyk a z jedzeniem to wiadomo, galaretki, zupki, lody i nic wiecej
Mam problem zeby zeby umyc nawet niestety, nie dosc ze za szeroko to otworzyc buzi nie moge to sie boje ze sobie cos przy tym zszytym dziąśle narusze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:12   #4259
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
trzymam kciuki

czeeeesc
kupiłam ten syoss los angeles i mam zamiar spróbować go , a Ty robiłas nim teraz może czy będziesz robić ? trochę się boję co mi wyjdzie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:15   #4260
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

ale jestem zajechana dziewczyny...czwartek i piątek robiłam trening klatki i pleców na siłowni plus wczoraj 3 okna u babci (1z balkonem) firanki zasłony plus prasowania i jeszcze choinkę ubrałam. Wieczorem zakupy kupiłam śliczną torebkę u chińczyków, postaram się zdjęcie wrzucić a dziś od rana znowu sprzątanie, u mnie 2 okna tylko oba z balkonem, firanki, zasłony, łazienkę umyłam i podłogi wszędzie...padam a na 19 do brata na urodziny i tez jeszcze nie wiem co ubiorę

Princeska czekam na efekt po fryzjerze
Ex witaj spowrotem
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.