Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-19, 14:27   #4561
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I dupa bo pani powiedziała w kolejnym rossmanie ze 35 rózu już nie ma a może znacie i kojarzycie nr 16? Znowu nic nie wybrałam
Agatko tutaj możesz dostrzec jak wygląda 16 (na ostatnich zdjęciach): http://patt-banas.blogspot.com/2012/12/140.html . Też w przyszłości zamierzam zainwestować w ten odcień bo wiem że będzie pasował do mojej cery
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-12-19 o 14:28
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:29   #4562
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie to chyba tylko my się na święta nie farbujemy

Bunny super zakupy, poprawiają humor

Carolaj mi też żal karpików, chciałabym, żeby tylko zabite sprzedawali. Ja na swojej wigilii nie jem a u rodziców mają karpia złowionego latem w stawie przez tatę i zamrożonego

A Sylwka albo w domu albo u znajomej ale na pewno będzie to spokojna noc
hehe ja juz pofarbowana do weekendu nie wytrzymalam i wczoraj wieczorem zanim sie poklocilam to tz moj odrost zgladził

i doszlam do wniosku ze nie moge uzywac szamponow z subst. czynna ammonium lauryl sulfates (truskawkowa chyba pisala ze tez nie moze) a jest w wielu szamponach np. garniera i co rusz bylo pieczenie, swedzenie i lupiez...
az kupilam teraz szampon fructis ale taki do wl normalnych i on ma normalny sls jako subst. myjaca...
i git a juz myslalam ze nigdy nie uzyje wiecej fructisa, ktorego za gnojka uwielbialam.
wczoraj umylam nim wlosy i boskosc wlosy gladkie, ale nie obciazone i jak nigdy nawet przez chwile mnie glowa nie zaswedziala po farbowaniu co u mnie jest jakims mega wyczynem

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I oczywiście co zapomniałam aparatu z domu...dziś umyje wieczorem glowe i zrobie sobie zdjęcia telefonem, mam nadzieje ze uda mi się przerzucić. Ale to dopiero po 22, dlatego laski jak znajdziecie czas tak późno zajrzyjcie i doradźcie jak mam obciac te wlosy.
i daj sklad tego olejku co pytalas
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:30   #4563
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Carolaj mi też żal karpików, chciałabym, żeby tylko zabite sprzedawali. Ja na swojej wigilii nie jem a u rodziców mają karpia złowionego latem w stawie przez tatę i zamrożonego
Ja się nie nadaję do oglądania takich rzeczy byliśmy z Tż w realu z tydzień temu i już ludzie zabijali się o ryby. Szarańcza jak się rzuciła to te biedne karpie z rąk im wypadały rzucały się po tych płytkach aż miałam ścisk w gardle i odechciało mi się zakupów. Niestety na dniach czekają nas jeszcze większe świąteczne a że to kilka dni przed samymi świętami to dopiero będzie wyścig szczurów o te biedne ryby
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:34   #4564
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej


Kupiłam dzisiaj kule styropianowe i cekiny różniaste, i robimy z młodym bombki


xXxKYLIExXx ja też wyłam razem z nim. Nasz biedny nietoperek A co do innego wet, to byliśmy u kilku już. I każdy to samo mówi, że jeśli leki nie działają żadne, to na to nie ma innego lekarstwa Boję się, że któregoś ataku jego serduszko tego nie wytrzyma Ale dzisiaj jest już wesoły, i ciągle szuka czegoś słodkiego. Nasz mały łasuch
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:37   #4565
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej


Kupiłam dzisiaj kule styropianowe i cekiny różniaste, i robimy z młodym bombki


xXxKYLIExXx ja też wyłam razem z nim. Nasz biedny nietoperek A co do innego wet, to byliśmy u kilku już. I każdy to samo mówi, że jeśli leki nie działają żadne, to na to nie ma innego lekarstwa Boję się, że któregoś ataku jego serduszko tego nie wytrzyma Ale dzisiaj jest już wesoły, i ciągle szuka czegoś słodkiego. Nasz mały łasuch
brat tz ma suczke pekinczyka i tez niestety z padaczka- po prostu nagle galy jej wylaza na wierzch, slini sie tzn pieni bardziej, cala ja trzesie i to trwa kilka minut, potem jest bezwladna jak sparalizowana i gdy probuje wstac to leci na ktoras strone i niestety rokowania sa jak u was...
ze wiele zrobic sie nie da. i to stary pies...

widzialam ze maseczkowe zakupy udane ciekawe ktora ci najbardziej podpasuje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:45   #4566
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dobrze ze mam uczulenie na karpie Moj tz tez nie przepada takze nigdy nie bede musiala trzymac zadnego karpia w wannie, zabijac go czy cokolwiek innego

Dziewczyny a mam takie pyt, z czystej ciekawosci. Wiekszosc z Was spedza wigilie w domu rodzinnym- planujecie pichcic cos w Waszych domach dla siebie samych albo dla tz-ta i siebie? Ja postanowilam ze robie rybke po grecku, salatke jarzynowa i od babci dostane 60 ruskich pierogow
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:47   #4567
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dobrze ze mam uczulenie na karpie Moj tz tez nie przepada takze nigdy nie bede musiala trzymac zadnego karpia w wannie, zabijac go czy cokolwiek innego

Dziewczyny a mam takie pyt, z czystej ciekawosci. Wiekszosc z Was spedza wigilie w domu rodzinnym- planujecie pichcic cos w Waszych domach dla siebie samych albo dla tz-ta i siebie? Ja postanowilam ze robie rybke po grecku, salatke jarzynowa i od babci dostane 60 ruskich pierogow
ja nic nie gotuje bo 3 dni swiat mam w rozjazdach, takze nie byloby kiedy... i tak bysmy tego nie przejedli...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 14:51   #4568
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja się nie nadaję do oglądania takich rzeczy byliśmy z Tż w realu z tydzień temu i już ludzie zabijali się o ryby. Szarańcza jak się rzuciła to te biedne karpie z rąk im wypadały rzucały się po tych płytkach aż miałam ścisk w gardle i odechciało mi się zakupów. Niestety na dniach czekają nas jeszcze większe świąteczne a że to kilka dni przed samymi świętami to dopiero będzie wyścig szczurów o te biedne ryby
dlatego ja zakupy na święta zrobiłam wczoraj w biedronce a drobne dokupię w lewiatanie- w miejscach gdzie nie sprzedają tych biednych karpi!! jak nie moge im inaczej pomóc to choć oglądać tego nie będę musiała
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:51   #4569
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nic nie gotuje bo 3 dni swiat mam w rozjazdach, takze nie byloby kiedy... i tak bysmy tego nie przejedli...
No tak, u Was to zrozumiale. My 2 dni swiat w domu wiec chce cos zrobic zeby na gloda bylo co jesc
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:53   #4570
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dobrze ze mam uczulenie na karpie Moj tz tez nie przepada takze nigdy nie bede musiala trzymac zadnego karpia w wannie, zabijac go czy cokolwiek innego

Dziewczyny a mam takie pyt, z czystej ciekawosci. Wiekszosc z Was spedza wigilie w domu rodzinnym- planujecie pichcic cos w Waszych domach dla siebie samych albo dla tz-ta i siebie? Ja postanowilam ze robie rybke po grecku, salatke jarzynowa i od babci dostane 60 ruskich pierogow
ja tylko wigilie u rodziny więc robię ciasto-zapiekankę orzechową, bigosik dietetyczny na piersi i ciasto proteinowe, w święta też będę mieć trening więc jak najbardziej zdrowo będzie u mnie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 14:54   #4571
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja tylko wigilie u rodziny więc robię ciasto-zapiekankę orzechową, bigosik dietetyczny na piersi i ciasto proteinowe, w święta też będę mieć trening więc jak najbardziej zdrowo będzie u mnie
No prosze, gratulacje ze udalo Ci sie polaczyc te dwie rzeczy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 15:24   #4572
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Agatko tutaj możesz dostrzec jak wygląda 16 (na ostatnich zdjęciach): http://patt-banas.blogspot.com/2012/12/140.html . Też w przyszłości zamierzam zainwestować w ten odcień bo wiem że będzie pasował do mojej cery
To czy to jest raczej róż czy brzoskwinia? slepa jestemale jak mam duzy wybor wtedy mam mega metlik.


BUNNY postaram się z tym skladem, ale nie wiem czy dziś się uda bo wracam pozno do domu

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Ja nic nie gotuje bo będę w Wigilie w domu, 25 gdzies tez i 26 pewnie tez. A jak nawet nie to zrobie cos na szybko. Zawsze jest tyle jedzenia ze ciężko to przejeść.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 15:36   #4573
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
brat tz ma suczke pekinczyka i tez niestety z padaczka- po prostu nagle galy jej wylaza na wierzch, slini sie tzn pieni bardziej, cala ja trzesie i to trwa kilka minut, potem jest bezwladna jak sparalizowana i gdy probuje wstac to leci na ktoras strone i niestety rokowania sa jak u was...
ze wiele zrobic sie nie da. i to stary pies...

widzialam ze maseczkowe zakupy udane ciekawe ktora ci najbardziej podpasuje
U nas są te same objawy. I nasz też już staruszek...

Tak, zakupy maseczkowe udane. I ciekawość wygrała, maseczkę czerwoną upchnęłam w łazience i jutro jej użyję, bo strasznie jestem jej ciekawa. Ciekawe czy będą bardziej błyszczeć.


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dobrze ze mam uczulenie na karpie Moj tz tez nie przepada takze nigdy nie bede musiala trzymac zadnego karpia w wannie, zabijac go czy cokolwiek innego

Dziewczyny a mam takie pyt, z czystej ciekawosci. Wiekszosc z Was spedza wigilie w domu rodzinnym- planujecie pichcic cos w Waszych domach dla siebie samych albo dla tz-ta i siebie? Ja postanowilam ze robie rybke po grecku, salatke jarzynowa i od babci dostane 60 ruskich pierogow
My robimy Wigilię u siebie. A pichceniem potraw podzieliłam się z bratową.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:31   #4574
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Wieczorne winkowanie to jest to

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To czy to jest raczej róż czy brzoskwinia? slepa jestemale jak mam duzy wybor wtedy mam mega metlik.

Ja nic nie gotuje bo będę w Wigilie w domu, 25 gdzies tez i 26 pewnie tez. A jak nawet nie to zrobie cos na szybko. Zawsze jest tyle jedzenia ze ciężko to przejeść.
Dla mnie to bardziej róż Na google napewno znajdziesz swatche.

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
U nas są te same objawy. I nasz też już staruszek...

Tak, zakupy maseczkowe udane. I ciekawość wygrała, maseczkę czerwoną upchnęłam w łazience i jutro jej użyję, bo strasznie jestem jej ciekawa. Ciekawe czy będą bardziej błyszczeć.



My robimy Wigilię u siebie. A pichceniem potraw podzieliłam się z bratową.
Widzę że każdy z wigilią inaczej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:54   #4575
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Tak dzis przypadkiem natrafiłam na super dziewczyne , prawdziwa naturalna piękność ( jedynie brwi bym zrobiła ładniejsze , ciensze)

Włosy ma BOSKIE - aż zatęskniłam za moim zimnym blondem rośnijcie moje włoski , rośnijcie

Same luknijcie

http://www.youtube.com/watch?v=ajtTMiHeUR4
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:24   #4576
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja też mam pełno rzeczy do włosów, nie wiem kiedy to zużyje
a Wy ciągle cos nowego polecacie
to czekam na opinie o podkładzie kochana
a co do bronzera to taki naturalny brąz, też się go bałam na początku, ale jak nałożyłam na buźkę to jak nawet dasz za dużo i jest taki ciemny pasek to bardzo łatwo się to rozciera i jest naturalny efekt a cena niska, ja zamówiłam jak był dzień darmowej dostawy, razem z pędzlem hakuro h50s i też jestem z niego bardzo zadowolona

pierz ręcznie kochana, swetry z h&m lubią się rozciągać w pralce :/
ja już tylko ręcznie piorę sweterki, bo później wyglądają jak z tylka wyciągnięte

lepiej jedz już teraz, bo pozniej może nie być rozmiarów, pelno ludzi już w sklepach

ładny kolor

Osama puszcza bąki wesoło tam macie
h50s jest boski
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Swoja droga, zamowilam wczoraj na all probke estee lauder dw, zobaczymy jak sie u mnie sprawdzi Jesli krycie bedzie zadowalajace bede musiala chyba zaczac odkladac, bo szczerze mowiac aktualnie zaden podklad nie zadowolil mnie jeszcze w 100% Nawet lioele, co prawda po nim twarz jak po photoshopie, wyglada o wiele zdrowiej i mlodziej jakos ale szybko schodzi z twarzy u mnie I nic mi na to nie pomaga...

Sa tu jakies obecne/byle posiadaczki double wear? Co mozecie o nim powiedziec? Nadaje sie na codzien? (zaznaczam ze lubie mocne krycie i efekt photoshopa na twarzy )

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



Jak to mowia z rodzina najlepiej na zdjeciu... Najsmieszniejsze jest ze ja nawet swoich rodzicow nie zobacze na swieta tylko spedze je u rodziny tz Moze to i lepiej Z mama tez sie zawsze klocilam o byle g*wno

I zgadzam sie z Toba Kylie, dziwie sie Bunny ze Twoj tz nie zrozumial Twoich intencji.. Przeciez nie chcialas zle Moj to jesli chodzi o zamawianie z neta jest bardziej strachliwy niz ja Ja to juz weteran
Ja używałam próbki z double weara i niby jest ok, ale generalnie jak miałam próbki tego nowego givenchy, to ładniej wyglada - totalny mat i wogole go na twarzy nie czuć. O teint couture
No i mojego clarinsa kocham
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

[/COLOR]Blondasy a jak tam Wasze plany na sylwestra?

My z tz zostajemy w domu i bedziemy prawdopodobnie sami z mlodym. Oczywiscie w planach mnostwo pysznego jedzenia i tance
Chipsy, wódka, cola, szlafrok, grube skarpety i wieczór z Ibiszem Pogadam se z nim
Cytat:
Napisane przez jjulitaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam jeszcze jedno pytanie o farbę wella koleston (12/3).
To będzie moje pierwsze farbowanie tymi farbami. Zawsze używałam tylko sklepowych gdzie miałam cały zestaw gotowy.

Co sądzicie o wodzie utlenionej z Scandic ? Miałyście do czynienia, dobrze rozjaśnia? Czy lepiej zainwestować w lepszą?

Po ile zazwyczaj wychodzi wam ta farba? Jak obliczałam to farba+oksy 1l+ przesyłka wyjdzie mi 40zł. I nie wiem czy zamawiać czy szukać gdzieś na miejscu.
Ja w hurtowni płace za tubke kolestonu 27 zł, za utleniacz scandica dałam 10 zł.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie to chyba tylko my się na święta nie farbujemy

Bunny super zakupy, poprawiają humor

Carolaj mi też żal karpików, chciałabym, żeby tylko zabite sprzedawali. Ja na swojej wigilii nie jem a u rodziców mają karpia złowionego latem w stawie przez tatę i zamrożonego

A Sylwka albo w domu albo u znajomej ale na pewno będzie to spokojna noc
Ja farbuje teraz jakoś, ale to dlatego ze od 4.11 nie farbowałam, takze juz czas
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:28   #4577
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

o kupiłam nr 33 mam nadzieje ze bede zadowolona
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:32   #4578
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
u siebie w lbn na malym bazarku byly rozne kolory i tonacje, takze do kazdego typu urody i dalam chyba 50zl, bo jeszcze 5zl mi obnizyla sprzedajaca na metce widnieje wloska produkcja i czuc w dotyku/po wykonaniu i jakosci ze to nie chiny, wiec te 5dyszek nie zalowalam jak na targ slicznie lezy, bo to oversize ale ma lekki sciagacz na dole wiec biodra sa opiete, gora luzna, dekolt szeroki otula ramiona i ta wstazka na szyi no i sexowne rozciecie na plecach oczwiscie na all tez je widzialam ale chyba ciut gorszej jakosci i troszeczke inny kroj, a na bank ciensze niz ten moj...
no i moj ma naszyte cekiny czarne tak nieregularnie, ze polyskuje jak łuska ryby w swietle sztucznym wstazka jest matowa.

cos podobnego jak tu:

http://allegro.pl/nietoperz-sweter-b...813445033.html

tyle ze moj ladniejszy

Z twojego opisu wydaję się boski. Uwielbiam swetry, bluzki o takim kroju. Będę musiała po świętach przejść się na targi u siebie poszukać takiego.

Wyśle Ci może Bunny zdjęcia gdzieś tak za tydzień jak mi wyszło te 12/3? Bo tak jak szukałam w internecie to nigdzie nie ma efektów, "złotych" odcieni.
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 19:24   #4579
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!



Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Nie wiem czy uda się z telefonu wstawić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ładnie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Rece mi odpadaja od lulania Tochy ale w koncu spi i sadzi bąki przez sen smieszna jest tylko w nocy strasznie upierdliwa

Lavia gratuluje pracy i naprawde podziwian po raz kolejny ze lubisz prace z dzieciakami, mi moja jedna wystarczy w zupelnosci

Poczytalam Was z lekka a teraz ide spac poki moj Osama spi



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
uroki macierzyństwa
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

[/COLOR]Blondasy a jak tam Wasze plany na sylwestra?

My z tz zostajemy w domu i bedziemy prawdopodobnie sami z mlodym. Oczywiscie w planach mnostwo pysznego jedzenia i tance
my idziemy do brata mojego Tż i szwagierki jak rok temu


ja dzis też kupiłam dwa lakiery i róż z ingrid jak się ucieszyłam jak weszłam do auchana i zobaczyłam szafe ingrid uwielbiam ich podkład i baze pod makijaż , a teraz mam okazje przetestować lakiery i róż .Oprócz tego były też inne ich kosmetyki -tusze ,cienie , kredki ale to zostawie sobie na inne zakupy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 19:33   #4580
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ostatnio sobie odrosty farbowałam, a w wigilię idę na strzyżenie
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 20:19   #4581
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Uryczałam się jak bóbr
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-12-19 o 20:21
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 20:52   #4582
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
olej ze słodkich migdałów jak najbardziej, mój ulubiony
Znalazłam taki w kuchni (moja przyszła tesciowa takie rzeczy kupuje a ja o tym nie wiem hahaha )

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Słoneczko moje to nie jest limitka,one są w normalnej ofercie


bardzo wspólczuje
ja teraz mojego Titolinka zostawiłam u babci do poniedziałku,bo ja teraz ciągle w pracy, Tż na zjazd i biedny sam w domu by siedział
A tam ma towarzystwo kota mojego taty i wariuja razem,ale jednak smutno mi w domu bez niego
Może faktycznie nie kupujcie już myszek na razie,człowiek się przywiąże i potem przezywa i popłakuje
Tym bardziej,że one tak króciutko zyja biedactwa


O matko
nie utargałabym takiego widoku,ryczałabym jak bóbr na zwierzęciem
Może skonsultujcie to jeszcze z innym wetem,nie trzymajcie sie jedengo.
Mi jeden powiedział,że mój Tito ma wrodzony brak odporności dlatego tak często mi choruje i wyobraź sobie dał mi jasno do zroozumienia,że na wolności takie zwierzęta umierają i w sumie po co ja go lecze
Zabrałam kota i jak ☠☠☠łam drzwiami to masakra
Póki mnie stać na zastrzyki dla niego to bedzie je dostawał jesli tylko mu to pomoże.
Gorzej z tym jego plazmocytarnym zapaleniem dziąseł, chociaz nie miał robionych konkretnych badań w tym kierunku
Bo to sie powinno próbkę wzić i na badania.
Wetka u mnie w mieście powiedziała mi nawet,że czasem najlepszą opcją jest usuniecie wszystkich zebó ( czasem kły zostawiają) i ,że to wcale nie zmienia jakości życia kota tym bardziej,że nie wychodzi na dwór i nie bij sieę z innym kocurami
czytałan a forum i ludzie bardzo chwalili sobie ten zabieg,chociaz ja osobiście nie jestem do niego przekonana jeszczeDla mnie to bardzo radykalne kroki..chyba jeszcze za radykalne.
je normalnie,tylko ma zaognione dziąsełka ale on też teraz ząbki zmienia wiec to może byc też przez to


Niewiem,ale widziała wczoraj w Biedronce Olej Lniany,który polecała nasz Trurkawkowa
Nie wiem czy kupic czy nie,bo z jednej strony to i na włosy, i normalnie do spozycia bym miała,bo czytałam na blogu Aliny,że właśni olej lniany jest świetny do picia i fajnie działa na cały organizm
lniany też mam
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:04   #4583
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

zAGAPILAM SIE i dopiero umylam wlosy wiec pewnie dziś już zdjęć nie dam...jakiś mam dziś dzień od początku gapowy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:16   #4584
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Laski znalazlam dzisiaj swój prezent od Tz-ta na święta

bo przyszedł kurier zostawił paczkę dla mojego Tż-ta a ja oczywiscie wscibka i ciekawska jestem i otworzylam ją a tam nowiutka TANGLE TEEZER dla mnie boo ostatnio ciągle trułam mojemu że zgubilam moja poprzednia i ze zadna szczotka sie do niej nie umywa - i oto mam przepiękną różowo-niebieska

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

NINEDIN bardzo ladnie wyszło. Fajnie wygląda.

LAVIA Kochana sprawdzisz mi jak Cie poproszę bo jak KYLIE mowi ze są to ja jeszcze poszukam. Dziekuje Wam

KITKA trzymaj się tam

dzisiaj bylam w tym kolo mnie rossku ale on lichy jest i tez nie bylo tego nr a jak by był wziełabym ci i wyslala nawet pocztą....

ale doczytalam że kupilas juz 33 daj znac czy jestes zadowolona- ale mysle ze na pewno
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:18   #4585
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski znalazlam dzisiaj swój prezent od Tz-ta na święta

bo przyszedł kurier zostawił paczkę dla mojego Tż-ta a ja oczywiscie wscibka i ciekawska jestem i otworzylam ją a tam nowiutka TANGLE TEEZER dla mnie boo ostatnio ciągle trułam mojemu że zgubilam moja poprzednia i ze zadna szczotka sie do niej nie umywa - i oto mam przepiękną różowo-niebieska




dzisiaj bylam w tym kolo mnie rossku ale on lichy jest i tez nie bylo tego nr a jak by był wziełabym ci i wyslala nawet pocztą....

ale doczytalam że kupilas juz 33 daj znac czy jestes zadowolona- ale mysle ze na pewno

łał fajnie że tż Cię tak ładnie słucha i kupił Ci trafiony prezent
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:22   #4586
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hehe bali sie ze sklep roztrzaskam a trafilam takie slodkie jak dla lalki- cukierkowy roz ze srebrnym shimmerkiem i taki lila tez ze srebrnym pyłeczkiem bo takich zwyklych to ja nie kocham musi blyszczec

karma tak wrocila, ze moje niebożę śpi jak zabite, a blady jak trup twarz fioletowa tylko drzwi przekroczyl to nie zdazyl sie rozebrac tylko lota i w kibel a dobrze mu tak, nic mi go nie zal, ale herbatke mu zrobilam nie wiem czy on sie piwem zatrul czy łazankami kupionymi w lelku, ale okrutnie go meczy, wiec przezornie reszte łazanek wywalilam, zeby samej sie jak cos nie zatruc...
a moze mu sie kawalek kapuchy przylepil do zoladka po prostu, kto to teraz zgadnie

dziwna afera, nie do konca czaje ta babke, przeciez z wyrokiem i tak by chyba za granice jechac nie mogla chyba nie rozumiem...

a no ja jestem takiego zdania że karma zawsze powraca
w sumie biedny ten twój Tż ale w sumie zasłuzył na to .... do jutra mu przejdzie na pewno

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
łał fajnie że tż Cię tak ładnie słucha i kupił Ci trafiony prezent

nooo kochany jest ostatnio to fakt - teraz poszedł ładnie i grzecznie pozmywać po sobie- tak go wytresowałam

To Tobie mialam wyslac foty tego różu na buzce?

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Pytanie do osób które olejują włosy. Czy olejek migdałowy nadaje sie do olejowania włosów ?
jak najbardziej się nadaje
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:25   #4587
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

LAVIA dziekuje Słoneczkokupilam dziś i mysle ze pewnie okaze się za rozowy ale ma ładne drobinki.

Tangle teezerdo mnie tydzień temu doszla nowa. 2 lata mi sluzyla poprzednia i byłam z niej bardzo zadowolona.
Moja Siostra tez bardzo zadowolona. Szczotka po 2 latach przestała dobrze rozczesywać.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:32   #4588
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski Wam tez okno logowania przesunelo sie na lewa strone?

Zapomnialam Wam powiedziec ze jestem baaardzo zadowolona z nowej fryzurki, cielam wlosy zgodnie z radami na filmiku od Bunny + do tego poprawilam grzyweczke i wlosy zaczely o niebo lepiej sie ukladac! Grzywke mam taka a'la prosta, z tym ze ukladam ja na bok, albo rozdzielam ze po jednej stronie twarzy mam 1/4 grzywki a po drugiej 3/4 i wyglada to super Tz mowil ze jemu tez sie podoba, a ja czuje sie o wiele lepiej No i nie wydalam niepotrzebnie kaski na fryz Jak dorwe aparat od tz wstawie foto

Lavia tak jeszcze odnosnie tego zabiegu (bo doczytalam Twoj pierwszy post na ten temat w calosci). Myslalam ze ten zabieg spa to bedzie cos innego a sie okazalo ze to co Ty mialas my mamy jako podstawe na zajeciach, od tego zaczynalysmy W szkole ucza nas ze kolejnosc jest taka: demakijaz, tonizacja, peeling, maska, krem, z tym ze to jest najbardziej podstawowy z zabiegow Jesli mialas miec masaz to u nas robimy go po peelingu/przed maska. Czyli w sumie kolejnosc dobra, ale skoro mowisz ze babka robila wszystko na odwal sie... Samo to ze masaz 15min a u nas trwa okolo pol godzinki. Babka musiala pominac jakies ruchy

Echh szkoda ze od razu sie nie zapytalas o dostepnosc masek, poza tym szkoda tez ze nie protestowalas gdy zapach maski Ci nie odpowiadal Jesli kosmetyczka nie przeprowadzila z Toba wywiadu juz na wstepie powinna Ci sie zapalic czerwona lampka Ten zabieg mogl Ci naprawde powaznie zaszkodzic gdyby sie okazalo ze sa przeciwwskazania do niego Co do rozmowy podczas masazu i ogolnie calego zabiegu- nas ucza zeby na biezaco mowic klientce co robimy, jakich kosmetykow uzywamy, i pytac sie o samopoczucie, wygode etc. Wystarczy ze powiedzialabys kosmetyczce ze zyczylabys sobie zeby masaz wykonywala w ciszy i powinna sie tego trzymac bo w koncu klient nasz pan

Poza tym na kosmetyczke donos na stronie salonu i sie tym nawet nie przejmuj, ta baba moze w przyszlosci narobic komus problemow! Nie wiem do jakiej ona szkoly chodzila ale ja po pierwszym polroczu wiem jak POPRAWNIE wykonac taki zabieg pielegnacyjny z masazem i uzyciem maski... Dala Ci chociaz jakies porady kosmetyczne na koniec? (chociaz skoro wywiadu nie bylo to watpie w to bo niby jak miala Ci doradzic jakich kosmetykow do twarzy uzywac i jak czesto ).

Wspolczuje ze trafilas na taka "kosmetyczke" kochana

Edit: A nie Ty mialas zabieg na plecy... my zajmujemy sie pielegnacja twarzy szyi i dekoltu wiec to nie to jednak Swoja droga- ciekawa jestem czy ta pani "kosmetyczka" miala ukonczony jakis kurs masazu, albo skonczyla szkole o tym kierunku?? Jesli nie to w zyciu bym sie nie oddala w rece takiej specjalistki!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

A tak w ogole to dostalam od kolezanki cynk i zaczynam cwiczyc focus t25, to nowe cwiczenia ktore prowadzi gosciu od insanity Trwaja 25 minut dziennie wiec dla mnie akurat bo mlody juz nie spi w ciagu dnia i przy nim nie moge sobie pozwolic na dluzsze cwiczenia.. Wiem ze moze to malo, ale na poczatek wydaje mi sie wystarczajaco. Po miesiacu/dwoch zmienie na cos innego




Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Si Masaż zawsze po peelingu, skóra musi byc najpierw złuszczona, a po masażu maska bo wtedy skóra lepiej wszystkie składniki chłonie.
Ale z czasem masażu się nie zgodze, 15 minut to dobry czas. Generalnie w masażu jest tak że na pojedynczą część ciała przeznacza się około 15-20 minut w zależności od powierzchni, jednocześnie jeśli masujemy całe ciało masaż nie powinien przekraczać 60 minut.

Ale wywiad to jest podstawa... takze cieszyc sie tylko ze to taki podstawowy zabieg był.

Ale co do groupona to reklamacja sie raczej na nic nie zda. Lepiej zgłosić tą babe do jakiejś instytucji
Możesz nawet Lavia troche podkoloryzowac ze w wyniku kuracji antybiotykowej i problemów hormonalnych nie powinnaś używać kwasów, przez co stan twojej skóry uległ pogorszeniu.
Taka jest prawda, zazwyczaj po antybiotykach na tradzik skóra jest uwrażliwiona, a jakby teraz nagle sie zrobił mróz i wielkie słońce? Mogłabys przebarwien dostac
A kobieta na swoja obrone nie bedzie miała nic, bo ty żadnej zgody nie podpisałaś, nie ma żadnego dowodu ze poinformowała cie o czymkolwiek.

Takie wywiady sa tez dla bezpieczenstwa samej kosmetyczki, wywiad zrobi, klientke poinformuje, daje do podpisu i wrazie co jakby sie cos działo to ma dowód ze z jej strony było wszystko ok.

LAski ja to wiem wszystko bo jestem po szkole darmowje kosmetycznej i znam kolejnosc wykonywania zabiegów - tym bardziej bylam tym wszystkim przerazona i zdziwiona ze takie osoby pracuja na takich stanowiskach.... moze jakby ktos nie znajacy sie kompletnie na tym poszedl na taki zabieg bylby zadowolony a dla mnie to byl totalny szok. Wiele moglabym jej zarzucić naprawdę. Cały czas zastanawiam sie nad tą reklamacja- ostatnio jestem zabiegana bardzo i nawet nie mialam kiedy sie zająć tym bo ostatnio mam duzo wazniejsze sprawy na glowie ale spoko antyreklame juz jej dobra zrobilam i wsrod znajomych i na roznych forach itd wiec mysle ze sie to na niej zemści na pewno

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
LAVIA dziekuje Słoneczkokupilam dziś i mysle ze pewnie okaze się za rozowy ale ma ładne drobinki.

Tangle teezerdo mnie tydzień temu doszla nowa. 2 lata mi sluzyla poprzednia i byłam z niej bardzo zadowolona.
Moja Siostra tez bardzo zadowolona. Szczotka po 2 latach przestała dobrze rozczesywać.
zawsze do usług

ja uwielbialam moja TT ale cholera wie gdzie mi ona wsiąkła.....juz wszedzie jej szukalam i nie ma..... musialam gdzies moze kiedys na imprezie ja zgubic albo u znajomych jak bylam. cholera wie
a Tż jaki zły że mu sie niespodzianka nie udała taki cwaniak ze mnie zawsze byl ze juz duzo wczesniej znajdywalam prezenty pod choinke

mam taka teraz: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSpTQ8s YxN2l1pmCelNcaQ6J7sm5Ab4i OgJ6wBCmDR3XvZQFy5d

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A sprawdzac to ja tez sprawdzam Przewaznie zamawiam od osob ktore maja kilka tys sprzedanych rzeczy i ponad 99% pozytywnych komentarzy. Mam juz swoich takich sprawdzonych sprzedawcow, od kosmetykow czy butow. Gdzies od 2-3 lat zamawiam regularnie i zadnego incydentu na szczescie nie mialam (odpukac). Zreszta wiesz, przy moim maluchu nie moge pozwolic sobie na dlugie zakupy, nie bede go tez zostawiac komus tylko po to zeby pochodzic po miescie za ciuchami Centrow handlowych u mnie nie ma bo to wiocha zbita deskami, dlatego internetowe zakupy staly sie dla mnie codziennoscia.

Swoja droga- wspolczuje Ci ze trafilas na kogos nieuczciwego

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



Swietna jest! Ja mam do sinsay jedyne 20km...


A wracajac do podkladu to tak tez mi sie kojarzylo ze Kitka kiedys testowala, ale z tego co pamietam mowila ze byl ciezki Najlepiej jakby sie wypowiedziala Kitka we wlasnej osobie na ten temat Oczywiscie jak znajdzie troszke czasu w jakis dzien

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Blondasy a jak tam Wasze plany na sylwestra?

My z tz zostajemy w domu i bedziemy prawdopodobnie sami z mlodym. Oczywiscie w planach mnostwo pysznego jedzenia i tance
my z moim chyba sie odwalimy elegancko i skoczymy sobie do klubu - bo jeszcze tak nigdy sylwka nie spedzalismy.... chyba ze wyjdzie jakas spontaniczna domówka u kogoś
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-12-19 o 21:31
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:37   #4589
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Też chyba dam na całość z moim odrostem trochę gorzej bo kontrast jest zabójczy ale na szczęście już jest zgładzony teraz się kilka dni z kurczakiem na głowie pomęczę i wreszcie farbowanko



Też czekam i przebieram nóżkażmi



To tylko ton ciemniej więc nie będzie żadnego problemu wrócić inaczej pewnie bym się nie odważyła boję się tylko trochę (o dziwo) że po tej kąpieli mi za jasno weźmie bo ta kąpiel mi mocno wzięła o tak jak na zdjęciu praktycznie http://www.nigrini.pl/photos/eedc6ed...3cc1fd8a3f.jpg a mimo wszystko chciałabym jakąś różnicę zobaczyć taki efekt jak u Kitki by mi odpowiadał w 200% dlatego mam nadzieję że jednak 6% ma ten excell i że wyjdzie ciemniej niż mam a Accent to jakieś nowe farby Rossmannowskie zgłosiłam się do testowania i mnie wytypowali wybrałam odcień 1016 też ładnie wygląda na opakowaniu

mama sobie kupiła tą nową Lorealowską Prodigy5 to będę za kilka dni testa robić z tym że co do koloru to dużego pola do popisu nie ma bo mama się na czarno farbuje ale przynajmniej się przekonam jak się z nią pracuje i czy kolor wychodzi ładny lśniący i zobaczymy jak się będzie spierał mama nie lubi matowej czerni.

Dziewczyny zajeżdżam wczoraj z Tż do domu rodziców nikogo w domu nie było bo w pracy wszyscy wchodzę do łazienki a w wannie dwa karpie pływają ale mi się przykro zrobiło miałam nadzieję że kupią zabite ehh... okazało się że ojciec chciał je przy okazji ubić żebym sobie zabrała do domu i zamroziła no myślałam że tam zejdę tak mi szkoda było siedziałam cały dzień nad wanną i do nich ciumkałam niestety wieczorem musiałam zabrać zwłoki do domu nie rozumiem tej tradycji...

z tymi karpiami to masakra jest....zawsze nie moglam patrzec na to jak one sie męczą w tej wannie.... i jak ojciec zabijał je to wychodziłam z kuchni...
Moj Tż i ja nie przepadamy na szczescie za smakiem karpia i nie jestesmy zwolennikami tej tradycji dlatego w tym roku raczej obedzie sie bez karpika kupimy jakies inne gotowe juz rybki

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Chipsy, wódka, cola, szlafrok, grube skarpety i wieczór z Ibiszem Pogadam se z nim
pozdrów go ode mnie

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dobrze ze mam uczulenie na karpie Moj tz tez nie przepada takze nigdy nie bede musiala trzymac zadnego karpia w wannie, zabijac go czy cokolwiek innego

Dziewczyny a mam takie pyt, z czystej ciekawosci. Wiekszosc z Was spedza wigilie w domu rodzinnym- planujecie pichcic cos w Waszych domach dla siebie samych albo dla tz-ta i siebie? Ja postanowilam ze robie rybke po grecku, salatke jarzynowa i od babci dostane 60 ruskich pierogow
my bedziemy w rozjadach i najemy sie u rodzinki dlatego tez jak juz ugotujemy cos to tylko tak symbolicznie...tez mysle nad jakas sałatka..
najgorsze ze piekarnik mamy zepsuty i nie zrobie nawet pierniczkow jak co roku robilam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:47   #4590
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

[/COLOR]

pozdrów go ode mnie [COLOR="Silver"]
Pozdrowie Po paru drinach pewnie zacznie mi odpowiadać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.